Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-03-22, 17:04   #1981
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Ja robię telefonem zawsze i ładnie w miarę wychodzi
testwoałaś może ten cień http://www.inermis.pl/index.php?str=...podkat=&subkat= chodzi mi o odcień 030 lub 031 i któreś brązy, bo jestem przed zakupami i mam duży mętlik w głowie
Akurat trójek nie miałam, miałam duo z tej serii, więc wiele nie pomogę. Ale jakość jest ok, zwłaszcza jak na tę cenę. Pamiętam, ze chyba Orlica pisała, że zamawiała w I któryś z fioletów. Może napisz do niej PW, albo może się odezwie na wątku?
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:06   #1982
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Akurat trójek nie miałam, miałam duo z tej serii, więc wiele nie pomogę. Ale jakość jest ok, zwłaszcza jak na tę cenę. Pamiętam, ze chyba Orlica pisała, że zamawiała w I któryś z fioletów. Może napisz do niej PW, albo może się odezwie na wątku?
Dzięki, spytam jej na PW
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:10   #1983
Lemirka
Zakorzenienie
 
Avatar Lemirka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: miasto na W
Wiadomości: 4 991
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez morelka-z Pokaż wiadomość
Lemirko,na dworcu głównym??Tam jest jakiś kosmetyczny sklep?Dziewczyny z Wro dajcie znać gdzie jeszcze ewentualnie można baze pod cienie dorwać, będe bardzow dzięczna.
Tak na dworcu głównym, w tej alejce przy peronach gdzie jedzenie można kupić są też kosmetyki.
I tak jak wspominałam w Arenie.

Cytat:
Napisane przez SugaMama1988 Pokaż wiadomość
Dziewczyny to w takim razie troszke z innej beczki, gdzie we Wrocławiu dostane sypkie vollare i bell oraz zachwalane pod niebiosa kulki vollare?
Kulki Vollare można kupić w sklepach typu wszystko po 5 zł :P
Bell ma swoje stoisko w CH Magnolia, i można też kupić na stoisku w Feniksie na rynku, na parterze jest taka mała drogeria
Lemirka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:15   #1984
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Mam jeszcze jedno pytanko? Jaki możecie polecić mi cień, ale w srebrnym kolorze, oczywiście połyskujący? Bo tak mi ostatnio spodobał się taki makijaż, a w poniedziałek zakupy
Proponuję metaliczny cień Bell z serii Silver&gold nr 2.
Nie mam aparatu (tylko taki w telefonie), więc załączam zdjęcie z jakiejś aukcji
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg silver_cienie bell.jpg (13,5 KB, 33 załadowań)
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej

Edytowane przez tuRmaNIA
Czas edycji: 2009-03-22 o 17:17
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:27   #1985
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Proponuję metaliczny cień Bell z serii Silver&gold nr 2.
Nie mam aparatu (tylko taki w telefonie), więc załączam zdjęcie z jakiejś aukcji
Dzięki, a posiadasz ten cień? Możesz zrobić zdjęcie nawet telefonem, jak wygląda na powiece czy choćby na ręku? Byłabym wdzięczna
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:43   #1986
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Dzięki, a posiadasz ten cień? Możesz zrobić zdjęcie nawet telefonem, jak wygląda na powiece czy choćby na ręku? Byłabym wdzięczna
Mam ten cień. Jest właśnie srebrny i iskrzy, bo też mi na takim zależało
Chętnie bym zrobiła zdjęcie telefonem, ale i tak nic nie będzie widać
Niestety kiepskie zdjęcia wychodzą
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-22, 17:45   #1987
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Mam ten cień. Jest właśnie srebrny i iskrzy, bo też mi na takim zależało
Chętnie bym zrobiła zdjęcie telefonem, ale i tak nic nie będzie widać
Niestety kiepskie zdjęcia wychodzą
O, to bardzo ładnie musi wyglądać na powiekach, skoro skrzy, bo mi takie bardzo się podobają


Zaczynam robić spis na jutrzejsze zakupy, bo zapomnę wszystko sprawdzić, tyle tego się nazbierało...
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2009-03-22 o 17:47
ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 07:01   #1988
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Śliczny kolorek możesz podać jakieś namiary na ten lakier, bo jutro wybieram się na zakupy i z chęcią bym go nabyła

Jaki odcień pomadki wybrałaś? Ten Just lose jest po prostu śliczny, jak zakupisz, to koniecznie zrób sobie sesję w nowych makijażach. A może skusisz się na trzeci cień Flamenco?
Sprawdziłam numery i jeden ma nr 31 a drugi 42 (nie pamiętam teraz który to który ) Ale nie wiem czyz najdziesz, bo na stronie virtuala te numery sie nie zgadzają z kolorami, a na buteleczkach lakierów które mam jest tylko naklejka z nazwą firmy i że to prezent od firmy Joko.
Mam zamiar kupić dziś na "zapas" ten ciemny. Bardzo elegancko i porządnie wyglądają Mam nadzieje ze jeszcze bedzie bo ostanio więcej było więcej jasnych kolorów.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:45   #1989
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprawdziłam numery i jeden ma nr 31 a drugi 42 (nie pamiętam teraz który to który ) Ale nie wiem czyz najdziesz, bo na stronie virtuala te numery sie nie zgadzają z kolorami, a na buteleczkach lakierów które mam jest tylko naklejka z nazwą firmy i że to prezent od firmy Joko.
Mam zamiar kupić dziś na "zapas" ten ciemny. Bardzo elegancko i porządnie wyglądają Mam nadzieje ze jeszcze bedzie bo ostanio więcej było więcej jasnych kolorów.
Dzięki, ja poszukałam na Inermisie i wydaje mi się, że ten Twój ciemny to Lakier Ideal Colour & Perfect Gloss nr 16. Idę go dziś szukać, bo bardzo mi się spodobał.
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:49   #1990
Susanna
Zakorzenienie
 
Avatar Susanna
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: ♥ Śląsk ♥
Wiadomości: 13 459
Send a message via Skype™ to Susanna
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Ideal Colour & Perfect Gloss to bardzo fajne lakiery dłuuugo się trzymają i tylko lekko ścierają na końcach
__________________

M&M

Staś


Susanna szyje - mój krawiecki blog
Susanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-23, 08:50   #1991
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ja85gusiek Pokaż wiadomość
Dzięki, ja poszukałam na Inermisie i wydaje mi się, że ten Twój ciemny to Lakier Ideal Colour & Perfect Gloss nr 16. Idę go dziś szukać, bo bardzo mi się spodobał.
Możliwe, ale tak z monitora trudno ocenić. Jesli kupisz, to wrzuć fotkę.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-23, 08:53   #1992
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Możliwe, ale tak z monitora trudno ocenić. Jesli kupisz, to wrzuć fotkę.
ok

No i jestem po dzisiejszych zakupach i kupiłam... tylko bazę pod cienie, której tak długo szukałam, więc jutro ciąg dalszych zakupów.
Aha, Hosenka widziałam ten lakier, co pisałam wczesniej i to nie jest niestety ten, co Ty masz, widziałam podobne, ale to nie ten, muszę szukać dalej.
Widziałam też ten cień sypki Just Loose Virtuala, nr 06, jest to jasny fiolet, o wiele jaśniejszy niż na Inermisie.
__________________


Edytowane przez ja85gusiek
Czas edycji: 2009-03-23 o 16:07
ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-24, 17:12   #1993
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczęta, dostałam właśnie paczkę z I i puder prasowany Flamenco Cóż mogę powiedzieć - jest lekko perłowy, ma drobinki, ale nie jakieś tam wielkie kawały brokatu, myslę, że porównywalne do Chocolate (o ile pamietam, bo używalam krótko). Do Winter Glamour nie mam porównania. Puderniczka jest sliczna, ładniejsza niż czekoladkowa, ale ogólnie puderek jest mniejszy. Myslałam, że będzie podobych rozmiarów Jest opakowany w "aksamitny" woreczek. Zapachu jakiegoś szczególnego niestety nie ma. Gdy się przystawi nos, coś tam czuć, ale nie jest to powalający zapach Ogólnie mnie przyciemnił (jaśniejsza wersja), mimo iż nie użylam najciemniejszego pola. Ja jestem straaaasznym bladziochem, naprawdę
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 14:44   #1994
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Ja się ostatecznie dziś decyduję na zakupy, bo jestem tak często off line, że w końcu będę miała pustki w łazience. Przy okazji decyduję się na parę kolorowych niepotrzebnych zupełnie rzeczy. Będzie za namową Maat puder mineralny 300 Virtuala, będą dwa wypiekańce z Baked Virtuala, będą dwa (waham się nad trzecim, ale jestem dzielna) cienie Flamenco, fioleci Just Loose Virtuala i pomadka Glam&Sexy. Koniec kolorówki. Definitywny.
Ukryciorku - duma mnie rozpiera i w pełni wspieram podjęte przez Ciebie decyzje A jak już dostaniesz zakupy to wklejaj foty i kuś mnie, bo ja pod koniec kwietnia będę uzupełniała zapasy. A jakie cienie Flamenco wzięłaś - czyżby fiolety i czerwono-czarne szaleństwo

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
No właśnie z kolorami było do chrzanu, jak robiłam swoim telefonem kom. to wychodziły super. A ten aparat to za skąplikowany dla mnie. Nie wiem czy to kwestia oświetlenia czy drżącej łapy, w każdym razie nie nadawały się do publicznej prezentacji.
Spróbuj ustawić ISO na 400 i zrezygnuj z lampy - powinno się wierniej sfotografować. Bo jak trzaskasz lampą to masz refleksy i wynaturzony kolor niestety. Najlepiej by było zrobić zdjęcia koło naturalnego strumienia świetlnego, gdzieś na parapecie lub w pobliżu okna, oczywiście w ciągu dnia. TO najwierniej odda kolor. Ale my i tak będziemy zadowolone z każdego wynaturzenia byleby sobie pooglądać Twoje zakupy kosmetyczne - najlepiej na powiekach, ustach i twarzy

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Sprawdziłam numery i jeden ma nr 31 a drugi 42 (nie pamiętam teraz który to który ) Ale nie wiem czyz najdziesz, bo na stronie virtuala te numery sie nie zgadzają z kolorami, a na buteleczkach lakierów które mam jest tylko naklejka z nazwą firmy i że to prezent od firmy Joko.
Mam zamiar kupić dziś na "zapas" ten ciemny. Bardzo elegancko i porządnie wyglądają Mam nadzieje ze jeszcze bedzie bo ostanio więcej było więcej jasnych kolorów.
Ja też dostałam taki promocyjny lakier gratis, ale mi akurat kolor bardzo się nie spodobał i jednocześnie źle się nakładał (na paznokciu zostawały ślady po pędzelku ). Ale widać ten mój egzemplarz był wadliwy skoro Twoje ciemne kolory (śliczne zresztą) nałożyły się bez tego efektu ubocznego.

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Dziewczęta, dostałam właśnie paczkę z I i puder prasowany Flamenco Cóż mogę powiedzieć - jest lekko perłowy, ma drobinki, ale nie jakieś tam wielkie kawały brokatu, myslę, że porównywalne do Chocolate (o ile pamietam, bo używalam krótko). Do Winter Glamour nie mam porównania. Puderniczka jest sliczna, ładniejsza niż czekoladkowa, ale ogólnie puderek jest mniejszy. Myslałam, że będzie podobych rozmiarów Jest opakowany w "aksamitny" woreczek. Zapachu jakiegoś szczególnego niestety nie ma. Gdy się przystawi nos, coś tam czuć, ale nie jest to powalający zapach Ogólnie mnie przyciemnił (jaśniejsza wersja), mimo iż nie użylam najciemniejszego pola. Ja jestem straaaasznym bladziochem, naprawdę
Alexandra - a dałoby radę wkleić zdjęcie tego pudru na nasze forum? I jak bardzo jest on mniejszy od czekoladkowej wersji? Mówisz, a raczej piszesz, że nie pachnie To chyba pozostanę wierna czekoladce, którą za boski zapach wielbię już od roku
Ale z drugiej strony cieszę się, że Flamenco nie jest brokatowe tylko perłowo-rozświtlające, bo ja mam i czekoladkę i Winter Glamour i brokatowość Winter Glamour mi bardzo nie odpowiada, poza tym jest mniej przyczepna do skóry, a połysk czekoladki trwa wiernie na mym policzku (aktualnie służy mi za róż ). To tak na wypadek gdybym okazała się słabą kobietą być i dokonałabym szaleńczych zakupów wbrew promowanej ostatnio opcji rozsądkowej
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-25, 21:39   #1995
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ukryciorku - duma mnie rozpiera i w pełni wspieram podjęte przez Ciebie decyzje A jak już dostaniesz zakupy to wklejaj foty i kuś mnie, bo ja pod koniec kwietnia będę uzupełniała zapasy. A jakie cienie Flamenco wzięłaś - czyżby fiolety i czerwono-czarne szaleństwo



Spróbuj ustawić ISO na 400 i zrezygnuj z lampy - powinno się wierniej sfotografować. Bo jak trzaskasz lampą to masz refleksy i wynaturzony kolor niestety. Najlepiej by było zrobić zdjęcia koło naturalnego strumienia świetlnego, gdzieś na parapecie lub w pobliżu okna, oczywiście w ciągu dnia. TO najwierniej odda kolor. Ale my i tak będziemy zadowolone z każdego wynaturzenia byleby sobie pooglądać Twoje zakupy kosmetyczne - najlepiej na powiekach, ustach i twarzy



Ja też dostałam taki promocyjny lakier gratis, ale mi akurat kolor bardzo się nie spodobał i jednocześnie źle się nakładał (na paznokciu zostawały ślady po pędzelku ). Ale widać ten mój egzemplarz był wadliwy skoro Twoje ciemne kolory (śliczne zresztą) nałożyły się bez tego efektu ubocznego.



Alexandra - a dałoby radę wkleić zdjęcie tego pudru na nasze forum? I jak bardzo jest on mniejszy od czekoladkowej wersji? Mówisz, a raczej piszesz, że nie pachnie To chyba pozostanę wierna czekoladce, którą za boski zapach wielbię już od roku
Ale z drugiej strony cieszę się, że Flamenco nie jest brokatowe tylko perłowo-rozświtlające, bo ja mam i czekoladkę i Winter Glamour i brokatowość Winter Glamour mi bardzo nie odpowiada, poza tym jest mniej przyczepna do skóry, a połysk czekoladki trwa wiernie na mym policzku (aktualnie służy mi za róż ). To tak na wypadek gdybym okazała się słabą kobietą być i dokonałabym szaleńczych zakupów wbrew promowanej ostatnio opcji rozsądkowej
Maat, ja mam ostatnio ograniczoną dostępność dziennego światła kochana. Bo wracam do domu późno w noc niestety. Paczkę z I odbiorę jutro lub pojutrze z tego samego powodu (no i jeszcze domówiłam sobie nowości pachnące Joanny, bo bym miała dziś, ale i tak nie było mnie w chałupce). Ale w weekend postaram się cykać fotki, może złapię jakieś dzienne światło
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 12:21   #1996
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Ja też dostałam taki promocyjny lakier gratis, ale mi akurat kolor bardzo się nie spodobał i jednocześnie źle się nakładał (na paznokciu zostawały ślady po pędzelku ). Ale widać ten mój egzemplarz był wadliwy skoro Twoje ciemne kolory (śliczne zresztą) nałożyły się bez tego efektu ubocznego.
Myslę, że to kwestia tego ze nałożyłaś 1 warstwę. Ja zawsze nakładam 2 warstwy, wtedy ta druga wyrównuje kolor no i druga kwestia że kolor jest glębszy.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-26, 16:42   #1997
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez maat7 Pokaż wiadomość
Alexandra - a dałoby radę wkleić zdjęcie tego pudru na nasze forum? I jak bardzo jest on mniejszy od czekoladkowej wersji? Mówisz, a raczej piszesz, że nie pachnie To chyba pozostanę wierna czekoladce, którą za boski zapach wielbię już od roku
Ale z drugiej strony cieszę się, że Flamenco nie jest brokatowe tylko perłowo-rozświtlające, bo ja mam i czekoladkę i Winter Glamour i brokatowość Winter Glamour mi bardzo nie odpowiada, poza tym jest mniej przyczepna do skóry, a połysk czekoladki trwa wiernie na mym policzku (aktualnie służy mi za róż ). To tak na wypadek gdybym okazała się słabą kobietą być i dokonałabym szaleńczych zakupów wbrew promowanej ostatnio opcji rozsądkowej
Postaram się zrobić zdjęcie jutro, dziś dopiero wróciłam do domu i światło już nie to.. Wczoraj uzyłam go na całą twarz - oprócz najciemniejszego pola - i stwierdzam, że do mojej karnacji się nie nadaje, nie wygląda naturalnie. Dzisiaj nałożyłam na całą twarz tylko najjasniejszy i średni - na policzki. Od razu lepiej. Generalnie jest to dla mnie taki gadżet ;] Ślicznie wygląda po prostu :P Wolałabym, żeby więcej było tego najjaśniejszego, bo dla takiego bladziocha jak ja tylko on się nadaje jako "nie bronzer". Aha, opakowanie jest metalowe.
Bardzo przypadły mi do gustu smakowe błyszczyki Taste it - mam wersję czekoladową i malinową
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-27, 14:50   #1998
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Lemirka Pokaż wiadomość
Tak na dworcu głównym, w tej alejce przy peronach gdzie jedzenie można kupić są też kosmetyki.
I tak jak wspominałam w Arenie.
bylam tam wczoraj na dworcu czekalam na pociag, ach zaluje ze nie wiedzialam ze sa tam kosmetyki! gapa ze mnie

chce kupic baze joko, jak nie znajde to kupie art deco ale przyznam ze wolalabym wydac mniej na joko
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-29, 12:57   #1999
maat7
Raczkowanie
 
Avatar maat7
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 375
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Myslę, że to kwestia tego ze nałożyłaś 1 warstwę. Ja zawsze nakładam 2 warstwy, wtedy ta druga wyrównuje kolor no i druga kwestia że kolor jest glębszy.
No ja też dwie warstwy kładłam i pomimo tego było widać ślady popędzelkowe. Poza tym ten odcień najzwyczajniej jest na moje oko niegustowny i bardzo w pomarańcz mi wpada, a wówczas mam wrażenie, że mam "brudne" palce

Cytat:
Napisane przez alexandra84 Pokaż wiadomość
Postaram się zrobić zdjęcie jutro, dziś dopiero wróciłam do domu i światło już nie to.. Wczoraj uzyłam go na całą twarz - oprócz najciemniejszego pola - i stwierdzam, że do mojej karnacji się nie nadaje, nie wygląda naturalnie. Dzisiaj nałożyłam na całą twarz tylko najjasniejszy i średni - na policzki. Od razu lepiej. Generalnie jest to dla mnie taki gadżet ;] Ślicznie wygląda po prostu :P Wolałabym, żeby więcej było tego najjaśniejszego, bo dla takiego bladziocha jak ja tylko on się nadaje jako "nie bronzer". Aha, opakowanie jest metalowe.
Bardzo przypadły mi do gustu smakowe błyszczyki Taste it - mam wersję czekoladową i malinową
Alexandra - a który puder Flamenco wzięłaś - J256 czy J257? J nie jestem bladziochem, ale np. Winter Glamour (ten jaśniejszy zestaw) też mi zbyt ciemno-sztuczny się być wydaje, choć na lato jest w sam raz, ale zimową porą zbytnio odstaje od kolorytu skóry. Ja się przyczajam na J256
maat7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-03-29, 16:53   #2000
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Dziewczyny, mam już swoje cuda. Ale ponieważ dostałam w piątek, a byłam tak zalatana, że wczoraj z tego powodu spałam 18 godzin, to obmacałam na razie tylko szminkę Glam&Sexy. Jest boska.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 08:28   #2001
ja85gusiek
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 4 018
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez ukrycior Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam już swoje cuda. Ale ponieważ dostałam w piątek, a byłam tak zalatana, że wczoraj z tego powodu spałam 18 godzin, to obmacałam na razie tylko szminkę Glam&Sexy. Jest boska.
To czekamy na zdjątka.
A ja ostatnio jestem zapracowana (pisaniem pracy mgr) i nawet nie mam czasu na zakupki, ale chyba dziś już ją skończę i jutro wpadnę na małe zakupki
__________________

ja85gusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 13:16   #2002
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Wypróbowałam puder Virtual Mineral 300. Kocham go miłością czystą już po pierwszym wypróbowaniu. Naprawdę fajny i kolor dobry kupiłam. Cienie wyglądają super, będą fotki, ale mąż gdzieś baterie do aparatu podział...
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 14:29   #2003
CzarnaLandrynka
Rozeznanie
 
Avatar CzarnaLandrynka
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 779
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Do wizażanek z Łodzi: dziewczyny, gdzie można kupić Joko? Chodzi mi o jakieś miejsce z większym wyborem / szafą ich kosetkyków
__________________
zdrowe odżywianie → ładna cera → nauka, nauka - LO czeka!

Ograniczamy kupowanie mazideł do ust i zużywamy stare!
kupionych - 1
zużytych - 1


House Addict.
Poniedziałek, wtorek, środa, House, piątek, sobota, niedziela.
CzarnaLandrynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:23   #2004
tuRmaNIA
Zakorzenienie
 
Avatar tuRmaNIA
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 3 261
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez CzarnaLandrynka Pokaż wiadomość
Do wizażanek z Łodzi: dziewczyny, gdzie można kupić Joko? Chodzi mi o jakieś miejsce z większym wyborem / szafą ich kosetkyków
Nie wiem czy gdzieś jest szafa, ale już pisałam w tym wątku gdzie ja osobiście widziałam kosmetyki Joko w Łodzi
Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Kosmetyki firmy Joko w Łodzi można spotkać w sklepie kosmetyczno-chemicznym Danwi przy ul. Jaracza 40 oraz w drogerii Zuzanna na Czerwonym Rynku przy ul. Rzgowskiej 80/82
__________________
NIE ma czegoś takiego jak ten perfum/ta perfuma - te perfumy

bynajmniej =/= przynajmniej
tuRmaNIA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 15:50   #2005
alexandra84
Raczkowanie
 
Avatar alexandra84
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: 3miasto
Wiadomości: 380
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Alexandra - a który puder Flamenco wzięłaś - J256 czy J257? J nie jestem bladziochem, ale np. Winter Glamour (ten jaśniejszy zestaw) też mi zbyt ciemno-sztuczny się być wydaje, choć na lato jest w sam raz, ale zimową porą zbytnio odstaje od kolorytu skóry. Ja się przyczajam na J256
Maat, ja mam właśnie ten jaśniejszy.. Ciężko mi określić, czy przy ciemniejszej karnacji wyglądałby naturalnie (nakładany na całą twarz). Ja już nie będę próbować, no może latem...

Edytowane przez alexandra84
Czas edycji: 2009-03-30 o 15:51
alexandra84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:14   #2006
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

mam baze, czy jest taka fajna sie okaze
ale konsystencja mnie zmartwila, baza lumene chyba byla lepsza... jutro test

ten sklepik na dworcu we Wroclawiu jest rewelacyjny, mialam tam dzisiaj przesiadke wiec skoczylam na zakupy
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 19:16   #2007
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
mam baze, czy jest taka fajna sie okaze
ale konsystencja mnie zmartwila, baza lumene chyba byla lepsza... jutro test

ten sklepik na dworcu we Wroclawiu jest rewelacyjny, mialam tam dzisiaj przesiadke wiec skoczylam na zakupy
Konsystencja jest identyczna jak ArtDeco
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:43   #2008
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

no wlasnie a tej nie mialam mam nadzieje ze fajnie sie nalozy
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 20:46   #2009
ukrycior
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 9 504
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez _Ewelka___ Pokaż wiadomość
no wlasnie a tej nie mialam mam nadzieje ze fajnie sie nalozy
Polecam cieniutką warstewkę i dobrze wklepać.
ukrycior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-30, 21:59   #2010
telbuh
Wtajemniczenie
 
Avatar telbuh
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 2 038
Dot.: Wszystko o JOKO - naszych polskich kosmetykach :)

Cytat:
Napisane przez tuRmaNIA Pokaż wiadomość
Nie wiem czy gdzieś jest szafa, ale już pisałam w tym wątku gdzie ja osobiście widziałam kosmetyki Joko w Łodzi
Byłam tam na Jaracza - jest tylko kilka rzeczy z Virtuala (malutko) i są sporo droższe, bazy nie ma. Widziałam te cienie gwiazką różową z szarym środkiem w przecenie (ok 6zł), ale na ręce to nic specjalnego.
Ale dziękuję za informację
Rozmawiałam z kilkoma Sprzedawcami - ponoć Joko się na Łódź obraziło i już.
Bazę dorwałam dopiero teraz w weekend w innym mieście. Mieli też mnóstwo innych (w tym flamenco - piękne są ), ale TŻ tak mnie pospieszał, że nie mogłam się zdecydować i nic nie wzięłam więcej

Edytowane przez telbuh
Czas edycji: 2009-03-30 o 22:07
telbuh jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-05 12:02:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:08.