Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-07-01, 17:10   #1
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344

Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!


Witam. Jakiś cza temu ważyla, około 80 kg przy 175cm wzrostu. Niby wydaje się nie tak dużo, ale cała ta moja tkanka była głównie zlokalizowana na brzuchu i boczkach. Po roku czasu na zdrowej diecie udało mi się zejśc do ok 60 kg. na brzuchu została mi naciągnięta skóra ze strasznym cellulitem. Da się cos z tym zrobic?
Ten cellulit jest widoczny i zaawansowany:-( Pomóżcie!!!
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-03, 09:27   #2
Paola28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 627
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

Misiokoczko

Po tak radykalnej zmianie, konieczne jest niestety kompleksowe działanie. Pisałaś, że udało ci się schudnąć za pomocą diety - teraz niestety trzeba uruchomić program treningowy. Wszystko zależy również od tego, jaki jest to rodzaj cellulitu, bo wyrózniamy aż trzy rodzaje. Jeżeli jest on związany z zatrzymaniem wody (tak zwany cellulit wodny) to myślę, że dość szybko się go pozbędziesz. Nie zmienia to jednak faktu, że powinnaś utrzymać prtawidłową dietę oraz zwiększyć aktywność fizyczną. Dlatego, żeby pozbyć się cellulitu oraz uelastycznić skórę zacznij ćwiczyć mieśmie brzucha oraz stosuj kosmetyki napinające i ulestyczniające skórę. Sprawdzą się również masaże, które możesz wykonać pod prysznicem - np szorstką myjką- napewno poprawią ukrwienie skóry oraz pomogą pozbyć się cellulitu.
Jeżeli chciałabyś uzyskać szybsze efekty pozostają już tylko zabiegi kosmetyczne -obecnie masz do wyboru bardzo szeroki wachlarz propozycji -poczawszy od enedermologii, która jest naprawde skuteczna, poprzez mezoterapię (te zabieg jest niestety bardziej bolesny), a skończywszy na kapsule SPA (czyli czegoś w rodzaju sauny parowej i masażu wibracyjnego w jednym).
Wiem, że niekiedy walka z cellulitem bywa uporczywa, ale zawsze w końcu udaje się go pokonać - trzymam kciuki.
__________________
Mój blog - mój świat Zapraszam
Paola28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-04, 05:22   #3
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

bardzo dziekuję za radę a z takich domowych kosmetyków co jest w miarę dobre i nie kosmiczie drogie? zauważyam też, ze od jazy na rowerze pod górke zaczyna bolec mnie brzuch i czuję jak on pracuje. może to tez cos da?
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-23, 15:13   #4
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

polecam Ci artykuł z estemedia na temat cellulitu http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...l2=2&n_art=405 warto też sie przyjrzeć zabiegom, o których piszą. trafiłam na te str przy okazji tematu o hydro liposukcji, a ten artykul o cellu jest bardzo pomocny. ja sama zastanwiam sie nad sposobem pokonania tego goscia...
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 10:59   #5
misiokoczka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 344
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

to bierzemy się za tego drania ja mam głównie na brzuchu(bardzo widoczny) i taki lekki na udach i posladkach. Wydaje mi sie, że tylko ćwiczenia pomagają:-( niestety:-(
misiokoczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:20   #6
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

Ćwiczenia to nie wszystko.. Bez odpowiedniej diety do tego ani rusz :/
Ja szukam jakiegoś trwałego sposobu. Ćwiczenia coś pomogą, ale tylko wtedy kiedy ćwiczy się regularnie, wystarczy przestać, po tyg-dwóch efekty znikają..
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-07-24, 11:47   #7
Groszek121
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 22
Dot.: Celulit i naciagnięta skórana brzuchu!!! POMOCY!!!

Niestety do Krakowa mam trochę nie po drodze. . Te fale radiowe to moze coś w tym stylu? http://www.☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/artykuly.php...2=71&n_art=156 Ile Cie to kosztuje? jak często musisz chodzic? po jakim czasie widac efekty?

Edytowane przez Groszek121
Czas edycji: 2009-07-24 o 11:50
Groszek121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.