Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM. - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-25, 11:56   #301
malinka_86
Zakorzenienie
 
Avatar malinka_86
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 646
GG do malinka_86
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Zgadzam się z wami. Ja udzielam sie na MM (nie tak często jak wcześniej, ale jednak) i zgadzam się z Agą, że napisy na zdjęciach to nie jest wielkie zabezpieczenie. Godzina czy dwie w Photoshopie i zdjęcie wygląda jak nowe. Wiem o tym dobrze, bo Photoshop to moja "ulubiona zabawka". I sądzę, że dalsze zabezpieczenia na MM powinny być. Nie wiem w jakim stopniu da się je zrealizować. Ale weryfikacja użytkowników była by dorbym pomysłem. Jeśli komuś zależy poczeka ten czas potrzebny do wejścia na MM. Większość osób na MM, udzielających się tam zna się już chyba bardzo dobrze i sądzę iż One powinny się wypowiedzieć na ten temat. Ja pod tym podpisuję się moimi 2 łapkami, 2 nogami, wszytskimi pędzlami, cieniami, pudrami itp.


[tak jeszcze na PS. sama nie dodaje zdjęć, że znajomymi itp. bo wiem, iż mogą sobie oni nie życzyć by ich osoba widniała w internecie, dlatego też nie chciałabym by ktoś bez mojej zgody publikował gdzieś moje zdjęcia. Jeśli sama będę chciała to je zamieszczę tam gdzie sama chcę. Zdarzyła mi się własnie taka sytuacja i interweniowałam u operatora strony, udowadniając iż to nie ja zamieściłam tam zdjęcia. Nie chciałabym, żeby to spotkało kogoś jeszcze, bo sytuacja jest naprawdę nie miła i męcząca.]
__________________
Plus Size-owy wątek gadulcowy

Dziś wygram wszystko albo nic. Ostatnią szansę dał mi los -
Metro "Chcę być kopciuszkiem"
malinka_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-26, 01:03   #302
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
pomysł z zamknięciem MM i udostępnianiem go dla osób z większą iloscią postów i po zatwierdzeniu kazdej z nich przez moderatora w/g mnie jest bardzo dobry. Na innym forum (na którym kiedyś się udzielałam) doskonale to funkcjonuje
Pomysł bardzo mi się podoba

Mimo, że się nie udzielam na MM to nie dziwię się, że dziewczyny boją się o swoje zdjęcia.
__________________
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 23:55   #303
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Pomysł bardzo mi się podoba

Mimo, że się nie udzielam na MM to nie dziwię się, że dziewczyny boją się o swoje zdjęcia.
mnie również pomysł się podoba
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 09:36   #304
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez YenneferD Pokaż wiadomość
Mi również podoba się ten pomysł Możnaby ewentualnie złagodzić nieco formę, tak żeby każdy zarejestrowany i uczestniczący w życiu forum widział miniaturki zdjęć makijaży, a osoby mające powyżej 500 (albo inna ilość) postów i zatwierdzone przez Moderatora mogły te zdjecia otwierać i oglądać w normalnej wielkości. Tylko nie mam pojęcia jak i czy w ogóle da się to zrobić technicznie
o maj gat, to muszę szybko sobie wyrobić 300 wypowiedzi, bo inaczej to nie będę mogła podziwiac pięknych makijaży a tak na serio: trochę uważam to za krzywdzące, ponieważ jestem na forum od 3 lat i mam 200 ileś postów. Tak naprawdę to rzadko się wypowiadam (jak patrze na swą statystykę to 0.23 posta na dzień) i to ma mnie klasyfikowac jako osobę nie godną zaufania??? no cóź...to trochę przykre... to, że mam "tylko" tyle wypowiedzi nie świadczy o tym, że trzeba mi zabrać dostęp do forum Rozumiem, że jesli ktoś zarejestrował się pół roku temu i ma 700 postów jest bardziej "legalny" niż ja
Dla przykładu, studiuję na kierunku dziennym, ogrom czasu spędzam z moim narzeczonym lub Mamą, stąd nawet nie mam możliwości wypisywania az tylu postów A jednak bardzo sobie cenię prywatnośc swoją oraz pozostałych Wizażanek i nie wyobrażam sobie, żebym kradała Wasze fotki. Ja sama kilka razy zamieszczała zdjęcia przedstawijące swa osobę, swój pokój, więc jestem w stanie (pomimo niskiej ilości postów) uszanować regulamin, jak również nie pisane zasady uczciwości.
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 10:12   #305
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
o maj gat, to muszę szybko sobie wyrobić 300 wypowiedzi, bo inaczej to nie będę mogła podziwiac pięknych makijaży a tak na serio: trochę uważam to za krzywdzące, ponieważ jestem na forum od 3 lat i mam 200 ileś postów. Tak naprawdę to rzadko się wypowiadam (jak patrze na swą statystykę to 0.23 posta na dzień) i to ma mnie klasyfikowac jako osobę nie godną zaufania??? no cóź...to trochę przykre... to, że mam "tylko" tyle wypowiedzi nie świadczy o tym, że trzeba mi zabrać dostęp do forum Rozumiem, że jesli ktoś zarejestrował się pół roku temu i ma 700 postów jest bardziej "legalny" niż ja
Dla przykładu, studiuję na kierunku dziennym, ogrom czasu spędzam z moim narzeczonym lub Mamą, stąd nawet nie mam możliwości wypisywania az tylu postów A jednak bardzo sobie cenię prywatnośc swoją oraz pozostałych Wizażanek i nie wyobrażam sobie, żebym kradała Wasze fotki. Ja sama kilka razy zamieszczała zdjęcia przedstawijące swa osobę, swój pokój, więc jestem w stanie (pomimo niskiej ilości postów) uszanować regulamin, jak również nie pisane zasady uczciwości.
Dziewczyny, tu macie zywy przykład tego o czym wcześniej pisałam .. że są ludzie, którzy nie mają potrzeby pisania non stop na forum i pomomo długiej obecności mają mało postów. No ale cóż, "ofiary" być muszą
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 11:28   #306
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez kasiek1122 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, tu macie zywy przykład tego o czym wcześniej pisałam .. że są ludzie, którzy nie mają potrzeby pisania non stop na forum i pomomo długiej obecności mają mało postów. No ale cóż, "ofiary" być muszą
Jak zawsze ja.... I jeszcze się z tego cieszysz, ach TY...!
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.



Edytowane przez Dewjani
Czas edycji: 2008-02-02 o 11:31 Powód: argh
Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 11:29   #307
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

dlatego każdą prośbę o udostępnienie traktuje się indywidualnie biorąc pod uwagę ilość postów i długość przebywania danej osoby na forum. Nie bierze się każdego taśmowo.
To są nasze twarze i mamy prawo do zabezpieczeń-tu apeluję do osób które są przeciwko, by wykazały zrozumienie. Myślę że warto je wprowadzić bo w końcu dziewczyny będą się wykruszać w trosce o wlasne zdjecia i praktycznie nikt nie zostanie na MM. Sama ostatnio czesto się zastanawiam czy dalej wklejac , bo prawdę mówiąc mam dość ciągłych kradziezy i pisania do adminów róznych stron w necie by usunęli moje zdjęcia.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 11:41   #308
kasiek1122
Zakorzenienie
 
Avatar kasiek1122
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 082
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez Dewjani Pokaż wiadomość
Jak zawsze ja.... I jeszcze się z tego cieszysz, ach TY...!
no przecież sobie zartowałam też uważam te ograniecznia za krzywdzące dla niektórych osób, ale pisałam już wcześniej swoje wywody więc nie będę się powtarzać

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
dlatego każdą prośbę o udostępnienie traktuje się indywidualnie biorąc pod uwagę ilość postów i długość przebywania danej osoby na forum. Nie bierze się każdego taśmowo.
To są nasze twarze i mamy prawo do zabezpieczeń-tu apeluję do osób które są przeciwko, by wykazały zrozumienie. Myślę że warto je wprowadzić bo w końcu dziewczyny będą się wykruszać w trosce o wlasne zdjecia i praktycznie nikt nie zostanie na MM. Sama ostatnio czesto się zastanawiam czy dalej wklejac , bo prawdę mówiąc mam dość ciągłych kradziezy i pisania do adminów róznych stron w necie by usunęli moje zdjęcia.
Agnieszko to kiedy zmiany wejdą w życie?

I jeszcze jedno pytanko, jak udaje Ci się znaleźć skradzione zdjęcia? Ja niestety nie mam czasu na inne strony i fora niż wizaż więc nawet nie wiem jak można szukać swoich zdjęć

i wklejaj dalej swoje makijaże!!!!! Musimy się od kogoś uczyć
__________________
Wymianka
kasiek1122 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 12:20   #309
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Kasiu, nie wiem czy w ogole wejdą bo na razie tylko w tym wątku rozmawiamy o tym
O kradzieży zawsze dowiaduję się od uczynnych wizażanek podsyłają mi linki na PW
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 13:57   #310
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Rozumiem próby ochrony swojej własności Ale nie wiem, czy zamykanie MM i weryfikacja użytkowników to dobry pomysł.
Makijażowe perły pokazują również użytkownicy z jednym postem, poprzez MM zaczynają swoją przygodę z W.
Zauważ Aga, że forum, o którym wspominasz jest małe, bardzo kameralne, więc weryfikacja użytkowników była/jest prosta. Admini i modzi znali[znają] każdego z osobna, z wszystkimi przynajmniej słowo zamienili. Na tak dużym forum jak W. to się nie sprawdzi. Powstanie burza w szklance wody. Będę lepsi i lepsiejsci, a to nie wróży niczego dobrego
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:13   #311
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez amistad.k.m.s Pokaż wiadomość
Rozumiem próby ochrony swojej własności Ale nie wiem, czy zamykanie MM i weryfikacja użytkowników to dobry pomysł.
Makijażowe perły pokazują również użytkownicy z jednym postem, poprzez MM zaczynają swoją przygodę z W.
Zauważ Aga, że forum, o którym wspominasz jest małe, bardzo kameralne, więc weryfikacja użytkowników była/jest prosta. Admini i modzi znali[znają] każdego z osobna, z wszystkimi przynajmniej słowo zamienili. Na tak dużym forum jak W. to się nie sprawdzi. Powstanie burza w szklance wody. Będę lepsi i lepsiejsci, a to nie wróży niczego dobrego
Ami, żadne wyjście nie jest doskonałe. Oczywiscie że inaczej można podchodzic do osób które mają mały staż ale chcą coś zamieścic.
Trzeba wprowadzic jakąś ochronę, która notabene sprawdza się na wielu różnych forach ( nie tylko na małych ale również na sporych) bo takie beztroskie zamieszczanie zdjęc na otwartym forum nie jest dobrym pomysłem. Dobrze to wiem bo pomimo zabezpieczania napisami moje zdjęcia wędrują po sieci.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-02, 14:23   #312
amistad.k.m.s
Zakorzenienie
 
Avatar amistad.k.m.s
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 827
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Zgadzam się, że zamieszczanie zdjęć na otwartym forum nie jest dobry pomysłem.
Jeśli MM ma być zamknięte, zasady wpuszczania muszą być bardzo klarowne i nie mogą dyskryminować nikogo, a to będzie bardzo trudne.
Na pewno bezpieczeństwo zamieszczanych zdjęć musi się poprawić.
amistad.k.m.s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:31   #313
kasiek87
Kokon pro
 
Avatar kasiek87
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: zielona góra
Wiadomości: 5 833
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

dziewczyny a mozeby zrobic taka blokade, ze nie mozna zapisywac zdjec z wizazu wiem, ze latwo to obejsc jesli sie wie jak, ale co bardziej leniwym nie bedzie sie chcialo bawic w zadne takie. Na niektorych stronach jest taka blokada, co prawda to tez denerwujace, bo czasem chcialoby sie miec pare zdjec fajnych makijazy na dysku ;]
__________________

DL2/9/9
3/3/6-22/7/8

kasiek87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 14:36   #314
olik04
Zakorzenienie
 
Avatar olik04
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 929
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a mozeby zrobic taka blokade, ze nie mozna zapisywac zdjec z wizazu wiem, ze latwo to obejsc jesli sie wie jak, ale co bardziej leniwym nie bedzie sie chcialo bawic w zadne takie. Na niektorych stronach jest taka blokada, co prawda to tez denerwujace, bo czasem chcialoby sie miec pare zdjec fajnych makijazy na dysku ;]
myślę że pomysł Agi jednak jest najlepszy. Taka blokada nie sądzę aby była najlepszym rozwiazaniem
__________________
olik04 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:21   #315
Dewjani
Zadomowienie
 
Avatar Dewjani
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Varsovia Optima Maxima
Wiadomości: 1 288
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

kasiek1122-> wiem wiem...



Cytat:
Napisane przez kasiek87 Pokaż wiadomość
dziewczyny a mozeby zrobic taka blokade, ze nie mozna zapisywac zdjec z wizazu wiem, ze latwo to obejsc jesli sie wie jak, ale co bardziej leniwym nie bedzie sie chcialo bawic w zadne takie. Na niektorych stronach jest taka blokada, co prawda to tez denerwujace, bo czasem chcialoby sie miec pare zdjec fajnych makijazy na dysku ;]
o, ja tez o tym chciałam napisać. chociaż, kurdę, już od mniej więcej 8 lat mam internet, a nie wiem jak te blokadę zdjąć ale fakt, nigdy nie próbowałam, więc pewnie zaliczam się do tych leniwych Tak więc myślę, że blokada byłaby całkiem dobrym wyjściem
__________________
Mój awatar jest chroniony prawem autorskim. Zabrania się go kopiować i/lub rozpowszechniać.


Dewjani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 17:27   #316
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

blokada? Po co? W przypadku blokady wystarczy jeden klawisz na klawiaturze czyli printscreen i mamy zdjęcia zapisane. Jeszcze mniej roboty niż z usuwaniem napisów, dosłownie sekunda wystarczy
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 22:56   #317
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Uuuuu, a to się porobiło Te z Was, które mają po 1000 i więcej postów, nie mają tego problemu - ale takie jak ja to chyba będą musiały sobie specjalnie zacząć posty nabijać by wejść na MM Rozumiem Wasze argumenty, ale szkoda mi będzie nie móc tu przychodzić. Mało się wypowiadam, bo jakoś wolę czytać, no i do tej pory stwierdzałam, ze jeśli nie mam nic mądrego do powiedzenia, to lepiej nic nie pisać. albo niewiele. Możliwe, że są tu osoby, które też wyszły z takiego założenia i tez im będzie teraz szkoda....
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-02, 23:29   #318
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Myślę, że aby nie dyskryminować osób mających mało postów, ale zainteresowanych tematem należałoby wprowadzić taką zasadę - jeśli taka osoba umieściłaby swoje zdjęcia na MM, dostawałaby dostęp do pozostałych zdjęć.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 10:14   #319
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

ale zrozumcie, jeśli nie będzie żadnych zabezpieczeń to powoli coraz więcej osób będzie rezygnowało z czasem na pokazywanie coś na MM i nie będzie powodu by w ogóle tu zaglądac. Trzeba wreszcie coś z tym zrobic
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-02-03, 11:10   #320
phdwao
Zakorzenienie
 
Avatar phdwao
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 22 821
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale zrozumcie, jeśli nie będzie żadnych zabezpieczeń to powoli coraz więcej osób będzie rezygnowało z czasem na pokazywanie coś na MM i nie będzie powodu by w ogóle tu zaglądac. Trzeba wreszcie coś z tym zrobic
to juz da się zauważyć,wizażanki umieszczają na przykład tylko zdjęcia oczu czy ust, nie ma całej twarzy, co bądzmy szczerzy, nie oddaje całości makijażu
phdwao jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:22   #321
Tancerka Pl
Zadomowienie
 
Avatar Tancerka Pl
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Egipt ☼
Wiadomości: 1 769
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez agabil1 Pokaż wiadomość
ale zrozumcie, jeśli nie będzie żadnych zabezpieczeń to powoli coraz więcej osób będzie rezygnowało z czasem na pokazywanie coś na MM i nie będzie powodu by w ogóle tu zaglądac. Trzeba wreszcie coś z tym zrobic
Zgadzam się z Tobą w 100%!
__________________
enjoy ur f*cking day
Tancerka Pl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 11:54   #322
stargazer
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 966
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Rozumiem - ale jaki musiałby być ten dolny limit postów? Było wczesniej mowa o 300, to jeszcze nie tak źle, ale ktoś chyba wczesniej rzucił propozycję 1000 - przy moim tempie musiałabym 2 lata zbierać
stargazer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:42   #323
Vampi_z_piekla_rodem
Zakorzenienie
 
Avatar Vampi_z_piekla_rodem
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 4 177
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Jestem w szoku, jak można w ogóle komuś wykradać zdjęcia i wykorzystywać na innych portalach?

Jestem za wszelkimi zabezpieczeniami w takim razie, nawet jeśli miałabym tygodniami czekać na rozpatrzenie mojej kandydatury.
__________________

"Give me reason but don't give me choice.
'Cause I'll just make the same mistake again.."
Vampi_z_piekla_rodem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 12:57   #324
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

napisanie ileśtam postów i staż na forum nie daje automatycznie dostępu, zwykle rozpatruje się indywidualnie takie osoby. Ktoś może zalogowac się, natrzepac na całym forum w błyskawicznym tempie mnóstwo postów i co wtedy? Dlatego uważam że powinno byc to rozpatrywane indywidualnie.

Vampi, strasznie kradną. Nie zdziw się gdy Twoja twarz wyląduje na fotka.pl, na forum dla nastolatek czy nawet na allegro.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:21   #325
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Ja uważam, że zrobienie z MM forum zamkniętego to świetny pomysł Mimo, że nie wklejałam jeszcze swoich zdjęć, jestem jak najbardziej za. Jeśli bym chciała pokazać jakiś swój makijaż to miałabym jednak jakieś opory, bo pokazuję w końcu swoją twarz, więc nie wiem czy bym się zdecydowała. Rozumiem świetnie dziewczyny które nie piszą, a czytają, no ale tak jak pisze Aga, wnioski o dopuszczenie do forum byłyby rozpatrywane indywidualnie.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 14:57   #326
.:aniah:.
Zadomowienie
 
Avatar .:aniah:.
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 244
GG do .:aniah:.
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Witajcie
Widzę, że w od dawna poruszanej kwestii zdjęć na MM coś się w końcu rusza Cieszy mnie to, jestem jak najbardziej za pomysłem Agi- weryfikacja użytkowników
Tyle, że stanowczo nie, kiedy jedynym wyznacznikiem jest liczba postów. Jakoś dopiero ostatnio udało mi się dobić do tego 1000 chociaż jestem już trochę na Wizażu.
Ale skoro o tym już mowa, to jak myślicie jakie kryteria dana osoba miałaby dokładnie spełniać, żeby móc zobaczyć zdjęcia na MM?
__________________
"Szanse jedna na milion sprawdzają się w dziewięciu przypadkach na dziesięć."
.:aniah:. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 15:51   #327
Sc-laja
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 4 247
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez .:aniah:. Pokaż wiadomość
Ale skoro o tym już mowa, to jak myślicie jakie kryteria dana osoba miałaby dokładnie spełniać, żeby móc zobaczyć zdjęcia na MM?
Aga już pisała, że nie będzie twardych reguł i wyznaczników, każdy będzie oceniany indywidualnie. Na pewno będzie brana pod uwagę data dołączenia, posty- czy jest w nich coś treściwego, czy pisane są ot tak, na szybko.
__________________


Sc-laja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-02-03, 17:38   #328
Roztanczona
Raczkowanie
 
Avatar Roztanczona
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Z domu
Wiadomości: 66
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

__________________
27.01.2008 -> włosy w najdłuższym miejscu 56cm...mało!
27.01.2008 -> 67kg ! Duuuużo

69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59, 58, 57, 56, 55 KG

Prawdziwa wizażanka wychodzi na dwór, kiedy nie ma prądu
Roztanczona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:07   #329
madzia686
Raczkowanie
 
Avatar madzia686
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 438
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Oj to prawda trzeba uważać ze zdjęciami.
Wiecie, ja kiedyś w jakims dziale wkleiłam swoje zdjęcie twarzy, nawet kilka, a potem pomyślałam czy aby ktoś nie skopiuje i czegoś z tym nie zrobi. Chciałam usunąć z załączników, ale niestety nie dało się i nie wiem czemu, w innych działach, np. metamorfozy pokoi wkleilam zdjecie swojego pokoju i ten załącznik moglam usunąć, natomiast tych z twarzą nie, nie pamiętam jaki to był dział, chyba z fryzurami i makijażem coś. Tam gdzie moja twarz jest, nie ma opcji "ptaszka" do zaznaczenia.
A moze można usunąć tylko nie dopatrzyłam?
madzia686 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-02, 16:10   #330
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: Apel do dziewcząt umieszczających swoje fotki na MM.

Cytat:
Napisane przez madzia686 Pokaż wiadomość
Oj to prawda trzeba uważać ze zdjęciami.
Wiecie, ja kiedyś w jakims dziale wkleiłam swoje zdjęcie twarzy, nawet kilka, a potem pomyślałam czy aby ktoś nie skopiuje i czegoś z tym nie zrobi. Chciałam usunąć z załączników, ale niestety nie dało się i nie wiem czemu, w innych działach, np. metamorfozy pokoi wkleilam zdjecie swojego pokoju i ten załącznik moglam usunąć, natomiast tych z twarzą nie, nie pamiętam jaki to był dział, chyba z fryzurami i makijażem coś. Tam gdzie moja twarz jest, nie ma opcji "ptaszka" do zaznaczenia.
A moze można usunąć tylko nie dopatrzyłam?
usuwając zdjęcia z forum musisz liczyc się z punktami karnymi i zablokowaniem dostępu.

ps. pewnie nie mogłas usunąc zdjec z Metamorfoz, tam edycja jest wyłączona
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:13.