Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2014-11-21, 15:22   #901
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Eirin Poka¿ wiadomo¶æ
Cristalic mo¿esz mi odp na wiadomo¶æ prywatn±? Od wczoraj pytam czy mogê dzisiaj podjechaæ po encanto i nie otrzyma³am odpowiedzi a na forum siê udzielasz. Nie wiem czy ta wiadomo¶æ do ciebie dotar³a, je¶li zmieni³a¶ zdanie to powiedz to mo¿e zd±¿ê jeszcze dzisiaj podjechaæ i kupiæ sobie u Alicji bo mam mo¿liwo¶æ zrobiæ to jutro u mnie w pracy.
Napisz jeszcze raz, w ogile wiadomosc nie dotarla (((
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-22, 08:40   #902
MARTUSIA1979
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
fajne te krótkie fryzurki, w takich przypadkach ¿a³ujê, ¿e mam takie d³ugie w³osy, bo nie mam odwagi ich a¿ tak ¶ci±æ, ale jesli by by³y krotsze to napewno takie odwa¿ne krótkie fryzurki to mój ¿ywio³
Tez mia³a wizje na krótkie w³osy ze swoim sianem tym bardziej jak siedzia³am na zabiegu 3,5 godziny to przy mnie powsta³o w³a¶nie takie arcydzie³o Ten Pan chyba Patryk jest moim zdaniem mistrzem , na szczê¶cie po keratynowym pokocha³am swoje w³osy na nowo
MARTUSIA1979 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-22, 09:02   #903
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

z jakiego miasta jest to salon? sorry nie doczytalam
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-22, 17:56   #904
kudlata_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 9
Question Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

hej, witam siê jako nowa na forum.
planujê zrobiæ niebawem kp i tak siê zastanawiam - sk±d wiecie które kosmetyki na allegro s± "odlewkami" a które s± oryginalnymi produktami? widzia³am takie informacje na kilku aukcjach, ale na innych te same objêto¶ci i ani s³owa, ¿e to odlewki. wola³abym chyba kupiæ oryginalne, nieotwierane opakowania.
i druga sprawa - mam mocno krêcone w³osy, bardzo puszyste a jednocze¶nie sztywne. nie wiem jak to opisaæ, a nie mam akurat zdjêcia nieufryzowanych co¶ jak afro ci±gle wygl±dam na rozczochran±, choæ wiele osób mówi, ¿e mam piêkne w³osy, ja ich nie lubiê w takim stanie.
czy prostowa³ tu kto¶ takie w³osy? mi ¶rednio zale¿y na tym by by³y idealnie proste, ale chcia³abym by sta³y siê miêkkie i g³adkie, by siê tak nie puszy³y. w³osy mam pocieniowane trochê, d³ugo¶ci do ³opatek. farbowane na br±z (mam trochê siwych).
oczywi¶cie planujê kupiæ encanto i niezbyt ogarniam to wszystko co piszecie tu o wykonaniu zabiegu i pielêgnacji w³osów potem. u¿ywacie strasznie du¿o kosmetyków! ja chcia³abym zrobiæ zabieg po to alby mniej czasu po¶wiêciæ w³osom i dobrze wygl±daæ. rozumiem czego mam unikaæ w szamponach, ale szczerze nie wiem po co mi ich kilka? jeden nie wystarczy? no i maska potem (teraz u¿ywam kallosa bananowego). do stylizacji teraz u¿ywam Revlonu Pro You ¿eby doci±¿yæ w³osy.
w³osy myjê co kilka dni (4-5). co jest zestawem minimum po keratynowym prostowaniu? i jak dobraæ kosmetyki dla swoich w³osów?
no i jeszcze piszecie o przeproteinowaniu? tu ju¿ zupe³nie siê gubiê, choæ przeczyta³am ca³± czê¶æ I i IV w±tku
s³ysza³y¶cie mo¿e o laminowaniu w³osów? czy to jaka¶ nowa metoda?
kudlata_76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-22, 19:13   #905
firefly_
Raczkowanie
 
Avatar firefly_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie chcê wprowadziæ w b³±d, ale oryginalne butelki maj± podaj¿e pojemno¶ci 236ml i wiêcej, wszystkie mniejsze pojemno¶ci s± to odlewki. Co do pielêgnacji, niestety nie pomogê, bo sama jestem raczkujaca w temacie ;-)

Edytowane przez firefly_
Czas edycji: 2014-11-22 o 19:47
firefly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-22, 22:02   #906
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, witam siê jako nowa na forum.
planujê zrobiæ niebawem kp i tak siê zastanawiam - sk±d wiecie które kosmetyki na allegro s± "odlewkami" a które s± oryginalnymi produktami? widzia³am takie informacje na kilku aukcjach, ale na innych te same objêto¶ci i ani s³owa, ¿e to odlewki. wola³abym chyba kupiæ oryginalne, nieotwierane opakowania.
i druga sprawa - mam mocno krêcone w³osy, bardzo puszyste a jednocze¶nie sztywne. nie wiem jak to opisaæ, a nie mam akurat zdjêcia nieufryzowanych co¶ jak afro ci±gle wygl±dam na rozczochran±, choæ wiele osób mówi, ¿e mam piêkne w³osy, ja ich nie lubiê w takim stanie.
czy prostowa³ tu kto¶ takie w³osy? mi ¶rednio zale¿y na tym by by³y idealnie proste, ale chcia³abym by sta³y siê miêkkie i g³adkie, by siê tak nie puszy³y. w³osy mam pocieniowane trochê, d³ugo¶ci do ³opatek. farbowane na br±z (mam trochê siwych).
oczywi¶cie planujê kupiæ encanto i niezbyt ogarniam to wszystko co piszecie tu o wykonaniu zabiegu i pielêgnacji w³osów potem. u¿ywacie strasznie du¿o kosmetyków! ja chcia³abym zrobiæ zabieg po to alby mniej czasu po¶wiêciæ w³osom i dobrze wygl±daæ. rozumiem czego mam unikaæ w szamponach, ale szczerze nie wiem po co mi ich kilka? jeden nie wystarczy? no i maska potem (teraz u¿ywam kallosa bananowego). do stylizacji teraz u¿ywam Revlonu Pro You ¿eby doci±¿yæ w³osy.
w³osy myjê co kilka dni (4-5). co jest zestawem minimum po keratynowym prostowaniu? i jak dobraæ kosmetyki dla swoich w³osów?
no i jeszcze piszecie o przeproteinowaniu? tu ju¿ zupe³nie siê gubiê, choæ przeczyta³am ca³± czê¶æ I i IV w±tku
s³ysza³y¶cie mo¿e o laminowaniu w³osów? czy to jaka¶ nowa metoda?
a wiêc tak, po encanto wcale nie trzeba mieæ ca³ej ³azienki zapchanej kosmetykami
wszystko zale¿y od indywidualnych preferencji w³osów

Wed³ug mnie takie absolutne minimum to:
1) szampon bez sodium chloride (teoretycznie powinno siê go unikaæ ¿eby zabieg siê trzyma³ d³u¿ej, jednak niektórym w³osom nie robi to ró¿nicy )
2) od¿ywka do w³osów - taka jaka Ci pasuje, my¶le ¿e ten kallos bananowy którego masz powinien siê nadawaæ
3) jakie¶ serum na koñcówki

Te 3 rzeczy to takie niezbêdne minimum. Je¿eli twoje w³osy lubi± oleje, mo¿esz te¿ je dorzuciæ do pielêgnacji. Zreszt± zobaczysz po zabiegu czy ten minimalny zestaw bêdzie wystarcza³, czy jednak w³osy bêd± domagaæ siê czego¶ wiêcej

Pyta³a¶ jeszcze o laminowanie- je¿eli Twoje w³osy lubi± proteiny mo¿esz spróbowaæ tego zabiegu, jednak nie polecam kombinowaæ z laminowaniem tu¿ po zabiegu bo mo¿esz sobie ³atwo przeproteinowaæ w³osy.
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 08:29   #907
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka¿ wiadomo¶æ
hej, witam siê jako nowa na forum.

planujê zrobiæ niebawem kp i tak siê zastanawiam - sk±d wiecie które kosmetyki na allegro s± "odlewkami" a które s± oryginalnymi produktami? widzia³am takie informacje na kilku aukcjach, ale na innych te same objêto¶ci i ani s³owa, ¿e to odlewki. wola³abym chyba kupiæ oryginalne, nieotwierane opakowania.

i druga sprawa - mam mocno krêcone w³osy, bardzo puszyste a jednocze¶nie sztywne. nie wiem jak to opisaæ, a nie mam akurat zdjêcia nieufryzowanych co¶ jak afro ci±gle wygl±dam na rozczochran±, choæ wiele osób mówi, ¿e mam piêkne w³osy, ja ich nie lubiê w takim stanie.

czy prostowa³ tu kto¶ takie w³osy? mi ¶rednio zale¿y na tym by by³y idealnie proste, ale chcia³abym by sta³y siê miêkkie i g³adkie, by siê tak nie puszy³y. w³osy mam pocieniowane trochê, d³ugo¶ci do ³opatek. farbowane na br±z (mam trochê siwych).

oczywi¶cie planujê kupiæ encanto i niezbyt ogarniam to wszystko co piszecie tu o wykonaniu zabiegu i pielêgnacji w³osów potem. u¿ywacie strasznie du¿o kosmetyków! ja chcia³abym zrobiæ zabieg po to alby mniej czasu po¶wiêciæ w³osom i dobrze wygl±daæ. rozumiem czego mam unikaæ w szamponach, ale szczerze nie wiem po co mi ich kilka? jeden nie wystarczy? no i maska potem (teraz u¿ywam kallosa bananowego). do stylizacji teraz u¿ywam Revlonu Pro You ¿eby doci±¿yæ w³osy.

w³osy myjê co kilka dni (4-5). co jest zestawem minimum po keratynowym prostowaniu? i jak dobraæ kosmetyki dla swoich w³osów?

no i jeszcze piszecie o przeproteinowaniu? tu ju¿ zupe³nie siê gubiê, choæ przeczyta³am ca³± czê¶æ I i IV w±tku

s³ysza³y¶cie mo¿e o laminowaniu w³osów? czy to jaka¶ nowa metoda?

Tak jak dziewczyny napisa³y: nieodlewane maj± 236ml

Kosmetyki, które potrzebujesz to:
Szampon
Od¿ywka
Maska
Co¶ do zabezpiecznia koñcówek

Ja mam 4-5 szamponów, dwa razy tyle od¿ywek i masek, bo lubiê ró¿norodno¶æ pod pryszncem. To samo mam z ¿elami pod prysznic, balsamami do cia³a, podk³adami - niby wszystko wystaczy jedno, ale ja lubiê mieæ ka¿dego dnia inny efekt moja pielêgnacyjna pó³ka ju¿ przed zabiegiem by³a spora kiedy¶ potrafi³am po¶wiêciæ w³osom nawet 3 godziny, dzisiaj to jest 5-10 minut. Nie nak³adamy tego wszystkiego na raz, nie bój siê

Przeproteinowanie, toza du¿o protein na raz - wtedy w³osy s± suche, sztywne, pusz± siê. W³osy s± naj³adniejsze je¶li zachowamy równowagê miêdzy od¿ywianiem, nawil¿aniem i nat³uszczaniem - st±d np. Ja radze sobie z tym problemem ¿elem z lnu (nawil¿enie) i olejem (nat³uszczanie), to wprowadza mi równowagê na 3 mycia ale ja mam mocno rozja¶niane w³osy, które same z siebie nie trzymaj± wody i trzeba im pomóc. Moje naturalne s± dobrze nawil¿one i wystarczy im daæ protein.

Laminowanie jest znane juz kilka lat, ja w liceum laminowa³am wlosy - to jest proteinowy zabieg.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 09:40   #908
kudlata_76
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 9
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a czym i przed czym zabezpiecza siê koñcówki w³osów? moje raczej siê nie rozdwajaj±. czy raczej chodzi o to by lepiej siê uk³ada³y?

i jeszcze jedno czy ten szampon z ives rocher u¿ywacie do wyprostowanych w³osów? a od¿ywka z tej serii bêdzie dobra? ja niestety nie umiem znale¼æ w necie sk³adu tych kosmetyków :-( od¿ywki te¿ macie z tego? jest tam tez co¶ takiego (szampon odbudowuj±cy z olejkiem) http://www.yves-rocher.pl/public/uim...osow_I0004.jpg co o tym my¶licie?

Edytowane przez kudlata_76
Czas edycji: 2014-11-23 o 09:50
kudlata_76 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 09:58   #909
Lacturia
Wtajemniczenie
 
Avatar Lacturia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 961
GG do Lacturia Send a message via Skype™ to Lacturia
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Laseczki ja sobie przeproteinowalam wlosy. Co moge zrobic?
__________________
http://lacturia.blogspot.com Mój blog

Wymiana kosmetyczna&bi¿uteria&tor ebki -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=778720

Wish -> https://wizaz.pl/forum/showthread.php?p=47297911
Lacturia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 10:13   #910
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kudlata_76 Poka¿ wiadomo¶æ
a czym i przed czym zabezpiecza siê koñcówki w³osów? moje raczej siê nie rozdwajaj±. czy raczej chodzi o to by lepiej siê uk³ada³y?

i jeszcze jedno czy ten szampon z ives rocher u¿ywacie do wyprostowanych w³osów? a od¿ywka z tej serii bêdzie dobra? ja niestety nie umiem znale¼æ w necie sk³adu tych kosmetyków :-( od¿ywki te¿ macie z tego? jest tam tez co¶ takiego (szampon odbudowuj±cy z olejkiem) http://www.yves-rocher.pl/public/uim...osow_I0004.jpg co o tym my¶licie?
Bardzo fajne produkty, olejek ma olej babassu, jojoba i macadamia a szampon niestety ma sls i sodium, ale sodium ma na koñcu w sk³adzie i jak szampon rozcieñczysz (bo jest to bardzo gêste mleczko) w proporcji dwie porcje szamponu jedna wody, to szampon nic z³ego nie zrobi wrêcz przeciwnie a olejek jest super
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 10:14   #911
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 10:16   #912
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Lacturia Poka¿ wiadomo¶æ
Laseczki ja sobie przeproteinowalam wlosy. Co moge zrobic?
A dlaczego uwa¿asz, ¿e przeproteinowa³a¶? W sobotê mia³as zabieg, mo¿e po prostu s± spalone?

Na przeproteinowanie polecam nat³uszczanie olejami i nawil¿anie, mo¿e gotowany "glutek lniany" od Miluchovy siê u Ciebie dobrze sprawdzi

---------- Dopisano o 11:16 ---------- Poprzedni post napisano o 11:15 ----------

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
ja serum kerapro czyli silikonami.
Nie stosujê szamponów alterry
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 10:53   #913
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
A dlaczego uwa¿asz, ¿e przeproteinowa³a¶? W sobotê mia³as zabieg, mo¿e po prostu s± spalone?

Na przeproteinowanie polecam nat³uszczanie olejami i nawil¿anie, mo¿e gotowany "glutek lniany" od Miluchovy siê u Ciebie dobrze sprawdzi[COLOR="Silver"]
Dok³adnie, te zabiegi mog± troche pomóc i przez jaki¶ czas odstaw szampony/od¿ywki/maski z proteinami

---------- Dopisano o 11:53 ---------- Poprzedni post napisano o 11:50 ----------

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
spróbuj obydwóch metod i sama zobaczysz która siê lepiej sprawdza Od siebie mogê poleciæ serum Marion z olejkiem arganowym i odzywczy eliksir l'real. Obecnie u¿ywam tych produktów i s± w porz±dku, nie mam ani jednej rozdwojonej koñcówki

Kiedy¶ u¿ywa³am alterry, bardzo lubi³am t± wersjê : KLIK . Ale teraz ju¿ nie kupujê, te szampony s± strasznie niewydajne
__________________

Edytowane przez czekoladka3
Czas edycji: 2014-11-23 o 10:55
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:28   #914
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Czym zabezpieczacie koncowki? Silikonami czy olejami?

---------- Dopisano o 11:14 ---------- Poprzedni post napisano o 11:14 ----------

I stosujecie szampony arterry?
Ja zabezpieczam serum silikonowym, w ktorym sa olejki, czyli:
- jedwab Green Pharmacy - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...-w-plynie.html
- olejek Isana - https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,6...re-haarol.html
Zuzylam na poczatku 3 opakowania Green Pharmacy, a teraz mam Isany, ktore chyba nigdy sie nie skonczy. Obydwa lubie tak samo i s±, moim zdaniem, tak samo dobre (no moze GP minimalnie lepsze, ale naprawdê tyci tyci )

Uzywalam serum Marionu, ale nie dzialalo u mnie tak dobrze.
Wydaje mi sie, ze moje wlosy potrzebuja wiecej olejkow i mniej silikonow (czyli same oleje, jak rowniez same silikony odpadaja).

kudlata_76, koncowki zabezpiecza sie przed rozdwajaniem i mechanicznym uszkodzeniami. Koniec wlosa jest jego najslabsza i najbardziej podatn± na zniszczenia czescia. Dodatkowo, teraz idzie zima - szaliki, kurtki, mróz - dla koncowek to masakra, a takie serum tworzy na nich warstwe ochronn± i nie niszcza sie one tak bardzo.
+ lepiej wygl±daj±
Tak sobie mysle, bo mowisz, ze ciagne wygladasz na rozczochran±... Jaka jest Twoja pielegnacja wlosow? Moze nie potrzeba robic zabiegu, a trochê wiecej zadbac o wlosy i problem zniknie? Tak mi przyszlo teraz do glowy...

Edytowane przez stotek
Czas edycji: 2014-11-23 o 11:29
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:51   #915
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Siedze z mokrymi wlosami, za pol godziny bede albo plakac albo sie cieszyc umylam szamponem z arterry wczesniej go rozcienczajac i do tego odzywka z balea(obojetnie jaka, sa najlepsze na swiecie i bez silikonow, duzo olejkow, taniutkie). A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 11:55   #916
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
Zawsze olejowalam na sucho, bo na mokro to bylo dla mnie za duzo zachodu. Ale obecnie probuje tez na mokro - jak beda lepsze efekty, to zostane przy tym, ale jeszcze za wczesnie, zeby stwierdzic.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:00   #917
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Eh.. Widze juz pojedyncze loczki...
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:02   #918
magdaavon
Raczkowanie
 
Avatar magdaavon
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomo¶ci: 335
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Siedze z mokrymi wlosami, za pol godziny bede albo plakac albo sie cieszyc umylam szamponem z arterry wczesniej go rozcienczajac i do tego odzywka z balea(obojetnie jaka, sa najlepsze na swiecie i bez silikonow, duzo olejkow, taniutkie). A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
Gdzie w Polsce mozna kupic produkty balea? Tylko w necie?

Co do olejowania to ja olejuje na odzywke
magdaavon jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:04   #919
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Sa pojedyncze,male sklepy w wiekszych miastach gdzie sprzedaja chemie z niemiec wygooglaj :p ja jezdze raz na rok i robie meeega duze zapasy. Ogolnie o wiele bardziej oplaca sie zaoszczedzic i tam jechac na zakupy
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-11-23, 12:08   #920
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomo¶ci: 812
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny czy jest gdzie¶ jaka¶ obszerna lista kosmetyków(szampony, od¿ywki, maski) , które mo¿na stosowaæ po encanto? Czyta³am gdzie¶, ¿e te ruskie to mo¿na wszystkie, tak jest faktycznie?
NoBoTak jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:10   #921
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez NoBoTak Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny czy jest gdzie¶ jaka¶ obszerna lista kosmetyków(szampony, od¿ywki, maski) , które mo¿na stosowaæ po encanto? Czyta³am gdzie¶, ¿e te ruskie to mo¿na wszystkie, tak jest faktycznie?
Chodzi tylko o to, zeby nie mialy w skladzie Sodium Chloride (albo bardzo daleko, przy koncu) i w sumie tyle.
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:16   #922
firefly_
Raczkowanie
 
Avatar firefly_
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomo¶ci: 38
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Co¶ czyta³am ze nie mo¿e byæ - Sodium Lauryl Sulfate,
- Sodium Laureth Sulfate,
- Ammonium Lauryl/Laureth Sulfate,
-SODIUM CHLORIDE,
-ALCOHOL DENAT
firefly_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:18   #923
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Siedze z mokrymi wlosami, za pol godziny bede albo plakac albo sie cieszyc umylam szamponem z arterry wczesniej go rozcienczajac i do tego odzywka z balea(obojetnie jaka, sa najlepsze na swiecie i bez silikonow, duzo olejkow, taniutkie). A i olejucie na mokro czy na sucho? Przed keratyna chyba na mokro mi bardziej sluzylo ale moze teraz sie cis zmieni
ja zawsze olejujê na sucho pare razy zdarzy³o mi siê olejowaæ na mokro, efekt by³ troche lepszy ni¿ w pierwszym przypadku ale teraz mimo wszystko lenistwo zwyciê¿a

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:17 ----------

Cytat:
Napisane przez firefly_ Poka¿ wiadomo¶æ
Co¶ czyta³am ze nie mo¿e byæ - Sodium Lauryl Sulfate,
- Sodium Laureth Sulfate,
- Ammonium Lauryl/Laureth Sulfate,
-SODIUM CHLORIDE,
-ALCOHOL DENAT
g³ównie powinno siê unikaæ tylko sodium chloride sls-y jak najbardziej mo¿na stosowaæ jak kto¶ lubi takie szampony
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:23   #924
AnetteKZ
Raczkowanie
 
Avatar AnetteKZ
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 48
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

a

__________________
Wewnêtrzne piêkno jest okey ale piêkne w³osy to nic z³ego
http://kosmetycznyzaulek.blogspot.com

**
W³osy po przymusowym ciêciu zniszczonych koñcówek :28 cm .. ;(
cel:60 cm
**
Skrzypokrzywa od :15.10.2014

Edytowane przez AnetteKZ
Czas edycji: 2014-11-23 o 12:26
AnetteKZ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:25   #925
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja sie zawiodlam.. Gdzie ta miekkosc co miala byc, blysk i w ogole? Mam poddatne wlosy bardzo wiec myslalam ze bede miala chcociaz proste wlosy, nic z tego.
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:28   #926
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez AnetteKZ Poka¿ wiadomo¶æ
A mój efekt ma siê tak : Stosowa³am encanto i jestem bardzo zadowolona. Obszerniej u mnie na blogu. Ale polecam!


jakie pro¶ciutkie fajnie wysz³o, nawet zachowa³y objêto¶æ, co siê rzadko zdarza po encanto

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie zawiodlam.. Gdzie ta miekkosc co miala byc, blysk i w ogole? Mam poddatne wlosy bardzo wiec myslalam ze bede miala chcociaz proste wlosy, nic z tego.
bardzo Ci siê pokrêci³y? mo¿e nastêpnym razem spróbuj wysuszyæ je suszark±, wtedy na pewno bêd± prostsze
__________________
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:31   #927
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
jakie pro¶ciutkie fajnie wysz³o, nawet zachowa³y objêto¶æ, co siê rzadko zdarza po encanto

---------- Dopisano o 13:28 ---------- Poprzedni post napisano o 13:26 ----------


bardzo Ci siê pokrêci³y? mo¿e nastêpnym razem spróbuj wysuszyæ je suszark±, wtedy na pewno bêd± prostsze
Koncowki juz wyslchly i sa pokrecone jak normalnie i suche troche. Wlosy zaczynaja sie puszyc..
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:32   #928
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez cristalic Poka¿ wiadomo¶æ
Ja sie zawiodlam.. Gdzie ta miekkosc co miala byc, blysk i w ogole? Mam poddatne wlosy bardzo wiec myslalam ze bede miala chcociaz proste wlosy, nic z tego.
Pokazesz zdjecia?
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 12:33   #929
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Pokazesz zdjecia?
Jasne, poczekam az wyschna do konca
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2014-11-23, 13:09   #930
cristalic
Raczkowanie
 
Avatar cristalic
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomo¶ci: 153
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jak dla mnie efekt zerowy, zero blysku, zero prostych wlosow, taki sam efekt otrzymalabym czeszac wlosy co chwile przed zabiegiem (teraz tez tak robilam). 200 zl wyrzucone w bloto
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg 1416748099317.jpg (37,4 KB, 70 za³adowañ)
__________________
cycuchy w trakcie robienia
konsultacja 02.12.2016 godz. 15.00- TZ w £odzi
planowana operacja- 06/02/2017
eurosilicione okraglaki 350???
cristalic jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:49.