Przedluzanie wlosów-czescIII wątek zbiorczy - Strona 56 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Pokaż wyniki sondy: Co myślisz o przedłużeniu włosów [?]
super . ! 475 61,29%
nie mam na ten temat zdania. 40 5,16%
wolę zapuścić swoje. 160 20,65%
wygląda to nienaturalnie. [!] 100 12,90%
Głosujący: 775. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-03-04, 11:22   #1651
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

mhmm a mi z kolei fryzjer powiedzial ze najlepsze wlosy sa indyjskie, bo te nasze europejskie sa po przejsciach i sa slabsze, a te indyjskie sa mocniejsze, grubsze i nie sa napewno maltretowane.ja mialam kiedys slowienaskie Remy z allegro i byly straszne !! plataly sie sianoo na glowie nie dalo sie ich rozczesac po myciu musialam walic tony odzywek i maseczek, a jak ostatnim razem zalozylam w salonie wlasnie indyjskie to byly fajne,no ale nie wiem ..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:09   #1652
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ooodeta indyjskie nie sa zle, ale ona rzekomo miala słowiańskie, ktore powinny byc jeszcze lepsze, byc może nie ma sztucznych nałożonych, może sa to naturalne ale jakieś chińskie albo europejskie i to kiepskiej jakości!! masakra, poszła na 13 na "poprawki" i będzie sie z nimi kłóciła zobaczymy co to będzie
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 12:56   #1653
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
mhmm a mi z kolei fryzjer powiedzial ze najlepsze wlosy sa indyjskie, bo te nasze europejskie sa po przejsciach i sa slabsze, a te indyjskie sa mocniejsze, grubsze i nie sa napewno maltretowane.ja mialam kiedys slowienaskie Remy z allegro i byly straszne !! plataly sie sianoo na glowie nie dalo sie ich rozczesac po myciu musialam walic tony odzywek i maseczek, a jak ostatnim razem zalozylam w salonie wlasnie indyjskie to byly fajne,no ale nie wiem ..
INDYJSKI WłOS JEST DOBRY,ALE DLA CIEMNOWłOSYCH BRUNETEK.
nie wiem,czym trzebaby rozjaśnić,aby pasowały dla blondynki.poza tym blondynka ma ciensze włosy z natury,a brunetka grubsze.
ja osobiście nosze indyjskie i dobrze się sprawują.próbowałam sobie zrobić na nich pasemka i wyszły żółte.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 13:29   #1654
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

ja mialam doczepione indyjskie na keratyne,zostaly rozjasnione i byly w ladnym kolorze, nosilam je ponad 4 miesiace i wszystko bylo w porzadku a co do grubosci to nie wiem,ja bylam zadowolona, wyzej w watku wklilam fote mozna zobaczyc jak wyszlo. remy z allegro byly strasznie skoltunione po umyciu i wypadaly a moze ja po prostu mialam pecha..
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 19:55   #1655
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a teraz taka moja dygresja...
A więc byłem jakiś czas temu w pewnym supermarkecie(nie będę pisał nazwy, żeby go nie reklamowa I tak chodziłem między regałami. W pewnym momencie przed oczami przeszła mi kobieta. Na pierwszy rzut oka myślałem, że ma dredy tylko mało zbite. Jednak później znowu koło mnie przeszła i już się jej troszkę dyskretnie przyglądnąłem... Okazało się, że miała włosy przedłużone na micro ringi ale chyba włosami syntetycznymi. Efekt był po prostu tragiczny!!!! Mialem do niej podejść i tak troszke zagadaći poprostu poradić jej jakąś dobrą maske, może by jej pomogła coś choć w rozczesaniu tego czegoś...
Jednak w tym momęcie przed moją tważą pojawił wię jej chłopak- jakby ochraniaż (poprostu wyglądał jak goryl xD) i chyba się domyślił że patrze na jej wlosy a z daleka było widać, że poprostu to jest spiep...ne... ja szybko starałem się zwiększyć dynstans między nami i udałem głupiego że niby coś oglądam i poszłem z tamtą. Niestety potem spotylakismy się jeszcze kilka razy i już coś zaczynał mnie zaczepiać, żebym się to ja lepiej odsumoł...No więc go posłuchałem, bo stwierdziłem ,że lepiej nie będe mu mówil ż jestem fryzjerem i że chce jej poprostu poradzić coś.
W każdym bądź razie wyglądało to okropnie... czasem naprawdę lepiej wydać trochę więcej ale mieć coś dobrego na głopwie...
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:14   #1656
magda785
Rozeznanie
 
Avatar magda785
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z Wichrowych Wzgórz
Wiadomości: 576
GG do magda785
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

kochane zobaczcie na moj watek i ocencie czy da sie przedluzyc tak spierdzielone wlosy?????? Bo chyba sie musze na to zdecydowac bo nie wytrzymam, blagam pomozcie i odp jak sie da w moim watku naprawde zalezy mi na czasie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315744
Przepraszam moderatora, ale nie przebrne przez ten caly watek , nie dam rady bo jestem przed maturka i mam strasznie zawalone wszystko.

Edytowane przez magda785
Czas edycji: 2009-03-04 o 20:16
magda785 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 20:38   #1657
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez magda785 Pokaż wiadomość
kochane zobaczcie na moj watek i ocencie czy da sie przedluzyc tak spierdzielone wlosy?????? Bo chyba sie musze na to zdecydowac bo nie wytrzymam, blagam pomozcie i odp jak sie da w moim watku naprawde zalezy mi na czasie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=315744
Przepraszam moderatora, ale nie przebrne przez ten caly watek , nie dam rady bo jestem przed maturka i mam strasznie zawalone wszystko.
widzialam twoje fotki w tamtym wątku. pomimo ze dziewczyny cie pocieszaly dla mnie tez wlosy wydaja sie za mocno sciete, jakos lepiej wygladalas w avatarze, co do przedluzania to nie pomoge, napewno znalazlaby sie metoda na przedluzenie wloskow, ale.. mysle ze lepiej troche poczekac az twoje odrosna, jestem pewna ze juz za pare tygodni inaczej sie beda ukladac i nawet te 2-3 cm odrostu sprawia ze lepiej sie poczujesz, tak wiec.. wcieraj nafte,olejek z zoltkiem kladz wax po myciu , bierz jakis skrzyp i powinno byc ok
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-04, 21:22   #1658
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

magda785 ale co ci strzelilo do glowy zeby sie tak obstrzyc ?? chyba fryzjerka sama z siebie nie wziela nozyczek i cie nie oskalpowala ..ja mysle ze masz za krotkie wlosy aby je przedluzac, szczegolnie na czobku..wlosy doczepia sie od spodu tak aby nasze naturalne splywaly z gory i zakrywaly przyczepy a u ciebie niestety nie ma co splynac, wlosy sa za krotkie.jedyne rozwiazanie to peruka,ale ja mysle ze to kwestia bardziej przyzwyczajenia, musisz teraz uzbroic sie w cierpliwosc i nie myslec ciagle o wlosach, bo z dnia na dzien nie urosna do pasa wiec nie ma sensu sie dolowac , po prostu przeczekaj ten ciezki okres i glowa do gory ,nie warto zamykac sie w domu z tak glupiego powodu , wiem co czujesz bo tez mialam ostatnio wlosowego dolka, kolor wyszedl mi za jasnyy i teraz czekam az wlosy sie troche zregenruja a potem do fryzjera wiec DAMY RADE pozdrawiam
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-04, 21:30   #1659
sintagma
Wtajemniczenie
 
Avatar sintagma
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: MySpace:)
Wiadomości: 2 424
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Włosy musza miec z tego co wiem minimum z 8 cm do przedlużania i to widać jesli sie przedłuzy przy takiej długośći
Polecam Waxa,skrzypowite i seboradin lotion razem używane -nawet nie zauważysz kiedy odrosły Ci wloski
__________________
Don’t you wanna know me?
Be a friend of mine.
I’ll share some wisdom with you.
Don’t you ever get lonely,
From time to time
Don’t let the system get you down
sintagma jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 07:31   #1660
kidk
Przyczajenie
 
Avatar kidk
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 16
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

W przypadku magdy włosy są rzeczywiście troszkę za krótkie, ja bym polecała z miesiąc kurację czapką z daszkiem potem już będzie mogla dokładać cudzy skalp - wiem z własnego doświadczenia że do przedłużania włosy mogą być krótsze niż 8cm ( z 4cm irokeza mam przedłużoną grzywkę)
kidk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-06, 21:29   #1661
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

hej dziewczyny mam do was pytanko.Zrobilam szkolenie z przedluzania i kolezanka chce zebym jej przedluzyla wloski To bedzie moj pierwszy raz i niewiem jakie wlosy kupic Tzn ona ma swoje dosc cienkie i niewiem czy kupic pasemka 1gr czy 0,5 gr Nie chcialabym zeby zle to wygladalo przy jej wlosach tym bardziej ze wczesniej miala zrobione Greath length wiec chcialabym sie bardzo postarac zeby byla zaowolona.bede wdzieczna jezeli mi doradzicie.Aha i jeszcze niewiem ile pasemek mam kupic przy tak cienkich wlosach Ona mowila ze miala tamta metoda 150 i mi sie nie chce wierzyc bo mi sie to bardzo duzo wydawalo jak na jej wlosy.Co prawda nigdy na zywo Greatha nie widzialam Pozdrawiam forumowiczki.L
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-07, 11:37   #1662
magmac
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 204
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

chcialam was ostrzec przed kolejna oszustka http://poznan.gumtree.pl/c-Firmy-Us-...QAdIdZ99538183 to jej aukcja na allegro exclusive_style1, polecila mi ja inees, ktorej od miesiac nie moge zlapac, zakupilam wlosy "słowiańskie" mialy byc w gotowych pasemkach, przyslala mi 2 kitki badziewia po 50 gram i 3 pałki keratynowe, oczywiscie nie odbiera tel tylko wypisuje smsy i twierdzi, ze to słowianskie po 350zl - 50 gram i 3 pałki za 50zł, oczywiście nie pozostawie tak tej sprawy i nawet jeśli bedzie trzeba to zgłosze to do prokuratury, poniewaz mam te tandetne wlosy i potwierdzenia przelewu nawet dane tej babki
nie radze tez nikomu robic u niej wlosow, bo zapewne pod jej haslem włosy słowianskie tez znajduja sie te tandety, wyslala paczke z gdanska wiec pewnie tam tez mozecie sie na nia nadziac
magmac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 16:07   #1663
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

lidekru a jaka metoda chccesz przedluzac kolezance wlosy ? ja mialam 150pasemek doczepionych metoda keratynowa przy moich cienkich wlosach, wiec jest to mozliwe, jak znajdziesz moj post troche wczesniej wkleilam tez zdjecie jak to wygldalo po paru dniach od wyjscia z salonu.a moj fryzjer porozcinal na polowki pasma bo zbyt grube pasemka przy cienkich wlosach nie tylko zle wyglada ale tez obciaza delikatne klaczki poza tym radze tez zamowic troszke wiecej pasemek, moga sie przydac pozniej w razie ewentualnej poprawki bo z czasem sztuczne pasemka traca na swojej gestosci lub ktores moze po prostu sie zsunac .
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-07, 18:36   #1664
lidekru
Raczkowanie
 
Avatar lidekru
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: obecnie Oslo-juz niedlugo
Wiadomości: 62
Smile Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
lidekru a jaka metoda chccesz przedluzac kolezance wlosy ? ja mialam 150pasemek doczepionych metoda keratynowa przy moich cienkich wlosach, wiec jest to mozliwe, jak znajdziesz moj post troche wczesniej wkleilam tez zdjecie jak to wygldalo po paru dniach od wyjscia z salonu.a moj fryzjer porozcinal na polowki pasma bo zbyt grube pasemka przy cienkich wlosach nie tylko zle wyglada ale tez obciaza delikatne klaczki poza tym radze tez zamowic troszke wiecej pasemek, moga sie przydac pozniej w razie ewentualnej poprawki bo z czasem sztuczne pasemka traca na swojej gestosci lub ktores moze po prostu sie zsunac .


Dzieki oooeta za rady.Znalazlam Twoje zdjecie wczesniej ale czy to znaczy ze mialas 75 porozcinanych na pol i z tego bylo 150???Bedziemy robic na keratyne.Pozdrawiam
lidekru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 10:58   #1665
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

kurde nie wiem pamietam ze jak fryzjer wypisywal mi karteczke z cenami za caly serwis pisala cena za 150pasemek , potem porobil z nich poloweczki , oczywiscie nie doczepil mi 300 od razu , ale bylo ich bardzo bardzo duzo.pamietam ze mycie ich i suszenie bylo bardzo meczace, tyle wlosow
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 16:05   #1666
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
NATURALNE przedłużanie włosów

Hajo.
Włosy bardzo chciałabym sobie przedłużyć i w tym mój problem.Po pierwszejuż kiedyś kupowałam z allegro włosy,trafiłam na MEGA oszusta(nick coś stylu aniolek i jakies liczby nie pamietam jakie),wlosy nie byly naturalne jak uzytkownik zapewnial a typowe,blyszczace syntetyki,malo tego wypadaly GARŚCIAMI,a przy zalozeniu nawet bez wiatru poplatane prawie w kule.Tragedia,zalamalam sie,zmarnowalam duzo pieniedzy.Oszust to oszut,paszkwil nie oddal mi pieniedzy.
Dlatego strasznie boje sie kupowac.
Zalezy mi na długich,naturalnych wlosach w kolorze najlepiej platyny ale nie jestem pewna(bo bede chciala je FARBOWAC).
Gdzie mam je kupic?
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:19   #1667
vividia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Wydaje mi się, że kupienie na Allegro włosów zgodnych z opisem graniczy z cudem - słowiańskie, europejskie, azjatyckie... a paleta kolorów we wszystkich jednakowa
vividia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:22   #1668
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Witaj ja zawsze uzywam wloskow naturalnych gdy zakladam je klientkom , kupuje wloski w sprawdzonej hurtowni , maja tez swoje konto na allegro i wystawiaja tam wloski , ale najlepiej dzwonic do nich osobiscie , wplacasz pieniazki na ich konto i wtedy oni wysylaja Ci zamowione wloski . Sa super , ja kozystam i pracuje na ich wloskach juz ponad 2 lata

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

a co do wloskow na allegro , wlasnie trudno jest znalezdc wlasciwe ......wiele razy sa pomylki itd ......, zazwyczaj sprzedaja wlosy rosyjskie ...... i dlatego jest taka sama paleta
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 19:30   #1669
vividia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość

a co do wloskow na allegro , wlasnie trudno jest znalezdc wlasciwe ......wiele razy sa pomylki itd ......, zazwyczaj sprzedaja wlosy rosyjskie ...... i dlatego jest taka sama paleta
Rosyjskie? Chyba masz na myśli azjatyckie sprzedawane jako rosyjskie... z tego co wiem rosyjskie występują głównie w naturalnych kolorach i z tego powodu nie posiadają jakiejś wspólnej numeracji. Dlatego też jeśli ktoś sprzedaje rosyjskie jasny blond o kolorze 613 lub 22 itp. to ewidentnie pachnie oszustwem...
vividia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-08, 19:40   #1670
fadziulka
Przyczajenie
 
Avatar fadziulka
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 13
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
Witaj ja zawsze uzywam wloskow naturalnych gdy zakladam je klientkom , kupuje wloski w sprawdzonej hurtowni , maja tez swoje konto na allegro i wystawiaja tam wloski , ale najlepiej dzwonic do nich osobiscie , wplacasz pieniazki na ich konto i wtedy oni wysylaja Ci zamowione wloski . Sa super , ja kozystam i pracuje na ich wloskach juz ponad 2 lata

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

a co do wloskow na allegro , wlasnie trudno jest znalezdc wlasciwe ......wiele razy sa pomylki itd ......, zazwyczaj sprzedaja wlosy rosyjskie ...... i dlatego jest taka sama paleta


A z jakiej hurtowni mozesz zdradzic?
fadziulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:07   #1671
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

hurtownia jest z poznania maja na allegro produkty .....sa jako uzytkownik " kese "

---------- Dopisano o 21:07 ---------- Poprzedni post napisano o 21:01 ----------

Cytat:
Napisane przez vividia Pokaż wiadomość
Rosyjskie? Chyba masz na myśli azjatyckie sprzedawane jako rosyjskie... z tego co wiem rosyjskie występują głównie w naturalnych kolorach i z tego powodu nie posiadają jakiejś wspólnej numeracji. Dlatego też jeśli ktoś sprzedaje rosyjskie jasny blond o kolorze 613 lub 22 itp. to ewidentnie pachnie oszustwem...
ja kupuje rosyjskie i rzeczywiscie takie dostaje w paczce ....... bo azjatyckie nie sa poddajace sie tylko proste jak struny ..... , a numeracji nie posiadaja slowianskie bo to sa wlosy dziewicze nigdy nie farbowane , natomiast rosyjskie sa poddawane przed sprzedaza koloryzacji by uzyskac odpowiedni kolor ....., rozpoznaje je po tym ze one sie poddaja i np rano po spaniu sa delikatnie faliste i miekkie a zjatyckie sa prpste caly czas jakby spod prostownicy
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:14   #1672
vividia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 24
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Zgadzam się całkowicie, że azjatyckie są sztywne i proste, ale włosy słowiańskie i rosyjskie to... jedno i to samo... słowiańskie pochodzą głownie właśnie z Rosji i Ukrainy...

Dlatego też wydaje mi się, że kupujesz włoski europejskie... szczególnie, że mówisz, że są delikatnie faliste... włosy słowiańskie (czyli rosyjskie) są poza tym znacznie droższe od pozostałych

Edytowane przez vividia
Czas edycji: 2009-03-08 o 20:18
vividia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:19   #1673
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

w hurtowni gdzie ja sie zaopatruje ..... jest dokladne rozgraniczenie ..... sa slowianskie ( cena 12 zl za pasemko ) , rosyjskie ( 4 zl za pasemko) i azjatyckie ( 2,80 za pasemko ).......

---------- Dopisano o 21:19 ---------- Poprzedni post napisano o 21:16 ----------

i na wloski azjatyckie nigdy sie nie zdecyduje ........ sa masakryczne , sciagalam nieraz klientc stare azjatyki i byla to makabra :/ .... ja uzywam tylko rosyjskich .... i np sama takie wloski mam na glowie i wytrzymuja okolo 1.5 roku , potem zmieniam pasemka na nowe swierzutkie
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 20:42   #1674
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

a czy mógłbym prosić o stronę internetową tej hurtowni albo jakieś dokładniejsze namiary???
Z chęcią sprawdzę co tam mają pozdrawiam Przemek
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-08, 22:29   #1675
Halloweencorexxxx
Raczkowanie
 
Avatar Halloweencorexxxx
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 77
GG do Halloweencorexxxx
Dot.: NATURALNE przedłużanie włosów

Cytat:
Napisane przez munecabrava Pokaż wiadomość
Witaj ja zawsze uzywam wloskow naturalnych gdy zakladam je klientkom , kupuje wloski w sprawdzonej hurtowni , maja tez swoje konto na allegro i wystawiaja tam wloski , ale najlepiej dzwonic do nich osobiscie , wplacasz pieniazki na ich konto i wtedy oni wysylaja Ci zamowione wloski . Sa super , ja kozystam i pracuje na ich wloskach juz ponad 2 lata

---------- Dopisano o 20:22 ---------- Poprzedni post napisano o 20:21 ----------

a co do wloskow na allegro , wlasnie trudno jest znalezdc wlasciwe ......wiele razy sa pomylki itd ......, zazwyczaj sprzedaja wlosy rosyjskie ...... i dlatego jest taka sama paleta

Ale mi chodziło o metodę clip in
Halloweencorexxxx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 09:36   #1676
blondi1041
Rozeznanie
 
Avatar blondi1041
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stąd..ale juz niedługo..
Wiadomości: 678
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

jesli chodzi o kese to jest to napewno "kegel"
http://allegro.pl/show_user_auctions...277117&p=5&p=2 proszę
__________________

blondi1041 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:05   #1677
przemko12
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
GG do przemko12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

dziękuje zobaczę co tam mają
przemko12 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:08   #1678
munecabrava
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 133
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez blondi1041 Pokaż wiadomość
jesli chodzi o kese to jest to napewno "kegel"
http://allegro.pl/show_user_auctions...277117&p=5&p=2 proszę

tak , masz je .... "kegel " to oficjalna nazwa tej urtowni , on sa z poznania , owszem sa wlosy tansze na allegro niz oni maja , ale napewno gorszej jakosci , ja zawsze pracuje na ich wloskach i narawde jestem zadowolona tym bardziej ze oferuja pasemka 1 gr a inne hurtownie maja 0,6 gr , stad tez drozsza cena .... ale naprawde co do jakosci to jestem bardzo zadowolona
munecabrava jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 10:19   #1679
Edyta2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 12
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Najtańsze przedłużanie w Warszawie tylko 220 zł do 50 cm robi to dziewczyna na jakiś egzamin, potrzebuje ok 15 zdjęć klientek którym zrobiła przedłużenie lub zagęszczenie. Ostatnio mi robiła i jestem bardzo zadowolona włosy są naturalne nie syntetyczne i po myciu łatwo się rozczesują.
Podam jej maila hairart@wp.pl
Edyta2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-03-09, 11:07   #1680
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: Przedluzanie wlosöw-czescIII wätek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Edyta2 Pokaż wiadomość
Najtańsze przedłużanie w Warszawie tylko 220 zł do 50 cm robi to dziewczyna na jakiś egzamin, potrzebuje ok 15 zdjęć klientek którym zrobiła przedłużenie lub zagęszczenie. Ostatnio mi robiła i jestem bardzo zadowolona włosy są naturalne nie syntetyczne i po myciu łatwo się rozczesują.
Podam jej maila hairart@wp.pl

no właśnie kiedyś widziałam jej reklame, a z tego co widzę na drugim zdjęciu te łączenia są chyba ekstremalnie wielkie (nie wiem, czy mogę zamieścić tu jej ogłoszenie, dlatego zamieszczam tylko link do zdjęcia z jej ogłoszenia) http://warszawa.gumtree.pl/c-ViewAdL...782334_18.jpeg
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:21.