Z brązu na blond - wątek zbiorczy - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-02-12, 18:13   #361
caroline2324
Zakorzenienie
 
Avatar caroline2324
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wrocław:)
Wiadomości: 4 215
Dot.: Ciemny brąz->blond

ok, ok, nie bij. robiłam czekoladowym brązem, więc tak go nazwałam a, że zdj jest po kilku myciach to wybacz.

nie chciałabym właśnie takiego bardzo jasnego blondu, tylko taki jak w załączniku..
a nie wiem czy na moich włosach jest to możliwe
__________________

Nigdy nie byłeś i nigdy nie będziesz częścią mojego świata...
... jesteś jego całością.


caroline2324 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-19, 11:37   #362
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
zmiana z blondu na braz...jaki odcien farby, zeby nie wyszly czarne?

Hej


Zwracam sie do Was z pytankiem...od dłuższego czasu kreca mnie brazowe, ladne blyszczace wloski i taki kolor chce miec wiem, ze moge nie byc zadowolona i zle sie czuc...ale jesli nie sprobuje to bedzie mnie to gryzlo i kusilo najlepiej w chlodniejszym, popielatym odcieniu brazu...ale nie za ciemne. Jaka kolor farby powinnam wybrac? Dodam, ze zmiana będzie drastyczna, bo aktualnie mam wlosy farbowane na jasny blond...i boje sie, ze np przy jakimś ciemniejszym odcieniu brazu wyjda mi czarne...albo zielone ( bo o czyms takim tez slyszalam ).

Z góry dziękuję za porade
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 10:29   #363
klaudia2905
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 12
Wink Dot.: Jak zrobić blond pasemka na czarnych farbowanych włosach POMOCYY

Moja mama ma naturalnie czarne włosy...
Kiedyś postanowiła przefarbować się na blond. No i oczywiście po wielu niemiłych niespodziankach u fryzjerach to ja zaczęłam rozjaśniać jej włosy, stopniowo pasemkami (rozjaśniaczem z Joanny 5-7 tonów- tym do pasemek) no i pierwsze pasemka wyszły dosyć ładne, jasne.
Kolejne nie były już żadnym problemem... Robiłam pasemka, przy pomocy folii aluminiowej i byłam mile zaskoczona, że wyszły takie ładne...
Wiem, że rozjaśniacz z Joanny niszczy włosy... Moja mama na szczęście ma grube gęste włosy i takie częste zabiegi za bardzo nie zniszczyły jej włosów... Dla osób z cienkimi włosami nie poleciłabym tego kosmetyku.;/
Tak po wielu staraniach moja mama stała się blondynką. Ma teraz ładne jasne włosy a ja nadal robie jej pasemka. Jej aktualny kolor to teraz jasny blond z platynowymi pasemkami i wygląda po prostu ślicznie.
klaudia2905 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-22, 15:41   #364
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Jak zrobić blond pasemka na czarnych farbowanych włosach POMOCYY

Dziewczyny zwracajcie uwagę na datę napisania pierwszego postu
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-19, 10:09   #365
chibi.chibi85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: nibylandia
Wiadomości: 18
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Potrzebuje rady ponieważ chce rozjaśnic wlosy ale tylko o jeden ton i nie wiem czy musze zrobic dekoloryzacje w tym celu. W tej chwili mam włosy w kolorze jasny złoty brąz który nawet po wypłukaniu się jest dość ciemny jak dla mnie. Chciałabym uzyskać kolor jasnego ciepłego brązu ale nie wiem czy będe mogła to osiągnąć stosując farbę w kolorze ciemnego blondu bez wcześniejszej dekolaryzacji. Jakie jest wasze zdanie ? Chaciałabym jeszcze w weekend pofarbować włosy

Edytowane przez chibi.chibi85
Czas edycji: 2010-03-19 o 10:18
chibi.chibi85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-03, 22:31   #366
Sandy__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
z blondu na brąz...

Hej wizażanki zależy mi na profesjonalnych poradach...
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przefarbowaniem włosów z blondu na brąz! taki czekoladowy np.

Mój obecny kolor włosów to blond ( w miarę jasny ) , mam strasznie suche i zniszczone włosy. Nie chciałabym farbować włosów farbą - pomyślałam nad szamponetką. Obawiam się, że:

po 1. Czy kolor na pewno złapie równomiernie.
po 2. Czy gdy się kolor spłuczę to będę mieć ten blond co teraz.
po 3. Czy wyjdzie pożądany kolor.
po 4. Jakiej szamponetki użyć? żeby się szybko wypłukała?
po 5. Co zrobić i czego użyć gdy kolor mi nie wyjdzie, aby się wypłukał?

Przede wszystkim chodzi mi o to, czy będę ten blond co teraz gdy kolor zacznie się spłukiwac?

Z góry dziękuje Wam za rady i odpowiedzi

Edytowane przez Sandy__
Czas edycji: 2010-04-03 o 22:32
Sandy__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-04, 13:06   #367
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: z blondu na brąz...

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Hej


Zwracam sie do Was z pytankiem...od dłuższego czasu kreca mnie brazowe, ladne blyszczace wloski i taki kolor chce miec wiem, ze moge nie byc zadowolona i zle sie czuc...ale jesli nie sprobuje to bedzie mnie to gryzlo i kusilo najlepiej w chlodniejszym, popielatym odcieniu brazu...ale nie za ciemne. Jaka kolor farby powinnam wybrac? Dodam, ze zmiana będzie drastyczna, bo aktualnie mam wlosy farbowane na jasny blond...i boje sie, ze np przy jakimś ciemniejszym odcieniu brazu wyjda mi czarne...albo zielone ( bo o czyms takim tez slyszalam ).

Z góry dziękuję za porade
zalezy jaki odcien blondu chlodny czy cieply.

Cytat:
Napisane przez chibi.chibi85 Pokaż wiadomość
Potrzebuje rady ponieważ chce rozjaśnic wlosy ale tylko o jeden ton i nie wiem czy musze zrobic dekoloryzacje w tym celu. W tej chwili mam włosy w kolorze jasny złoty brąz który nawet po wypłukaniu się jest dość ciemny jak dla mnie. Chciałabym uzyskać kolor jasnego ciepłego brązu ale nie wiem czy będe mogła to osiągnąć stosując farbę w kolorze ciemnego blondu bez wcześniejszej dekolaryzacji. Jakie jest wasze zdanie ? Chaciałabym jeszcze w weekend pofarbować włosy
oczywiscie ze nie musisz robic dekoloryzacji. wystarczy kapiel rozjasniajaca i farba

Cytat:
Napisane przez Sandy__ Pokaż wiadomość
Hej wizażanki zależy mi na profesjonalnych poradach...
od jakiegoś czasu zastanawiam się nad przefarbowaniem włosów z blondu na brąz! taki czekoladowy np.

Mój obecny kolor włosów to blond ( w miarę jasny ) , mam strasznie suche i zniszczone włosy. Nie chciałabym farbować włosów farbą - pomyślałam nad szamponetką. Obawiam się, że:

po 1. Czy kolor na pewno złapie równomiernie.
po 2. Czy gdy się kolor spłuczę to będę mieć ten blond co teraz.
po 3. Czy wyjdzie pożądany kolor.
po 4. Jakiej szamponetki użyć? żeby się szybko wypłukała?
po 5. Co zrobić i czego użyć gdy kolor mi nie wyjdzie, aby się wypłukał?

Przede wszystkim chodzi mi o to, czy będę ten blond co teraz gdy kolor zacznie się spłukiwac?

Z góry dziękuje Wam za rady i odpowiedzi

1. owszem zlapie rownomiernie, z tym, że podczas wyplukiwania moze być juz roznie i uzyskasz niejednolity kolor
2.ten blond jest naturalny rozumiem tak? wiesz, nie chce cie martwic ale w wielu przypadkach ciezko pozbyc sie nawet szamponetki. czesto jakas tam ruda poswiata zostaje.
3.nie powiem ci tego bo nie wiem jaki jest twoj pozadany kolor i jakiej szamponetki chcesz uzyc. ale pewnie masz na mysli czy wyjdzie kolor taki jak na pudelku. tu sugeruj sie probnikami w sklepie a nie wlosami modelki z opakowania gdyz brazy zawsze wychodza ciemno. przykladowo sredni blond wychodzi jak ciemny blond, ciemny blond wychodzi jak jasny braz, jasny braz jak sredni/ciemny braz, a ciemny braz/braz wychodzi jak czarny. oczywiscie nie wszystkich produktów to tyczy, ale wiekszosci tak. radze poczytac kwc. Chociaz w kwesti szamponow nawet jak wyjdzie za ciemny to powinien byc jasniejszy juz po 1, 2 myciu.
4. to chyba delia i marion na kilka myć. nie wiem czy ma odcienie jakie ci odpowiadaja. joanna i casting loreala nie kazdemu sie splukuja. natomiast napewno odradzam palette- zarowno szampon jak i farba mocno sie wzeraja we wlos
5. co zrobic? cierpliwie czekac myjac wlosy szamponem przeciwlupiezowym ( oczywiscie nie 5 razy dziennie, tylko normalnie, przed uzyciem zwyklego szamponu albo zamiast umyc przeciwlupiezowym). i przede wszystkim nie rozjasniac, nie farbowac na drugi dzien tylko czekac bo sie wypluka.

to co cie nurtuje.. jak juz napisalam, pewnosci ci nie dam, zawsze istnieje ryzyko ze ta ruda poswaita z chemicznych porduktow farbujacych wlosy bedzie sie oprzez troche utrzymywac.
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 20:46   #368
dorotas87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Hej Dziewczyny prosze Was o rade, bo juz nie wiem co robic. Mialam robione pasemka blond rozjasniaczem, na to nalozylam farbe schwarzkopfa braz a teraz chce wrocic do blond tylko ze bym chciala cale wlosy blond. Wszyscy mowia ze to nie mozliwe. Moze Wam sie udalo to zrobic. Ja mysle zeby kupic rozjasniacz w sklepie fryzjerskim, polozyc na calosc a pozniej farba.....jak myslicie?
dorotas87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:59   #369
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez dorotas87 Pokaż wiadomość
Hej Dziewczyny prosze Was o rade, bo juz nie wiem co robic. Mialam robione pasemka blond rozjasniaczem, na to nalozylam farbe schwarzkopfa braz a teraz chce wrocic do blond tylko ze bym chciala cale wlosy blond. Wszyscy mowia ze to nie mozliwe. Moze Wam sie udalo to zrobic. Ja mysle zeby kupic rozjasniacz w sklepie fryzjerskim, polozyc na calosc a pozniej farba.....jak myslicie?
rozjasniacz najlepiej nalozyc 2 razy. oczywiscie w odstepach czasowych. po kazdym rozjasnieniu mozesz nalozyc farbe aczkolwiek po pierwszym i tak kolor wyjdzie nierowno. wiec albo bedziesz cierpliwa i stopniowo bedziesz przechodzic do blondu albo idz do fryzjera. jeszcze powiedz kiedy farbowalas?
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 08:48   #370
dorotas87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 8
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Dziekuje za szybka odpowiedz farbowalam w grudniu wiec kolor jest strasznie sprany, sa przeswity blondu i oczywiscie duzy odrost. Juz nie moge na nie patrzec. Fryzjerki mowia ze mozna pasemka zrobic ale nie wiadomo czy kolor bedzie rowny. A moze zejsc do koloru jasny braz, karmelowy? ale czy to jest mozliwe?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

o przed chwilka przeczytalam ze mozna zrobic kapiel a pozniej farbe, jak sie robi taka kapiel? no i czy pozniej ta farba znowu nie wyjdzie ciemna bo to roznie z farbami bywa nie zawsze wychodza takie jak na opakowaniu)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ok juz wiem co to jest kapiel rozjasniajaca, ja mam wlosy do lopatek to 1 saszetka rozjasniacza wystarczy? i czy naprawde trzeba masowac 20 minut bez przerwy? no i ostatnie pytanie czy kolor po nalozeniu farby wyjdzie rownomiernie??
dorotas87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:03   #371
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez dorotas87 Pokaż wiadomość
Dziekuje za szybka odpowiedz farbowalam w grudniu wiec kolor jest strasznie sprany, sa przeswity blondu i oczywiscie duzy odrost. Juz nie moge na nie patrzec. Fryzjerki mowia ze mozna pasemka zrobic ale nie wiadomo czy kolor bedzie rowny. A moze zejsc do koloru jasny braz, karmelowy? ale czy to jest mozliwe?

---------- Dopisano o 09:23 ---------- Poprzedni post napisano o 09:19 ----------

o przed chwilka przeczytalam ze mozna zrobic kapiel a pozniej farbe, jak sie robi taka kapiel? no i czy pozniej ta farba znowu nie wyjdzie ciemna bo to roznie z farbami bywa nie zawsze wychodza takie jak na opakowaniu)

---------- Dopisano o 09:48 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

ok juz wiem co to jest kapiel rozjasniajaca, ja mam wlosy do lopatek to 1 saszetka rozjasniacza wystarczy? i czy naprawde trzeba masowac 20 minut bez przerwy? no i ostatnie pytanie czy kolor po nalozeniu farby wyjdzie rownomiernie??
nie trzeba masowac caly czas, wystarczy na poczatku i koncu. trzymaj ta mieszanke na wlosach od 20 do 40 minut, na koniec lekko polej woda i dokladnie wymasuj. wystarczy, zalezy jaki efekt chcesz uzyskac. jesli rozjasnic o ton, dwa to ok.

jesli chcesz jasny braz to uzywaj odcieni o nazwie "blond" one czesto wychodza jak brazik.
a kolor wyjdzie ci ciemniejszy na koncowkach a jasniejszy na odrostach prawdopodobnie
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...

Edytowane przez untouchable
Czas edycji: 2010-04-10 o 14:04
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-13, 16:32   #372
love_me_sweetie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
od brązu do blondu

witam dziewczyny
Mój naturalny kolor włosów to ciemny blond. Już około rok przyciemniałam włosy (ciemny brąz, czarny, czerwony itp ;p ). Teraz chciałabym wrócić do naturalnego koloru, bez potrzeby dekoloryzacji.. Co robić? Może jakieś pasemka?
love_me_sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-13, 18:16   #373
Illyasviel
Raczkowanie
 
Avatar Illyasviel
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 118
Dot.: od brązu do blondu

wydaje mi się, że dekoloryzacja mniej zniszczy Ci włosy, niż pasemka robione rozjaśniaczem. przynajmniej tak było w moim przypadku
__________________
...Necesita más amigos con alas...
Illyasviel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 10:31   #374
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: od brązu do blondu

Mi schodzenie z ciemnego brazu zajęło około pół roku. Co farbowanie (co 6 tygodni) wybierałam coraz jaśniejszy odcień Excellence Loreal. Początek brąz poziom 5 Nałozyłam ciemny blond złocisty (6.3) na poczatku kolor lekko kasztanowy. Pod światło dużo rudego. (ruda poświata zniknęła po ok. 7 myciach głowy). Potem nałożyłam złocisty beż (7.31) kolejny sliczny i naturalny kolor. Ostatnio odzień 7. Minał miesiac a ja mam średni blond Końcówki są jednak ciemniejsze
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 11:09   #375
kisskisskisskiss
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 29
Dot.: od brązu do blondu

z ja zgadzam się z porzedniczką, że tyle zabiegow farbami zniszcza Ci duzo bardziej wlosy niz jedno uzycie dekoloryzatora a potem tylko odpowiedniej wlosy z kolorem ktory Ci odpowiada.
__________________
" Śmiejecie się ze mnie, że jestem inna. Ja się śmieje z Was, że wszyscy jesteście tacy sami. "

kisskisskisskiss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 13:20   #376
love_me_sweetie
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 40
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

dzięki za odpowiedzi, może rzeczywiście skuszę się na dekoloryzację, ale jak potem je jeszcze rozjaśnię to chyba nie będzie ładnie to wyglądać.. Tym bardziej, że już trochę mam zniszczone włosy od prostownicy i suszarki
love_me_sweetie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-14, 23:15   #377
analija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 123
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Witam dziewczyny! A ja ostatnio bardzo napaliłam się na takie złote blondy, może nawet wpadający w jasny brąz, sama nie wiem jak taki kolor nazwać, w każdym razie czy któraś z Was próbowała przechodzić z ciemnego koloru na taki właśnie złotawy blond?

Załączyłam fotki Kirsten Stewart z ciemnymi i jasnymi.
Taki kolor jak te ciemne obecnie posiadam, a taki jak te jasne chciałabym osiągnąć.


Myślę, że tu chyba nie byłyby potrzebne drastyczne metody rozjaśniania ciemnych włosów, bo przecież to nie platyna. Chyba, że się mylę? Praktycznie raz w życiu farbowałam włosy i to dawno...

Doradźcie od czego zacząć, jak się zabrać no i... jak nazwać ten jasny kolor!
__________________
optymistka na całej linii

kocham tańczyć


analija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-15, 09:09   #378
gold-fish
Zakorzenienie
 
Avatar gold-fish
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 514
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Analija, ja właśnie tak przechodziłam. Opisałam to wcześniej. Mam może nieznacznie ciemniejsze włoski od tego złotego blondu Podejrzewam, że kolejna porcja farbki złocisty beż 7.31 z Excellence by do tego koloru doprowadziła. Polecam Ci właśnie ten kolor
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...el-blonde.aspx

ewentualnie ten 8.31
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ge-blonde.aspx
__________________

Dżunior maj 2013

Hanna kwiecień 2015

Edytowane przez gold-fish
Czas edycji: 2010-04-15 o 09:20
gold-fish jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-16, 09:46   #379
Karolciaa91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Z brązu na blond

Mam jasny kolor brąz, przed brązem byłam blondynka i teraz znowu nią chce być co mam zrobić aby tak sie stało? jakiego rozjaśniacza czy farby użyć?
Karolciaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-17, 10:49   #380
untouchable
Wtajemniczenie
 
Avatar untouchable
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 2 352
Dot.: Z brązu na blond

Cytat:
Napisane przez Karolciaa91 Pokaż wiadomość
Mam jasny kolor brąz, przed brązem byłam blondynka i teraz znowu nią chce być co mam zrobić aby tak sie stało? jakiego rozjaśniacza czy farby użyć?
co masz zrobic? przejrzec dokladnie forum.

juz ci ulatwie zadanie i podam link do pomocnego tematu https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=416389
__________________
do twardego stąpania po ziemi nie nadają się buty z miekką podeszwą. .. . ...
untouchable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 11:55   #381
analija
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 123
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez gold-fish Pokaż wiadomość
Analija, ja właśnie tak przechodziłam. Opisałam to wcześniej. Mam może nieznacznie ciemniejsze włoski od tego złotego blondu Podejrzewam, że kolejna porcja farbki złocisty beż 7.31 z Excellence by do tego koloru doprowadziła. Polecam Ci właśnie ten kolor
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...el-blonde.aspx

ewentualnie ten 8.31
http://www.loreal-paris.co.uk/hair-c...ge-blonde.aspx
dziękuję, nie zwróciłam uwagi wcześniej na Twojego posta, ale dobrze, że się przypomniałaś. Powiedz, jeśli zacznę od właśnie 5 czyli brązu, a następnie 6 - tak jak Ty, to czy nie wyjdzie na głowie taki perfidny żółto jajeczny kolor? chyba wiesz co mam na myśli poza tym czy po pierwszym farbowaniu właśnie tą 5 zauważyłaś jakąś dużą różnicę w kolorze włosów? mam wrażenie, że farbując na brąz mogą wyjść ciemniejsze zamiast odrobinę jaśniejsze..

no i czy serio bez żadnych rozjaśniaczy udało Ci się uzyskać jasny kolorek?
__________________
optymistka na całej linii

kocham tańczyć



Edytowane przez analija
Czas edycji: 2010-04-17 o 14:25
analija jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-17, 13:33   #382
nelly000
Raczkowanie
 
Avatar nelly000
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 34
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

hej dziewczyny
proszę Was o opinię bo nie wiem co mam zrobić i czy iść do fryzjerki bo boję się że popuka się w głowę jak jej powiem co chce zrobić na głowie :P

otóż, mój naturalny kolor włosów to ciemny, ciemny blond wchodzący w brązowy. przez 2 lata rozjaśniałam balejażem w kolorze złoty blond, pasemek było dużo i wyglądałam bardziej na blondynkę. później miałam już odrosty po tych pasemkach do połowy głowy i przefarbowalam się u fryzjerki na kasztan (rudo-brązowe). kolor schodził już w rudy, jasny więc kupiłam szamponetkę palette na 6-8 myć w kolorze średni brąz. no i teraz mam takie brązowe, raczej jaśniejsze niż ciemniejsze wloski z kasztanowym/miedzianym przebłyskiem ale pojawia się już odrost w kolorze jaaasny brąz. czy dałabym radę sama (jak?) albo u fryzjera przefarbować się na jasny brąz/ciemny blond???

będę wdzięczna za Waszą pomoc )

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

hmmm w sumie to ten kasztanowy przebłysk jest bardzo mało widoczny, włosy są w odcieniu dosyć jasnego, ciepłego brązu, trochę miedziany może. pomóżcie proszę
nelly000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 13:12   #383
prezesowaaa
Raczkowanie
 
Avatar prezesowaaa
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: z krańca świata
Wiadomości: 185
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Hej dziewczyny. Miesiąc temu farbowałam włosy z blondu ( rozjaśniane początkowo rozjaśniaczem w salonach fryzjerskich;/, później farby ponieważ włosy zaczęły się sypać ) na ciemny mahoniowy blond (początkowo wyszedł mi bardzo bardzo ciemny czekoladowy brąz) teraz już sprał się do ciemnego blondu z ruda poświata.początkowo kolor bardzo mi sie podobal.. Chciałam żeby moje wlosy odpoczeły od blondu ale teraz uswiadomiłam sobie ze bardzo zle czuje sie w obecnym kolorze. teraz czekam aż pojawią się bardziej widoczne odrosty i chce znowu isć do fryzjera.. tym razem jednak zrobie balejaż brąz + jasny blond ( jezeli wogole wyjdzie ) Czy jest szanasa ze wlosy nie ucierpią jezeli zrobie troszke jasnych pasemek bez dekoloryzacji??
__________________
prezesowaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-25, 14:00   #384
ilooonaaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 114
GG do ilooonaaa
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Cytat:
Napisane przez prezesowaaa Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny. Miesiąc temu farbowałam włosy z blondu ( rozjaśniane początkowo rozjaśniaczem w salonach fryzjerskich;/, później farby ponieważ włosy zaczęły się sypać ) na ciemny mahoniowy blond (początkowo wyszedł mi bardzo bardzo ciemny czekoladowy brąz) teraz już sprał się do ciemnego blondu z ruda poświata.początkowo kolor bardzo mi sie podobal.. Chciałam żeby moje wlosy odpoczeły od blondu ale teraz uswiadomiłam sobie ze bardzo zle czuje sie w obecnym kolorze. teraz czekam aż pojawią się bardziej widoczne odrosty i chce znowu isć do fryzjera.. tym razem jednak zrobie balejaż brąz + jasny blond ( jezeli wogole wyjdzie ) Czy jest szanasa ze wlosy nie ucierpią jezeli zrobie troszke jasnych pasemek bez dekoloryzacji??
Ja radziłąbym najpierw pójść na regeneracje do dobrego fryzjera (choc to trochę kosztuje warto), efekty są po pierwszym razie ale polecam pójść tak ze 3 razy i dopiero potem ewentualnie rozjaśnić, bo wiem jak ciężko zregenerować zniszczone włosy. Pozatym możesz kupić sobie jakieś tabletki ja stosuje capivit piękne włosy oraz skrzyp i pokrzywę z humavit. Każde rozjaśnianie niszczy włosy, od tego jak bardzo zalezy to o ile odcieni chcesz rozjaśnić, dlatego radziłabym ich trochę zregenerowac przed zrobieniem pasemek.

---------- Dopisano o 15:00 ---------- Poprzedni post napisano o 14:51 ----------

Cytat:
Napisane przez nelly000 Pokaż wiadomość
hej dziewczyny
proszę Was o opinię bo nie wiem co mam zrobić i czy iść do fryzjerki bo boję się że popuka się w głowę jak jej powiem co chce zrobić na głowie :P

otóż, mój naturalny kolor włosów to ciemny, ciemny blond wchodzący w brązowy. przez 2 lata rozjaśniałam balejażem w kolorze złoty blond, pasemek było dużo i wyglądałam bardziej na blondynkę. później miałam już odrosty po tych pasemkach do połowy głowy i przefarbowalam się u fryzjerki na kasztan (rudo-brązowe). kolor schodził już w rudy, jasny więc kupiłam szamponetkę palette na 6-8 myć w kolorze średni brąz. no i teraz mam takie brązowe, raczej jaśniejsze niż ciemniejsze wloski z kasztanowym/miedzianym przebłyskiem ale pojawia się już odrost w kolorze jaaasny brąz. czy dałabym radę sama (jak?) albo u fryzjera przefarbować się na jasny brąz/ciemny blond???

będę wdzięczna za Waszą pomoc )

---------- Dopisano o 14:33 ---------- Poprzedni post napisano o 13:06 ----------

hmmm w sumie to ten kasztanowy przebłysk jest bardzo mało widoczny, włosy są w odcieniu dosyć jasnego, ciepłego brązu, trochę miedziany może. pomóżcie proszę
Ja kiedyś bardzo eksperymentowałam w domu z włosami i powiem jedno stanowczo odradzam! Radzę pójść do fryzjera który oceni stan Twoich włosów (to czy są bardzo zniszczone czy nie), zobaczy jaki jest kolor i stwierdzi co da się zrobić. Jeżeli sama będziesz próbowała rozjaśniać po pierwsze możesz zniszczyć sobie włosy, a jeśli nie masz wprawy może nie wyjść to zbyt dobrze.
ilooonaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-21, 09:08   #385
edusia777
Przyczajenie
 
Avatar edusia777
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2
GG do edusia777
Dot.: Jak zrobić blond pasemka na czarnych farbowanych włosach POMOCYY

pisze tutaj bo nie wiem gdzie mam zapytac bylam u fryzjera na pasemka. chcialam karmelowe takie dosc jasne. farbowalam wlosy na czarno dobrych kilka lat. i dlatego tez po rozjasnianiu pasemek rozjasniaczem wyszly rudawe. pani nalozyla mi na to farbe o kolorze ciemny blond. ale efekt mnie nie zadowala poniewaz nadal sa one rudawe. nie jest tak strasznie, ale chcialabym miec takie raczej jasniejszy blond z brązem. jak to zrobic? oczywiscie nie bede tego robic sama tylko u fryzjera. prosze bardzo o pomoc!
__________________
A wszystko po to by spełniły się marzenia...
edusia777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-01, 13:57   #386
klaudiatorres
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

chciałam się dowiedzieć jak w miarę szybko i mało drastycznie rozjaśnić włosy, żeby osiągnąć taki: http://twitpic.com/1fet7p efekt?
klaudiatorres jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 14:21   #387
goskaja
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
z brązu na blond.

Witam.Dwa razy malowałam włosy na brąz, moje włosy naturalne to ciemny blond. chcę rozjaśnić włosy, bo źle się w nich czuję. Czy jak zrobię pasemka wiem że mogą wyjść żółtawe) to da się je jakoś zrobić na normalne za pomocą płukanki? jestem zrozpaczona, kolor się zmył na rudo.
goskaja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-11, 16:38   #388
LadyNaya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: z brązu na blond.

Kiedyś miałam podobny problem jak chciałam zejść z ciemnego brązu na kolor jaśniejszy i rozmawiałam nawet z fryzjerką, która powiedziała mi że może zrobić mi blond pasemka na tych moich farbowanych ciemnych brązach aczkolwiek nie gwarantowała mi tego że efekt będzie zadowalający gdyż istniałaby możliwość że każde pasemko może mieć inny odcień tegóż jaśniejszego koloru.
LadyNaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 09:02   #389
alunialunia
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 1 016
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Witam

Mam takie pytanie, bo słabo się orientuję w temacie, obecnie mam kolor włosów swój naturalny jest to odcień, patrząc na paletę profesjonalnych farb do włosów- ciemny blond popielaty i bardzo chciałabym je trochę rozjasnić tak do poziomu 8,tak,żeby nabrały ciepłego jasno- brązowego koloru. czy więc jak kupie farbę z poziomu 8 to jaki utleniacz powinnam wybrac? 6% wystarczy? czy bede musiała raczej sięgnąć po oksydant 9%? bede wdzieczna za odpowiedz
alunialunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-12, 14:14   #390
efcia90
Zadomowienie
 
Avatar efcia90
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 1 253
Dot.: Z brązu na blond - WĄTEK ZBIORCZY.

Dziewczyny, obecnie mam kolor włosów ciemny brąz, a chcę sobie zdekoloryzować włosy do blondu. Jak myślicie, pasowałoby mi ? W sumie jestem już umówiona do fryzjera na ściąganie koloru, ale mam jeszcze tycie wątpliwości i może Wy mi doradzicie ?
W załączniku 1. moje aktualne zdjęcie, 2. kolor, jaki chciałabym mieć.
efcia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-05 08:29:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:44.