chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć? - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-01-20, 16:03   #91
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez margitta
Włody na udach są naturalnie bardzo często jaśniejsze i mniej widoczne, więc nie musi to zależeć od sposobu depilacji.
Mam porównanie z siostrą. Uwierz mi. Ona uda tez robi maszynką i ma bardziej widoczne. Także w naszym przypadku moja teoria się sprawdza. Może nie u każdego tak to działa więc nie przesądzam...
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:18   #92
rumiana
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 148
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja w tym wieku również miałam taki problem. Poszłam do sklepu- kupiłam krem Veet i zrobiłam swoje Mama wcześniej sama widziała włosy na moich nogach i sama sugerowała depilację. Przestestowałam już różne metody i obecnie robię to tylko i wyłącznie maszynką, a po goleniu wklepuję krem lub balsam
rumiana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:26   #93
Czarna14
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna14
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Okolice Warszawy
Wiadomości: 2 402
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Heh mi też mama zaczęła sugerować depilacje jak miałam z jakieś 12 lat na początku goliłam nogi maszynką ale teraz tylko depilator.
Czarna14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 20:27   #94
kasienka.b
Wcale nie be, tylko cacy kasieńka
 
Avatar kasienka.b
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Diamentowa wyspa
Wiadomości: 9 682
GG do kasienka.b
Cool Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

ja tez mialam 12 lat jak zaczelam sie golic i mama mi nic nie powiedziala Ni moze tyle, ze mam sobie kupic swoja golarke
__________________
Blog
kasienka.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-20, 21:19   #95
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: Re: zobacz!

dziwne jak czytam co wasze mamy mówiły. Toz to od kilkudzisięciu lat goli sie nogi na świecie w krajach "Zachodu". Moja sama powiedzieła, zreszta sprzęty w domu w zapasie były i sama wzięłam i nieporadnie uzyłam.
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 15:55   #96
eM!
Zadomowienie
 
Avatar eM!
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 044
Talking Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja tez mialam taki problem z mama, jak mialam ok 13 lat Zabronila mi golic nogi hehe, na poczatku sie wkurzylam i 'posluchalam mamy' ale doszlam do wniosku, ze to moje cialo, moje nogi i zaczelam je golic A ona nic o tym nie wiedziala i chyba to jest najlepsze rozwiazanie, bo skoro czujesz dyskomfort..
__________________
-
eM! jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-02, 16:25   #97
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

naprawde matki tego zabraniają? Toż to nie makijaż!
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-02-03, 09:29   #98
kingkong
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 831
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja golę nogi ok od roku Gillette for women i moja mama jeszcze się nie skapnęla...z jednej strony to dobrze by pewnie by mi robila wyrzuty ale z drugiej nie musialabym się ukrywać... Moja koleżanka zaczęla nogi golić kremem który bardzo intensywnie pachnie ogórkami i jej mama nie wiedziala o co chodzi i w końcu sama sobie kupila taki krem i porównala do tego zapachu i po prostu spytala czy Hania już goli nogi więc miala ulatwioną sprawę.
kingkong jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-03, 20:21   #99
muron
Zakorzenienie
 
Avatar muron
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: tęczowe miasto/deszczowy kraj
Wiadomości: 7 927
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

wyjść z podziwu nie mogę, że się ukrywacie. tez kiedyś miałam kilkanascie lat. Malować się nie mogłam, ale nogi???
__________________
Flora by Gucci

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=890431
muron jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 06:26   #100
sunapee
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 283
GG do sunapee
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez muron
wyjść z podziwu nie mogę, że się ukrywacie. tez kiedyś miałam kilkanascie lat. Malować się nie mogłam, ale nogi???
ale dlaczego tak Cie to dziwi? Juz ktorys post z kolei powtarzasz to samo.Czy tak trudno zrozumiec,ze mamy sa rozne i maja swoje wlasne metody wychowawcze??? Niektore sa ze tak brzydko powiem "starej daty" a inne,te mlodsze bardziej na czasie.Proste jak konstrukcja kija.
__________________
03.29---60
sunapee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 12:11   #101
Olunia90
Zakorzenienie
 
Avatar Olunia90
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 3 448
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez muron
wyjść z podziwu nie mogę, że się ukrywacie. tez kiedyś miałam kilkanascie lat. Malować się nie mogłam, ale nogi???
Mnie też to dziwi .Golenie nóg to dla mnie tak samo jak już wcześniej wspomniane mycie zębów itp ale rozumiem niektóre z was,bo wiem po moich koleżankach jakie mają mamy.Może dla mnie to jest takie normalne,bo mam super mamusie .
Olunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 12:59   #102
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Ja zaczęłam sobie golić nogi i pachy w wieku 11 lat...Nie wiem czemu ale moje włosy pod pachami sa okropne Szybko odrastaja i są dość grube. Niedawno wydepilowałam je pensetą, ale skóra była cała czerwona i taka dziwna;/ No ale na wf-ie nie musze sie krepowac i uważam, że teraz w moim wieku debilcja(14 lat skończe w kwietniu) jest normalna. Nie rozumiem mojej koleżanki, która kiedy podnosi nogawke od spodni mówi, że ma "busz", przecież co za problem kupić sobie maszynke i sie tego pozbyć?...
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 13:10   #103
Agosek
Zadomowienie
 
Avatar Agosek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Żagań/Kraków
Wiadomości: 1 729
GG do Agosek Wyślij wiadomość przez MSN do Agosek
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez In_ThE_ShAdOwS
Ja zaczęłam sobie golić nogi i pachy w wieku 11 lat...Nie wiem czemu ale moje włosy pod pachami sa okropne Szybko odrastaja i są dość grube.
To chyba normalne, a nie dziwne .
__________________
http://www.whynotmodels.com/ mężczyźni?... I dlaczego nie tam gdzie ja?!
Agosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:00   #104
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez Olunia90
Mnie też to dziwi .Golenie nóg to dla mnie tak samo jak już wcześniej wspomniane mycie zębów itp ale rozumiem niektóre z was,bo wiem po moich koleżankach jakie mają mamy.Może dla mnie to jest takie normalne,bo mam super mamusie .
Mamy tak tego nie widza (przynajmniej niektore) Zęby myje się od zawsze, od kąd wyrosną a włosy?? Przeciez nie goli ich sie jak tylko wyrosna w wieku paru lat! Dlatego niektorym mamom ciezko to zrozumiec i sie z tym pogodzic...tak mysle Ja z moja nie mialam problemu, sama zaczelam golic nogi kremem i maszynką siostry (mam to błogosławieństwo że mam 2 starsze siostry )...Depilator natomiast kupilam po swojej osiemnastce, uzylam go pare razy i lezal w polce byl OROPNY!! Kupilam Braun Silk epil z dodatkowa nasadka do golenia np. wlosow pod pachami...Ten depilator wyrywal co ktorys wlosek tylko!! Moglam sobie jezdzic nim z pol godziny po nodze w te i spowrtoem i nic wlosy i tak byly...bylam wsciekla bo wydalam na niego ponad 300zl.!! Wiec go sprzedalam w koncu Nie kupie juz nigdy depilatora! Mam zamiar depilowac nogi woskiem lub pasta cukrowa a poki co robie to maszynka
Tez mieliscie takie niemile przezycia z depilatorem? ehh...
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 15:03   #105
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez Agosek
To chyba normalne, a nie dziwne .
Mozesz sprobowac depilacji woskiem pod pachami, jednak nie sama!! Udaj sie do kosmetyczki, bo ten rejon jest jednak bardzo wrazliwy i trzeba precyzyjnie i osroznie depilowac to miejsce ale wloski naprawde nie odrastaja przez ok.4 tyg. poboli chwilke (tez zalezy jaka masz wrazliowsc na bol) i przestanie a pachy beda dlugo gladkie
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 17:28   #106
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez seemore
na pachy i na brwi mi pozwoliła ale o nogach to slyszec nie chce,
ja tam bez pytania najpierw zaczelam golic pachy, potam depilowac po troszku brwi i nogi bez pytania bo stwierdzilam to za zbedne bo kiedys tez mi mama mowila ze zaczna odrastac jeszcze ciemniejsze i grubsze.. a na koniec to dokonczylam dziela brwi i jak narzie gole sie jednorazowkami bo jak sprobowalam depilatorem przezylam szok ale co tam pozdrawiam
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:17   #107
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Hehe ja sie nigdy o nic nie pytalam
Jakbym pytala to pewnie bym do tej pory chodzila owlosiona, z krociotkimi pazurkami itd
Najlepsza jazda byla jak pierwszy raz rozjasnilam wlosy (z ciemnego brazu)
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:32   #108
Sonata_ona
Rozeznanie
 
Avatar Sonata_ona
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Jamnicza Stolica ;)
Wiadomości: 695
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

moja mama jeszcze nei jest na tym etapie zeby mi pozwolic zafarbowac a moja siostra w tym wieku juz mogla :/ ale co tam
__________________
''...kimkolwiek jesteś, cokolwiek robisz, jeśli naprawdę z całych sił czegoś pragniesz, znaczy to że owo pragnienie zrodziło się w duszy wszechświata, a spełnienie tego pragnienia to Twoja misja na Ziemi...''

''Największe szczęscie w świecie na końskim leży grzbiecie''
Sonata_ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-04, 22:40   #109
Kobieta_słonecznik
Zakorzenienie
 
Avatar Kobieta_słonecznik
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: słonecznikowe pole :-)
Wiadomości: 3 176
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

ja mialam 13 lat i chcialam golarke, ale mama sama zaproponowala mi plastry z woskiem Wiec niegdy nie mialam takiego problemu.

A jezeli chodzi o Ciebie rarytasy_ona proponuje Ci porozmawiac z mama szczerze... powiedz jej, ze przeszkadzaja Ci wlosy i (jak wspomnialas) masz ich coraz wiecej.... powinna zrozumiec.
Poza tym zbyt obfite, narastające, zwiększające się owłosienie u kobiet i dziewczyn może świadczyć o zaburzeniach hormonalnych... wkraczasz w okres dojrzewania, więc myślę ze to również należy wziąść pod uwagę i nie należy lekceważyć.... o tym również powinnas powiedziec mamie
Powodzenia vbmenu_register("postmenu _122768", true);
Kobieta_słonecznik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-02-04, 22:49   #110
agatus84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 434
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

No i mnie wspomnienia zalaly
z mama nie mialam problemow,golilam bogi i bylo ok. A jak mialam 15 lat to pojechalam z ojcem na wakacje, i ktoregos razu zauwazyl moja maszynke. Coz to byl za bulwers!!!! "Takie decyzje, co do powaznej ingerencji w cialo masz podejmowac ze mna!!"
Heh, mama popukala sie potem w czolo i temat zniknal. Na szczescie nie dokopal sie do tamponow
ale on zawsze byl troche nie teges...
pozdrawiam
agatus84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 10:54   #111
anestet-ka
Wtajemniczenie
 
Avatar anestet-ka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2 572
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez agatus84
No i mnie wspomnienia zalaly
z mama nie mialam problemow,golilam bogi i bylo ok. A jak mialam 15 lat to pojechalam z ojcem na wakacje, i ktoregos razu zauwazyl moja maszynke. Coz to byl za bulwers!!!! "Takie decyzje, co do powaznej ingerencji w cialo masz podejmowac ze mna!!"
Heh, mama popukala sie potem w czolo i temat zniknal. Na szczescie nie dokopal sie do tamponow
ale on zawsze byl troche nie teges...
pozdrawiam
powazna ingerencja w cialo? nie no to mu tu wszystkie masochstki jestesmy

u mnie to bylo tak ze robilam jak chcialam i nigdy sie o nic nie pytalam. Mama tylko raz coś przebąknęła ze po co tak wczesnie golic zaczynam, tylko mi ciemniejsze odrosna.. o zadnym zabranianiu nigdy mowy nie bylo, wiedzili ze i tak nie poslucham ;D
anestet-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 13:59   #112
kiciulka1985
Zakorzenienie
 
Avatar kiciulka1985
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 473
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Cytat:
Napisane przez anestet-ka
o zadnym zabranianiu nigdy mowy nie bylo, wiedzili ze i tak nie poslucham ;D
dokladnie ta sama sytuacja
mama tylko mine dziwna walnela (i tylkow przypadku pierwszego rozjasniania) i tyle;P
__________________
Paznokciowe konto na Instagramie @lynieczka. Zapraszam!
kiciulka1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-02-05, 19:41   #113
Joskelyn
Zadomowienie
 
Avatar Joskelyn
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 688
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

ja pierwszy raz sobie po prostu kupilam krem Veet i sobie wydepilowalam Mama nawet nie zauwazyla, a pare tygodni potem zapytala czy mzoe pozyczyc moj krem, wiec w ogole nie zwrocila uwagi, ze to byl jakis "przelomowy fakt" w moim zyciu
Potem probowalam plastrow z woskiem ,ale jakos nie umialam sie nimi poslugiwac i do dzis pozostalam przy Veecie Czasem, jak mi sie skonczy a kasy nie mam to maszynka jednorazowa tez jest okej
Zreszta, przynzac sie musze, ze jak sie kilka tygodni niewidze z moim facetem ( mieszkamy w innych miastach), to zimą oczywiscie "hoduje" sobie szczecinke na nogach, bo mi sie nie chce golic No tylko pod pachami sie regularnie gole, bo to by bylo niehigieniczne hodowac tam owlosienie

Jedna z moich kumpel w liceum zrobila kiedys eksperyment i cala zime nie golila pewnego kawalka na nodze - na wiosne maial nam pokazac co tam wyhodowala, oczekiwalysmy zobaczyc stumilowego lasu, a tam wcale nie bylo jakis oszalamiajacych wlosow, wiec znaczy ze wcale az tak wlosy nie zaczyanja szybciej rosnac po depilacji

A co do ud - nigdy ich nie golilam jeszcze - wloski mam tam takie pojedyncze i zupelnie wpasowane w skore, ze po prostu nie widze potrzeby
Joskelyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-16, 13:26   #114
Sylwia22031996
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Przepraszam , że się wcinam w dyskusje ale podobnie jak moja poprzedniczka mam problem.Mam owłosienie na nogach i pod pachami i się wstydze na wf w ogóle pokazać bez ściągaczy.Mam 12 lat i mama nawet nie pozwala mi się malować , no tylko na dyskoteke , nie mówiąc o tacie on jak widzi z daleka kobiete która ma polakierowane włosy albo podkład na twarzy to mówi , że to nie kobieta tylko potwór, niecierpi jak ktokolwiek się maluje idt. , itp.cChciałabym depilować sobie chociaż nogi ale nie wiem jak mam o tym powiedzięć.Nawet chciałam po kryjomu to zrobić tak żeby może zauwarzyła że znikają jej jednorazowe maszynki do golenia.Wsumie to nie mam aż tak strasznie owłosionych nóg ale mnie to denerwuje i krępuje tym bardziej że prawie wszystkie dziewczyny z mojej klasy depilują sobie nogi i pachy a także się malują.

PS.: Prosze , odpiszcie szybko.
Sylwia22031996 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 14:40   #115
tsukino
Przyczajenie
 
Avatar tsukino
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Police
Wiadomości: 3
GG do tsukino
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

ja zaczęłam w pierwszej gimnazjum. najpierw (mój pierwszy raz) podkradłam starą maszynkę taty, a później kupiłam sobie (po kryjomu) jednorazówkę, tak jest do dziś. mama nic nie mówiła. sama zabardzo nie zna się na depilacjii, bo ma gładziusieńkie nogi bez niczego (podobnie jak moja siostra ^^) jak zauważyła, że zaczęłam regulować brwi, powiedziała tylko, żebym tak mocno nie robiła, bo to nieładnie wygląda. koniec dyskusji.
jednorazówki są troche męczące, zwłaszcza, że mi strasznie szybko odrastają włoski. po kremie swędzą mnie potwornie nogi. teraz czekam aż pasta cukrowa mi wystygnie (pierwszy raz robię, więc nie wiem co z tego będzie )
__________________
"Nothing sucks as much as feeling all alone, no matter how many people are around you."

John “J.D.” Dorian, Scrubs
tsukino jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-05-17, 18:39   #116
badzia987
Wtajemniczenie
 
Avatar badzia987
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: 11 m2
Wiadomości: 2 886
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

Mi mama też nie pozwalała na depilację ani nóg ani pod pachami. Naprawdę jest starej daty i uważa że jesli ona nie musi (zgroza) to ja też.

Pierwszy raz jak pod pachami się goliłam to poprosiłam ojca żeby to zrobił- ale głupota- ale przyznam że te pierwsze uczucie że nie ma tam buszu było niesamowite No i zostało do dziś że używam dżiletów dla ojców a czasami jak się skryzysuje to od ojca biorę ;P
A nogi- wtedy gdy gdzies wychodzę (spódnica)to pozbywam się futra. I tak przeważnie w spodniach chodzę więc nie czuje potrzeby skrobania sie cięgle ;P

Nie ma co ukrywać że chce się mieć nogi bez włosów. Raz zrobisz, mama zobaczy to potem już się przyzwyczai. Zresztą jak będziesz gdzies jechała z mamą (czy w tramwaju czy w autobusie czy gdziekolwiek w miejscu publicznym) zapytaj mame czy widzi chociaż jedną dziewczynę w Twoim wieku, która ma włosy na nogach.
__________________
Krzyś 19.02.2016 r.

Małgosia 06.10.2013 r.
badzia987 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-06, 21:22   #117
Karoolina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 4
Dot.: zobacz!

Hej!Jeśli Ci to bardzo przeszkadza to kup golarke i gul.Nie pytaj się mamy predzej czy pozniej i tak zaczniesz:P
Karoolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:25   #118
zania1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

mam 12 lat dzisiaj pierwszy raz golilam noogi sie przecięłam przypadkowo.moje kolezanki już golą nogoi a moja mama mi nie pozwala.co mam zrobić? nie mam już wlosków na nogach ale mam lekkie przecięcia .kiedy mi to zejdzie? nie chce żeby mama sie dowiedziala bo bvedzie zla
zania1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-21, 10:46   #119
IlonaP
Zakorzenienie
 
Avatar IlonaP
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 8 465
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

zejdzie, jak się zagoi
koniecznie zdezynfekuj skaleczenia!
i może na początek kup sobie depilator w kremie - jakieś kieszonkowe chyba masz?
choć moim zdaniem najlepszy jest wosk, po regularnym używaniu włoski robią się dużo rzadsze i słabsze
o obawy czy zauważy czy nie to chyba trochę za późno - zwłaszcza jeśli miałaś widoczne owłosienie

a tak w ogóle to robisz to dla siebie, bo nie podoba Ci się wygląd nóg czy dlatego, bo wszystkie koleżanki tak robią - bo jeśli to drugie to jest to najgorszy argument pod słońcem

sama jestem mamą, co prawda moja córka ma 3lata ale pewnie jestem w wieku mam co niektórych i nie wyobrażam sobie zakazania jej dbania o wygląd estetyczny swojego ciała
__________________
IlonaP jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-12, 06:23   #120
bubulina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 68
Dot.: chce golić nogi ale jak mama ma się skapnąć?

No nie, nie wierzę. Mam dwunastoletnią córkę i sama zaproponowałam jej golenie nóg i pach. Dostała jednorazówkę- chemii nie chciałam na moim "maluszku" póki co a depilator elektryczny jest dla niej zbyt bolesny. Od tej pory sama przychodzi prosić o pomoc w goleniu, gdy tego potrzebuje.

Myślę, że z matkami trzeba porozmawiać, Pewnie się okaże, że one też zaczęły w tym wieku, tylko nie zauważyły, że ich córcie są już takie "stare"
bubulina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-07 18:53:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:39.