Patenty na bycie NAJ - cz. II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-02-16, 14:38   #901
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
Aga

Nie jedz takich rzeczy
Nic dobrego w sobie nie mają


Juz lepiej opchnąć pizze niż sztuczną bułkę z niewiadomoczym
ale te rzeczy są taaakie dooobree.. szczególnie frytki
sama też opychałam się w niedziele, ale skutków ubocznych nie widzę mimo picia zielonej herbatki
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 14:41   #902
Misiata
Raczkowanie
 
Avatar Misiata
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: moje małe niebo ;)
Wiadomości: 415
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

używałyście może mydełka które jest w rossmanie z glinką. leży niedaleko mydełka biały jeleń dlatego rzuciało mi się w oczy pisze że działa przeciwtrądzikowo i ogólnie upiększająco kosztuje ok 12 zł wiec drogie jak na mydełko...
Misiata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:06   #903
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Na mnie na szczęscie jedzenie fast foodów w żaden negatywny sposób nie działa,ani nie przybieram na wadze ani na cerze nie widzę różnicy..ale faktem jest że bardzo rzadko jem w McD jak już to wolę kebaby, shaormy itp. mniammm)

Dziewczyny jak używacie jedwabiu do włosów?Na mokre czy suche włosy w całość czy tylko końcówki i jaki najlepszy :zastanawia się nad Waxa i Joanny?Wiem że biosilk jest bee bo ma alkohol,a inne?
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 15:37   #904
Yvette Rouge
Raczkowanie
 
Avatar Yvette Rouge
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 88
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Na mnie na szczęscie jedzenie fast foodów w żaden negatywny sposób nie działa,ani nie przybieram na wadze ani na cerze nie widzę różnicy..ale faktem jest że bardzo rzadko jem w McD jak już to wolę kebaby, shaormy itp. mniammm)

Dziewczyny jak używacie jedwabiu do włosów?Na mokre czy suche włosy w całość czy tylko końcówki i jaki najlepszy :zastanawia się nad Waxa i Joanny?Wiem że biosilk jest bee bo ma alkohol,a inne?
Tajemnicą poliszynela jest, że dieta którą stosujemy ma ogromny wpływ na nasz wygląd (i nie tylko) i to że teraz nie widzisz skutków ubocznych spożywania tego typu jedzenia, nie znaczy że tak będzie zawsze.

Co do jedwabiu, ja używam Waxa. Nakładam go na wilgotne włosy (po umyciu), przede wszystkim na końcówki. Omijam skalp, żeby nie mieć oklapniętych włosów. Kiedyś spróbowałam nałożyć go na suche końcówki ale nie zdało to egzaminu
Yvette Rouge jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:14   #905
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Wiem,że dieta wpływa na zdrowie oczywiście,ale jeżeli chodzi o cerę nie do końca się zgodzę,nie u wszystkich jedzenie ma wpływ na jej stan.Stosowałam kiedyś oczyszczanie gruntowne,trzymiesięczne pod kontrolą dietetyka,potem ponad rok byłam na baardzo zdrowej diecie (gotowane chude mięsko,warzywka,zdrowe oliwy,pieczywo orkiszowe,ciemne itd wiadomo )i co? kompletnie żadnej różnicy jeżeli chodzi o wygląd cery, owszem schudłam,nabrałam sił,bolała mnie mniej głowa-tak,ale trądzik pozostał, no bo jeżeli przyczyną są hormony to jedzenie nie pomoże choćby najlepsze.
A to,że lubię pizze,kebaby czy frytki i pozwolę sobie na nie raz czy dwa razy w tygodniu nie spowoduje chyba że nagle stanę się maszkarą i w przyszłości zachoruję na wszystkie możliwe choroby cywilizacyjne,czyli miażdżycę nadciśnienie tętnicze itd.wszystko jest dla ludzi,ale wiadomo z umiarem
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:21   #906
MaGniFiQue
Raczkowanie
 
Avatar MaGniFiQue
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 121
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Misiata Pokaż wiadomość
używałyście może mydełka które jest w rossmanie z glinką. leży niedaleko mydełka biały jeleń dlatego rzuciało mi się w oczy pisze że działa przeciwtrądzikowo i ogólnie upiększająco kosztuje ok 12 zł wiec drogie jak na mydełko...
Kupiłam to mydełko dosłownie kilka dni temu. Ciężko jeszcze cokolwiek stwierdzić. Stosuję je tylko na twarz, jako że moje czoło, to jedyne miejsce wymagające ewentualnej "kuracji". Pierwsze spostrzeżenia - mydełko jest łagodne, specjalnie nie pachnie, daje uczucie delikatnego zmiękczenia. Jaz założenia do mycia twarzy mydłem podchodzę z wielką niechęcią, ale skusiło mnie, nie powiem i zobaczymy jakie będą tego skutki, a przede wszystkim, czy będzie miało jakikolwiek wpływ na zapobieganie i gojenie obecnych już niespodzianek.
__________________
"Gdybyś była burgerem z mc donalda byłabyś mc gorgeous! " - najlepszy komplement tej zimy
MaGniFiQue jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:24   #907
Annaluka
Zakorzenienie
 
Avatar Annaluka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 010
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak używacie jedwabiu do włosów?Na mokre czy suche włosy w całość czy tylko końcówki i jaki najlepszy :zastanawia się nad Waxa i Joanny?Wiem że biosilk jest bee bo ma alkohol,a inne?
Musisz sama sobie sprawdzić, czy Twoje włosy lepiej wyglądają po użyciu na mokre, czy na suche włosy. I lepiej stosować na same końce, jeśli włosy się przetłuszczają.

Z reguły używam na mokre włosy. Ale jeśli bardziej chcę podkreślić ich blask to małą kropelkę stosuję na suche.

Kropla na dłonie, rozmasowuje i przejeżdżam dłońmi po całych włosach.

Polecam i Waxa i Joanne. Na pewno nie Biosilk
Chi też jest ok i nie ma w składzie alkoholu.

Wg. KWC najlepszy jest jedwab WAX
__________________
Wszyscy mają bloga - mam i ja
Bella Beauty
Annaluka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 16:30   #908
Julianka_7oo7
Zadomowienie
 
Avatar Julianka_7oo7
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1 297
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Falabella
Ja nie mogę się przekonać do oliwek, nie znoszę uczucia tłustości
Falabella, jak mieszasz oliwe z oliwek z balsamem nie ma zadnego uczucia tłustości

Cytat:
Napisane przez Haylee
ale te rzeczy są taaakie dooobree.. szczególnie frytki
co kto lubi
Mnie akurat nie smakuje
Wolę sałatke z glonów i sushi

Edytowane przez Julianka_7oo7
Czas edycji: 2010-02-16 o 18:18
Julianka_7oo7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 16:38   #909
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Annaluka Pokaż wiadomość
Musisz sama sobie sprawdzić, czy Twoje włosy lepiej wyglądają po użyciu na mokre, czy na suche włosy. I lepiej stosować na same końce, jeśli włosy się przetłuszczają.

Z reguły używam na mokre włosy. Ale jeśli bardziej chcę podkreślić ich blask to małą kropelkę stosuję na suche.

Kropla na dłonie, rozmasowuje i przejeżdżam dłońmi po całych włosach.

Polecam i Waxa i Joanne. Na pewno nie Biosilk
Chi też jest ok i nie ma w składzie alkoholu.

Wg. KWC najlepszy jest jedwab WAX
w takim razie chyba kupię Wax-a,bo robię zamówienie na ☠☠☠☠☠☠☠ a tam chyba jest ten jedwab to dorzucę sobie do koszyka ..caly czas coś dorzucam zbankrutuję chyba
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 18:00   #910
Charlotte95
Wtajemniczenie
 
Avatar Charlotte95
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 206
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

kusi mnie ten jedwab On spełnia rolę pielęgnacyjną, czy tylko takiego "nabłyszczacza"?
Charlotte95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:30   #911
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość
ale te rzeczy są taaakie dooobree.. szczególnie frytki
sama też opychałam się w niedziele, ale skutków ubocznych nie widzę mimo picia zielonej herbatki
Dokładnie! tym bardziej mi smakowało, że dawno nie jadłam.

Nie mam pewności, że to po maku, może niespodzianki przedokresowe w kazdym razie mam nadzoieję, że szybko się ich pozbędę
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-16, 19:45   #912
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

witam was dziewczyny
a ja tak z innej beczki,
ostatnio moja skóra na twarzy bardzo się zmieniła..kiedyś była gładka, a teraz jak ją myje to czuję taka chropowatość(nie chodzi mi o krostki tylko w dotyku nie jest taka milutka jak kiedyś)
Jedyną rzecz,która ostatnio zmieniłam to używam Humektanu i dosłownie 2 razy myłam twarz białym jeleniem(ale mi nie podpasował)

Czy ktoryś z tych kosmetyków mógł zmienić stan mojej twarzy?
będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc
nie jest to w sumie jakiś wielki problem ale dziwnie się tak czuje..
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 19:46   #913
dotka95
Zakorzenienie
 
Avatar dotka95
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 9 177
GG do dotka95
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Mi też się po Jeleniu takie coś zrobiło...
__________________
41 cm => 55 cm
Śpiewam i spełniam marzenia
dotka95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 20:32   #914
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez eveb Pokaż wiadomość
witam was dziewczyny
a ja tak z innej beczki,
ostatnio moja skóra na twarzy bardzo się zmieniła..kiedyś była gładka, a teraz jak ją myje to czuję taka chropowatość(nie chodzi mi o krostki tylko w dotyku nie jest taka milutka jak kiedyś)
Jedyną rzecz,która ostatnio zmieniłam to używam Humektanu i dosłownie 2 razy myłam twarz białym jeleniem(ale mi nie podpasował)

Czy ktoryś z tych kosmetyków mógł zmienić stan mojej twarzy?
będę wdzięczna jeśli ktoś mógłby mi pomóc
nie jest to w sumie jakiś wielki problem ale dziwnie się tak czuje..
Mnie tez się wydaje,że to raczej Biały Jeleń.To jednak mydło,przy wrażliwej cerze, mogło wywołać podrażnienie i przesuszyć skórę, przez co wydaj się taka dziwna w dotyku.
Humektan jest w większości wypadków chwalony,zdarza się że zapcha ale to by Ci sie objawiło jakimiś krostkami a nie tak jak piszesz, myślę że po prostu Humektan nie daje rady nawilżać mocnego przesuszenia po Jeleniu,może kup coś treściwszego?
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 21:03   #915
Haylee
Zakorzenienie
 
Avatar Haylee
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 650
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Julianka_7oo7 Pokaż wiadomość
co kto lubi
Mnie akurat nie smakuje
Wolę sałatke z glonów i sushi
sałatka z glonów Oo ? nawet nie wiedziałam, że coś takiego istnieje, ale nie brzmi zachęcająco... a ogólnie sałatki też bardzo lubię, owoce itp ale jeśli mam ochotę na taki "makowy" posiłek to sobie nie odmawiam na figurę mi to jedzonko nie wpływa (a szkoda, przydałoby się kilka kilogramów)

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dokładnie! tym bardziej mi smakowało, że dawno nie jadłam.

Nie mam pewności, że to po maku, może niespodzianki przedokresowe w kazdym razie mam nadzoieję, że szybko się ich pozbędę
Może i to i to wielka kumulacja!
__________________
Haylee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-16, 23:14   #916
eveb
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Oln
Wiadomości: 149
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Mnie tez się wydaje,że to raczej Biały Jeleń.To jednak mydło,przy wrażliwej cerze, mogło wywołać podrażnienie i przesuszyć skórę, przez co wydaj się taka dziwna w dotyku.
Humektan jest w większości wypadków chwalony,zdarza się że zapcha ale to by Ci sie objawiło jakimiś krostkami a nie tak jak piszesz, myślę że po prostu Humektan nie daje rady nawilżać mocnego przesuszenia po Jeleniu,może kup coś treściwszego?
dzieki za odpowiedź
widocznie BJ nie dla mojej skóry. ogólnie to nie widzę,żeby mi się twarz przesuszyła ale możliwe,że tak jest. Powiem szczerze ,że Humektan właśnie jest taki chwalony a dla mnie jakoś tak średnio. Jest dobrze ale spodziewałam się czegoś lepszego. Napewno zacznę szukać innego kremu nawilżającego. I tu jest problem, bo nie za bardzo wiem jakiego

ale jak znajdę to podzielę się z Wami nowym odkryciem

Edytowane przez eveb
Czas edycji: 2010-02-16 o 23:17
eveb jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 00:00   #917
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

dziewczyny, co na zaskorniki? mam obrzydliwe, najwiecej na brodzie, przy ustach i na polikach...blehhh
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 07:14   #918
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Haylee Pokaż wiadomość

Może i to i to wielka kumulacja!
pewnie tak!
ale walczę

Cytat:
Napisane przez eveb Pokaż wiadomość
ale jak znajdę to podzielę się z Wami nowym odkryciem
Koniecznie!

Ja narazie używam humektanu ale tylko 2 razy w tygodniu, dzien po smarowaniu tonikiem aha/bha. NA codzień uzywam filtru i mi wystarcza.



Dziewczyny, jakie ćwiczenia możecie polecić na zgudbienie brzuszka? Nigdy nie miałam żadnych problemów bo zawsze byłam za chuda, ostatnio nabrałam kształtów i mam już o wiele lepsza figurkę, ale pojawił sie brzuszek Taka mała oponka praca siedząca, podjadanie... brzuszku? hula hop? czy coś jeszcze innego?
Jeszcze żebym znalała czas na te ćwiczenia..
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:07   #919
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Ag4 - ja polecam 6 weidera ( mam po niej wyrzeźbiony brzuszek) ale nie jest dla Ciebie jeżeli masz słaby kręgosłup. Ogólnie ruch ( bieganie skakanie ) doskonali mięśnie brzucha A praca siedząca niestety ma duży wpływ na osłabienie tych partii ciała. I jeszcze może dodam że jak tylko mam możliwość to siedzę / stoje z napiętymi mięsniami brzucha - na efekty nie trzeba długo czekać
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-02-17, 10:10   #920
kaczikaczi
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: 42-220
Wiadomości: 131
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Jak ja bym chciała być na tyle wytrwała żeby doprowadzić 6 weidera do końca, zawsze po kilku dniach brak mi cierpliwości, czasu lub ochoty, a też wiele słyszałam o jej cudownych właściwościach modelujących brzuszek
kaczikaczi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 10:14   #921
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała być na tyle wytrwała żeby doprowadzić 6 weidera do końca, zawsze po kilku dniach brak mi cierpliwości, czasu lub ochoty, a też wiele słyszałam o jej cudownych właściwościach modelujących brzuszek
to fakt trzeba mieć duuużo samozaparcia ale radość kiedy się ją ukończy - bezcenna mi udało się ją skończyć dwa razy ( a było więcej podejść )
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:03   #922
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Liiii Pokaż wiadomość
Ag4 - ja polecam 6 weidera ( mam po niej wyrzeźbiony brzuszek) ale nie jest dla Ciebie jeżeli masz słaby kręgosłup. Ogólnie ruch ( bieganie skakanie ) doskonali mięśnie brzucha A praca siedząca niestety ma duży wpływ na osłabienie tych partii ciała. I jeszcze może dodam że jak tylko mam możliwość to siedzę / stoje z napiętymi mięsniami brzucha - na efekty nie trzeba długo czekać
Dziękuję Poszukam zaraz na czym to polega itp, bo nigdy nie interesowałam się tym tematem.

napinam się własnie

Cytat:
Napisane przez kaczikaczi Pokaż wiadomość
Jak ja bym chciała być na tyle wytrwała żeby doprowadzić 6 weidera do końca, zawsze po kilku dniach brak mi cierpliwości, czasu lub ochoty, a też wiele słyszałam o jej cudownych właściwościach modelujących brzuszek
Własnie.. czas :/ w weekendy w ogóle nie mogłabym ćwiczyć bo mam zjazdy i nie mam takiej możliwości poprostu :/


EDIT: Liiii znalazłam , poczytałam. Mogłabys mi tylko wytłumaczyć po kolei co jak robić?
tzn te 6 ćwiczeń jedno po drugim powtarzac 6 razy? czy pojedyńczo? pierwsze 6 razy, pozniej kolejne 6 razy itp ? bo znamazłam ćwiczenia z tabelką jest napisany dzień, seria i ilośc powtórzeń. Co to ta seria?
kurcze, nigdy nic takiego nie ćwiczyłam, jakies tam wybibasy na macie jedynie
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga

Edytowane przez Ag4
Czas edycji: 2010-02-17 o 11:27
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 11:19   #923
my_sensual_style
Raczkowanie
 
Avatar my_sensual_style
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 227
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez my_sensual_style Pokaż wiadomość
dziewczyny, co na zaskorniki? mam obrzydliwe, najwiecej na brodzie, przy ustach i na polikach...blehhh
ponawiam swoje pytanko, nie znacie jakis cudownych sposobow na zaskorniki?
my_sensual_style jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:06   #924
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Dziękuję Poszukam zaraz na czym to polega itp, bo nigdy nie interesowałam się tym tematem.

napinam się własnie



Własnie.. czas :/ w weekendy w ogóle nie mogłabym ćwiczyć bo mam zjazdy i nie mam takiej możliwości poprostu :/


EDIT: Liiii znalazłam , poczytałam. Mogłabys mi tylko wytłumaczyć po kolei co jak robić?
tzn te 6 ćwiczeń jedno po drugim powtarzac 6 razy? czy pojedyńczo? pierwsze 6 razy, pozniej kolejne 6 razy itp ? bo znamazłam ćwiczenia z tabelką jest napisany dzień, seria i ilośc powtórzeń. Co to ta seria?
kurcze, nigdy nic takiego nie ćwiczyłam, jakies tam wybibasy na macie jedynie
http://leparkour.ovh.org/porady/tren...ra/trening.jpg
tu masz taką tabelkę i seria to powtarzanie tych 6 ćwiczeń po kolei.. tzn jak masz np w tabelce 1 dzień - to robisz jedną serie ( czyli tylko raz te 6 ćwiczeń) a każde ćwiczenie powtarzasz 6 razy a z kolei np w dniu 34 masz już 3 serie czyli robisz 3 razy te 6 ćwiczeń po kolei i każde powtarzasz 20 razy

nie wiem czy wytłumaczyłam zrozumiale :p

aha i jeżeli nie masz czasu w weekend to nie warto za to się zabierać bo w tym treningu ważna jest systematyczność ( w sumie jak w każdym) z tym że 6 weidera robi się codziennie przez 42 dni ( można zrobić jeden dzień przerwy ale to w wyjątkowych okolicznościach )
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."



Edytowane przez Liiii
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:08
Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:30   #925
Ag4
AGA :)
 
Avatar Ag4
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 11 814
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Lii dziękuję bardzo już wszystko jasne

Nie mam czasu, ale będę w sobote wcześniej wstawać, z koleii w niedziele bede robić po powrocie do domu, nie ma nic bez systematyczności także będę się pilnować tymbardziej, że zalezy mi na efekcie

jeszcze raz wielkie dzięki


ale duuużo tego ćwiczenia
__________________
(...) Przecież to masa podąża za klasą. Klasa nigdy nie podąża za masą.




Aga
Ag4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:31   #926
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez carolinascotties Pokaż wiadomość
Nie uwazasz, ze jeden dzien to zbyt malo, zeby ocenic krem? szczegolnie pod katem zapychania...
Jak krem ma mnie zapchać, to robi to od razu. Jestem po drugim użyciu, a buzia nadal jest ładna (o ile wgl mogę tak powiedzieć )
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 12:53   #927
carolinascotties
Zakorzenienie
 
Avatar carolinascotties
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 8 447
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

aaa - chyba, ze tak

o Aerobicznej szóstce Weidera - cwiczenie przede wszyskim BUDUJE i WZMACNIA miesnie brzucha - nie jest to cwiczenie typowo na spalenie tluszczu - polecane jest tym, ktorych BF (body fat) = 10%
same brzuszki nie spalaja tluszczu - nie spalimy go tez miejscowo

niezwykle wazne jest staranne wykonywanie cwiczenia -w przeciwnym razie narazamy sie na bole i kontuzje odcinka szyjnego - a cwiczenia nie daja efektow -

http://www.kfd.pl/aerobiczna-szostka...a6w-46308.html
http://www.kulturystyka.org.pl/modul...hp?storyid=176
__________________
USZKO {*}

Toksyczny związek? https://youtu.be/5bw4jeTxHGA

Edytowane przez carolinascotties
Czas edycji: 2010-02-17 o 12:56
carolinascotties jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:21   #928
paspartu
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 088
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja a6w robię od trzech dni, ale tak się teraz zastanawiam... czy można wykonywać te ćwiczenia przy zaawansowanej skoliozie?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
paspartu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:24   #929
Liiii
Zakorzenienie
 
Avatar Liiii
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 735
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

Cytat:
Napisane przez Ag4 Pokaż wiadomość
Lii dziękuję bardzo już wszystko jasne

Nie mam czasu, ale będę w sobote wcześniej wstawać, z koleii w niedziele bede robić po powrocie do domu, nie ma nic bez systematyczności także będę się pilnować tymbardziej, że zalezy mi na efekcie

jeszcze raz wielkie dzięki


ale duuużo tego ćwiczenia
nie ma za co ale warto się zapoznać z tym treningiem - poczytaj jeszcze o nim.
ja ze swojej strony polecam fitness na wzmocnienie mięśni / zwiększenie sprawności fizycznej / utracie kilogramów / lepszego samopoczucia które sprawia że jesteśmy piękne
polecam hip hop abs
http://www.youtube.com/watch?v=89k5EUiGte8
oraz serie pump it up
http://www.youtube.com/watch?v=pSVOnSr0lsk
http://www.youtube.com/watch?v=LG03n9mXn9o
http://www.tudou.com/programs/view/aTe3UUcUQ1g/
__________________
"Nawet najdłuższa podróż zaczyna się od jednego kroku..."


Liiii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-02-17, 13:26   #930
kootek_mamrotek
Zakorzenienie
 
Avatar kootek_mamrotek
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 772
GG do kootek_mamrotek
Dot.: Patenty na bycie NAJ - cz. II

ja na pozbycie i wyrzeźbienie brzuszka polecam fitness do tej pory próbowałam wszystkiego w domu, ale niestety nie dość, że jestem niesystematyczna, to jeszcze jestem zwierzęciem stadnym i zdecydowanie lepiej wychodzą mi ćwiczenia, jak męczymy się większą grupą polecam ABT- ćwiczenia wyszczuplające brzuch, uda i pośladki byłam już na wszystkich jakie proponuje mój fitness i te są najefektywniejsze
__________________
"Burza łamie drzewa, a trzciną tylko kołysze.."
kootek_mamrotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:19.