Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 108 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 19:17   #3211
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez paula-zla Pokaż wiadomość
Dzięki

Co polecacie na podrażnienia po depilacji w okolicach bikini? Cholera, męczę się z krostkami i szybko pojawiającym się kaktusem, który strasznie mnie irytuje.
Ja się próbuję przekonać do depilatora, ale strasznie boli :/. Z kolei pęseta (czyli druga metoda, która wg mnie jest najlepsza) zabiera strasznie dużo czasu. Ale golenia codziennie mam już serdecznie dość, więc będę chyba próbować dalej z depilatorem ...
Co do krostek dziewczyny polecały sudocrem. Wg mnie nie jest idealny, ale po kilku dniach smarowania widać wielką poprawę. Z tym że ja bym chciała efektu z dnia na dzien, więc może wybrzydzam zbytnio :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:33   #3212
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez winyl Pokaż wiadomość
Ja się próbuję przekonać do depilatora, ale strasznie boli :/. Z kolei pęseta (czyli druga metoda, która wg mnie jest najlepsza) zabiera strasznie dużo czasu. Ale golenia codziennie mam już serdecznie dość, więc będę chyba próbować dalej z depilatorem ...
Co do krostek dziewczyny polecały sudocrem. Wg mnie nie jest idealny, ale po kilku dniach smarowania widać wielką poprawę. Z tym że ja bym chciała efektu z dnia na dzien, więc może wybrzydzam zbytnio :P.
Mnie chyba pozostaje wizyta u kosmetyczki, ponieważ nie umiem sama zadawać sobie cierpienia Za nic w świecie nie wzięłabym do ręki depilatora z obawy przed bólem, po prostu nie byłabym w stanie, prędzej ktoś musiałby w nieoczekiwanym momencie wziąć go do łapy i ogolić mnie jak bezbronną owieczkę Z pęsetą już się zabawiałam, ale to nie dla mnie - strasznie bolało, brrr.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:49   #3213
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Dla mnie najlepszym patentem na problem krostek/wrastających włosków i bezskutecznej zmiany metody depilacji był... laser IPL. Wiem, że droga to impreza, ale na bikini efekty widziałam juz po pierwszym zabiegu. Przez parę lat się męczyłam z depilatorami, woskiem, wyrywaniem po jednym włosku, a teraz już zapomniałam, że ten problem u mnie w ogóle istniał. Jeśli nie chcecie inwestować w całe nogi, to polecam chociaż bikini. IPL boli mniej niż inne lasery (tak słyszałam, bo ja robiłam tylko IPL, właśnie dlatego, żeby za bardzo nie bolało; przyjemne to nie jest, ale przeżyłam).
Ewentulanie można spróbować depilacji cukrowej, bo jest najmniej inwazyjna (porównując do wosku, czy depilatora), ale trzeba ją często powtarzać, co też generuje koszty, a efekt nie jest gwarantowany.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 19:52   #3214
MsTseTse
Zadomowienie
 
Avatar MsTseTse
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Południe :)
Wiadomości: 1 355
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Dla mnie najlepszym patentem na problem krostek/wrastających włosków i bezskutecznej zmiany metody depilacji był... laser IPL. Wiem, że droga to impreza, ale na bikini efekty widziałam juz po pierwszym zabiegu. Przez parę lat się męczyłam z depilatorami, woskiem, wyrywaniem po jednym włosku, a teraz już zapomniałam, że ten problem u mnie w ogóle istniał. Jeśli nie chcecie inwestować w całe nogi, to polecam chociaż bikini. IPL boli mniej niż inne lasery (tak słyszałam, bo ja robiłam tylko IPL, właśnie dlatego, żeby za bardzo nie bolało; przyjemne to nie jest, ale przeżyłam).
Ewentulanie można spróbować depilacji cukrowej, bo jest najmniej inwazyjna (porównując do wosku, czy depilatora), ale trzeba ją często powtarzać, co też generuje koszty, a efekt nie jest gwarantowany.
Ile płaciłaś za bikini IPL?
Ile razy powtarzałaś?
__________________


MsTseTse jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:51   #3215
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez MsTseTse Pokaż wiadomość
Ile płaciłaś za bikini IPL?
Ile razy powtarzałaś?
Robiłam całe nogi razem z bikini (1500 zł za jedną sesję), nie wiem ile kosztuje samo bikini. Efekt na bikini był po pierwszym razie, ale powtarzałam w sumie chyba ze 4 razy co pół roku i potem co roku.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2010-08-29 o 20:57
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:52   #3216
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja niestety nie mam na tyle odwagi i śmiałości, żeby iść na wosk czy laser :/. Tzn. myślałam o laserze jeśli chodzi o nogi i pachy, ewentualnie linię bikini, ale właśnie przeczytałam przeciwwskazania itp. no i nie mogłabym zrobić tak czy siak . Niech ktoś wymyśli odpowiednią dla mnie trwałą metodę, no błagam ...
Co do kosztów - wydaje mi się, że nawet jeśli trzeba iść na zabieg 8 razy i kosztuje ok. 100zł to bardziej się to opłaca niż codziennie nowa maszynka jednorazówka + pianka + opłaty za wodę, którą w tym czasie marnuję pod prysznicem :P. Zresztą dla mnie to już naprawdę nie jest kwestia pieniędzy ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 20:59   #3217
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

winyl Jakie masz przeciwskazania, jeśli można spytać?
Nie robiłam pach, bo się trochę boję bólu i tego, że to okolice węzłów chłonnych. Poza tym przejechać pod prysznicem maszynką same pachy to 2 sekundy, więc nie ma problemu.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-29, 21:01   #3218
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ból przy depilatorze mnie osobiście wcale nie przeszkadza, ale mimo peelingowania i smarowania kremem z dużym stężeniem mocznika strasznie wrastają mi włoski Tak samo po paście cukrowej. Z kremem za dużo zabawy, a od maszynki porobiły mi się przebarwienia

__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-29, 21:07   #3219
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez dotka95 Pokaż wiadomość
Ból przy depilatorze mnie osobiście wcale nie przeszkadza, ale mimo peelingowania i smarowania kremem z dużym stężeniem mocznika strasznie wrastają mi włoski Tak samo po paście cukrowej. Z kremem za dużo zabawy, a od maszynki porobiły mi się przebarwienia

Powtarzam się: pomógł mi laser IPL, włoski wrastały mi przez lata na całych nogach - od bikini po łydki. Teraz nic nie wrasta.
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:39   #3220
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:19
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:43   #3221
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Nie wiem od czego zależy, czy włoski wrastają czy nie, jednak mi praktycznie nigdy się to nie dzieje. Wydaje mi się, że dlatego, że ciało myję zawsze ostrą gąbką
Ja także, dodatkowo regularnie robię peeling, a niektóre włoski i tak wrastają..
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 11:54   #3222
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Poddałam się z tym depilatorem, zbyt duży ból . Ale z kolei na pęsetę nie mam czasu, no i cóż ja mam zrobić? :/
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 11:56   #3223
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

a wosk w domu? mi przypasowały plastry z woskiem z Isany, szału nie ma, ale za tą cenę bardziej się opłaca niż plastry np. Veet
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:21   #3224
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
a wosk w domu? mi przypasowały plastry z woskiem z Isany, szału nie ma, ale za tą cenę bardziej się opłaca niż plastry np. Veet
Plastry mi za wiele nie dają. Taki jeden plaster mi ze 2-3 włoski wyrwie, a przy tym to boli i zostaje później warstwa wosku na skórze, więc chyba już bardziej się opłaca pęsetą ... Ale dobra, kupię wosk Isany i zobaczę . A taki zwykły kupujesz jak do nóg czy jest jakaś specjalna wersja do wrażliwych miejsc itp. i jest lepsza?
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 12:35   #3225
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

no ja ten do nóg kupuję i używam też raczej tylko do nóg, próbowałam kilka razy na bikini i średnio się spisał wyrwał tak 1/3 włosków i ból też był dosyć spory, a użyłam tylko na hm, górną partię :P

Jeszcze są dostępne te kremy do golenia, które usuwasz po kilku minutach szpatułką wraz z włosami, kiedyś używałam i nawet było ok - tylko opalenizna schodziła o wiele szybciej niż przy użyciu wosku
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:10   #3226
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Pisałyście coś o perfumach... polecam bzowe z Yves rocher Zakochałam się w tym zapachu i musiałam je miec, towarzyszą mi od wiosny, przez lato, i chyba przedłużę sobie ten kwiatowy czas na jesień i zimę

a tu link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...apachu-bzu.htm
__________________

Edytowane przez *Catherrine*
Czas edycji: 2010-08-30 o 13:15
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:23   #3227
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Współczuję problemów z depilacja :/ ja się golę jednorazówkami i nie mam żadnych problemów z wrastaniem. Chciałabym bikini i nogi potraktować czymś co da trwalszy rezultat ale jestem panikara i generalnie boję się bólu, także depilator ani wosk nie wchodzi w grę :/
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 13:56   #3228
miiisiek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 707
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

.
__________________







Edytowane przez miiisiek
Czas edycji: 2010-09-23 o 18:19
miiisiek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 14:05   #3229
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Ja znowu wróciłam do kremu dłużej odrastają plus włoski są miękkie. Ppróbowałam woskiem, tym z Isany, ale to jedna wielka tragedia, wg mnie jak kazdy przeznaczony do stosowania w domu. Chyba, że ma się włoski jasne i cieniutkie, nie wiem
Krem jest fajny, ale trzeba sporo zapuścic te włoski... I z tego powodu używam maszynki.. Szybki efekt, ale niestety odrastają też szybko..
Kobiety powinny nie miec wcale włosów poza głową, brwiami i rzęsami!
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-30, 14:13   #3230
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez miiisiek Pokaż wiadomość
Ja znowu wróciłam do kremu dłużej odrastają plus włoski są miękkie. Ppróbowałam woskiem, tym z Isany, ale to jedna wielka tragedia, wg mnie jak kazdy przeznaczony do stosowania w domu. Chyba, że ma się włoski jasne i cieniutkie, nie wiem
Widocznie za mało rozgrzewasz albo źle zrywasz Sama mam grube włosiska i ciemne, jestem brunetką
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 15:59   #3231
tusia13pl
Rozeznanie
 
Avatar tusia13pl
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 620
GG do tusia13pl
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

A jaki krem polecacie?
__________________

tusia13pl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 16:07   #3232
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny, a zeby rozjasnic cere dobra bedzie maseczka aspirynowa?
za bardzo sie opalilam na twarzy a chce byc baaardzo blada ( mam rude wlosy).
czy moze sprobowac maseczke z witamina C bo tez mam?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:17   #3233
MattersAtAll
Raczkowanie
 
Avatar MattersAtAll
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Trzebinia
Wiadomości: 371
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Nie wiem dziewczyny czy któraś z was już o tym wspominała ale na wrastające włoski dobry jest peeling kawowy. Kiedyś bardzo mi wrastały szczególnie w okolicy kostek i dołu nóg, teraz problem jest wyeliminowany prawie całkowicie.
__________________

MattersAtAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 17:52   #3234
kasia9513
Zakorzenienie
 
Avatar kasia9513
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 6 369
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
Jeszcze są dostępne te kremy do golenia, które usuwasz po kilku minutach szpatułką wraz z włosami, kiedyś używałam i nawet było ok - tylko opalenizna schodziła o wiele szybciej niż przy użyciu wosku
ja nic takiego nie zauważyłam

---------- Dopisano o 18:50 ---------- Poprzedni post napisano o 18:27 ----------

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Krem jest fajny, ale trzeba sporo zapuścic te włoski... I z tego powodu używam maszynki.. Szybki efekt, ale niestety odrastają też szybko..
Kobiety powinny nie miec wcale włosów poza głową, brwiami i rzęsami!
e tam, nie trzeba zapuszczać włosków do kremu
z ostatnim zdaniem zgadzam się w stu procentach

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

Cytat:
Napisane przez tusia13pl Pokaż wiadomość
A jaki krem polecacie?
firma Velvetic, dostaniesz w ross i naturze za jakieś 7-8zł
__________________
Idealistka z własnymi marzeniami





Świeżynka
kasia9513 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 19:18   #3235
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja ostatnio uzywam kremu do depilacji z Sally Hansen, ale taki sobie.. ja wgl nie lubię kremów, bo nie usuwają wszystkich włosków Zdecydowanie bardziej wolę swój depilator na łydki, a uda, pachy i okolice bikini traktuję jednorazówkami z biedronki
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:26   #3236
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Właśnie te kremy to tak średnio działają ... trzymam nawet dłużej niż zalecają, a i tak nie wszystkie włosy schodzą i trzeba je jakby wyrywać ?! No i właśnie sam fakt, że trzeba czekać aż podrosną ... A tak strasznie mam dość tego codziennego golenia ...
Chyba że polecicie jakiś rzeczywiście dobry krem? Miałam już veeta i nawet krem ziaji, obydwa dały taki sam marny efekt :|. Na nogach w miarę ok, ale bikini zdecydowanie nie polecam :/.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 20:49   #3237
*Catherrine*
Zakorzenienie
 
Avatar *Catherrine*
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 7 544
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kasia9513 Pokaż wiadomość
e tam, nie trzeba zapuszczać włosków do kremu
Troszkę trzeba, bo takich milimetrowych krem nie usunie.. Przynajmniej u mnie... Pamiętam, że jak pierwszy raz postanowiłam ogolic bikini na zero (jak to brzmi..), to użyłam właśnie (po nożyczkach) kremu. I wtedy efekt był ładny. Natomiast teraz krem nie wchodzi w grę, niestety..
Nie martwcie się tak tym goleniem, niedługo koniec lata to i golenia mniej Nie wiem jak Wy ale ja zimą, gdy noszę długie spodnie, golę nogi raz w tygodniu.. Bikini cały rok raz w tygodniu, a pachy cały rok codziennie (no może zimą co drugi).
Dla mnie największa zmora to bikini.. jest ładnie tylko w dniu golenia, i to też nie ma rewelacji, bo często mam podrażnienia, albo chociaż kilka małych krostek, a czasami nawet uszkodzone węzły.. A namęczyc się trzeba..
__________________
*Catherrine* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:06   #3238
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez *Catherrine* Pokaż wiadomość
Troszkę trzeba, bo takich milimetrowych krem nie usunie.. Przynajmniej u mnie... Pamiętam, że jak pierwszy raz postanowiłam ogolic bikini na zero (jak to brzmi..), to użyłam właśnie (po nożyczkach) kremu. I wtedy efekt był ładny. Natomiast teraz krem nie wchodzi w grę, niestety..
Nie martwcie się tak tym goleniem, niedługo koniec lata to i golenia mniej Nie wiem jak Wy ale ja zimą, gdy noszę długie spodnie, golę nogi raz w tygodniu.. Bikini cały rok raz w tygodniu, a pachy cały rok codziennie (no może zimą co drugi).
Dla mnie największa zmora to bikini.. jest ładnie tylko w dniu golenia, i to też nie ma rewelacji, bo często mam podrażnienia, albo chociaż kilka małych krostek, a czasami nawet uszkodzone węzły.. A namęczyc się trzeba..
Nie, ja się źle czuję taka owłosiona :p. Więc bez względu na porę roku czy liczbę warstw ubrań, które mam na sobie, muszę mieć wszystko pięknie ogolone i gładkie :P.
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:12   #3239
illegale
Wtajemniczenie
 
Avatar illegale
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 464
GG do illegale
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ja już definitywnie zrezygnowałam z maszynek, miałam dosyć blizn, śladów, krostek, czarnych, grubych, szybko odrastających włosków, wrastajacych włosków, golenia codziennie, podrażnień, brzydkiej, chropowatej skóry.
Teraz tylko depilator- po kilkunastu razach w ogóle nie czuję bólu, wosk świetnie radzi sobie z pachami- tu ból był duży, krew mi nawet leciała, bo miałam tak duże cebulki, ale teraz przynajmniej mam ładne pachy no i mam już dosyć cienkie i jasne włoski na nogach więc idealnie sprawdza się krem do depilacji.
__________________


Cierpisz na Hashimoto, niedoczynność tarczycy zaburzenia odżywiania? Brak Ci energii, nie tolerujesz glutenu, laktozy?
Potrzebujesz motywatora do zmiany sposobu odżywiania?
Zapraszam na:

KONSULTACJE DIETETYCZNE:
http://www.alpacasquare.coml


illegale jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-30, 21:20   #3240
winyl
Zakorzenienie
 
Avatar winyl
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Gdn
Wiadomości: 8 404
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez illegale Pokaż wiadomość
Ja już definitywnie zrezygnowałam z maszynek, miałam dosyć blizn, śladów, krostek, czarnych, grubych, szybko odrastających włosków, wrastajacych włosków, golenia codziennie, podrażnień, brzydkiej, chropowatej skóry.
Teraz tylko depilator- po kilkunastu razach w ogóle nie czuję bólu, wosk świetnie radzi sobie z pachami- tu ból był duży, krew mi nawet leciała, bo miałam tak duże cebulki, ale teraz przynajmniej mam ładne pachy no i mam już dosyć cienkie i jasne włoski na nogach więc idealnie sprawdza się krem do depilacji.
Ale depilator do bikini tak całkowicie? Kurde bo ja częściowo dałam radę, ale od pewnego miejsca już po prostu nie mogłam wytrzymać ...
__________________



XOXO
winyl jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:32.