Opryszczka? Oparzenie? Pomóżcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-20, 06:50   #1
sylwiaaa1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 4
Exclamation

Opryszczka? Oparzenie? Pomóżcie!


Witam! Mam straszny problem. Kilka dni temu gdy się obudziłam zobaczyłam na mojej twarzy coś dziwnego. Wyskoczyło mi coś z prawej strony nad ustami. Na początku byłam pewna, że to opryszczka ale to jest zbyt duże jak na opryszczkę i w ogóle do niej nie podobne teraz. Mimo to używałam maści na opryszczkę. To się goi tzn robią się strupki na tym, ale niestety wczoraj ten strupek oderwałam. Myślałam, że nie zrobi się kolejny ale niestety się zrobił tylko cieńszy. To wygląda mi na oparzenie, tylko nie wiem jak mogłam sobie je zrobić. Tam gdzie odpadł strupek i nie pojawił się ponownie widać że ostatnia warstewka skóry odrasta ale wkoło tego ciągle robią się strupki co wygląda strasznie i rzuca się w oczy. Jutro idę na zabawę i muszę się tego jakoś pozbyć. Używam teraz płynu dezynfekującego i gojącego. Nie mam jak iść do dermatologa. Co mam zrobić? Jak to zakryć? HELP ;-(
sylwiaaa1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-23, 10:30   #2
marijanow
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 6
Dot.: Opryszczka? Oparzenie? Pomóżcie!

polecam wam swietny medyczny portal, polecił mi go moj lekarz bardzo jestem z niego zadowolona https://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/jforum/dermatolog
marijanow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-25, 22:44   #3
enchant
Raczkowanie
 
Avatar enchant
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 288
Dot.: Opryszczka? Oparzenie? Pomóżcie!

Powinnaś iść do lekarza - wystarczy, że do ogólnego, możliwe, że to liszaj - niedawno był podobny wątek na forum. Nie kombinuj nic na własną rękę - pamiętaj, że to twarz.
enchant jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:14.