Kosmetyki Benefit. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-06, 14:57   #1411
201607131114
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 2 330
Dot.: Kosmetyki Benefit.

dimiti, mi tez się nouba rozwaliła... ale pozbierałam draństwo do kupy i używam ;] a koło hoola też chodzę i chodzę ale póki mam jeszcze matowy bronzer make up for ever to poczekam.
201607131114 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:20   #1412
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
90 zl to jeszcze nie tak zle, ja licze na to ze pojawi sie w debenhamsie za polowe ceny (optymistka). Ostatnio zastanawialam sie nad powder pop, bo nigdy nie mialam stycznosci z pudrami benefitu to moglabym sobie wyprobowac trzy . W sky schopie kosztuje 24 euro, to jeszcze cena do przyjecia, ale niestety zauwazylam paletke Naked z Urban Decay za 28 euro i sie strasznie napalilam, wiec Benefit znowu przegral
28 ?! Nieźle
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:57   #1413
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Kumiho Pokaż wiadomość
dimiti, mi tez się nouba rozwaliła... ale pozbierałam draństwo do kupy i używam ;] a koło hoola też chodzę i chodzę ale póki mam jeszcze matowy bronzer make up for ever to poczekam.
heh ja o swojej zapomnialam, ale ja wyciagne zal puderku- taki polamany biedny....a nie wiem czy dwa dni go mialam jak mi spadl!
Cytat:
Napisane przez lexxie Pokaż wiadomość
90 zl to jeszcze nie tak zle, ja licze na to ze pojawi sie w debenhamsie za polowe ceny (optymistka). Ostatnio zastanawialam sie nad powder pop, bo nigdy nie mialam stycznosci z pudrami benefitu to moglabym sobie wyprobowac trzy . W sky schopie kosztuje 24 euro, to jeszcze cena do przyjecia, ale niestety zauwazylam paletke Naked z Urban Decay za 28 euro i sie strasznie napalilam, wiec Benefit znowu przegral
28 euro!? o matko! ja bym od razu brala!
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 15:58   #1414
lexxie
Wtajemniczenie
 
Avatar lexxie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 2 484
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
28 ?! Nieźle
Zal bylo by przegapic taka okazje Tym bardziej ze na allegro chodza po 300zl
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1265092
Cytat:
Napisane przez jamestown Pokaż wiadomość
Zamiast lac babe w pysk to wystarczy zapytac ile ma lat. Przemocy zero, a skutek ten sam .
lexxie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-06, 18:50   #1415
UrbanWarrior
Zakorzenienie
 
Avatar UrbanWarrior
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Z betonowej dzungli ...
Wiadomości: 4 876
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Wow, NAked za 28 ojro ... nawet ja bym wziela za taka cene, chociaz juz jedna mam
__________________


Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
Im mniej rzeczy mnie denerwuje tym lepiej się czuję
UrbanWarrior jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 06:21   #1416
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Używam Hooli od prawie 3 miesięcy. Swój egzemplarz mam z Sephory, więc nie jest to na pewno podróbka. Czy tez zauwazylyscie kiepską trwalość? Bo u mnie trwalosc tego pudru to 2-4 h i nie ma po nim śladu.Rozczarowałam się, bo nie tego oczekiwałam po pudrze za 130 zł.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 09:50   #1417
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja mam coraliste i trzyma mi się cały dzień Jeżeli chodzi o trwałość to nie miałam trwalszego różu. Może ścierasz rękami róż. Bardzo wiele kobiet tak robi - ja się na tym przyłapałam i staram się nie dotykać twarzy )
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 10:31   #1418
Manehajera
Zakorzenienie
 
Avatar Manehajera
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Używam Hooli od prawie 3 miesięcy. Swój egzemplarz mam z Sephory, więc nie jest to na pewno podróbka. Czy tez zauwazylyscie kiepską trwalość? Bo u mnie trwalosc tego pudru to 2-4 h i nie ma po nim śladu.Rozczarowałam się, bo nie tego oczekiwałam po pudrze za 130 zł.

wiele podobnych opinii słyszałam, że trwały to on nie jest i to taka cena. Tylko to mnie stopuje przed zakupem, chyba zainwestuję w BB.
Manehajera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:08   #1419
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Ja mam coraliste i trzyma mi się cały dzień Jeżeli chodzi o trwałość to nie miałam trwalszego różu. Może ścierasz rękami róż. Bardzo wiele kobiet tak robi - ja się na tym przyłapałam i staram się nie dotykać twarzy )
O mojej Coraliscie mogę powiedziec to samo, bardzo dobra trwałość.
Ale Hooli nie mialam, wiec się nie wypowiadam

A poza tym, przyszłam powiedziec Wam, ze benefit jednak uzaleznia
W chwili słabosci, zamowilam w Merlinie 2 blushe Bourjois i gdy dzis przyszły i zobaczyłam te opakowania jak dla lalki i ( cale ) 2,5 g różu, stwierdziłam, ze to zaden deal i wolę się przejechac do Sephory po coś nowego.
Tak więc, zaraziłyscie mnie na dobre
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 11:16   #1420
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Używam Hooli od prawie 3 miesięcy. Swój egzemplarz mam z Sephory, więc nie jest to na pewno podróbka. Czy tez zauwazylyscie kiepską trwalość? Bo u mnie trwalosc tego pudru to 2-4 h i nie ma po nim śladu.Rozczarowałam się, bo nie tego oczekiwałam po pudrze za 130 zł.
Lynn ja mam od miesiąca hoole.Jest to piękny matowy kolor w sam raz do konturowania,ale co do trwałości to u mnie 4godz.Nie jest chyba warta tych 139zł.Muszę się sporo napaćkać na twarz dla efektu.Muszę to robić ostrożnie bo może robić plamy.Może wypróbuj essence byłby podobny efekt a jest 10 razy tańszy(to moje odczucia).Najwyżej stracisz 15zł.Mam też brązer nouba nr5.Jest to ładny brąz taki bardziej ciepły.Wystarczy niewele i twarz pokryta.Tu dziewczyny mówią,że jest matowy.Mi w sklepie też się wydawało,że to mat a w domu wyszło co innego.Żadnych drobinek nie ma tylko taki satynowy blask(nie tafla)Trwałość dużo lepsza od hooli.Mam teraz porównanie obu brązerów.Na hoole oczywiście napaliłam się przez wizaż,więc kochana testuj.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 13:43   #1421
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Manehajera Pokaż wiadomość
wiele podobnych opinii słyszałam, że trwały to on nie jest i to taka cena. Tylko to mnie stopuje przed zakupem, chyba zainwestuję w BB.
BB!


Lynn u mnie hoola tez nie zachwyca trwaloscia, ale tak z 4-5h sie trzyma raczej- tylko ja tyle tych roznosci nakladam, ze chyba nawet roz za 5zl by sie trzymal
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 14:01   #1422
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Miss' ko Widzę ,że jesteśmy fankami coralisty Ja muszę przyznać ,że jestem bardzo, bardzo zadowolona! Z koloru , z trwalości z efektu.
Jakie konkretne róże kupiłaś?


Polecam bronzer Neutrogeny , Loreal , Sephory oraz Body Shopu ( jest pędzlu z drobinkami).

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-02-07 o 14:02
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:02   #1423
Kluska20
Zakorzenienie
 
Avatar Kluska20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 3 480
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja też się zgłaszam jako fanka Coralisty Uwielbiam go,kocham i ubóstwiam ponad wszystko
Kluska20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:11   #1424
zapalka
Zadomowienie
 
Avatar zapalka
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Koło
Wiadomości: 1 027
GG do zapalka
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja ostatnio w promocji w Sephorze zakupiłam D'finer D'liner, taka nie do końca potrzebna, ale kusząca pierdoła za 25 zł. ! Ale żadnych opinii na KWC nie ma, a ja też nie miałam okazji jeszcze wypróbować ...
__________________
Ten more reasons that I need somebody new, just like Fru!
zapalka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 15:22   #1425
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

U mnie mimo, że mam tłustą cere hoola trzyma się spokojnie 6-8 godzin.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:34   #1426
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

A ja ponawiam pytanie nt. fluidu benefitu
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 18:38   #1427
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Ja mam coraliste i trzyma mi się cały dzień Jeżeli chodzi o trwałość to nie miałam trwalszego różu. Może ścierasz rękami róż. Bardzo wiele kobiet tak robi - ja się na tym przyłapałam i staram się nie dotykać twarzy )
Właśnie ostatnio pilnowałam tego, by nie dotykać twarzy i to samo było.



Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Lynn ja mam od miesiąca hoole.Jest to piękny matowy kolor w sam raz do konturowania,ale co do trwałości to u mnie 4godz.Nie jest chyba warta tych 139zł.Muszę się sporo napaćkać na twarz dla efektu.Muszę to robić ostrożnie bo może robić plamy.Może wypróbuj essence byłby podobny efekt a jest 10 razy tańszy(to moje odczucia).Najwyżej stracisz 15zł.Mam też brązer nouba nr5.Jest to ładny brąz taki bardziej ciepły.Wystarczy niewele i twarz pokryta.Tu dziewczyny mówią,że jest matowy.Mi w sklepie też się wydawało,że to mat a w domu wyszło co innego.Żadnych drobinek nie ma tylko taki satynowy blask(nie tafla)Trwałość dużo lepsza od hooli.Mam teraz porównanie obu brązerów.Na hoole oczywiście napaliłam się przez wizaż,więc kochana testuj.
Tak, kolor hooli jest super, ale nic poza tym. Nie żałuję zakupu, ale wiem, że go nie powtórzę. Czaję się na ten Essence, może nawet jutro kupię. A ta Nouba ile kosztuje?

Cytat:
Napisane przez dimiti Pokaż wiadomość
BB!


Lynn u mnie hoola tez nie zachwyca trwaloscia, ale tak z 4-5h sie trzyma raczej- tylko ja tyle tych roznosci nakladam, ze chyba nawet roz za 5zl by sie trzymal
Dzisiaj przypudrowałam lekko pudrem Kryolanu i trochę lepiej było, tzn. po powrocie z pracy, jeszcze widziałam jakiś cien Hooli
Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Miss' ko Widzę ,że jesteśmy fankami coralisty Ja muszę przyznać ,że jestem bardzo, bardzo zadowolona! Z koloru , z trwalości z efektu.
Jakie konkretne róże kupiłaś?


Polecam bronzer Neutrogeny , Loreal , Sephory oraz Body Shopu ( jest pędzlu z drobinkami).
Któryś z nich jest trwaly?
Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
U mnie mimo, że mam tłustą cere hoola trzyma się spokojnie 6-8 godzin.
Zazdroszczę Ja mam suchą na policzkach i trwałość marna.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:48   #1428
greatdee
Wtajemniczenie
 
Avatar greatdee
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 300
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was próbowała może korektora Erase Paste w KWC kilka recenzji tylko, a kuszono mnie dzisiaj tym korektorem, że niby bardzo dobrze kryje cienie pod oczami.
Kryje bardzo dobrze, ale faktycznie jest ciężkawy. Moja próbka ma żółtawy kolor bez różowych tonów.

Cytat:
Napisane przez misiakasiulec Pokaż wiadomość
Hej, wstawiam obiecane swatche Hoola przepraszam za jakość zdjęć ale słońca na zewnątrz jak na lekarstwo i ciężko jest zrobić zdjęcia przy naturalnym świetle mam nadzieję że coś dojrzycie


Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Używam Hooli od prawie 3 miesięcy. Swój egzemplarz mam z Sephory, więc nie jest to na pewno podróbka. Czy tez zauwazylyscie kiepską trwalość? Bo u mnie trwalosc tego pudru to 2-4 h i nie ma po nim śladu.Rozczarowałam się, bo nie tego oczekiwałam po pudrze za 130 zł.
Hmm, dziwne. A mi trzyma się od rana do nocy...

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Lynn ja mam od miesiąca hoole.Jest to piękny matowy kolor w sam raz do konturowania,ale co do trwałości to u mnie 4godz.Nie jest chyba warta tych 139zł.Muszę się sporo napaćkać na twarz dla efektu.Muszę to robić ostrożnie bo może robić plamy.Może wypróbuj essence byłby podobny efekt a jest 10 razy tańszy(to moje odczucia).
Ale ten z Essence jest bez porównania o wiele, wieeeele bardziej pomarańczowy. Mam oba.
__________________
Blog głównie makijażowy
Thank God I'm a Woman www.greatdee.pl
Greatdee na Instagramie
FanPage na Facebooku
greatdee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-07, 21:54   #1429
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Trwałe są , a dokładnie:

Neutrogena Healthy skin- sunrise glow 70
Delikatny i ma drobinki- nie jest matowy

Sephora Active bronzed - 01 dore gold
mat

Moja mama używa bronzer takiej taniej firmy z drogerii NATURA firmy Sensique.
Malowaluję się nim czasami jak jeżdzę do rodzinnego domu i muszę przyznać ,że jest całkiem fajny i bardzo ładnie pachnie. ( w pędzelku z drobinkami ).

Jeśli masz problem z trwalością to może używaj bazy pod podkład?
Jest też taki utrwalacz wykańczający makijaż z MAC. (psykasz już na makijaż). Ja go mam ale nie uzywam :/

Edytowane przez Karo_lka
Czas edycji: 2011-02-07 o 21:57
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-02-07, 23:36   #1430
lenaa83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 304
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio pilnowałam tego, by nie dotykać twarzy i to samo było.




Tak, kolor hooli jest super, ale nic poza tym. Nie żałuję zakupu, ale wiem, że go nie powtórzę. Czaję się na ten Essence, może nawet jutro kupię. A ta Nouba ile kosztuje?


Dzisiaj przypudrowałam lekko pudrem Kryolanu i trochę lepiej było, tzn. po powrocie z pracy, jeszcze widziałam jakiś cien Hooli

Któryś z nich jest trwaly?

Zazdroszczę Ja mam suchą na policzkach i trwałość marna.
Nouba 80-90zł nie więcej.Przez 8 miesięcy codziennego stosowania nouby widzę minimalne zużycie.Pojemność to 6gr.Hoola chyba 10g.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Lynn Pokaż wiadomość
Właśnie ostatnio pilnowałam tego, by nie dotykać twarzy i to samo było.




Tak, kolor hooli jest super, ale nic poza tym. Nie żałuję zakupu, ale wiem, że go nie powtórzę. Czaję się na ten Essence, może nawet jutro kupię. A ta Nouba ile kosztuje?


Dzisiaj przypudrowałam lekko pudrem Kryolanu i trochę lepiej było, tzn. po powrocie z pracy, jeszcze widziałam jakiś cien Hooli

Któryś z nich jest trwaly?

Zazdroszczę Ja mam suchą na policzkach i trwałość marna.
Ja z kolei robię tak aby mi się hoola dłużej utrzymała krem,podkład,puder sypki,hoola i na to jeszcze raz puder sypki.Oczywiście wszystko w małych ilościach.Bez efektu maski.Noube mogłam kłaść od razu na podkład i na to sypki puder.
lenaa83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 06:28   #1431
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez greatdee Pokaż wiadomość


Hmm, dziwne. A mi trzyma się od rana do nocy...
To faktycznie dziwne U mnie długo trzyma się jedynie róż z bourjois, ale nie przepadam za nim, bo jak kamień jest.

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Trwałe są , a dokładnie:

Neutrogena Healthy skin- sunrise glow 70
Delikatny i ma drobinki- nie jest matowy

Sephora Active bronzed - 01 dore gold
mat

Moja mama używa bronzer takiej taniej firmy z drogerii NATURA firmy Sensique.
Malowaluję się nim czasami jak jeżdzę do rodzinnego domu i muszę przyznać ,że jest całkiem fajny i bardzo ładnie pachnie. ( w pędzelku z drobinkami ).

Jeśli masz problem z trwalością to może używaj bazy pod podkład?
Jest też taki utrwalacz wykańczający makijaż z MAC. (psykasz już na makijaż). Ja go mam ale nie uzywam :/
Dzięki Bazy nie używam, bo ....szkoda mi skóry. Za dużo tego na twarz bym nakładała, ale na większe wyjście by się przydała.

Cytat:
Napisane przez lenaa83 Pokaż wiadomość
Nouba 80-90zł nie więcej.Przez 8 miesięcy codziennego stosowania nouby widzę minimalne zużycie.Pojemność to 6gr.Hoola chyba 10g.

---------- Dopisano o 00:36 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------


Ja z kolei robię tak aby mi się hoola dłużej utrzymała krem,podkład,puder sypki,hoola i na to jeszcze raz puder sypki.Oczywiście wszystko w małych ilościach.Bez efektu maski.Noube mogłam kłaść od razu na podkład i na to sypki puder.
Ja podobnie robię. Krem, podkład, puder sypki/ w kamieniu, hoola i jeszcze puder sypki. Czasem jeszcze mgiełka Elfa i wtedy widzę trochę różnicę. Z bronzerów mam jeszcze Sephora Sun Disk i tak samo się nie trzyma. W zasadzie tylko ze względu na trwałość kupiłam Hoolę
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 07:34   #1432
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Tzn u mnie po tych 6h wiadomo, że nie jest tak jak tuż po nałożeniu, kolor jest bledszy, lekko rozmyty, ale nadal efekt widać dobrze.
Lynn, może spróbuj zrobić tak - nałóż trochę więcej hooli i dodatkowo ją przypudruj. Puder 'zje' ten nadmiar koloru, a może to przedłuży trwałość.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 09:09   #1433
Miss Hepburn
Rozeznanie
 
Avatar Miss Hepburn
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 605
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Kluska20, cieszę się, ze jest nas więcej


Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Miss' ko Widzę ,że jesteśmy fankami coralisty Ja muszę przyznać ,że jestem bardzo, bardzo zadowolona! Z koloru , z trwalości z efektu.
Jakie konkretne róże kupiłaś?


Polecam bronzer Neutrogeny , Loreal , Sephory oraz Body Shopu ( jest pędzlu z drobinkami).
Karo_lka, przepraszam, ale nie wrzucam fotek oficerek, zeby Wam nie zasmiecać. Natomiast, jesli powiększę benefitowe zbiory, wrzucę na pewno
Co do różu, Loreal poszedł do koleżanki ( True Match ), w tej chwili oprócz Coralisty mam Guerlain Terracotta Blush & Sun, ale to taki pół róż, a pół bronzer. Zamówiłam i oddałam Bourjois, a dzis kolezanka podrzuciła mi go do testowania akurat. Miał byc rozświetlacz, ale to roż, tyle, ze w odcieniu Lune d'Or, więc taki jaśniejszy. Ale na mnie go zdecydowanie widać, kolor cynamonowo-brzoskwiniowy, pachnie oruginalnie, ale dość cięzko się aplikuje. No nie jest to klasa benefit :/ Ale zostanie awaryjnie do szybkich poprawek.
Szukam bladego blushu i chyba na Walentynki zażyczę sobie ten z wiosennej kolekcji Lancome
__________________
" Paris is always a good idea "
- Audrey Hepburn


Miss Hepburn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 11:35   #1434
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

A ja własnie chyba sie skuszę na bella bambę. Ile ona kosztuje? 140 zl?

Lynn więc moze krem jest powodem ze wszystko szybko Ci splywa?
Ostatnio czytałam ,że nie powinno się stosować kremu pod podklad.

Czemu baza zle wplywa na skore???
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:27   #1435
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja zawsze stosuje jakiś krem i mimo tłustej cery nic mi nie spływa bardziej niż bez kremu...
A większość baz jest oparta na silikonach, które obciążają cerę i zapychają pory. Wiadomo - nie wszystkie bazy, no ale jednak to silikon jest 'magią' większości baz. I też kolejna warstwa produktu to kolejne obciążenie.
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:49   #1436
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja używam bazy pod podkład i nie zauważyłam żeby coś mi się działo.
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:53   #1437
dimiti
Zakorzenienie
 
Avatar dimiti
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 36 241
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Ja zawsze stosuje jakiś krem i mimo tłustej cery nic mi nie spływa bardziej niż bez kremu...
A większość baz jest oparta na silikonach, które obciążają cerę i zapychają pory. Wiadomo - nie wszystkie bazy, no ale jednak to silikon jest 'magią' większości baz. I też kolejna warstwa produktu to kolejne obciążenie.

baz sie nie powinno uzywac codziennie...
a skory sa rozne- jedne maja to szczescie, ze u nich jakis puder sie trzyma pieknie a u drugiej schodzi po paru h
no i niestety za duzo sie z tym nie zrobi

---------- Dopisano o 18:53 ---------- Poprzedni post napisano o 18:51 ----------

Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
Ja używam bazy pod podkład i nie zauważyłam żeby coś mi się działo.
to nie jest powiedziane, ze kazdemu sie cos dzieje, ale np mnie tez bazy zapychaja- tylko zielona ze smashboxa mnie dosc nie zapycha, ale nie uzywam jej codziennie
__________________
Dimipedia
MASA pięknot z L'oreal - produkty, o których musicie przeczytać!
FB, Instagram
dimiti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 17:54   #1438
Karo_lka
Raczkowanie
 
Avatar Karo_lka
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 301
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Ja uzywam codziennie bo na taka "tlusta" skore latwiej mi sie podklad rozprowadza Myslicie, że rzeczywiscie ma to bardzo negatywny wplyw na cere? Ja nie zauwazylam nic negatywnego. Dalyscie mi do myslenia
Karo_lka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-08, 19:30   #1439
Ansheen
Rozeznanie
 
Avatar Ansheen
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 669
Dot.: Kosmetyki Benefit.

A jakiej używasz ? Jeśli tylko cię nie zapycha to jest ok, ale mimo wszystko to dodatkowe obciążenie dla skóry, gorzej jej się oddycha itd..
__________________
WYMIANKA KOSMETYCZNA

dokładka 17.07.2011
Ansheen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-09, 06:19   #1440
Lynn
Zakorzenienie
 
Avatar Lynn
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Z domku
Wiadomości: 11 720
Dot.: Kosmetyki Benefit.

Cytat:
Napisane przez Ansheen Pokaż wiadomość
Tzn u mnie po tych 6h wiadomo, że nie jest tak jak tuż po nałożeniu, kolor jest bledszy, lekko rozmyty, ale nadal efekt widać dobrze.
Lynn, może spróbuj zrobić tak - nałóż trochę więcej hooli i dodatkowo ją przypudruj. Puder 'zje' ten nadmiar koloru, a może to przedłuży trwałość.
Spróbuję dzisiaj
Cytat:
Napisane przez Karo_lka Pokaż wiadomość
A ja własnie chyba sie skuszę na bella bambę. Ile ona kosztuje? 140 zl?

Lynn więc moze krem jest powodem ze wszystko szybko Ci splywa?
Ostatnio czytałam ,że nie powinno się stosować kremu pod podklad.

Czemu baza zle wplywa na skore???
Obciąża skórę. Wiadomo, iż powinno się w zasadzie jak najmniej kosmetyków używać, bo one jedynie nas chwilowo upiększają. Poza tym gdzieś słyszałam, że kosmetyki wchłaniają się do organizmu i mogą spowodować niepłodność. Nie wiem natomiast na ile to jest pewna informacjia. W każdym razie przymierzam się od pewnego czasu na przerzucenie się kosmetyki mineralne i kosmetyki do pielęgnacji z biochemii, ale trochę czasu upłynie, bo mam bardzo dużo kolorówki drogeryjnej w zapasie.
Lynn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-26 11:11:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:17.