Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie. - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-07-19, 11:46   #3691
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez szara_myszka_ Pokaż wiadomość
Wow, jakoś nigdy nie byłam przekonana do musów i zawsze pomijam je w drogeriach ale może trzeba w końcu spróbować, bo drażni mnie jak na wakacjach świecę
Dzięki wielkie za radę!
...
w musie to lekkie podkłady? eee..
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:03   #3692
pumas
Zakorzenienie
 
Avatar pumas
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: z mojego przytulnego kąta
Wiadomości: 8 809
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

U mnie na teraz swietnie się sprawdzają minerały bare minerals. Jestem w szoku, że skóra nie świeci mi się przez dobrych kilka godzin. Ciekawe, czy w upały będzie podobnie.
pumas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:11   #3693
pastel dreams
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez joda Pokaż wiadomość
Szukam podkładu maksymalnie kryjącego. Który z kamuflaży jest najlepszy?
polecam svr z filtrem 50.

http://www.google.pl/imgres?q=svr+50...77&tx=95&ty=64

idealnie kryje wszystkie niedoskonałosci na dlugo. latwo sie rozprowadza. sama kupilam juz 3 opakowanie. Tylko w aptekach
pastel dreams jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:40   #3694
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Hej, chciałam się zapytać czy używała może któraś z Was podkładu Maybelline Fit Me?
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-19, 18:46   #3695
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

W KWC jest kilka opinii.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 06:44   #3696
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Fioll88
Witamy

Może spróbuj podkładu Lirene w tubce - http://ph1.bangla.com.pl/0026/d/992_01_4422.jpg - jest niedrogi i swego czasu bardzo dobrze mi służył. Matuje, kryje, jest lekki w "noszeniu", nie czuć szpachli na twarzy cena ok. 14,- Rossmann.
Skład ma niemal identyczny, co City Matt

Polecam też Catrice Photo Finish - 26,-
Mam tłustą, choć zdrową, gładką i bez trądziku cerę, ale bardzo dobrze na niej wygląda - lepiej niż siostrzany Infinite Matte. Kryje lepiej od Lirene i jest trwalszy

Mus od Manhattanu - w tubce - Powder Matt Make Up, jest mocno kryjący i mocno matujący - więc też możesz mu się przyjrzeć, ok.26,- ale też jest dość ciężki, łatwo przesadzić

Udanych poszukiwań
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 08:29   #3697
quench
Are you talking to me?!
 
Avatar quench
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 875
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez _polly_ Pokaż wiadomość
Hej, chciałam się zapytać czy używała może któraś z Was podkładu Maybelline Fit Me?
Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
W KWC jest kilka opinii.
Szkoda, że w Polsce nie można go kupić stacjonarnie, a w Niemczech nie ma wszystkich kolorów Szczerze, to wolałabym aby Maybelline zamiast wprowadzać na polski rynek jakiś pseudo bb krem, wprowadził pełny stand Fit Me
__________________
quench jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-07-20, 08:42   #3698
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez quench Pokaż wiadomość
Szkoda, że w Polsce nie można go kupić stacjonarnie, a w Niemczech nie ma wszystkich kolorów Szczerze, to wolałabym aby Maybelline zamiast wprowadzać na polski rynek jakiś pseudo bb krem, wprowadził pełny stand Fit Me
No ja właśnie wcześniej o tym nie doczytałam i poprosiłam brata żeby mi się za nim rozejrzał. Powiedział, że był tylko 120. No to poprosiłam koleżankę, i jej w DM powiedzieli, że 120 jest najjaśniejszy no i kupiła mi te 120. Który i tak za ciemny będzie, no ale cóż. Sprzeda się.
Muszę polować za 110 na ebay'u. Póki co jest tylko 115, ale jak widziałam na zdjęciach, to to różowe strasznie.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 13:12   #3699
darkcoffee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 3
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

hej dziewczyny, szukam dobrego korektora. kończy mi się właśnie kamuflaż artdeco, który kryje doskonale (blizny potrądzikowe, cera tłusta). niestety nie mogłam jak dotąd znaleźć w tej gamie odpowiednio jasnego odcienia, dlatego żeby nie mieć plam na twarzy musiałam się z nakładaniem jakiś czas bawić. możecie coś polecić? chodzi mi o korektor po nałożeniu, którego mogła bym wyjść swobodnie na ulicę, bez konieczności podkładu, tym bardziej latem.
darkcoffee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-20, 22:31   #3700
Fioll88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 22
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez anibiaa Pokaż wiadomość
Fioll88
Witamy

Może spróbuj podkładu Lirene w tubce - http://ph1.bangla.com.pl/0026/d/992_01_4422.jpg - jest niedrogi i swego czasu bardzo dobrze mi służył. Matuje, kryje, jest lekki w "noszeniu", nie czuć szpachli na twarzy cena ok. 14,- Rossmann.
Skład ma niemal identyczny, co City Matt

Polecam też Catrice Photo Finish - 26,-
Mam tłustą, choć zdrową, gładką i bez trądziku cerę, ale bardzo dobrze na niej wygląda - lepiej niż siostrzany Infinite Matte. Kryje lepiej od Lirene i jest trwalszy

Mus od Manhattanu - w tubce - Powder Matt Make Up, jest mocno kryjący i mocno matujący - więc też możesz mu się przyjrzeć, ok.26,- ale też jest dość ciężki, łatwo przesadzić

Udanych poszukiwań

Dziękuję anibiaa za odpowiedź
Z Lirene miałam chyba już wszystko i jakoś nic nie zdało egzaminu na 100 %. Nie było najgorzej ale szału też nie było.
A co do pozostałych dwóch podkładów to polegam na Twojej opinii i spróbuję. Teraz zamówiłam na allegro Dermacol no i zobaczymy co z tego wyjdzie :P
Pozdrawiam
__________________

Fioll88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 10:15   #3701
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Witam chciałam zapytać czy podkład jest źle dobrany jak po nałożeniu ciemnieje na twarzy, albo po jakimś czasie zostawia plamy. Bo zastanawiam się czy ze mną coś nie tak z moją cerą czy z podładem max factor, którego zawsze używałam.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-22, 10:37   #3702
ckin2u
Zakorzenienie
 
Avatar ckin2u
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 6 361
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Hej, a czy ktoras z Was uzywala.. pudrow z Joko? (wiem ze to watek o typowych podkladach..)
ckin2u jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:11   #3703
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez JOY Pokaż wiadomość
Witam chciałam zapytać czy podkład jest źle dobrany jak po nałożeniu ciemnieje na twarzy, albo po jakimś czasie zostawia plamy. Bo zastanawiam się czy ze mną coś nie tak z moją cerą czy z podładem max factor, którego zawsze używałam.
Takie reakcje zachodzą kiedy np.cera produkuje nadmierną ilość sebum,wtedy podkład ulega oksydacji i ciemnieje na twarzy.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:15   #3704
Nicoleta
Raczkowanie
 
Avatar Nicoleta
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 387
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Witajcie !
Mam ogromny problem i proszę was o pomoc. Skończył mi się mój podkład z Maybelline Affinitone odcień 03. Dodam że mam suchą skórę ale męczę się z wągrami na skrzydełkach nosa , policzkach i brodzie( często łuszczy i schodzi mi skóra z nosa)-tragedia.Maybelline nawet fajny tylko że podkreślał suche skórki i myślę nad wypróbowaniem czegoś innego lepszego. Czytałam o minerałach ale nie wiem z jakiej firmy są dobre, nie mam pojęcia jaką formułę wybrać no i odcień jestem blada ale nie wiem w jaki odcień wpada mój kolor skóry( na pewno nie oliwkowy). Pomóżcie !! Minerały czy lepiej jakiś płynny?
Nicoleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-22, 11:41   #3705
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Nicoleta Pokaż wiadomość
Witajcie !
Mam ogromny problem i proszę was o pomoc. Skończył mi się mój podkład z Maybelline Affinitone odcień 03. Dodam że mam suchą skórę ale męczę się z wągrami na skrzydełkach nosa , policzkach i brodzie( często łuszczy i schodzi mi skóra z nosa)-tragedia.Maybelline nawet fajny tylko że podkreślał suche skórki i myślę nad wypróbowaniem czegoś innego lepszego. Czytałam o minerałach ale nie wiem z jakiej firmy są dobre, nie mam pojęcia jaką formułę wybrać no i odcień jestem blada ale nie wiem w jaki odcień wpada mój kolor skóry( na pewno nie oliwkowy). Pomóżcie !! Minerały czy lepiej jakiś płynny?
Hmmmm, skoro 03 to taka blada nie jesteś... Spróbuj najpierw podleczyć twarz. Z firmami minerałów to dla każdego co innego, potestuj i wybierz najodpowiedniejszą dla siebie.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 08:22   #3706
anibiaa
Rozeznanie
 
Avatar anibiaa
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 993
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Fioll88 Pokaż wiadomość
Dziękuję anibiaa za odpowiedź
(...)A co do pozostałych dwóch podkładów to polegam na Twojej opinii i spróbuję. Teraz zamówiłam na allegro Dermacol no i zobaczymy co z tego wyjdzie :P
Pozdrawiam
Co do tego mazidła, to od razu mówię, że jeśli wzięłaś ten "typowy" Dermacol w tubce, to licz się z tym, że na całą twarz nie ma mowy tego nałożyć - ciężki, parafinowy zapychacz, wielu osobom pogarsza stan cery, a skoro piszesz o zanieczyszczeniach na swojej - nie ryzykowałabym. Punktowo jest szansa, że się sprawdzi
__________________
DONE
is better
THAN
perfect


anibiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:02   #3707
JOY
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 35
Dot.: Re: Podkład, fluid, puder.. itd.

Cytat:
Napisane przez Kachnaaaa Pokaż wiadomość
Takie reakcje zachodzą kiedy np.cera produkuje nadmierną ilość sebum,wtedy podkład ulega oksydacji i ciemnieje na twarzy.
Jaki wtedy najlepiej podkład stosować? przy takich problemach, dodam, że wcześniej nie miałam problemów.
JOY jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:05   #3708
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Mnie chyba nie zapchał(ja zawsze mam jakieś wypryski na twarzy...:/) ale maskę dawał jak się patrzy, nawet przy malutkiej ilości.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 10:56   #3709
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

moja twarz ostatnio swiruje, mam duzo rzeczy do zakrycia, do tego pojawilo mi sie wiecej peknietych naczynek, na codzien uzywam roznych podkladow, nie musze sie tak bardzo przykrywac, ale na wieczor-jakies wyjscia, niedlugo wesela chcialabym uzyc mocno kryjacego podkladu. co polecacie? oczywiscie nie szukam podkladow po 100 zl, chyba ze mozna kupic jakies miniatury w necie.
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 11:16   #3710
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Revlon CS, Max Factor LP, Kryolan...
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 11:49   #3711
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
moja twarz ostatnio swiruje, mam duzo rzeczy do zakrycia, do tego pojawilo mi sie wiecej peknietych naczynek, na codzien uzywam roznych podkladow, nie musze sie tak bardzo przykrywac, ale na wieczor-jakies wyjscia, niedlugo wesela chcialabym uzyc mocno kryjacego podkladu. co polecacie? oczywiscie nie szukam podkladow po 100 zl, chyba ze mozna kupic jakies miniatury w necie.
Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Revlon CS, Max Factor LP, Kryolan...
Od siebie polecam podkłady w sztyfcie: Panstik MF i Dermablend Vichy Kryją wszystko.
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 15:58   #3712
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

wlasnie tez czytalam o tym Panstiku ze jest ok, Revlon i MF LP mialam, nawet go jeszcze mam ale nie bardzo juz pamietam czy bylam z niego zadowolona bo czesto zmieniam podklady....
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 16:06   #3713
Kachnaaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 299
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Emilcia_1616 Pokaż wiadomość
moja twarz ostatnio swiruje, mam duzo rzeczy do zakrycia, do tego pojawilo mi sie wiecej peknietych naczynek, na codzien uzywam roznych podkladow, nie musze sie tak bardzo przykrywac, ale na wieczor-jakies wyjscia, niedlugo wesela chcialabym uzyc mocno kryjacego podkladu. co polecacie? oczywiscie nie szukam podkladow po 100 zl, chyba ze mozna kupic jakies miniatury w necie.
LRP toleriane

---------- Dopisano o 17:06 ---------- Poprzedni post napisano o 17:04 ----------

Cytat:
Napisane przez JOY Pokaż wiadomość
Jaki wtedy najlepiej podkład stosować? przy takich problemach, dodam, że wcześniej nie miałam problemów.
Najlepiej starać się znaleźć przyczynę (jak mniemam to pewnie przy tej porze roku chodzi o nawilżenie,a raczej jego niedomiar bo słonko przygrzewa ) Czyli jednym słowem - podkład zostawiłabym taki,jaki nie robi mojej cerze krzywdy,a przy tym jest lekki,a zainwestowała w bardziej nawilżający krem na noc,żeby cera mniej się przetłuszczała,doszła do równowagi.
__________________
KLIK
Moja listopadowa wymianka


Kachnaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 16:39   #3714
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Od siebie polecam podkłady w sztyfcie: Panstik MF i Dermablend Vichy Kryją wszystko.
Panstik nie nadaje sie na podklad, jako korektor juz tak Podkresla pory i daje sztuczny efekt, no i zaczyna troche byc widoczny i splywac po paru godzinach. Uzywam go do tuszowania niedoskonałosci, ale wymaga poparwek w ciagu dnia. Nie jest jakoś specjalnie jasny, podobny do RC 180.
Vichy uzywam od paru dni i jestem zachwcyona. Mam nadzieje, ze moj zachwyt utrzyma sie z dluzszym jego uzytkowaniem. 15 opal jest dla mnie idealny, kryje lepiej niz Revblon Colorstay.W sumie nie musze korektora na moje przebarwienia nakladac bo sam podklad je kryje
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 16:45   #3715
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Panstik nie nadaje sie na podklad, jako korektor juz tak Podkresla pory i daje sztuczny efekt, no i zaczyna troche byc widoczny i splywac po paru godzinach. Uzywam go do tuszowania niedoskonałosci, ale wymaga poparwek w ciagu dnia. Nie jest jakoś specjalnie jasny, podobny do RC 180.
Vichy uzywam od paru dni i jestem zachwcyona. Mam nadzieje, ze moj zachwyt utrzyma sie z dluzszym jego uzytkowaniem. 15 opal jest dla mnie idealny, kryje lepiej niz Revblon Colorstay.W sumie nie musze korektora na moje przebarwienia nakladac bo sam podklad je kryje
a no wlasnie, jako korektor byl ok kolezanka uzywala Vichy i zawsze ladnie wygladal na jej cerze mimo ze wlaczyla z tradzikiem. ja musze miec imnye kolor podkladu. licze na krycie ale nie chce maski i wlasnie takiej tepej twarzy miec, tylko zeby jednak wygladala ladnie, do tego musze poszukac dobrego pudru, eh juz mam kolowrotek w glowie
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 17:39   #3716
Victoriiaa
Przyczajenie
 
Avatar Victoriiaa
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Szukam podkładu do skóry z niedoskonałościami, zależy mi na tym żeby dobrze krył trądzik i nie zapychał cery. Najlepiej w skromnej cenie do 30 zł, za naprawdę dobry podkłąd mogę trochę dołożyć. Dodam, że mam jasną cerę i wiele podkładów nie ma dla mnie odpowiedniego odcienia. Myślałam m.in. o Under20 anti acne Effect Perfect Cover. Aktualnie używam Lirene Dermoprogram Nature Matte, całkiem mi odpowiada (nie zapycha, twarz jest po nim gładka, jest tani, dobrze matuje...), ale krycie jest niewystarczające i odcień nieco za ciemny.

Edytowane przez Victoriiaa
Czas edycji: 2012-07-23 o 17:41
Victoriiaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 18:03   #3717
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Under20 nic nie kryje. Max Factor LP dobrze kryje i 100 jest dość jasna. U mnie kosztuje 32zł. Bell Mineral cośtam też miał dobre krycie z tego, co pamiętam. Weszła niedawno nowa seria z Bell, jeden podkład jest antybakteryjny.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 19:14   #3718
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Panstik nie nadaje sie na podklad, jako korektor juz tak Podkresla pory i daje sztuczny efekt, no i zaczyna troche byc widoczny i splywac po paru godzinach. Uzywam go do tuszowania niedoskonałosci, ale wymaga poparwek w ciagu dnia. Nie jest jakoś specjalnie jasny, podobny do RC 180.
Vichy uzywam od paru dni i jestem zachwcyona. Mam nadzieje, ze moj zachwyt utrzyma sie z dluzszym jego uzytkowaniem. 15 opal jest dla mnie idealny, kryje lepiej niz Revblon Colorstay.W sumie nie musze korektora na moje przebarwienia nakladac bo sam podklad je kryje
Czasami używam Panstika jako podkładu prawie na całą twarz i u mnie się sprawdza.
Zastanawiam się nad Dermablendem, ale boję się, że będzie się świecił. Jaką masz cerę?
U mnie Revlon nie kryje prawie wcale
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 21:13   #3719
Madaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Madaaa
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 11 804
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez sensualitat Pokaż wiadomość
Czasami używam Panstika jako podkładu prawie na całą twarz i u mnie się sprawdza.
Zastanawiam się nad Dermablendem, ale boję się, że będzie się świecił. Jaką masz cerę?
U mnie Revlon nie kryje prawie wcale
Cere mam mieszana i moge powiedziec , że po Vichy cera jest matowa, bez pudru sie obyło. Jednak nie wiem jak po dluzszym czasie, bo bylam na wyjezdzie i jakos nie mialam czasu zagladac w lusterko jak wygladam. Wieczorem dalej byl na twarzy, ale nos mi sie troche swiecił. Sprawdza się dobrze, bo po innych podkladach na wieczor nie bylo po nich sladu, jedynie Revlon C. sie trzymal dłużej na buzi, ale krycie ma slabe, a po paru godzinach jeszcze slabsze, takze po calym dniu cera nie wyglada fajnie

Dermablend testowalam 2 razy.Więcej napisze po dłuższym użytkowaniu cos wiecej o nim. Czasami kosmetyk wydaje sie byc na poczatku ok, ale po czasie okazuje się jak zareaguje na niego cera.

Poki co mnie zachwycil kolor i krycie.Dawno nie mialam tak jednolitej buzi, bez przebarwień, czerwonych krostek itp.

Panstick ma oczywiscie lepsze krycie niz Vichy. Mnie denerwuje w nim to, że strasznie brudzi i schodzi z twarzy, nawet jesli tylko przystawię telefon o ucha.

Edytowane przez Madaaa
Czas edycji: 2012-07-23 o 21:15
Madaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-07-23, 21:19   #3720
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Jaki podkład? Wątek zbiorczy. Tutaj zadaj swoje pytanie.

Cytat:
Napisane przez Madaaa Pokaż wiadomość
Cere mam mieszana i moge powiedziec , że po Vichy cera jest matowa, bez pudru sie obyło. Jednak nie wiem jak po dluzszym czasie, bo bylam na wyjezdzie i jakos nie mialam czasu zagladac w lusterko jak wygladam. Wieczorem dalej byl na twarzy, ale nos mi sie troche swiecił. Sprawdza się dobrze, bo po innych podkladach na wieczor nie bylo po nich sladu, jedynie Revlon C. sie trzymal dłużej na buzi, ale krycie ma slabe, a po paru godzinach jeszcze slabsze, takze po calym dniu cera nie wyglada fajnie

Dermablend testowalam 2 razy.Więcej napisze po dłuższym użytkowaniu cos wiecej o nim. Czasami kosmetyk wydaje sie byc na poczatku ok, ale po czasie okazuje się jak zareaguje na niego cera.

Poki co mnie zachwycil kolor i krycie.Dawno nie mialam tak jednolitej buzi, bez przebarwień, czerwonych krostek itp.

Panstick ma oczywiscie lepsze krycie niz Vichy. Mnie denerwuje w nim to, że strasznie brudzi i schodzi z twarzy, nawet jesli tylko przystawię telefon o ucha.
Dziękuję pięknie
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:49.