Keratynowe prostowanie w³osów cz.IV - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Uroda > Pielêgnacja w³osów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesuj± siê stylizacj± fryzur oraz stylingiem. Chcesz pog³êbiæ swoj± wiedzê, podzieliæ siê do¶wiadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Zamknij w±tek
 
Narzêdzia
Stary 2015-03-19, 22:19   #2371
kakarokaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Jejkuu przepraszam gdzie¶ mi umknê³o a ¶ledzê w±tek od kilku dni :p
A mo¿esz powiedzieæ po jakim czasie mo¿na umyæ g³owê?
kakarokaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 03:55   #2372
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Na opakowaniu nic nie by³o napisane, wiêc my³am od razu. Ta maska tam z zestawu jest normaln± mask±, wiêc stwierdzi³am, ¿e skoro tak to bez sensu przetrzymywaæ w³osy. S± dalej super

Ja ogólnie jak narazie polecam, ale w³osy nie s± bardzo wyprostowane po tym.
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:32   #2373
gefcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ. Mam nadziejê, ¿e kto¶ mi pomo¿e. Zamówi³am przelewany zestaw Encanto i wydaje mi siê, ¿e co¶ z nim nie tak- zbyt gêste, inny zapach (wiele razy zamawia³am te kosmetyki, równie¿ w oryginalnym opakowaniu i mam porównanie). Sprzedawca po mojej wiadomo¶ci odpisa³ mi tak :"...nowa formu³a sk³adników (mniej szkodliwa dla zdrowia), a jako¶æ produktów taka sama. Nowe Encanto nie posiada aldehydu typu formaldehydu tylko aldehyd najnowszej generacji, który nie jest w ¿aden sposób szkodliwy dla zdrowia i jest w pe³ni dopuszczony w Unii Europejskiej." Co o tym my¶licie? Czy która¶ z Was spotka³a siê ju¿ z t± informacj± czy nieuczciwy sprzedawca chce mi wcisn±æ kit? Bêdê wdziêczna za odpowiedzi
Pozdrawiam
gefcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:46   #2374
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny, robi³am wczoraj Encanto. Trzeci raz, ale po roku przerwy. Czy kto¶ wie czy zmieni³ siê sk³ad przez ten ostatni rok?


Zupe³nie inna konsystencja szamponu, ten z wczoraj by³ konsystencji gêstego kisielu, wiêc zupe³nie inaczej ni¿ mój poprzedni. Do tego mam wra¿enie, ¿e ostatnio kolory keratyny i od¿ywki by³y ró¿ne, a wczoraj mia³am dwa preparaty ró¿owe. No i przede wszystkim: zapach. No wczoraj otwiera³am okno dla przyzwoito¶ci, ale spokojnie da³oby siê przy zamkniêtym. Ten specyficzny smrodek encanto by³ wyczuwalny i dra¿ni³ oczy i nos, ale nie tak intensywnie jak poprzednie dwa razy. Pop³aka³am siê raz, ale to dopiero jak mi kosmyk wlaz³ w oko.


Dzisiaj jestem po pierwszym myciu, zabieg wyszed³, w³osy s± ³adne, b³yszcz±ce i proste. I poprzednio i teraz kupi³am odlewki od zaufanych sprzedawców z pierwszego postu, wiêc my¶lê ¿e nikt mnie nie okantowa³. Ale przede wszystkim ten zapach mnie interesuje, bo naprawdê zabieg sta³ siê zno¶ny, czasoch³onny ale zno¶ny.



To mój post sprzed miesi±ca, wiêc co¶ w tym mo¿e byæ
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:48   #2375
Martiza3346
Raczkowanie
 
Avatar Martiza3346
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomo¶ci: 188
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cze¶æ dziewczyny! We wrze¶niu zdecydowa³am siê na zabieg keratynowego prostowania w³osów u fryzjera. Wiem, wiem, przep³aci³am strasznie, do tego jeszcze kupi³am szampon i od¿ywkê jak na grzeczn± klientkê przysta³o. Do dzi¶ moje w³osy nie odzyska³y dawnej tendencji do falowania. Teraz s± takie trochê "nijakie", ciê¿ko mi je u³o¿yæ dlatego od d³u¿szego czasu my¶lê by zrobiæ sobie encanto na w³asn± rêkê.
Teraz takie pytanie do Was, czy po encanto mog³abym stosowaæ ten szampon i od¿ywkê od fryzjerki? S± to produkty marki kerapro.
Martiza3346 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:55   #2376
Smerfetka696969
Zakorzenienie
 
Avatar Smerfetka696969
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomo¶ci: 15 487
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Martiza3346 Poka¿ wiadomo¶æ
Cze¶æ dziewczyny! We wrze¶niu zdecydowa³am siê na zabieg keratynowego prostowania w³osów u fryzjera. Wiem, wiem, przep³aci³am strasznie, do tego jeszcze kupi³am szampon i od¿ywkê jak na grzeczn± klientkê przysta³o. Do dzi¶ moje w³osy nie odzyska³y dawnej tendencji do falowania. Teraz s± takie trochê "nijakie", ciê¿ko mi je u³o¿yæ dlatego od d³u¿szego czasu my¶lê by zrobiæ sobie encanto na w³asn± rêkê.
Teraz takie pytanie do Was, czy po encanto mog³abym stosowaæ ten szampon i od¿ywkê od fryzjerki? S± to produkty marki kerapro.
Mo¿esz normalnie
__________________
Nie u¿ywamy cukru

10.03.2019 tp
17.03.2019-Zuzia
Smerfetka696969 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 17:58   #2377
gefcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomo¶ci: 16
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

ktoregos_dnia Bardzo dziêkujê za szybk± odpowied¼, jednak w moim zestawie w³a¶nie szampon jest ok, tzn. taki, jak w pierwszym zestawie a keratyna i od¿ywka s± tak gêste, ¿e odwracaj±c pojemniczek 'do góry nogami' one ani drgn±. A je¶li chodzi o kolor to od¿ywka jest prawie bia³a a keratyna lekko ró¿owa. Zapach bez ró¿nicy. Ehh nie pozostaje mi nic tylko sprawdziæ efekt wykonuj±c zabieg. Jeszcze raz dziêkujê

Edytowane przez gefcia
Czas edycji: 2015-03-20 o 18:01
gefcia jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2015-03-20, 18:09   #2378
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wroc³aw
Wiadomo¶ci: 8 967
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

No to rzeczywi¶cie jeszcze inaczej.. Daj znaæ jak posz³o, u mnie póki co siê trzyma
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-20, 21:35   #2379
kakarokaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

To znaczy siê je¶li chodzi o mnie, to nie zale¿a³o mi na w³osach prostych jak druty.. wiec nawet mi siê podoba jak gdzie¶ tam siê naturalnie odegn±.. :P
Zale¿a³o mi bardziej na od¿ywieniu w³osów i na razie chyba jestem zadowolona... Tylko w³a¶nie nie wiedzia³am czy mogê ju¿ umyæ w³osy, wiêc aktualnie siedzê z ulizem :P
Dosta³am te¿ t± maskê (4) do domu, mogê j± normalnie stosowaæ po umyciu?
kakarokaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-21, 20:37   #2380
gagatek461
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 171
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Kobietki kochane!
Mam dylemat. Prostowa³am jakie¶ 2-3 lata temu encanto. Wtedy w zasadzie tylko o tym tu by³o pisane By³±m zadowolona, efekt utrzyma³ siê ponad pó³ roku. W wrze¶niu powtózylam zabieg i có¿... to ju¿ nie to samo. W³osy podwinê³y siê na koñcach i wytrzyma³y mo¿e 2-3 miesi±ce. Jedyny plus taki, ¿e nie by³o takiego strasznego przylizu, jak za pierwszym razem.
Do czego zmierzam: otó¿ chcia³±bym powtórzyæ zabieg, ale zastanawiam siê czym, bo czytam w±tek pobie¿nie i widzê, ¿e jest teraz pe³no preparatów.
Moje w³osy s± bardzo, bardzo, bardzo cienkie. Nie krêcone, ale pusz± siê. Raczej niezniszczone. Chcia³abym je wyg³adziæ, wyprostowaæ i nadaæ po³ysk, a jednocze¶nie unikn±æ strasznego po³ysku. Dlatego zastanawia³am siê nad Kativ±, ale gdzie¶ tu wyczyta³am, ¿e po niej jest s³abe od¿ywienie.
Co doradzacie?
gagatek461 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 00:39   #2381
kakarokaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 11
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Na opakowaniu nic nie by³o napisane, wiêc my³am od razu. Ta maska tam z zestawu jest normaln± mask±, wiêc stwierdzi³am, ¿e skoro tak to bez sensu przetrzymywaæ w³osy. S± dalej super

Ja ogólnie jak narazie polecam, ale w³osy nie s± bardzo wyprostowane po tym.

Ja zmieniam zdanie i zdecydowanie nie polecam.. Umy³am dzisiaj pierwszy raz g³owê i zostawi³am ¿eby same wysch³y to wszystko po wywijane, wiec umy³am jeszcze raz i wysuszy³am, niby troszkê lepiej, ale dalej nie s± proste. Dodatkowo jak ich nie przeczesuje, to robi± siê takie brzydkie pozlepiane pasma.. ;/
kakarokaa jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 11:49   #2382
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witajcie
kupowa³y¶cie Encanto u ALICJA_Style ewentualnie encantodobrasil1 na all? Zale¿y mi na pojemno¶ci 236 a tam jest najtaniej jak na razie. Zastanawiam siê i nie pamiêtam, ile schodzi od¿ywki, bo mo¿e bardziej op³aca³oby mi siê zamówiæ sam± keratynê a domówiæ mniejsz± od¿ywkê, szampon mam jeszcze z poprzednich zabiegów

Edytowane przez martuunia
Czas edycji: 2015-03-22 o 11:51
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 13:41   #2383
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kakarokaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zmieniam zdanie i zdecydowanie nie polecam.. Umy³am dzisiaj pierwszy raz g³owê i zostawi³am ¿eby same wysch³y to wszystko po wywijane, wiec umy³am jeszcze raz i wysuszy³am, niby troszkê lepiej, ale dalej nie s± proste. Dodatkowo jak ich nie przeczesuje, to robi± siê takie brzydkie pozlepiane pasma.. ;/
Wyprostowanych w³osów bym siê nie spodziewa³a , jak moje siê faluj± na koñcach czasami to w±tpie, ¿eby to cokolwiek wyprostowa³o. Co do pozlepianych pasm - spróbuj zmieniæ od¿ywke/maskê. Ja zauwa¿y³am, ¿e przy ka¿dej w³osy inaczej siê zachowuj±. Mo¿e jaka¶ proteinowa od¿ywka, albo jak masz to dorzuæ pare kropli keratyny hydrolizowanej do swojej. Powinny siê "odlepiæ".

Szczerze powiem ¿e je¶li mam patrzeæ na kondycjê to u mnie s± idealne. Mo¿e to te¿ kwestia pielêgnacji, nie wiem.. ogólnie u mnie z ka¿dym myciem stawa³y siê coraz g³adsze i mniej pozlepiane, tak¿e daj znaæ jak bêdzie za pare myæ.

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
kupowa³y¶cie Encanto u ALICJA_Style ewentualnie encantodobrasil1 na all? Zale¿y mi na pojemno¶ci 236 a tam jest najtaniej jak na razie. Zastanawiam siê i nie pamiêtam, ile schodzi od¿ywki, bo mo¿e bardziej op³aca³oby mi siê zamówiæ sam± keratynê a domówiæ mniejsz± od¿ywkê, szampon mam jeszcze z poprzednich zabiegów
ja kupujê pe³ne opakowania tutaj:
http://encantokeratin.pl/pl/produkty-encanto
sprawdzony sklep, bra³am od nich wiele razy dodatkowo bardzo szybko wysy³aj±.

je¶li encantodobrasil1 to ci od tej strony o tej samej nazwie, to u nich bym nie kupi³a. Jako¶ nie ufam ludziom, którzy maj± tak± stronê internetow±

Alicja jest te¿ spoko ¼ród³em, zreszt± zawsze mo¿esz poczytaæ komentarze

Edytowane przez Miluchova
Czas edycji: 2015-03-22 o 13:44
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 13:43   #2384
kasza80
Rozeznanie
 
Avatar kasza80
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomo¶ci: 705
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kakarokaa Poka¿ wiadomo¶æ
Ja zmieniam zdanie i zdecydowanie nie polecam.. Umy³am dzisiaj pierwszy raz g³owê i zostawi³am ¿eby same wysch³y to wszystko po wywijane, wiec umy³am jeszcze raz i wysuszy³am, niby troszkê lepiej, ale dalej nie s± proste. Dodatkowo jak ich nie przeczesuje, to robi± siê takie brzydkie pozlepiane pasma.. ;/
robi³a¶ alfaparf u fryzjera tak?
kasza80 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 14:39   #2385
anita87waw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Witam Was. stara³am sie przeczytaæ ca³y w±tek ale do¶æ ciêzko
Na pocz±tku chcia³am byæ tak odwa¿na jak Wy i zamówiæ jakis zestaw do domu i sama sobie zrobiæ keratynowe prostowanie, ale chyba jednak sie boje Mam dosc lamliwe koncowki i nie sie boje tego skrócenia ich po zabiegu 10 cm jak wlosy mam tylko do szyi. Wiec mam pytanie jaki zabieg by¶cie polecily w salonie. True keratin czy sunliss? sunliss widzialam tutaj jedna opinie negatywna a na true jedna pozytywna a moze cos innego? i moze która z Was zna jakis salon w warszawie albo obrze¿ach gdzie robia fajnie prostowanie w³osów? jak zabieg mi wyjdzie i po przygladaniu sie fryzjerce to pozniej zamowie sobie encanto
anita87waw jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 16:08   #2386
coconutssy
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomo¶ci: 17
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Witajcie
kupowa³y¶cie Encanto u ALICJA_Style ewentualnie encantodobrasil1 na all? Zale¿y mi na pojemno¶ci 236 a tam jest najtaniej jak na razie. Zastanawiam siê i nie pamiêtam, ile schodzi od¿ywki, bo mo¿e bardziej op³aca³oby mi siê zamówiæ sam± keratynê a domówiæ mniejsz± od¿ywkê, szampon mam jeszcze z poprzednich zabiegów
Ja kupowa³am odlewkê Encanto u ALICJA_Style na Allegro
By³am przezadowolona (jedyny minus: przyliz) - wstawia³am tu zdjêcie. W³a¶nie minê³o 2 miesi±ce od wykonania. W³osy trochê siê wywijaj± - nie ma ju¿ tafli (nigdy nie suszê suszark±). Jakbym na mokre nie nak³ada³a serum Kerapro (a potem Mythic Oil) i rêkoma nie "naci±ga³a i prostowa³a" z tymi kosmetykami (które te¿ trochê obci±¿aj±), pewnie by³by mocno falowane. W ci±gu ostatnich kilku dni zauwa¿y³am, ¿e zaczynaj± siê puszyæ Za to po przylizie ani ¶ladu.
Mia³am nadziejê na d³u¿sze utrzymanie siê efektu.
Wci±¿ jednak jestem zadowolona, ¿e wykona³am, bo przez prawie 2 miesi±ce mia³am b³ogi spokój i najpiêkniejsze -niepusz±ce siê- w³osy

coconutssy jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 17:19   #2387
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomo¶ci: 1 737
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny ile Ml na takie wlosy bym potrzebowala ? Nie sa geste.I czy sama dam rade wykonac zanieg ?

W moim miescie fryzjerka wycienila zabieg na 700zl ( mieszkam w uk) wole juz sama cos podzialac
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg image.jpg (66,2 KB, 65 za³adowañ)
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JU¯ S¡ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. ¦wiebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 19:13   #2388
martuunia
Zadomowienie
 
Avatar martuunia
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: uæ
Wiadomo¶ci: 1 912
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Miluchova Poka¿ wiadomo¶æ
Wyprostowanych w³osów bym siê nie spodziewa³a , jak moje siê faluj± na koñcach czasami to w±tpie, ¿eby to cokolwiek wyprostowa³o. Co do pozlepianych pasm - spróbuj zmieniæ od¿ywke/maskê. Ja zauwa¿y³am, ¿e przy ka¿dej w³osy inaczej siê zachowuj±. Mo¿e jaka¶ proteinowa od¿ywka, albo jak masz to dorzuæ pare kropli keratyny hydrolizowanej do swojej. Powinny siê "odlepiæ".

Szczerze powiem ¿e je¶li mam patrzeæ na kondycjê to u mnie s± idealne. Mo¿e to te¿ kwestia pielêgnacji, nie wiem.. ogólnie u mnie z ka¿dym myciem stawa³y siê coraz g³adsze i mniej pozlepiane, tak¿e daj znaæ jak bêdzie za pare myæ.



ja kupujê pe³ne opakowania tutaj:
http://encantokeratin.pl/pl/produkty-encanto
sprawdzony sklep, bra³am od nich wiele razy dodatkowo bardzo szybko wysy³aj±.

je¶li encantodobrasil1 to ci od tej strony o tej samej nazwie, to u nich bym nie kupi³a. Jako¶ nie ufam ludziom, którzy maj± tak± stronê internetow±

Alicja jest te¿ spoko ¼ród³em, zreszt± zawsze mo¿esz poczytaæ komentarze

Z ciekawo¶ci zapytam-co jest na tej stronie,bo nie mogê jej znale¼æ? ok dziêkujê za info! A komentarze na all to troche tak jak recenzje na kwc-niektórzy oceniaj± co¶,chocia¿ ¼le dobrali,¼le stosowali albo po prostu nie widz± ze co¶ jest nie tak i s± zadowoleni albo nie. A Wy tutaj siê znacie i jest pewniej zapytaæ
martuunia jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 21:30   #2389
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny ile Ml na takie wlosy bym potrzebowala ? Nie sa geste.I czy sama dam rade wykonac zanieg ?

W moim miescie fryzjerka wycienila zabieg na 700zl ( mieszkam w uk) wole juz sama cos podzialac
S± naprawdê d³ugie Zalezy jaki preparat wybierzesz, jedne s± bardziej wydajne inne mniej (np. cocochoco jest strasznie niewydajne w porównaniu do encanto). Proponowa³abym minimum 150-180 ml, mo¿e nawet i 200 ml dla pewno¶ci. Lepiej jak zostanie preparatu ni¿ jakby mia³o brakn±æ i w³osy by³yby niedok³adnie pokryte
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-22, 22:23   #2390
kochaneczka7
Zadomowienie
 
Avatar kochaneczka7
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: UK - Bristol
Wiadomo¶ci: 1 737
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez czekoladka3 Poka¿ wiadomo¶æ
S± naprawdê d³ugie Zalezy jaki preparat wybierzesz, jedne s± bardziej wydajne inne mniej (np. cocochoco jest strasznie niewydajne w porównaniu do encanto). Proponowa³abym minimum 150-180 ml, mo¿e nawet i 200 ml dla pewno¶ci. Lepiej jak zostanie preparatu ni¿ jakby mia³o brakn±æ i w³osy by³yby niedok³adnie pokryte
Dziekuje za odpowiedz. Poteierdzilas to co przypuszczalam Jutro bede zamaiwac, tylko czy sobie poradze ? Najwyzej tz zaciagnê
__________________
marzec 2017 - Zostane mama Nelki
03.2015 - wkladki 475 cc JU¯ S¡ !
02.05.2016 - teosyal kiss dr. ¦wiebocka
10.04.2017 - licooooowki dr.KOBA
??.??.2017 - ckn (szukam lekarza )

instagram. kochaneczka7
kochaneczka7 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 22:25   #2391
Miluchova
Zadomowienie
 
Avatar Miluchova
 
Zarejestrowany: 2013-09
Lokalizacja: ¯ywiec
Wiadomo¶ci: 1 354
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez martuunia Poka¿ wiadomo¶æ
Z ciekawo¶ci zapytam-co jest na tej stronie,bo nie mogê jej znale¼æ? ok dziêkujê za info! A komentarze na all to troche tak jak recenzje na kwc-niektórzy oceniaj± co¶,chocia¿ ¼le dobrali,¼le stosowali albo po prostu nie widz± ze co¶ jest nie tak i s± zadowoleni albo nie. A Wy tutaj siê znacie i jest pewniej zapytaæ
http://www.encantodobrasil.pl/sklep-.html
Miluchova jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-22, 22:32   #2392
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez kochaneczka7 Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekuje za odpowiedz. Poteierdzilas to co przypuszczalam Jutro bede zamaiwac, tylko czy sobie poradze ? Najwyzej tz zaciagnê
najwiêksze problemy pewnie bêdziesz mia³a z na³o¿eniem preparatu i wyprostowaniem w³osów z ty³u, wtedy mo¿e siê przydaæ pomoc drugiej osoby Jednak wiele dziewczyn z w±tku robi± sobie same i daj± radê
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 00:31   #2393
Ruda250
Przyczajenie
 
Avatar Ruda250
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej!
Wczoraj razem z narzeczonym zrobili¶my mi encanto - zajê³o nam to 7 (!!!) godzin, bo bardzo siê starali¶my, ¿eby zrobiæ to dok³adnie, a i jako¶ nieporadnie nam sz³o, ale warto by³o

Póki co w³osy mam przylizane, ale nie przeszkadza mi to, bo dzi¶ po umyciu i wysuszeniu s± proste i b³yszcz±ce

Jedyne co, to niektóre koñcówki troszkê odstaj± i lekko mnie to wkurza :P Co stosujecie, ¿eby je wyg³adziæ w takich przypadkach? Ja dzi¶ poradzi³am sobie odrobin± oleju ze s³odkich migda³ów.

Oto fotki moich w³osów, jedna sprzed zabiegu (robiona parê miesiêcy temu), druga dzi¶ po umyciu i wysuszeniu w³osów.
Za³±czone zdjêcia
Rodzaj pliku: jpg porównanie.jpg (133,9 KB, 119 za³adowañ)
__________________
Whoever said diamonds are a girl's best friend clearly never owned a DOG
Ruda250 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 02:19   #2394
cecilly
Przyczajenie
 
Avatar cecilly
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 24
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny,
dwa miesi±ce temu zastanawia³am siê nad keratyn± jednak stchórzy³am i wybra³am opcjê ³atwiejsz± tj. toner Joico z keratyn±. Niestety keratyna z koloru siê wyp³uka³a a moje w³osy, to znowu obraz nêdzy i rozpaczy
Raz przeczyta³am CA£Y w±tek tj. 4 czê¶ci (tak, tak, trzy wieczory!) wiêc ju¿ tak mniej wiêcej wiem co i jak, ale znalaz³am na all... dwa produkty, których nie kojarzê. Proszê o radê.

MOJE W£OSY
Blond ¶redni/jasny, z³otawy, farbowany nie jeden raz. U¿ywam suszarki, bez mam przyliz straszny i go nie lubiê. D³ugo¶æ - bob do ramion, w³osy cienkie (bardzo), puszyste ¶rednio, pusz±ce siê

CO CHCÊ OSI¡GN¡Æ
Regeneracja (!), nie musz± byæ super proste, nawet siê ciut tego bojê ale mam nadziejê, ¿e na szczotce je u³o¿ê (podobno ³atwiej, opinie?). W³osy nie maj± tak jakby "budulca", s± ³amliwe, szybko siê rozdwajaj±. Nie chcê ich znowu ¶cinaæ (max.2-3cm). Bojê siê przylizu (mam ma³o w³osów), po czym po ok. tygodniu go nie bêdzie. Myjê codziennie (delikatne szampony, bez sls).

Któr± keratynê wybraæ?
- encanto 65ml ?
- alfaparf 50ml ?
- kerapro 5 ?

Kiedy¶ my¶la³am o Kativii (do kupienia stacjonarnie w Warszawie) ale podobno nie regeneruje zbytnio lub o Chocococo, ale opinie by³y ró¿ne.

Równie¿, czy na³o¿enie 3-4cm od skóry g³owy oszczêdzi mi przyklapu?

Mo¿e kto¶ posiada podobny problem i przetestowa³ parê ró¿nych keratyn.Pomó¿cie

cecilly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 16:25   #2395
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 002
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Dziewczyny czy która¶ z Was robi³a prostowanie w salonie TRUE KERATIN? Moja fryzjerka mnie namawia. Chcia³abym ¿eby moje puszace sie w³osy wreszcie by³y g³adkie a trochê boje sie sama wykonaæ taki zabieg. Czy ró¿ni± siê miedzy sob± te keratyny?
__________________
"¯ycie to po¿±danie. Ca³a reszta to tylko szczegó³."
Cellly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 18:10   #2396
o_Khaleesi_o
Zadomowienie
 
Avatar o_Khaleesi_o
 
Zarejestrowany: 2014-03
Lokalizacja: Westeros
Wiadomo¶ci: 1 651
Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Ja robi³am true keratin w salone za 350zl za w³osy do zapiêcia stanika. Efekt jak przy cocochoco czy encanto, min±³ miesiac a w³osy nadal proste, wiadomo trochê odrost gdzieniegdzie musze przejechaæ prostownica ale jestem zadowolona, w³osy tez nie sa tak bardzo przyklapniete jak po encanto. Zabieg wykonano w 1,5h. W³osy naturalnie mam krêcone skrêt 3a.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
o_Khaleesi_o jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:10   #2397
Cellly
Zadomowienie
 
Avatar Cellly
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomo¶ci: 1 002
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez o_Khaleesi_o Poka¿ wiadomo¶æ
Ja robi³am true keratin w salone za 350zl za w³osy do zapiêcia stanika. Efekt jak przy cocochoco czy encanto, min±³ miesiac a w³osy nadal proste, wiadomo trochê odrost gdzieniegdzie musze przejechaæ prostownica ale jestem zadowolona, w³osy tez nie sa tak bardzo przyklapniete jak po encanto. Zabieg wykonano w 1,5h. W³osy naturalnie mam krêcone skrêt 3a.


Wys³ane z iPhone za pomoc± Tapatalk
Dziekujê za informacjê
Czy wiecie mo¿e czy te zabiegi keratynowe s± bezpieczne dla kobiet w ciazy? Moja kolezanka chcia³aby zrobiæ ze mn± i nie wiemy czy mo¿e? Podobno True Keratin nie zawiera formaldehydu, ale nie wiem na ile to prawda jest?
__________________
"¯ycie to po¿±danie. Ca³a reszta to tylko szczegó³."
Cellly jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 21:55   #2398
lenor
Zadomowienie
 
Avatar lenor
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Waw
Wiadomo¶ci: 1 141
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Ruda250 Poka¿ wiadomo¶æ
Hej!
Wczoraj razem z narzeczonym zrobili¶my mi encanto - zajê³o nam to 7 (!!!) godzin, bo bardzo siê starali¶my, ¿eby zrobiæ to dok³adnie, a i jako¶ nieporadnie nam sz³o, ale warto by³o

Póki co w³osy mam przylizane, ale nie przeszkadza mi to, bo dzi¶ po umyciu i wysuszeniu s± proste i b³yszcz±ce

Jedyne co, to niektóre koñcówki troszkê odstaj± i lekko mnie to wkurza :P Co stosujecie, ¿eby je wyg³adziæ w takich przypadkach? Ja dzi¶ poradzi³am sobie odrobin± oleju ze s³odkich migda³ów.

Oto fotki moich w³osów, jedna sprzed zabiegu (robiona parê miesiêcy temu), druga dzi¶ po umyciu i wysuszeniu w³osów.
super
lenor jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-23, 22:17   #2399
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomo¶ci: 7 631
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Cytat:
Napisane przez Cellly Poka¿ wiadomo¶æ
Dziekujê za informacjê
Czy wiecie mo¿e czy te zabiegi keratynowe s± bezpieczne dla kobiet w ciazy? Moja kolezanka chcia³aby zrobiæ ze mn± i nie wiemy czy mo¿e? Podobno True Keratin nie zawiera formaldehydu, ale nie wiem na ile to prawda jest?
w ci±zy lepiej nie ryzykowaæ
czekoladka3 jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Stary 2015-03-25, 09:30   #2400
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomo¶ci: 5 570
Dot.: Keratynowe prostowanie wlosow cz.IV

Hej Dziewczyny
mój pierwszy post tutaj, zapozna³am siê ze stworzonym przez Was FAQ - ¶wietna robota
dziêkujê ¿e mog³am to przeczytaæ
Ogl±dam te zdjêcia i nie wierzê w³asnym oczom JAKIE EFEKTY !!!!!!
Szczególnie teraz widzia³am zdjêcia Ruda250 Twoje w³osy wygl±daj± teraz jak z reklamy, piêkne!


Dziewczyny, czy jest mo¿e gdzie¶ napisane co z³ego siê dzieje i jak czêsto po ker. prost. w³osów?
Zastanawiam siê jakie mam szanse ¿e co¶ pójdzie nie tak.


Dopytam tylko, czy wci±¿ aktualne jest to co napisa³y¶cie ¿e lubicie Encanto?
je¶li chodzi o "regeneracjê" oraz d³ugo¶æ trzymania siê efektu, to najlepiej spisuje siê Encanto, które jest równie¿ najczê¶ciej przez nas u¿ywane.

Pytam bo neistety nie ¶ledzi³am tych 2399 postów w tym w±tku a bêdê bardzo wdziêczna za napisanie mi tego przez bywalców



Pozdrawiam serdecznie
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zg³o¶ do moderatora  
Zamknij w±tek

Nowe w±tki na forum Fryzury i styling


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 
Narzêdzia

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2017-04-22 22:09:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:32.