Lakiery hybrydowe cz. 2 - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-10-30, 18:46   #1621
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez nell d Pokaż wiadomość
Njusy z lampy: nie stwierdzono "świecenia" topu podczas utwardzania
uuuu szkoda, bloker jest przydatny w lecie szczególnie..dzięki za info
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-30, 19:29   #1622
olivenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Cytat:
Napisane przez Angell19996 Pokaż wiadomość
Kobitki mam dylemat nie wiem jaki kupić lakier hybrydowy czy z Mollon Pro czy z Cosmetic Zone jeżeli na nich pracowałyście doradźcie mi.. Bo kupiłam z La Femme do na drugi dzień już był odprysk ;/ i zapowietrzają się.. odradzam..
Witam polecam Mollon Pro bardzo fajna,godna polecenia firma,hybryda trzyma się naprawdę długo,na moich paznokciach i na paznokciach klientek 2-3 tygodnie zależy od płytki paznokcia.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:27 ----------

Zapraszam rónież na mój profil na FB, nawszystkie pytania odpowiem.Pozdrawiam
<reklama>

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2014-11-03 o 06:44 Powód: reklama
olivenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 06:24   #1623
wik5566
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 10
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Miluchova Pokaż wiadomość
cytuję z jednej z aukcji z lampami
"Profesjonalna lampa UV LED 12 W wyposażona w 60 wysokowydajnych świetlówek LED o żywotności 20 000h."

no "świetlówki LED" jak byk w opisie, dlatego pytałam

I jeszcze powiem, że świetlówki LED są do kupienia w sklepach typu castorama, więc istnieją. Chciałam wiedzieć, co lepiej wybrać i czy słusznie myślę, że diody

Taki opis na aukcji świadczy tylko o braku profesjonalizmu, a nawet podstawowej wiedzy z zakresu oświetlenia. LED z ang to light-emitting diode, czyli dioda emitująca światło. Swietlówka ma inną zasadę działania- są w niej pary rtęci, które pod wpływem prądu emitują światło z zakresu UV. W świetlówkach w lampie tak to działa i w tych stosowanych do oświetlania domów lub przestrzeni przemysłowej też. W UE odchodzi się od świtlówek na rzecz LED z 2 powodów: koszty (z LEDów otrzymuje się więcej lumenów z wata niż w innych typach oświetlenia- dlatego lampa led utwardza szybciej) i ochrona środowiska (rtęć jak wiecie jest bardzo szkodliwa).

Co do ilości diód chodziło mi o to, że ciężko jest ustawić rękę tak żeby wszystkie 5 paznokci było dobrze oświetlonych przez 3 diody. Diody emitują dosyć dobrze ukierunkowane światło więc aby doświetlić dobrze paznokcie trzeba albo trzymać lampę w drugiej ręce, albo robić na raty (dla mnie liczy się czas i wygoda więc taka opcja u mnie odpadała). Ponadto 9 W wystarczy do zwykłych hybryd ale podejżewam że do tych 3w1 to za mało- skoro moje 12 W nie daje rady. Teraz kupiłabym 18 lub 20 - chociaż one są chyba dość małe- widziałam taką na stoisku neonail.
wik5566 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 12:00   #1624
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam lampę neonail 20, jest mała, ale ręka mieści się spokojnie, stopa zresztą też. Ledy mam od góry, po bokach i na tylnej ściance żeby dobrze wolny brzeg utwardzać. Jak do tej pory raz utwardzałam hybryde 3w1 i w 30 sekund bez problemu. Ogólnie z lampy jestem mega zadowolona
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-31, 23:12   #1625
madzinka
Raczkowanie
 
Avatar madzinka
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Warszawa, Łódź
Wiadomości: 183
Dot.: Pokazujemy pazurki wyłącznie hybrydowe!

Angell19996, ja z kolei jestem zadowolona z lakierów CZ, jakoś do tej pory mi wystarczają i innych jeszcze nie próbowałam, chociaż opinie czytuję i śledzę nowinki, kolory CZ są fajne - to jest ten największy plus, konsystencja też, wytrzymują długo bez odprysków (ściągam po 2 tyg. bo mam już spory odrost).
__________________

Do you know that hue of my new blue jeans?
madzinka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 05:18   #1626
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: Żywiec
Wiadomości: 1 354
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez wik5566 Pokaż wiadomość
Taki opis na aukcji świadczy tylko o braku profesjonalizmu, a nawet podstawowej wiedzy z zakresu oświetlenia. LED z ang to light-emitting diode, czyli dioda emitująca światło. Swietlówka ma inną zasadę działania- są w niej pary rtęci, które pod wpływem prądu emitują światło z zakresu UV. W świetlówkach w lampie tak to działa i w tych stosowanych do oświetlania domów lub przestrzeni przemysłowej też. W UE odchodzi się od świtlówek na rzecz LED z 2 powodów: koszty (z LEDów otrzymuje się więcej lumenów z wata niż w innych typach oświetlenia- dlatego lampa led utwardza szybciej) i ochrona środowiska (rtęć jak wiecie jest bardzo szkodliwa).
Wklejam zdjęcie świetlówki led i taką to ma nazwę, i pod taką nazwą widnieje w sklepach. To wygląda jak zwykła świetlówka, ale ma diody w środku.
Z opisów aukcji wnioskuję, że albo lampa ma diody wbudowane w urządzenie, albo znajdują się tam po prostu takie świetlówki - taki wniosek też mi się nasuwa po oglądaniu refleksów, te które mają napisane "diody led" mają taką dyskotekę () w środku, a te z opisu "świetlówki" mają światło ułożone w takie paseczki (tak jakby faktycznie były w środku świetlówki). I tutaj ten opis aukcji faktycznie jest głupi, bo nie ma tam 60 świetlówek, tylko pewnie 60 diód na tych kilku paskach (być może właśnie takich ledowych świetlówkach jak na pierwszym zdjęciu?)

I tak się właśnie zastanawiałam, bo te z zatopionymi diodami miałam wrażenie, że chwycą paznokieć z każdej strony, a te ze świetlówką mogą mieć problem np. z luźno ułożonym kciukiem, kiedy paznokieć nie jest skierowany w stronę źródła światła. Aż mam ochotę kupić i przetestować
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg swietlowka_led_t8_150_3000.jpg (20,1 KB, 21 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg lampa-uv-led-12w-afacdb-10001-300x220.jpg (11,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg kgmediaobrazek.jpg (25,1 KB, 16 załadowań)
Miluchova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 10:15   #1627
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A jak z firma neonail ? Dostalam lampe uv na urodziny od rodzicow ( i blisko mam do tego sklepu) na ppczatek chcialam u nich kupic jeden lakier i inne rzeczy potrzebne do hybryd ;p czytalam rozne opinie na necie dlatego chcialam sie spytac czy dla poczatkujacych maja w miare produkty ?

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 10:36   #1628
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ja mam kilka lakierów neonail, łącze je z bazą i topem semilac i wszystko trzyma super. Nie wiem jak sprawuje sie ich baza. Przy kolorach troche denerwuje mnie to że część mam w szklanych buteleczkach i nakłada się je super (mają dobrą konsystencję i pędzelek), ale inne są w plastikowych butelkach - są wtedy mega gęste i mają okropny pędzelek ;/ raczej od nich więcej kupować nie bede bo ich buteleczka 6,3 ml jest dużo mniejsza od butelki semilaca 6 ml więc coś mi tu pojemnościowo nie gra.
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:46   #1629
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ja mam kilka lakierów neonail, łącze je z bazą i topem semilac i wszystko trzyma super. Nie wiem jak sprawuje sie ich baza. Przy kolorach troche denerwuje mnie to że część mam w szklanych buteleczkach i nakłada się je super (mają dobrą konsystencję i pędzelek), ale inne są w plastikowych butelkach - są wtedy mega gęste i mają okropny pędzelek ;/ raczej od nich więcej kupować nie bede bo ich buteleczka 6,3 ml jest dużo mniejsza od butelki semilaca 6 ml więc coś mi tu pojemnościowo nie gra.
Dziekuje za odppwiedz i czekam na reszte odnosnie bazy i topu :p no to ja wezme w szklanej buteleccze

Jeszcze ewentualnie gdyby ktoras dziewczyna byla z warszawy i orientowala sie czy jest gdzies sklep np. Z semilaciem ? :p
Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana


Edytowane przez CherrryCat
Czas edycji: 2014-11-01 o 11:48
CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 11:55   #1630
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też bym chciała brać w szklanej buteleczce tyle że tylko niektóre kolory mają taką butelke reszta jest w plastikach. Odnośnie bazy i topu słyszałam różne opinie.

Semilacki idzie kupić w drogeriach Kosmeteria http://www.kosmeteria.com.pl/sklepy_...All&miasto=167
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 12:09   #1631
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
też bym chciała brać w szklanej buteleczce tyle że tylko niektóre kolory mają taką butelke reszta jest w plastikach. Odnośnie bazy i topu słyszałam różne opinie.

Semilacki idzie kupić w drogeriach Kosmeteria http://www.kosmeteria.com.pl/sklepy_...All&miasto=167
Ja na początku wezme jakiś ciemny fiolet/czerwien w szklanej jesli będzie a późzniej moze będe przez neta zamawiac semilaca :P
chyba ze tak jak mowisz w tym sklepie będzie bo przejrzałam ich produkty na stronie i nie widze zeby je mieli ? :<
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-01, 18:13   #1632
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Byla juz gdzies dyskusja gdzie w wawie jest kosmeteria i okazalo sie, ze wiele podanych na stronie lokalizacji jest nieaktualne. Ja kupilam w Kosmeterii w Zielonce.

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2014-11-01 o 18:18
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 18:44   #1633
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Byla juz gdzies dyskusja gdzie w wawie jest kosmeteria i okazalo sie, ze wiele podanych na stronie lokalizacji jest nieaktualne. Ja kupilam w Kosmeterii w Zielonce.
ale ja sie nie pytam gdzie jest kosmeteria =.='' tylko czy na 100 % jest tam semilac.
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:14   #1634
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

A jak rozumiesz moje ostatnie zdanie?
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:31   #1635
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
A jak rozumiesz moje ostatnie zdanie?
A jak rozumiesz to ze pytalam czy semilac jest na 100 % w ktoryms z tych sklepow w WARSZAWIE ? Bo podejrzewam ze nie wszedzie maja taki sam asortyment szczegolnie ze na stronie w produktach tego nie ma.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:41   #1636
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Tlumaczymy z polskiego na nasze:
1. W Warszawie prawdopodobnie mozna kupic semilaka (a czego nie mozna?)
2. Sprawdzilysmy, ze w Kosmeterii sa semilaki
3. Na stronie kosmeterii sa podane adresy pod jakimi nalezy szukac ich skepow, jednak dziewczyny sprawdzily ze czesc adresow jest nieaktualna
4. Jesli nie chce ci sie jezdzic po miescie i szukac to w pobliskiej Zielone w kosmeterii sprzedaja semilaki, osobiscie sprawdzilam

mam nadzieje, ze pomoglam, pozdrawiam

Edytowane przez Roverkowa
Czas edycji: 2014-11-01 o 19:43
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-01, 19:50   #1637
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez Roverkowa Pokaż wiadomość
Tlumaczymy z polskiego na nasze:
1. W Warszawie prawdopodobnie mozna kupic semilaka (a czego nie mozna?)
2. Sprawdzilysmy, ze w Kosmeterii sa semilaki
3. Na stronie kosmeterii sa podane adresy pod jakimi nalezy szukac ich skepow, jednak dziewczyny sprawdzily ze czesc adresow jest nieaktualna
4. Jesli nie chce ci sie jezdzic po miescie i szukac to w pobliskiej Zielone w kosmeterii sprzedaja semilaki, osobiscie sprawdzilam

mam nadzieje, ze pomoglam, pozdrawiam
Nie bede dalej ciagnela tej konwersacji. Zielonka nie jest w warszawie i dojazd do niej jest strasznie niedogodny przynajmniej dla mnie. Teoretycznie na brodnie jest kosmeteria wiec poprostu pewnie ktoregos dnia sie tam wybiore a narazie dziekuje za odpowiedz i rowniez pozdrawiam.

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 08:54   #1638
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

też sie bałam na początku, że w tej kosmeterii semilacków nie będzie bo na stronie faktycznie nie ma ale jakaś dziewczyna odpisała mi wtedy że w ich gazetce są pokazane. Najbliższą kosmeterie mam ok 30 km od siebie ale zaryzykowałam i pojechałam opłacało się bo mają tam semilacki 6 ml po 18,50 już ich odwiedziłam ze 4 razy. Ostatnio zakupiłam dwa lakiery, aceton 500 ml i waciki bezpyłowe 500 szt i wyszło mnie to lekko ponad 50 zł więc mega sie opłaca w tym przypadku nie wiem jak w innych drogeriach, ale ja dzięki tej mojej przestałam zamawiać z neta bo mi sie nie opłaca
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 10:22   #1639
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ale to chwilowa promocja była czy stała cena? Ja w Kosmeterii płaciłam 26zł wtedy, kiedy Ty jechałaś pierwszy raz do nich i płaciłaś 18,50...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-02, 11:18   #1640
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ostatnio byłam u nich w ten piątek 31go i znowu płaciłam 18,50 więc to chyba stała cena. Jak sie zmieni to bede znowu z allegro zamawiać. Za waciki dałam 7,90 a aceton 9,10 więc ogólnie bardzo korzystne ceny mają. Wydaje mi sie że ceny ustalane są przez poszczególne drogerie, bo mimo że wszystkie mają szyld kosmeteria, to każda ma tak czy siak inną nazwe

Edytowane przez eM_Ka_
Czas edycji: 2014-11-02 o 11:20
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 12:07   #1641
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

czekaj czekaj stój
kosmeteria
http://www.kosmeteria.com.pl/
ta drogeria tak?
i tam stacjonarnie kupilas semilacki i waciki tak?

: OOO

jaki łoś ze mnie okrutny, omijałam tę drogerię zawsze
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:18   #1642
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

dokładnie tam kupuje lakiery, a ostatnio właśnie też waciki i aceton jedyne czego nie posiadają to hard, który musze zamawiać w razie czego z neta tyle że tak jak pisałam, każda drogeria jest inna i ma różne ceny, choć to ta sama sieć. Ja jeżdżę do Zabrza w woj. Śląskim
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 13:33   #1643
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ja mam ta w gdyni blisko wiec po prostuz czystej ciekawosci sie przejde. Moze cos fajnego bedzie akuat
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:11   #1644
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Ok dziekuje :p a ja kupilam zestaw z neonail i mam problem bo lakier kryje nie kryje :p jak dam wiecej to sie rozlewa a jak mniej to nie kryje wina lakieru czy ja cos robie nie tak ? 2611 kolor mam (ciemny fiolet z drobinkami) liczylam na to ze jak ciemny kolor to bedzie lepiej a tu lipa :p

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:18   #1645
yashe
Rozeznanie
 
Avatar yashe
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 685
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

ehhh że w Rzeszowie nie ma takich sklepów
yashe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:19   #1646
olivenka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 11
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
dokładnie tam kupuje lakiery, a ostatnio właśnie też waciki i aceton jedyne czego nie posiadają to hard, który musze zamawiać w razie czego z neta tyle że tak jak pisałam, każda drogeria jest inna i ma różne ceny, choć to ta sama sieć. Ja jeżdżę do Zabrza w woj. Śląskim
A są tam może lakiery SPN?orienttujesz sie?bo poszukuję jakiejs hurtowni w pobliżu.
olivenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:24   #1647
Roverkowa
Rozeznanie
 
Avatar Roverkowa
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 512
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez eM_Ka_ Pokaż wiadomość
ostatnio byłam u nich w ten piątek 31go i znowu płaciłam 18,50 więc to chyba stała cena. Jak sie zmieni to bede znowu z allegro zamawiać. Za waciki dałam 7,90 a aceton 9,10 więc ogólnie bardzo korzystne ceny mają. Wydaje mi sie że ceny ustalane są przez poszczególne drogerie, bo mimo że wszystkie mają szyld kosmeteria, to każda ma tak czy siak inną nazwe

Zazdroooszczę... Płaciłam 52zł za 2 lakiery, a tak za 55,50 bym 3 kupiła... No niech ich...

Gazetka też nie wszystkie drogerie obowiązuje...
Roverkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 14:38   #1648
201604181004
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 47 595
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Jak chronicie swoje paznokcie gdy komus robicie manicure? Ja robilam mamie pierwszy raz :ddddd i efektem tego dwa moje mi sie naderwaly. Robilam dosc skomplikowana operacje bo ze stemplami konada - i musialam uzywac do przemywania zmywacza. Wydaje mi sie ze lapami pomacalam zmywacza
201604181004 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 15:00   #1649
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Cytat:
Napisane przez drabineczka Pokaż wiadomość
Jak chronicie swoje paznokcie gdy komus robicie manicure? Ja robilam mamie pierwszy raz :ddddd i efektem tego dwa moje mi sie naderwaly. Robilam dosc skomplikowana operacje bo ze stemplami konada - i musialam uzywac do przemywania zmywacza. Wydaje mi sie ze lapami pomacalam zmywacza
.....
rękawiczki jednorazowe,bezwzględnie, dla mnie najlepsze są nitrylowe.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-11-02, 15:59   #1650
CherrryCat
Zakorzenienie
 
Avatar CherrryCat
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 341
Dot.: Lakiery hybrydowe cz. 2

Dobra udalo mi sie emka jeszcze raz dziekuje za podpowiedz odnosnie szklanych buteleczek :p a ja chcialam tylko dac jeszcze infi ze duze buteleczki sa wszystkie szklane - tak mi powiedziala pani ekspedientka :p fodatkowo lakier duzy kupilam za okolo 20 zl :p bo maja jakas promocje + za zapisanie sie dk newslettera jest 10 % dziekuje Ci baaardzo

Wysłane z mojego GT-I8190 przy użyciu Tapatalka
__________________
Instagram

Wymiana

CherrryCat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-09-01 11:42:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:05.