Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-11-01, 17:50   #1
moniqac
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Sosnowiec
Wiadomości: 1 544

Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia????


Witam.
Mam prśbe o porade. Jestem maniaczką przedłużanych paznokci, ale niestety ... nie trzymają mi się. Robiłam żele już w kilku salonach, za każdym razem słysze że są 2 przyczyny odpadania tipsów, a właściwie żelu:
1. jeśli dłonie się często i mocno pocą
2. jeśli płytka paznokciowa jest tłusta, ale tego nei da się ocenić.
Pkt. 1. mnie nie dotyczy, natomiast nie wiem co do pkt 2. jeśli to prawda że nie da się tego jakoś określić. Wiem, że są tu profesjonalistki i miłośniczki przedłużania... powiedzcie mi proszę czy to prawda ze nie da sie określić czy płytka jest tłusta i że to jest przyczyna odpadania tipsów (u mnie trzymają się max 1 tydzien...po tygodniu zazwyczaj przy skórkach zaczyna mi się podnosić żel) i czy jest jakiś sposób żeby przedłużyć trwałość tipsów. Ja wiem że manicurzystki oddtłuszczają płytkę przed nałożeniem tipsa jakimś specyfikiem, ale mnie i tak się podnoszą.
Prosze o poradę.
Dzieki z góry!
moniqac jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 18:18   #2
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia????

Cytat:
Napisane przez moniqac Pokaż wiadomość
Witam.
Mam prśbe o porade. Jestem maniaczką przedłużanych paznokci, ale niestety ... nie trzymają mi się. Robiłam żele już w kilku salonach, za każdym razem słysze że są 2 przyczyny odpadania tipsów, a właściwie żelu:
1. jeśli dłonie się często i mocno pocą
2. jeśli płytka paznokciowa jest tłusta, ale tego nei da się ocenić.
Pkt. 1. mnie nie dotyczy, natomiast nie wiem co do pkt 2. jeśli to prawda że nie da się tego jakoś określić. Wiem, że są tu profesjonalistki i miłośniczki przedłużania... powiedzcie mi proszę czy to prawda ze nie da sie określić czy płytka jest tłusta i że to jest przyczyna odpadania tipsów (u mnie trzymają się max 1 tydzien...po tygodniu zazwyczaj przy skórkach zaczyna mi się podnosić żel) i czy jest jakiś sposób żeby przedłużyć trwałość tipsów. Ja wiem że manicurzystki oddtłuszczają płytkę przed nałożeniem tipsa jakimś specyfikiem, ale mnie i tak się podnoszą.
Prosze o poradę.
Dzieki z góry!
Może i to nie jest porada, ale w przypadku mojej koleżanki jest tak:
Moja koleżanka ma taki sam typ paznokci. Dokladnie tydzień i wszystko odpada- Przy skórkach (robiła nie tylko u mnie i efekt był zawsze ten sam) Zrobiłam jej fiberglass, tyle że starałam się ich wogóle nie nadlewać przy skórkach, tak, że fiberglass jej się pokrywa 3/4 paznokcia (oczywiście wogóle tego nie widać) i super jej się trzyma I z nadlewaniem nie musi się spieszyć Jak robiłam jej normalnie, to wszystko odpadało. Nie wiem czy to ma jakiś związek, ale działa
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 21:44   #3
Albertyna
Zakorzenienie
 
Avatar Albertyna
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 782
Dot.: Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia????

moniqac, przyczyn odchodznia żelu w toim przypadku może byc wiele- od rzeczywiście tłustej płytki, ale to baaaardzo rzadki przypadek i da sie na to zaradzic przez "niezbyt staranną " robote, do 5% czyli osób, których płytka paznokciowa nie toleruje mas w ogole.
Tłusta płytke widac- palce ślizgaja sie po paznokci no i czesto towrzyszy temu potliwość dłoni.
U Ciebie skoro zel podnosi sie od strony skórek, niestety, ale podejrzewałabym "niezbyt staranna " robote, ale wyrokowac nie bedę,- nie widziałam ani tipsów, ani Twoich paznokci.
__________________
Pozdrowionka!
Albertyna
Albertyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 23:09   #4
...:::oblabobla:::...
Zakorzenienie
 
Avatar ...:::oblabobla:::...
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 143
Dot.: Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia????

Cytat:
Napisane przez Albertyna
przyczyn odchodznia żelu w toim przypadku może byc wiele- od rzeczywiście tłustej płytki, ale to baaaardzo rzadki przypadek i da sie na to zaradzic przez "niezbyt staranną " robote, do 5% czyli osób, których płytka paznokciowa nie toleruje mas w ogole.
Tłusta płytke widac- palce ślizgaja sie po paznokci no i czesto towrzyszy temu potliwość dłoni.
U Ciebie skoro zel podnosi sie od strony skórek, niestety, ale podejrzewałabym "niezbyt staranna " robote, ale wyrokowac nie bedę,- nie widziałam ani tipsów, ani Twoich paznokci.
Ja mam ten problem z moimi wlasnymi pazurkami. Rece mi się pocą (na tle nerwowym) Jak się zdenerwuje to moge chlapać, jakbym je pod kranem trzymala. I za jednym zamachem schodzi mi caly zel. Na szczęście mam swoje paznokcie mocne, więc nie jest to dla mnie aż taki problem.
__________________
...:::oblabobla:::... jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 23:17   #5
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: Przyczyna podnoszenia się tipsów - tłusta płytka paznokcia????

Ja odkąd zmienilam bazę miałam 3 przypadki gorszego trzymania się żelu

Zywcem nie wiem jakim cudem...

Ale co mnie jeszcze ciekawi...Kupiłam sobie primer, jednak na jego odwrocie mam instrukcję stosowania ...Line off !!!!!
Wiec zastanawiam sie , czy przypadkiem nie mam tam innego preparaciku .

I ostatni numer - dziewczynie trzymają się pazurki git, do momentu az nie zastosuje oliwki...
Wtedy na 2gi dzien zaczynają odchodzic...
Nie spotkałam sie jeszcze z czyms takim :conf used:

I najgorsze jest to ,że nie moge zlokalizowac przyczyny!
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:50.