Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe - Strona 115 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-08-17, 18:21   #3421
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Daj koniecznie znać jeśli dostaniesz
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:25   #3422
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez estre Pokaż wiadomość
Daj koniecznie znać jeśli dostaniesz
ok
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 18:58   #3423
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziękuję Katarzyno

Ja jestem po pierwszym prostowaniu i jestem przerażona... Śmierdziało paskudnie, mimo ręcznika a moja mama mimo maseczki-byłyśmy całe zapłakane, gardło niemiłosiernie podrażnione... Wysuszyć się włosy z keratyną w ogóle nie chciały. Mam teraz zupełnie inny kolor włosów żeby było smieszniej :P Ale włosy są ohydnie tępe, kręgosłup mi wysiada, przy prostowaniu połamało się i wyrwało aż tyle, że już miałam ochotę iść i rzucić wszystko w kąt WY też tak miałyście? Były tak okropne, że wręcz nie mogłam ich wyprostować
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 19:19   #3424
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Katarzyno

Ja jestem po pierwszym prostowaniu i jestem przerażona... Śmierdziało paskudnie, mimo ręcznika a moja mama mimo maseczki-byłyśmy całe zapłakane, gardło niemiłosiernie podrażnione... Wysuszyć się włosy z keratyną w ogóle nie chciały. Mam teraz zupełnie inny kolor włosów żeby było smieszniej :P Ale włosy są ohydnie tępe, kręgosłup mi wysiada, przy prostowaniu połamało się i wyrwało aż tyle, że już miałam ochotę iść i rzucić wszystko w kąt WY też tak miałyście? Były tak okropne, że wręcz nie mogłam ich wyprostować
Tak były tępe...i tak samo śmierdziało
Po odżywce będą mieciutkie i wszytko bedzie cacy
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 20:04   #3425
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Oby oby Tylko jednak miałam za blisko skóry głowy, bo mojej mamie nie chciało się już potem bawić, więc raczej będę miała przyliz... Dlatego będe musiała im maskami dodać objętości, bo teraz to jest garstka :P

Aaa... Poszukałam jeszcze trochę na wizażu, i amodimethicone jest zmywalny łagodnymi detergentami jak Hipp Więc śmiało można korzystać po prostowanku z tej maski, którą wcześniej podałam


____-

Ok, skończyłam- 6 godzin z głowy Włosy i tak rano muszę umyć, bo smierdzą niemiłosiernie, są zebrane w jakby tłuste strąki <hahaha>. Wrażenia mieszane, przyliz maksymalny, proste jak druty, przy suszeniu z odżywką nie puszyły się, a jak wrzucę tu potem zdjęcia mojej czupryny po wysuszeniu normalnym to padniecie ze smiechu :P

Nie mam porozdwajanych końcówek, ale i tak będę musiała podciąć, bo mam mocno wycieniowane, przez co nie wygląda to fajnie. Zawsze miałam burzę włosó, teraz zrobiło ich się malutko.
Muszę poczekać, jak się zachowają po 1-szym myciu, wtedy będzie mozna coś powiedzieć

Edytowane przez Maggie_90
Czas edycji: 2010-08-17 o 21:37
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-17, 21:49   #3426
kanni
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 207
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

hej a powiedzcie mi ile keratynkamoze stac ja dostalamm juz dawno z zamowienia Bethie ale do tej pory nie zrobilam bo farbowalam wlosy i chce odczekac ale ostatnio wyjelam ja z szafki a w butelce z treatmentem caly ten osad sie zebral na gorze grubosci 1cm a reszta przezroczysta na dole,zamieszlaam to i bylo ok ale czy to moze znaczy cze sie zepsulo???dodam z eod momentu otrzymania paczki nie byla butelka otwierana;/ troche sie martwie tym faktem bo szkoda mi kasy jesli juz nie mozna tym robic
__________________
Moje wymianki:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=447878
kanni jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 08:56   #3427
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

niestety tej maski absolut repair nie mozna stosowac- ma w składzie isopropyl alkohol- a to działa tak samo jak alkohol denat- nawiasem mówiąc ta maska jest beznadziejna- za tą cenę można mieć o wiele lepsze
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 12:35   #3428
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dzięku anwen Czyli wywalona kasa w błoto :P
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:45   #3429
anwen
Zadomowienie
 
Avatar anwen
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Zamość<->Kraków
Wiadomości: 1 185
GG do anwen
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

nie no może za mocno się wyraziłam- dla mnie była beznadziejna- ale są dziewczyny, które ją sobie bardzo chwalą no ale po zabiegu tak czy inaczej nie można jej stosować...
__________________
Włosomaniaczka - od 1.12.2009

od 06.2010 piję pokrzywę i olej z wiesiołka
27.10.11 -Prawo Jazdy

od 18.06.12 ćwiczę z Ewą Chodakowską

Włosy 2011-2012



Blog - Jak dbać o długie włosy?
www.anwena.blogspot.com
anwen jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 12:48   #3430
Ehinokokus
Zadomowienie
 
Avatar Ehinokokus
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 971
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Dziękuję Katarzyno

Ja jestem po pierwszym prostowaniu i jestem przerażona... Śmierdziało paskudnie, mimo ręcznika a moja mama mimo maseczki-byłyśmy całe zapłakane, gardło niemiłosiernie podrażnione... Wysuszyć się włosy z keratyną w ogóle nie chciały. Mam teraz zupełnie inny kolor włosów żeby było smieszniej :P Ale włosy są ohydnie tępe, kręgosłup mi wysiada, przy prostowaniu połamało się i wyrwało aż tyle, że już miałam ochotę iść i rzucić wszystko w kąt WY też tak miałyście? Były tak okropne, że wręcz nie mogłam ich wyprostować
Trzeba mieć koniecznie wentylator!
Włosy z keratyną schną b. długo, dlatego też jest ważne dzielenie ich na cienkie pasemka.
Nigdy nie przytrafiło mi się łamanie i wyrywanie włosów podczas prostowania .
Trzeba włosy dokladnie rozczesać przed nakładaniem keratyny, później je suszyć na grzebyczkach i prostować również z grzebykiem. Tym sposobem włosy się nie plączą i nie ma mowy o ich wypadaniu/łamaniu
Ehinokokus jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 14:24   #3431
Deborah100
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 4 827
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
dziewuszki witajcie
robie prostowanie keratynowe juz od 10 rano, na 2 kolezankach.
jedna ma wlosy dlugie, cienkie, krecone= efekt bardzo ladny.
druga ma do ramion, mega geste i grube, bardzo krecone- z tych puszystych= efekt niezly, zobaczymy jak po odzywce
ale jak najbardziej na tak, ale oceniac bedziemy po myciu.

juz bola mnie rece, nogi i kregoslup

Tak patrze na Twój podpis i zainteresował mnie ten olejek himalaya, możesz powiedzieć z jakiej jest firmy?
Deborah100 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-18, 15:19   #3432
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez Ehinokokus Pokaż wiadomość
Trzeba mieć koniecznie wentylator!
Włosy z keratyną schną b. długo, dlatego też jest ważne dzielenie ich na cienkie pasemka.
Nigdy nie przytrafiło mi się łamanie i wyrywanie włosów podczas prostowania .
Trzeba włosy dokladnie rozczesać przed nakładaniem keratyny, później je suszyć na grzebyczkach i prostować również z grzebykiem. Tym sposobem włosy się nie plączą i nie ma mowy o ich wypadaniu/łamaniu
Wentylatora nie miałam, ale okno było całkiem otwarte a na dworze wiał wiatr i mimo tego strasznie mnie podrażniło. Suszyłam pasmo po paśmie, z grzebieniem, przed prostowaniem również rozczesałam i z keratyną na głowie zrobiła mi się 'skorupka', a prostując tą skorupkę nie mogłam przejechać prostownicą po tych włosach, tak jakby keratyna przyklejała się z prostownicą ;/

Chcę po zabiegu stosować jednak coś na końcówki żeby się nie zadzierały i co 2-3 tyg umyć głowę szamponem z sls-em, tylko mam serum na końcówki z glisskura, z avonu, jedwab z biosilku i ze stapiza, pytanie tylko co z tego ma najmniej silikonów :P
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 16:04   #3433
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Maggie_90 a myłaś już włoski? jak efekt? jesteś zadowolona?
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-18, 16:14   #3434
Justynka1710
Zakorzenienie
 
Avatar Justynka1710
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Z domu :)
Wiadomości: 4 702
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Hej Bardzo zainteresowałam się tym zabiegiem. Mam włosy mocno zniszczone, mocno kręcone i nie długie. Niestety na allegro nie widzę jak narazie żadnego zestawu bo bym już sobie zamówiła....śliczne macie włosy po te keratynce
__________________
And I remember all those crazy things you said
You left them running through my head
You're always there
You're everywhere
But right now I wish you were here...
Justynka1710 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 07:38   #3435
syla929
Rozeznanie
 
Avatar syla929
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 956
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Od kwietnia włosy dalej nie powróciły do poprzedniego stanu.. ja chce swoje fale!!
__________________
Asystor Hair - 3.04
Seboravit - 10.06 -
Drożdże - 15.06 -

1,02 - 56cm
12.03 - 58,5cm
12.04 - 60cm
12.06 - 62cm
Cel: hmmm, 65 a może 70cm?
syla929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:15   #3436
reasumujac
Rozeznanie
 
Avatar reasumujac
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: kraków
Wiadomości: 528
GG do reasumujac
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Nie wiem czy już któraś z was o tym pisała ale właśnie rzuciła mi się w oczy reklama tv nowej serii Garnier Fructis Volume Restructure i w reklamie twierdzą że jest bez silikonów Sprawdziłam na KWC i faktycznie odżywka nie zawiera silikonów więc może być to alternatywą dla Kallosa Ale może niech jakaś bardziej kompetentna osoba powie czy ta odżywka jest coś warta ;P

Link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...macniajaca.htm

[EDIT]:
Jeszcze jedna z typu drogeryjnych czyli łatwo dostępnych ;P Znalazłam ją na wątku o kosmetykach bez silikonów Garnier Naturalna Pielęgnacja, Odżywka do włosów zniszczonych 'Awokado i masło karité'

KWC wraz ze składem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...slo-karite.htm

I jeszcze z tego co się dowiedziałam, to odżywki Joanna Naturia nie posiadają silikonów więc możemy ich używać.

A co z pomysłem stworzenia wątku z kosmetykami których można używać po zabiegu? To na prawdę ułatwiało by wielu dziewczynom wizyty w drogerii :P

Edytowane przez reasumujac
Czas edycji: 2010-08-19 o 09:41
reasumujac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 09:21   #3437
_paula_20
Raczkowanie
 
Avatar _paula_20
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 183
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez reasumujac Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już któraś z was o tym pisała ale właśnie rzuciła mi się w oczy reklama tv nowej serii Garnier Fructis Volume Restructure i w reklamie twierdzą że jest bez silikonów Sprawdziłam na KWC i faktycznie odżywka nie zawiera silikonów więc może być to alternatywą dla Kallosa Ale może niech jakaś bardziej kompetentna osoba powie czy ta odżywka jest coś warta ;P

Link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...macniajaca.htm
o fajnie by było żeby się nadawała wklejam skład
Skład: Aqua/ Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Starch Acetate, Niacinamide, Saccharum Officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Samellia Sinensis Extract/ Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Panax Ginseng Extract/ Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Geraniol, Cetyl Esters, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citrus Medica Limonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Parfum/ Fragrance
__________________

Happiness is a choice. And it's free. Play on.
_paula_20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:08   #3438
katarzyna21
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Candyshop...
Wiadomości: 1 240
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez reasumujac Pokaż wiadomość
Nie wiem czy już któraś z was o tym pisała ale właśnie rzuciła mi się w oczy reklama tv nowej serii Garnier Fructis Volume Restructure i w reklamie twierdzą że jest bez silikonów Sprawdziłam na KWC i faktycznie odżywka nie zawiera silikonów więc może być to alternatywą dla Kallosa Ale może niech jakaś bardziej kompetentna osoba powie czy ta odżywka jest coś warta ;P

Link do KWC: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-3...macniajaca.htm

[EDIT]:
Jeszcze jedna z typu drogeryjnych czyli łatwo dostępnych ;P Znalazłam ją na wątku o kosmetykach bez silikonów Garnier Naturalna Pielęgnacja, Odżywka do włosów zniszczonych 'Awokado i masło karité'

KWC wraz ze składem: http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produk...slo-karite.htm

I jeszcze z tego co się dowiedziałam, to odżywki Joanna Naturia nie posiadają silikonów więc możemy ich używać.

A co z pomysłem stworzenia wątku z kosmetykami których można używać po zabiegu? To na prawdę ułatwiało by wielu dziewczynom wizyty w drogerii :P
Fajnie ze znalazłaś takie drogeryjne ozdywki...a co do watku to bezsensu jest powielać wątki skoro jest 1 wątek o produktach bez silikonow i tam dziewczyny wrzucaja swoje znaleziska...wiec ty tam tez mozesz wrzucic wystarczy w wyszukiwarke wpisac "produkty bez silikonow"... zreszta pielegnacja po zabiegu keratynowym jest praktycznie taka sama jak dziewczyn z lokami...wiec znow by sie watek powielil z tymi samymi info
katarzyna21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:27   #3439
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Za chwilkę bedę miała zabieg. Kochane mam pytanie : czy jest w jednym miejscu, gdzies opisane jakie kosmetyki (spis) mozemy stosowac? Czy w tym watku o kosmetykach bez silikonów- jest wszytsko na ten temat? bardzo sie boje sie, ze cos spartocze, a przeszukuje watek od dawna, i nie moge znalezć spisu takich kosmetykow, tylko pojedyncze sztuki, podawane przez Wizazanki.
Pozdrawiam ciepło,
Kycia
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:36   #3440
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

jak myślicie czy w Rossmannie dostanę taki pędzelek do nakładania keratyny?
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:36   #3441
Caramella
Wtajemniczenie
 
Avatar Caramella
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: rydultowy/londyn/frederikssund
Wiadomości: 2 373
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt-5...wka-Jojoba.htm a ta mozna??
__________________
sometimes's after the curtain close that the real reckoning comes
whether is about
who we wish we were
who we wish we could be
who we want to be with


63-62-61-60-59-58-57-56-55-54-53-52-51-50-49-48
Caramella jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 10:50   #3442
taramtaram
Raczkowanie
 
Avatar taramtaram
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 218
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

na allegro teraz ostatni zestaw
__________________


taramtaram jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 12:55   #3443
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

odzywka Garniera ma w składzie alkohol:
Skład: Aqua/ Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Starch Acetate, Niacinamide, Saccharum Officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Samellia Sinensis Extract/ Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Panax Ginseng Extract/ Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Geraniol, Cetyl Esters, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citrus Medica Limonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Parfum/ Fragrance (FIL C33096/1) (09.07.2009)


mózgiem chemicznym nie jestem, ale z tego co wyczytałam w wątku to nie powinno się alkoholi używać, prawda?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

znalazłam na allegro odżywkę keratynową:
http://allegro.pl/item1188618554_cha...tynowa_1l.html
tylko chciałabym spytać czy któraś z Was już takową ma? bo nie mogę znaleźć jej dokładnego składu. Znalazłam w wątku linki dziewczyn do aukcji all z odżywkami prosalonu, ale że są już nieaktualne to nie mam pewności czy to te same

jestem drugi dzień po zabiegu, i włosy są super poradziłam sobie sama, i jedyna uwaga jaką mam to DZIEWCZYNY ani rusz bez wiatraka i maski ! jestem wytrzymała i myślałam, że dam radę bez tego ale nie da się, szkoda zdrowia
__________________

Edytowane przez bojuwka1
Czas edycji: 2010-08-19 o 13:16
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:21   #3444
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
odzywka Garniera ma w składzie alkohol:
Skład: Aqua/ Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Starch Acetate, Niacinamide, Saccharum Officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Samellia Sinensis Extract/ Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Panax Ginseng Extract/ Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Geraniol, Cetyl Esters, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citrus Medica Limonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Parfum/ Fragrance (FIL C33096/1) (09.07.2009)


mózgiem chemicznym nie jestem, ale z tego co wyczytałam w wątku to nie powinno się alkoholi używać, prawda?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

znalazłam na allegro odżywkę keratynową:
http://allegro.pl/item1188618554_cha...tynowa_1l.html
tylko chciałabym spytać czy któraś z Was już takową ma? bo nie mogę znaleźć jej dokładnego składu. Znalazłam w wątku linki dziewczyn do aukcji all z odżywkami prosalonu, ale że są już nieaktualne to nie mam pewności czy to te same

jestem drugi dzień po zabiegu, i włosy są super poradziłam sobie sama, i jedyna uwaga jaką mam to DZIEWCZYNY ani rusz bez wiatraka i maski ! jestem wytrzymała i myślałam, że dam radę bez tego ale nie da się, szkoda zdrowia
pokaż włoski jak Ci wyszły
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 13:49   #3445
bojuwka1
Zakorzenienie
 
Avatar bojuwka1
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 883
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
pokaż włoski jak Ci wyszły
zaraz pokażę tylko aparat ładuję
__________________
bojuwka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:21   #3446
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Jestem przed nalozeniem odzywki. Prawie umarłam przy I etapie. Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu j
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 14:50   #3447
agusiajnw
Zakorzenienie
 
Avatar agusiajnw
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 634
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez bojuwka1 Pokaż wiadomość
odzywka Garniera ma w składzie alkohol:
Skład: Aqua/ Water, Cetearyl Alcohol, Behentrimonium Chloride, Starch Acetate, Niacinamide, Saccharum Officinarum Extract/ Sugar Cane Extract, Hydroxyethylcellulose, Chlorhexidine Digluconate, Samellia Sinensis Extract/ Camellia Sinensis Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Linalool, Panax Ginseng Extract/ Panax Ginseng Root Extract, Propylene Glycol, 2-Oleamido-1,3-Octadecanediol, Pyrus Malus Extract/ Apple Fruit Extract, Pyridoxine HCI, Geraniol, Cetyl Esters, Citric Acid, Butylphenyl Methylpropional, Citronellol, Citrus Medica Limonum Peel Extract/ Lemon Peel Extract, Parfum/ Fragrance (FIL C33096/1) (09.07.2009)


mózgiem chemicznym nie jestem, ale z tego co wyczytałam w wątku to nie powinno się alkoholi używać, prawda?

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:52 ----------

znalazłam na allegro odżywkę keratynową:
http://allegro.pl/item1188618554_cha...tynowa_1l.html
tylko chciałabym spytać czy któraś z Was już takową ma? bo nie mogę znaleźć jej dokładnego składu. Znalazłam w wątku linki dziewczyn do aukcji all z odżywkami prosalonu, ale że są już nieaktualne to nie mam pewności czy to te same

jestem drugi dzień po zabiegu, i włosy są super poradziłam sobie sama, i jedyna uwaga jaką mam to DZIEWCZYNY ani rusz bez wiatraka i maski ! jestem wytrzymała i myślałam, że dam radę bez tego ale nie da się, szkoda zdrowia


ten pierwszy jest dobrym alkoholem, ma własciwości zmiękczające... gdzies o tym czytałam, natomiast o tym drugim nic nie wiem, ale jest dosyc daleko w składzie to chyba nie powinien być groźny...
Może wrzućcie ten skład na biochemię, tam więcej pewnie powiedzą...

Edytowane przez agusiajnw
Czas edycji: 2010-08-19 o 14:53
agusiajnw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:19   #3448
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Dziewczyny moje włosyBOSKIE!

Warto było się pomęczyć - 5 godzin mi zeszło ze wszystkim. W końcu mam włosy takie jakie mialam jak byłam "mała " (w sensie , ze delikatne, mięciutkie). Liczę na to, że się odbudują troszkę, bo co 3,4 dzien uzywałam prostownicy.

I jakoś takie długie sie zrobiły i o ton jasniejsze .

Moje włosy były falowane, szopa mi sie robiła po myciu , tragedia. Farbowałam 3,4 razy do roku, wiec nie czesto, a od połtora roku już nie.

Polecam naprawde!, warto się pomęczyć
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:21   #3449
Smarfetka
Zakorzenienie
 
Avatar Smarfetka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14 099
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Dziewczyny moje włosyBOSKIE!

Warto było się pomęczyć - 5 godzin mi zeszło ze wszystkim. W końcu mam włosy takie jakie mialam jak byłam "mała " (w sensie , ze delikatne, mięciutkie). Liczę na to, że się odbudują troszkę, bo co 3,4 dzien uzywałam prostownicy.

I jakoś takie długie sie zrobiły i o ton jasniejsze .

Moje włosy były falowane, szopa mi sie robiła po myciu , tragedia. Farbowałam 3,4 razy do roku, wiec nie czesto, a od połtora roku już nie.

Polecam naprawde!, warto się pomęczyć



zazdroszczę, że już jesteś po! ja dopiero jutro

a masz jakieś zdjęcia?




wiecie, ja to kompletnie nie wiem jak się zabrać do tego spłukania 50% odżywki
Smarfetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-08-19, 16:27   #3450
estre
Zakorzenienie
 
Avatar estre
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 4 307
Dot.: Keratynowy CUD :D czyli prostowanie keratynowe

Smarfetka - mokrym grzebieniem ściągnij...
__________________
http://anydalla.blogspot.com
estre jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:18.