Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V - Strona 169 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-03-22, 20:16   #5041
velika
Winter is coming
 
Avatar velika
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: DNO
Wiadomości: 17 197
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

w Szklarskiej. Na plus, że trasę częściowo znam bo wędrowałam tamtędy
Ostatnio się z dawno nie widzianą koleżanką zgadałam na szkoleniu o bieganiu, z tym,że ona biega górskie ultra. A jest totalnie niepozorna, ale mówi, że sobie leci swoim wolniutkim tempem i daje radę w czerwcu jedzie na Rzeźnika
__________________


Edytowane przez velika
Czas edycji: 2019-03-22 o 20:24
velika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-22, 20:23   #5042
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

uwielbiam biegi uliczne
Kibice na trasie, przeklinający kierowcy, którzy nie mogą przejechać , szybkość, brak skręceń nogi, często też odwiedzanie największych punktów miasta
Nie przypominam sobie na razie, żebym trafiła na jakiś, gdzie wdycham spaliny, albo biegnę przy niezamkniętej ulicy lawirując między samochodami.


Po górach uwielbiam chodzić, na pewno też polubiłabym biegać, ale nigdy bym nie odstawiła biegów ulicznych. Uwielbiam biegać na 10km i taka nawierzchnia jest super, bo pędzi się na zabój, w pełni skupionym i szybciutko do mety
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 06:45   #5043
dziunkowa
Zakorzenienie
 
Avatar dziunkowa
 
Zarejestrowany: 2016-05
Wiadomości: 7 746
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Cytat:
Napisane przez velika Pokaż wiadomość
w Szklarskiej. Na plus, że trasę częściowo znam bo wędrowałam tamtędy
Ostatnio się z dawno nie widzianą koleżanką zgadałam na szkoleniu o bieganiu, z tym,że ona biega górskie ultra. A jest totalnie niepozorna, ale mówi, że sobie leci swoim wolniutkim tempem i daje radę w czerwcu jedzie na Rzeźnika
To ja mam też w tamtej okolicy 😀

Nie wszystkie górskie mają takie fajne limity. Jesienią mam taki, że będę miała z tym problem. Chce przycisnąć pierwsze 7 km, potem drugie, a potem to już bym miala luz. Chyba zaraz po tej połowce się za to zabiorę.

---------- Dopisano o 06:45 ---------- Poprzedni post napisano o 06:36 ----------

Założyłam niby nowy wątek, ale nie zatwierdzony jeszcze.
dziunkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-03-23, 11:39   #5044
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw cz. V

Jestem po 15km. W tym wyczerpujące interwały 5x 1km/1km, z czego szybkie odcinki po 4:10-4:20min/km. Nogi palą, ale widzę progres. W zeszłym roku ciężko było mi się rozpędzić do 4:10 i utrzymać tempo przez km.
--

Nie wiedziałam, że już tyle postów. Fiu, fiu

---------- Dopisano o 12:39 ---------- Poprzedni post napisano o 12:37 ----------

Ju jest zaakceptowane: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265713
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-03-23 12:39:21


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:24.