Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy) - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-10-31, 07:52   #1141
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wiolka1115 Pokaż wiadomość
Domyslam się że nie taki do prania myślicie że kryolan nadaje się na codzień czy raczej będzie za ciężki? Już sama nie wien co wybrać a korektorów mialam mase....

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Jeżeli używasz go jako korektor i nie ...pod oczy. Nie zabije Cię. Ostatnimi czasy uzywalam go dzien w dzien przez okres ok 3 mies. Nie wydaje mi sie zeby pogorszył mi stan skory. Trzeba jednak porządnie go zmyć.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-20, 10:56   #1142
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cześć dziewczyny

Szczerze powiedziawszy mam małe doświadczenie jeśli chodzi o podkłady do twarzy. Do tej pory używałam Vipery Fluidu o przedłużonym działaniu oraz BB Kremu. Oba dają bardzo delikatny efekt, który ostatnio przestał mi wystarczać.

Ostatnio wzięłam udział w pewnym spektaklu. Wiadomo jak to przed wyjściem na scenę - trzeba się ucharakteryzować. Dwa lata temu, dzięki udziale w tych projektach scenicznych odkryłam właśnie Vipera. Postanowiłam i tym razem nie kupować podkładów w ciemno, tylko najpierw coś wypróbować. I tak oto wpadł mi w ręce TV Paint Stick. Nałożyłam na moje bardzo rumiane policzki (mam popękane naczynka od urodzenia) i ze zdumieniem zauważyłam, że nie widać ani trochę czerwieni. Efekt był taki, że zabrałam się ochoczo za nakładanie na całą twarz. W rezultacie przesadziłam, bo podkresliły mi się zmarszczki mimiczne i na ulicę raczej bym tak nie wyszła, ale w sztucznym świetle prezentowałam się całkiem nieźle. Dlatego tez planuję zakup tego specyfiku i nakładać go głównie na moje policzki. Na pozostałe partie planuję stosować np. Vipera lub BB albo poeksperymentować z nakładaniem TV sticka w taki sposób, zeby można było nałożyć bardzo delikatną i nieinwazyjną warstwę na całą twarz.

I tu zaczyna się moje pytanie. Co myślicie o takiej kombinacji? Czy uzyskanie Paint Stickiem naturalnego efektu nadającego się na codzień jest wykonalne?
Czytałam na przykład,ze można go nakładać rozsmarowując go uprzednio na dłoni. Wtedy efekt jest bardziej naturalny. Napiszcie w jaki sposób go używacie. Bardzo się na niego napaliłam . Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie będę musiała w weekendu dużo poeksperymentować, żeby dało się potem wyjść na ulicę, ale chcę spróbowac. Co o tym sądzicie?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 09:18   #1143
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący

Podnoszę temat bo mam pytanie co do tego pudru.

W jednej z recenzji dziewczyna napisała, że to produkt profesjonalny i że nie można go nakładać ot tak, tylko trzeba mieć wprawę i wiedzieć co się robi. Cóż maluję się od 15 lat, wprawę jakąś mam ale z tym pudrem mi nie idzie. Wygląda na mojej twarzy źle, cera jest wysuszona na maksa, wygląda staro...Co robię źle?

Ok, nie mam tłustej cery, świeci się nieco strefa T, policzki są normalne. I teraz tak - na pewno nie nakładam pudru puszkiem czy gąbeczką bo taki mat by mnie zabił, a raczej moją cerę. Nakładam puszystym pędzlem, dokładnie, bardzo dokładnie go strzepując. Zaczynam od strefy T, delikatnie ją omiatam a resztkami z pędzla lekko pudruję policzki. I co? Gucio, wygląda to źle. Jakie są jeszcze metody nakładania tego pudru bo nie wiem? A chcę się z nim zmierzyć zanim go poślę w świat...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-19, 18:51   #1144
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący

Cytat:
Napisane przez kuki9 Pokaż wiadomość
Podnoszę temat bo mam pytanie co do tego pudru.

W jednej z recenzji dziewczyna napisała, że to produkt profesjonalny i że nie można go nakładać ot tak, tylko trzeba mieć wprawę i wiedzieć co się robi. Cóż maluję się od 15 lat, wprawę jakąś mam ale z tym pudrem mi nie idzie. Wygląda na mojej twarzy źle, cera jest wysuszona na maksa, wygląda staro...Co robię źle?

Ok, nie mam tłustej cery, świeci się nieco strefa T, policzki są normalne. I teraz tak - na pewno nie nakładam pudru puszkiem czy gąbeczką bo taki mat by mnie zabił, a raczej moją cerę. Nakładam puszystym pędzlem, dokładnie, bardzo dokładnie go strzepując. Zaczynam od strefy T, delikatnie ją omiatam a resztkami z pędzla lekko pudruję policzki. I co? Gucio, wygląda to źle. Jakie są jeszcze metody nakładania tego pudru bo nie wiem? A chcę się z nim zmierzyć zanim go poślę w świat...
Myślę, że ten puder po prostu nie jest dla Ciebie.
On jest przeznaczony do tłustych cer, a nie do takich, którym lekko świeci się strefa T (tu wystarczy np. puder bambusowy z Biochemii Urody).
Jak najdelikatniej nałożyć puder sypki? Właśnie grubym pędzlem, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków na twarzy, żeby się na nich nie osadzał, jeśli będzie nałożony "pod włos".
Ale skoro tak robisz i efekt nadal wygląda źle, to moim zdaniem powinnaś go zmienić na delikatniejszy, lżejszy.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 17:30   #1145
kuki9
Zakorzenienie
 
Avatar kuki9
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 8 420
Dot.: Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący

Cytat:
Napisane przez karolynka90 Pokaż wiadomość
Myślę, że ten puder po prostu nie jest dla Ciebie.
On jest przeznaczony do tłustych cer, a nie do takich, którym lekko świeci się strefa T (tu wystarczy np. puder bambusowy z Biochemii Urody).
Jak najdelikatniej nałożyć puder sypki? Właśnie grubym pędzlem, zgodnie z kierunkiem wzrostu włosków na twarzy, żeby się na nich nie osadzał, jeśli będzie nałożony "pod włos".
Ale skoro tak robisz i efekt nadal wygląda źle, to moim zdaniem powinnaś go zmienić na delikatniejszy, lżejszy.
To zależy od pudru bo miałam takie, które nałożone delikatnie, grubym pędzlem wyglądały źle.

No ale z tym Kryolanem nijak mi nie idzie, chociaż ciut lepiej wygląda nałożony na filtr, który nie należy do najlżejszych więc będe próbować dalej...
__________________


kuki9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-20, 18:52   #1146
Rukmini
Raczkowanie
 
Avatar Rukmini
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 384
Dot.: Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący

Ja mam mieszaną cerę i tego pudru używam tylko w strefie T.
U mnie wygląda dobrze. Używam już 1,5 roku.
Widocznie nie każdemu pasuje.

Nakładam zazwyczaj zbitym pędzlem, wbijając puder w podkład (niczym puszkiem).

Edytowane przez Rukmini
Czas edycji: 2014-03-20 o 18:53
Rukmini jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-24, 15:32   #1147
Blackigirl
Raczkowanie
 
Avatar Blackigirl
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 443
Dot.: Kryolan, Anti Shine Powder (Puder sypki matujący

wlasnie zaopatrzylam sie w ten puder
u mnie jest tak
wcale nie widac go na twarzy
matowi na az 2 h normalnie po 5 minutach sie swice
mam bardzo tlusta cala cere
u mnie nie bieli, no moze minimalnie jak faktycznie naloze duzooo
probuje od nakladanie pedzlem i wklepywanie go ale sprobuje tez puszkiem
na razie jestem bardzo zadowolona
puder cos robi i nie widac go na skorze
jest przezroczysto bialy w moim odczuciu
mieszam go tez z bezowym pudrem t 4 kryolanu i takze jest fajnie
__________________
Blackigirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-04-15, 12:49   #1148
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Szczerze powiedziawszy mam małe doświadczenie jeśli chodzi o podkłady do twarzy. Do tej pory używałam Vipery Fluidu o przedłużonym działaniu oraz BB Kremu. Oba dają bardzo delikatny efekt, który ostatnio przestał mi wystarczać.

Ostatnio wzięłam udział w pewnym spektaklu. Wiadomo jak to przed wyjściem na scenę - trzeba się ucharakteryzować. Dwa lata temu, dzięki udziale w tych projektach scenicznych odkryłam właśnie Vipera. Postanowiłam i tym razem nie kupować podkładów w ciemno, tylko najpierw coś wypróbować. I tak oto wpadł mi w ręce TV Paint Stick. Nałożyłam na moje bardzo rumiane policzki (mam popękane naczynka od urodzenia) i ze zdumieniem zauważyłam, że nie widać ani trochę czerwieni. Efekt był taki, że zabrałam się ochoczo za nakładanie na całą twarz. W rezultacie przesadziłam, bo podkresliły mi się zmarszczki mimiczne i na ulicę raczej bym tak nie wyszła, ale w sztucznym świetle prezentowałam się całkiem nieźle. Dlatego tez planuję zakup tego specyfiku i nakładać go głównie na moje policzki. Na pozostałe partie planuję stosować np. Vipera lub BB albo poeksperymentować z nakładaniem TV sticka w taki sposób, zeby można było nałożyć bardzo delikatną i nieinwazyjną warstwę na całą twarz.

I tu zaczyna się moje pytanie. Co myślicie o takiej kombinacji? Czy uzyskanie Paint Stickiem naturalnego efektu nadającego się na codzień jest wykonalne?
Czytałam na przykład,ze można go nakładać rozsmarowując go uprzednio na dłoni. Wtedy efekt jest bardziej naturalny. Napiszcie w jaki sposób go używacie. Bardzo się na niego napaliłam . Zdaję sobie sprawę z tego, że pewnie będę musiała w weekendu dużo poeksperymentować, żeby dało się potem wyjść na ulicę, ale chcę spróbowac. Co o tym sądzicie?

Z góry dziękuję za wszelkie sugestie .
Uważam że to killerskie połączenie .

Dziewczyny. Jaki okres przydatności do użycia ma kółko kamuflaży? Moje ma już prawie 2 lata. Naklejka zawarta,opakowania brak.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 00:34   #1149
subiektywnie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1
Exclamation Puder Kryolan + podkład Vichy Dermablend

Witam,

używam podkładu Vichy Dermablend odcień 35 (ewent. Revlon Colorstay 300). Zastanawiam się, jaki odcień pudru transparentnego Kryolan będzie do niego pasował najlepiej? Waham się pomiędzy TL9, TL11 i TL4. Dodam, że preferuję tonację beżową, a nie różową. Poza tym zależy mi na tym, aby puder nie przyciemnił podkładu. Właśnie kończy mi się puder Kryolan Anti-Shine i chciałabym spróbować tego tańszego. Jeśli ktoś ma porównanie pomiędzy tymi dwoma produktami, to proszę również o Wasze spostrzeżenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Wera
subiektywnie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-03, 08:34   #1150
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Puder Kryolan + podkład Vichy Dermablend

Cytat:
Napisane przez subiektywnie Pokaż wiadomość
Witam,

używam podkładu Vichy Dermablend odcień 35 (ewent. Revlon Colorstay 300). Zastanawiam się, jaki odcień pudru transparentnego Kryolan będzie do niego pasował najlepiej? Waham się pomiędzy TL9, TL11 i TL4. Dodam, że preferuję tonację beżową, a nie różową. Poza tym zależy mi na tym, aby puder nie przyciemnił podkładu. Właśnie kończy mi się puder Kryolan Anti-Shine i chciałabym spróbować tego tańszego. Jeśli ktoś ma porównanie pomiędzy tymi dwoma produktami, to proszę również o Wasze spostrzeżenia.

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc
Wera
Przejrzyj ten wątek, może coś znajdziesz na ten temat.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-07-04, 20:27   #1151
lalesia
Zakorzenienie
 
Avatar lalesia
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 080
GG do lalesia
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Wg mnie puder translucent jest fatalny... Bardzo widać go na twarzy, okrutnie wysusza. Zdecydowanie polecam Kryolan Dermacolor Light, znacznie drobniej zmielony, nie wysusza, odcienie neutralne, praktycznie transparentne (czego nie można powiedzieć o pudrze translucent)
lalesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-21, 12:50   #1152
otix
Raczkowanie
 
Avatar otix
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 75
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Ostatnio kupując na Allegro napotkałam się na podróbki Kosmetyków Kryolan, więc trzeba mocno uważać. Polecam kupować u tej Pani xxxx
Przysyłka może i trwa długo, ale jest przystępna cena i produkt oryginalny.
__________________


Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-11-26 o 09:19 Powód: reklama
otix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 19:29   #1153
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

No właśnie.... czy jest możliwość dorwania gdzieś próbek kosmetyków Kryolan? Myslę tu głównie o podkładach i pudrach.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

A..... i czy orientujecie się jaka jest różnica pomiędzy fixerami Kryolanu? Są o pojemności 50 ml, 150 ml i 400 ml (każdy w innym opakowaniu). Czy składy tez mają inne?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-10, 21:02   #1154
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
No właśnie.... czy jest możliwość dorwania gdzieś próbek kosmetyków Kryolan? Myslę tu głównie o podkładach i pudrach.

---------- Dopisano o 20:29 ---------- Poprzedni post napisano o 20:28 ----------

A..... i czy orientujecie się jaka jest różnica pomiędzy fixerami Kryolanu? Są o pojemności 50 ml, 150 ml i 400 ml (każdy w innym opakowaniu). Czy składy tez mają inne?
....
próbki /odsypki pudrów dostaniesz na allegro np.... co do fixerów,seria w białym opakowaniu różni sie od tej w niebieskim...ta w niebieskim o wiele lepsza jak dla mnie
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 13:29   #1155
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
....
próbki /odsypki pudrów dostaniesz na allegro np.... co do fixerów,seria w białym opakowaniu różni sie od tej w niebieskim...ta w niebieskim o wiele lepsza jak dla mnie
Czyli ten fixer http://allegro.pl/kryolan-fixer-spra...681875890.html jest Twoim zdaniem najlepszy z nich wszystkich? Widziałam go u jednej z wizażystek zajmujących się profesjonalnym makijażem. Szkoda,że nie można go kupić w mniejszych ilościach.....

Patrzę na allegro i nie widzę próbek pudrów . Są tylko małe pełnowymiarowe opakowania (a to też przynajmniej 40 zł trzeba wydać)...
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 19:38   #1156
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Czyli ten fixer http://allegro.pl/kryolan-fixer-spra...681875890.html jest Twoim zdaniem najlepszy z nich wszystkich? Widziałam go u jednej z wizażystek zajmujących się profesjonalnym makijażem. Szkoda,że nie można go kupić w mniejszych ilościach.....

Patrzę na allegro i nie widzę próbek pudrów . Są tylko małe pełnowymiarowe opakowania (a to też przynajmniej 40 zł trzeba wydać)...
...
tak,to ten...np w sklepie Kryolana można dostać małą pojemność z atomizerem... a co do próbek/odsypek bywają na All... sama kupowałam
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-11, 23:06   #1157
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tak,to ten...np w sklepie Kryolana można dostać małą pojemność z atomizerem... a co do próbek/odsypek bywają na All... sama kupowałam
A to może w takim razie chwilowo nie sprzedają próbek. Będę co jakiś czas tam zaglądać . dzięki
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:09   #1158
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
tak,to ten...np w sklepie Kryolana można dostać małą pojemność z atomizerem... a co do próbek/odsypek bywają na All... sama kupowałam
ten mniejszy to jest TEN KLIK ??
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:31   #1159
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez wiolusia00 Pokaż wiadomość
ten mniejszy to jest TEN KLIK ??
...
ten ten
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-12, 20:37   #1160
wiolusia00
Zakorzenienie
 
Avatar wiolusia00
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 7 437
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ten ten
A atomizer łatwo uzywać? Bo to duże opakowanie ma taki spray jak np dezodorant
wiolusia00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:53   #1161
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
ten ten
czyli ten 50 ml z linku wiolusi i 400 ml http://allegro.pl/kryolan-fixer-spra...681875890.html to ten sam, tylko róznią się pojemnością i tym, że jeden jest w areozolu, a drugi atomizerze? Też nie wiem, co za różnica z tym areozolem i atomizerem.
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011






Edytowane przez Terha
Czas edycji: 2014-10-12 o 20:56
Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 20:59   #1162
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
czyli ten 50 ml z linku wiolusi i 400 ml http://allegro.pl/kryolan-fixer-spra...681875890.html to ten sam, tylko róznią się pojemnością i tym, że jeden jest w areozolu, a drugi atomizerze? Też nie wiem, co za różnica z tym areozolem i atomizerem.
...
to ten sam produkt
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-12, 21:08   #1163
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
to ten sam produkt
A.....no to na pewno kupię 50 ml
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 19:49   #1164
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Hej dziewczyny, czy jest jakaś Wrocławianka chętna do kupna na spółę puder fixujący wodoodporny?
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 13:17   #1165
ColettS
Raczkowanie
 
Avatar ColettS
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 78
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez Terha Pokaż wiadomość
Czyli ten fixer http://allegro.pl/kryolan-fixer-spra...681875890.html jest Twoim zdaniem najlepszy z nich wszystkich? Widziałam go u jednej z wizażystek zajmujących się profesjonalnym makijażem. Szkoda,że nie można go kupić w mniejszych ilościach.....

Patrzę na allegro i nie widzę próbek pudrów . Są tylko małe pełnowymiarowe opakowania (a to też przynajmniej 40 zł trzeba wydać)...
Dziewczyny ten fixer to najwspanialsza rzecz, jaką ludzkość stworzyła :p No, może trochę przesadziłam...
Testowałam wiele różnych utrwalaczy i dopiero ten sprawdził się w 100%. Nie ma na niego mocnych! Makijaż po nim wytrzyma całonocną imprezę i... dalej będzie w stanie nienaruszonym
Nie jest bardzo tani, jednak zdecydowanie warto w niego zainwestować.
__________________
Chcesz zobaczyć więcej moich makijaży?
Zapraszam na <ciach_reklama> oraz na nowego bloga.
ColettS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-11-07, 19:01   #1166
Terha
Zakorzenienie
 
Avatar Terha
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 16 500
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Cytat:
Napisane przez ColettS Pokaż wiadomość
Dziewczyny ten fixer to najwspanialsza rzecz, jaką ludzkość stworzyła :p No, może trochę przesadziłam...
Testowałam wiele różnych utrwalaczy i dopiero ten sprawdził się w 100%. Nie ma na niego mocnych! Makijaż po nim wytrzyma całonocną imprezę i... dalej będzie w stanie nienaruszonym
Nie jest bardzo tani, jednak zdecydowanie warto w niego zainwestować.
Właśnie go dzisiaj pierwszy raz testowałam. Na razie nie mogę jeszcze wiele powiedzieć oprócz tego, że byłam zaskoczona matem. Ostatni i właściwie jedyny puder jaki używałam był z Biochemii urody i i zupełnie mnie nie matowił. A ten...? Lekkie dotknięcie pędzlem i moja zaolejowana twarz robi się matowa. Co prawda nie jest to chyba mat w 100 % (przynajmniej na czole), ale jeszcze za dużo nie mogę nic powiedzieć na ten temat. W weekend na spokojnie będę testować jego trwałość .
__________________
Kosmetyki, ubrania i dodatki - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=831247
Książki, filmy, CD, kasety - https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post57613011





Terha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-15, 19:35   #1167
dativeart
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5
Fixer kryolan wrocław

JW. Pilna sprawa do wizazianek z Wrocławia, gdzie we wrocku własnie fixer firmy kryolan?????
dativeart jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-16, 17:29   #1168
Noodle Soup
Zadomowienie
 
Avatar Noodle Soup
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 504
Dot.: Fixer kryolan wrocław

Na kluczborskiej, hurtownia fryzjerska SILHOUETTE DCD
na stronie widzę, że mają, stacjonarnie pewnie też będzie, choć lepiej zadzwonić
Noodle Soup jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-04, 16:36   #1169
thewerka27
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 1 260
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Witajcie, przychodzę do Was z prośbą o pomoc Ostatnio wpadło w moje łapki trochę gotówki i postanowiłam zainwestować w dobry puder matująco-utrwalający. Moja cera jest tłusta, po kilku godzinach od wykonania makijażu ma niestety tendencję do błyszczenia. Makijaż wykonuję rano, zależy mi na tym, aby moja twarz była zmatowiona możliwie jak najdłużej, gdyż w pracy bardzo rzadko mam czas, aby wykonać jakiekolwiek poprawki. Poza tym, nie lubię nakładać kolejnej warstwy podkładu czy pudru. Od jakiegoś czasu robię w internecie mały research i zastanawiam się czy zainwestować w coś lepszego (Kryolan Anti Shine, Mac, Vichy Dermablend) czy może na początek spróbować Paese, Essence lub Catrice? Czy jakaś dobra duszyczka mogłaby się wypowiedzieć i pomóc mi w wyborze?
thewerka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-12, 18:12   #1170
yelir
Przyczajenie
 
Avatar yelir
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 20
Dot.: Profesjonalne kosmetyki do makijazu - firma KRYOLAN (wątek zbiorczy)

Hej wszystkim.

Mam pytanie odnośnie dostępności Kryolan TV Paint Stick we Wrocławiu. Czy są jakieś sklepy w mieście, w których można dobrać odcienie sticków albo innych produktów z Kryolanu?
yelir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-02 11:40:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:05.