Atrederm - Strona 70 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-27, 21:25   #2071
kcpwmk15
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 620
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak naprawde diane nie jest lekiem antykoncepcyjnym tylko jest lekiem zarejestowanym do leczenia schorzen skornych a antykoncepcjA TOefekt uboczny
O tym nie wiedziałam dzięki za info
kcpwmk15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 09:02   #2072
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
tak naprawde diane nie jest lekiem antykoncepcyjnym tylko jest lekiem zarejestowanym do leczenia schorzen skornych a antykoncepcjA TOefekt uboczny


ja stosuje Atre rowniez, i zluszczam sie regularnie, to znaczy nawet po jednym dniu nanoszenia Atre juz na drugi dzien zaczynam zluszczanie, niestety wydaje mis ie ze moja cera ulegla pogorszeniu.
to znaczy mam malenkie krostki na jednym policzku
Ale to że nie jest zarejestrowany jako typowy środek anty nie oznacza że ma mniejszą skuteczność anty, bo jest ona taka sama jak tabletek typowo antykoncepcyjnych. Żeby któraś dziewczyna nie pomyślała że skoro nie jest to typowe anty to również działania anty nie jest typowe

A ile już stosujesz atre? Może po prostu cera Ci się oczyszcza z podskórnych zanieczyszczeń? Moje oczyszczanie np trwało ok 2 msc. Nie sypało mnie może jakoś bardzo bo brałam cyprest w tym czasie ale po każdym łuszczeniu coś musiało wyjść, raz mniej raz bardziej. Ale przetrzymałam to i nie żałuje
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-28, 09:21   #2073
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez _cherry_ Pokaż wiadomość
Ale to że nie jest zarejestrowany jako typowy środek anty nie oznacza że ma mniejszą skuteczność anty, bo jest ona taka sama jak tabletek typowo antykoncepcyjnych. Żeby któraś dziewczyna nie pomyślała że skoro nie jest to typowe anty to również działania anty nie jest typowe
teg nie napisalam

Cytat:
A ile już stosujesz atre? Może po prostu cera Ci się oczyszcza z podskórnych zanieczyszczeń? Moje oczyszczanie np trwało ok 2 msc. Nie sypało mnie może jakoś bardzo bo brałam cyprest w tym czasie ale po każdym łuszczeniu coś musiało wyjść, raz mniej raz bardziej. Ale przetrzymałam to i nie żałuje
stosuje od niedawna,chociaz przed ciaza czyli ponad rok tez stosowalam i bylo o niebo lepiej
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:24   #2074
_cherry_
Rozeznanie
 
Avatar _cherry_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 830
Dot.: Atrederm

Stosuj cierpliwie, być może zanieczyszczenia siedzą głębiej i cera potrzebuje czasu żeby się oczyścić. A jak jest bardzo źle to może derm Ci coś doradzi. Ja dostałam super papkę robioną w aptece na te wychodzące gule i dzięki niej przetrwałam nieciekawy okres. A potem jest już tylko pięknie
_cherry_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-29, 08:30   #2075
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

stosuje
zwlaszcza ze postepy sa na tym bardziej zanieczyszczonym poliku.

Derm ok. 2 lat temu zaaplikowal Differin - nie bylo poprawy, od tego czasu jakos sobie sama radze
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 16:44   #2076
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Od poniedziałku używam sobie atre 0.05 i znowu się łuszczę Chociaż nie zbyt mocno, a szkoda
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 17:39   #2077
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

a mi zaraz minal 2 miesiace jak stosuje Arte 0,05%... jak ten czas leci
Ide do dermatologa w przysztym tygodniu, ciekawe co powiem/zapisze?
wani jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-01, 20:56   #2078
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Od poniedziałku używam sobie atre 0.05 i znowu się łuszczę Chociaż nie zbyt mocno, a szkoda
0,05% tez stosujesz codziennie? jesli tak to fajnie masz ja (0,025%) moge maksymalniej trzy dni pod rzad, bo jak dluzej to mam mocno podrazniona cere

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:14
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:12   #2079
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
0,05% tez stosujesz codziennie? jesli tak to fajnie masz ja (0,025%) moge maksymalniej trzy dni pod rzad, bo jak dluzej to mam mocno podrazniona cere
Owszem, codziennie Na 0.025 to już się nawet prawie nie łuszczyłam...
To nieprzyjemnie masz... Ale za to pewnie jest fajna wylinka?

---------- Dopisano o 22:12 ---------- Poprzedni post napisano o 22:04 ----------

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
a mi zaraz minal 2 miesiace jak stosuje Arte 0,05%... jak ten czas leci
Ide do dermatologa w przysztym tygodniu, ciekawe co powiem/zapisze?
Hmm ja na atre 0.025 byłam od połowy stycznia
Napisz co Ci powie W ogóle to jesteś na czymś jeszcze oprócz atre? Ja byłam wczoraj u dermy i się zdziwiłam, że mi aknemycinu nie odstawiła, bo już go dość długo używam, a w końcu to antybiotyk... Powiedziała, że w maju może zmienimy na zineryt, albo davercin czy coś tam, nie wiem Więc zważając na to iż mam niemal pełną buteleczkę atredermu 0.05 wyszłam jedynie z receptą na tetralysal.
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-01, 21:18   #2080
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Owszem, codziennie Na 0.025 to już się nawet prawie nie łuszczyłam...
To nieprzyjemnie masz... Ale za to pewnie jest fajna wylinka?
atrederm stosuje (po przerwie) od hmm 3 tygodni? i praktycznie sie nie luszcze . dziwne, bo zawsze skora porzadnie mi schodzila, do tego stopnia ze nie dalo sie pokazac ludziom nie wiem co jest grane

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:14
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 07:34   #2081
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
Hmm ja na atre 0.025 byłam od połowy stycznia
Napisz co Ci powie W ogóle to jesteś na czymś jeszcze oprócz atre?
Stosuje tylko Arte... ale szczerze powiedziawszy juz mam dosyc heh
wani jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-02, 11:29   #2082
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Stosuje tylko Arte... ale szczerze powiedziawszy juz mam dosyc heh
dlaczego?? ze trzeba sie maziac filtrem? :P

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:12
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 14:29   #2083
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
dlaczego?? ze trzeba sie maziac filtrem? :P
juz mnie zmeczylo to ciagle luszczenie, nie czuje sie z nim komfortowo
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-02, 23:14   #2084
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
atrederm stosuje (po przerwie) od hmm 3 tygodni? i praktycznie sie nie luszcze . dziwne, bo zawsze skora porzadnie mi schodzila, do tego stopnia ze nie dalo sie pokazac ludziom nie wiem co jest grane
A nie zwietrzał?
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 13:50   #2085
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez Wespe Pokaż wiadomość
A nie zwietrzał?
, nowa buteleczka
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 17:39   #2086
Wespe
Rozeznanie
 
Avatar Wespe
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 728
Dot.: Atrederm

hmm to nie mam pomysłu dlaczego tak się dzieje...
Wespe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-03, 20:19   #2087
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Używam Atrederm od 2 tyg (1 raz w tygodniu) - mam przebarwienia, blizny po trądziku oraz drobne wypryski - 2 lata temu przeszłam kurację Izotekiem, Atre stosowałam 1,5 roku temu, ale musiałam przerwać ze względu na podrażnienie skóry (drobne krostki) - były wtedy silne mrozy.

Teraz skóra łuszczy mi się dość solidnie (makijaż w połowie dnia muszę poprawić nawilżając uprzednio cerę - używam Cetaphil). Czy jak będę stosować Atre 2 razy w tygodniu to jego działanie będzie lepsze/silniejsze? Czy cera będzie się łuszczyć jeszcze bardziej? Będę wdzięczna za rady.
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:32   #2088
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Czy jak będę stosować Atre 2 razy w tygodniu to jego działanie będzie lepsze/silniejsze? Czy cera będzie się łuszczyć jeszcze bardziej? Będę wdzięczna za rady.
Bedziesz luszczyc sie dwa razy czesciej To chyba dobrze? Ja stosuje Arte co drugi dzien na przyklad, wiec luszcze sie dosc intensywnie caly tydzien.
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 07:34   #2089
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

ja tez stosuje Atre 0,025 i stosuje tak ze codziennie az do wystapienia luszczenia - potem nawilzam , czekam az troche sie skora podreperuje i potem znowu .

ja oprocz przebarwienia nad gorna warga mam jeszcze niedoskonalosci ale dzis zauwazylam ze ladnie juz mi sie oczyszczaja
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-04, 16:59   #2090
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez wani Pokaż wiadomość
Bedziesz luszczyc sie dwa razy czesciej To chyba dobrze? Ja stosuje Arte co drugi dzien na przyklad, wiec luszcze sie dosc intensywnie caly tydzien.
Dzięki za odp. Tylko tyle, że skóra łyszczy mi się cały czas (jak kiedyś stosowałam to łuszczyła się ok 4 dni po aplikacji aż do kolejnej aplikacji i tak w kółko przez 2-3 miesiące), ale teraz chyba spróbuję stosować tak co 4 dni.

A tak w ogóle to mam Atre z poprzedniej kuracji, teraz zaczęłam stosować "samowolnie" - ma datę ważności do 04.2011 ale zamierzam stosować do czerwca (o ile kuracja będzie szła pomyślnie), Atre było pierwszy raz użyte 1,5 roku temu, ale zostało jakieś 90% i przechowywałam w chłodnym miejscu - proszę o utwierdzenie, że dobrze dedukuję

aaaa... bym zapomniała! Używam Atrederm 0.05%.

edit: jeszcze jedno pytanie - co myślicie o używaniu Skinoren krem podczas kuracji Atre? Np co 3 dni na zmianę Atre-Skinoren, a w między czasie nawilżanie. Czy lepiej używać częściej Atre?
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2011-04-04 o 17:02
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-04, 18:04   #2091
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Witam!

Moja cera ma przebarwienia pozapalne oraz liczne podskórne grudki, ktore niechetnie wychodza na wierzch tworzac okropna, nierowna powierzchnie co doskonale widoczne jest pod światło.

Miałam robione serie 5 peelingów płynem jessnera [rezorcynolu, kwasu salicylowego, kwasu mlekowego i 95% etanolu], ładnie sie po nim złuszczałam, jednakże nie zlikwidował mi tych podskórnych grudek.
Teraz dermatolog zalecał mi zrobienie oczyszczania u kosmetyczki, przemywanie twarzy robionym płynem [skład mniej wiecej to ae salicylici, resorcini, detromycini ae 2,0 spir. vini 70] no i smarowanie twarzy żelem skinoren. Ponieważ wspomniałam, ze kiedys go uzywalam bez wiekszych efektów oprocz ogromnego przesuszenia dermatolog powiedziala, że gdyby skinoren mi nie pomogl, ma plan przypisac mi atrederm 00,25, ale nie chce od niego zaczynac, bo to bardzo ciezki kaliber niemniej jednak dała mi na niego recepte proponujac rozpoczecie kuracji od skinorenu a w przypadku braku efektow smarowanie na zmiane skinorenem i atredermem.

Poczytałam troche forum i nie wiem, co mam zrobic. Skinoren i atrederm to leki o roznych skladach i innych wlasciwosciach, mam racje? Zastanawiam sie, czy nie zaczac od razu od atredermu.
Jakieś rady? Być moze po serii peelingow skinoren lepiej zadziała, nie wiem. Troche sie przestraszyłam tego atredermu. Jakies rady? Co drogie wizazanki mi polecacie? Co zrobilybyscie na moim miejscu?

Edytowane przez MiaVall
Czas edycji: 2011-04-04 o 18:06
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 16:46   #2092
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Używam Atrederm od 2 tyg (1 raz w tygodniu) - mam przebarwienia, blizny po trądziku oraz drobne wypryski - 2 lata temu przeszłam kurację Izotekiem, Atre stosowałam 1,5 roku temu, ale musiałam przerwać ze względu na podrażnienie skóry (drobne krostki) - były wtedy silne mrozy.

Teraz skóra łuszczy mi się dość solidnie (makijaż w połowie dnia muszę poprawić nawilżając uprzednio cerę - używam Cetaphil). Czy jak będę stosować Atre 2 razy w tygodniu to jego działanie będzie lepsze/silniejsze? Czy cera będzie się łuszczyć jeszcze bardziej? Będę wdzięczna za rady.
nie uzywasz filtrow, prawda?
__________________
za Tęczowym Mostem


pusta miska.. ale możesz ją napełnić!
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:08   #2093
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
nie uzywasz filtrow, prawda?
Codziennie nie, bo siedzę w pracy od 8 do 16, ale np w niedziele byłam caly dzień na dworze i użyłam SPF 50+ La Roche krem (mam próbki z apteki)

A czemu pytasz ?
__________________
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:17   #2094
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
Codziennie nie, bo siedzę w pracy od 8 do 16, ale np w niedziele byłam caly dzień na dworze i użyłam SPF 50+ La Roche krem (mam próbki z apteki)

A czemu pytasz ?
jakos tak wywnioskowalam po Twojej wypowiedzi wiesz co, lepiej filtruj sie codziennie jak siedzisz w pracy to takze jest spore promieniowanie, a szkoda byloby dorobic sie nowych przebarwien skoro walczysz z obecnymi

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:08
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 17:53   #2095
kasik_pac
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1
Dot.: Atrederm

Witam,

Naczytałam się o Atre i od jutra mam zamiar rozpocząć stosowanie - zobaczymy jak zbawienny skutek odniesie ten specyfik w przypadku moich zrostów,grudek i blizn
Poczytałam trochę i jestem zaopatrzona w filtr 50tke, ale mam pytanie jak sie ma stosowanie atre do częstych wizyt na saunie?
kasik_pac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:06   #2096
asix86
Wtajemniczenie
 
Avatar asix86
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 2 101
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez dagna1 Pokaż wiadomość
jakos tak wywnioskowalam po Twojej wypowiedzi wiesz co, lepiej filtruj sie codziennie jak siedzisz w pracy to takze jest spore promieniowanie, a szkoda byloby dorobic sie nowych przebarwien skoro walczysz z obecnymi
No sama nie wiem czy nie jest to popadanie w paranoje
Mam Iwostin spf20 intensywnie nawilżający - może spróbuję, aczkolwiek boję się, że zmianą kremu zaszkodzę cerze, po niedzielnym filtrze zauważyłam drobne "niedoskonałości", ale może to być również zbieg okoliczności.
Cytat:
Napisane przez kasik_pac Pokaż wiadomość
Witam,
...mam pytanie jak sie ma stosowanie atre do częstych wizyt na saunie?
podpisuję się pod pytaniem chodziło mi to już od jakiegoś czasu po głowie, raz w tygodniu korzystam z sauny przez ok 15 min (sauna podczerwona lub parowa ziołowa), a potem przez godzinę basen.




Będę też wdzięczna jak ktoś odpowie mi na moje wątpliwości, które opisałam wyżej
__________________

Edytowane przez asix86
Czas edycji: 2011-04-05 o 18:16
asix86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:25   #2097
dagna1
Zakorzenienie
 
Avatar dagna1
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 444
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez asix86 Pokaż wiadomość
No sama nie wiem czy nie jest to popadanie w paranoje
Mam Iwostin spf20 intensywnie nawilżający - może spróbuję, aczkolwiek boję się, że zmianą kremu zaszkodzę cerze, po niedzielnym filtrze zauważyłam drobne "niedoskonałości", ale może to być również zbieg okoliczności.
przy retinoidach nie ma czegos takiego jak popadanie w paranoje. odslaniasz delikatna skore, ktora jest podatna na przebarwienia posloneczne, a ten iwostin o faktorze 20 jest zdecydowanie za slaby . przejdz sie do apteki i popros o rozne probki. metoda prob i bledow znajdziesz w miare idealny filtr. ja polecam ten. filtr stabilny - mozna nakladac kazda kolorowke

Edytowane przez dagna1
Czas edycji: 2011-12-16 o 00:08
dagna1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:36   #2098
wani
Rozeznanie
 
Avatar wani
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 746
Dot.: Atrederm

ten jestem zdania, ze to popadanie w paranoje heh
wani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-05, 18:45   #2099
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Atrederm

Cytat:
Napisane przez MiaVall Pokaż wiadomość
Witam!

Moja cera ma przebarwienia pozapalne oraz liczne podskórne grudki, ktore niechetnie wychodza na wierzch tworzac okropna, nierowna powierzchnie co doskonale widoczne jest pod światło.

Miałam robione serie 5 peelingów płynem jessnera [rezorcynolu, kwasu salicylowego, kwasu mlekowego i 95% etanolu], ładnie sie po nim złuszczałam, jednakże nie zlikwidował mi tych podskórnych grudek.
Teraz dermatolog zalecał mi zrobienie oczyszczania u kosmetyczki, przemywanie twarzy robionym płynem [skład mniej wiecej to ae salicylici, resorcini, detromycini ae 2,0 spir. vini 70] no i smarowanie twarzy żelem skinoren. Ponieważ wspomniałam, ze kiedys go uzywalam bez wiekszych efektów oprocz ogromnego przesuszenia dermatolog powiedziala, że gdyby skinoren mi nie pomogl, ma plan przypisac mi atrederm 00,25, ale nie chce od niego zaczynac, bo to bardzo ciezki kaliber niemniej jednak dała mi na niego recepte proponujac rozpoczecie kuracji od skinorenu a w przypadku braku efektow smarowanie na zmiane skinorenem i atredermem.

Poczytałam troche forum i nie wiem, co mam zrobic. Skinoren i atrederm to leki o roznych skladach i innych wlasciwosciach, mam racje? Zastanawiam sie, czy nie zaczac od razu od atredermu.
Jakieś rady? Być moze po serii peelingow skinoren lepiej zadziała, nie wiem. Troche sie przestraszyłam tego atredermu. Jakies rady? Co drogie wizazanki mi polecacie? Co zrobilybyscie na moim miejscu?
masz racje - to jest zupelnie co innego, jednak ja bym zaczela jak radzi derma czyli od Skinorenu, a dopiero po pewnym czasie zaczela Atre.
no chyba ze np. masz duze niedoskonalosci, jestes juz po 30 tce?
bo Atre ma tez dzialanie antyzmarszczkowe.

no i przy obydwu filtry. ja nie uwazam zeby to bylo zbedne. kazdy z nas ma rozna sklonnosc do przebarwien. moze by c tak ze niczego sie nie nabawicie a moze byc tak ze beda duze przebarwienia
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-04-06, 20:58   #2100
MiaVall
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 65
Dot.: Atrederm

Hmmm.... nie, do 30 jeszcze troche
te niedoskonałosci moze nie sa jakies mega duze [nie mam jakis wielkich, czerwonych ropnych wypryskow], aczkolwiek jest ich bardzo wiele, sa drobne, tworza okropna, nierowna fakture skóry. No i wydaje mi sie, ze sa nie do ruszenia. Walcze z nimi juz od kilkunastu lat i naprawde chcialabym w koncu sie ich pozbyc.

Co ma lepsze własciwosci na taki rodzaj niedoskonałosci: Artrederm czy Skinoren?
MiaVall jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-16 16:50:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:19.