Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V - Strona 44 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-01-12, 07:20   #1291
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Kotka, Adzi, cascada dziękuję

Bunny, hmm to jest najlepsza fryzjerka w moim mmieście, po drugie ona na ten jasny blond który miałam dawała tylko ciemne pasma, bo powiedziała, że to i tak się spierze to jaśniejszego...więc dawała tylko jeden kolor na te moje jasne, a żółc przebija bo to są moje odrosty takie pożółkłe po tym jak sama farbowałam farbą w domu...a pasemka uwierz mi, że wybierała cieniutkie, bo na samym początku zaznaczyłam, że balejaż ma byc cieniutki

Agatau dziękuję
tak po farbowaniu, bo ona mi nie robiła odrostu, bo on jest naprawdę minimalny

Snow no mi się bardzo podoba a w grzyweczkę też się doskonale czuje co ona mi kładła?? tylko jeden kolor

Yatta tak, jestem zadowolona nie miało byc na wzór tego zdjęcia, ja tylko najnormalniej w świecie, podcinałam końcówki i grzywkę ścięłam...a moim zdaniem chyba to jest oczywiste, że im włos jaśniejszy tym ciemny kolor na tym mocniej złapie, a ja tak właśniej mam, że im niżej tym kolor coraz jaśniejszy tego co miałam jednolitego blondu, dlatego te ciemne pasma tak wyszły, ale ja się nie spodziewałam cudu, to był dopiero pierwszy raz

Kedud dzięki za opinię, ale mi zależy na tym, żeby były tylko dwa kolorki jakieś fajne, ale to jest dopiero pierwszy raz na tak jasnych włosach, kto jak kto, ale Wy nie powinnyście oczekiwac cudu

Dziewczyny a tak apropo odrostu, to on mi w ogóle nie przeszkadza, bo te pasemka są w kolorze mojego nauralnego kolorku więc jest super!! a nie tak jak przy jednolitym, że tydzień i odrost tak widoczny, że...:/
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:23   #1292
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ewciu
To Ty powinnas sie dobrze czuc. Tyle ze odrost przy balejazu jak by nie patrzec widac zanim jeszcze nie wyjdziesz z salonu do domu i bedzie sie poglebial. To, to nie jest odrost widoczny?
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:48   #1293
mirynka
Wtajemniczenie
 
Avatar mirynka
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: wielkopolska
Wiadomości: 2 605
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczyny powiedzcie jaka wode ma casting lodowy blond ??
__________________
watek kosmetyki


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post16332141


Miłość nie polega na wzajemnym wpatrywaniu się w siebie, ale wspólnym patrzeniu w tym samym kierunku.
/Antoine de Saint-Exupéry/
mirynka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 08:55   #1294
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

asiabb1983 ładny kolorek kochana, chyba wyszlo tak jak chcialas, taki zloty blondzik

EwCiA000
mi szczerze mówiąc tez się nie podoba ...
Na moim komputerze wygladasz jakbys miala szare wlosy i jakis balejaz,ale tylko od góry
te szare pasma wygladaja dla mnie sztucznie... a i moim zdaniem lepiej wygladalas bez grzywki...
Masz taka ladna,dziecieca twarzyczke i ta grzywka wyglada co najmniej dziwnie. Tylko się nie obrażaj

Adzi07
ładny masz już ten kolorek,no i najważniejsze,że po rozjasnianiu nie wychodzą Ci zadne rude,ani nic z tych rzeczy
No i najwazniejsze,że farbka Ci przypasowala

mirynka
Casting ma chyba wodę 4,5 %,chociaż nie wiem,bo ostatnio Agatka coś tam mowila,że na infolinii się dowiedziala,że 7,5?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 09:42   #1295
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no ja właśnie wczoraj nim myłam i tak wyczyścił mi wloski ze szok! ale jak nalozylam kallosa wloski miekkie i sypkie a kupiłam tą oliwkę z babydream fur mama i też ją nakładałam! wszystko sie złożyło w jedna całość, oliwka szamponik nowy i suszarka i efekt super

---------- Dopisano o 14:24 ---------- Poprzedni post napisano o 14:23 ----------





---------- Dopisano o 14:37 ---------- Poprzedni post napisano o 14:24 ----------



aha! ja to kupuje to co mi sie podoba i dobrze w tym wyglądam ale kurtki są na mnie zawsze trochę krótkie! mam rozmiar XS ale chcialabym żeby była tak z 5cm dłuższa... bo reszta rozmiarów za dużaaaa
taaa, on to do żywego myje, ale potem efekt jest genialny, wiec warto przecierpiec poczatkowego mopa po odzywkach jest lepiej niz po szmaponie zwykłym i odzywkach
wrzuc zdjecia włosków, pochwal się, dawno nic nie dawałas

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Dziewczyny już Wam daje foteczki

Najlepszy efekt i najbardziej rzeczywiste zdjęcie to 4
Na 4 zdjeciu efekt mi się podoba, ale reszta juz nie bardzo, ale to moze tylko na zdjeciach tak wyszło. Fryzurka w ogole nie przypomina tej ze zdjecia, co dawałas, tył powinien byc krótszy a przody dłuższe, ale grzyweczka jest ładna. Mam podobna i bardzo ją lubie- mozna zaczesac na przod, na bok itp, tylko potem wyjsc z niej trudno, a podobałas mi się chyba bardziej bez grzywki. masz duze oczy i one troszke znikają przy grzywce, ale wiem, ze na zdjeciach czasem wychodiz inaczej niz jest jest w rzeczywistosci.
Nie jestem zwolenniczka balejazy własnie przez ten odrost, ja bym czyms wyrownała włosy jakas farbka rozjasniającą, tak zeby zostały delikatne pasemka a nie taki kontrast-jasne ciemne. Szary spłucze sie syzbko, tak jak pisała agatka, wiec pewnie dol wyrowna sie kolorystycznie do góry. Jednak uwazam, ze jak robiłąs włoski sama, to było leiej. Duzo płaciłas za usługę?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
asiabb1983
bardzo ładnie mi się bardzo podoba.
Ewcia no i super.

Dziewczyny obiecałam wam foty.Dopiero teraz mam na popołudnie i mogłam zrobić parę w dzień,szkoda tylko ze ponury dzień i kolor troszkę rudawy wyszedł .Ogólnie na żywo jest jaśniejszy na tym odroście.
Acha no i zwróćcie uwagę na kondycje.Wiadomo ze to nie ideał ale widać jak się powoli poprawiają od maski jajecznej i oczywiście cudownej anti age.Dobra wrzucam foty i lecę do pracy potem dołączę do was jak już będę w pracy.
Acha a odrost dopiero 2 tyg.a do farbowania jeszcze dwa tyg muszę wytrwać.Ciekawe jak.
jaka poprawa w kondycji pięknie
a kolorek bardzo dobry, taki kremowobezowy
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Ewciu
To Ty powinnas sie dobrze czuc. Tyle ze odrost przy balejazu jak by nie patrzec widac zanim jeszcze nie wyjdziesz z salonu do domu i bedzie sie poglebial. To, to nie jest odrost widoczny?
zgadzam się, wazne to cieszyc sie swoimi odmianami, jak mowi moja mama: włosy to włosy, raz ponosisz takie, raz inne, ale ładnemu we wszytskim ładnie.

----
dziewczyny, strasznie narzekaja na forum na nasz watek, ze mamy tu kolko adoracyjne i nic dowiedziec się nie mozna, tymczasem po pierwsze jest to watek offtopowy a nie stricte informacyjny, a po drugie dziewcyznom czesto nie chce sie suzkac i zadaja pytania na tematy wałkowane wielokrotnie.

---------- Dopisano o 09:42 ---------- Poprzedni post napisano o 09:37 ----------

zreszta proponowałam juz odzielny informacyjny pzrejrzysty watek, ale nie spotkało sie to z zainteresowaniem
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2011-01-12 o 09:42
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:30   #1296
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Princesska
Dziekuje. Tak to dla mnie duzy plus ze zaakceptowalam i polubilam ta farbke. Przez okragly rok eksperymentow w koncu mam ta jedna. Mam tylko nadzieje ze nic sie nie zmieni w tej kwesti.

Mysiu
Tak ja tez lebie ten odcien bezu. A najbardziej to to ze jest w chlodnej tonacji. A no i jeszcze zapomnialam dodac ze w sztucznym swietle podoba mi sie bardziej niz w dzin. Dziwne ale jak juz przyswieci sloneczko to jestem bialutka.

Co do nowych dziewczyn to naprawde wpadaja
tu takie z kosmosu zadaja pytanie na ktore bylo juz tyle odp. to az szlag trafia. Ja sama zanim sie udzielam czytam wszystko od dechy do dechy. Fakt tez mam czasami nerwy jak musze czytac pare stron o babskich pogaduchach zaniast na temat ktory mnie interesuje ale to rozumiem i nie nadaje na te watki.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 10:37   #1297
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

dziewczynki ja ranek najpierw spedzilam w naszym klubie
a nowymi dziewczynami nie przejmuje sie bo wiadomo wpadaja i wypadaja i tyle
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 11:14   #1298
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczynki ja ranek najpierw spedzilam w naszym klubie
a nowymi dziewczynami nie przejmuje sie bo wiadomo wpadaja i wypadaja i tyle
Ja też
I tak samo myślę o tych dziewczynach
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:17   #1299
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dokladnie jak mówi caskada- najczęściej skarżą sie te co wejdą na chwilę coś się dowiedzieć i jak tylko uzyskają info to już ani podziękowania, ani nic.
A prawda jest taka że nawet jak na nas piszą to i tak tu wchodzą i czytają Także uważam że nie powinnyśmy nic zmieniać dla tych nowych.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:39   #1300
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Dzień dobry wszystkim !
Jako, że jesteście już guru od rozjaśniania włosów mam pytanie. Ja również byłam jasną blondynką i od jakiegoś czasu któregoś farbowania, końce moich włosów zaczęły robić się szare... Używałam tylko farb fryzjerskich i rozjaśniacza fryzjerskiego. Stwierdziłam, że może już za dużo i końce są przetrawione dlatego łapią na zielono szaro. I przerzuciłam się na ciemniejsze cieplejsze blondy, mimo wszystko końce szare.... da się z tym uporać? Końcówki pozostają jaśniejsze od reszty i w szarawym odcieniu. Cały czas przyciemniam i przyciemniam boję się że już tylko brąz mi został.... a miałam ładny odcień migdałowego blondu, tylko ze doczepiam sobie włosy i niestety nie udało mi się na dopinkach i na moich osiągnąć podobnego koloru, więc zatraciłam się w tym przyciemnianiu i mam teraz szaro bure włosy. Czy da się jakoś wyrównać kolor???? czy końcówki w końcu zaczną łapać pigment? Może któaś z Was miała coś podobnego?
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 11:46   #1301
EwCiA000
Zadomowienie
 
Avatar EwCiA000
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Kędzierzyn-koźle
Wiadomości: 1 534
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Adzio odrost nie jest za bardzo widoczny, bo mam te ciemne pasemka w kolorze mojego naturalnego koloru, więc mi to nie przeszkadza, a tak jak pisałam wcześniej jak farbowałam sobie sama, to nie minął nawet tydzień i już było widac ciemny ofrost:/

Princesska dziękuję

mysia dałam 125 razem ze ścięciem, więc nie jest tak źle doskonale wiem, że to się wypłucze, a następnym razem nie będę już robiła tych ciemnych, tylko blond może dorzucę jakieś inne odcienie blondu i będzie gitara
__________________
ognista rudość
żelki na swoich
studentka II roku Pedagogiki

TŻ 13.12.2010

No one is perfect...We're just people- not angels
EwCiA000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 12:03   #1302
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
taaa, on to do żywego myje, ale potem efekt jest genialny, wiec warto przecierpiec poczatkowego mopa po odzywkach jest lepiej niz po szmaponie zwykłym i odzywkach
wrzuc zdjecia włosków, pochwal się, dawno nic nie dawałas
wiem właśnie ! ale ostatnio jakoś nie miałam czasu na nic dzisiaj będę myła główkę to moze zrobię jakieś zdjęcie włosków ale bez prostowania
a szamponik trzy zioła spodobał mi sie bardzo
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:43   #1303
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Ja też
I tak samo myślę o tych dziewczynach
ja tak się troche przejęłam, bo nawet pani moderator 'kaska222' przyznała tam gdzie sie ta dziewczyna skarżyła, że'zrobiło się nieprzyjemnie'.

macie racje, niech szukają. Jak ja chciałam cokolwiek zrobic z włosmai, to najpierw czytałam od deski do deski a potem ewentualnie cos uzgadniałam, ale zawsze wpadałam ze swoim potencjalnym rozwiązaniem

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim !
Jako, że jesteście już guru od rozjaśniania włosów mam pytanie. Ja również byłam jasną blondynką i od jakiegoś czasu któregoś farbowania, końce moich włosów zaczęły robić się szare... Używałam tylko farb fryzjerskich i rozjaśniacza fryzjerskiego. Stwierdziłam, że może już za dużo i końce są przetrawione dlatego łapią na zielono szaro. I przerzuciłam się na ciemniejsze cieplejsze blondy, mimo wszystko końce szare.... da się z tym uporać? Końcówki pozostają jaśniejsze od reszty i w szarawym odcieniu. Cały czas przyciemniam i przyciemniam boję się że już tylko brąz mi został.... a miałam ładny odcień migdałowego blondu, tylko ze doczepiam sobie włosy i niestety nie udało mi się na dopinkach i na moich osiągnąć podobnego koloru, więc zatraciłam się w tym przyciemnianiu i mam teraz szaro bure włosy. Czy da się jakoś wyrównać kolor???? czy końcówki w końcu zaczną łapać pigment? Może któaś z Was miała coś podobnego?
ja miałam ten problem, ze wciaz mi konce łapały na szaroburozielonkawo, co sie spierało z czasem, ale zaraz po farbie tak wychodizły- szczegolnie te najbardziej rozjasnione pasma. Pewnie za duzo uzywałas popieli i bezy juz po rozjasnianiu? Ja sie z tym uporałam stosując palette migdałowy czar- zmywalny odcien po farbowaniu ciepłym odcieniem, ktory wychodził zimny
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=256
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...&postcount=267
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
wiem właśnie ! ale ostatnio jakoś nie miałam czasu na nic dzisiaj będę myła główkę to moze zrobię jakieś zdjęcie włosków ale bez prostowania
a szamponik trzy zioła spodobał mi sie bardzo
no to ciesze się bardzo pokaz potem włoski!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:46   #1304
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez EwCiA000 Pokaż wiadomość
Yatta tak, jestem zadowolona nie miało byc na wzór tego zdjęcia, ja tylko najnormalniej w świecie, podcinałam końcówki i grzywkę ścięłam...a moim zdaniem chyba to jest oczywiste, że im włos jaśniejszy tym ciemny kolor na tym mocniej złapie, a ja tak właśniej mam, że im niżej tym kolor coraz jaśniejszy tego co miałam jednolitego blondu, dlatego te ciemne pasma tak wyszły, ale ja się nie spodziewałam cudu, to był dopiero pierwszy raz
Jaki 1 raz? To teraz będziesz się przyciemniać ?

Cytat:
Napisane przez mirynka Pokaż wiadomość
dziewczyny powiedzcie jaka wode ma casting lodowy blond ??
Ja robiłam tym Castingiem włosy m-c temu i miał on wodę 4,5%

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
dziewczyny, strasznie narzekaja na forum na nasz watek, ze mamy tu kolko adoracyjne i nic dowiedziec się nie mozna, tymczasem po pierwsze jest to watek offtopowy a nie stricte informacyjny, a po drugie dziewcyznom czesto nie chce sie suzkac i zadaja pytania na tematy wałkowane wielokrotnie.
Jak ktoś jest bezkrytyczny to co się poradzi?

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Co do nowych dziewczyn to naprawde wpadaja
tu takie z kosmosu zadaja pytanie na ktore bylo juz tyle odp. to az szlag trafia. Ja sama zanim sie udzielam czytam wszystko od dechy do dechy. Fakt tez mam czasami nerwy jak musze czytac pare stron o babskich pogaduchach zaniast na temat ktory mnie interesuje ale to rozumiem i nie nadaje na te watki.
Dokładnie.. ja to samo.. najpierw przeczytałam wszystko od początku - szlag mnie trafiał bo nie było tego mało i trochę czasu mi to zajęło - ale nie wywalałam ni z gruchy ni z pietruchy.. I tak jak piszecie, nawet dziękuje ani nic - ale nam mówić, że brak kultury...

---------- Dopisano o 12:46 ---------- Poprzedni post napisano o 12:45 ----------

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tak się troche przejęłam, bo nawet pani moderator 'kaska222' przyznała tam gdzie sie ta dziewczyna skarżyła, że'zrobiło się nieprzyjemnie'.
Nie żartuj?
A gdzie się zrobiło nieprzyjemnie? bo jakoś nie zauważyłam..
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:49   #1305
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

mysia m

bardo dziękuje, powinnam być konsekwentna zaczęłam z tej serii migdałowy czar, ale wypłukiwał się i nie mogłam nim zafarbować dopinek więc zabrałam się za ciemniejszą farbę luo i wyszła tragedia, nie dość że bardzo ciemne to jeszcze zimny beż... a migdałowy czar był super, nie wiem jak teraz do niego wrócić... chyba nie ma sensu rozjaśniać wszystkich włosów... bo znowu końcówki dostaną w kość
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:53   #1306
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez jhiuhiophn gyfgtvg Pokaż wiadomość
Dzień dobry wszystkim !
Jako, że jesteście już guru od rozjaśniania włosów mam pytanie. Ja również byłam jasną blondynką i od jakiegoś czasu któregoś farbowania, końce moich włosów zaczęły robić się szare... Używałam tylko farb fryzjerskich i rozjaśniacza fryzjerskiego. Stwierdziłam, że może już za dużo i końce są przetrawione dlatego łapią na zielono szaro. I przerzuciłam się na ciemniejsze cieplejsze blondy, mimo wszystko końce szare.... da się z tym uporać? Końcówki pozostają jaśniejsze od reszty i w szarawym odcieniu. Cały czas przyciemniam i przyciemniam boję się że już tylko brąz mi został.... a miałam ładny odcień migdałowego blondu, tylko ze doczepiam sobie włosy i niestety nie udało mi się na dopinkach i na moich osiągnąć podobnego koloru, więc zatraciłam się w tym przyciemnianiu i mam teraz szaro bure włosy. Czy da się jakoś wyrównać kolor???? czy końcówki w końcu zaczną łapać pigment? Może któaś z Was miała coś podobnego?
Spróbuj z tym migdałowym jak mysia mówi.
Włosy sa przetrawione pewnie, konce trzeba powoli obcniać bo z tym sie cieżko uporać. I nie przeciągaj farby już na całość jak farbujesz.

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Dokladnie jak mówi caskada- najczęściej skarżą sie te co wejdą na chwilę coś się dowiedzieć i jak tylko uzyskają info to już ani podziękowania, ani nic.
A prawda jest taka że nawet jak na nas piszą to i tak tu wchodzą i czytają Także uważam że nie powinnyśmy nic zmieniać dla tych nowych.
To takie dziwne, ja staram się ZAWSZE pomóc-ale jeśli widzę pytanie na które jest odpowiedz na stronie wcześniej to kurde
W regulaminie jest szukać i nie pytać o to co już było, to mamy robić inaczej?

Chciałabym żeby mi ktoś to wytłumaczył co znaczy nieprzyjemnie, jeśli robimy coś źle chętnie to zmienię tylko niech ktos powie CO?
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 12:59   #1307
jhiuhiophn gyfgtvg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 21
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

a może któraś z Was ma doświadczenie z farbowaniem dopinek????

mam z włosów naturalnych, i nie wiem czy można je rozjaśnić czy może farba się z nich wypłucze. W óle dopinkę miałam w kolorze złoty blond mimo ze miał być popiel i stąd ten kłopot. I ta dopinka farbuje się na różowo perłowo. Fryzjer mówił że to dobrze że nie jest przetrawiona, ale dojść do ładu z tym nie umiem
jhiuhiophn gyfgtvg jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:24   #1308
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

yatta- tu i tu:
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...7&postcount=10
https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...1&postcount=15

yghjuojak-nie przeliteruję, wybacz- jak dopinki nie łapia, to chyba naturalne nie są? Albo sa juz tak wymeczone przez chemie, ze nic nie wezma. Skoro mają złoty kolor, to nic z nimi nie rob. Popraw odcien włosów. Ja na Twoim miejscu zrobiłabym kapiel rozjasniającą, ktora miałam robic, ale migdał mnie uratował. Po kąpieli nałóz ciepły kolor farby i już, a moze nci nie bedzies zmusiała kłąsc, bo po kapieli jak odpowiednio krotko potrzymasz, wyjda jasnozłote. Konce podetniesz i juz. Moze masz fotke?

---------- Dopisano o 13:24 ---------- Poprzedni post napisano o 13:23 ----------

mnie wtedy bunny radziła po kąpieli nałożyc wellaton 9.3 - bardzo jasny złoty blond, bo nawte jakby za ciepło wyszło, to by sie szybko wypłukało.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:24   #1309
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
To takie dziwne, ja staram się ZAWSZE pomóc-ale jeśli widzę pytanie na które jest odpowiedz na stronie wcześniej to kurde
W regulaminie jest szukać i nie pytać o to co już było, to mamy robić inaczej?

Chciałabym żeby mi ktoś to wytłumaczył co znaczy nieprzyjemnie, jeśli robimy coś źle chętnie to zmienię tylko niech ktos powie CO?
Dokładnie.. aż się zirytowałam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-01-12, 13:32   #1310
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
ja tak się troche przejęłam, bo nawet pani moderator 'kaska222' przyznała tam gdzie sie ta dziewczyna skarżyła, że'zrobiło się nieprzyjemnie'.

Jesli masz na mysli ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496869
to zrobil sie nieprzyjemny w podanym linku ktore posty zostaly usuniete przezemnie + ostrzezenia,przez uzytkownika ktora przyczepila sie do jej watku.Dlatego zrobil sie troche zagmatwany i poprosilam o zmiane tematu i edycje postu.Ale niestety autorka watku sie obrazila.Wiec wyszlo jak wyszlo.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:33   #1311
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja akurat w kwestiach koloryzacji sie nie znam nie znam nawet nazw farb nie mowiac juz o tej numeracji bo wiadomo chodze do fryza siadam i mi robi
jedynie w sprawie kosmetykow pielegnacji moge cosik pomoc( bo z tym to jestem niezle chora)
szkoda ze umylam wczoraj wlosy bo kusi mnie nalozenie tej odzywki nivea blondea dopiero bede myla na weekend wlosy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:34   #1312
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Już się tak nie złośćcie blondaski

Ja mam świetny humor,bo dowiedzialam sie dzis,ze zdlam Angielski, wczeoraj Statystyke Opisowa i Informatyke, wiec caly tydzien wszystko mi sie udaje i jest po prostu super, wszystkie zaliczenia do przodu

I przyszly mi wloski chyba, bo mam awizo...
Nie wiecie od ktorej mozna odbierac na poczcie jak listonosz zostawil awizo o 13??
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:34   #1313
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Jesli masz na mysli ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496869
to zrobil sie nieprzyjemny w podanym linku ktore posty zostaly usuniete przezemnie + ostrzezenia,przez uzytkownika ktora przyczepila sie do jej watku.Dlatego zrobil sie troche zagmatwany i poprosilam o zmiane tematu i edycje postu.Ale niestety autorka watku sie obrazila.Wiec wyszlo jak wyszlo.
a chyba, że tak, bo odniosłam wrażenie, że to chodzi o nasz wątek, gdyz ta uzytkowniczka tutaj kilkakrotnie zadawała pytania, dlatego zwróciłam na to uwagę.

no to sie już nie przejmuję
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:36   #1314
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Tej dziewczynie novelove to pomagałam pisząc jej posty kilka razy, no nie!!! Az sie wkurzyłam

kaska222 jesli to nie o nasz chodzi, to dobrze to naprawde sie zmartwiłam. Ale sądze że jeśli by były jakieś zastrzeżenia napisałabyś nam prawda?

Edytowane przez Agatau88
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:41
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:41   #1315
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

ja to tam sie nie przejmuje takimi osobami
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:45   #1316
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
a chyba, że tak, bo odniosłam wrażenie, że to chodzi o nasz wątek, gdyz ta uzytkowniczka tutaj kilkakrotnie zadawała pytania, dlatego zwróciłam na to uwagę.

no to sie już nie przejmuję
Nie,ale mozna odniesc takie wrazenie po przeczytaniu posta
Napisze PW do autorki watku,czy chce kontynuowac watek...i skorygowac posty zeby byly czytelne.
Dla rozwiania watpliwosci jescze wklejam posty dwa z kilku usunietych.
Edit;na prosbe autorki watku ,watek zostal usuniety.
__________________



RegulaminWizaz.pl

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2011-01-13 o 21:55
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:45   #1317
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
Już się tak nie złośćcie blondaski

Ja mam świetny humor,bo dowiedzialam sie dzis,ze zdlam Angielski, wczeoraj Statystyke Opisowa i Informatyke, wiec caly tydzien wszystko mi sie udaje i jest po prostu super, wszystkie zaliczenia do przodu

I przyszly mi wloski chyba, bo mam awizo...
Nie wiecie od ktorej mozna odbierac na poczcie jak listonosz zostawil awizo o 13??
No to brawo - tylko pogratulować Ach statystyka kiedy to było

A co do Awiza to u mnie na poczcie można odbierać od 18 bo wtedy już listonosze wracają z terenu i oddają to czego nie "rozdali"

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Jesli masz na mysli ten watek http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=496869
to zrobil sie nieprzyjemny w podanym linku ktore posty zostaly usuniete przezemnie + ostrzezenia,przez uzytkownika ktora przyczepila sie do jej watku.Dlatego zrobil sie troche zagmatwany i poprosilam o zmiane tematu i edycje postu.Ale niestety autorka watku sie obrazila.Wiec wyszlo jak wyszlo.
Dziękuję za wyjaśnienie

Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Tej dziewczynie novelove to pomagałam pisząc jej posty kilka razy, no nie!!! Az sie wkurzyłam

kaska222 jesli to nie o nasz chodzi, to dobrze to naprawde sie zmartwiłam. Ale sądze że jeśli by były jakieś zastrzeżenia napisałabyś nam prawda?
Agatko dokładnie - jak ona może tak powiedzieć - o ile z tym kółkiem może ma troche racji bo już troche tu razem piszemy i się polubiłyśmy o tyle, że nie można się nic do wiedzieć to już grzech.. Bo ona to pisała tu kilka razy - kilka razy jej odpowiadano.. a pytanie które zadała w tym poście które wklejała Mysia u nas już było zadawane nie raz - jak się nie czyta tylko się idzie na łatwiznę to później jest takie zaśmiecanie..

Swoją drogą to jest nawet śmieszne.. bo mniej czasu straciłaby na skorzystanie z wyszukiwarki i odnalezienie interesującej ją odpowiedzi niż traci na pisanie tego samego na różnych wątkach..

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-01-12 o 13:49
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:51   #1318
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No własnie, ja jak wiem odpowiadam zawsze, inna sprawa że często nie znam odp. na jakieś pytanie, nie jestem fryzjerką więc moja wiedza jest eksperymentalna
Lubimy się bardzo, piszemy tu "razem" ale ten watek to naprawde skarbnica wiedzy, bardzo czesto wklejamy zdjęcia, testujemy różne farby, przy okazji przegląd pielęgnacji dla blondwłosych.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:55   #1319
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

Ja was tu podczytuje cały czas bo na wątku jest masa informacji ktore sie przydaja Fakt ze jestem z tych nowych i rzadko sie odzywam ale ciezko mi sie wbic po prostu. Wy tu jestescie bardzo zgrane i po prostu ciezko sie przebic
Ale jesli komus zalezy na zdobyciu informacji to przeciez tu jest cała masa tego. Sama z nich korzystam.
A tą dziewczyne tez pamietam i pamietam ze jej odpisywalyscie

Od mojego farbowania mineły juz hmmm z 2 tygodnie Albo i 3.
I chciałam Princesce podziękowac za pomoc
Jednak ta Palette a10 poprawiła mi włoski. Na poczatku bylo niezbyt ladnie ale po kilku myciach wszystko sie jakos powyrównywało. Co prawda nadal mam góra jasna a reszte ciemniejsza. Ale nie wygląda to tak zle A10 ładnie rudosc zniwelowała i są takie złotawo-beżowe. Nawet ładne

Niestety nie mam zdjec bo padł mi aparat Ale na pewno polecam tą farbe dziewczynom które chca rudosci zniwelowac.

Tylko nadal nie wiem jak wyrównac ten odcien... Zastanawiam sie czy nie polozyc nastepnym razem farby rozjasniającej tylko na te ciemniejsze włosy. A po 2 tygodniach robic sam odrost i przeciagnac na calosc pod sam koniec na 5-10 minut zeby sie powyrównywało...

Troszke mi sie koncowki tylko łamią, a mam mocno pocieniowane i srednio to wygląda :/ Tylko nie wiem czy to od farby, czy od tego ze robie warkoczyka i od gumki do włosów...

I piszcie dalej dziewczyny Jak ktos chce to doszuka sie informacji.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-01-12, 13:55   #1320
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 253
Dot.: Włosy rozjaśniamy i o życiu gadamy -część V

No ale niewiadomo o jakim watku pisala novelove ,duzo jest takich watkow jak ten (rozniacy sie tematami).
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 253 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:24.