Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-24, 08:59   #4981
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
ladne , takie zgrabne
podobaja mi sie lakierowane i nawet sobie balerinki chcialam wziasc aleeee boje sie ze beda ocierac mi o skore na stopie w niektorych miejscach
poprostu boje sie i nie ufam lakierowanym butom

tez musze sprzatac dobrze ze Denisa nie ma
dziękuję
ja mam w balerinkach tylko lakierowany czubek do całych lakierowanych jeszcze też się nie przekonałam
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kitka bardzo ładne buty, zaraz zabieram sie za sluchanie piosenki

ooo ja dopiero niedawno wstałam, bo Kalunia przyszła do mnie rano i chciała wejsc, pospalysmy troche razem a chcialam skorzystac z tego ze sama przyszla
dziękuję

jak miałam pieska to też uwielbiałam gdy do mnie przychodził rano, był wtedy taki spokojny


ostatnio znowu mam spadek formy
wczoraj wypiłam i znowu się poryczałam
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:37   #4982
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Aniołek
Jak można tęsknić za aparatem? ;d za czym konkretnie xd?
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:47   #4983
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
nie ma za co, bardzo chcialam zebys wrocila
u mnie nic nowego poki co


ojej biedna... ale duzo osob teraz choruje...


oj tam... 5kg? na pewno nie jest tak zle!


masakra
zgubisz jak bedzie cieplej- wtedy sie mniej je podswiadomie
oj ja i tak malo jem. mam 168 cm a waze 60 kg ale jestem tzw grubej kosci no i przez kiedys uprawiany sport mam atletyczna budowe ciala, niestety bardzo szybko brzydkich niekobiecych miesni nabieram

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Hej ślicznochy
Słonko mnie dziś obudziło, od razu przyjemniej jest na serduszku!
W poniedziałek idę do studia zapisać się na kolejny tatuaż, oł jeee, nie mogę się już doczekać !
A w głowie już mam kolejne dwa wzory
tez chce tatuaz ale na karku
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg tatuaż-zwierzęta-koty-168.jpg (28,2 KB, 7 załadowań)
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 09:54   #4984
novelove
Zakorzenienie
 
Avatar novelove
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: z Bałtyku :)
Wiadomości: 3 526
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Kylie
Takiego kiciusia? Fajne Co powstrzymuje przed zrobieniem?
Muahahah zawsze jak Ciebie widzę, to sobie pod nosem śpiewam http://www.youtube.com/watch?v=wOem06X3uVo
Kylie give me just a chance
Let's go out and dance ! xD
__________________
01.03-Palette c10
novelove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:02   #4985
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Kylie
Takiego kiciusia? Fajne Co powstrzymuje przed zrobieniem?
Muahahah zawsze jak Ciebie widzę, to sobie pod nosem śpiewam http://www.youtube.com/watch?v=wOem06X3uVo
Kylie give me just a chance
Let's go out and dance ! xD

hahaha a wiesz ze kiedys bardzo lubilam ta piosenke...dawno to bylo. ale nick akurat nie wzial sie od piosenki tylko znajomi "zamerykanizowali" moje imie i tak to wyszlo.
a co do tatuazu to sama nie wiem co mnie powstrzymuje, moze to ze szybko sie nudze i boje sie ze pewnego dnia pomysle sobie " kurde juz nie chce go miec"
tak tak takiego kiciusia
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:22   #4986
aniolek99
Zadomowienie
 
Avatar aniolek99
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: południe
Wiadomości: 1 408
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez novelove Pokaż wiadomość
Aniołek
Jak można tęsknić za aparatem? ;d za czym konkretnie xd?
no mozna tym bardziej, ze zdejli mi go pare dni temu
zawsze go 'macałam' jezykiem i był, a teraz tak pusto
tesknie za zakladaniem tych gumeczek
za tym, ze jedzenie wchodzilo mi miedzy zamki, ciagle latalam je myc, zawsze mialam przy sobie szczoteczke
trudno sie odzwyczaic
__________________


aniolek99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:37   #4987
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

mam czasem takie dni (np. dzis) ze nie moge patrzec na moje wlosy. sa jakies takie bezksztaltne ze poprostu spinam je klamra i nie mam checi nic z nimi robic. moje klaki sa naturalnie puszyste ale nie to ze popalone czy cos poprostu takie sa i czasem nie potrafie nad nimi zapanowac
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 10:53   #4988
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam czasem takie dni (np. dzis) ze nie moge patrzec na moje wlosy. sa jakies takie bezksztaltne ze poprostu spinam je klamra i nie mam checi nic z nimi robic. moje klaki sa naturalnie puszyste ale nie to ze popalone czy cos poprostu takie sa i czasem nie potrafie nad nimi zapanowac
naturalnie puszyste co to znaczy? a moze masz falowane ale czesanie to zrobilo po latach plus prostowanie
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:54   #4989
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mam czasem takie dni (np. dzis) ze nie moge patrzec na moje wlosy. sa jakies takie bezksztaltne ze poprostu spinam je klamra i nie mam checi nic z nimi robic. moje klaki sa naturalnie puszyste ale nie to ze popalone czy cos poprostu takie sa i czasem nie potrafie nad nimi zapanowac
spoko, ja też tak mam, ale np. z całą twarzą albo ciałem, wtedy chodzę po domu w dresie a na łeb zakładam kaptur i się snuję jak kitowiec
i tak mam dzisiaj

o dokładnie tak (kitowcy to te złe ludki z power rangers )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg kitowcy.jpg (31,7 KB, 33 załadowań)
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 10:59   #4990
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
naturalnie puszyste co to znaczy? a moze masz falowane ale czesanie to zrobilo po latach plus prostowanie
ja to wytlumaczyc. ..moze tak, zawsze mialam falowane wlosy nie mega krecone tylko falowane, potem przyszly farbowania no i prostownica, teraz prostownicy juz nie uzywam, po myciu rozczesze wlosy i schna swobodnie, na palcach jedej reki moge policzyc ile razy suszarki uzywalam. po wyschniaciu sa proste ale nie takie jak Kiteczki np ze wygladzone i zbite tylko takie rozwichrzon, no puszyste no...moze za duzo nie nie klade, sama nie wiem

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spoko, ja też tak mam, ale np. z całą twarzą albo ciałem, wtedy chodzę po domu w dresie a na łeb zakładam kaptur i się snuję jak kitowiec
i tak mam dzisiaj

o dokładnie tak (kitowcy to te złe ludki z power rangers )
no ja tez tak dzisiaj mam...koszmar poprostu. ale nie mam planow z domu wychodzic dzisiaj, mimo ze pogoda piekna ale zdrowie mi nie pozwala hehe
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:09   #4991
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
ja to wytlumaczyc. ..moze tak, zawsze mialam falowane wlosy nie mega krecone tylko falowane, potem przyszly farbowania no i prostownica, teraz prostownicy juz nie uzywam, po myciu rozczesze wlosy i schna swobodnie, na palcach jedej reki moge policzyc ile razy suszarki uzywalam. po wyschniaciu sa proste ale nie takie jak Kiteczki np ze wygladzone i zbite tylko takie rozwichrzon, no puszyste no...moze za duzo nie nie klade, sama nie wiem
falowanych sie nie czesze na sucho czyli np jak rano wstajesz to czeszesz czy nie? albo w ciagu dnia?
sa puszyste bo sa zle zadbane ,jesli chodzi o ich strukture

przerabialam to kiedys tez w swoim zyciui nie moglam pojac dlaczego te wlosy sa puszyste wiec walilam na nie wszystko , aby tylko normalnie wyjsc z domu i ujarzmic je to byl blad ja je czesalam i dlatego
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 11:15   #4992
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
falowanych sie nie czesze na sucho czyli np jak rano wstajesz to czeszesz czy nie? albo w ciagu dnia?
sa puszyste bo sa zle zadbane ,jesli chodzi o ich strukture

przerabialam to kiedys tez w swoim zyciui nie moglam pojac dlaczego te wlosy sa puszyste wiec walilam na nie wszystko , aby tylko normalnie wyjsc z domu i ujarzmic je to byl blad ja je czesalam i dlatego
czyli mam je rozczesac tylko po myciu jak sa mokre a pozniej juz ich nie czesac? tak czesze je w ciagu dnia kilka razy tzn moje pielegnacja jest w miare przemyslana ze tak powiem uzywam produktow z alterry ale nie unikam tez silikonow bo tez sa potrzebne. moze moim bledem jest to ze nie potrafie sie obejsc bez odzywki b/s i zawsze ja klade, moze to powoduje ze za duzo sie na nich dziejekiedys je szczotowalam, potem przerzuciłam sie na grzebien z szeroko rozstawionymi zebami...
to sa odzywki b/s jakie klade na zmiane
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...jasnianiu.html

http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...generacja.html

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-03-24 o 11:17
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:25   #4993
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Hej
Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
hahaha to moja koleżanka ma dokładnie tatuaże w tych miejscach, w których Ty byś chciała
pierwszy był motylek na łopatce, później jakieś roślinki na żebrach i na stopie też ma jakieś krzaki

plakat piękny


Enchuś zrobiłam fotę buta, z komórki tylko, ale chyba wystarczy
buciki super
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
Dzień dobry

Kitka bardzo ładne buty, zaraz zabieram sie za sluchanie piosenki

ooo ja dopiero niedawno wstałam, bo Kalunia przyszła do mnie rano i chciała wejsc, pospalysmy troche razem a chcialam skorzystac z tego ze sama przyszla
pokaż jakieś nowe fotki jej
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:37   #4994
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
czyli mam je rozczesac tylko po myciu jak sa mokre a pozniej juz ich nie czesac? tak czesze je w ciagu dnia kilka razy tzn moje pielegnacja jest w miare przemyslana ze tak powiem uzywam produktow z alterry ale nie unikam tez silikonow bo tez sa potrzebne. moze moim bledem jest to ze nie potrafie sie obejsc bez odzywki b/s i zawsze ja klade, moze to powoduje ze za duzo sie na nich dziejekiedys je szczotowalam, potem przerzuciłam sie na grzebien z szeroko rozstawionymi zebami...
to sa odzywki b/s jakie klade na zmiane
https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,2...jasnianiu.html

http://www.glisskur.schwarzkopf.pl/g...generacja.html
nie odzywki tu nie maja nic do tego
szczotkowalas to jeszcze gorzej
czesac nalezy po myciu wlosow z nalozona na nie odzywka ds szerokim grzebieniem
odzywka bs jest konieczna, jesli wlasnie nasze wlosy sa falowane badz krecone
musisz wiedziec jakie chcesz wlosy -> czy idealnie proste czy falowane? wiec jesli proste to wiadomo prostownica w ruch i jazda codzien z rana
ale jesli masz i chcesz ,aby wlosy sie falowaly to zapomnij o prostownicy i szczotach zacznij wlosy po myciu (calkowitym juz z odzywka bs na wlosach) je ugniatac niech schna naturalnie lub susz w tak zw plunkingu czyli wlosy zawiazujemy pewnym sposobem np w pieluche badz koszulke w ten sposob one sa "zmuszane" do pofalowania jak tu w filmiku http://www.youtube.com/watch?v=O2qD38ZYX6A
na drugi dzien nie czeszemy juz tylko ugniatamy , mozeby uzyc do tego celu troche wody z odzywka dla odwaznych sa zele , ale ja poki co nie uzywam wiele osob naklada zel , ale zapomina go pozniej "odgniesc" jak juz wyschnie na wlosach , stad pozniej sa takie straki
sprobuj powalczyc o fale
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:42   #4995
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
nie odzywki tu nie maja nic do tego
szczotkowalas to jeszcze gorzej
czesac nalezy po myciu wlosow z nalozona na nie odzywka ds szerokim grzebieniem
odzywka bs jest konieczna, jesli wlasnie nasze wlosy sa falowane badz krecone
musisz wiedziec jakie chcesz wlosy -> czy idealnie proste czy falowane? wiec jesli proste to wiadomo prostownica w ruch i jazda codzien z rana
ale jesli masz i chcesz ,aby wlosy sie falowaly to zapomnij o prostownicy i szczotach zacznij wlosy po myciu (calkowitym juz z odzywka bs na wlosach) je ugniatac niech schna naturalnie lub susz w tak zw plunkingu czyli wlosy zawiazujemy pewnym sposobem np w pieluche badz koszulke w ten sposob one sa "zmuszane" do pofalowania jak tu w filmiku http://www.youtube.com/watch?v=O2qD38ZYX6A
na drugi dzien nie czeszemy juz tylko ugniatamy , mozeby uzyc do tego celu troche wody z odzywka dla odwaznych sa zele , ale ja poki co nie uzywam wiele osob naklada zel , ale zapomina go pozniej "odgniesc" jak juz wyschnie na wlosach , stad pozniej sa takie straki
sprobuj powalczyc o fale
szczerze to nie wyobrazam sobie tego ze codziennie mialabym wlosy prostowc moja ostatnia proba prostowania skonczyla sie tym ze mialam 5 strakow na krzyz i jeszcze szybciej musialam je myc, wiec prostownica odpada na 100% chyba ze do grzywki w takim razie przy najblzszym myciu zastosuje sie do Twojej rady i zobacze co mi wyjdzie, moje wlosy zawsze mialy tendencje do krecenia sie moze to jest rozwiazanie moich problemow
dziekuje
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 11:48   #4996
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

kylie rowniez mam prostownice bo grzywa musi jakos wygladac zazwyczaj prostuje grzywke zaraz po myciu i trzyma mi sie generalnie az do nastepnego mycia ..czasami poprawiam bo zdarza mi sie zalozyc opaske w domu i pozniej traci ona wyglad
ale wlosow prostownica nie tykam juz od uhuhu i dobrze mi z tym , chociaz podobaja mi sie niektore proste wlosy

edit-> pozatym krecone to nie musza zaraz byc takie jak u barana , co wiele osob ma wlasnie takie zle wyobrazenie..wystarczy ze bede falowne i ladnie sie odbija od glowy

i czas na zakupy
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-03-24 o 11:50
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:06   #4997
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kylie rowniez mam prostownice bo grzywa musi jakos wygladac zazwyczaj prostuje grzywke zaraz po myciu i trzyma mi sie generalnie az do nastepnego mycia ..czasami poprawiam bo zdarza mi sie zalozyc opaske w domu i pozniej traci ona wyglad
ale wlosow prostownica nie tykam juz od uhuhu i dobrze mi z tym , chociaz podobaja mi sie niektore proste wlosy

edit-> pozatym krecone to nie musza zaraz byc takie jak u barana , co wiele osob ma wlasnie takie zle wyobrazenie..wystarczy ze bede falowne i ladnie sie odbija od glowy

i czas na zakupy

ja też staram się nie prostować prostownicą i robie to tylko na wyjątkowe okazje...tylko jakieś imprezy czy większe wyjścia...

a co do kręconych włosów to zawsze mi się takie delikatnie falowane podobały no ale bozia dała mi proste włoski :P

---------- Dopisano o 13:06 ---------- Poprzedni post napisano o 13:04 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
spoko, ja też tak mam, ale np. z całą twarzą albo ciałem, wtedy chodzę po domu w dresie a na łeb zakładam kaptur i się snuję jak kitowiec
i tak mam dzisiaj

o dokładnie tak (kitowcy to te złe ludki z power rangers )

to ja mam dzisiaj taki dzień kitowca nie podobaja mi sie dzisiaj moje kłaki jakoś
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:11   #4998
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to ja mam dzisiaj taki dzień kitowca nie podobaja mi sie dzisiaj moje kłaki jakoś
to witamy w zacnym gronie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:14   #4999
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Dziewczyny która farba jest bardziej trwała LOREAL PREFERENCE czy GARNIER NUTRISSE ? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat ?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
to witamy w zacnym gronie

taa tylko Ty Kylie zostajesz dziś w domku a ja do TŻ-ta zaraz jadę i jego rodzinki a jakoś mam wrażenie że mi pożółkł ten blond i cieplutki sie zrobił ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-03-24, 12:19   #5000
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która farba jest bardziej trwała LOREAL PREFERENCE czy GARNIER NUTRISSE ? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat ?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




taa tylko Ty Kylie zostajesz dziś w domku a ja do TŻ-ta zaraz jadę i jego rodzinki a jakoś mam wrażenie że mi pożółkł ten blond i cieplutki sie zrobił ;/
raz robilam podejscie do garniera Nutrisse z oryginalna woda i nie bylam zadowolona wiec odrazu potraktowalam je palette 219 wiec w tek kwesti sie nie wypowiem
a co do zostania w domku to fakt...hehe sa jednak jakies plusy szwow na stopie, nie musze sie martwic ze kiepsko wygladam, bo sie ludziom na oczy nie pokazuje, moj Tz widzial mnie juz w roznych odslonach takze mam pelen chillout
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:20   #5001
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
no ja tez tak dzisiaj mam...koszmar poprostu. ale nie mam planow z domu wychodzic dzisiaj, mimo ze pogoda piekna ale zdrowie mi nie pozwala hehe
chyba też dzisiaj nigdzie nie wyjdę, pogoda kusi, ale nie mam weny
czuję się jak kapeć, zrobiłam wiosenne porządki, żeby zająć czymś głowę, nawet okno umyłam, wyprałam rzeczy ręcznie, oczywiście tylko te, które wymagały prania ręcznego
Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
buciki super
dziękuję
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
to ja mam dzisiaj taki dzień kitowca nie podobaja mi sie dzisiaj moje kłaki jakoś
mi się nic dzisiaj w sobie nie podoba, Boże
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która farba jest bardziej trwała LOREAL PREFERENCE czy GARNIER NUTRISSE ? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat ?
nutrissem nigdy nie farbowałam, a do L'Oreala obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:23   #5002
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
Dziewczyny która farba jest bardziej trwała LOREAL PREFERENCE czy GARNIER NUTRISSE ? Jakie są wasze spostrzeżenia na ten temat ?

---------- Dopisano o 13:14 ---------- Poprzedni post napisano o 13:13 ----------




taa tylko Ty Kylie zostajesz dziś w domku a ja do TŻ-ta zaraz jadę i jego rodzinki a jakoś mam wrażenie że mi pożółkł ten blond i cieplutki sie zrobił ;/
Dla mnie Preference było kosmicznie nietrwałe
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:27   #5003
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba też dzisiaj nigdzie nie wyjdę, pogoda kusi, ale nie mam weny
czuję się jak kapeć, zrobiłam wiosenne porządki, żeby zająć czymś głowę, nawet okno umyłam, wyprałam rzeczy ręcznie, oczywiście tylko te, które wymagały prania ręcznego

dziękuję

mi się nic dzisiaj w sobie nie podoba, Boże

nutrissem nigdy nie farbowałam, a do L'Oreala obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń
sa i takie dni, akurat dzisiaj rozumiem cie doskonale, swoja droga nie lubie weekendow bo praktycznie w kazdy jestem sama, Tż na uczelnie jedzie i nie ma go od piatku do niedzieli wieczorem ani to gdzies wyjsc ani ze znajomymi sie spotkać bo wszyscy "sparowani" a ja jak ten ciec bede siedziec miedzy niminiby to nic takiego ale...hmmm...sama nie wiem, jakos tak dziwnie bym sie czula
moze sobie maraton filowy z Piratami z karaibow zrobie
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:30   #5004
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
chyba też dzisiaj nigdzie nie wyjdę, pogoda kusi, ale nie mam weny
czuję się jak kapeć, zrobiłam wiosenne porządki, żeby zająć czymś głowę, nawet okno umyłam, wyprałam rzeczy ręcznie, oczywiście tylko te, które wymagały prania ręcznego

dziękuję

mi się nic dzisiaj w sobie nie podoba, Boże

nutrissem nigdy nie farbowałam, a do L'Oreala obecnie nie mam żadnych zastrzeżeń
no ja właśnie skończyłam okna myć i ogarniać pokój już na święta a zaraz Tż wpada i jedziemy do niego na grilla....

Ja to się źle czuje przez to że mi znów zżółkły kłaki ;( Mi to sie każda farba mega szybko wypłukuje.....zarówno Garnier jak i Loreal więc już nie wiem czym teraz sobie zrobie włosy ;/


Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
raz robilam podejscie do garniera Nutrisse z oryginalna woda i nie bylam zadowolona wiec odrazu potraktowalam je palette 219 wiec w tek kwesti sie nie wypowiem
a co do zostania w domku to fakt...hehe sa jednak jakies plusy szwow na stopie, nie musze sie martwic ze kiepsko wygladam, bo sie ludziom na oczy nie pokazuje, moj Tz widzial mnie juz w roznych odslonach takze mam pelen chillout

mój też już mnie widział nieraz w tak tragicznym stanie że dziwie się że jest jeszcze ze mną ;p widocznie musi mnie kochać bardzo....ale przed jego rodzinką zawsze chciałabym się dobrze prezentować eh...a dzisiaj jakoś brak mi tej pewności siebie...
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA

Edytowane przez Lavia15
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:35
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:34   #5005
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja właśnie skończyłam okna myć i ogarniać pokój już na święta a zaraz Tż wpada i jedziemy na grilla....

Ja to się źle czuje przez to że mi znów zżółkły kłaki ;( Mi to sie każda farba mega szybko wypłukuje.....zarówno Garnier jak i Loreal więc już nie wiem czym teraz sobie zrobie włosy ;/





mój też już mnie widział nieraz w tak tragicznym stanie że dziwie się że jest jeszcze ze mną ;p widocznie musi mnie kochać bardzo....ale przed jego rodzinką zawsze chciałabym się dobrze prezentować eh...a dzisiaj jakoś brak mi tej pewności siebie...
mi tez sie wydaje ze mi zzolkly a moze jaks Paletta sprobuj co jak co ale one to sa the best
a co do Tz i jego rodzinki to juz tez przywykli do mnie bez make up'a i w ogole bo czesto u niego nocuje na poczatku tak dziwnie z taka "naga" twarza bylo sie pokazac ale potem to juz pikus
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:35   #5006
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
sa i takie dni, akurat dzisiaj rozumiem cie doskonale, swoja droga nie lubie weekendow bo praktycznie w kazdy jestem sama, Tż na uczelnie jedzie i nie ma go od piatku do niedzieli wieczorem ani to gdzies wyjsc ani ze znajomymi sie spotkać bo wszyscy "sparowani" a ja jak ten ciec bede siedziec miedzy niminiby to nic takiego ale...hmmm...sama nie wiem, jakos tak dziwnie bym sie czula
moze sobie maraton filowy z Piratami z karaibow zrobie
ja to się wszędzie chyba ostatnio źle czuję, nie wiem co mi znowu jest ale koniec marudzenia, wiosna jest
Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
no ja właśnie skończyłam okna myć i ogarniać pokój już na święta a zaraz Tż wpada i jedziemy na grilla....

Ja to się źle czuje przez to że mi znów zżółkły kłaki ;( Mi to sie każda farba mega szybko wypłukuje.....zarówno Garnier jak i Loreal więc już nie wiem czym teraz sobie zrobie włosy ;/
też już sprzątam na święta, chyba zamknę pokój i przeniosę się do sypialni, żeby nie nabrudzić, bo nie będzie mi się chciało znowu sprzątać często tak robię przed świętami później tylko kurze przetrzeć i jest wszystko gotowe

mi na szczęście ten Viking nie żółknie jedynie odrost wyszedł mi tyci cieplej, ale to od początku tak było, bo miałam tam miks kolorów, ale nie odznacza się to, tylko chyba moje sprawne oko to dostrzeże
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:36   #5007
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

kitka i inne co to jest co takie piekne dziewczyny i maja zle dni i w sobie cos wyszukuja



kylie u mnie dzis tak to wyglada fotka z reki i z przed chwili ,wiec I'm sorki ,ale sama sobie musze robic
kiedy dol ujarzmiony to czasami gora puszy sie :/
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ABCD0002.jpg (34,2 KB, 59 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)

Edytowane przez caskada
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:37
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:41   #5008
Lavia15
Wtajemniczenie
 
Avatar Lavia15
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2 437
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez xXxKYLIExXx Pokaż wiadomość
mi tez sie wydaje ze mi zzolkly a moze jaks Paletta sprobuj co jak co ale one to sa the best
a co do Tz i jego rodzinki to juz tez przywykli do mnie bez make up'a i w ogole bo czesto u niego nocuje na poczatku tak dziwnie z taka "naga" twarza bylo sie pokazac ale potem to juz pikus

a nie to rodzice mojego TŻ jeszcze mnie nie widzieli nigdy bez makijażu bo zawsze jak juz wychodze od niego z pokoju do nich to jestem już ogarnięta- ubrana, umalowana, uczesana

a co do pallet to u mnie odpada strasznie palił mi i niszczył włosy.
więc co z tego że była trwałą farbą jak u mnie robiła siano....

ja to tylko garnier albo loreal ale teraz niezdecydowana jestem.

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:37 ----------

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to się wszędzie chyba ostatnio źle czuję, nie wiem co mi znowu jest ale koniec marudzenia, wiosna jest

też już sprzątam na święta, chyba zamknę pokój i przeniosę się do sypialni, żeby nie nabrudzić, bo nie będzie mi się chciało znowu sprzątać często tak robię przed świętami później tylko kurze przetrzeć i jest wszystko gotowe

mi na szczęście ten Viking nie żółknie jedynie odrost wyszedł mi tyci cieplej, ale to od początku tak było, bo miałam tam miks kolorów, ale nie odznacza się to, tylko chyba moje sprawne oko to dostrzeże

no ja też wole wcześniej porobić sobie porządki świąteczne niż tak jak niektórzy na ostatnią chwilę :P Teraz miałam akurat troche wolnego czasu i z nudów posprzątałam sobie

hmm to może rzeczywiście skuszę się teraz na tego Vikinga skoro nie żółknie... a nigdy nie robiłam nim.

mi to na bank od tego rudego co wtedy miałam tak żółkna teraz włosy bo wcześniej jakos z tym problemu takiego nie miałam...a teraz to już po 2-3tyg mi sie kolor wypłukuje... płukanki stosuje i to nic nei daje ;/
__________________
zapuszczanie włosków
skrzypowita
od 28.02- jantar
treningi z Ewą Ch. i Mel B.
ZUMBOMANIACZKA
Lavia15 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:44   #5009
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

jezuuu juz sie ubralam zeby wyjsc to tesciowa idzie i musze zaczekac z pol godziny , bo cos chce
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-24, 12:44   #5010
xXxKYLIExXx
Zakorzenienie
 
Avatar xXxKYLIExXx
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: <3
Wiadomości: 3 458
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XVIII

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
ja to się wszędzie chyba ostatnio źle czuję, nie wiem co mi znowu jest ale koniec marudzenia, wiosna jest
glowka do gory wszystko bedzie ok, ja zrzucam to na przesilenie wiosenne i czekam z nadzieja ze sie ustabilizuje

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
kitka i inne co to jest co takie piekne dziewczyny i maja zle dni i w sobie cos wyszukuja



kylie u mnie dzis tak to wyglada fotka z reki i z przed chwili ,wiec I'm sorki ,ale sama sobie musze robic
kiedy dol ujarzmiony to czasami gora puszy sie :/
jak by sie tak ukladaly to bylo by eleganckomusze nad nimi popracowac, ale momentalnie wlosy to mi sie chyba szyi podniosa

Cytat:
Napisane przez Lavia15 Pokaż wiadomość
a nie to rodzice mojego TŻ jeszcze mnie nie widzieli nigdy bez makijażu bo zawsze jak juz wychodze od niego z pokoju do nich to jestem już ogarnięta- ubrana, umalowana, uczesana

a co do pallet to u mnie odpada strasznie palił mi i niszczył włosy.
więc co z tego że była trwałą farbą jak u mnie robiła siano....

ja to tylko garnier albo loreal ale teraz niezdecydowana jestem.
no u mnie tylko palette daje rade, na innych farbach sie nie znam bo nie testowalam.
Moja tesciowka to mnie juz widziala i to nie raz, najlepiej to jak chodze po domu w spodniach i koszulce mojego Tz ktore sa o 3 rozmiary za duzea on ma jeszcze 2 starszych braci

Edytowane przez xXxKYLIExXx
Czas edycji: 2012-03-24 o 12:51
xXxKYLIExXx jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:06.