co zrobić z włosami? dylemat. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-08-26, 13:21   #1
stowcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5

co zrobić z włosami? dylemat.


witam serdecznie!
mam problem tego typu, że chciałabym samodzielnie pofarbować włosy na kolor z nowej serii garnier 100% kolor nr 101- o ile mnie pamięć nie myli jasny popielaty blond, ale nie wiem czy moge tak pofarbować, bo dwa miesiace temu mialam robiony u fryzjera balejaz- jasny blond z brazem. co robić? proszę o pomoc!
stowcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 13:51   #2
Ilena
Zakorzenienie
 
Avatar Ilena
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 646
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

gdzie zdjęcia ?
Ilena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 15:05   #3
stowcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

zdjecia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC08721.jpg (145,8 KB, 59 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SS857029.jpg (46,9 KB, 63 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC08695.jpg (159,9 KB, 59 załadowań)
stowcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 16:55   #4
Agatusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

porafbowac mozesz nic sie nie stanie, najwyzej tam gdzie byl braz bedzie troche ciemniejszy kolor.
Balejaż sie nie podobal? mi sie wydaje ze w takim bylo by Ci ładnie ożywił by ci twarz bo karnacje masz dosc jasna i łagodne rysy twarzy ;]

Edytowane przez Agatusia
Czas edycji: 2009-08-26 o 16:56
Agatusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:02   #5
Eferelle
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 184
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

Musisz liczyć się z tym, że po takim nałożeniu koloru na balejaż efekt końcowy nie będzie jednolity. Ciemniejsze włosy nie rozjaśnią się tak bardzo. Ale jasne blondy to zdecydowanie Twoje kolory. Powodzenia.
Eferelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 17:14   #6
stowcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

Cytat:
Napisane przez Agatusia Pokaż wiadomość
porafbowac mozesz nic sie nie stanie, najwyzej tam gdzie byl braz bedzie troche ciemniejszy kolor.
Balejaż sie nie podobal? mi sie wydaje ze w takim bylo by Ci ładnie ożywił by ci twarz bo karnacje masz dosc jasna i łagodne rysy twarzy ;]

balejaż fryzjerka troche zepsuła. z przodu mam za dużo blondu a z tyłu więcej ciemnych. poza tym rozchodzi się o koszta. szkoda mi co 2 miesiace wydawać ponad 100 pln na farbowanie kiedy moge to zrobić sama w domu. bałam sie tylko, ze po nalozeniu takiej farby moze mi wyjsc cos dziwnego i brzydkiego na glowie i poza tym kilka osób nastraszylo mnie, że tą farbe moge polozyc tylko na odrosty bo jak pofarbuje nia te rozjaśnione już włosy to moga mi wypaść. dlatego pytam o porady
stowcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-26, 18:46   #7
Agatusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

Oj nic Ci napewno nie wypadnie
najlepiej najpierw farbe naloz na tyl tam gdzie masz wiecej ciemnego zeby kolor byl wmiare jednolity ;] z kazdym kolejnym farbowaniem wlosy beda coraz bardziej jednolite no i jeszcze te odrosty uporczywe :P
leiej zebys uzywala farb a nie rozjasniaczy bo wkoncu wlosy beda coraz slabsze i zniszczone
pozdrawiam

Edytowane przez Agatusia
Czas edycji: 2009-08-26 o 18:49
Agatusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-08-26, 21:16   #8
neverstop
Raczkowanie
 
Avatar neverstop
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 174
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

obawiała bym się, że te ciemne pod wpływem popielatego blondu, który jest od nich jaśniejszy, zrobią się rude...
neverstop jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 11:35   #9
stowcia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

nigdzie nie dostalam tej farby garniera. kupilam dwie loreala podobne kolorami. jedna loreal recital preference viking bardzo jasny blond popielaty i loreal feria preference silver blonde bardzo bardzo jasny blond popielaty.- kupilam dwie rozne gdyz nie bylo z jednego rodzaju dwoch opakowan. troche sie boje je zmieszac...
stowcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-27, 15:16   #10
Mariola_5d
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

do bladu nie ma tak doskonalych farb zeby zlapaly za pierwszym razem nie mowiac juz o odroscie ciezko jest zafarbowac wlos na oczekiwany kolor za pierwszym razem niestety taka jest prawda i nie paskudz sobie wlosow bo wyjda fatalne. Zrob sobie probe na pasmie wlosow a zobaczysz jaki kolr wtedy wyjdzie
Mariola_5d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 14:41   #11
bionda6
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 29
Dot.: co zrobić z włosami? dylemat.

Cytat:
Napisane przez Mariola_5d Pokaż wiadomość
do bladu nie ma tak doskonalych farb zeby zlapaly za pierwszym razem nie mowiac juz o odroscie ciezko jest zafarbowac wlos na oczekiwany kolor za pierwszym razem niestety taka jest prawda i nie paskudz sobie wlosow bo wyjda fatalne. Zrob sobie probe na pasmie wlosow a zobaczysz jaki kolr wtedy wyjdzie

Mi rozjaśniała fryzjerka, i sama była w szoku, że za 1 razem mi taki ładny blond wyszedł, (bo naprawde ładny) więc to wszystko zależy od włosa.

A co do farbowania, to jeśli nie spróbujesz to potem zawsze będziech chciała Balejaże są już nie modne, lepszy jest jednolity kolor, ale faktycznie jeśli chcesz mieć jednolity kolor chyba nie obbejdzie się bez rozjaśniania. A co do wypadania, to sama się tego strasznie bałam, ale w końcu się odważyłam i zrobiłam jasny blodny - szczerze... nie wróciłabym teraz do ciemnych Włosy co prawda ucierpiały, bo do tego jeszcze je prostuje, ale odpwoeidnia pielęgnacja, kosmetyki i nie ma tragedi (polecam odżywkę MATRIX) Pozdrawiam
bionda6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:03.