Walka z ³ysieniem androgenowym i innymi typami przewlek³ego ³ysienia.cz III - Strona 119 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Pielêgnacja w³osów

Notka

Pielêgnacja w³osów W tym miejscu rozmawiamy o pielêgnacji w³osów. Je¶li twoje w³osy s± suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawê sytuacji. Do³±cz do nas.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-06-26, 21:10   #3541
Olenka96
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 73
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Polecam wcierke jantar nie wiem czy sama wcierka co¶ daje czy masa¿ ale daje polecam zrobiæ badanie krwi . U mnie wykaza³o nie dokrwistosc, bra³am tabletki i jak rêk± odj±æ
Olenka96 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-27, 09:05   #3542
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Oh, super, bo chyba Sailor ostatnio pisala, ze nikomu z watku nie pomogla. Jak dlugo bralas zanim zauwazylas poprawe?
Mnie pomaga na w³osy i na paznokcie. Poprawê zauwa¿y³am w miarê szybko, oko³o miesi±ca. Najlepszy efekt by³ po stosowaniu przez trzy miesi±ce, bardzo szybko mi wtedy w³osy ros³y na d³ugo¶æ. Mam po biotynie te¿ du¿o mocniejsze paznokcie, na pocz±tku roku bardzo mi siê ³ama³y a teraz nic ich nie z³amie
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 09:03   #3543
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzie¶ daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomo¶ci: 210
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mój endo powiedzia³, ¿e moje problemy s± zwi±zane z nadmiarem androgenów Mam tr±dzik i w³osy strasznie siê przerzedzi³y. Ja zakupi³am wierzbownicê i bêd± j± piæ, zobaczê jakie bêd± efekty. Do tego zakupi³am szampon Seboradin FitoCell. Wcieram te¿ kozieradkê. I leczê tarczycê. Mam nadzieje, ¿e kiedy¶ mój problem minie, bo póki co to jestem za³amana...
Ja polecam filmiki dziewczyny, która ma ma problemy z ³ysieniem
https://www.youtube.com/watch?v=S2Drro48WnM
i jej profil na fb: https://pl-pl.facebook.com/pages/Meg...36785709829861

Edytowane przez saoriQ
Czas edycji: 2015-06-29 o 09:05
saoriQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 16:57   #3544
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Z biotynka tak, jak ze wszystkim. Jednym pomo¿e, drugim nie. Niby jest jej sporo w po¿ywieniu, ale pozostaje kwestia jako¶ci tego jedzenia, przyswajalnosci biotyny i sprawno¶ci naszego uk³adu pokarmowego. Je¿eli kto¶ ma braki H to pewnie suplementacja wyjdzie na plus.

Odpukaæ, chyba skoñczy³ siê ju¿ u mnie posylimarynowy wysyp . Wszystko ³adnie przygasa. I by³oby ju¿ ca³kiem zno¶nie gdyby nie fakt, ¿e inteligenta ja postanowi³am podbiæ sobie poziom glutationu. Bo przecie¿ glutation w organizmie taki fajny, wa¿ny och i ach. W tym celu naby³am genialny jakosciowo izolat serwatki, który te¿ mia³ byæ och i ach. A jakie¿ to bogate w aminokwasy, a jakie¿ Super nowoczesne technologicznie. I cialo mialo skorzystac i wlosy i duch. Lyknelam sobie wiêc zdrow± porcjke 20g. I to w pracy, tak ku pokrzepieniu. W ci±gu 30min zmiot³o mnie z powierzchni ziemi. Czerwone plamy na ca³ym ciele, buzia rozogniona, swedzaca wysypka. A ja prawie nieprzytomna. Có¿. .. przynajmniej nie musze juz wydawaæ kasy na testy alergiczne na bia³ka mleczne. Od tego czasu co¶ mi siê tak popl±talo, ¿e nawet symboliczne ilo¶ci mleka w kawie powoduj± u mnie swêdzenie buzi

¯eby by³o ciekawiej... rozkminialam sobie sprawê mojego hashi i niedoczynnosci. Co¶ mi w tym nie pasowa³o, gdy¿ je¿eli to hashi mia³oby byæ g³ównym winowajca stanu moich w³osów to tak naprawdê musia³abym to mieæ ju¿ porzadne kilkana¶cie lat. Tymczasem moja tarczyca mimo wszystko trzyma siê jak na taki okres ciut za dobrze (zobaczê po usg). W ka¿dym b±d¼ razie hormony wytwarza nadal we wzglêdnej normie. Zatem, na moje laickie oko to do¶æ "swieza" sprawa. Oszacowalabym to swinstwo na ok. 2-3 lata. To w³a¶nie zbiega siê w czasie ze ¶mierci± obojga moich rodziców, wielkim stresem, zamieszanie, moja przeprowadzka do niemiec i "walka o przetrwanie" hehe po³±czona z fatalnym trybem ¿ycia. Wtedy to zaczê³am sypaæ siê konkretnie. Tyle, ze ja juz wcze¶niej mia³am problemy z w³osami, puchnieciem, ³apaniem kg, senno¶ci± i brakiem energii, nieregularnymi miesi±czkami i innymi takimi umilaczami ¿ycia, które na przestrzeni lat zwala³am na "tak± moj± urodê" . I co wiêcej, zawsze momentalnie polepszalo mi siê gdy odstawia³am cukier i pieczywo i inne maczne. Cielam wêgle, a przy okazji nie¶wiadomie gluten. Teraz, gdy dodaæ do tego lekka hipoplazje szkliwa, nawracaj±ce uporczywie opryszczki na ustach, wzdêcia i nabrzmialy brzuch i kilka innych czynników wychodzi na to, ¿e. .. Eureka! Ja od szczeniecych lat jestem posiadaczk± celiaki. To t³umaczy wszystko. Diagnostykê sobie niestety darujê - przeciwcia³a mog± mi nie wyj¶æ, bo nie jem glutenu. Na biosje nie zdecydujê siê. Mo¿e kiedy¶ machne sobie genetyczne, ale póki co inne badania maj± wy¿szy priorytet. Podejrzewam równie¿, ¿e moja mama mia³a nigdy nie zdiagnozowana celiakie, tego juz siê jednak nie dowiem.
A ¿eby by³o bardziej w³osowo - zwi±zek celiakii z lysieniem:
http://www.laboratoriumurody.pl/foru...os,t11156.html

I znowu, nie u ka¿dego odstawienie glutenu przyniesie osza³amiaj±ce efekty na skalpie, ale szukaj±c przyczyn problemu mo¿e warto dziewczyny uwzglêdniæ i to?

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-29 o 17:04
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 19:43   #3545
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomo¶ci: 5 296
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Wooow12, Ty chyba bierzesz selen? Tak mi sie przypomnialo, bo ostatnio czytalam ze dlugotrwale zazywanie moze prowadzic do cukrzycy typu 2.
Swoja droga, tknelo mnie i poczytalam tez o wplywie na tarczyce (rzekomo swietny), a wcale nic co by jednoznacznie wskazywalo na skutecznosc nie znalazlam.

Wiem, ze jestem tu chyba w mniejszosci, ale bierzcie suple z glowa, dziewczyny. Nie kazdy jest cudownym lekiem na przypadlosc X, bo tak wierza ludzie na jakims forum albo tak pisze ktos na jakiejs stronie internetowej (albo dziesieciu stronach).

I wooow, przypomnial mi sie Twoj depresyjny post o tym jak to nikt tak naprawde nie leczy niedoczynnosci tarczycy - na ktory wtedy nie odpisalam, ale jednak cos mnie dreczylo. Przy calej mojej niecheci do lekarzy, uwazam ze jednak przesadzasz. Oczekujesz niemalze ze lekarze beda eksperymentowac na pacjentach - bo do tego sprowadza sie oczekiwanie zalecania metod leczenia, ktore wydaja sie obiecujace, ale jednak ich efekty nie sa potwierdzone badaniami. W Internecie jest masa recept na zdrowie, masa informacji o cudownych lekach. Niektore niepoparte niczym, niektore poparte sredniej jakosci badaniami i gdzies jeszcze mala czesc rzeczy, ktore faktycznie sa dobrze przebadane i bezpieczne.
Tak, jak pisze - przy calym moim sceptycyzmie jesli chodzi o podejscie lekarzy, mam swiadomosc ze ich wiedza jest duzo wieksza od mojej i czesto nie bez powodu wybieraja takie, a nie inne leczenie. Mechanizmy ktore zachodza w naszym organizmie, te wszystkie zaleznosci, to nie cos co mozna zrozumiec po leniwej wieczornej lekturze for internetowych. A tyroksyna nie bez powodu jest powszechnie stosowana - jest skuteczna. Mozna ludzi leczyc dieta i suplami i w ten sposob doprowadzac do stanu bez objawow (co Tobie wydaje sie ok), ale jesli taki Euthyrox moze zadzialac tak samo (i bardzo czesto dziala), to powiedz mi jaka jest przewaga metody pierwszej nad druga?
__________________
...
enn_ jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 20:28   #3546
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Je¶li chodzi o artyku³ na endokrynologa. net i selen :
http://commed.polki.pl/selen-i-endok...c85c963da099b1


Nie pisa³am Enn o leczeniu niedoczynnosci, lecz o leczeniu hashimoto - a raczej o kompletnym braku leczenia hashi. To roznica. Takie s± fakty.

W syntetycznych hormonach tarczycy nie ma nic z³ego poza tym, ¿e praktycznie wy³±czaj± tarczyce. Ciê¿ko jest wyj¶æ z takich hormonów i w zasadzie czesto jest siê skazanym na nie do koñca ¿ycia. Widzisz, mozna sie leczyc, a mozna sie wyleczyc. W niektórych przypadkach hormony oczywi¶cie to jedyne wyj¶cie i absolutnie nie neguje tego. Jednak je¶li mogê wyj¶æ na prost± i doprowadziæ tarczyce do ³adu bez nich, to czy jest sens ³adowania siê w to ot tak dla zasady?
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-29, 20:35   #3547
Harutobi89
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomo¶ci: 530
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Ja potwierdzam- bra³am biotebal 6 miesiecy , zadnego dzia³ania na w³osy ani na paznokcie revalid przynajmniej sprawil ze mia³am mocne paznokcie i dlugie rzesy.
Harutobi89 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-06-29, 21:20   #3548
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez enn_ Poka¿ wiadomo¶æ
Oczekujesz niemalze ze lekarze beda eksperymentowac na pacjentach - bo do tego sprowadza sie oczekiwanie zalecania metod leczenia, ktore wydaja sie obiecujace, ale jednak ich efekty nie sa potwierdzone badaniami. W Internecie jest masa recept na zdrowie, masa informacji o cudownych lekach. Niektore niepoparte niczym, niektore poparte sredniej jakosci badaniami i gdzies jeszcze mala czesc rzeczy, ktore faktycznie sa dobrze przebadane i bezpieczne.
?
Ustosunkuje siê jeszcze do tego fragmentu. Gwarantuje Ci Enn, ¿e na chwilê obecn± nie stosujê ¿adnego ¶rodka który nie jest poparty gruntownym badaniami Nie namawiam nikogo do rezygnowania z leków i eksperymentowania na sobie - jak równie¿ nie oczekuje od lekarzy, ¿e bêdê eksperymentowaæ na pacjentach. To czego od nich oczekujê, to szerszego spojrzenia na pacjenta, szukania przyczyny, a nie maskowania objawów. Sorry, ale endo mi hormonem tarczycowym nie wyleczy hashimoto (poprawniej - nie wprowadzi w remisje) tak jak derma loxonem nie wyleczy ³ysienia. Wiem, trudne porównanie - inna skala problemu, ale schemat jednak ten sam. I pewnie masz racjê - na bank jest powód, dla którego lekarze stosuj± te schematy - jednocze¶nie jednak istnieje te¿ powód, dla którego ludzie (w tym równie¿ my ns tym watku) szukaj± alternatywnych rozwi±zañ.

P.s. chcia³am donie¶æ, ¿e dostalam namiar na fajnego polskiego endo tu w monachium, który specjalizuje siê równie¿ w naturopatii, akupunkturze i innych takich czary mary

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-29 o 21:22
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 15:25   #3549
wooow12
Raczkowanie
 
Avatar wooow12
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Lublin :)
Wiadomo¶ci: 371
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Zeby nie robiæ zbytniego chaosu dodajê na szybko garstkê informacji, a raczej wstêp do nowych rozkminek w nowym po¶cie
Na pocz±tek co¶ optymistycznego ku pokrzepieniu serc:

http://www.hairloss-research.org/Upd...erDie8-12.html

W skrócie - opisany jest tu przypadek 73 letniego mê¿czyzny, który wylysial w wieku 28 lat. Zasadniczo w przeci±gu 45lat mieszki w³osowe powinny ulec ca³kowitemu, nieodwracalnemu zanikowi. Prawdopodobnie jednak mieszki wcale nie s± tak chêtne do umierania, jak nam siê obecnie wydaje. Ów staruszek ³ykal sobie spironolakton przez 6 lat. W ci±gu trzech ostatnich miesiêcy ca³a lysinka zaczê³a mu porastaæ w³osami. Pe³nowarto¶ciowymi w³osami. Najprawdopodobniej ma to zwi±zek z antyandrog. Dzia³aniem spiro. Chcia³abym w tym miejscu zaznaczyæ, i¿ absolutnie nie jest moim zamiarem zachêcanie kogokolwiek do lykania spironolaktonu . Co wiêcej, nawet w cytowanym przeze mnie artykule jest wymieniony szereg bardzo niefajnych potencjalnych ubokow wynikaj±cych ze stosowania spiro. Sednem sprawy nie jest to, co staruszek ³ykal lecz fakt, ¿e odwrócenie totalnej miniaturyzacji mieszkow jest mozliwe. Mieszki bowiem nie umieraj±, lecz w toku miniaturyzacji (pod wplywem przewleklego stanu zapalnego i dht, o czym pozniej w wolnej chwili wkleje kilka ciekawych rzeczy, na ktore trafilam)staj± siê niewidoczne i ulegaj± zwloknieniu. Odwrócenie zwloknienia jest procesem d³ugotrwa³ym, lecz jak widac mo¿liwym (nie wiem, kto to powiedzia³, ale bardzo mi siê spodoba³o: Nie ma chorób nieuleczalnych. Je¿eli istnieje w historii choæ jeden przypadek wyleczenia z danej choroby -nie jest ona nieuleczalna) Wracajac do artykulu...Ponownie - znowu kluczowym aspektem wydaje siê byæ zwalczanie stanu zapalnego. Jednocze¶nie na scenie pojawiaj± nam siê nowi(lub niezupelnie nowi) gracze: emu Oil oraz tauryna. I kilku innych:

http://www.hairloss-research.org/Upd...itine8-09.html

W tym zacna kurkumina. Cze¶æ z wymienionych w linku substancji by³a zapewne przez nas testowana, ale czy zawsze w takich po³±czeniach? Mo¿e synergia i dawka jest tu istotna. I czas.

C.D.N wkrótce

Edytowane przez wooow12
Czas edycji: 2015-06-30 o 15:30
wooow12 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-06-30, 21:57   #3550
mar35
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

krótko - 2 produkty: Advecia i kask Theradome.. kask brzmi ¶miesznie i jeszcze lepiej siê w nim "wygl±da", reagowa³am ¶miechem jak zobaczy³am u kolegi z podobym problemem, ale efekty zaskakuj±ce.. jak kto¶ mocno chce uzyskaæ efekt to polecam - warto wydaæ te pieni±dze ja swój kupi³am w USA, ale z tego co wiem s± ju¿ sklepy sprzedaj±ce Theradome w Polsce.
mar35 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-01, 07:09   #3551
saoriQ
Raczkowanie
 
Avatar saoriQ
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: gdzie¶ daleko, nie wiadomo gdzie
Wiadomo¶ci: 210
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez wooow12 Poka¿ wiadomo¶æ
Zeby nie robiæ zbytniego chaosu dodajê na szybko garstkê informacji, a raczej wstêp do nowych rozkminek w nowym po¶cie
Na pocz±tek co¶ optymistycznego ku pokrzepieniu serc:

http://www.hairloss-research.org/Upd...erDie8-12.html

W skrócie - opisany jest tu przypadek 73 letniego mê¿czyzny, który wylysial w wieku 28 lat. Zasadniczo w przeci±gu 45lat mieszki w³osowe powinny ulec ca³kowitemu, nieodwracalnemu zanikowi. Prawdopodobnie jednak mieszki wcale nie s± tak chêtne do umierania, jak nam siê obecnie wydaje. Ów staruszek ³ykal sobie spironolakton przez 6 lat. W ci±gu trzech ostatnich miesiêcy ca³a lysinka zaczê³a mu porastaæ w³osami. Pe³nowarto¶ciowymi w³osami. Najprawdopodobniej ma to zwi±zek z antyandrog. Dzia³aniem spiro. Chcia³abym w tym miejscu zaznaczyæ, i¿ absolutnie nie jest moim zamiarem zachêcanie kogokolwiek do lykania spironolaktonu . Co wiêcej, nawet w cytowanym przeze mnie artykule jest wymieniony szereg bardzo niefajnych potencjalnych ubokow wynikaj±cych ze stosowania spiro. Sednem sprawy nie jest to, co staruszek ³ykal lecz fakt, ¿e odwrócenie totalnej miniaturyzacji mieszkow jest mozliwe. Mieszki bowiem nie umieraj±, lecz w toku miniaturyzacji (pod wplywem przewleklego stanu zapalnego i dht, o czym pozniej w wolnej chwili wkleje kilka ciekawych rzeczy, na ktore trafilam)staj± siê niewidoczne i ulegaj± zwloknieniu. Odwrócenie zwloknienia jest procesem d³ugotrwa³ym, lecz jak widac mo¿liwym (nie wiem, kto to powiedzia³, ale bardzo mi siê spodoba³o: Nie ma chorób nieuleczalnych. Je¿eli istnieje w historii choæ jeden przypadek wyleczenia z danej choroby -nie jest ona nieuleczalna) Wracajac do artykulu...Ponownie - znowu kluczowym aspektem wydaje siê byæ zwalczanie stanu zapalnego. Jednocze¶nie na scenie pojawiaj± nam siê nowi(lub niezupelnie nowi) gracze: emu Oil oraz tauryna. I kilku innych:

http://www.hairloss-research.org/Upd...itine8-09.html

W tym zacna kurkumina. Cze¶æ z wymienionych w linku substancji by³a zapewne przez nas testowana, ale czy zawsze w takich po³±czeniach? Mo¿e synergia i dawka jest tu istotna. I czas.

C.D.N wkrótce
Przeczyta³am jednym tchem bo dajê jak±¶ nadzieje, któr± ja powoli tracê... Proszê o wiêcej!
saoriQ jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-02, 17:52   #3552
natalia0790
Przyczajenie
 
Avatar natalia0790
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 18
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

ja ma jeszcze pytanie, straszny t³usty ³upie¿ na g³owie, i przez to wypadaj± mi w³osy co ja ma zrobiæ?znacie jakie¶ skuteczne sposoby?

badania hormonalne i inne krwi mam w normie
natalia0790 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 20:05   #3553
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Z suplementów, po którym widaæ ró¿nicê bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu³ki na raz ³ykn±æ. Paznokcie mia³am jakby tipsy kto¶ mi doklei³ Teraz testujê najnowszy vitapil i dupa, pazury siê krusz±, to co tu ma na w³osy pomóc.

Poza tym jestem na kuracji dr S³owiñskiej i efekty s± piorunuj±ce. W³osy przesta³y wypadaæ, prze¶wity zarastaj±, inne ¿ycie. ¯yczê, ¿eby ka¿da z was znalaz³a swoj± kuracjê. Mi niestety zio³a ani mezoterapia nic nie da³a, dosz³am do takiego punktu, ¿e by³o mi wszystko jedno. Teraz czujê, ¿e ¿yjê.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 20:48   #3554
susse
Zakorzenienie
 
Avatar susse
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomo¶ci: 3 202
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Z suplementów, po którym widaæ ró¿nicê bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu³ki na raz ³ykn±æ. Paznokcie mia³am jakby tipsy kto¶ mi doklei³ Teraz testujê najnowszy vitapil i dupa, pazury siê krusz±, to co tu ma na w³osy pomóc.

Poza tym jestem na kuracji dr S³owiñskiej i efekty s± piorunuj±ce. W³osy przesta³y wypadaæ, prze¶wity zarastaj±, inne ¿ycie. ¯yczê, ¿eby ka¿da z was znalaz³a swoj± kuracjê. Mi niestety zio³a ani mezoterapia nic nie da³a, dosz³am do takiego punktu, ¿e by³o mi wszystko jedno. Teraz czujê, ¿e ¿yjê.
Super
Co to za kuracja?
susse jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-02, 21:27   #3555
Sailor Star Fighter
Rozeznanie
 
Avatar Sailor Star Fighter
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 709
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez saoriQ Poka¿ wiadomo¶æ
... Proszê o wiêcej!
i ja
Sailor Star Fighter jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 07:50   #3556
Anna07_07
Raczkowanie
 
Avatar Anna07_07
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 426
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Z suplementów, po którym widaæ ró¿nicê bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu³ki na raz ³ykn±æ. Paznokcie mia³am jakby tipsy kto¶ mi doklei³ Teraz testujê najnowszy vitapil i dupa, pazury siê krusz±, to co tu ma na w³osy pomóc.

Poza tym jestem na kuracji dr S³owiñskiej i efekty s± piorunuj±ce. W³osy przesta³y wypadaæ, prze¶wity zarastaj±, inne ¿ycie. ¯yczê, ¿eby ka¿da z was znalaz³a swoj± kuracjê. Mi niestety zio³a ani mezoterapia nic nie da³a, dosz³am do takiego punktu, ¿e by³o mi wszystko jedno. Teraz czujê, ¿e ¿yjê.

Antuanetta
, napisz co¶ wiêcej!
__________________
Wewnêtrznie:
Magnez + B6, Pygeum Swanson, Witamina D3 i K2, Vitapil
Zewnêtrznie:
Wcierki - Alopexy 5% (co drugi dzieñ
wieczorem), wcierka wzmacniaj±ca Kolorówka, maski ró¿ne, cassia
Anna07_07 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 09:08   #3557
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Z suplementów, po którym widaæ ró¿nicê bynajmniej na paznokciach to Bio-Silika, tylko trzeba 2 kapsu³ki na raz ³ykn±æ. Paznokcie mia³am jakby tipsy kto¶ mi doklei³ Teraz testujê najnowszy vitapil i dupa, pazury siê krusz±, to co tu ma na w³osy pomóc.

Poza tym jestem na kuracji dr S³owiñskiej i efekty s± piorunuj±ce. W³osy przesta³y wypadaæ, prze¶wity zarastaj±, inne ¿ycie. ¯yczê, ¿eby ka¿da z was znalaz³a swoj± kuracjê. Mi niestety zio³a ani mezoterapia nic nie da³a, dosz³am do takiego punktu, ¿e by³o mi wszystko jedno. Teraz czujê, ¿e ¿yjê.
Antuanetta, poproszê o szczegó³y Po czym takie efekty?
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 09:21   #3558
aga1522
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomo¶ci: 2
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Witam wszystkich serdecznie,jestem nowa na tym forum,a to pierwszy w±tek w którym sie wypowiadam.Zafascynowana histori± dobrejrady od ponad tygodnia ³ykam prostenal perfect,z nadziej± na poprawê kondycji moich marniutkich w³osków.Od lat by³y rzadkie i s³abe,a teraz mam ich tak malutko jak jeszcze nigdy,nie moge rozpuscic bo wygl±daja tak kozmarnieMy¶lê ¿e u mnie jedn± z przyczyn takiego stanu rzeczy mo¿e byæ stres którego mam naprawde sporo:/Mam nadzieje ¿e prostenal pomo¿e

---------- Dopisano o 09:21 ---------- Poprzedni post napisano o 09:17 ----------

Cytat:
Napisane przez natalia0790 Poka¿ wiadomo¶æ
ja ma jeszcze pytanie, straszny t³usty ³upie¿ na g³owie, i przez to wypadaj± mi w³osy co ja ma zrobiæ?znacie jakie¶ skuteczne sposoby?

badania hormonalne i inne krwi mam w normie

Witam,te¿ czasem pojawia mi siê to dziadostwo,stosuje wtedy szampon vichy dercos na t³usty ³upie¿,nawet pomaga,tylko drogi jest,ponad 40z³ za 200 ml
aga1522 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 09:21   #3559
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Antuanetta, ju¿ wiem Doczyta³am na kafeterii. W miêdzyczasie obszuka³am neta w tej kwestii i zamierzam spróbowaæ... Finasteryd nie nale¿y do specyfików bezpiecznych, ale widzê ¿e coraz czê¶ciej na necie pojawiaj± siê informacje odno¶nie stosowania i skuteczno¶ci na ³ysienie u kobiet. Jak wrócê z wakacji udam siê do jakiego¶ dobrego endo i poproszê o receptê.

Interesowa³am siê bardzo tym specyfikiem swego czasu, ale jeszcze kilka lat temu nie by³o przypadków aby kobiety to stosowa³y (a przynajmniej nie pisa³y o tym) ani ¿eby lekarze przepisywali kobietom. Mój by³y mia³ bzika na punkcie ³ysienia, cuda stosowa³. Doradzi³am fina ale po wizycie u lekarza zrezygnowa³ - pewnie ze strachu przed zmniejszeniem libido czy potencji

....


Ech... Sama nie wiem co o tym my¶leæ. Im wiêcej czytam tym wiêcej w±tpliwo¶ci. Jakby nie by³o jest to mieszanie w hormonach. Czy nie za wysoka cena za w³osy? Tym bardziej gdy badanie hormonów jest wzorcowe?...

http://porostwlosow.pl/czy-finastery...-lysienie.html

Edytowane przez Gaya_oo
Czas edycji: 2015-07-03 o 09:37
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-03, 17:38   #3560
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya, ja bardziej ni¿ fina bojê siê tabletek anty, które trzeba dla ochrony stosowaæ. Fina mogê z czasem redukowaæ do ³ykania nawet raz na kilka dni a z antykoncepcj± nie ma tak ³atwo. Libido zamiast spa¶æ to mi wzros³o, tutaj chyba psychika dzia³a, bo w³os ro¶nie, cz³owiekowi samoocena wzrasta.

Kuracjê stosujê 3 miesi±ce, a efekty s± ogromne.Fin, antyki i loxon 5% i zero problemów z wypadaniem w³osów.Trzymaj± siê mocno g³owy, mogê ci±gn±æ, czesaæ, myæ codziennie, szok. Pod koniec lipca postaram siê wrzuciæ zdjêcia dla porównania.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 18:52   #3561
Gaya_oo
Rozeznanie
 
Avatar Gaya_oo
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 566
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, ja bardziej ni¿ fina bojê siê tabletek anty, które trzeba dla ochrony stosowaæ. Fina mogê z czasem redukowaæ do ³ykania nawet raz na kilka dni a z antykoncepcj± nie ma tak ³atwo. Libido zamiast spa¶æ to mi wzros³o, tutaj chyba psychika dzia³a, bo w³os ro¶nie, cz³owiekowi samoocena wzrasta.

Kuracjê stosujê 3 miesi±ce, a efekty s± ogromne.Fin, antyki i loxon 5% i zero problemów z wypadaniem w³osów.Trzymaj± siê mocno g³owy, mogê ci±gn±æ, czesaæ, myæ codziennie, szok. Pod koniec lipca postaram siê wrzuciæ zdjêcia dla porównania.
Chêtnie zobaczê zdjêcia Loxon u mnie odpada ;/ Mam ciemne w³osy i wielkie obawy przed tym, ¿e sypnie mi siê w±s i/albo baczki. Tym sposobem zwiêkszê jeszcze moje problemy Dzieci ju¿ nie planujê, wiêc w moim przypadku antyki nie s± konieczne, prawda? Nie ma opcji zaj¶cia w ci±¿ê w chwili obecnej Bêdê rozwa¿aæ tego fina przez najbli¿szy czas bior±c pod uwagê wszystkie plusy i minusy. Z w³osami z roku na rok jest coraz gorzej. Prze¶wity strasz±... ;/ Robi³am sobie badanie poziomu wit. D3, oczywi¶cie mam jej za ma³o i wcale siê nie dziwiê. S³oñca unikam od d³ugiego ju¿ czasu, bo przecie¿ s³oñce sprawia, ¿e ³ysin± ¶wiecê Mezoterapia osoczem da³a krótkotrwa³y efekt i tak co mia³o polecieæ to polecia³o, tyle ¿e z opó¼nieniem. Kieszeñ mi opró¿ni³a - to fakt, nie warto by³o ;/ Pocieszam siê, ¿e jestem zdrowa, ¿e nic mi nie dolega, ale jestem kobiet± i chyba jak najbardziej normalnym jest ¿e za³amuje mnie totalnie utrata w³osów
Gaya_oo jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 19:59   #3562
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Gaya_oo Poka¿ wiadomo¶æ
Chêtnie zobaczê zdjêcia Loxon u mnie odpada ;/ Mam ciemne w³osy i wielkie obawy przed tym, ¿e sypnie mi siê w±s i/albo baczki. Tym sposobem zwiêkszê jeszcze moje problemy Dzieci ju¿ nie planujê, wiêc w moim przypadku antyki nie s± konieczne, prawda? Nie ma opcji zaj¶cia w ci±¿ê w chwili obecnej Bêdê rozwa¿aæ tego fina przez najbli¿szy czas bior±c pod uwagê wszystkie plusy i minusy. Z w³osami z roku na rok jest coraz gorzej. Prze¶wity strasz±... ;/ Robi³am sobie badanie poziomu wit. D3, oczywi¶cie mam jej za ma³o i wcale siê nie dziwiê. S³oñca unikam od d³ugiego ju¿ czasu, bo przecie¿ s³oñce sprawia, ¿e ³ysin± ¶wiecê Mezoterapia osoczem da³a krótkotrwa³y efekt i tak co mia³o polecieæ to polecia³o, tyle ¿e z opó¼nieniem. Kieszeñ mi opró¿ni³a - to fakt, nie warto by³o ;/ Pocieszam siê, ¿e jestem zdrowa, ¿e nic mi nie dolega, ale jestem kobiet± i chyba jak najbardziej normalnym jest ¿e za³amuje mnie totalnie utrata w³osów
Gaya nie unikaj s³oñca, s³oñce to ¿ycie. Moje w³osy te¿ zawsze bardziej lec± w okresie nas³onecznienia, wszêdzie ich pe³no, ale wolê za³o¿yæ kapelusik, choæ wygl±dam w nim koszmarnie, ale braæ ze s³oñca co siê da.

Co do Antuanetty te¿ z rado¶ci± przeczyta³am o efektach i my¶lê, ¿e w moim wieku ju¿ nie mam nic do stracenia a co najwy¿ej mogê zyskaæ w³osy i ? zwiêkszenie libido? Bojê siê tylko nadmiaru wagi , wiêc chyba spróbujê i st±d pytanie, bo siê doczyta³am, ¿e jest wiele fina, który poleca znawczyni tematu?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 20:10   #3563
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Gaya, fin powoduje wady p³odu, jak jest ryzyko zaj¶cia w ci±¿ê to lepiej siê zabezpieczyæ Ja muszê Zarastam, zarastam, z niepo¿±danych w³osów to nic nie zauwa¿y³am, a loxon wystarcza mi na 2 tygodnie, nie umiem tego mniej nak³adaæ, mo¿e z czasem zredukujê do stosowania tylko wieczorem, puki co do sierpnia wytrzymam, bo mam wesele siostry i nie chcê zniweczyæ efektu. Ja stosujê najtañszy zamiennik czyli alopexy, jakie¶ 25 z³ butelka. Finasteryd na rok stosowania to koszt oko³o 100 z³. W sierpniu mam wizytê kontroln±, zapadnie decyzja co dalej czy kontynujemy, czy zmieniamy kuracjê. W ocenie pani doktor mam kilka typów ³ysienia w jednym, gorzej ju¿ nie mo¿e byæ. Powiedzia³a, ¿e leczenie to co najmniej 3 lata na wyd³u¿enie anagenu. Zanim odzyskam w³osy w³a¶ciwe sporo ich jeszcze siê wymieni. Jako¶ ufam tej kobiecie, ma wiedzê i zawsze kilku studentów, którym t³umaczy co i jak leczyæ.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 20:19   #3564
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Gaya, fin powoduje wady p³odu, jak jest ryzyko zaj¶cia w ci±¿ê to lepiej siê zabezpieczyæ Ja muszê Zarastam, zarastam, z niepo¿±danych w³osów to nic nie zauwa¿y³am, a loxon wystarcza mi na 2 tygodnie, nie umiem tego mniej nak³adaæ, mo¿e z czasem zredukujê do stosowania tylko wieczorem, puki co do sierpnia wytrzymam, bo mam wesele siostry i nie chcê zniweczyæ efektu. Ja stosujê najtañszy zamiennik czyli alopexy, jakie¶ 25 z³ butelka. Finasteryd na rok stosowania to koszt oko³o 100 z³. W sierpniu mam wizytê kontroln±, zapadnie decyzja co dalej czy kontynujemy, czy zmieniamy kuracjê. W ocenie pani doktor mam kilka typów ³ysienia w jednym, gorzej ju¿ nie mo¿e byæ. Powiedzia³a, ¿e leczenie to co najmniej 3 lata na wyd³u¿enie anagenu. Zanim odzyskam w³osy w³a¶ciwe sporo ich jeszcze siê wymieni. Jako¶ ufam tej kobiecie, ma wiedzê i zawsze kilku studentów, którym t³umaczy co i jak leczyæ.
Który finasteryd za¿ywasz?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 20:22   #3565
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Mam Finaster
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-03, 20:35   #3566
MM-1968
Rozeznanie
 
Avatar MM-1968
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: pó³noc
Wiadomo¶ci: 831
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Cytat:
Napisane przez Antuanetta Poka¿ wiadomo¶æ
Mam Finaster
Nie przyty³a¶?
__________________

- ,
-magnez B6, kerabione booster, kolagen
-pielêgnacja w³osów: kosmetyki Monat, farba Biokap delicato
https://www.instagram.com/fioletowa_nessie/


MM-1968 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 08:36   #3567
Antuanetta
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomo¶ci: 556
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Chcia³abym przytyæ ale nic z tego, waga stoi w miejscu, ca³e 51 kg.
Antuanetta jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 14:32   #3568
Agilla23
Raczkowanie
 
Avatar Agilla23
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomo¶ci: 55
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Antuanetta, spoko, steryd mo¿esz braæ, nawet jak przytyjesz to nie bêdzie ¼le, bo szczuplak z Ciebie.
Ja bym siê ba³a z racji tego, ¿e my¶lê o dziecku. Ale gdybym ju¿ 2 mia³a w domu, to bym siê nie waha³a. Ju¿ jedn± ci±¿ê mia³am, gdy synek w 6 miesi±cu ci±zy umar³ na serduszko i mam fio³a na tym punkcie.
Tylko, ¿e w³osy te¿ prze¿ywam, lec± strasznie.
Mia³am podejrzenie pco, ale testo i DHEA, DHEAS mam w normie, nawet nie w górnej. ALe OH 17 progesteron w górnej 1,25 (norma 0,2-2,3). W fazie pêcherzykowej, w 3 dc. Nie wiem czy to co¶ z nadnerczami nie jest, bo kiedy¶ te¿ mi wy¿szy wyszed³.
Wtedy to ju¿ chyba tylko sterydy, typu pabi dexa czy Encorton????
Ma która¶ z tym do¶wiadczenie? W pierwsz± ci±¿e zasz³am bez ¿adnego leczenia. Mo¿e po ci±zy co¶ siê spieprzy³o.
__________________
Wewnêtrznie: magnez B6, Vitrum D3, Falvit, pestki s³onecznika i migda³y
Zewnêtrznie: przerwa
Agilla23 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-04, 15:42   #3569
tekla45
Zadomowienie
 
Avatar tekla45
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 150
GG do tekla45
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Chylê czo³a skrzypowi polnemu- 2 tabletki dziennie i w³oski przesta³y wypadaæ. Pazurki jak stal. Koszt- ok 4- 5z³ opakowanie.
__________________
Posiadaczka kota- MIZI zwanej Futrzak

Niezale¿na konsultantka firmy Mary Kay.

Przysz³a Pani Kosowa (mi³o¶æ znaleziona!!!)


Wielbicielka tatua¿y
tekla45 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-07-05, 23:20   #3570
Ania 1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Znalaz³am skuteczny sposób na wypadanie w³osów cz.III

Witam... Stwierdzone u dermatologa ³ysienie androgenowe.. Mia³am mega gêste krecone w³osy, a mam rzadkie siano ;( Przesuniêta juz sporo linia czo³owa, szerszy przedzia³ek i pierwsze prze¶wity Loxon 5% stosowany juz 3 m-ce zmniejszy³ wypadanie (ale bez rewelacji, sa gorsze dni), ale nic nie odrasta ;( £ykam Biotebal. Prosze o rady. Jakie badania wykonaæ? Od czego mam zacz±æ, wpad³am w panikê!!!
Ania 1985 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Pielêgnacja w³osów


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-02-21 23:18:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:48.