Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-29, 23:17   #4261
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

A w ogóle
Ma któraś z was alergię? JA nigdy nie miałam, ale od około pół roku cały czas kicham. Nawet i po 20 razy!! Do tego non stop swędzące gardło, uszy, nos, oczy i podniebienie. To chyba alergiczne ?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:20   #4262
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A w ogóle
Ma któraś z was alergię? JA nigdy nie miałam, ale od około pół roku cały czas kicham. Nawet i po 20 razy!! Do tego non stop swędzące gardło, uszy, nos, oczy i podniebienie. To chyba alergiczne ?
Ja mam Dzisiaj z nia walcze usilnie bo sie na dworzu ociepliło ...
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:23   #4263
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja mam Dzisiaj z nia walcze usilnie bo sie na dworzu ociepliło ...
I to dziadostwo objawia się czymś takim?

A w ogóle to muszę Ci się pochwalic ;D i kattie też. Dzisiaj próbowałam zrobic kreski eyelinerem i wiesz, że wyszło fajnie! Trochę się namęczyłam, nazmywałam, popoprawiałam, ale było ok. Ale muszę sobie jakiś lepszy kupic, bo narazie mam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...flamastra.html

i w sumie po powrocie do domku już ledwo co było widac. Milion lat temu miałam taki z lovely z pędzelkiem, ale on natomiast był baaardzo czarny i taki trudny w użyciu
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:26   #4264
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A w ogóle
Ma któraś z was alergię? JA nigdy nie miałam, ale od około pół roku cały czas kicham. Nawet i po 20 razy!! Do tego non stop swędzące gardło, uszy, nos, oczy i podniebienie. To chyba alergiczne ?
marsz zrobić sobie testy przeciwalergiczne, jak weźmiesz odpowiednie leki i to okiełznasz, to potem będziesz mogła funkcjonować bez leków przez większość czasu (wiem, co mówię - sprawdzone na mnie ), ale nieleczona alergia może doprowadzić do astmy, a to już by było niefajnie

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
A w ogóle to muszę Ci się pochwalic ;D i kattie też. Dzisiaj próbowałam zrobic kreski eyelinerem i wiesz, że wyszło fajnie! Trochę się namęczyłam, nazmywałam, popoprawiałam, ale było ok. Ale muszę sobie jakiś lepszy kupic, bo narazie mam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...flamastra.html

i w sumie po powrocie do domku już ledwo co było widac. Milion lat temu miałam taki z lovely z pędzelkiem, ale on natomiast był baaardzo czarny i taki trudny w użyciu
ha! jestem z Ciebie dumna ...a wiesz? mi się właśnie niewygodnie robi tymi we flamastrze, tak jakoś "za grubo", a pędzelki jak najcieńsze kocham
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:28   #4265
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
marsz zrobić sobie testy przeciwalergiczne, jak weźmiesz odpowiednie leki i to okiełznasz, to potem będziesz mogła funkcjonować bez leków przez większość czasu (wiem, co mówię - sprawdzone na mnie ), ale nieleczona alergia może doprowadzić do astmy, a to już by było niefajnie

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



ha! jestem z Ciebie dumna ...a wiesz? mi się właśnie niewygodnie robi tymi we flamastrze, tak jakoś "za grubo", a pędzelki jak najcieńsze kocham
Przypuszczam, że to też mogę miec, ale taka trochę ze mnie hipokrytka, więc nie wiadomo..
W każdym razie po paru przebiegniętych metrach strasznie się męczę, dyszę i mam wrażenie, że zaraz płuca wypluje
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:28   #4266
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
I to dziadostwo objawia się czymś takim?

A w ogóle to muszę Ci się pochwalic ;D i kattie też. Dzisiaj próbowałam zrobic kreski eyelinerem i wiesz, że wyszło fajnie! Trochę się namęczyłam, nazmywałam, popoprawiałam, ale było ok. Ale muszę sobie jakiś lepszy kupic, bo narazie mam ten:

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...flamastra.html

i w sumie po powrocie do domku już ledwo co było widac. Milion lat temu miałam taki z lovely z pędzelkiem, ale on natomiast był baaardzo czarny i taki trudny w użyciu
Moje dziadostwo objawia się kichaniem i swędzeniem oczu Ale ja mam na zmiany temperatury i tak na skoki temperatur reaguje, a teraz wiadomo jak jest. Zimą np to mnie nogi swędzą
Swojego czasu brałam Zyrtec po prostu. Ale teraz biore naprawde tylko w sytuacjach kiedy nie jestem w stanie tego zahamować. A tak to kropelki do nosa, zimne okłady na oczka i jest ok.

Ja mam ten eyeliner z Lovely W pisaku nigdy ne mialam, nie usmiechał sie do mnie z półki.

Edytowane przez czekoladowoo
Czas edycji: 2011-03-29 o 23:30
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:31   #4267
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
marsz zrobić sobie testy przeciwalergiczne, jak weźmiesz odpowiednie leki i to okiełznasz, to potem będziesz mogła funkcjonować bez leków przez większość czasu (wiem, co mówię - sprawdzone na mnie ), ale nieleczona alergia może doprowadzić do astmy, a to już by było niefajnie

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------



ha! jestem z Ciebie dumna ...a wiesz? mi się właśnie niewygodnie robi tymi we flamastrze, tak jakoś "za grubo", a pędzelki jak najcieńsze kocham
<ociera łezkę z oka ze wzruszenia> dumna..ahh
Tzn. mi się nawet wygodnie maluje, nie było tragedii. Ale ten kolor-zszarzały. I dopiero po paru poprawkach uzyskał w miarę normalną czerń-która i tak szybko zbladła.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Moje dziadostwo objawia się kichaniem i swędzeniem oczu Ale ja mam na zmiany temperatury i tak na skoki temperatur reaguje, a teraz wiadomo jak jest. Zimą np to mnie nogi swędzą
Swojego czasu brałam Zyrtec po prostu. Ale teraz biore naprawde tylko w sytuacjach kiedy nie jestem w stanie tego zahamować. A tak to kropelki do nosa, zimne okłady na oczka i jest ok.

Ja mam ten eyeliner z Lovely W pisaku nigdy ne mialam, nie usmiechał sie do mnie z półki.
I jak tu dogodzic ...
spróbuję jeszcze raz się do niego przekonac.
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 23:35   #4268
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
<ociera łezkę z oka ze wzruszenia> dumna..ahh
Tzn. mi się nawet wygodnie maluje, nie było tragedii. Ale ten kolor-zszarzały. I dopiero po paru poprawkach uzyskał w miarę normalną czerń-która i tak szybko zbladła.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------


I jak tu dogodzic ...
spróbuję jeszcze raz się do niego przekonac.
hehe no próbuj próbuj, znajdziesz cos co będzie dla Ciebie wygodne w użytkowaniu

a co do alergii ja też doszłam do podobnego poziomu jak Czekoladowoo, że mogę brac leki doraźnie
wiesz, żadna z nas nie jest lekarzem (chyba?? ), a takie objawy może dawać zarówno ostra alergia jak również już astma - tu powinien się wypowiedzieć pulmunolog
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:37   #4269
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
hehe no próbuj próbuj, znajdziesz cos co będzie dla Ciebie wygodne w użytkowaniu

a co do alergii ja też doszłam do podobnego poziomu jak Czekoladowoo, że mogę brac leki doraźnie
wiesz, żadna z nas nie jest lekarzem (chyba?? ), a takie objawy może dawać zarówno ostra alergia jak również już astma - tu powinien się wypowiedzieć pulmunolog
No ja pare lat temu to naprawde cierpiałam... zwłaszcza jak były okresy takie że latem była dosc chłodna noc a rano ciepło. Oddech ledwo co łapałam takie kichanie Ale na szczescie z czasem zelżało
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:37   #4270
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dobra Laseczki ja już idę spać dobranoc
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:38   #4271
asiabb1983
Zakorzenienie
 
Avatar asiabb1983
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 3 942
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Tzn. mi się nawet wygodnie maluje, nie było tragedii. Ale ten kolor-zszarzały. I dopiero po paru poprawkach uzyskał w miarę normalną czerń-która i tak szybko zbladła.

---------- Dopisano o 23:31 ---------- Poprzedni post napisano o 23:30 ----------


I jak tu dogodzic ...
spróbuję jeszcze raz się do niego przekonac.
mi się bardzo podobają kreski moja mama zawsze je malowała ale ja mam zawsze problem pierw z namalowaniem kreski i własnie potem z tym że mi się rozmazuje ,ściera albo sama zapomne że je mam i zetre paluchem dlatego ja maluje oko pod rzęsami na dole kredką już się tak przyzwyczaiłam

lecę lulu dziewczynki do jutra DOBRANOC
__________________
blonding zapuszczanie i regeneracja włosków

było - 1 czerwiec 2013 -36 cm
jest- 1 marzec 2014 - 48,5 cm
po podcięciu 5 marzec - 47 cm

CEL 60 cm



aerobik 2x w tygodniu + Mel B totally fit ! 20 min trening całego ciała
asiabb1983 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-29, 23:39   #4272
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No ja pare lat temu to naprawde cierpiałam... zwłaszcza jak były okresy takie że latem była dosc chłodna noc a rano ciepło. Oddech ledwo co łapałam takie kichanie Ale na szczescie z czasem zelżało
to dobrze że zelżało, ja się z alergią męczyłam od wczesnego dzieciństwa, a wtedy w Polsce jeszcze mało kto słyszał o alergii i mnie faszerowali antybiotykami przez lata, które nic nie dawały, masakra ale w końcu znalazł się sensowny lekarz, a reszta jest historią

dobranoc
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:40   #4273
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Ja też lece dobranoc
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:40   #4274
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

A wy gadacie i gadacie
Ja jeszcze nie miałam okazji usnąć więc wpadłam na sec
Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Yatta ja własnie myje buziola BD i na to kerm pure& natural. To wystarcza i jestem w pełni usatysfakcjonowana.
No właśnie teraz użyłam tego pure Na początku piekła mnie skóra.. Dosłownie - szok. Ale już jest ok i nie jest napięta tak jak po zestawie babydream + tamten krem

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja Vikingiem gasiłam I im bardziej sie kolor spłukuje tym bardziej widać że te rudości naprawde przygasiło. I żeby było weselej, kolor pojaśniał albo mi na oczy padło Ale serio całosc wydaje mi sie jasniejsza niz przed Vikingiem...
A no byłam blisko

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
u mnie zostawił awizo na którym napisał, że paczka do odbioru pod nr bodajże 7 i narysował emota
a za innym razem zostawił u innych bez żadnego info świetni są... nie ma co

heh no @ to trochę tak, faktycznie zwłaszcza na początku...
No ta.. profesjonalizm przede wszystkim

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
o taka, nie będzie super obcisła, ale taka w sam raz, uważam, że jest słodka
http://allegro.pl/koszulka-pudrowa-k...8.html#gallery
Tak to ja nie chcem Na sobie zrób fotke i się pochwal

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
viking to farba Loreal Preference? Najbardziej chciałam użyc farby Goldwell, ale oni chyba nie maja takich popielatych odcieni.
Tak, to loreal preference i ma on 6% wodę - farba ma konsystencję żelu i jest naprawdę delikatna

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
heh no mi na odrostach jak się spieszę to schodzi i tak minimum 30 do 40 minut masakra jakaś... już pisałam ostatnio, że chyba sobie podzielę farbowanie łepetyny na dwie części w różne dni
wstyd się przyznać, ale Wy piszecie o zagęszczaniu czy przedłużaniu, a ja mam te włochale takie ciężkie, że dalej niż za łopatki nie mogę zapuścić i to pocieniowanych, bo mnie głowa boli od ciężaru, zwłaszcza jak związane... :/ a teraz przy kręgosłupie szyjnym to już w ogóle musiałam ściąć na takiego trochę dłuższego boba cieniowanego :/
wiecie, że miałam kiedyś taki pomysł, żeby sobie przy skórze włosy wygolić w zygzaki w niewidocznych miejscach tak żeby objętość była mniejsza i żebym je dłuższe mogła nosić...? i naprawdę to przemyślała, ale jak zdałam sobie sprawę, co się będzie działo jak wiatr zawieje, albo jak to zacznie odrastać, to się pogodziłam z tym, że włosów do pasa mieć nie będę
Ja zagęszczać nie mam potrzeby, ale ta długość.. Widziałaś jakie mam króciutkie? już nie mogę ich znieść

Nawet jak są dobrze pocieniowane to takie ciężkie? w sumie widać po zdjęciu że lwia grzywa

Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
a Viking jest na 6% wodzie? tylko Stockholm na 9%???

Agatau i Yatta - dobranoc
Tak

Cytat:
Napisane przez elmilinden Pokaż wiadomość
Zrobiłam tak, że zamoczyłam kosmyk włosów, rozrobiłam odrobinę farby, nałożyłam na mokre pasmo pędzlem, potem wtarłam we włosy jak szampon, poczekałam 12-13 minut, wzięłam trochę szamponu, spieniłam, zmyłam i.... zero jakiegokolwiek efektu, po prostu nic a nic nie widać Nie nadaję się do farbowania włosów Muszę poszukać jakiego dobrego fryzjera.

Widziałam efekt na włosach czekoladowoo, ale dla mnie to zdecydowanie za jasna farba. Chyba muszę do fryzjera
Moja droga - po 1 najwyraźniej farba nieodpowiednia i nie ma się co zrażać
Po 2 pomyliłam się i Czekoladka używała Vikinga a nie Wbisa
I jest jeszcze jedno - nie widziałaś zdjęć przed - więc rozumiem, Twój niepokój - u góry miała bardzo jasne a rudziaki były na końcach Dlatego wydaje Ci się jasno
Po 3 możesz zrobić Goldwellem jeśli czujesz się z nim bezpiecznie na pewno mają popiele w palecie
Nie patrz po nazwie bo one mogą czasem zmylać - te ich marketingowe nazwy dziwne..
najważniejsze, żeby farba miała 1 po przecinku na przykład jeśli chcesz farbę na poziomie swoich włosów to farba powinna mieć numerek 8,1 ewentualnie 8A (ash czyli popiel)

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2011-03-29 o 23:44
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:44   #4275
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Moja droga - po 1 najwyraźniej farba nieodpowiednia i nie ma się co zrażać
Po 2 pomyliłam się i Czekoladka używała Vikinga a nie Wbisa
I jest jeszcze jedno - nie widziałaś zdjęć przed - więc rozumiem, Twój niepokój - u góry miała bardzo jasne a rudziaki były na końcach Dlatego wydaje Ci się jasno
Po 3 możesz zrobić Goldwellem jeśli czujesz się z nim bezpiecznie na pewno mają popiele w palecie
Nie patrz po nazwie bo one mogą czasem zmylać - te ich marketingowe nazwy dziwne..
najważniejsze, żeby farba miała 1 po przecinku na przykład jeśli chcesz farbę na poziomie swoich włosów to farba powinna mieć numerek 8,1 ewentualnie 8A (ash czyli popiel)
No ona nie jest taka super jasna Ja u góry miałam jasniutkie włosy Zreszta cały czas mam bo sie spłukało Ale rudziaki naprawde przygasiło ładnie. I im wiecej myje włosy tymbardziej to widac
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 23:57   #4276
malaika7
Rozeznanie
 
Avatar malaika7
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 529
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

O, pewnie już nikogo tu nie ma, ale w każdym razie: pokłóciłam się dziś z TŻ i w akcie desperacji zrobiłam włosy Eclair Clair - efekt? Żółtko i rudix.
Pojechałam w czapce do Tesco po Vikinga i jestem zachwycona No genialna jest ta farba!
Przynajmniej w świetle sztucznym wygląda to na baaaardzo przyjemny beż. W każdym razie nie ma żadnej zieleni, której bałam się po zmieszaniu Vikinga z żółtawym podkładem. Jutro oblukam co i jak w dziennym, ale jestem dobrej myśli.
__________________
Zapraszam na mojego BLOGA
malaika7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 00:14   #4277
elmilinden
Raczkowanie
 
Avatar elmilinden
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 325
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
a czemu na mokre? przecież na mokrych włosach i w takim krótkim czasie to nawet nic nie zdąrzyło zadziałać na suchych prędzej zazwyczaj farbe kładzie się na suche no chyba że producent zaleca inaczej
No bo ja nie chcę zmieniać koloru, tylko go bardziej ochłodzić. Fryzjer mówił, że powinnam sobie zapienić włosy popielatą farbą, ale nie mam pojęcia, co to znaczy, a to, co zrobiłam, nic nie pomogło. Już chyba poczekam aż mi się zrobią odrosty, tak żeby było widać naturalny kolor i pójdę do jakiegoś fryzjera, zapytam, co doradza i się zdecyduję na to, co radzi albo będę szukać do skutku. Nie chcę już farbować włosów, nie lubię odrostów, mój obecny kolor mi jakoś nie pasuje i wydaje mi się, że strasznie w nim wyglądam
elmilinden jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 00:45   #4278
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
oj kochana to dobrze że jestes jeszcze bo właśnie sobie przypomniałam ,że miałam Cię zapytać czy kieliszek tego octu (Kupiłam jabłkowo-winny bo samego jabłkowego nie było ) na buteleczke 200 ml to dobrze czy za dużo? i psikać włoski juz po myciu przed wysuszeniem? wiem że znów zadaje te pytania ale ostatnio cos z moim myśleniem nie tak i szybko zapominam co przeczytałam
Nie ma problemu. Zrób tak jak napisałaś. Ja sie nie bawie w kieliszki. Troche mniej niż wiecej nie zrobi różnicy. Psikam po umyciu i namaskowaniu wlosów. Przed suszeniem.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 01:13   #4279
_eNchaNted_
Wtajemniczenie
 
Avatar _eNchaNted_
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: śląskowo
Wiadomości: 2 599
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Oj, dużo materiału miałam do przyswojenia


Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
a ja dodałam coś do mojego albumu to z moimi zdjęciami a nie z włosowymi hihi obiecałam w klubie, że pokażę
zazdroszczę
z chęcią wyjechałabym na co najmniej miesięczny odpoczynek właśnie w takim zaciszu


Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Ja lubie jak Bunny coś opowiada
hehe ja też uwielbiam ją czytac


Cytat:
Napisane przez katie100 Pokaż wiadomość
normą jest dla mnie, że nieraz jestem w domku bez makijażu, na sportowo (no nie w łachmanach ), a jeśli jestem chora to nie myślę o tym, czy wyglądam atrakcyjnie, bo wiem, że nie, kiedy mam czerwony nos i ostatnią rzeczą jest dla mnie wtedy myśleć, żeby się upiększać, siedzę w bawełnianej piżamie, w szlafroku bez makijażu i jak mnie mój mąż taką zmordowaną życiem przytuli i powie, że mnie kocha i jestem śliczna, to wtedy naprawdę czuję się bardziej kochana i atrakcyjna niż nieraz odpicowana w szpilkach na imprezie
nie wyobrażam sobie życia w poczuciu, że jeśli pozwolę sobie na omsknięcie, to stanę się mniej atrakcyjna i zacznie się od razu oglądać za innymi
jak mnie kocha to taką jaka jestem z moimi lepszymi i gorszymi dniami i myślę, że Wasi faceci też Was takie kochają
ale to tylko moje zdanie
Katie, ja się z Tobą zgadzam
Ja też wolę jak TŻ powie mi, że jestem piękna np. rano jak ledwo co oczy otworzę
ale oczywiście to nie powód do tego, aby się zapuścic i przestac dbac o siebie


Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
no i już po, pierwsze 30 min!!! masakra zadyszka...hehe ale fajnie było, bede chodzić 2 razy w tyg.. jutro wam dokładniej opowiem bo lece spać
Kotka, może staniesz się moim motorkiem napędowym
też mam chęci na aero, ale jakoś nigdy tam nie umiem zajśc
napisz jak było


Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
Dwa lata temu zrobiłam remont generalny wraz z tatusiem potrafie gładzić ściany i malować. Nawet fugować mnie nauczył.
O, widzę, że nasza Adzi to złota rączka


Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ja dzis się narobiłam na ogrodzie tzn.grabienie liści takie wiosenne porządki i ledwo żyje ,ale dobrze mi to zrobiło bo przynajmniej ruch na świeżym powietrzu
Ale chyba taka robota w słoneczku to saaama przyjemnośc


Cytat:
Napisane przez Agatau88 Pokaż wiadomość
Odnośnie zakupow obleciałam dziś sklepy i zaszłam do Mohito-nie wiedziałam że tam są takie fajne ciuszki Moze to przypadek ale było kilka fajnych rzeczy, jak zwykle coś kupiłam
I na 2 tyg koniec z zakupami bo kasa mi się definitywnie dziś skończyła
Ja też już swój limit wyczerpałam

Kupiłam sobie płaszczyk, na którego polowałam od piątku i jeszcze pare innych rzeczy
ale butów nadal nie upatrzyłam
__________________


_eNchaNted_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-30, 08:08   #4280
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez malaika7 Pokaż wiadomość
O, pewnie już nikogo tu nie ma, ale w każdym razie: pokłóciłam się dziś z TŻ i w akcie desperacji zrobiłam włosy Eclair Clair - efekt? Żółtko i rudix.
Pojechałam w czapce do Tesco po Vikinga i jestem zachwycona No genialna jest ta farba!
Przynajmniej w świetle sztucznym wygląda to na baaaardzo przyjemny beż. W każdym razie nie ma żadnej zieleni, której bałam się po zmieszaniu Vikinga z żółtawym podkładem. Jutro oblukam co i jak w dziennym, ale jestem dobrej myśli.
Pokaż zdjęcia

Cytat:
Napisane przez _eNchaNted_ Pokaż wiadomość
Ja też już swój limit wyczerpałam

Kupiłam sobie płaszczyk, na którego polowałam od piątku i jeszcze pare innych rzeczy
ale butów nadal nie upatrzyłam
Pochwal się zakupami


Ja wpadłam zajrzeć do Was z rana i zaraz lecę
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 08:23   #4281
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Witam blondasy.
A ja dziś w pracy od 7 ale wczoraj sie wyrwałam o godz.szybciej.

eNchaNted

A no jakoś tak wyszło.
No i witamy nie było Cie chwile ale fajnie ze juz jesteś

A teraz naskrobie coś dla miłośniczek Eyeliner. Otóż ja też uwielbiam kreseczki i moja przygode z nimi zaczynałam właśnie od pisaka eyeliner-a ale to sie nie sprawdziło bo nie można nim manewrować tak jak pedzelkiem. A kerki maluje dobrze oczyszczonym z krobelki pedzelkiem co by za dużo na nim nie było i aby przy pierwszym malowaniu nie zrobic jej za grubej. Potem ewentualnie sobie ja pogrubiam. Ale maluje kreske od prawie połowy oka do końca leciuteńko kładac pedzelek na lini rzes i lekko go opierajac o nie aby nie wyszły falbanki. Na końcu podkrecam aby uniknać smutnego oka. Domalowuje na poczatku oka tak aby zostalo około 0,7 cm od poczätku oka to nada nam naturalny wyglad. A nie obrysowanego od lnjki oka.
Raczej nie używam czarnego eyeliner-a bo nie lubie efektu wytrzeszczonych oczu. Mi osobiscie nie pasuja czarne krechy.I mój hit to eyelinery z Inglota. Maja tak bogata paletke kolorystyczna ze mozna dobrać własy dla siebie. Ja osobiście mam ciemy fiolet który po wyschnieciu jest ciemniejszy i świetnie sie komponuje z cieniami. Tym razem mam w planach dokupić jeszcze turkusik i granatowy.
NO I NA KONIEC SPRZEDAM WAM HICIORA
Kazdy kto lubi kreski kolorowe i nie tylko moze sobie zrobic eyeliner samemu w domku. Otóż zasówamy do Inglota i kupujemy kropelke do eyelinera. Każda z Was na bank posiada w domku cienie ktorych nie używa badz można wziaść te króre lubimy. Skrobiemy odrobin do jakiegoś małego pudełeczka odrobine cieni i dodajemy do tego zakupiona kropelke. Mieszamy do konsystecji jaka jest w eyelinerach i pedzelkiem do tego przeznaczonym malujemy kreseczki. Takim sposobem mamy palete kolorów jakie nam sie podobja i jakich w danym momecie potrzebujmy.
Nie wiem czy komuś sie to przyda ale napisałam. Juz dawno miałam to zrobić ale to taki wykład powstał i nie bardzo miałam ost możliwość w spokoju pisania. Na pozegnanie wielki dla Was.

P.s.
Jeśli któraś z Was interesuje patent na szybkie wysychanie pomalowanych pazurków tez sprzedam
Ok ale sie rozpisałam. Ale na dzień dobry do kawki bedzie jak w sam raz
Miłego dnia blondaski
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 08:33   #4282
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej wstajemy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 08:36   #4283
Adzi07
Zakorzenienie
 
Avatar Adzi07
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Opole/Kassel De.
Wiadomości: 4 232
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Edytuje bo nie dałam Wam nazwy otóż tz.baza pod cienie i do tworzenia kreseczek to INGLOT DURALINE koszt 19 zł. Na KWC sa recenzje. Miłego czytania.
__________________
blonding+ zapuszczanie 31.08.10.

Basen 21.1.12 wt,cz,niedz. Cel-jeszcze 4kg mniej
Abs 9/30
Adzi07 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 08:40   #4284
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć blondaski

ja zaraz lece na uczelnie na moj ukochany angielski

Adzi ale sie rozpisalas
przyda sie na pewno

o tych paznokciach napisz,chetnie sie dowiem
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 08:43   #4285
agnieszkamo
Przyczajenie
 
Avatar agnieszkamo
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez agnieszkamo Pokaż wiadomość
czesc
ja wiem ze jestem nowa i moze niekoniecznie robie suer sympatyczne pierwsze wrazenie ale wczoraj poprosilam o opinie w poscie 3746, Rozumiem ze brak odpowiedzi osnacza brak mozliwosci.... Poradzcie w takim razie gdzie mogla bym napisac....
z gory dziekuje...

aga

witam Was ponownie
oczywiscie pomocy sie nie doczekalam. jakos mnie to nie dziwi, ale ok

Zniechecilam sie skutecznie do tego forum, ale juz rozumiem ze to poprostu zamknete grono. Jednak napisze Wam co sie stalo po pofarbowaniu Satynowym blondem. Otoz na odroscie zrobilo sie ruuudo, a rozjasnione rozjasnily sie jeszcze bardziej, w dodatku z fioletowa poswiata. DZIEKI BOGU zrobilam pasemko na probe.

Dziekuje ze NIKT mi nie pomogl.

milego dnia
ag

Edytowane przez agnieszkamo
Czas edycji: 2011-03-30 o 08:49
agnieszkamo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:12   #4286
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez agnieszkamo Pokaż wiadomość
witam Was ponownie
oczywiscie pomocy sie nie doczekalam. jakos mnie to nie dziwi, ale ok

Zniechecilam sie skutecznie do tego forum, ale juz rozumiem ze to poprostu zamknete grono. Jednak napisze Wam co sie stalo po pofarbowaniu Satynowym blondem. Otoz na odroscie zrobilo sie ruuudo, a rozjasnione rozjasnily sie jeszcze bardziej, w dodatku z fioletowa poswiata. DZIEKI BOGU zrobilam pasemko na probe.

Dziekuje ze NIKT mi nie pomogl.

milego dnia
ag
wstawilas jakies zdjecia?
Zdaje mi sie,że ktoś Ci odpisywał.
Zreszta forum jest duze, wszystko juz zostalo napisane i naprawde nie chce nam sie powtarzac sto razy tego samego
wiec najpierw poczytaj,a jak czegos juz naprawde nie wiesz to pytaj

Jak to mowia w 80 % pomoze wyszukiwarka i google,a w 20 wystarczy wodka

a tak serio nie przypominam sobie,zeby ktos robil ta farbka,moze dlatego nikt nie odpisal? Bo nikt nie wie?
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:14   #4287
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

yattamanka a mozesz opisac jaka masz cere?? bo ten twoj kremik jest do tlustej mieszanej wiec wiadomo ze bedzie mial dzialanie wysuszajace
co jest problemem jesli chodzi o twoja skore na twarzy?
bo powiem ze ci ze ten krem na kwc za ciekawych opinii nie ma...zreszta sama mialam soraye tyle ze kuracje przeciwstarzeniowa i obsypalo mnie pozniej mialam mleczko z soraya i to samo okazalo sie ze bylo dla mojej suchej skory za tluste dlatego mnie wysypywalo..dodatkowo sklad nie za ciekawy nawalone tam badziewia zatykaczy
mam wtyki i moge ci pomoc w wyborze wlasciwego kremu tylko musisz opisac mi problemy i jaka masz skore na twarzy?
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:23   #4288
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej dziś idę do koleżanki na ploty z którą już tyyyyle się nie widziałam ale wcześniej zabieram Mone na spacer a co niech nie wypada z kondycji i słonko świeci

Cytat:
Napisane przez asiabb1983 Pokaż wiadomość
ale traf ostatnio jak ja wchodzę na wizaż to Ty ,,wychodzisz''

dobranoc
hehe no masz

Agnieszka rozumiem, że piszesz o satynowym blondzie z Castinga? To jest oddzielny wątek o tych farbach
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:27   #4289
xLADYx
Zakorzenienie
 
Avatar xLADYx
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 12 127
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
No pewnie, że można adidaski, obcisłe spodenki fitnesowe, koszulka na ramiączkach, kucyk i voila - można iść biegać, a faceci się oglądają jakby się było nie wiadomo jak wystrojoną



A 1 klasa gimnazjum to... ? Dawna 7 klasa? (wybaczcie ale ja troche z innego systemu jestem )



Niet Trzeba jakoś przeżyć




Dziękuję
A co do poczty się śmiejsz? Są kradzieje, są

No i pokazuj foty, co to za ociąganie się



Daj spokój.. ja bym zrobiła to samo



No ja akurat od leków staram się stronić. Jeśli chodzi o przeziębienia to na szczęście rzadko mi się zdarza a jak już, to też raczej przeczekuje - zazwyczaj samo przechodzi (chyba że jak ost 3 tyg w łóżku umierałam, a u lekarza i tak nie byłam ).
No jeśli chodzi o żołądek no to niestety jak trzeba brać leki to trzeba przecież nie będę wszędzie się poruszać z przenośnym kiblem na kółkach.

No i początek okresu.. bez ibupromu nie przejdzie.. ja mam takie bolesne po mamie, że dramat.. nieraz z tego bólu mdleje - taki hardcore, no to muszę się jakoś wspomagać

Ale to fakt.. lekarze wszystko robią na od.rdol i wypisują antybiotyk nawet nie patrząc na pacjenta bo tak łatwiej i szybciej No niestety, ale lepiej już raczej nie będzie..
dokładnie ja wczoraj byłam nie tyle co biegać ale na rolkach i też się oglądali nawet teksty sypali
xLADYx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-30, 09:32   #4290
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

babki, ale mam pietra z tym rozjasnianiem, jak nigdy wczesniej. Przetłuszczam włoski, zeby jutro albo pojutrze zrobic, ale strach mam taki, że głowa mała. Boje się, ze się okrutnie zniszczą, choc jestem gotowa na podciecie nawet 5-6 cm. Boje sie, ze wyjdzie pomaranczowobiały czubek i nie bede wiedziała jaką farba to zgasic. Kurcze boje sie tak, ze az chwilami wole nic nie robic..

Ale robiłam juz kilka prób na pasemkach, a to na grzywce a to na boku i ąłdnie wychodziło. natomiast kłopot z tymi pasemkami jest inny.. one znikaja. Zaraz po zrobieniu są, ale na drugi, tzreci dzien znikają .. jakby sie wybarwiały z powrotem do wyjsciowego sredniego blondu? Ten produkt zawiera siarczany, moze on bardziej działa jak Elgon? I trzeba go zwyczajnie zagruntowac farba? Na opakowaniu nic o tym nie piszą, ale na stronie garniera, ze wpierw rozjansic E0 a potem nałozyc docelowy odcien farby. Tylko, ze na E0 z kolei pisza, ze to dekoloryzacja i przed połozeniem farby trzeba czekac 15 dni... no i co robic?
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:39.