Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy > Wspólne zakupy perfumeryjne

Notka

Wspólne zakupy perfumeryjne Forum dla osób, które są zainteresowane wspólnymi zakupami - obszar perfumy. Chcesz kupić sprawdzone perfumy w dobrej cenie? Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-01-16, 12:19   #31
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

To są chyba jakieś kpiny! No przepraszam Cię bardzo, ale za wady atomizerów nie odpowiadam, nie wypsikuje przepsikanych ml z atomków. Poza tym nie odwracaj kota ogonem. A z tym, że Cinema wywietrzała albo Flowerbomb się nie trzyma to już chyba jakiś absurd!Pierwsze w ogóle słysze,żeby z zakupami ze mną było coś nie tak Powedz po prostu, że chciałaś się odegrać, tylko nie wiem za co?Za to, że nie wywiązujesz się z umowy na czas? Perfumy przepsikuję ja, a wpłaty są na konto TŻta bo obecnie nie posiadam swojego.
Po prostu ręce mi opadły... nie mam już nic więcej do powiedzenia...
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 12:19   #32
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

iloneczko-szkoda ze sie nie ustosunkowałaś do tego co pisały dziewczyny o Tobie...bo wyszło to nieładnie...takie odbijanie piłeczki i niestety mało wiarygodne w tym kontekście
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:16   #33
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Aha a przepsikanie to akurat dla mnie kwestia 15 minut wystarczy strzykawka i wprawna ręka

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
iloneczko-szkoda ze sie nie ustosunkowałaś do tego co pisały dziewczyny o Tobie...bo wyszło to nieładnie...takie odbijanie piłeczki i niestety mało wiarygodne w tym kontekście
No Polly chyba masz rację
Poza tym, tak się zdenerwowałam, że ktoś mnie tutaj oczernia, że postanowiłam zacytować wypowiedź Iloneczki po otrzymaniu ode mnie przesyłki z Flowerbombem i Cinemą:
Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Cinema i flowerbomb doszły ale z cinemy trochę sie wylało, napis się rozmazał. Wina atomka, te stare jednak nie umywają sie do podłużnych piątek. Zapach przepiękny
Co więcej Flowerbomba i Cinemę rozlewałam w listopadzie - dziwne, że jakieś niedogodności wyniknęły teraz - gdy napisałam, że nie wywiązujesz się z umowy!Niejednokrotnie widziałam w wątku ,,Czym dziś pachniesz Wizażanko" że wpisywałaś Cinemę i Flowerbomba - bardzo dziwne!
Chciałam jeszcze dodać, jakim prawem interesuje Cię moje życie prywatne?Matura i nauka to chyba mój problem, nie Twój.
Pozdrawiam
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 13:43   #34
Spaza
Zakorzenienie
 
Avatar Spaza
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 752
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
Aha a przepsikanie to akurat dla mnie kwestia 15 minut wystarczy strzykawka i wprawna ręka

---------- Dopisano o 13:16 ---------- Poprzedni post napisano o 12:23 ----------



No Polly chyba masz rację
Poza tym, tak się zdenerwowałam, że ktoś mnie tutaj oczernia, że postanowiłam zacytować wypowiedź Iloneczki po otrzymaniu ode mnie przesyłki z Flowerbombem i Cinemą:


Co więcej Flowerbomba i Cinemę rozlewałam w listopadzie - dziwne, że jakieś niedogodności wyniknęły teraz - gdy napisałam, że nie wywiązujesz się z umowy!Niejednokrotnie widziałam w wątku ,,Czym dziś pachniesz Wizażanko" że wpisywałaś Cinemę i Flowerbomba - bardzo dziwne!
Chciałam jeszcze dodać, jakim prawem interesuje Cię moje życie prywatne?Matura i nauka to chyba mój problem, nie Twój.
Pozdrawiam
Uczestniczyłam w tych samych zakupach i też mi się wylało (potem) trochę Cinemy i widać ewidentnie, że to wina atomka (5ml właśnie) Na pewno nie jest to kwestia złego zakręcenia..
Spaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:20   #35
CatchyKathy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 2 631
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez kasiaa91 Pokaż wiadomość
To są chyba jakieś kpiny! No przepraszam Cię bardzo, ale za wady atomizerów nie odpowiadam, nie wypsikuje przepsikanych ml z atomków. Poza tym nie odwracaj kota ogonem. A z tym, że Cinema wywietrzała albo Flowerbomb się nie trzyma to już chyba jakiś absurd!Pierwsze w ogóle słysze,żeby z zakupami ze mną było coś nie tak Powedz po prostu, że chciałaś się odegrać, tylko nie wiem za co?Za to, że nie wywiązujesz się z umowy na czas? Perfumy przepsikuję ja, a wpłaty są na konto TŻta bo obecnie nie posiadam swojego.
Po prostu ręce mi opadły... nie mam już nic więcej do powiedzenia...
A nie próbujesz psikać nienapełnione? Ja zawsze sprawdzam, już dwie 22ml mi takim sposobem poszły do kosza bo zepsuł się atomizer. Jakoś nie wyobrażam sobie wysłanie zepsutego, miałabym wyrzuty sumienia..
CatchyKathy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:51   #36
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

muszę się wtrącić bo aż się we mnie gotuje jak czytam bzdury napisane przez iloneczke. zwłaszcza zarzuty wobec Kasi to kpina i śmiech na sali!
pomijając to, domagam się słów wyjaśnienia w sprawie idole de lubin!!!
od tamtego zdarzenia obserwuje poczynania iloneczki na forum bo byłam ciekawa czy mój problem to odosobniona sprawa no i niestety ale droga iloneczko w prawie każdym wątku zalegasz z wpłatą tzn. wpłacasz jako ostatnia. proszę sobie przejrzeć chociażby ostatnie wątki na których iloneczka współzakupuje. często a gęsto widnieją tam ponaglenia organizatorek do wpłaty.
a teraz pozwolę sobie zacytować fragmenty wypowiedzi iloneczki, które szczególnie mną poruszyły:
Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
a prośba o potwierdzenie powinna być w pierwszym poście, żeby nie trzeba przeszukiwać całego wątku.
jeżeli bierzesz udział w zakupach to Twoim obowiązkiem jest śledzenie wątku! nie da się zamieszczać wszystkich informacji w pierwszym poście.

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Na maila nie moglam odpowiedzieć, bo z tego adresu już od dawna nie korzystam.
co to znaczy nie korzystasz?? na forum powinnaś podać wszystkie Twoje aktualne dane i Twoim obowiązkiem jest ich aktualizacja zwłaszcza jak się aktywnie udzielasz.

Cytat:
Napisane przez iloneczka1 Pokaż wiadomość
Wpisów w profilu nie czytam, albo rzadko. Takie dziwactwo. Skrzynka pW była zapchana, kto chciał, zauważył.
to to już w ogóle jest chyba żart. co to znaczy, że nie czytasz wpisów w profilu?!? albo kto chciał to zauważył, że skrzynka zapchana?!?! to Ty powinnaś zauważyć! dziewczyno bierzesz udział we wspólnych zakupach, poważnej sprawie bo chodzi o kase i nie ma z Tobą żadnego kontaktu bo takie masz dziwactwo?!?!?!?!?! to Ty powinnaś zadbać o to, żeby organizatorki miały z Tobą łatwy kontakt, czytać wiadomości na profilu, maile, przeglądać wątki i opróżniać skrzynkę pw!
jesteś nieodpowiedzialna i wcale się nie dziwie, że Agnieszka nie chce Ci sprzedać odlewki. nie trzymasz terminu wpłaty, nie ma z tobą kontaktu to na drzewo, znajdą się inne chętne, bardziej rzetelne.
__________________

perfumy na wymianę
klik

Edytowane przez le illjah
Czas edycji: 2010-01-16 o 18:55
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:52   #37
Agnieszka32
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 1 993
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Od Iloneczki1 dostałam tylko jedną wiadomość: z dnia 2010-01-04, 11:44. Jako pierwsza przysłała mi swoje dane do wysyłki (ja wysyłam takie wiadomości dopiero po wpłacie).
Na kilkakrotne PW, maile, wpisy do profilu nigdy nie otrzymałam odpowiedzi. Prosiłam, żeby napisała, czy jest zdecydowana na zakup, bo wszystcy wpłacili i czekamy tylko na nią. W mojej PW (2010-01-04, 11:41), na którą mi odpowiedziała (dosłownie 3 minuty później), napisałam, że jak dostanę wpłaty przed terminem, to od razu kupuję naszą flaszkę, bez czekania na termin końcowy (więc chyba przyjęła do wiadomości, ze zakupy mogą mieć miejsce wcześniej niż data podana w wątku).

Efekt jest taki, że jak znalazłam chętną na jej miejsce do zakupów finalizowanych w lutym bez wahania przyjęłam ją zamiast Iloneczki, zeby nie skończyło się jak z Eau d'Italie, gdzie 10 ml Iloneczki wisi do dnia dzisiejszego, bo wątek dawno spadł z nowości i nikt nie będzie sobie zawracał głowy grzebaniem w starych wątkach zakupowych, w których nie bierze udziału.
A jako jedyna nie wpisałam się do tego wątku, bo tak jak pisała Iloneczka nie minął termin jej wpłaty przed wielkim "come backiem" I. na wizaz. Nie mniej ja już nie chcę mieć z nią do czynienia. Chyba mam do tego prawo?

edit: Wcześniej przeleciałam wypowiedź Iloneczki, bo musiałam za chwilę założyć wątek atomkowy, teraz przeczytałam w całości bardzo dokładnie. Albo Iloneczka kłamie, albo system nie przekazuje sobie naszych wzajemnych wiadomości.

edit2: poprawienie daty mojego maila (konkretnie godziny: wcześniej napisałam 21:41 zamiast 11:41).
__________________

Edytowane przez Agnieszka32
Czas edycji: 2010-01-22 o 07:10
Agnieszka32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-01-16, 18:58   #38
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Cytat:
Napisane przez CatchyKathy Pokaż wiadomość
A nie próbujesz psikać nienapełnione? Ja zawsze sprawdzam, już dwie 22ml mi takim sposobem poszły do kosza bo zepsuł się atomizer. Jakoś nie wyobrażam sobie wysłanie zepsutego, miałabym wyrzuty sumienia..
Tak sprawdzam nienapełnione i jeszcze nigdy nie zdażyło mi się żeby atomizer był popsuty. Możliwe, że przeoczyłam ten jeden (ale szansa jest 1 na 1000) albo iloneczka sobie coś wymyśliła, żeby się odegrać (tylko właśnie nie wiem za co, za to, że zalega z wpłatami?).

Le illjah
masz świętą rację

Agnieszko32 - ja też nie chcę mieć już z tą Wizażanką nic do czynienia.

I jeszcze pytanie do iloneczki - skoro nie byłaś zadowolona ze wspólnych zakupów Flowerbomba i Cinemy to po co zgłaszałaś tak chętnie swój udział w rozbiórce Ange ou Demon i Jasmin Noir?
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-16, 18:59   #39
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Iloneczko-załóż sobie konto internetowe-pozbędziesz sie wtedy części swoich problemów i zaoszczędzisz kase. Niestety przelew pocztowy idzie nawet 1 tydzień...
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-24, 15:19   #40
Bulba1
Zakorzenienie
 
Avatar Bulba1
 
Zarejestrowany: 2004-11
Wiadomości: 3 023
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Innocencee
link do wątku -https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=394736
data ostatniego kontaktu - 07.01.2009
przedmiot problemu - brak wpłaty za wspólne zakupy, brak kontaktu
czego oczekuję - już niczego, ml wezme dla siebie
opis kontaktów - pw, wpis w profilu

Szkoda, ze tak wyszło, bo z Innocencee wcześniej współpracowało mi się bez zarzutu ( kiedyś pomagałam jej w zakupie pewnej rzeczy na podforum modowym, potem ona mnie, kupowałam także od niej perfumy na allegro ) ale tym razem zerowy kontakt, brak jakiegokolwiek wyjaśnienia - nic zero. Z tego co zauważyłam to również inne Wizażanki miały problem brakiem wpłaty za wspólne zakupy o czym świadcza wpisy w profilu - nie wiem jak ostatecznie sprawy się skończyły. Innocencee bywa regularnie na Wizazu, loguje sie, pisze i zamawia inne odlewki. Mililitry przez nia zaklepane wezme dla siebie i nie jest to dla mnie zaden problem bo zamawila raptem 6ml, ale nie cierpie gdy ktos nagle milknie, olewa wiadomosci i wszelkie proby kontaktu, nie raczy nawet napisac " sorry nie wezme tej odlewki bo cos tam " . Coz szkoda.
Bulba1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-25, 14:33   #41
magdulenka
Zakorzenienie
 
Avatar magdulenka
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: B-awaria ;)
Wiadomości: 8 630
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Moja sprawa z Aggie125 jest wreszcie zakończona.

Nie będę za nic dziękować, bo po trzech miesiącach proszenia się o przesłkę i na dodatek połowie rozlanych odlewek nie zdobędę się już na dobre słowo


Jedynie dla Blue duża buźka za pomoc w doprowadzeniu tego do jako-takiego końca
__________________
Wciąż szukam...





5269
magdulenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-01-27, 20:36   #42
dorotie85
Zadomowienie
 
Avatar dorotie85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Świnoujście
Wiadomości: 1 802
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Rozwydrzona
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364384
data ostatniego kontaktu - 10.01.2010
przedmiot problemu - brak wysyłki flakonów i odlewek
czego oczekuję - wiadomości o wysyłce, kontaktu z Organizatorką, ew. zwrotu wpłaconych pieniędzy
opis kontaktów - pw, mail, posty w wątku

Po dość długim czekaniu pozwolę sobie napisać kilka słów nt. wspólnych zakupów.
Wątek zaczął się we wrześniu 2009 roku, zakupy i przelewy nastąpiły w październiku 2009. 20 listopada Organizatorka napisała do mnie pw z informacją czy może z moich perfum odlać dla siebie 10 ml, więc już dwa miesiące temu perfumy fizycznie były u Rozwydrzonej. 20 grudnia 2009 roku Rozwydrzona poprosiła o adresy. Do końca roku była cisza. Organizatorka pojawiała się na chwilę w styczniu, oznajmiając, że odlewki wyśle 11 stycznia, natomiast flakony do mnie i HulaGirl w czwartek tj. 14 stycznia.
Pomimo wysyłania pw i zapytań w temacie Rozwydrzona nie raczyła odpisać. Organizatorka zwleka z wysyłką mi, HulaGirl oraz polkadxdx - o tych trzech wysyłkach wiem na pewno, może też ktoś czeka na odlewkę, a nie napisał w wątku.
Najbardziej zastanawia mnie fakt, że mamy już prawie luty, perfumy u Rozwydrzonej były w listopadzie, więc to już trzy miesiące
dorotie85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-27, 21:03   #43
polkadxdx
Zadomowienie
 
Avatar polkadxdx
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 532
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - Rozwydrzona
link do wątku - https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=364384
data ostatniego kontaktu - 10.01.2010
przedmiot problemu - brak wysyłki odlewki 20ml Ogródka Śródziemnomorskiego
czego oczekuję - wysyłki odlewki, zwrotu pieniędzy
opis kontaktów - pw dwukrotnie, wpisy w profilu i wątku
To ja jeszcze dodam: kontakt z Rozwydrzoną bardzo utrudniony, jakieś enigmatyczne wpisy z których właściwie nie wynikało, czy perfumy są, czy zaginęły... Co ciekawe część osób odlewki otrzymała, nie wiem dlaczego akurat my ( ja i Dorotie) nie.
__________________
Nic to...
polkadxdx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-02-17, 19:26   #44
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: Cinnamon Witch
link do wątku:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=403209
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem:
10.02.10
przedmiot problemu:
brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: najchętniej wpłaty do końca tego tygodnia (nieaktualne - dorotie85 przejęła odlewkę )
opis kontaktów: PW
opis sytuacji: 10.02.10 dostałam od Cinnamon Witch PW z informacją, że przelała kasiorę na moje konto (deadline wpłatowy był do 09.02.10), ale aż do teraz (17.02.10) na koncie nie zaksięgowała się żadna wpłata, a ostatni raz Cinnamon Witch pojawiła się na wizażu 11.02.10.
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-02-18 o 14:18
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 06:27   #45
cbr
never say no to panda
 
Avatar cbr
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 8 318
GG do cbr
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: ewikk
link do wątku: KLIK!

ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem:
od momentu jej zgłoszenia do wspólnych zakupow - pierwotny deadline wpłatowy był wydłużony do 07.04 (z terminu wcześniejszego), więc czas na wpłatę był i to dużo za długi (ostatnia jej obecność na portalu 04.04)
przedmiot problemu:
brak wpłaty za odlewki
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki:już niczego - wpisu ku przestrodze dla innych organizatorek
opis kontaktów: z góry znany deadline wpłatowy + PW
opis sytuacji: krótko i zwięźle - ewikk zgłosiła się na kilka odlewek (za łączną kwotę ponad 100zł), po czym za odlewki nie wpłaciła, choć deadline był z góry znany (ba, nawet wydłużony w pewnym momencie do 07.04)
nie jest to pierwsza taka sytuacja, pomijam już "akcję" z Lutensami, o której było dość głośno, ale ewikk uczestniczyła również w moich poprzednich zakupach atomkowych (KLIK!) - mój post nr 23 - też wpłata się nie pojawiła na czas, ale dałam się przekonać tłumaczeniem - post nr 25
(pomijam, że na wpłatę za atomki czekałam 2 dni, a ostatecznie przyszła o 2zł mniejsza, niż powinno)

i dwa słowa od autora z luźnych przemyśleń - jako Organizatorka mam obowiązek dopilnować wszystkich zapisów, wpłat, kliknąć zamówienie, dopełnić wszystkich forumowych formalności (wklejenie potwierdzenia, zdjęcia), odebrać paczkę, rozlać flachony i wreszcie wyysłać do odlewkowiczów - trochę tego jest
natomiast psim obowiązkiem współodlewkowicza powinno być śledzenie wątku, bycie na bieżąco z wszystkimi aktualizacjami (tym bardziej, że zamieszczam je w 1. poście i
potwierdzam dodatkowo w "nowym"), a już na pewno pilnowanie terminu wpłaty

dlatego też ja podziękuję ewikk za wspólne zakupy (w ogóle dziwię się, że za akcję lutkową nie było żadnych punktów karnych - albo ja coś przegapiłam)
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]

Edytowane przez cbr
Czas edycji: 2010-04-08 o 06:29
cbr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-11, 21:42   #46
Dominkab
skacze bryka i wiruje ...
 
Avatar Dominkab
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 9 582
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: iloneczka1
link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=411748
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem - wpłaty do 08.04.10. Ostatni kontakt 2010-03-07 o godz. 21:43
przedmiot problemu - brak wpłaty, brak jakiegokolwiek kontaktu
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki - już niczego, niech się tylko do mnie więcej nie zgłasza na zakupy
opis kontaktów - na wątku oraz próby przez PW
__________________
Czy ty nigdy nie miewasz takich dni, kiedy nie chcesz spotykać nikogo miłego? Żebyś nie musiał się zachowywać jak cywilizowany człowiek? (R. Russo "Prawy człowiek")

elska

flickr

Moment Uchwycony
Dominkab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 22:52   #47
kasiaa91
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Bon Temps
Wiadomości: 5 066
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: kangurek773
link do wątku: klik
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 20.05.2010
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: już niczego, wypisałam z listy i odlewkę weźmie inna Wizażanka
opis kontaktów: brak jakichkolwiek
opis sytuacji: kangurek773 zadeklarowała się na odlewkę L'Eau d'Issey, wysłałam dane do przelewu, ona mi wysłała adres do wysyłki i na tym się skończyło choć kilkakrotnie jest na Wizażu, to nie raczu odpisać na wiadomości; dziękuję za taką współpracę
kasiaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-26, 13:57   #48
korneczka
Zadomowienie
 
Avatar korneczka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Dwunasty Księżyc
Wiadomości: 1 490
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: kangurek773
link do wątku: klik
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 21.05.2010
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: już niczego, wypisałam z listy
opis kontaktów: brak jakichkolwiek
opis sytuacji: kangurek773 zadeklarowała się na odlewkę DKNY Pure , wysłałam dane do przelewu, ona mi wysłała adres do wysyłki i na tym się skończyło choć kilkakrotnie jest na Wizażu, to nie odpisuje na pw
__________________
" Here are things known,
and there are things unknown,
and in between are the doors"

Edytowane przez korneczka
Czas edycji: 2010-05-26 o 13:59
korneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-02, 23:22   #49
Pchlaczek
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 993
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: kangurek773
link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=430138
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 20-05-2010
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: w kwestii przedmiotowej rozbiórki - już niczego, skreśliłam z listy, a dodatkowe mililitry zostawiłam sobie; w kwestii kolejnych rozbiórek - proszę, aby kangurek773 nie zgłaszała się na moje zakupy
opis kontaktów: od 20-05-2010 ze strony kangurka773 brak jakichkolwiek kontaktów, ja pisałam w wątku rozbiórkowym, a 26-05-2010 wysłałam PW
opis sytuacji: 20-05-2010 kangurek773 zadeklarowała się na odlewkę DK Chaos i poprosiła o przesłanie danych do przelewu, co też uczyniłam. W odpowiedzi dostałam adres do wysyłki i informację, że przelew zostanie zrobiony następnego dnia. Wpłata nie dotarła, a kangurek773, pomimo swojej obecności na Wizażu, nie raczy się odezwać.
__________________




Edytowane przez Pchlaczek
Czas edycji: 2010-06-02 o 23:23
Pchlaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-17, 09:54   #50
kriss_de_valnor
Zakorzenienie
 
Avatar kriss_de_valnor
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: gród Kraka
Wiadomości: 6 434
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - zuzqie
data ostatniego kontaktu - 19.05.2010
przedmiot problemu - brak obiecanych próbek z wymiany
czego oczekuję - już niczego i jest mi przykro
opis kontaktów - pw, profil

Piszę tego posta ku przestrodze, bo mimo iż zuzqie jest na czarnej liście zaufałam jej i wysłałam cały komplet (chyba z 10szt.) próbek zapachów bardzo trudno dostępnych, ściągniętych z USA. Moja przesyłka doszła ale na umówioną przesyłkę zwrotną nie doczekałam się choć poszło wiele pw, prosiłam o nr nadania ale kontakt się kompletnie urwał. Długo się zastanawiałam czy to zgłosić ale nie chcę żeby komuś przytrafiło się coś podobnego.
__________________
próbki na wymianę



kriss_de_valnor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 22:04   #51
studentkaAM
Zakorzenienie
 
Avatar studentkaAM
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kłobuck/Zabrze
Wiadomości: 4 171
GG do studentkaAM Wyślij wiadomość przez MSN do studentkaAM
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

-dotyczy: iloneczka1
- link do wątku: Magical Moon
- ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem (data ostatniego kontaktu): niedziela godz. 22.21
- przedmiot problemu: iloneczka1 zadeklarowała chęć na 5 ml Magical Moon. Termin zapłaty za odlewkę mijał dzisiaj. Iloneczka1 w niedzielę zadeklarowała, że jutro (tj. poniedziałek 14.06) poleci wpłata. Niestety do dnia dzisiejszego pieniążków nie otrzymałam.
- czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego. Mililitry pewnie weźmie inna Wizażanka. A i na przyszłość proszę jednak o omijanie moich wątków wspólnozakupowych
- opis kontaktów: pisałam PW, na które iloneczka1 nie odpisywała. Ostatnie PW dziś o 9 rano mimo, że o 12:26 była na Wizażu
__________________
Zapachy na wymianę

Szukam odlewki N. Ricci Love in Paris. Proszę o PW
studentkaAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-06, 00:26   #52
skarbiatko
Zakorzenienie
 
Avatar skarbiatko
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 20 564
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy - lowelana
link do wątku
przykładowe zakupy-
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=420507
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=415632
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=412907
http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=439988

sprzedaz-http://allegro.onet.pl/item1177116130_frapin_ter re_de_sarment_edp_probka_ z_lucky_nisza.html

data ostatniego kontaktu :-------
przedmiot problemu :

Sytuacja nietypowa aczkolwiek na tyle nieprzyjemna ,że warto zwrócić na to uwagę.
Wizażanka lowelana trudni się sprzedażą próbek robionych z zakupionych wcześniej na wspólnych zakupach odlewek. Nie jest to sytuacja jednorazowa,jako przykład podałam kilka tylko wątków wspólnozakupowych i link do aukcji, resztę każda wizażanka zobaczy sama.Każda zakupiona odlewka ,dzielona jest na próbki i sprzedawana po mocno zawyżonej cenie na allegro. Nie taki jest cel istnienia naszego pod-forum.I myślę że każdy zgodzi się ze mną że takie poczynania nie są w porządku,ani wobec organizatorek które wkładają często bezinteresownie trud,czas i pracę abyśmy cieszyły się tym czym nie mogłybyśmy się cieszyć gdyby to pod-forum nie istniało,ani wobec osób które marzą o zakupie chociaż kilku mililitrów jakichś perfum i nie mogą bo odlewkę dla zysku kupuje lowelana.

czego oczekuję -wyjaśnień, reszta w gestii Moderatorek,ale uważam że za takie postępowanie powinna być kara w postaci braku możliwości udziału we wspólnych zakupach.
__________________
blog ( nie dla sztywniaków )


Edytowane przez skarbiatko
Czas edycji: 2010-08-06 o 00:58 Powód: dodałam link
skarbiatko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-31, 22:09   #53
nina732
Wtajemniczenie
 
Avatar nina732
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 2 495
GG do nina732
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: ahkk
link do wątku:https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=461362
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 25.08.2010
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: już niczego, wypisałam z listy a odlewki wzięły inne wizażanki. Na przyszłość proszę jednak o omijanie moich wątków wspólnozakupowych
opis kontaktów: brak jakichkolwiek
opis sytuacji: ahkk zadeklarowała się na odlewkę Euphorii CK , wysłałam dane do przelewu, następnie ponawiałam wiadomości na PW z prośbą o kontakt i wyjaśnienie jej milczenia i na tym się skończyło, choć kilkakrotnie jest na Wizażu, to nie odpisuje na PW
nina732 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-11-14, 21:16   #54
Bellatrix
gamma Orionis
 
Avatar Bellatrix
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 2 239
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

Sytuacja szczególna.

Dotyczy: kasiaa91
Link do wątku: http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?p=23241434
Przedmiot problemu: nie stosowanie się do regulaminu, zaniżanie pojemności odlewek, podejrzenie oszustwa.

Werdykt: usunięcie z listy organizatorek oraz zakaz prowadzenia rozbiórek.
__________________
Then, methought, the air grew denser, perfumed from an unseen censer
Swung by Seraphim whose foot-falls tinkled on the tufted floor...

avatar: Edward Okuń "Noc"
Bellatrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-12-20, 15:20   #55
mirela76
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: pszczyna/katowice
Wiadomości: 560
GG do mirela76
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: kajot
link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=486980
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 03.12.2010
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki:najchętniej wpłaty do końca tego tygodnia
opis kontaktów: PW
opis sytuacji: 03.12.2010 zgłoszenie chęci zakupu 5 ml odlewki. Zupełny brak kontaktu (PW, wątek rozbiórkowy).
__________________
"Modlić się - to prosić o to, by prawa natury zostały na pewien czas zawieszone w interesie osobnika wnoszącego o modły , który jak sam przyznaje, nie jest tego godzien" Ambrose Bierce
mirela76 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-25, 15:50   #56
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: Maroccanmint
link do wątku:https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...5#post25818725
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 20.03.11
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego
opis kontaktów: 2 PW z ponagleniami
opis sytuacji: 19.03 chęć zakupienia 11 ml, ostatnie PW od Maroccanmint 20.03, potem użytkowniczka nie logowała się i nie odpisywała na PW. Termin wpłaty wydłużyłam o 3 dni, ale był całkowity brak kontaktu. 20-go twierdziła, że jest zajęta. Ja, jako Organizatorka mająca również inne życiowe obowiązki, też jestem zajęta, a jednak robię terminowo, co do mnie należy
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 15:22   #57
LillyS
Zadomowienie
 
Avatar LillyS
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1 775
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: lucyna2310
link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=541513
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 1 lipiec- złożone zamówienie
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego, jej mililitry zostawiłam dla siebie, na przyszłosć jednak proszę się nie wpisywać, gdy się nie ma pewności co do chęci zakupu
opis kontaktów: PW z mojej strony
opis sytuacji: 01.07. 11 zgłoszenie chęci zakupu 5 ml odlewki. Zupełny brak kontaktu (PW, wątek rozbiórkowy). Wizażanka logowała się ostatnio 4-go lipca, miała również wysłane na PW przypomnienie. Termin wpłaty był do 3-ch dni, minęło 6, inne współzakupowiczki już odbierają swoje odlewki, a z jej strony nadal zero kontaktu.
__________________
Na wylocie flakony:
Flower by Kenzo Le Parfum - 40 ml/75
Halle Berry, Reveal, 14,5/50 ml
i próbki
tu
LillyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-07, 20:42   #58
martasdz
Zakorzenienie
 
Avatar martasdz
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 5 208
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: Blond woman
link do wątku: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=541261
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 30.06 - zapisanie się na 5ml odlewki
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: niczego, jej mililitry zostawiłam dla siebie, a może znajdzie się inna chętna - zaznaczałam w 1 poście by wpisywały się tylko osoby pewne, że zdążą z wpłatą do podanego terminu, jednak, jak widać, nie pomogło
opis kontaktów: PW z mojej strony, napisalam także w wątku
opis sytuacji: 30.07. 11 zgłoszenie chęci zakupu 5 ml odlewki. Zupełny brak kontaktu (PW, wątek rozbiórkowy). Wizażanka logowała się ostatnio 5-go lipca, miała również wysłane na PW przypomnienie. Termin wpłaty był do dziś (czwartek) było na to łącznie 7 dni, pozostałe wpłaty miałam wszystkie już w poneidziałek po weekendzie.
martasdz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-07-29, 17:05   #59
gibikrudawy
Wtajemniczenie
 
Avatar gibikrudawy
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 2 719
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: trustmyself

link do wątku:
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post28434259

ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 27.07 - informacja o wysłaniu odlewek
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: zwrotu kosztów za niedopsikane ml + niewywiązanie się z obowiązku zabezpieczenia przesyłki
opis kontaktów: w wątku
opis sytuacji: Uczestniczyłam w rozbiórce zorganizowanej przez trustmyself. Za zamówione mililitry zapłaciłam w terminie.
Niestety, organizatorka zaniżyła pojemność odlewki ( i jak sadzę po zdjęciu pojemność pozostałych również). W wątku zamieściłam zdjęcia faktycznej pojemności odlewki mierzonej strzykawka. Nie zabezpieczyła również należycie przesyłki, odlewka była zapakowana w skrawek gazety.

Edytowane przez gibikrudawy
Czas edycji: 2011-07-29 o 17:06 Powód: literówki
gibikrudawy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-08-26, 20:31   #60
le illjah
Wtajemniczenie
 
Avatar le illjah
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 957
Dot.: Problemy wspólnozakupowe z organizatorką/uczestnikiem

dotyczy: Shiava
link do wątku:klik
ostatnie ustalenia z organizatorką/uczestnikiem: 25.07 Shiava pisała, że lada dzień odbierze i zapłaci za odlewkę osobiście.
przedmiot problemu: brak wpłaty za odlewkę, nie stawienie się po odbiór osobisty.
czego oczekujemy od organizatorki/uczestniczki: najlepiej wyjaśnień i przeprosin za totalne olanie.
opis kontaktów: PW,telefon
opis sytuacji: 22.07 Shiava zapisała się w moim wątku rozbiórkowym Terre d'Hermes, na PW ustaliłyśmy, że odbierze i zapłaci za odlewkę osobiście. Wymieniłyśmy się nr tel, umówiłyśmy się na spotkanie w poniedziałek 25.07 lecz Shiava się nie pojawiła. Napisałam do niej PW, czy wszystko ok i kiedy odbierze odlewkę, odpisała tego samego dnia, że przeprasza i odbierze w tym tygodniu. Później przestała się odzywać. 02.08 napisałam PW, że proszę o kontakt, niestety do tej pory nie otrzymałam żadnej odpowiedzi, a widzę po postach, że bywa regularnie na Wizażu. Dzisiaj minął dokładnie miesiąc więc zadzwoniłam na podany przez nią nr tel, ale Shiava udawała, że to pomyłka i w ogóle nie wie o co chodzi strasznie nie lubię takiego traktowania więc postanowiłam podkablować
__________________

perfumy na wymianę
klik

Edytowane przez le illjah
Czas edycji: 2011-08-28 o 13:43
le illjah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne zakupy perfumeryjne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-12-08 11:06:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:54.