Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-04-23, 11:13   #1381
skinner
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 46
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a probowalas pic wapno albo smarowac fenistilem? ale to powinno dzialas tylko doraznie, bo przyczyny nie wyeliminuje..
skinner jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:22   #1382
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hm, nie wiem czy mi się zdaje czy zmniejszyli trochę objętość cieni, znaczy nie próbek tylko pełnych wymiarów? bo tak postawiłam Pots & pans obok Queen Anne's Lace i pomimo tego że oba mają napisane 2,5g, to Pots jest chyba mniejszy
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 12:28   #1383
vipek
Zadomowienie
 
Avatar vipek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: w domku;)
Wiadomości: 1 194
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem czy mi się zdaje czy zmniejszyli trochę objętość cieni, znaczy nie próbek tylko pełnych wymiarów? bo tak postawiłam Pots & pans obok Queen Anne's Lace i pomimo tego że oba mają napisane 2,5g, to Pots jest chyba mniejszy
A może ma trochę inny skład? Składnik drobniejszy choć wagowo wyjdzie tyle samo zajmie w słoiku mniej miejsca niż coś z większymi drobinkami.

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
ale to mozliwe żeby rekacja na cos w moim otoczeniu, typu proszek, zwierze, czy nawet puder ktory nakladam na całą twarz wywołał mi reakcje alergiczna tylko pod oczami, nigdzie wiecej?
sama nie wiem;/ zminilam puder, dodalam tlenek boru i wieksza ilosc silk mici niz zwykle, pielegnacji nie zmienilam, a jesli mozliwe że to cos z mojego otoczenia naprawde bedzie ciezko.
Możliwe możliwe.
Małe dzieci i niemowlaki miewają właśnie takie czerwone krostki wokół oczu i przy uszach np właśnie od proszku- choć przecież na oczki nie mają zakładane nic prane w proszku.
Skóra wokół oczu jest bardzo wrażliwa i własnie tam mógł pojawić się objaw alergii- który wcale nie musi być np od kosmetyku.
Choć może to ten bor?
__________________
Brzuszek rośnie ale coś powoli....

Edytowane przez vipek
Czas edycji: 2010-04-23 o 12:44
vipek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:07   #1384
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez vipek Pokaż wiadomość
A może ma trochę inny skład? Składnik drobniejszy choć wagowo wyjdzie tyle samo zajmie w słoiku mniej miejsca niż coś z większymi drobinkami.
Może to ten sławetny Lauroyl Lysine?
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:32   #1385
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a możliwe... zapomniałam o tych nowych składach w ich produktach.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 13:47   #1386
cathy
Organizatorka
 
Avatar cathy
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Zegrze k/Warszawy
Wiadomości: 5 053
GG do cathy
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
Hm, nie wiem czy mi się zdaje czy zmniejszyli trochę objętość cieni, znaczy nie próbek tylko pełnych wymiarów? bo tak postawiłam Pots & pans obok Queen Anne's Lace i pomimo tego że oba mają napisane 2,5g, to Pots jest chyba mniejszy
Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
a możliwe... zapomniałam o tych nowych składach w ich produktach.
ale mnie wystraszyłaś Aż poleciałam sprawdzić, czy przypadkiem nie wysłałam Ci swojego, używanego Pots&Pansa ... Ale nie, mój z naklejką podziurkowaną siedzi na swoim miejscu, więc odetchnęłam z ulgą
cathy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 14:03   #1387
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

cathy nie no, w zasadzie jakby nawet wkładali mniej proszku to bym się nie obraziła bo te pełnowymiarówki cieni idą mi w tempie żółwim.. ale tak jakoś zauważyłam że jest chyba mniejszy to pewnie przez te zmiany składu, albo mi się zdaje
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 19:17   #1388
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Kilka wrażeń z pierwszych testów ostatnich nabytków:

- Tea Time: Ładny, herbatnikowo-rudawy odcień, który z czasem traci na mojej skórze tą mocno ciepłą barwę i staje się po prostu przyjemnym bronzerkiem. Będzie jak znalazł na nadchodzące ciepłe dni. Ale co on robi w kategorii shimmer - pojęcia najmniejszego nie mam. Ma delikatny glow, bez widocznych drobinek, ale z gatunku co najwyżej kategorii sheen.

- Summer Stroll: Już testowałam go na buzi, ale w starej wersji, bez LL. Nie chcę krakać, ale chyba coś przy nim namieszali, bo widnieje na nim inny tlenek żelaza (stara wersja: 77492, a nowa 77499). Kolor na pierwszy rzut oka ten sam, delikatny poblask też, ale czy będzie się tak samo "rozwijał" na skórze jak stara wersja - zobaczymy.

- Luminizing Sunlight: Nigdy nie używałam pudru z tak dużą zawartością skrobi kukurydzianej, więc zaskoczyła mnie... "szorstkość" tego proszku. O matowaniu i innych działaniach wypowiem się najwcześniej za tydzień, ale póki co słowo o legendarnym "opalizowaniu". Jest, owszem. I jest różowawe. I... podoba mi się. Po oprószeniu twarzy oglądałam ją w różnym oświetleniu i tylko w ciepłym świetle w pełnym nasłonecznieniu dostrzegałam niebezpieczną różowawość. W pozostałych wypadkach była to u mnie ciepła poświata bliżej nieokreślonej barwy. Ładny efekt. Na podkładzie jeszcze nie próbowałam, ale sądzę, że ma szansę spodobać mi się jeszcze bardziej, bo gdy ukryję moje własne niepożądane zaróżowienie, Luminizingowe chyba nie będzie mi przeszkadzać (tak jak różowy róż na moich zaróżowionych policzkach doprowadza mnie do pasji, tak gdy leży na buzi z jednolitym, wyrównanym kolorytem, to już mnie tak nie drażni ).


Ale elaborat! Wybaczcie.

Edytowane przez 025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Czas edycji: 2010-04-23 o 19:19
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 19:41   #1389
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18785343]Kilka wrażeń z pierwszych testów ostatnich nabytków:

- Tea Time: Ładny, herbatnikowo-rudawy odcień, który z czasem traci na mojej skórze tą mocno ciepłą barwę i staje się po prostu przyjemnym bronzerkiem. Będzie jak znalazł na nadchodzące ciepłe dni. Ale co on robi w kategorii shimmer - pojęcia najmniejszego nie mam. Ma delikatny glow, bez widocznych drobinek, ale z gatunku co najwyżej kategorii sheen.



Ale elaborat! Wybaczcie. [/QUOTE]

Uff jak miło, że opinia Tea Time jest poztywna bo zamówiłam Biga w ciemno, bez wcześniejszych testów.

Z EDM jestem wierna kaolin sunlight powder, korektorowi Fresh oraz korektorowi sunlight
z podkładów zrezygnowałam całkowicie, inne firmy mnie przekonały do siebie.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:32   #1390
rozważna_i_romantyczna
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 674
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18785343]Ale elaborat! Wybaczcie. [/QUOTE]

Oby takich elaboratów jak najwięcej. Ja tam uwielbiam takie szczegółowe opisy prochów, w końcu EDM zamawia się w ciemno, więc dobrze wiedzieć jak najwięcej z różnych źródeł.
rozważna_i_romantyczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-23, 20:35   #1391
deneb3
Zadomowienie
 
Avatar deneb3
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 1 287
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez goldika Pokaż wiadomość
Uff jak miło, że opinia Tea Time jest poztywna bo zamówiłam Biga w ciemno, bez wcześniejszych testów.

To ja Cię także uspokoję Tea Time to mój ulubiony róż
Daje naturalny wygląd, jest cudowny, tylko fakt, ze nie widać w nim żadnych drobinek nawet Jest jak dla mnie matowy

Idealnie wygląda na skórze
deneb3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-23, 20:48   #1392
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez deneb3 Pokaż wiadomość
To ja Cię także uspokoję Tea Time to mój ulubiony róż
Daje naturalny wygląd, jest cudowny, tylko fakt, ze nie widać w nim żadnych drobinek nawet Jest jak dla mnie matowy

Idealnie wygląda na skórze
Brak drobinek jest dla mnie wielkim plusem Dzięki Dziewczyny teraz to nie mogę się doczekac mojego Tea Time.
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 19:45   #1393
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

czy spring color collection (cienie w tym opakowaniu po 8$ m.in. butterfly kisses) dopiero weszła, czy ja nie zauważyłam jej wcześniej ?
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:04   #1394
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 314
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez kmb1 Pokaż wiadomość
czy spring color collection (cienie w tym opakowaniu po 8$ m.in. butterfly kisses) dopiero weszła, czy ja nie zauważyłam jej wcześniej ?
Chyba nowość, przynajmniej tak mi się wydaje. Sand Castle też wcześniej nie widziałam. Zniknęła za to paletka w zieleniach. Szkoda, miałam na nią ochotę.
025dd70b38ae5ec63576996b909aa97df2915b11_5f1f5c7240092 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:04   #1395
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Asix86 kupilam revlon colorstay, ale jasniejszy ivory. Wczoraj robilam proby makijazu, revlon, a na to olive fair i pieknie to wygladalo Po paru godzinach jednak musialam nos troche przypudrowac. Bardzo dziekuje za radeJuz sie nie moge doczekac slubu
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:06   #1396
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

[1=025dd70b38ae5ec63576996 b909aa97df2915b11_5f1f5c7 240092;18822970]Chyba nowość, przynajmniej tak mi się wydaje. Sand Castle też wcześniej nie widziałam. Zniknęła za to paletka w zieleniach. Szkoda, miałam na nią ochotę.[/QUOTE]

Nie widziałam jej
A sandcastle była w tamtym roku teź

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Asix86 kupilam revlon colorstay, ale jasniejszy ivory. Wczoraj robilam proby makijazu, revlon, a na to olive fair i pieknie to wygladalo Po paru godzinach jednak musialam nos troche przypudrowac. Bardzo dziekuje za radeJuz sie nie moge doczekac slubu
Blisko, coraz bliżej
pokażesz potem zdjęcia?
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:17   #1397
kmb1
Zakorzenienie
 
Avatar kmb1
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 417
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Fair yellow pressed jest jaśniejsze od golden fair pressed? Bo fair yellow pressed jest dokładnie w odcieniu golden fair (ale sypańca) , a prasowane wypadają ciemniej .
__________________
Kasia


WYMIANA

WISHLISTA


jest : 75kg ---razem z Ewą Chodakowską--- będzie : 55kg
kmb1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 20:44   #1398
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez woda sodowa Pokaż wiadomość
Asix86 kupilam revlon colorstay, ale jasniejszy ivory. Wczoraj robilam proby makijazu, revlon, a na to olive fair i pieknie to wygladalo Po paru godzinach jednak musialam nos troche przypudrowac. Bardzo dziekuje za radeJuz sie nie moge doczekac slubu
Super ,bardzo się cieszę Powodzenia!

Teraz jestem na etapie szukania odcienia podkładu Pixie w formule Cover, Uważam, że jest bardziej trwały, poza tym chyba lepiej wygładza moje niedoskonałości. Mieszanka Revlon+EDM okazała się nie do zdarcia, ale na co dzień używałam do tej pory sam EDM i przeszkadzało mi, że po połowie dnia przebarwienia "wyłaziły na wierzch". Pixie trzyma się cały dzień, więc aktualnie jestem na drodze prowadzącej do zdrady EDM.. ale cieni EDM i róży EDM mam bardzo dużo i wcale nie zamierzam się ich pozbyć. Natomiast moje bigi podkładów EDM być może powędrują na wymiankę, zostawię sobie tylko odrobinki i jednego biga Perfecta. No i pracowańca do torebki.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-25, 21:39   #1399
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

a ja chciałam pozbyc się foundationa i dobrze, ze tego nie zrobiłam, bo juz nie wyobrazam sobie maseczek bez niego
nakładam ni np glinke, a nawet peeling BU
lepiej niz placami
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-25, 22:16   #1400
woda sodowa
Wtajemniczenie
 
Avatar woda sodowa
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 289
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Isilindil Pokaż wiadomość

Blisko, coraz bliżej
pokażesz potem zdjęcia?
Pokaze

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Super ,bardzo się cieszę Powodzenia!

Teraz jestem na etapie szukania odcienia podkładu Pixie w formule Cover, Uważam, że jest bardziej trwały, poza tym chyba lepiej wygładza moje niedoskonałości. Mieszanka Revlon+EDM okazała się nie do zdarcia, ale na co dzień używałam do tej pory sam EDM i przeszkadzało mi, że po połowie dnia przebarwienia "wyłaziły na wierzch". Pixie trzyma się cały dzień, więc aktualnie jestem na drodze prowadzącej do zdrady EDM.. ale cieni EDM i róży EDM mam bardzo dużo i wcale nie zamierzam się ich pozbyć. Natomiast moje bigi podkładów EDM być może powędrują na wymiankę, zostawię sobie tylko odrobinki i jednego biga Perfecta. No i pracowańca do torebki.
Trzeba bedzie sprobowac

Ostatnio kupilam puder bambusowy na BU, nalozylam go pod mineraly i mi nie bardzo podoba sie to, ze ma sie po nim na twarzy taki poslizg, nie udaje mi sie osiagnac przez to odpowiedniego krycia.
woda sodowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 10:24   #1401
chubby
Raczkowanie
 
Avatar chubby
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 59
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Hej, chciałam Was prosić o poradę a w zasadzie o konsultacje. 86Paula poradziła mi wkleić Wam zdjęcia mojego pyszczydła, co też robię. [swoją drogą nie wiedziałam, że jestem z rańca taka ]

Mój problem brzmi: nie jestem pewna co do tego, jakiego koloru podkład z EDMu by mi pasował. Przejrzałam Bibliotekę, bloga Cathy, różnego rodzaju porównywarki kolorów. I wyszło mi, że 4 zestawy próbek musiałabym zamówić, z których i tak 2/3 byłoby na bank za ciemne...

Ze zwykłych podkładów najbardziej pasuje mi Revlon Colorstay 110 Ivory, czyli chyba najjaśniejszy. Według niektórych źródeł odpowiada to odcieniom Olive... Ale ja jestem blada i chyba w chłodnych odcieniach...

Jak na to wszystko patrzę, to sensowne wydaje mi się wypróbowywanie: Olive-Olive Fair, Cool-Fair, Fair Medium, Buff- Fair Neutral i Ivory. Jeśli chodzi o formułę to chyba Matte, boję się, że Intensive będzie przytłaczajaca. Czy dobrze kombinuję?
chubby jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:05   #1402
rozwielitka
Zakorzenienie
 
Avatar rozwielitka
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 117
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez chubby Pokaż wiadomość
Hej, chciałam Was prosić o poradę a w zasadzie o konsultacje. 86Paula poradziła mi wkleić Wam zdjęcia mojego pyszczydła, co też robię. [swoją drogą nie wiedziałam, że jestem z rańca taka ]

Mój problem brzmi: nie jestem pewna co do tego, jakiego koloru podkład z EDMu by mi pasował. Przejrzałam Bibliotekę, bloga Cathy, różnego rodzaju porównywarki kolorów. I wyszło mi, że 4 zestawy próbek musiałabym zamówić, z których i tak 2/3 byłoby na bank za ciemne...

Ze zwykłych podkładów najbardziej pasuje mi Revlon Colorstay 110 Ivory, czyli chyba najjaśniejszy. Według niektórych źródeł odpowiada to odcieniom Olive... Ale ja jestem blada i chyba w chłodnych odcieniach...

Jak na to wszystko patrzę, to sensowne wydaje mi się wypróbowywanie: Olive-Olive Fair, Cool-Fair, Fair Medium, Buff- Fair Neutral i Ivory. Jeśli chodzi o formułę to chyba Matte, boję się, że Intensive będzie przytłaczajaca. Czy dobrze kombinuję?
revlon colorstay ivory wpada w róż, zdecydowanie. Jest dobry czy trochę za ciemny? Jeśli dobry to fair neutral będzie za jasny (sandy fair też).
Spróbuj: ivory, cool fair, multitasking neutral, linen, fairly light...
co do formuły- nie zamykaj się na żadną, być może okaze się ze pokochasz o-glo. Intensive nie jest przytłaczająca
rozwielitka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 12:41   #1403
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Chubby ja rozowe widze tylko poliki, cala reszta neutralno-oliwkowa, wiec proponuje wlasnie w takie tonacje celowac.
Olive - Olive Fair, Neutral
Buff - Linen
Formule najlepiej wyprobowac kazda. Moze sie tez przydac korektor Mint na rumien.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:42   #1404
Noc(nik)
Zadomowienie
 
Avatar Noc(nik)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Planeta Ziemia, Polska
Wiadomości: 1 241
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Jaka jest różnica między odcieniem Linen a Golden Fair? Znacząca? Mam niestety tylko próbkę Linen, a chciałabym już zamawiać biga. Tonacja mi bardzo pasuje, zastanawiam się jednak, czy nie powinien być ciut jaśniejszy. Golden Fair się nada?
__________________

Noc(nik) jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 17:55   #1405
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Prawie zadna. Posmarowalam wlasnie reke Linen i Golden Fair i praktycznie nie widze roznicy - musialabym wymyslac ale jezeli juz, to GF o cwierc tonu jasniejszy i bardziej zolty od Linen.
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-26, 18:01   #1406
kamilawu
Zakorzenienie
 
Avatar kamilawu
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 5 755
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Noc(nik) Pokaż wiadomość
Jaka jest różnica między odcieniem Linen a Golden Fair? Znacząca? Mam niestety tylko próbkę Linen, a chciałabym już zamawiać biga. Tonacja mi bardzo pasuje, zastanawiam się jednak, czy nie powinien być ciut jaśniejszy. Golden Fair się nada?
Cytat:
Napisane przez vril Pokaż wiadomość
Prawie zadna. Posmarowalam wlasnie reke Linen i Golden Fair i praktycznie nie widze roznicy - musialabym wymyslac ale jezeli juz, to GF o cwierc tonu jasniejszy i bardziej zolty od Linen.
Uwaga! Zależy, w jakiej formule! Linen matte jest znacznie ciemniejszy niż linen intensive. W formule intensive linen i golden fair są rzeczywiście podobne, poziom jasności ten sam, linen jest po prostu chłodniejszy, bardziej neutralny.
kamilawu jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 16:49   #1407
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Vril, pamiętam że się interesowałaś sprawą Laurol lysine w rzeczach z reissue party.
Dostałam dziś paczuszkę z Wishing well'em i raspberry sherbet i oba zawierają LL.

Oni po prostu chyba kręcą te róże na nowo...
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:01   #1408
Astro
Zadomowienie
 
Avatar Astro
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 1 692
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

A mi EDMy z Laurol lysine bardziej pasują - są takie bardziej delikatne, aksamitne
__________________
NELSON-X
Astro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:08   #1409
Isilindil
Jestem groszek... ;)
 
Avatar Isilindil
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 870
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Cytat:
Napisane przez Astro Pokaż wiadomość
A mi EDMy z Laurol lysine bardziej pasują - są takie bardziej delikatne, aksamitne
A mi

Po podkładzie miałam w paru miejscach dziwne gule
__________________
Wymiana
Zakupy z Is mail do adresów: zakupyzis@gmail.com podaj nick w tytule!


Za ciemny podkład? Tapeta? Zajrzyj na forum mineralne


Isilindil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-04-27, 17:36   #1410
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Kosmetyki mineralne Everyday Minerals - część V

Dzieki za info, wlasie o to mi chodzilo Rzeczywiscie wychodzi na to, ze produkty z RP sa krecone na nowo i to wedle innej receptury, wiec roznie moze byc z tymi "klonami".
vril jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:49.