Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-01-07, 01:09   #1711
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
my¶lê ¿e dobry pomys³ mo¿na by zrobiæ jeden punkt porównuj±cy wszystkie przetestowane przez nas zabiegi pod wzglêdem zarówno wyprostowania jak i regeneracji.
Haa tez mi siê podoba nie by³o by zbêdnych pytañ itp.
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 04:58   #1712
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomo¶ci: 50 575
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Smerfetka696969 Poka¿ wiadomo¶æ
Haa tez mi siê podoba nie by³o by zbêdnych pytañ itp.
Mogê siê za³o¿yæ ¿e i tak bêd± takie pytania
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:01   #1713
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;49633329]Mogê siê za³o¿yæ ¿e i tak bêd± takie pytania [/QUOTE]
no tego siê nie da unikn±æ, ale mo¿e chocia¿ trochê mniej bêd± siê powtarzaæ
tylko ciekawe co na to reszta dziewczyn?
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:36   #1714
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jestem za, chocia¿ i tak ka¿de w³osy inne, wiêc nie wszystko siê u wszystkich sprawdzi :P
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 10:59   #1715
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny a jak jest z ta kativa. Po wprasowaniu keratyny zmywam ja tym do³±czonym szamponem a potem nak³adam od¿ywkê z zestawu i jej juz nie wprasowuje ??
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 11:37   #1716
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a jak jest z ta kativa. Po wprasowaniu keratyny zmywam ja tym do³±czonym szamponem a potem nak³adam od¿ywkê z zestawu i jej juz nie wprasowuje ??
tej od¿ywki siê ju¿ nie prasuje, jest to preparat od¿ywiaj±cy po kp. Ja w niej chodzi³am z godzinê, sp³uka³am, rozczesa³am, na³o¿y³am serum kerapro i wysuszy³am

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
tak, w sumie mam w dobrym stanie ju¿ w³osy, wiêc historia z kerapro ju¿ nie powinna siê powtórzyæ
to fajnie, jestem ciekawa Twojej opinii o Alfaparfie.
A porówna³a¶ ju¿ mo¿e sk³ad kerapro i kativy?

---------- Dopisano o 11:32 ---------- Poprzedni post napisano o 11:25 ----------

Cytat:
Napisane przez AniaM69 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, czy która¶ z Was u¿ywa³a olejku Matrixa Biolage Exquisite po keratynie?

O tego: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,5...treatment.html
ja u¿ywa³am po kativie, bo kupi³am go jeszcze przed kp i chcia³am wykoñczyæ. Jak dla mnie ¿adna rewelacja, ale jest w zasadzie taki sam jak loreal Mythic oil, a jego Miluchova bardzo chwali, wiêc znów stwierdzenie co w³os to obyczaj.

Co do olejku to - nie t³u¶ci w³osów, u mnie przyg³askiwa³ baby hair, za bardzo nie wyg³adza³ mi w³osów i nie nadawa³ blasku (ale ja mia³am wtedy w³osy "dziwny blond" i ma³o co nadawa³o blask - w sensie, ¿e by³o widoczne). Fajnie siê sprawdza³ tak jak juz pisa³am wcze¶niej - na umyte szamponem w³osy, dawa³am go w sporej ilo¶ci i na to od¿ywka, po paru minutach sp³uka³am - w³osy z olejkiem by³y du¿o lepsze ni¿ bez, ale to wersja dla tych, którym nie spasuje i ¿eby go zdenkowaæ, bo szkoda taki produkt kupiæ tylko w tym celu

---------- Dopisano o 11:37 ---------- Poprzedni post napisano o 11:32 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
no tego siê nie da unikn±æ, ale mo¿e chocia¿ trochê mniej bêd± siê powtarzaæ
tylko ciekawe co na to reszta dziewczyn?
ja mogê siê przy³±czyæ i napisaæ w punktach co¶ o kativie i inoarze,
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 11:38   #1717
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Serio sa podobne ? nawet nie wiedzia³am, ale nie kupujê, bo mythic wystarczy mi na zawsze chyba xD a poza tym fajny ma zapach

Ja k³adê po sp³ukaniu od¿ywki, po osuszeniu rêcznikiem. Nie sp³ukujê :P

Skladu kativy jeszcze nie porówna³am :p
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 11:40   #1718
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

to fajnie kasza ja mogê zrobiæ porównanie cocochoco, encanto i qod
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:03   #1719
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Serio sa podobne ? nawet nie wiedzia³am, ale nie kupujê, bo mythic wystarczy mi na zawsze chyba xD a poza tym fajny ma zapach
powiedzia³a mi kiedys fryzjerka, która pracuje na matrixie i lorealu, ¿e to ten sam producent, tylko loreal dro¿szy, mo¿e co¶ w tym jest, bo faktycznie niektóre produkty maj± bardzo podobne. Jak na buteleczce z tego olejku matrixa jest sk³ad to mogê Ci podaæ, bo buteleczkê mam

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
to fajnie kasza ja mogê zrobiæ porównanie cocochoco, encanto i qod
tylko gdzie to porównanie napisaæ? Jako normalny post i moederator wklei to na pierwsz± stronê?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:06   #1720
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
powiedzia³a mi kiedys fryzjerka, która pracuje na matrixie i lorealu, ¿e to ten sam producent, tylko loreal dro¿szy, mo¿e co¶ w tym jest, bo faktycznie niektóre produkty maj± bardzo podobne. Jak na buteleczce z tego olejku matrixa jest sk³ad to mogê Ci podaæ, bo buteleczkê mam

---------- Dopisano o 12:03 ---------- Poprzedni post napisano o 12:02 ----------



tylko gdzie to porównanie napisaæ? Jako normalny post i moederator wklei to na pierwsz± stronê?

Jasne, wrzucaj.

Jako normalny post, trzeba to potem z³o¿yæ w jedno i wys³aæ do dodania

¯e matrix jest od loreala to wiem, ale bourjois jest od chanel i to jednak nie jest to samo dlatego mnie to ciekawi. Zastanawia³am siê nad matrixem i lorealem, ale jednak mythic oil mia³ lepsze opinie
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 12:36   #1721
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Jasne, wrzucaj.

Zastanawia³am siê nad matrixem i lorealem, ale jednak mythic oil mia³ lepsze opinie
Proszê bardzo.
Spojrza³am na szybko na oba (mam te¿ buteleczkê z mythic) to chyba matrix ma krótszy sk³ad i wiêcej olejków, ale nie chodzi mi o ilo¶æ (bo tego nie wie nikt ) tylko o ró¿norodno¶æ.

trudno by³o zrobiæ jedno zdjêcie, bo buteleczka jest w±ziutka, ale jako¶ sobie posklejasz
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg olejek matrix 1.jpg (88,0 KB, 7 za³adowañ)
Rodzaj pliku: jpg olejek matrix2.jpg (76,1 KB, 8 za³adowañ)

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-07 o 12:37
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 14:44   #1722
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;49633329]Mogê siê za³o¿yæ ¿e i tak bêd± takie pytania [/QUOTE]

Ta bêdê ale ode¶lemy na pierwszy post ;D





Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
no tego siê nie da unikn±æ, ale mo¿e chocia¿ trochê mniej bêd± siê powtarzaæ
tylko ciekawe co na to reszta dziewczyn?

No w³a¶nie ;D




Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Jestem za, chocia¿ i tak ka¿de w³osy inne, wiêc nie wszystko siê u wszystkich sprawdzi :P
Jasne, ¿e inne ale mo¿e akurat to by by³a nasza polecana pielêgnacja ale bez obietnic :P
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 15:14   #1723
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kasza, kupilam sobie dzisiaj ten olejek z Yves Rocher
Mialam co prawda poczekac, az skoncze olejek z Green Pharmacy, ktory moim wlosom w zasadzie nic nie robi, ale dzisiaj by³am w centrum handlowym, przechodzi³am i jakos tak weszlam... Faktycznie piêknie pachnie i ciekawa jestem bardzo, jak bêdzie mi sie spisywal


(Kupilam sobie tez szampon i odzywke z Tigi )
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 17:51   #1724
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

[QUOTE=kasza80;49636177]tej od¿ywki siê ju¿ nie prasuje, jest to preparat od¿ywiaj±cy po kp. Ja w niej chodzi³am z godzinê, sp³uka³am, rozczesa³am, na³o¿y³am serum kerapro i wysuszy³am

---------- Dopisano o 11:25 ---------- Poprzedni post napisano o 11:24 ----------





dziêki Kasza
czyli po keratynowym prstowaniu w³osów mog³abym umyæ wlosy ju¿ nastêpnego dnia rano?
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:03   #1725
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

@Serce: po Kativie tak.
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:20   #1726
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
@Serce: po Kativie tak.
Dziêkujê Stotek
Mam nadziejê ¿e kativa dojdzie do piatku, chcia³abym j± zrobiæ w wieczorem alb w sobotê rano.
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:37   #1727
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez stotek Poka¿ wiadomo¶æ
Kasza, kupilam sobie dzisiaj ten olejek z Yves Rocher
Mialam co prawda poczekac, az skoncze olejek z Green Pharmacy, ktory moim wlosom w zasadzie nic nie robi, ale dzisiaj by³am w centrum handlowym, przechodzi³am i jakos tak weszlam... Faktycznie piêknie pachnie i ciekawa jestem bardzo, jak bêdzie mi sie spisywal
) trudno zu¿yæ do koñca co¶, co nic nie robi, doskonale wiem co¶ na ten temat. Z olejku napewno bêdziesz zadowolona, nie mo¿e byæ inaczej jak nie masz czasu, to mo¿esz na³o¿yæ nawet na 10/15 minut i te¿ w³osy bêd± du¿o lepsze ni¿ jakby¶ nie na³o¿y³a.
A ja maniaczka w³osowych zakupów, zamówi³am sobie na próbê to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...midami-a2.html podobno cud, miód, malina.... jutro mi Pan j± podrzuci, za 75 ml - 14 z³., ciekawe czy faktycznie takie cudo.... cena za 500 ml to ponad 80 z³.
Jak bêdê ju¿ j± mia³a w rêku, to wklejê sk³ad, mo¿e Miluchova siê wypowie na ten temat, bo jest w tym mega obeznana. Zastanawiam siê, czy nie ma po prostu "cudownych oblepiaczy" dlatego tak poprawia stan w³osów, ale ja siê na sk³adach nie znam, ¿eby to oceniæ

SERCE jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie zabieg, zaraz po napewno bêdziesz bardzo zadowolona, ale wszystko ods³oni pierwsze mycie

P.S. widzê, ¿e na KWC z linka wy¿ej jest sk³ad tego rekonstuktora emmebi, Miluchova mo¿esz na te sk³adniki zernk±æ? Czego siê mo¿na po tym spodziewa¿, s± to oblepiaj±ce silikony?

Edytowane przez kasza80
Czas edycji: 2015-01-07 o 18:47
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:48   #1728
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
) trudno zu¿yæ do koñca co¶, co nic nie robi, doskonale wiem co¶ na ten temat. Z olejku napewno bêdziesz zadowolona, nie mo¿e byæ inaczej jak nie masz czasu, to mo¿esz na³o¿yæ nawet na 10/15 minut i te¿ w³osy bêd± du¿o lepsze ni¿ jakby¶ nie na³o¿y³a.
A ja maniaczka w³osowych zakupów, zamówi³am sobie na próbê to https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,3...midami-a2.html podobno cud, miód, malina.... jutro mi Pan j± podrzuci, za 75 ml - 14 z³., ciekawe czy faktycznie takie cudo.... cena za 500 ml to ponad 80 z³.
Jak bêdê ju¿ j± mia³a w rêku, to wklejê sk³ad, mo¿e Miluchova siê wypowie na ten temat, bo jest w tym mega obeznana. Zastanawiam siê, czy nie ma po prostu "cudownych oblepiaczy" dlatego tak poprawia stan w³osów, ale ja siê na sk³adach nie znam, ¿eby to oceniæ

SERCE jestem bardzo ciekawa jak Ci wyjdzie zabieg, zaraz po napewno bêdziesz bardzo zadowolona, ale wszystko ods³oni pierwsze mycie

P.S. widzê, ¿e na KWC z linka wy¿ej jest sk³ad tego rekonstuktora emmebi, Miluchova mo¿esz na te sk³adniki zernk±æ? Czego siê mo¿na po tym spodziewa¿, s± to oblepiaj±ce silikony?
Pierwszy raz widzê t± maskê
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 18:49   #1729
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny... sk³ad kerapro i kativy jest w zasadzie taki sam. Na czerwono zaznaczy³am ró¿nice - to jest w kativie, a nie ma tego w kerapro. Reszta jestidentyczna. Pogrubi³am perfumy, ¿eby by³o jasne, od k±d zaczynaj± siê ¶ladowe ilo¶ci (po perfumach)

tak¿e.. w kativie mamy dodatkowo kroplê oleju arganowego i te krzaki na koñcu - barwniki.

water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Proszê bardzo.
Spojrza³am na szybko na oba (mam te¿ buteleczkê z mythic) to chyba matrix ma krótszy sk³ad i wiêcej olejków, ale nie chodzi mi o ilo¶æ (bo tego nie wie nikt ) tylko o ró¿norodno¶æ.

trudno by³o zrobiæ jedno zdjêcie, bo buteleczka jest w±ziutka, ale jako¶ sobie posklejasz
Matrix ma te oleje za perfumami - czyli ¶ladow± ilo¶æ, za¶ mythic oil wszystko ma przed - wiêc tutaj mamy tego wiêcej. Dobrze, ¿e nie wziê³am tego matrixa

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
P.S. widzê, ¿e na KWC z linka wy¿ej jest sk³ad tego rekonstuktora emmebi, Miluchova mo¿esz na te sk³adniki zernk±æ? Czego siê mo¿na po tym spodziewa¿, s± to oblepiaj±ce silikony?
Ma silikon, ale zmywalny delikatnymi detergentami.

Powinny siê fajnie w³osy rozczesywaæ, nie elektryzowaæ, byæ miêkkie. Chocia¿ szczerze mówi±c jest to bardziej maska kondycjonuj±ca ni¿ regeneruj±ca

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-01-07 o 18:54
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-07, 19:01   #1730
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny... sk³ad kerapro i kativy jest w zasadzie taki sam. Na czerwono zaznaczy³am ró¿nice - to jest w kativie, a nie ma tego w kerapro. Reszta jestidentyczna. Pogrubi³am perfumy, ¿eby by³o jasne, od k±d zaczynaj± siê ¶ladowe ilo¶ci (po perfumach)

tak¿e.. w kativie mamy dodatkowo kroplê oleju arganowego i te krzaki na koñcu - barwniki.

water, carbocysteine, cyclopentasiloxane / cyclohexasiloxane, glycerin, cyclopentasiloxane / dimethiconol / dimethicone crosspolymer, parfum, cetyl alcohol, dicaprylyl ether / lauryl alcohol, behentrimonium methosulfate / cetyl alcohol / butylene glycol, stearyl alcohol, ceteareth-20, argania spinosa kernel oil, butyrospermum parkii butter, polyquartenium-55, theobroma cacao seed butter, water / sodium pca / sodium lactate / arginine / aspartic acid / pca / glycine / alanine / serine / valine / proline / threonine / isoleucine / histidine / phenylalanine, hydrolyzed keratin, methylchloroisothiazolino ne / methylisothiazolinone, peg-90m, pentaerythiryl tetra-di-t-butyl hydroxyhydrocinnamate, fd&c yellow n*5 (c.i. 19140), fd&c red n*40 (c.i. 16035), fd&c blue n*1 (c.i. 42090)



Matrix ma te oleje za perfumami - czyli ¶ladow± ilo¶æ, za¶ mythic oil wszystko ma przed - wiêc tutaj mamy tego wiêcej. Dobrze, ¿e nie wziê³am tego matrixa
Dziêki Miluchova za t± analizê, tylko siê zastanawiam, dlaczego kerapro ma byæ silniejsze, czy jest to mo¿liwe, ¿e po prostu sk³adników prostuj±cych ma wiêcej? Bo w sk³adzie nie ma ilo¶ci, hmmm. W instrukcji pomarañczowej kativy pisze o efekcie 8 tygodni, w kerapro 3 miesi±ce, a przecie¿ to ten sam producent, wiêc jaka¶ mo¿e ilo¶ciowa ró¿nica musi byæ... Mnie w sklepie internetowym mówili, ¿e kerapro jest "silniejsze". Sama nie wiem co o tym my¶leæ, bo cenowo 100 ml kerapro wyjdzie dwa razy wiêcej ni¿ pomarañczowa kativa.

---------- Dopisano o 19:01 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ

Ma silikon, ale zmywalny delikatnymi detergentami.

Powinny siê fajnie w³osy rozczesywaæ, nie elektryzowaæ, byæ miêkkie. Chocia¿ szczerze mówi±c jest to bardziej maska kondycjonuj±ca ni¿ regeneruj±ca
dziêki, jak kto¶ bêdzie ciekawy opinii to dam znaæ.
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-07, 20:05   #1731
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziêki Miluchova za t± analizê, tylko siê zastanawiam, dlaczego kerapro ma byæ silniejsze, czy jest to mo¿liwe, ¿e po prostu sk³adników prostuj±cych ma wiêcej? Bo w sk³adzie nie ma ilo¶ci, hmmm. W instrukcji pomarañczowej kativy pisze o efekcie 8 tygodni, w kerapro 3 miesi±ce, a przecie¿ to ten sam producent, wiêc jaka¶ mo¿e ilo¶ciowa ró¿nica musi byæ... Mnie w sklepie internetowym mówili, ¿e kerapro jest "silniejsze". Sama nie wiem co o tym my¶leæ, bo cenowo 100 ml kerapro wyjdzie dwa razy wiêcej ni¿ pomarañczowa kativa.
mo¿e ma po prostu wiêksze stê¿enie karbocysteiny wychodzi³oby wtedy na to, ¿e kerapro jest po prostu silniej prostuj±ce od kativy - tak¿e ju¿ wiem, ¿e po kativê nie siêgne
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 09:44   #1732
konspiracja
Zakorzenienie
 
Avatar konspiracja
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomo¶ci: 4 437
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Haylee Poka¿ wiadomo¶æ
Która¶ pyta³a o ró¿nicê miêdzy cocochoco w wersji pure a original :
original bardziej prostuje, pure dzia³a bardziej od¿ywiaj±co.

pure te¿ ma ostrzejszy zapach - potwierdzam to co która¶ z Was pisa³a
To w takim razie i ja sie na pure chyba w koñcu kiedy¶ zdecyduje ...

Czekoladka, rozumiem ale myslê ¿e wiele by zyska³y

dziewczyny czy to cece cherry ma sól?
Nie mam szamponu. Co kupic? Ruski rokitnikiowy jest jakis dziwny
Mam jakiesz rozmiêtolone w³osy po nim..
__________________
...najmniejsze pañstwo ¶wiata
Obok biegnie czas, lecz nas to nie dotyczy...

na Groszka orbicie


Syzyf by³a kobiet±
konspiracja jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 10:54   #1733
stotek
Zakorzenienie
 
Avatar stotek
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: zewsz±d
Wiadomo¶ci: 11 012
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny czy to cece cherry ma sól?
Nie ma
__________________
. . .
stotek jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 11:04   #1734
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez konspiracja Poka¿ wiadomo¶æ
To w takim razie i ja sie na pure chyba w koñcu kiedy¶ zdecyduje ...

Czekoladka, rozumiem ale myslê ¿e wiele by zyska³y

dziewczyny czy to cece cherry ma sól?
Nie mam szamponu. Co kupic? Ruski rokitnikiowy jest jakis dziwny
Mam jakiesz rozmiêtolone w³osy po nim..
No mnie ruski cedrowy robi³ taki lekkie puszenie i zwiêkszenie objêto¶ci, przerazi³am siê, bo my¶la³am, ¿e inoar siê nie uda³, ale na szczê¶cie to tylko szampon
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 13:25   #1735
Serce
Raczkowanie
 
Avatar Serce
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: z domu
Wiadomo¶ci: 380
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ja nie wiem jak wy poznajecie ze jaki¶ szampon wam puszy w³osy. Ja zawsze zwalam winê na od¿ywkê w ¿yciu bym nie pomy¶la³a ze szampon moze tak zadzia³aæ ..

Kurczê nie dostanê kativy na weekend
Zadzwoni³am tan i zapyta³am czy juz wys³ali a oni ze wy¶l± dopiero jutro bo nie maja tego produktu na stanie i jutro bed± mieli dostawê. Kuxwa powinni napisaæ na stronie ze czas oczekiwania moze sie wyd³u¿yæ ....
Serce jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 14:45   #1736
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Serce Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ja nie wiem jak wy poznajecie ze jaki¶ szampon wam puszy w³osy. Ja zawsze zwalam winê na od¿ywkê w ¿yciu bym nie pomy¶la³a ze szampon moze tak zadzia³aæ ..
Ja sama te¿ bym na to nigdy nie wpad³a, ale ten ruski cedrowy odla³am te¿ mojej mamie na spróbowanie i jak zapyta³am, czy jej siê podoba,a ona z zachwytem: Tak, mam po nim tak du¿o w³osów!!!
Wiêc wpad³am na to, ¿e pewnie puszy w³osy i zwiêksza objêto¶æ te¿ i moich, odstawi³am i wszystko wróci³o do g³adkiej normy ze zredukowan± objêto¶ci±
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 14:46   #1737
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kasza80 Poka¿ wiadomo¶æ
No mnie ruski cedrowy robi³ taki lekkie puszenie i zwiêkszenie objêto¶ci, przerazi³am siê, bo my¶la³am, ¿e inoar siê nie uda³, ale na szczê¶cie to tylko szampon
moim w³osom cedrowy znowu bardzo podpasowa³. S± takie g³adkie i siê b³yszcz±
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:03   #1738
Likaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny! Co my¶licie o stosowaniu szamponu przeciw³upie¿owego Ziaja Med? Dziewczyna która robi³a mi zabieg powiedzia³a, ¿e szampony przeciw³upie¿owe s± mocne. W pierwszej czê¶ci w±tku pojawi³ siê ten szampon na li¶cie polecanych wiêc pobieg³am dzisiaj do apteki i kupi³am i trochê ¿a³ujê, bojê siê go zastosowaæ. Czy która¶ z Was u¿ywa tego szamponu i mo¿e siê wypowiedzieæ? Jakby nie patrzeæ ka¿dy szampon, nawet dzieciêcy zawiera sole. Jestem dopiero jeden dzieñ po zabiegu, jutro czeka mnie mycie g³owy i nie wiem jaki szampon jeszcze kupiæ?
Likaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:09   #1739
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Nie ka¿dy szampon zawiera sól

Je¶li masz problemy z ³upie¿em, to jak najbardziej u¿ywaj szamponu, który Ci s³u¿y. D³ugo¶æ w³osów mo¿esz zabezpieczyæ od¿ywk±.

- moczysz w³osy
- nak³adasz od¿ywkê (jak±kolwiek, najtañsz±) na d³ugo¶æ
- nak³adasz szampon na skórê g³owy i j± dok³adnie oczyszczasz
- sp³ukujesz ca³o¶æ
- nak³adasz normaln± od¿ywkê

Chodzi o to, ¿eby mocny szampon mia³ jak najmniejszy kontakt z w³osami na d³ugo¶ci, wtedy keratyna Ci siê szybko nie wyp³ucze.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-01-08, 20:32   #1740
Likaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomo¶ci: 13
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Nie ka¿dy szampon zawiera sól

Je¶li masz problemy z ³upie¿em, to jak najbardziej u¿ywaj szamponu, który Ci s³u¿y. D³ugo¶æ w³osów mo¿esz zabezpieczyæ od¿ywk±.

- moczysz w³osy
- nak³adasz od¿ywkê (jak±kolwiek, najtañsz±) na d³ugo¶æ
- nak³adasz szampon na skórê g³owy i j± dok³adnie oczyszczasz
- sp³ukujesz ca³o¶æ
- nak³adasz normaln± od¿ywkê

Chodzi o to, ¿eby mocny szampon mia³ jak najmniejszy kontakt z w³osami na d³ugo¶ci, wtedy keratyna Ci siê szybko nie wyp³ucze.
Dziêkujê za odpowied¼, je¶li nie sole to czym jest "Sodium .......", który pojawia siê nawet w dzieciêcych szamponach. np Sodium Myreth Sulfate, Sodium Benzoate, Sodium Chloride - co to jest? Bo ja my¶la³am, ¿e sole ( byæ mo¿e jestem w b³êdzie ) interesuje siê tym jeden dzieñ wiêc czekam na podpowiedzi
Likaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:32.