Jasny podkład - zbiorczy cz II - Strona 58 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-02-10, 15:01   #1711
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-02-10 o 15:10
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 15:11   #1712
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że Max Factor jest różowawy.



A próbowałaś Pharmaceris kryjący Ivory? On jest jasny, coś jak HM 51.


Dziewczyny, a minerały wam nie odpowiadają? Ostatnio testuję akurat Everyday Minerals, odcienie Golden i jestem zadowolona. Do tego na skórze wyglądają bardzo naturalnie.
3in1 nie jest ani różowy ani żółty przy tym z Eveline może i wygląda żółtawo(bo Eveline jest różowy dosyć mocno) ale w rzeczywistości jest taki raczej beżowy- tylko u mnie też potem brzoskwiniowa znienawidzona nuta wybija Akurat Max Factora można sobie próbkę w Douglasie wziąć żeby się samemu przekonać


prochy to inna bajka, niby duży wybór kolorów, tonacji a guzik pasuje Pixie to w ogóle masakra- zbyt bogaty skład jak na moja facjatę, owszem bardziej kremowe i przyjemniejsze w nakładaniu od takiego Meow ale za jaką cenę teraz mając większe porównanie wolę jednak bardziej suche- owszem ciężej je nałożyć ale przynajmniej gęba się tak nie przetłuszcza i są trwalsze
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 16:04   #1713
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
A ja myślałam, że Max Factor jest różowawy.



A próbowałaś Pharmaceris kryjący Ivory? On jest jasny, coś jak HM 51.


Dziewczyny, a minerały wam nie odpowiadają? Ostatnio testuję akurat Everyday Minerals, odcienie Golden i jestem zadowolona. Do tego na skórze wyglądają bardzo naturalnie.
próbowałam, miałam do niego dwa podejścia. Niestety, nie ma zmiłuj, jest dla mnie za ciemny i beznadziejnie zachowuje się na skórze:/ ciastoli, warzy, włazi w zmarszczki, pory, ble.
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 16:57   #1714
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj, mi też nie pasował, ale wiem, że niektórym się podoba. A próbowałaś może podkładu Pupy Smoothering coś tam w kolorze 06? Dość jasny jest, ale raczej kryjący i dość matujący.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-02-10 o 17:00 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 17:08   #1715
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-02-10 o 17:22
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 17:19   #1716
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Oj, mi też nie pasował, ale wiem, że niektórym się podoba. A próbowałaś może podkładu Pupy Smoothering coś tam w kolorze 06? Dość jasny jest, ale raczej kryjący i dość matujący.
Nie miałam, ale patrząc na swatche, obawiam się, że będzie mi za ciemny:/
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 17:57   #1717
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

A jesteś zadowolona z MF? Moja cera to mniej więcej 51 HM,więc nie jestem aż tak jasna jak niektóre tu obecne bladolice. Myślę właśnie, czy nie zamówić sobie Photoready Vanilla, bo jest ponoć jasny i żółtawy. Przeszło mi też przez myśl, żeby powrócić do nieszczęsnego Inglota...

Co do minerałów...to mi Pixie, Lucy i Lumiere nie pasują, bo się warzą i ciastolą . Natomiast EDM ostatnio nawet mi się podoba, tylko tam jest kilka formuł i w sumie przy zamawianiu dużego opakowania nie wiem, czy zdecydować się na mat czy jakąś inną.

Byłabym gdyby nie kolor Ciężko mi porównać Burżuja z Max Factorem, Burżuj u mnie jest pomarańczowy, MF bardziej beżowo brzoskwiniowy. Oba nie są oczywiście jakimiś ciemnymi podkładami ale mam cerę zdecydowanie chłodną(do tego dziwną w kolorze bo nie jest typowo różowa czy ziemisto oliwkowa) więc stąd zazwyczaj uzyskuję drastyczny efekt po prawie każdym podkładzie mam mętlik czy wrócić do bb czy próbować jeszcze z prochami... Kiedyś miałam EDM i nawet mi służyły ale czytałam że pozmieniali nazwy- formuły i są teraz dużo gorsze
Photoready kiedyś macałam i miliardy drobinek ma

Ingran jak masz możliwość przetestuj ten z Pupy- jest żółty ale nie pomarańczowieje jak Burżuj, nie wiem czy to zasługa mniejszej ilości jakiś czerwonych tlenków, wiadomo że żółć żółci nierówna
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-10, 18:10   #1718
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Może jak będę kiedyś w D. to odważę się poprosić o próbkę bo do najbliższego mam 70km
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 18:32   #1719
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Gdyby ktoś był zainteresowany próbkami w strunie Pixie CP w kolorach Shaylee 0, Tinkerbell 0, Titania 0 i Blusche OM w kolorach English Toffee i Butterscotch Toffee to proszę napisać na PW
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-10, 19:08   #1720
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
Byłabym gdyby nie kolor Ciężko mi porównać Burżuja z Max Factorem, Burżuj u mnie jest pomarańczowy, MF bardziej beżowo brzoskwiniowy. Oba nie są oczywiście jakimiś ciemnymi podkładami ale mam cerę zdecydowanie chłodną(do tego dziwną w kolorze bo nie jest typowo różowa czy ziemisto oliwkowa) więc stąd zazwyczaj uzyskuję drastyczny efekt po prawie każdym podkładzie mam mętlik czy wrócić do bb czy próbować jeszcze z prochami... Kiedyś miałam EDM i nawet mi służyły ale czytałam że pozmieniali nazwy- formuły i są teraz dużo gorsze
Photoready kiedyś macałam i miliardy drobinek ma
To u mnie w sumie podobnie, tylko ja mam jasną i oliwkową skórę a takich podkładów w ogóle nie ma . Kolorystycznie najlepiej pasował mi Inglot 100 czy 200 (już nie pamiętam), Pupa 06 i Sephora kryjący 05 (ale go absolutnie nie polecam!), niestety jakościowo wszystkie są badziewiaste mniej lub więcej. Co do BB kremów, to czytam i oglądam, ale moim zdaniem w ich przypadku też jest problem z kolorami, no chyba że ma się taką szarą/różową skórę i ja absolutnie nie wierzę w dopasowywanie się do koloru skóry. Jak kolor jest zły, to nic nie pomoże. A w Photoready kusi mnie kolor - jasny, żółty.

Zapomniałam dodać, że EDM wycofało jedną formułę i dodało tę z jojobą, ale reszta jest taka sama. Ja akurat używam matującej.
__________________
...it's about practice.

Edytowane przez lemka
Czas edycji: 2013-02-10 o 19:10 Powód: dopisek
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 09:14   #1721
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
To u mnie w sumie podobnie, tylko ja mam jasną i oliwkową skórę a takich podkładów w ogóle nie ma . Kolorystycznie najlepiej pasował mi Inglot 100 czy 200 (już nie pamiętam), Pupa 06 i Sephora kryjący 05 (ale go absolutnie nie polecam!), niestety jakościowo wszystkie są badziewiaste mniej lub więcej. Co do BB kremów, to czytam i oglądam, ale moim zdaniem w ich przypadku też jest problem z kolorami, no chyba że ma się taką szarą/różową skórę i ja absolutnie nie wierzę w dopasowywanie się do koloru skóry. Jak kolor jest zły, to nic nie pomoże. A w Photoready kusi mnie kolor - jasny, żółty.

Zapomniałam dodać, że EDM wycofało jedną formułę i dodało tę z jojobą, ale reszta jest taka sama. Ja akurat używam matującej.

BB kremów to akurat dużo używałam i się lepiej dopasowywały o dziwo niż podkłady, no wiadomo nie wszystkie ale ogólnie to jaśniały na skórze, tylko wtedy moja szyja miała bardziej ludzki kolor więc też może dlatego lepszy ogólny efekt był
Z EDM miałam formułę Intensiv, teraz się nazywa It, niby skład ten sam ale zdziadziały. Musiałabym sie sama przekonać ale trochę się zniechęciłam i nie wiem w jakie kolory miałabym uderzać...
Pupa wygładzająca była dla mnie troszkę za ciemna, ogólnie nie moja tonacja, gdyby ta żółć była bardziej chłodna to by było ok a tak
żeby coś dorwać o takim kolorze jak iFiona cc cream red MAP 1NB też właściwie kolorystycznie mógłby być ale wygląda strasznie ściera się, dla mnie o wiele gorszy jakościowo od Maybelline 24h
Photoready jest wręcz opalizujący, ja akurat nie mam bzika na punkcie drobinek, nie przeszkadzają mi zbytnio ale w Photoready to przegięli jako rozświetlacz może służyć, ewentualnie na pochmurne dni ale w słoneczny dzień go używać to
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 09:28   #1722
maddie87
Rozeznanie
 
Avatar maddie87
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 569
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ostatnio zaczęłam się zastanawiać nad podkładami mineralnymi i w oko wpadły mi podkłady Annabelle minerals. Niektóre z nich są naprawdę całkiem jaśniutkie http://madziamakeup.blogspot.com/201...s-swatche.html
Miałyście z nimi do czynienia?
maddie87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 11:11   #1723
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja miałam Photoready Airbrush to byłam jak posypana brokatem
__________________
I'll show you...
... the dark side.
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:08   #1724
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
BB kremów to akurat dużo używałam i się lepiej dopasowywały o dziwo niż podkłady, no wiadomo nie wszystkie ale ogólnie to jaśniały na skórze, tylko wtedy moja szyja miała bardziej ludzki kolor więc też może dlatego lepszy ogólny efekt był
Z EDM miałam formułę Intensiv, teraz się nazywa It, niby skład ten sam ale zdziadziały. Musiałabym sie sama przekonać ale trochę się zniechęciłam i nie wiem w jakie kolory miałabym uderzać...
Pupa wygładzająca była dla mnie troszkę za ciemna, ogólnie nie moja tonacja, gdyby ta żółć była bardziej chłodna to by było ok a tak
żeby coś dorwać o takim kolorze jak iFiona cc cream red MAP 1NB też właściwie kolorystycznie mógłby być ale wygląda strasznie ściera się, dla mnie o wiele gorszy jakościowo od Maybelline 24h
Photoready jest wręcz opalizujący, ja akurat nie mam bzika na punkcie drobinek, nie przeszkadzają mi zbytnio ale w Photoready to przegięli jako rozświetlacz może służyć, ewentualnie na pochmurne dni ale w słoneczny dzień go używać to
Jak tak mnie przestrzegasz przed Revlonem, to się wstrzymam, bo nie chcę mieć kolejnego leżącego cuda w szafce. Już nawet myślę, czy by nie wypróbować jakiś podkładów MACa, z górnej półki coś tam testowałam, ale kolorystycznie bardzo słabo niestety.

ingran, jeszcze mi się przypomniało u podkładzie Unifiance LRP, najjaśniejszy kolor jest w miarę jasny a sam podkład to jeden z fajniejszych, jakie testowałam.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 12:55   #1725
_polly_
Zakorzenienie
 
Avatar _polly_
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 22 181
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Ja tam lubię rozświetlające podkłady i drobinki w Photoready Airbrush mi zupełnie nie przeszkadzały.

---------- Dopisano o 13:55 ---------- Poprzedni post napisano o 13:53 ----------

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość

ingran, jeszcze mi się przypomniało u podkładzie Unifiance LRP, najjaśniejszy kolor jest w miarę jasny a sam podkład to jeden z fajniejszych, jakie testowałam.
Ten podkład, to byłby mój ideał, gdyby był trochę jaśniejszy.
__________________

Mam dobrą figurę. Koło to też figura.
_polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:15   #1726
Ingran
Blessed be the fruit
 
Avatar Ingran
 
Zarejestrowany: 2011-09
Lokalizacja: Gilead
Wiadomości: 9 232
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Czy to przeróba, czy ona na serio jest taka biała? http://www.sugarscape.com/userfiles/nicola%282%29.jpg
__________________
I'll show you...
... the dark side.

Edytowane przez Ingran
Czas edycji: 2013-02-11 o 13:15 Powód: link niedzialajacy
Ingran jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 13:33   #1727
Sabriel_
Zadomowienie
 
Avatar Sabriel_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 213
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez Ingran Pokaż wiadomość
Czy to przeróba, czy ona na serio jest taka biała? http://www.sugarscape.com/userfiles/nicola%282%29.jpg
Z tego co pamietam to na innych zdjęciach tez jest taka jasna Nie wiem czy naturalnie czy unika słonca jak Dita
Sabriel_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:01   #1728
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez lemka Pokaż wiadomość
Jak tak mnie przestrzegasz przed Revlonem, to się wstrzymam, bo nie chcę mieć kolejnego leżącego cuda w szafce. Już nawet myślę, czy by nie wypróbować jakiś podkładów MACa, z górnej półki coś tam testowałam, ale kolorystycznie bardzo słabo niestety.

ingran, jeszcze mi się przypomniało u podkładzie Unifiance LRP, najjaśniejszy kolor jest w miarę jasny a sam podkład to jeden z fajniejszych, jakie testowałam.
ja tylko ostrzegam przed perłowym i mega drobinkowym efektem
kolor ma fajny akurat.

Nicola Roberts na innych zdjęciach wygląda normalnie, mega jasno ale nie jak duch. To zdjęcie jest prześwietlone nieco więc potęguje efekt bladości
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 14:08   #1729
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość

Nicola Roberts na innych zdjęciach wygląda normalnie, mega jasno ale nie jak duch. To zdjęcie jest prześwietlone nieco więc potęguje efekt bladości
Zgadza się ma przepały na ramieniu (ale to może mój zwariowany monitor) Dodatkowo ma ciemnie włosy i ciemne brwi , podbijają jasność skóry dodatkowo nie wiem czy to brudne na policzkach to róż czy bronzer wygląda jak szaro-brudna plama .Jednak zastanawia mnie jakiego podkładu użyła

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2013-02-11 o 14:10
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-11, 15:07   #1730
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 15:11   #1731
lemka
Zakorzenienie
 
Avatar lemka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 3 583
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
ja tylko ostrzegam przed perłowym i mega drobinkowym efektem
kolor ma fajny akurat.

Nicola Roberts na innych zdjęciach wygląda normalnie, mega jasno ale nie jak duch. To zdjęcie jest prześwietlone nieco więc potęguje efekt bladości
A jak bym poprosiła cię o doradzenie, to co byś zaproponowała? Biorąc pod uwagę: jasny żółty kolor, średnie krycie, nie podkreślanie skórek.
__________________
...it's about practice.
lemka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:19   #1732
Vanillivi
Raczkowanie
 
Avatar Vanillivi
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 443
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Dziewczyny, może doradzicie mi jakiś podkład, bo kompletnie nie mogę nic dobrać. Mam jasną cerę, trochę piegów. Wydaje mi się, że jestem raczej typem chłodnym, bo podkłady z żółtym pigmentem kompletnie do mnie nie pasują. Wcześniej używałam kremow matujących plus jakiś lekki puder, ostatnio kremu BB Maybelline (kolor Fair), jednak nie do końca jestem zadowolona z efektu. Szukam jakiegoś lekkiego podkładu. Problemów większych z cerą nie mam, czasami jakieś pojedyncze krostki, jednak denerwują mnie cienie pod oczami. Próbowałam korektora w płynie, jednak nie za dobrze sobie z nimi radzi. Cerę mam raczej suchą, jednak świeci się w strefie T, dlatego na noc używam kremu nawilżającego, a na dzień myślałam o jakimś podkładzie matującym, który będzie wyglądał w miarę naturalnie, bez efektu teatralnego matu. Ostatnio kupiłam swój pierwszy podkład, z Maybelline, Affinitone Mineral, kolor Ivory, ktory poleciła mi pani w Super Pharm, jednak był kompletnie nietrafiony. Po godzinie, mimo przypudrowania go, okropnie świecił mi się nos, broda, czoło. Kolor wydawał mi się jakiś zbyt żółty. Doradzicie mi coś, tak ze średniej półki cenowej? I bardzo przepraszam, że aż tak się rozpisałam Pytałam dziewczyn także na wątku dot. wyboru podkładu, ale może tutaj jakiś bladzioch mi doradzi coś sprawdzonego )
__________________
''Jeżeli niezręcznie Ci odwiedzić przyjaciół bez specjalnego powodu, powiedz im, że przychodzisz życzyć im Bardzo Szczęsliwego Czwartku''
Vanillivi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:37   #1733
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Przecież te włosy nie są ciemne
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:49   #1734
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta

Edytowane przez werka89
Czas edycji: 2013-02-11 o 19:51
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:51   #1735
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

[QUOTE=MissScareAll;391747 82]Uważaj, żeby nie skusić się na ładne kolorki. Miałam kiedyś od nich jakieś kredki, konturówki, szminki, zamówione hurtem i...totalna klapa Jakość tak tragiczna, że w minutę się wszystko mazało. W tej kategorii cenowej lepiej wydać kasę na Inglota...[COLOR="Silver"]
....
oj NYX ma baaardzo fajne błyszczyki i róże.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 19:53   #1736
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 20:01   #1737
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
...
z Nyxa konkretnych kolorów Ci nie polece,kupowałam za granicą i dawno juz są zdepotowane do innych palet.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 20:51   #1738
enn_
Zakorzenienie
 
Avatar enn_
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 5 296
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Popełniłam błąd używając dzisiaj True Matcha. Godzina 15, patrzę w lustro a tu podkład mi złazi z twarzy... ze skórkami. Brrrrr, jestem o krok od wywalenia go do śmietnika. Czyli jednak jestem skazana na za ciemnego Armaniego, całe szczęście, że się na dobrą sprawę nie odcina.
__________________
...
enn_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:17   #1739
werka89
Zakorzenienie
 
Avatar werka89
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 30 775
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Treść usunięta
werka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-02-11, 21:25   #1740
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Jasny podkład - zbiorczy cz II

Cytat:
Napisane przez MissScareAll Pokaż wiadomość

[/COLOR]
Przecież te włosy nie są ciemne
Dla mnie ciemne

---------- Dopisano o 22:25 ---------- Poprzedni post napisano o 22:23 ----------

Cytat:
Napisane przez werka89 Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Inglota odradzam ,podkreśla skórki, włazi w pory, podkreśla zmarchy a potem spływa jak true match z L
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-02 22:38:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:01.