pytanie o wózek KUNERT - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem

Notka

Być rodzicem Forum dla osób, które starają się o dziecko, czekają na poród lub już posiadają potomstwo. Rozmawiamy o blaskach i cieniach macierzyństwa.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-17, 08:44   #1
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209

pytanie o wózek KUNERT


Czołem mamuśki. Jako niedoświadczona przyszła mama mam pytanie dotyczące wózka. Znalazłam na allegro niedrogi wózek polskiej firmy Kunert (http://allegro.pl/item400028740_kune...mitowana_.html) ale niestety trudno mi znaleźć opinie użytkowników na jego temat. Fakt że jest on tani, ale mimo to nie chcę kupić jakiegoś kompletnego dziadostwa, dlatego prosze o opinie kogoś, kto miał cokolwiek z nim do czynienia. Ewentualne rady i wskazówki dotyczące równie niedrogich (do 900zł) ale sprawdzonych wózków bardzo mile widziane. Acha i jeszcze jedno.. oglądając w sklepach wózki z fotelikiem samochodowym, zauważyłam, że trudno jest kupić takie poniżej 1500zł, a tu na allegro znalazłam powyższy bolid () za tak niewiele. Czy może świadczyć to o jego złej jakości? Jeśli któraś z Was może poczytać jego opis i skomentować go w miarę doświadczonym okiem, to będę wdzięczna. pozdrowienia!
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:19   #2
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

Wózeczek wygląda na bardzo fajniutki ale wpiety fotelik mnie mało przekonuje. Generalnie właściwie nie wiem po co taka opcja ( chętnie przeczytam opinie). Z tego co tu wyczytałam ale mogę się mylić gondola jest zakładana na spacerówkę Mało to wygodne bo od razu zwiększa cięzar a tekst typu waga wózka to JEDYNE 15, 5 kg jest z lekka smieszny bo z dzieckiem jest juz okolo 20 co prawda są lżejsze no ale cena tez wyzsza.
Cała reszta wygląda OK.
Dobra jest przekładana rączka o ile wytrwasz w uzywaniu spacerówki pózniej Ja mialam wozeczek firmy NOWALEX, jest to wózek podobny do Roana Marity. Gondolka była super, ale spacerówka juz srednio i szybko sie przerzuciłam na nową bardziej lekka, zwrotną. Dziecko, które juz wazy z 10 kg to męczarnia w takim duzym mało zwrotnym wózku.
Generalnie jak nie musisz dzwigac tego wózka to chyba warto kupic. Jak będzie dzwiganie chocby 1 piętro to nie będzie łatwo
Generalnie uwazam, ze cena jak za taki zestaw jest bardzo dobra. Nawet jesli cos sie "zwali" to nie będziesz miała takiego wielkiego żalu jakby się zwaliło w wózku za 2000 zł

Ja z perspektywy czasu wiem, ze jesli pojawiłoby się 2 dziecko to gondole kupie jak najtaniej i pewnie uzywana a pozniej jakąs fajna, lekka nową spacerówke
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 09:55   #3
aniago25
Zadomowienie
 
Avatar aniago25
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 318
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

Cena wózka z fotelikiem jest niska, moja siostra miała bardzo podobny, jest on ciężki, w samochodzie zajmuje dużo miejsca, ona ledwo sama go wkładała do samochodu, jeśli mieszkasz w bloku to nie polecam, po 7 miesiącach wymieniła już na nową spacerówke, więc decyzjia należy do ciebie,ale ja bym go nie kupowała.
__________________
14.10.09 22.35 nasza kochana córeczka Laura
aniago25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-17, 12:29   #4
edytcia
Zakorzenienie
 
Avatar edytcia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: tam, tam
Wiadomości: 3 342
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

Ja tez nie polece. Mialam do czynienia z wozkiem TAKO, bardzo podobny do tego, ktory pokazalas.
Najwieksza wada - waga! i brak skretnych kolek. Jak dziecko bedzie wazyc juz ok. 10kg to jest srednia przyjemnosc jezdzic takim wozkiem. Jeszcze po malo ruchliwych miejscach jest ok, ale zeby gdzies w zatloczone sklepy to trzeba miec przy sobie faceta, ktroy bedzie nim jezdzil
Ja patrzac z perspektywy czasu (Zosia urodzila sie dwa lata temu w lipcu) - gdybym znow miala rodzic w lecie wolalabym kupic lepsza spacerowke.
edytcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-18, 11:01   #5
Weronika.21
Raczkowanie
 
Avatar Weronika.21
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 209
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

Dziękuje za opinie i czekam na kolejne..i pomyśleć, że wydawało mi się jeszcze do niedawna, ze kupno wózka to taka przyjemna sprawa- wybór koloru, bajerów i załatwione
__________________
Dzieci są kotwicami, które trzymają matki przy życiu.

jestem mamą małego Stworka
Weronika.21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 13:02   #6
Kancia
Zakorzenienie
 
Avatar Kancia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 656
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

im więcej sie zastanawiasz tym trudniej wiem po sobie.
__________________
Kancia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-19, 18:46   #7
moniolla
Raczkowanie
 
Avatar moniolla
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 410
GG do moniolla
Dot.: pytanie o wózek KUNERT

sądząc po zdjęciach wyglad fajny ale chyba bym odradziła....miałam 5 lat temu podobny polski wózek adbor i nie polecam...cięzki kolos...dużo wad jeszcze wyszło ale nie chce mi się już pisac....
gdybym miała znów stanąc przed wyborem wózka to wolałabym kupic coś uzywanego dobrej marki niz nowe "niewiadomoco".jak się kupi uzywany to wiadomo ze wszystkie wady które miały wyjsc już by wyszły.
po owym mieszczęsnym adborze kupiłam spacerówke -terenówke chicco używaną na allegro ,mój młody jeżdził nią chyba z 1,5 roku po czy sprzedałam bo stan był nadal bdb....myśle ze nadal komus słuzy....
jednak w kwestii wózków firma ma duże znaczenie...wykonanie,mat eriały,ciężar...tego nie da sie podrobic...
__________________
Marcin styczeń 2004
moniolla jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Być rodzicem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:48.