Wizażanki pomożcie! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-27, 15:13   #1
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784

Wizażanki pomożcie!


Drogie Wizażanki, zakładam nowy wątek z wielką nadzieją i prośbą, że pomożecie mi i podzielicie się informacjami (byłabym w 7 niebie! bardzo mi na tym zależy) A więc do rzeczy :
Dawno temu (ponad 10 lat temu) jeździłam z rodzicami na wakacje w jedno miejsce. Miejsce to było cudowne, fantastyczne, domki w środku lasu, sztuczny zbiornik / basen, lesniczowka, szkolka drzew (czy jakos tak)
Jaworze. Wielki las. Bodajże między Dobrkowem a Połomią (jesli czegos nie pomylilam) Szukałam na google maps znalazlam tylko to zdj ktore zalaczam. Pytam ciagle rodzine, ale nie umieja mi tego dokladnie wytlumaczyc, a z mapa w podroz nie rusze, bo wyladuje pewnie w Warszawie zero orientacji w terenie.
Kolejna podpowedz : dawne domki letniskowe STOMILU-DĘBICA.
W lesie lub tez kolo lasu znajdywala sie szkola i boiska (chodzilo sie tam do stolowki), jak juz wspomnialam wyzej byla szkolka drzewek, las, piaski i rzeka plynaca przez las wielkosci Raby.
Doszły mnie słuchy, że wyrównano teren i ktoś to wszystko wykupił, ale ile w tym prawdy?
Dziewczyny mieszkające w Jaworzu, bądź kojarzace miejsce - bardzo, ale to bardzo! Prosze was o wszelakie informacje, co tam znajduje sie teraz, czy nadal sa jakies domki do wynajecia.
Marze zeby pojechac tam na wakacje, zeby odkurzyc wspomnienia.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg wazne.jpg (66,9 KB, 4 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaworze5.jpg (79,5 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaworzeee.jpg (66,6 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg jaworye.jpg (49,7 KB, 4 załadowań)
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:37.