Karta MultiSport - poszukuję - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-02-16, 08:27   #31
benefitsystems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Szanowni Państwo,
Program osób towarzyszących jest skierowany dla rodzin lub osób bliskich pracowników firm. Proszę postawić się w sytuacji naszej firmy kiedy widzimy ogłoszenia osób które chcą sprzedać lub kupić nasze karty np na tym portalu. Lub na innych portalach które służą do sprzedaży czy kupna. Dla nas jest to naruszenie umowy ponieważ jeśli ktoś sprzedaje czy kupuje kartę przy pomocy jakiegokolwiek forum to nie przekazuje karty osobie bliskiej za która może odpowiadać. Co się dzieje np po pół roku z taką kartą kiedy nie jest opłacana i trzeba ją zwrócić ? takie karty w 99% giną i są wykorzystywane do okradania naszej firmy. Ktoś kto sprzedaje naszą kartę przez jakikolwiek portal nieznajomej osobie naraża nas na straty. Bo w jaki sposób przypilnuje osobę której przekazał kartę żeby ją oddała lub za nią regularnie płaciła ?
Czy rozumieją Państwo Nas ? To nie jest tak, że my wymyślamy sobie jakieś dziwne zasady. My najzwyczajniej w świecie bronimy swoich usług i Waszych kart. Waszej wygody. Ponieważ jeśli karty dla osób towarzyszących są sprzedawane na różnych stronach to my musimy ograniczac drastycznie możliwości zgłaszania osób towarzyszących. Jeśli jesteśmy oszukiwani przez osoby nie zwracające kart to musimy podwyższać ceny kart itd. Dla naszej firmy jest to złe i dla użytkowników kart także.
benefitsystems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-16, 12:21   #32
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez benefitsystems Pokaż wiadomość
Szanowni Państwo,
Program osób towarzyszących jest skierowany dla rodzin lub osób bliskich pracowników firm. Proszę postawić się w sytuacji naszej firmy kiedy widzimy ogłoszenia osób które chcą sprzedać lub kupić nasze karty np na tym portalu. Lub na innych portalach które służą do sprzedaży czy kupna. Dla nas jest to naruszenie umowy ponieważ jeśli ktoś sprzedaje czy kupuje kartę przy pomocy jakiegokolwiek forum to nie przekazuje karty osobie bliskiej za która może odpowiadać. Co się dzieje np po pół roku z taką kartą kiedy nie jest opłacana i trzeba ją zwrócić ? takie karty w 99% giną i są wykorzystywane do okradania naszej firmy. Ktoś kto sprzedaje naszą kartę przez jakikolwiek portal nieznajomej osobie naraża nas na straty. Bo w jaki sposób przypilnuje osobę której przekazał kartę żeby ją oddała lub za nią regularnie płaciła ?
Czy rozumieją Państwo Nas ? To nie jest tak, że my wymyślamy sobie jakieś dziwne zasady. My najzwyczajniej w świecie bronimy swoich usług i Waszych kart. Waszej wygody. Ponieważ jeśli karty dla osób towarzyszących są sprzedawane na różnych stronach to my musimy ograniczac drastycznie możliwości zgłaszania osób towarzyszących. Jeśli jesteśmy oszukiwani przez osoby nie zwracające kart to musimy podwyższać ceny kart itd. Dla naszej firmy jest to złe i dla użytkowników kart także.
No tak rozumiem ale chyba nazywanie oszustem osoby zanim jeszcze dopusci sie kradziezy nie jest wporzadku?Nie wszyscy ludzie maja zle zamiary,a to w wiekszosci dzieki nim macie darmowa reklame,moze warto zmienic system kontroli tych kart dla osob towarzyszacych zamiast wchodzic na portal i obrazac ludzi,bo to jest walka z wiatrakami.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 08:38   #33
benefitsystems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
No tak rozumiem ale chyba nazywanie oszustem osoby zanim jeszcze dopusci sie kradziezy nie jest wporzadku?Nie wszyscy ludzie maja zle zamiary,a to w wiekszosci dzieki nim macie darmowa reklame,moze warto zmienic system kontroli tych kart dla osob towarzyszacych zamiast wchodzic na portal i obrazac ludzi,bo to jest walka z wiatrakami.
Proszę Pani, moim służbowym zadaniem jest strzeżenie naszej firmy przed stratami spowodowanymi nie legalnym obrotem naszymi kartami.
Musze nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli ktoś wykorzystuje możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej żeby ją sprzedać nieznajomej osobie to jest to po prostu oszustwo.
benefitsystems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-17, 10:00   #34
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez benefitsystems Pokaż wiadomość
Proszę Pani, moim służbowym zadaniem jest strzeżenie naszej firmy przed stratami spowodowanymi nie legalnym obrotem naszymi kartami.
Musze nazywać rzeczy po imieniu. Jeśli ktoś wykorzystuje możliwość wykupienia karty dla osoby towarzyszącej żeby ją sprzedać nieznajomej osobie to jest to po prostu oszustwo.

a przepraszam gdzie tu jest mowa o sprzedaniu z zyskiem nieznajomej osobie?
I jesli ta osoba oplaci z góry caly abonament to pieniadz nie smierdzi.
I jesli spedzacie czas na tropieniu na forach ofert ''sprzedazy'' kart, to moze zamiast tego nalezaloby sie zastanowic nad sensownoscia waszego systemu dystrybucji. Bo tylko zly system wymusza patologie
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 08:27   #35
benefitsystems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez stupid-girl Pokaż wiadomość
a przepraszam gdzie tu jest mowa o sprzedaniu z zyskiem nieznajomej osobie?
I jesli ta osoba oplaci z góry caly abonament to pieniadz nie smierdzi.
I jesli spedzacie czas na tropieniu na forach ofert ''sprzedazy'' kart, to moze zamiast tego nalezaloby sie zastanowic nad sensownoscia waszego systemu dystrybucji. Bo tylko zly system wymusza patologie
Proszę Pani, chyba się nie rozumiemy.
Za ile czasu ktoś zapłaci abonament? Za pół roku, nie dłużej. A co dalej ? Ciągle nie ma Pani żadnej kontroli nad osobą której przekazała Pani kartę po tym czasie.
Żaden system dystrybucji nie jest doskonały. Pewnych problemów poprostu nie da się uniknąć.
benefitsystems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 12:34   #36
201712071518
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 11 487
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez benefitsystems Pokaż wiadomość
Proszę Pani, chyba się nie rozumiemy.
Za ile czasu ktoś zapłaci abonament? Za pół roku, nie dłużej. A co dalej ? Ciągle nie ma Pani żadnej kontroli nad osobą której przekazała Pani kartę po tym czasie.
Żaden system dystrybucji nie jest doskonały. Pewnych problemów poprostu nie da się uniknąć.
Nie da się zjeść ciastka i mieć ciastka Proszę Pana/Pani.
Albo ograniczycie dostępność kart tylko dla osób spokrewnionych z pracownikami firm (podobnie jak ma to miejsce w przypadku usług medycznych np) i mniej zarobicie, albo potraktujecie drugi abonament jako bonus dla pracownika firm dla dowolnego jego wykorzystywania i zarobicie więcej.
Wasz wybór - nie da się mieć jednego i drugiego.
201712071518 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-18, 13:33   #37
domininia
Rozeznanie
 
Avatar domininia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 868
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez benefitsystems Pokaż wiadomość
Proszę Pani, chyba się nie rozumiemy.
Za ile czasu ktoś zapłaci abonament? Za pół roku, nie dłużej. A co dalej ? Ciągle nie ma Pani żadnej kontroli nad osobą której przekazała Pani kartę po tym czasie.
Żaden system dystrybucji nie jest doskonały. Pewnych problemów poprostu nie da się uniknąć.
Skoro macie takie straty z powodu osob towarzyszacych to z nich zrezygnujcie proste.Ale oczywiscie ze tego nie zrobicie bo pewnie te osoby towarzyszace to 60% waszych dochodowWszystkiego miec nie mozna,a kazdy system dystrybucji mozna udoskonalic,ale oczywiscie udoskonalenie rowniez wiaze sie z jakims wkladem finansowym.Dlaczego jesli karta nie jest oplacana to osoba moze dalej z niej korzystac?Moze bylo by latwiej gdyby pracownik przy kasie danego obiektu mogl wprowadzic numer karty do systemu i sprawdzic czy jest aktywna/nieaktywana,zajelo by to tyle samo czasu co te bezsensowne wpisy na liste.
domininia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-02-20, 20:45   #38
lilitchuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

No to chyba wiecie komu sprzedajecie kartę... jakieś dane osobowe tej osoby macie... A po za tym jeżeli ktoś w pracy kupi kartę to też nie jest powiedziane, że będzie ją dożywotnio opłacał... Z tego co ja wiem to karta nie jest anonimowa i osoby które z niej korzystają są legitymowane, czy to na pewno one... I zgadzam się z poprzednią opinią... Proponuję zacząć od siebie a nie od innych- będzie łatwiej !
lilitchuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 07:38   #39
Luke82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 1
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Czytam i wprost nie mogę uwierzyć, zakładając, że osoba która wypowiada się tutaj jako benefitsystems, faktycznie jest pracownikiem tej firm, to powinna zostać dyscyplinarnie zwolniona.

Nie dość, że publicznie przyznaje, iż firma nie ma de facto kontroli nad kartami, co teraz dopiero daje pole do różnych bardziej masowych prób wyłudzenia, to obraża osoby, które biorą na forum udział w otwartej dyskusji.

Pomysł na biznes przyznaje - dobry, ale Marketing, HR i PR ... bez komentarza.

Link do forum najlepiej podesłać do ich rzecznika prasowego by otrzymać jakieś oficjalne stanowisko.

pzdr

Luke
Luke82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-22, 14:52   #40
lilitchuana
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez Luke82 Pokaż wiadomość
Czytam i wprost nie mogę uwierzyć, zakładając, że osoba która wypowiada się tutaj jako benefitsystems, faktycznie jest pracownikiem tej firm, to powinna zostać dyscyplinarnie zwolniona.

Nie dość, że publicznie przyznaje, iż firma nie ma de facto kontroli nad kartami, co teraz dopiero daje pole do różnych bardziej masowych prób wyłudzenia, to obraża osoby, które biorą na forum udział w otwartej dyskusji.

Pomysł na biznes przyznaje - dobry, ale Marketing, HR i PR ... bez komentarza.

Link do forum najlepiej podesłać do ich rzecznika prasowego by otrzymać jakieś oficjalne stanowisko.

pzdr

Luke

amen !


Ps. Panie Benefitsystems - nadal mi Pan nie wyjaśnił kiedy pana oszukałam... i nie wyjaśnił Pan dlaczego sam Pan oszukuje... miło by było się wytłumaczyć skoro się innych oskarża...
lilitchuana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-02-23, 08:27   #41
benefitsystems
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 10
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez domininia Pokaż wiadomość
Moze bylo by latwiej gdyby pracownik przy kasie danego obiektu mogl wprowadzic numer karty do systemu i sprawdzic czy jest aktywna/nieaktywana,zajelo by to tyle samo czasu co te bezsensowne wpisy na liste.

Szanowni Państwo,
postaram się odpisać na konkretne pytania a nie personalne ataki.
Tak, nasza firma intensywnie pracuje nad wprowadzeniem dokładniejszego systemu kontroli przy wejściu.

Żaden atak na mnie z Państwa strony nie zmieni tego iż będziemy wyszukiwać i informować osoby próbujące wbrew umowie handlować naszymi kartami że jest to dla nas nie do zaakceptowania.

Postaram się jeszcze raz wyjaśnić założenie kart dla osób towarzyszących. Są to karty specjalnie skierowane dla rodzin lub innych najbliższych osób pracowników firmy kupującej nasz produkt.
Nie do końca wierzę, że osoby zamieszczające ogłoszenia typu kup/sprzedaj kartę multisport na forach są bliskimi osobami pracowników naszych klientów.


Pani "lilitchuana", jeśli poczuła się Pani urażona moimi słowami to bardzo przepraszam.

Edytowane przez benefitsystems
Czas edycji: 2009-02-23 o 08:43
benefitsystems jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-05, 15:20   #42
Arwena84
Zadomowienie
 
Avatar Arwena84
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 638
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Nie rozumiem z jakiego powodu sie tak oburzacie. Benefitsystem sprzedaje konkretna usluge na konkretnych warunkach. Jesli narzucone warunki Wam nie odpowiadaja, to zrezygnujcie.

Ja jestem z karty zadowolona, nielimitowany wstep do wielu osrodkow, nie musze sie martwic ile czasu spedzilam na basenie i na ile mnie ostatecznie skasuja, etc. Sam fakt, ze mozna kupic dla osoby towarzyszacej jest milym bonusem od Benefitsystems, przykre ze sa osoby ktore to wykorzystuja. Przy wejsciu kontrolowane sa tylko dane osobowe, a nie to czy karta jest aktywna (czytaj: czy ktos za nia zaplacil). Wy mozecie byc uczciwi, ale znajdzie sie wielu naciagaczy... I pewnie juz znalazlo, skoro wyznaczono pracownika do monitorowania nielegalnych ogloszen.

Jesli nie dostaliscie kart od pracodawcy, to raczej do niego powinniscie kierowac pretensje. To ze usluga swiadczona przez Benefitsystems jest korzystna dla aktywnych jeszcze nie oznacza, ze sa zobligowani udostepniac ja kazdemu. Nie ma oferty dla klientow indywidualnych - widac im sie to nie oplaca. Uwazacie ze sie jednak oplaci - to macie pomysl na biznes.
__________________
MAComania mnie dopadla, choroba ciezka, przewlekla i obawiam sie ze nieuleczalna.
Arwena84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:31   #43
adamswawa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2
Thumbs down Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez Arwena84 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem z jakiego powodu sie tak oburzacie. Benefitsystem sprzedaje konkretna usluge na konkretnych warunkach. Jesli narzucone warunki Wam nie odpowiadaja, to zrezygnujcie.

Ja jestem z karty zadowolona, nielimitowany wstep do wielu osrodkow, nie musze sie martwic ile czasu spedzilam na basenie i na ile mnie ostatecznie skasuja, etc. Sam fakt, ze mozna kupic dla osoby towarzyszacej jest milym bonusem od Benefitsystems, przykre ze sa osoby ktore to wykorzystuja. Przy wejsciu kontrolowane sa tylko dane osobowe, a nie to czy karta jest aktywna (czytaj: czy ktos za nia zaplacil). Wy mozecie byc uczciwi, ale znajdzie sie wielu naciagaczy... I pewnie juz znalazlo, skoro wyznaczono pracownika do monitorowania nielegalnych ogloszen.

Jesli nie dostaliscie kart od pracodawcy, to raczej do niego powinniscie kierowac pretensje. To ze usluga swiadczona przez Benefitsystems jest korzystna dla aktywnych jeszcze nie oznacza, ze sa zobligowani udostepniac ja kazdemu. Nie ma oferty dla klientow indywidualnych - widac im sie to nie oplaca. Uwazacie ze sie jednak oplaci - to macie pomysl na biznes.
większych bzdur dawno nie słyszałem hehe
adamswawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-11-30, 13:07   #44
iwa180608
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

witam czy jest nadal mozliwosc zalatwienia karty? ja bardzo bym chciala taka posiadac
jak tak to napisz:
iwona_pietruszka@wp.pl
iwa180608 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-09, 23:50   #45
martynkaaaa_a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Ja również byłabym zainteresowana dwoma takimi karnetami. Proszę o pilny kontakt. martynkaaaa_a@o2.pl
martynkaaaa_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 01:05   #46
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Faktycznie posty osoby podpisującej się jako BenefitSystem są szokujące. To otwarte przyznanie się do błędnego systemu i podane na tacy obejście dla nieuczciwych osób.

A ja właśnie czekam na wyrobienie karty. Pochodzimy, zobaczymy
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-10, 07:34   #47
grzega
Wtajemniczenie
 
Avatar grzega
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 2 114
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Ja posiadam ową karte, brat wziął mnie jako osobę towarzyszącą i bardzo ją polecam wszystkim! od 3 miesięcy dzięki niej chodzę na siłownie za którą normlanie płaciłabym 10 razy więcej, do tego kurs tanca i aqua parki za free. Nie wiem czemu firma benefit robi taki problem bo przecież ona rozlicza się z firmami które częsciowo lub w całości sponsorują te karty swoim pracownikom i robi to z wyprzedzeniem za każdy miesiąc więc raczej nie zostaną oszukani.
Chociaż jeśli ktoś nie opłaci karty a jej nie odda to chyba wtedy moze oszukiwac bo silownie nie maja chyba mozliwosci sprawdzenia ważnosci karty.
W kazdym razie ktos kto bierze kartę obcej osobie sporo ryzykuje, bo naraza na straty swoją firmę, co raczej mu na dobre nie wyjdzie.
__________________
grzega jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-12-14, 15:13   #48
szymes
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Witam serdecznie,

Również jestem zainteresowany kupnem karty multisport na terenie Wrocławia. Mogę opłacić kilka miesięcy "z góry" -jeśli ktoś by sobie tego życzył.

Sam chodzę na baseny/sauny itd. i wiem, że jest to droga zabawa.
Z mojej strony mogę zapewnić dyskrecję i odpowiedzialność.



Pozdrawiam

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2010-01-30 o 11:44
szymes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-27, 09:56   #49
jowitkaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Witam,
Ja również poszukuję karty multisport,mieszkam w warszawie i jeśli ktoś da mi szansę włączenia w ten magiczny program benefits to będę wdzięczna i na pewno będę korzystać z karty.
Nie znam nikogo kogo firma uczestniczyłaby w tym programie więc poza forum nie mam możliwości zdobycia karty.
Z góry dziękuję za pomoc
Jowita

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2010-01-30 o 11:44
jowitkaw jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 14:53   #50
artzat
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Witam

Jestem bardzo zainteresowany karta MultiSport. Jeśli ktoś ma możliwość pomóc mi w uzyskaniu tej karty bardzo proszę o kontakt.


Robert

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2010-01-30 o 11:44
artzat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-28, 00:26   #51
komakoma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1
Unhappy Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Ja również poszukuję karty multisport. Studiuję na UW i jako biednego studenta niestety nie stać mnie na płacenie za drogie lekcje salsy, bachaty i kizomby a ja tańczyć chcę Byłabym bardzo wdzięczna za informacje czy ktoś mógłby mnie mianować osobą towarzyszącą

Edytowane przez vadi
Czas edycji: 2010-01-30 o 11:45
komakoma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 11:36   #52
aaricia8
Zakorzenienie
 
Avatar aaricia8
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: WAW
Wiadomości: 3 663
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Chyba czas ten wątek zamknąć. Regulamin korzystania z karty nie pozwala na dawanie jej osobie towarzyszącej, której się nawet nie zna.
aaricia8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-01-30, 11:44   #53
vadi
*sportaddict*
 
Avatar vadi
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 127
Dot.: Karta MultiSport - poszukuję

Cytat:
Napisane przez aaricia8 Pokaż wiadomość
Chyba czas ten wątek zamknąć. Regulamin korzystania z karty nie pozwala na dawanie jej osobie towarzyszącej, której się nawet nie zna.
zgadzam sie.
vadi jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:23.