przedłużanie - wasze doświadczenia - Strona 174 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-10-23, 16:40   #5191
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Dałam im czas na załatwienie swoich spraw poza Forum...
A Was proszę o zaprzestanie komentowania tej kłotni , bo to nie ma sensu i tylko sie zaśmieca forum..
one sa zawieszone , więc nie mają teraz się jak" bronić" więc koniec
dyskusji
nie mogę wykasowac wątków , ale też nie chiałabym zamykać wątku
__________________
gaga

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-10-23 o 16:48 Powód: literówki
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 17:56   #5192
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

ale to nie mialo tak groźnie zabrzmieć
__________________
gaga
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:24   #5193
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez gaga Pokaż wiadomość
ale to nie mialo tak groźnie zabrzmieć
tia....specjalnie nas straszysz..znamy cię wszak z okrutnego charakteru
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:29   #5194
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Kurcze czytam czytam i nie wierze, SYNTETYKI traktuje sie normalnymi odrzywkami do SUCHYCH włosów?? Przecież one nie wchłaniaja odrzywki, itd. Może chodzi o jakis środek, np sylikon w tych odrzywkach? Jutro jade do włosy-sklep (albo na odwrót) koło legnickiej we wrocławiu i przyjrze sie syntetykom i zasięgne pani sprzedającej

ja na tym wątku to powoli zaczynam czytac tylko posty starych wizażanek, ktore kojarze... Fajnie by bylo w skrócie podsumowac wątek, bo jak ktoś jest nowy, to nie przebrnie przez 5 tysięcy postów...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 18:40   #5195
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Kurcze czytam czytam i nie wierze, SYNTETYKI traktuje sie normalnymi odrzywkami do SUCHYCH włosów?? Przecież one nie wchłaniaja odrzywki, itd. Może chodzi o jakis środek, np sylikon w tych odrzywkach? Jutro jade do włosy-sklep (albo na odwrót) koło legnickiej we wrocławiu i przyjrze sie syntetykom i zasięgne pani sprzedającej

ja na tym wątku to powoli zaczynam czytac tylko posty starych wizażanek, ktore kojarze... Fajnie by bylo w skrócie podsumowac wątek, bo jak ktoś jest nowy, to nie przebrnie przez 5 tysięcy postów...
a włsanie ze tak Anastazjo. Wbrew pozorom synteteyki sa piekne własnie po dobrych odzywkach. sa specjalne co prawda preparaty ale one bardziej sa przeciw elektryzowaniu sie włosów. natomias jak traktujesz je odzywkami to dlugo są śliczne.
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:04   #5196
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

anastazja jakbys mogla to zapytaj ich czy prowadza jeszcze sklep internetowy, bo ja wyslalam do nich kilka zapytac jakies 2 tygodnie temu i do dxisiaj odpowiedzi sie nie doczekalam, oraz wloski ktorr byly "chwilowo niedostepne" sa tak samo niedostepne do dzis
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 20:20   #5197
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

...... nie spzredajemy na wizazu
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"

Edytowane przez gaga
Czas edycji: 2007-10-23 o 22:03
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-10-23, 20:28   #5198
nicole1985
Przyczajenie
 
Avatar nicole1985
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Elbląg
Wiadomości: 28
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Wklejam zdjęcia zestawu...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 11.JPG (48,9 KB, 24 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 22.JPG (41,8 KB, 30 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33.JPG (37,7 KB, 40 załadowań)
__________________
"Zanim coś zrobisz, zanim kogoś zranisz...-przystań na chwilę i zastanów się nad tym czy warto... Mysl, dziesięć razy myśl zanim zabrniesz za daleko... zanim dojdziesz tam, skąd trudno sie cofnąć"
nicole1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 21:06   #5199
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez mala19881 Pokaż wiadomość
anastazja jakbys mogla to zapytaj ich czy prowadza jeszcze sklep internetowy, bo ja wyslalam do nich kilka zapytac jakies 2 tygodnie temu i do dxisiaj odpowiedzi sie nie doczekalam, oraz wloski ktorr byly "chwilowo niedostepne" sa tak samo niedostepne do dzis
kurcze, jutro tam sie przejade, ale mam nadzieje, ze dzialają...
jak ci na maila nie odpowiadaja spróbuj zadzwonic, może na mailu mają jakis dziwny antyspam, czy coś.
Jutro ja dotre to napisze na forum czy działa ten sklep i jak z włosami...

nicole jesli jestes tu, to edytuj swoje wypowiedzi, bo to reklama. A reklama na wizażu...
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-23, 22:19   #5200
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
oj oj. to bardzo droga inwestycja kotek. az strach powiedziec ile..

Jak taki strach to ja poprosze na priva jesli moznaObiecuje nie zemdlec-chcialabym cos trwalego na glowie a liczac wymiane wlosow co jakis czas-to i tak koszt chyba jest tego wart...zanim mi moje odrosna to bede przedluzac jeszcze conajmniej 2 lata....wiec chcialabym cos naprawde dobrego.....
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 08:44   #5201
Renihair
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 429
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez vanessacrazy Pokaż wiadomość
Jak taki strach to ja poprosze na priva jesli moznaObiecuje nie zemdlec-chcialabym cos trwalego na glowie a liczac wymiane wlosow co jakis czas-to i tak koszt chyba jest tego wart...zanim mi moje odrosna to bede przedluzac jeszcze conajmniej 2 lata....wiec chcialabym cos naprawde dobrego.....
a co mi tam...120 cm tasmy (ok 160 dkg) to koszt 1200 zl. wlosy sa gesto robione jak sama waga wskazuje, maja ok 60 cm dlugosci i sa slicznie falowane. jak zrobie zdjecie to wkleje
Renihair jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 10:01   #5202
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Kurcze czytam czytam i nie wierze, SYNTETYKI traktuje sie normalnymi odrzywkami do SUCHYCH włosów?? Przecież one nie wchłaniaja odrzywki, itd. Może chodzi o jakis środek, np sylikon w tych odrzywkach? Jutro jade do włosy-sklep (albo na odwrót) koło legnickiej we wrocławiu i przyjrze sie syntetykom i zasięgne pani sprzedającej
hm, mi fryzjerka powiedziała że własnie kosmetyków z sylikonem do doczepionych nie można stosować, bo mogą się pozsuwać. jeśli nic nie pomieszałam oczywiście
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 10:46   #5203
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
hm, mi fryzjerka powiedziała że własnie kosmetyków z sylikonem do doczepionych nie można stosować, bo mogą się pozsuwać. jeśli nic nie pomieszałam oczywiście
dokładnie tak jak napisałas, nie naklada się w okolice mikrorignu. Tylko nie o to mni chodziło konkretnie. Zastanawia mnie fakt, że jakiś kosmetyk ma wpływ na syntetyk, tj. na plastik Ale może żeczywiście zapobiega jedynie elektryzowaniu się i pokrywa ten plastik jakaś powłoką
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:04   #5204
vanessacrazy
Raczkowanie
 
Avatar vanessacrazy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 130
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Renihair Pokaż wiadomość
a co mi tam...120 cm tasmy (ok 160 dkg) to koszt 1200 zl. wlosy sa gesto robione jak sama waga wskazuje, maja ok 60 cm dlugosci i sa slicznie falowane. jak zrobie zdjecie to wkleje

No fakt-drogo....jak dla mnie bardzo drogo,ale....zbieramy;p Oj tak-fotka by sie przydala;PP MUCZIAS GRACJAS SINIORA
vanessacrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 12:45   #5205
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
dokładnie tak jak napisałas, nie naklada się w okolice mikrorignu. Tylko nie o to mni chodziło konkretnie. Zastanawia mnie fakt, że jakiś kosmetyk ma wpływ na syntetyk, tj. na plastik Ale może żeczywiście zapobiega jedynie elektryzowaniu się i pokrywa ten plastik jakaś powłoką
nawet nie czujesz kiedy rymujesz
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:18   #5206
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez maugosia Pokaż wiadomość
nawet nie czujesz kiedy rymujesz
bo hiphop, to płynie w mojej duszy


Byłam w tym sklep-włosy. Kupiłam synetyki za 90 (1 paczke). Do tego klej do metody dome i ściagacz do kleju i w sumie wyszło 170 pln.
Musze mamie tylko powiedzieć, że musi mi zrobić.
Kupilam klej i te włosy, ale obsługa nie rzuciła mnie na kolana.. Pani bardziej w dredach i warkoczykach siedzi, a przedłużanie, to chyba nie jest jej konik. Nie dowiedziałam sie niczego nowego... Oprócz tego, że po 3 myciach włosy tracą troche swój blask...
Chciałam na tulejki założyć, albo mikroringi L, ale nie było...

Co do sklepu internetowego to działa, na ladzie nawet 1 paczka byla do wysłania. Trzeba po prostu CHYBA zadzwonić.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:20   #5207
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Witam . Chciałabym może w grudniu, przedłużyc sobie trochę włosy, ale nie chodzi mi o to by było jakieś długie tylko znudził mi się mój bob i zależy mi na tym by tył był równy z przodem, czyli kilka cm za ramiona. Chcę kupic włosy na allegro, a znajoma fryzjerka by mi je doczepiła. Mam tylko problem, zupeełnie nie wiem jaką metodą bym chciała, jakie włosy wybrac itd. Czy któraś z was by mi pomogła ? Załączam zdjęcia jak wyglądają moje włosy z tyłu, terz są może z 2, 3 cm dłuższe .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 521.jpg (113,1 KB, 40 załadowań)
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:22   #5208
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Witam . Chciałabym może w grudniu, przedłużyc sobie trochę włosy, ale nie chodzi mi o to by było jakieś długie tylko znudził mi się mój bob i zależy mi na tym by tył był równy z przodem, czyli kilka cm za ramiona. Chcę kupic włosy na allegro, a znajoma fryzjerka by mi je doczepiła. Mam tylko problem, zupeełnie nie wiem jaką metodą bym chciała, jakie włosy wybrac itd. Czy któraś z was by mi pomogła ? Załączam zdjęcia jak wyglądają moje włosy z tyłu, terz są może z 2, 3 cm dłuższe .
jak chcesz przedłuzyc tylko tego boba z tyłu, a włosy jak widze masz geste, to ja jak zwykle polecam metodą warkoczykową na taśmie. Jak zageścisz pasemkami to chyba nie uzyskasz az takiej gęstości. Ze zdjecia wydaje mi sie, ze masz naprawde duzo włosów ja na awatarze obok miałam włosy właśnie na taśmie. Jakieś 90-100 cm.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:25   #5209
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
jak chcesz przedłuzyc tylko tego boba z tyłu, a włosy jak widze masz geste, to ja jak zwykle polecam metodą warkoczykową na taśmie. Jak zageścisz pasemkami to chyba nie uzyskasz az takiej gęstości. Ze zdjecia wydaje mi sie, ze masz naprawde duzo włosów ja na awatarze obok miałam włosy właśnie na taśmie. Jakieś 90-100 cm.
Tak, to prawda. Moje włosy są bardzo gęste . Czy pomogłabyś mi znaleźc jakieś odpowiednie na allegro bym mogła je zobaczyc bo ja się nie znam . Z góry dziękuję
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-10-24, 19:27   #5210
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

niestety ja ci nie pomoge. Według mnie ciemne włosy sa całkiem inne od jasnych. Ja kupowałam zawsze jasne na allegro i nie byłam z żadnych zadowolona. Dziewczyny z nr 1 (czarny) chwaliły sobie sprzedawców od których ja kupowałam te same włosy, ale blond.
Tak więc nie moge byc obiektywna, bo nigdy nie kupowałam ciemnych, czarnych. Na tym wątku napewno ktoś pisał o ciemnych dobrych wlosach z allegro, ale to było tak gdzieś w połowie wątku.
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:31   #5211
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
niestety ja ci nie pomoge. Według mnie ciemne włosy sa całkiem inne od jasnych. Ja kupowałam zawsze jasne na allegro i nie byłam z żadnych zadowolona. Dziewczyny z nr 1 (czarny) chwaliły sobie sprzedawców od których ja kupowałam te same włosy, ale blond.
Tak więc nie moge byc obiektywna, bo nigdy nie kupowałam ciemnych, czarnych. Na tym wątku napewno ktoś pisał o ciemnych dobrych wlosach z allegro, ale to było tak gdzieś w połowie wątku.
A czy tak przedłużone włosy wyglądają naturalnie i można je związa w koczka czy kitkę ? Na tych rzeczach też mi zależy.
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:40   #5212
anastazjaa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 1 666
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Moje na tasmie wyglądały na 200% naturalne. Ale wysoka kitka mi nie wychodziła. Wydaje mi sie, że to zależy od kształtu głowy i momentu do którego masz taśme. Ja miałam patrząc od przodu twarzy, tuz za uchem do nastepnego ucha. Najwiecej miałam 4 rzedy tej tasmy. wysoki kitek u mnie wyglądal, jakbym miała kwadratową głowe. Tylko ja mam swoje jasne włosy i cienkie. Nie wiem jakby to wyglądało u cibie. Przed przedłużeniem powinnas przymierzyć i wybrac "najlepsze miejsce na głowie" dla tasmy
anastazjaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:45   #5213
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
Moje na tasmie wyglądały na 200% naturalne. Ale wysoka kitka mi nie wychodziła. Wydaje mi sie, że to zależy od kształtu głowy i momentu do którego masz taśme. Ja miałam patrząc od przodu twarzy, tuz za uchem do nastepnego ucha. Najwiecej miałam 4 rzedy tej tasmy. wysoki kitek u mnie wyglądal, jakbym miała kwadratową głowe. Tylko ja mam swoje jasne włosy i cienkie. Nie wiem jakby to wyglądało u cibie. Przed przedłużeniem powinnas przymierzyć i wybrac "najlepsze miejsce na głowie" dla tasmy
I jeszcze pytanie - ile czasu wytrzymują takie włosy ?
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 19:55   #5214
kokuryu
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 828
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
bo hiphop, to płynie w mojej duszy


Byłam w tym sklep-włosy. Kupiłam synetyki za 90 (1 paczke). Do tego klej do metody dome i ściagacz do kleju i w sumie wyszło 170 pln.
Musze mamie tylko powiedzieć, że musi mi zrobić.
Kupilam klej i te włosy, ale obsługa nie rzuciła mnie na kolana.. Pani bardziej w dredach i warkoczykach siedzi, a przedłużanie, to chyba nie jest jej konik. Nie dowiedziałam sie niczego nowego... Oprócz tego, że po 3 myciach włosy tracą troche swój blask...
Chciałam na tulejki założyć, albo mikroringi L, ale nie było...

Co do sklepu internetowego to działa, na ladzie nawet 1 paczka byla do wysłania. Trzeba po prostu CHYBA zadzwonić.
Mama zamiar wybrać się do tego sklepu w piątek. Powiedz mi, czy mają duży wybór kolorów, szukam średniego blondu na taśmie, a jak zwykle wszędzie gdzie ostatnio pytam mają z nim problem.
kokuryu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-24, 20:34   #5215
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziekuje anastazja
jak bede kupowac nowe to napewno zawdzonie,bo narazie czekam na przesylke z allegro



a dzis zdjelam swoje wlosy efekt szok.... tyle mi ich wypadlo,ze wydaje mi sie jakbym wylysiala am nadzieje,ze to mi sie tylko wydaje.... a te warkocze mi sie sfilcowaly... tak,ze mama miala troche problem z rozplecieniem ich...

oby te klipsy jutro przyszly bo wstyd tak normalnie na ulice wyjsc :P
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 00:10   #5216
marryme21
Zakorzenienie
 
Avatar marryme21
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 4 159
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez anastazjaa Pokaż wiadomość
bo hiphop, to płynie w mojej duszy


Byłam w tym sklep-włosy. Kupiłam synetyki za 90 (1 paczke). Do tego klej do metody dome i ściagacz do kleju i w sumie wyszło 170 pln.
Musze mamie tylko powiedzieć, że musi mi zrobić.
Kupilam klej i te włosy, ale obsługa nie rzuciła mnie na kolana.. Pani bardziej w dredach i warkoczykach siedzi, a przedłużanie, to chyba nie jest jej konik. Nie dowiedziałam sie niczego nowego... Oprócz tego, że po 3 myciach włosy tracą troche swój blask...
Chciałam na tulejki założyć, albo mikroringi L, ale nie było...

Co do sklepu internetowego to działa, na ladzie nawet 1 paczka byla do wysłania. Trzeba po prostu CHYBA zadzwonić.


Anastazjo

Widzę ,że jesteśmy z tego samego miasta .Czy kupowałaś może w tym sklepie włosy naturalne na taśmie?Byłam tam kilka dni temu i włoski wyglądały bardzo fajnie ,no ale wiem ,że po myciu może być z nimi różnie . Nie chciałam się wypytywać ekspedientki bo faktycznie nie była zbyt miła.
marryme21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 08:32   #5217
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dziewczyny przepraszam że tak zupełenie z innej beczki, ale czy któras z Was słyszała może o "odzywce z kopyta konskiego"?? to jest ponoć super sprawa, ale nie mogę znaleźć nic w sieci na ten temat, ani gdzie to kupić, szukałam na forum i też nic.
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 09:25   #5218
kosmita77
Zakorzenienie
 
Avatar kosmita77
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 4 854
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez Anja92 Pokaż wiadomość
Witam . Chciałabym może w grudniu, przedłużyc sobie trochę włosy, ale nie chodzi mi o to by było jakieś długie tylko znudził mi się mój bob i zależy mi na tym by tył był równy z przodem, czyli kilka cm za ramiona. Chcę kupic włosy na allegro, a znajoma fryzjerka by mi je doczepiła. Mam tylko problem, zupeełnie nie wiem jaką metodą bym chciała, jakie włosy wybrac itd. Czy któraś z was by mi pomogła ? Załączam zdjęcia jak wyglądają moje włosy z tyłu, terz są może z 2, 3 cm dłuższe .
nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie ale powiedz jaki masz kolor wlosow? bardzo ladnie wyglada
kosmita77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 10:44   #5219
maugosia
Raczkowanie
 
Avatar maugosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 261
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

dobra już se coś tam znalazłam, nawet wątek na wizazu po dociekliwym przeszukaniu.
bardzo prosze tylko o powstrzymanie komentarzy poglądowych dotyczących zwierząt w związku z ta odżywką, bo na tamtym wątku straszna awantura się o to podniosła.
ale jeśli ktoś ma jakies doświadczenia odnośnie tej odzywki to chętnie poczytam
maugosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-10-25, 14:27   #5220
Anja92
Wtajemniczenie
 
Avatar Anja92
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 523
GG do Anja92
Dot.: przedłużanie - wasze doświadczenia

Cytat:
Napisane przez kosmita77 Pokaż wiadomość
nie znam odpowiedzi na Twoje pytanie ale powiedz jaki masz kolor wlosow? bardzo ladnie wyglada
Dziękuję , to ciemny brąz . Wyjdzie identyczny Pallet na 24 mycia brązem. To jest mój naturalny, ale jak chciałam zafarbowac nieudane pasemka to robiłam tym i wyszedł identyczny .
__________________

Anja92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:11.