Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post! - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2013-07-30, 09:08   #1291
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

powiem Wam ¿e zaczynam siê konkretnie zastanawiaæ o co z tym chodzi, ¿e tak du¿o osób mówi, ¿e im siê wyp³ukuje czy to encanto sie skiep¶ci³o, czy o co chodzi
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:24   #1292
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

No w³a¶nie, wcze¶niej nie by³o tylu negatywnych opinii
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:26   #1293
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dok³adnie,a teraz jedna za drug±, a¿ dziwne. najlepiej jakby zrobi³a która¶, która ju¿ robi³a pare razy. mo¿e ja zrobiê, ale to te¿ nei teraz, tylko pewnie dopiero we wrze¶niu.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:28   #1294
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja teraz tylko koñcówki powtarzam, bo mam tylko 50ml (wymieszana keratyna z od¿ywk±), które nied³ugo straci wa¿no¶æ, a jako¶ we wrze¶niu pewnie ca³o¶æ.
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:42   #1295
n_a_talia
Przyczajenie
 
Avatar n_a_talia
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

mo¿e napiszcie od kogo kupowa³y¶cie, ¿eby sprawdziæ czy czasem który¶ ze sprzedawców nie rozcieñcza... ja zamówi³am w³a¶nie w tamtym tygodniu zestaw ale pe³nowymiarowy od leoberta ... je¶li tak szybko mi siê wyp³ucze to sie za³amie robie pierwszy raz wiêc niestety nie bede mia³a porównania co do konsystencji , zapachu i koloru oraz efektu ... szkoda mi jakby ta kasa posz³a na efekt 3 myæ , tym bardziej , ¿e zamówi³am butelki 236ml
n_a_talia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 09:48   #1296
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 6 006
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zawsze zamawiam od leoberta i jest w porz±dku...
Vinnga jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 10:37   #1297
Lukrecja_Borgia
Killing me softly
 
Avatar Lukrecja_Borgia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomo¶ci: 5 576
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Zrobi³am Encanto w ubieg³ym tygodniu, jak dot±d jestem zachwycona Myjê w³osy, suszê i mogê wyj¶æ "do ludzi", a nigdy wcze¶niej tego nie do¶wiadczy³am , wszystko g³adko i na medal. Gdyby efekt utrzyma³ siê chocia¿ 2 miesi±ce, by³abym zachwycona.
Z pielêgnacji mam od¿ywki: Nivea Diamond Gloss, Lush American Cream, dwufazowy spray Gliss Kur z jedwabiem, maski Avon: z olejkiem arganowym i kawiorowa, olejek Joico K-Pak- wszystkie bez Sodium Chloride, wiêc nie musia³am kupowaæ nic nowego. Czê¶æ nie by³a wymieniana w w±tku i mo¿e komu¶ siê przyda
__________________
Nienawidzê nieo¶wieconego t³umu i unikam go.
Lukrecja_Borgia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 11:02   #1298
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja nie mialam w³osów jako¶ strasznie zniszczonych (tzn byly zniszczone, ale widzialam gorsze), ale na tyle ze nie dalo sie chodzic w lokach, bo wtedy robilo siê siano. W dotyku by³y jeszcze do przezycia, ale koñcówki wygl±da³y na bardzo poniszczone. Mam raczej cienkie wlosy i z tego co slyszalam na takich wlosach lepiej wychodzi. Moze tez temperatura 230 stopni zrobila swoje =] w kazdym razie nadal cieszê siê calkiem prostymi wlosami bez uzywania nawet suszarki.
Niedlugo bede robic mamie, ona ma podobne wlosy, ale chyba grubsze i bardziej zniszczone ode mnie. Ale to pewnie za ponad tydzien zdam relacjê

A jesli chodzi o przeprowadzanie zabiegu samemu w domu, to polecam. To nie jest trudne, moze troche dlugo trwa i rece siê mêcz± od trzymania w górze, ale do przezycia. Bardzo pomaga otwarte okno oraz suszenie "w tyl", w kierunku od twarzy i prostowanie tez jak najdalej od oczu kiedy sie da =]

I zamiawialam od care_of_you
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:34   #1299
Marcioszka822
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 21
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja jednak siê przemog³am i zrobiê sama Dzi¶ zamówi³am zestaw 75ml od leoberta (w³osy mam przed ³opatki ale wolê mieæ wiêcej ni¿ za ma³o) jak mi zostanie to zrobiê siostrze metod± mieszan± niestety moja prostownica nagrzewa siê tylko do 200C wiêc muszê siê zaopatrzyæ w now±, ale to inwestycja jednorazowa mam nadziejê ¿e bêdê zadowolona z efektów, wtedy na pewno bêdê regularnie powtarzaæ zabieg
Marcioszka822 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 12:45   #1300
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny, z tego co widzê to wiêkszo¶c z Was robi taki zabieg w domu, tak? My¶licie, ¿e jak moja kole¿anka, która nie jest fryzjerem ale ma do¶wiadczenie w prostowaniu w³osów mi pomo¿e to wszystko siê uda?

Czytam wszystkie posty ale tego jest tak du¿o, ¿e ju¿ nie ogarniam Chcia³abym taki zestaw zamowiæ na allegro ale boje siê, ¿e wyrzuce kase w b³oto ;/
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 13:28   #1301
Embrassement
Raczkowanie
 
Avatar Embrassement
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomo¶ci: 42
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Ja jeszcze czekam na dostawê, niedawno pisa³am, ¿e zamawia³am. Powinno przyj¶æ w tym tygodniu. Ale czytaj±c te negatywne opinie, coraz bardziej siê bojê, ¿e tak samo mi siê nie uda i ¿e po tygodniu efektu nie bêdzie. Nawet nie jest wiadome, dlaczego te zabiegi niektórym dziewczynom nie wychodz±. Czy to w³a¶nie wina preparatów (rozcieñczone albo co¶), czy mo¿e niektóre ¼le wykona³y zabieg (z³e sp³ukanie od¿ywki, nierównomiernie na³o¿ony preparat, za ma³o razy przeci±ga³y prostownic± po w³osach). Ja ju¿ nie mam pojêcia i bojê siê, nie tyle o pieni±dze, bo nie zamawia³am ca³ego preparatu, ale o w³osy. Niby zabieg nie powinien ich zniszczyæ, nawet je¶li siê nie uda. Ale niektóre pisz±, ¿e maj± potem sianowate, suche w³osy, to a¿ strach.. Ale w sumie zaryzykujê, bo nic nie mam do stracenia.
Embrassement jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 14:32   #1302
Skarfejs
Zakorzenienie
 
Avatar Skarfejs
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: centralna Polska
Wiadomo¶ci: 3 305
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
dziewczyny, z tego co widzê to wiêkszo¶c z Was robi taki zabieg w domu, tak? My¶licie, ¿e jak moja kole¿anka, która nie jest fryzjerem ale ma do¶wiadczenie w prostowaniu w³osów mi pomo¿e to wszystko siê uda?
Mi robi³ mój facet, który kiedy¶, gdy go poprosi³am ¿eby mi w³osy z ty³u przeprostowa³ stwierdzi³, ¿e nie umie Przed robieniem encanto w³±czy³am mu filmiki instrukta¿owe Biedak by³ tak zestresowany, ¿e mi kuku zrobi, ¿e a¿ mi go szkoda by³o. Ale wszystko wysz³o jak powinno

Cytat:
Napisane przez n_a_talia Poka¿ wiadomo¶æ
mo¿e napiszcie od kogo kupowa³y¶cie, ¿eby sprawdziæ czy czasem który¶ ze sprzedawców nie rozcieñcza... ja zamówi³am w³a¶nie w tamtym tygodniu zestaw ale pe³nowymiarowy od leoberta ... je¶li tak szybko mi siê wyp³ucze to sie za³amie robie pierwszy raz wiêc niestety nie bede mia³a porównania co do konsystencji , zapachu i koloru oraz efektu ... szkoda mi jakby ta kasa posz³a na efekt 3 myæ , tym bardziej , ¿e zamówi³am butelki 236ml
Ja zamawia³am miesi±c temu od leoberta i do tej pory efekt siê utrzymuje wiêc spokojnie
__________________
"...z³o nie jest nieludzkie, lecz przeciwnie, jest skrajn± ekspresj± ludzkiej wolno¶ci."
Skarfejs jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 14:44   #1303
LUNCIA8
Raczkowanie
 
Avatar LUNCIA8
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomo¶ci: 98
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

dziewczyny jestem juz chyba zdecydowana ale mam jeszcze pare pytan, przepraszam je¶li siê bede powtarzaæ ale postów jest tyle, ¿e spêdzi³am ju¿ ca³y dzieñ przed komputerem a i tak nie wiem ;/ ;D

1) czy do w³osów strasznie sianowatych lepsze jest encanto czy cocochoco?
2) czy je¶li mam d³ugo¶æ ciut za ramiê ale przez ten puch wydaje siê ich strasznie du¿o to czy wystarczy mi 75 ml? (75 treatment, 75 szampon i 75 odzywka). Na allegro encanto jest tylko w poj 75 ml, 100 ml to ju¿ tylko cocochoco. Dodam, ¿e farby do wlosów potrzebuje okolo 100 ml.
3) czy je¶li mam w³osy farbowane na ¶redni br±z to jest mo¿liwo¶æ, ¿e bardzo mi siê zmyje? Rozja¶nienia siê nie boje, ale nie chcia³abym chodziæ w ¿ó³tych w³osach do pracy zanim znowu mog³abym je farbowac . Na pocz±tku wrze¶nia ide na wesele i przed nim musia³abym na³o¿yæ farbê, wiec w sierpniu chcia³abym sie uporac z tym prostowaniem

To chyba wszystko, dziêkuje za wasze odpowiedzi

jestem w strasznej panice bo bardzo siê boje ;D
LUNCIA8 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 15:24   #1304
Kateczka_05
Raczkowanie
 
Avatar Kateczka_05
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznañ
Wiadomo¶ci: 425
GG do Kateczka_05
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja robi³am kilka razy w tym ostatni nowym zestawem i te¿ uwa¿am, ze efekt jest gorszy...ale moze to byæ faktycznie spowodowane tym, ze mam w tej chwili zdrowiutkie w³osy a wcze¶niej by³y przesuszone i porozdwajane od prostowania...
zawsze mi sie wywija³y ale teraz przypomina to bardziej naturalne moje wywijanie ni¿ to po prostowaniu :P
__________________
Nawet najd³u¿sza noc nie trwa wiecznie...
Przysz³o¶æ ja¶nieje blaskiem ¶witu...
Kateczka_05 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 19:17   #1305
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Skarfejs Poka¿ wiadomo¶æ
Mi robi³ mój facet, który kiedy¶, gdy go poprosi³am ¿eby mi w³osy z ty³u przeprostowa³ stwierdzi³, ¿e nie umie Przed robieniem encanto w³±czy³am mu filmiki instrukta¿owe Biedak by³ tak zestresowany, ¿e mi kuku zrobi, ¿e a¿ mi go szkoda by³o. Ale wszystko wysz³o jak powinno
próbujê sobie go wyobraziæ mog³a¶ to nagraæ

Cytat:
Napisane przez LUNCIA8 Poka¿ wiadomo¶æ
1) czy do w³osów strasznie sianowatych lepsze jest encanto czy cocochoco?
2) czy je¶li mam d³ugo¶æ ciut za ramiê ale przez ten puch wydaje siê ich strasznie du¿o to czy wystarczy mi 75 ml? (75 treatment, 75 szampon i 75 odzywka). Na allegro encanto jest tylko w poj 75 ml, 100 ml to ju¿ tylko cocochoco. Dodam, ¿e farby do wlosów potrzebuje okolo 100 ml.
3) czy je¶li mam w³osy farbowane na ¶redni br±z to jest mo¿liwo¶æ, ¿e bardzo mi siê zmyje? Rozja¶nienia siê nie boje, ale nie chcia³abym chodziæ w ¿ó³tych w³osach do pracy zanim znowu mog³abym je farbowac . Na pocz±tku wrze¶nia ide na wesele i przed nim musia³abym na³o¿yæ farbê, wiec w sierpniu chcia³abym sie uporac z tym prostowaniem

To chyba wszystko, dziêkuje za wasze odpowiedzi

jestem w strasznej panice bo bardzo siê boje ;D
1. moim zdaniem encanto
2. my¶lê, ¿e starczy, mi paradoksalnie idzie 180ml farby na ca³± g³owê, a keratyny 60ml, ale by³a tutaj dziewczyna o w³osach takich jak moje i 100ml mia³a tak na styk, wiêc ró¿nie bywa. Ja mam w³osy za zapiêcie biustonosza
3. tu jest ró¿nie, niektórym siê zmywa, niektórym nie. Mi raz siê zmy³o, drugi raz nie ruszy³o nic, za trzecim razem znowu poja¶ni³o - loteria
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 20:30   #1306
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja mia³am w³osy tak do ³opatek, i 100ml na styk mi wysz³o zale¿y, no tyle, ¿e ja mam raczej du¿o w³osów.
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:11   #1307
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja mia³am w³osy tak do ³opatek, i 100ml na styk mi wysz³o zale¿y, no tyle, ¿e ja mam raczej du¿o w³osów.
Ty masz wiêcej w³osów ni¿ Rihanna mi w³a¶nie posz³o 80ml farby na odrosty i ledwo ledwo starczy³o
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:14   #1308
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
Ty masz wiêcej w³osów ni¿ Rihanna mi w³a¶nie posz³o 80ml farby na odrosty i ledwo ledwo starczy³o
ale jej w³asnych, czy wszystkich?
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:20   #1309
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

ja robi³am na pocz±tku czerwca i teraz lekko koñcowki siê wywijaj± ale tylko jak jest na dworze du¿a wilgotno¶æ. Teraz sobie wymy¶li³am ¿e poczekam a¿ ca³kowicie siê keratyna wyp³ucze i wtedy dopiero po³o¿e ale metod± tradycyjn±
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-30, 21:41   #1310
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
ale jej w³asnych, czy wszystkich?
wszystkich
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 21:43   #1311
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
wszystkich
o to nieeee, ale nied³ugo jej dorównam czajê siê na clipy 220g
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 22:04   #1312
sylwka37
koci ¶wiat
 
Avatar sylwka37
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomo¶ci: 14 157
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
o to nieeee, ale nied³ugo jej dorównam czajê siê na clipy 220g
dobre
__________________
wszystkow±tek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=783933
sylwka37 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-30, 23:56   #1313
dariaawaria
Raczkowanie
 
Avatar dariaawaria
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomo¶ci: 189
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Mi wystarczylo 50 ml na cale wlosy, a mam w³osy do zapiecia stanika. Moze nie sa najgrubsze, ale strasznie cienkie tez nie sa. I jak nakladalam to mi splywa³o z w³osów.
Za to po nalozeniu odzywki nie sp³ukiwa³am jej, tylko wszystko wysuszylam i wyprostowa³am i efekt po 3 tygodniach jest taki, ze nadal mam w³osy proste jak druty, a wczesniej na dole mialam sprezynki i u góry falowane.
dariaawaria jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 00:01   #1314
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
o to nieeee, ale nied³ugo jej dorównam czajê siê na clipy 220g
oesu, ja ponosi³am clipy chyba ze 3 tygodnie, tak mi mózg ci±gnê³y, ¿e le¿± teraz nie mam si³y do bawienia siê z klipami, jedyne w³osy, które u mnie d³u¿ej wytrzymuj± to te na mikroringi XD
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 08:01   #1315
inmemoriaa
Rozeznanie
 
Avatar inmemoriaa
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 787
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

zaczynam zabieg, w³asnie umylam wlosy i zaraz bede nakladaac keratyne , trzymajcie kciuki
inmemoriaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:17   #1316
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
oesu, ja ponosi³am clipy chyba ze 3 tygodnie, tak mi mózg ci±gnê³y, ¿e le¿± teraz nie mam si³y do bawienia siê z klipami, jedyne w³osy, które u mnie d³u¿ej wytrzymuj± to te na mikroringi XD
hahaha ja mia³am kiedy¶. ale takie tanie, syntetyki, musia³am dokupiæ jeszzcze 1 komplet bo by³y takie.. gêste ale wtedy sie nie zna³am na takich rzeczach

chcia³am przed³u¿yæ "na sta³e", ale du¿o ludzi odradza i sama nie wiem
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:24   #1317
iskaxx
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomo¶ci: 26
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Witam, mam pytanie, czy ktos z Was uzywal produktow marki KATIVA do prostowania w³osów? czy tylko encanto stosujecie?

Kativa np taka http://allegro.pl/kativa-keratynowe-...409600164.html

Nie wiem czy kupic Encanto czy kative. Chcia³abym pierwszy raz sprobowac..
iskaxx jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 09:57   #1318
Miluuu
Rozeznanie
 
Avatar Miluuu
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomo¶ci: 990
Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez _agg_ Poka¿ wiadomo¶æ
hahaha ja mia³am kiedy¶. ale takie tanie, syntetyki, musia³am dokupiæ jeszzcze 1 komplet bo by³y takie.. gêste ale wtedy sie nie zna³am na takich rzeczach

chcia³am przed³u¿yæ "na sta³e", ale du¿o ludzi odradza i sama nie wiem
Powiem tak: wszystko ladnie, pieknie wyglada, ale np. TZ juz po glowie nie poglaszcze, jak sie przytulisz to go gniota spinki, czasami nie da sie oprzec o fotel bo je czuc xD kiedys kumpela przeczesala reka wlosy, a ze miala poplatane to wyrwala jednego klipa z glowy.. To bylo w autobusie, mina ludzi bezcenna xD

Najgorsze jest to, ze jak sie ma klipy zalozone i nagle przychodzi ochota na kucyka, to nie ma szans. O francuzie nie wspomne - tyle kombinacji, zeby sie udalo, ze szok xD

Na wiosne/lato super, jak sie ma kurtke i 50cm geste klipy to juz masakra

Ja pozniej juz klipow uzywalam tylko sporadycznie, na imprezy, wieksze wyjscia ;-) fajna rzecz, ale jakby tak nie denerwowala, to by bylo fajnie



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
Æwiczê.
30 DS: 30/30
P90X: 22/90

Kosmetyczne zmagania

Miluuu jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:01   #1319
_agg_
Zakorzenienie
 
Avatar _agg_
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomo¶ci: 6 543
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Cytat:
Napisane przez Miluuu Poka¿ wiadomo¶æ
Powiem tak: wszystko ladnie, pieknie wyglada, ale np. TZ juz po glowie nie poglaszcze, jak sie przytulisz to go gniota spinki, czasami nie da sie oprzec o fotel bo je czuc xD kiedys kumpela przeczesala reka wlosy, a ze miala poplatane to wyrwala jednego klipa z glowy.. To bylo w autobusie, mina ludzi bezcenna xD

Najgorsze jest to, ze jak sie ma klipy zalozone i nagle przychodzi ochota na kucyka, to nie ma szans. O francuzie nie wspomne - tyle kombinacji, zeby sie udalo, ze szok xD

Na wiosne/lato super, jak sie ma kurtke i 50cm geste klipy to juz masakra

Ja pozniej juz klipow uzywalam tylko sporadycznie, na imprezy, wieksze wyjscia ;-) fajna rzecz, ale jakby tak nie denerwowala, to by bylo fajnie



Wys³ane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
nie no, ja kucyka robi³am, wiadomo, trochê mi to zajêlo, ale da³o radê
zastanawia³am siê te¿ jak robi³ keratynê przy tych "na sta³e" trzeba by by³o je ¶ci±gaæ ca³kiem, ¿eby potem je znowu za³o¿yæ
_agg_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2013-07-31, 10:46   #1320
nextPage
Rozeznanie
 
Avatar nextPage
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 702
Dot.: Keratynowe prostowanie w³osów cz. 3 - czytaj 1 post!

Widze, ¿e mowa o clip-in'ach Ja kupi³am niedawno po raz drugi i zak³adam je tylko na imprezy, wesela albo jak ide na jakie¶ tam powiedzmy sesje zdjêciowe Na codzieñ jako¶ mam obawy, ¿e zawieje wiatr i prawda wyjdzie na jaw Te¿ my¶la³am o przed³u¿eniu na ringi, bo mam dosyæ moich pocieniowanych w³osów do ³opatek, które ca³y czas wygl±daj± tak samo bo siê krusz± przez prostownice (ostatnio keratynowe prostowanie troche im pomog³o podrosn±æ) Ale czyta³am i s³ysza³am du¿o negatywnych opinii o metodzie microrings

Co do keratynowego to spróbowa³am ostatnio zestaw Kerasil complex i bardziej przypad³ do gustu moim w³osom, efekt jaki¶ lepszy A co najwa¿niejsze nie ¶mierdzi tak jak Encanto
Wygl±da to tak:

http://www.fryzomania.pl/lisap-ultim...h-2x250ml.html

W przypadku moich w³osów zestaw starcza na 2 razy
nextPage jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2014-08-28 17:41:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:27.