Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX - Strona 137 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-01-03, 22:52   #4081
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
no właśnie nie wiem jak stoi sprawa z zamówieniem ecco verde bo Effa się nie odzywa...
a ten żel aloesowy chyba taniej będzie na iherbie mogę Ci wziąć przy najbliższym zamówieniu...

no to pisz na prv co konkretnie może Cię zainteresować
z lauressem to poczekaj chociaż aż ta paczka dotrze
Mnie najbardziej interesuje stylizacja i pielęgnacja pod kątem zwiększenia objętości, a nawet ilości (baby hair ) oraz zmniejszenia przetłuszczu, bo na skręt przy tej długości raczej nie mam szans, chociaż dzisiaj znalazłam dwa kręcone siwusy i zachodzę w głowę, co to może oznaczać Muszę kiedyś wejść na tego iherba i zrobić jakieś głębsze rozeznanie
Olejek Pai też mam (już drugie opakowanie)- bardzo mi pasuje, ale ja mam mieszaną naczyniową, więc nie wiem, jak u Ciebie zadziała; mnie nie zapchał w strefie T- on jest wyjątkowy, bo z nasion i owoców zarazem, a ponadto pozyskiwany metodą CO2, co podobno daje największą koncentrację składników http://ecocentryk.pl/pai-rewitalizujacy-olejek-z-wyciagu-z-dzikiej-rozy-o_l_136.htm
Mała próbeczka dla zaspokojenia ciekawości na pewno Ci nie zaszkodzi , więc Ci podeślę razem z innymi
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 22:57   #4082
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44417960]Mnie najbardziej interesuje stylizacja i pielęgnacja pod kątem zwiększenia objętości, a nawet ilości (baby hair ) oraz zmniejszenia przetłuszczu, bo na skręt przy tej długości raczej nie mam szans, chociaż dzisiaj znalazłam dwa kręcone siwusy i zachodzę w głowę, co to może oznaczać Muszę kiedyś wejść na tego iherba i zrobić jakieś głębsze rozeznanie
Olejek Pai też mam (już drugie opakowanie)- bardzo mi pasuje, ale ja mam mieszaną naczyniową, więc nie wiem, jak u Ciebie zadziała; mnie nie zapchał w strefie T- on jest wyjątkowy, bo z nasion i owoców zarazem, a ponadto pozyskiwany metodą CO2, co podobno daje największą koncentrację składników http://ecocentryk.pl/pai-rewitalizujacy-olejek-z-wyciagu-z-dzikiej-rozy-o_l_136.htm
Mała próbeczka dla zaspokojenia ciekawości na pewno Ci nie zaszkodzi , więc Ci podeślę razem z innymi [/QUOTE]

Masz skóre mieszaną w stronę tłustej, czy suchej? Jak ten olejek się wchłania u Ciebie?
Na baby hair polecam kilka razy w tygodniu masować skórę głowy wybranym olejkiem przyspieszającym porost włosów, tak o.k. 10-15 min. Chociaż mnie te antenki już wcale nie radują.

Edytowane przez mlodziudka85
Czas edycji: 2014-01-03 o 22:59 Powód: dopisek
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-03, 23:07   #4083
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Masz skóre mieszaną w stronę tłustej, czy suchej? Jak ten olejek się wchłania u Ciebie?
Na baby hair polecam kilka razy w tygodniu masować skórę głowy wybranym olejkiem przyspieszającym porost włosów, tak o.k. 10-15 min. Chociaż mnie te antenki już wcale nie radują.
W kierunku suchej, ale u mnie olejki i kremy olejowe jak np. Gaia (zaznaczam jednak, że nigdy żadnego nie miałam, ale z tego, co piszecie, to same oleje chyba są ) nie wchłaniają się całkiem do matu - zawsze pozostaje warstewka, nawet po dodaniu żelu hialuronowego i na zwilżonej skórze
A spójrzcie na to- to chyba jakaś nowość Pai jest, polecana do tłustej http://ecocentryk.pl/zestawy-pai-zes..._l_86_214.html

A jaki masz na myśli, bo nie znam

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-03 o 23:10
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 00:01   #4084
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Piękny zbiór Ciekawa jestem jak pachnie szampon i odzywka Hugo Naturals
dziękuję, pachną... słodko, bardziej wanilią niż cytrusami, ale przyjemnie, choć może też być potrzebna chwila przerwy od tego zapachu.

Cytat:
Napisane przez Arrasando Pokaż wiadomość
jak oceniasz podkład z Alvy?
Podkład nie dla mnie, roluje się, ciężko równomiernie nałożyć i nie kryje prawie wcale.

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44416612]Dzięki wielkie za odpowiedzi ; cieszy mnie, że pelling AMB Ci pasuje- ja też bardzo go lubię, ale myślę, że będzie miał teraz niezłą konkurencję ;- a jak wypada cenowo z tej litewskiej strony, bo za mój zapłaciłam ok. 72 zł z przesyłką w Pl
Ten krem pod oczy TOP jest cudny składowo i wielce mnie kusi- dzięki za info, bo może kiedyś się skuszę z Feelunique- tam mają spory asortyment naturalny i ciekawe promocje czasem
Lubię właśnie taką warstewkę po kremie pod oczy; ostatnio zachwycił mnie Thalgo z certyfikowanej serii Terre & Mer [/QUOTE]

Z darmową przesyłką to ok. 74zł, z płatną to 100zł.
Możesz sprawdzać też na Naturisimo, mają sporo ich produktów, ale gorzej z promocjami cenowymi, cześciej dokładają gratisowy produkt.
Dzięki za cynka o kremie, przyjrzę się

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość

co takiego konkretnie rozczarowało Cię jeśli chodzi o pukka?
kocham żel santaverde następnym razem weź wersję ujędrniającą 100 ml do ciała (zawiera trójglicerydy) - moim zdaniem równie fajna !
jeśli chodzi o olejek różany pai...jaką masz cerę? bo ja tłustą, zawągrowaną i we mnie ciężkie oleje nie chcą się wchłaniać, ale nie wiedzieć czemu akurat na ten mam ogromną ochotę
Przetłuszczająca się strefa T i sporo wągrów, naczynkowe policzki, 30+, olejek u mnie też się dobrze nie wchłania, ale jest lepiej gdy mieszam z czymś na dłoni i wtedy nakładam, nawet pod makijaż.

Wysypywało mnie po Pukka, odpada codzienne stosowanie, lepiej było gdy używałam raz na jakiś czas i dosmarowywanie tylko policzków, z nierpliwością czekając kiedy się skończy, szkoda kasy na takie wygibasy.

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Gdyby ktoś chciał to serum Pukka, to jest akurat zniżka na http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=4019&
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 00:20   #4085
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44418160]W kierunku suchej, ale u mnie olejki i kremy olejowe jak np. Gaia (zaznaczam jednak, że nigdy żadnego nie miałam, ale z tego, co piszecie, to same oleje chyba są ) nie wchłaniają się całkiem do matu - zawsze pozostaje warstewka, nawet po dodaniu żelu hialuronowego i na zwilżonej skórze
A spójrzcie na to- to chyba jakaś nowość Pai jest, polecana do tłustej http://ecocentryk.pl/zestawy-pai-zes..._l_86_214.html

A jaki masz na myśli, bo nie znam [/QUOTE]

Łopianowy z papryczką chili. Niby pobudza cebulki.
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 00:28   #4086
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Łopianowy z papryczką chili. Niby pobudza cebulki.
Chodzi o ten ruski, czy jakiś jeszcze inny np. ten http://www.biomania.pl/naturanle-kos...owy-100ml.html

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-04 o 00:35
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 02:44   #4087
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez jadzia_jadzia Pokaż wiadomość
Dam znać. Już się nie mogę doczekać. Planowa dostawa do mnie to 16.01.14 więc jeszcze "chwilka". Boję się, że mi się znudzi bo sporawy jest. Jak chcesz, to zrobię Ci "odkładkę"
Nie trzeba Jadziu. Ja w UK mieszkam wiec byloby to klopotliwe chyba. Kremow mam od groma a dziewczyny sugeruja, ze dla moich porow to solo aloes bylby lepszy wiec sto lat minie zanim to wsio pouzywam...

---------- Dopisano o 04:04 ---------- Poprzedni post napisano o 03:33 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość

Serum wygląda bardzo ciekawie, dość oryginalny skład, nie za dużo olejów, ale czy to działa, to Ci nie powiem. O wiele tańszy niż normalnie, pewnie bym się skusiła, gdybym zobaczyła, może znajdziesz recenzje w necie jakieś A tak poza tym to dzielnaś z tą torebką
Serum wyglada Ok tyle ze male to to za ta cene i tak jesli to tylko aloes i ziolowe ekstrakty. Ja chyba jestem kosmetycznie chytra i ogarnia mnie strach przed kupieniem czegos tak okazyjnie. Kiedy sie w danym produkcie zakocham, to nie lubie zmieniac a mam pecha ze zawsze te produkty sa wycofywane badz nie sa normalnie na moja kieszen. Jako przyklad podam krem ktory kupilam poltora roku temu w tkMaxx. Tak zupelnie przypadkiem na samej wyprzedazy. Nikt go nie chcial i kosztowal 4 funciaki. Przyszlam do domu, wysmarowalam sie i przez kolejne tygodnie nie moglam uwierzyc, ze wlasnie znalazlam idealna baze pod mineraly! Na niczym nie wygladaly tak dobrze! No i blizej konca butelki wyguglalam ile to cudo kosztuje. Bagatela 30 elzbiet Jak nie urok to sraczka... Ale wracajac do tematu. Otoz siedzialam dzisiaj na iherbie i pobuszowalam tez lokalnie po sklepach w poszukiwaniu aloesu. Jako ze kasy nie mam, wiec nic nie kupilam ale... Znalazlam jeden taki aloes z wypasionym skladem, lepszym od Aubrey. Cena dwa razy wieksza no ale opakowanie rowniez wiec suma sumarum wychodzi na to samo. Co sadzicie?
http://www.iherb.com/Aloe-Life-Inter...oz-227-g/43333
Sklad ma niezly. Mam tylko pytanie: czym mozna taki aloes jeszcze 'podrasowac'? Kwasem hialuronowym? Czyms innym?

Znalazlam jeszcze taki, tyle ze nie ma w skladzie alantoiny i pantenolu, ma za to zielona herbate i ogorek:
http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Natu...z-236-ml/39996

---------- Dopisano o 04:17 ---------- Poprzedni post napisano o 04:04 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44415393] - płyn do demakijażu Living Nature ponoć godny uwagi, a po podkładzie strasznie się świecę i kolory jakieś takie dziwne (zresztą tylko dwa do wyboru zostały...)

Chętnie się podzielę , ale na pewno masz coś ciekawego dla mnie z iherba, bo ja tam nie znam asortymentu i dlatego wszystko mnie stamtąd ciekawi , zwłaszcza do włosów , a poza tym możesz mnie już wziąć pod uwagę przy następnym zamówieniu z Lauressa (ale pewnie dopiero w przyszłym roku, bo strasznie to cudo wydajne jest...)

Na minejo już prawie pozamiatane...[/QUOTE]

Masz moze podklad Living Nature? Ja mam kremik na noc i bardzo sobie chwale. Kupilam w tkMaxx w lecie za 6 funtow a kosztuje 32 normalnie Slyszalam o tym podkladzie same dobre rzeczy. Cos wiecej o nim napiszesz?

---------- Dopisano o 04:25 ---------- Poprzedni post napisano o 04:17 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
dzięki, mi Pukka przeszła, ale Pai nadal kusi





dzięki, okolice Dublina, czasem wpadam też do Poznania, zapraszam



Witam
często na http://www.violey.com/, http://www.evergreen.ie/,
http://www.naturisimo.com/index.cfm?nme=, ostatnio na http://www.feelunique.com/ (przed świętami była promocja i dlatego skusiłam się na The Organic Pharmacy).

Pianka i lakier ok, lekko usztywniają, oczywiście na całonocną imprezę się nie nadają, lakier po pierwszym psiknięciu zwalił mnie z nóg, mocnooo daje alkoholem, jednak szybko wietrzeje. Z Eco cosmetics miałam lakier, z tego co pamiętam miał podobne działanie, no i nie dawał tak alko.

Maseczka nawilżająca, przyśpieszająca odnowę komórkową, ale to z opisu, ja jakoś nie widzę super efektów, może za krótko i rzadko używam.

Ten Derma E ma, TOP nie ma, choć nie mam opakowania, ale pewnie można wierzyć ich stronie http://www.theorganicpharmacy.com/he..._-eye-cream/72. Swoją drogą bardzo fajny kremik, treściwy, zostawia warstewkę i przez to trochę optycznie zmniejsza zmarszczki, jeden z lepszych jakie miałam.

Peeling zakupiłam po Twoich recenzjach (100% pure też już do mnie leci), to mój pierwszy enzymatyczny (teraz stały element pielęgnacji), bardzo fajny, twarz gładziutka, szczególnie gdy dłużej potrzymam, dzięki

Lakiery wytrzymują kilka dni (3-4), też zależy od intensywności i rodzaju prac, domalowuję gdy coś odpryśnie, a reszta jest ok, nie stosuję żadnego utwardzacza.

Serum to rozczarowanie, mało nawilża, trochę wygładza, makijaż roluje się na nim, ma też silikon.



tak i dziękuję za znalezienie żelu Santaverde

Maseczka rozjaśnia, stosuję też punktowo na niespodzianki.
Olejek uwielbiam, dodaję do kremu, serum niemal codziennie, wygładza skóre, nadaje ładny kolor, używam też na bliznę po oparzeniu i stopniowo zmniejsza się.
Tonik miał wypędzić wągry, póki co daje niezłego buraka, ale stosuję dalej i liczę na efekty.
Wspaniala kolekcja!!! Mnie zainteresowaly podklady w plynie i mineralne. Jak sie zachowuja? Ktory lubisz najbardziej?

---------- Dopisano o 04:35 ---------- Poprzedni post napisano o 04:25 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
dziękuję, pachną... słodko, bardziej wanilią niż cytrusami, ale przyjemnie, choć może też być potrzebna chwila przerwy od tego zapachu.



Podkład nie dla mnie, roluje się, ciężko równomiernie nałożyć i nie kryje prawie wcale.



Z darmową przesyłką to ok. 74zł, z płatną to 100zł.
Możesz sprawdzać też na Naturisimo, mają sporo ich produktów, ale gorzej z promocjami cenowymi, cześciej dokładają gratisowy produkt.
Dzięki za cynka o kremie, przyjrzę się



Przetłuszczająca się strefa T i sporo wągrów, naczynkowe policzki, 30+, olejek u mnie też się dobrze nie wchłania, ale jest lepiej gdy mieszam z czymś na dłoni i wtedy nakładam, nawet pod makijaż.

Wysypywało mnie po Pukka, odpada codzienne stosowanie, lepiej było gdy używałam raz na jakiś czas i dosmarowywanie tylko policzków, z nierpliwością czekając kiedy się skończy, szkoda kasy na takie wygibasy.

---------- Dopisano o 02:01 ---------- Poprzedni post napisano o 01:27 ----------

Gdyby ktoś chciał to serum Pukka, to jest akurat zniżka na http://www.naturisimo.com/products.cfm?id=4019&
Ale ty mowisz o kremie Pukka a nie o tym serum prawda? Bo juz sie wystraszylam. Moze Promolcia skorzysta z przeceny bo ja niestety groszem nie smierdze ;( wiec sama sobie nawet nie kupie. Poki co robie rozeznanie co kupic kiedy juz bede miala za co.

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 04:44 ---------- Poprzedni post napisano o 04:35 ----------

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Przeoczyłam pytanie. Niestety nie nadają się na wątek.
Retin A, a przedtem Kwas pirogronowy, azelainowy i salicylowy 30% 1,5 z Bandi
Dobrze wiedziec. Zapisze. Kiedys uzywalam Differin i chwalilam sobie. Tutaj w UK wycofali Retin A np.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 07:58   #4088
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Czy ten/to deo z Madary na Prawle działa? Ja juz trace nadzieję ze cokolwiek naturalnego na mnie zadziala w tej kwestii. ..
u mnie wystarczająco teraz używam i nie mam żadnego dyskomfortu; z tym, że zaznaczam, ja normalnie nigdy nie miałam problemów z nadmierną potliwością, jedynie to, że jestem strszny zmarźlak i zimą ubieram się dość nieadekwatnie - nim wyjdę z domu już jestem maksymalnie zgrzana
I jeszcze taka mała dygresja nt. zespołu suchej pachy wydaje mi się, że stoi to w sprzeczności z zasadą naturalnej pielęgnacji i obojętnie czy chcemy powstrzymać proces pocenia się przy pomocy aluminium czy przy pomocy jakichś nowatorskich substancji powlekających skórę (jak w deo ecocosmetisc) - to i tak to jest bardzo niedobre dla organizmu


Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
A to źle zrozumiałam, myślałam, że dopiero polujesz na nie. A serum nie ma sprawy, jak coś to pisz



Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Serum wygląda bardzo ciekawie, dość oryginalny skład, nie za dużo olejów, ale czy to działa, to Ci nie powiem. O wiele tańszy niż normalnie, pewnie bym się skusiła, gdybym zobaczyła, może znajdziesz recenzje w necie jakieś
a nie wydaje Ci się, że xantan gum tam niepotrzebnie wrzucili? ja od kosmetyków za taką cenę wymagam jednak więcej (oto właśnie źródło wszystkich moich kosmetycznych frustracji - nadmierne wymagania
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Dziewczyny jak długo czekałyście na zamówienia z iwosa na zamówienie
jakoś chyba krótko czekałam, ale nie pamiętam dokładnie...

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
o ja cie. jestem pod wrażeniem
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 08:49   #4089
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Ja jestem pod wrażeniem tej litewskiej strony 100% pure Zrobiłam tam zamówienie, które wysłali 2 stycznia. Dostałam od nich osobnego maila z numerem przesyłki i gdzie można ją śledzić i według śledzenia już jest w Warszawie Normalnie ekspres Może we wtorek lub środę będzie już u mnie Dzięki sylwiusaka za info
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:13   #4090
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
też się ucieszyłam, to dodatkowe 23% jest wkurzające

1 zdjęcie - wczorajszy iherb (dla mnie nowości)

2 zdjęcie - twarz ( od lewej serum Reviva Labs, maseczka Pai, krem Pukka, maseczka Akamuti, krem pod oczy The Organic Pharmacy, krem pod oczy Derma E, żel Santaverde, krem manuka The Organic Pharmacy, pomadka Farfalla, olek Pai, czarne mydło Alepia, tonic Derma E, spray Alva)

3 zdjęcie - włosy (Heenara, szampon z glinką Urtekram, Schoenenberg pianka i lakier, kozieradka, olej Apeiron, Jmo mgiełka i Shine on, szampon Australian Native, odżywka kok. Dr Organic, odżywka do kręconych Biofficina Toscana, szampon Innersence)

4 zdjęcie - ciało (deo Bioturm, olej awokado Farfalla, samoopalacz Lavera, balsam lawendowy Andalou, balsam Naturado, balsam miodowy Isvara, płyn do higieny intymnej Bioturm, krem do rąk Logona i Pai, olejek do włosów Hask)

5 zdjęcie - makijaż (podkład kryjący 100% pure, tusz Living Nature, puder wypiekany Alva, puder i brązery Lily Lolo, puder Hauschka, podkład Alva, tusz do brwi Lavera, puder jedwabny, lakiery Benecos, odżywka do rzęs Sante)

Uff, to chyba wszystko, jeśli coś Was zainteresuje, to pytajcie
piękne
wiele rzeczy znam ze swoich szafek
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:20   #4091
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Masz moze podklad Living Nature? Ja mam kremik na noc i bardzo sobie chwale. Kupilam w tkMaxx w lecie za 6 funtow a kosztuje 32 normalnie Slyszalam o tym podkladzie same dobre rzeczy. Cos wiecej o nim napiszesz?
Miałam tylko zestaw próbek z minejo, ale koloru nie mogłam dopasować (ja jestem neutralna raczej plus naczyniowe policzki) i świeciłam się po nim, ale niektóre dziewczyny były chyba zadowolone, z tego co pamiętam
Edit.- przypomniałam sobie, że mam próbkę podkładu Living Nature od EmiliDz.- pure sand; kolor dla mnie za żółty, a ponieważ ja nakładam podkład głównie na policzki, które są trochę suche, wrażliwe i naczyniowe, to dla mnie jednak będzie za "suchy" (stąd pewnie to świecenie, bo nawilżenie było niewystarczające, mimo, że zawsze używam serum i/lub kremu pod podkład, a w przypadku podkładów innych firm np. So Bio nic takiego się nie dzieje) i w dodatku trzeba go szybko nakładać, ponieważ zaraz zasycha
A o jakim kremie pod minerały piszesz?

Ten pierwszy zalinkowany aloes jest z całego liścia wyciskany, a nie z samego miąższu- wg niektórych opinii jest więc nieco gorszej jakości i może uczulać

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-04 o 13:13
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 10:25   #4092
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrażeniem tej litewskiej strony 100% pure Zrobiłam tam zamówienie, które wysłali 2 stycznia. Dostałam od nich osobnego maila z numerem przesyłki i gdzie można ją śledzić i według śledzenia już jest w Warszawie Normalnie ekspres Może we wtorek lub środę będzie już u mnie Dzięki sylwiusaka za info
Pisałaś już co kupiłaś? A jak wyszło z kosztem przesyłki?
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 10:28   #4093
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ja jestem pod wrażeniem tej litewskiej strony 100% pure Zrobiłam tam zamówienie, które wysłali 2 stycznia. Dostałam od nich osobnego maila z numerem przesyłki i gdzie można ją śledzić i według śledzenia już jest w Warszawie Normalnie ekspres Może we wtorek lub środę będzie już u mnie Dzięki sylwiusaka za info
No pochwal się jak zaszalałaś w tajemnicy przed nami
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:06   #4094
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez mlodziudka85 Pokaż wiadomość
Pisałaś już co kupiłaś? A jak wyszło z kosztem przesyłki?
[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44421169]No pochwal się jak zaszalałaś w tajemnicy przed nami [/QUOTE]

Oj tam w tajemnicy Wzięłam podkład Healthy Skin (w odcieniu peach bisque) i argan daily moisturizer SPF 30, bo był przeceniony Przesyłka wyszła 6.35 Euro
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 11:56   #4095
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
piękne
wiele rzeczy znam ze swoich szafek
dzięki, tak to jest, gdy czyta się uważnie i jest się bardzo wrażliwym na pochlebne opinie

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Oj tam w tajemnicy Wzięłam podkład Healthy Skin (w odcieniu peach bisque) i argan daily moisturizer SPF 30, bo był przeceniony Przesyłka wyszła 6.35 Euro
cieszę się, że pomogłam. Też mam ten podkład, jest SUPER i od niego zaczęła się moja przygoda ze 100% pure, przepadłam
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 12:31   #4096
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Serum wyglada Ok tyle ze male to to za ta cene i tak jesli to tylko aloes i ziolowe ekstrakty. Ja chyba jestem kosmetycznie chytra i ogarnia mnie strach przed kupieniem czegos tak okazyjnie. Kiedy sie w danym produkcie zakocham, to nie lubie zmieniac a mam pecha ze zawsze te produkty sa wycofywane badz nie sa normalnie na moja kieszen. Jako przyklad podam krem ktory kupilam poltora roku temu w tkMaxx. Tak zupelnie przypadkiem na samej wyprzedazy. Nikt go nie chcial i kosztowal 4 funciaki. Przyszlam do domu, wysmarowalam sie i przez kolejne tygodnie nie moglam uwierzyc, ze wlasnie znalazlam idealna baze pod mineraly! Na niczym nie wygladaly tak dobrze! No i blizej konca butelki wyguglalam ile to cudo kosztuje. Bagatela 30 elzbiet Jak nie urok to sraczka... Ale wracajac do tematu. Otoz siedzialam dzisiaj na iherbie i pobuszowalam tez lokalnie po sklepach w poszukiwaniu aloesu. Jako ze kasy nie mam, wiec nic nie kupilam ale... Znalazlam jeden taki aloes z wypasionym skladem, lepszym od Aubrey. Cena dwa razy wieksza no ale opakowanie rowniez wiec suma sumarum wychodzi na to samo. Co sadzicie?
http://www.iherb.com/Aloe-Life-Inter...oz-227-g/43333
Sklad ma niezly. Mam tylko pytanie: czym mozna taki aloes jeszcze 'podrasowac'? Kwasem hialuronowym? Czyms innym?

Znalazlam jeszcze taki, tyle ze nie ma w skladzie alantoiny i pantenolu, ma za to zielona herbate i ogorek:
http://www.iherb.com/Dr-Mercola-Natu...z-236-ml/39996
Ten pierwszy wydaje się wiarygodniejszy, podają ilość aloesu, prawie 100%, ale też piszą, że to aloes z całego liścia, a lepszy byłby sam miąższ. Myślę jednak, że można znaleźć tańszy np Eubiony, Equilibry, czy Omia. Nie sugeruj się też pojemnością, chyba, że ma Ci posłużyć do całego ciała też i włosów. Z reguły termin ważności takiego aloesu jest króciutki, pół roku. Poza tym aloes bywa uczulający, więc naprawdę nie ma sensu na początek kupować dużej pojemności.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
a nie wydaje Ci się, że xantan gum tam niepotrzebnie wrzucili? ja od kosmetyków za taką cenę wymagam jednak więcej (oto właśnie źródło wszystkich moich kosmetycznych frustracji - nadmierne wymagania
Ale to taka naturalna substancja wiążąca, kojarzę, że nieszkodliwa, a dzięki niej kosmetyk się nie rozwarstwia. To jeden z łagodniejszych, chyba? emulgatorów

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2014-01-04 o 12:35
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:13   #4097
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Wspaniala kolekcja!!! Mnie zainteresowaly podklady w plynie i mineralne. Jak sie zachowuja? Ktory lubisz najbardziej?[COLOR="Silver"]
Podkład Alva na mnie nie leży, zmuszałam się nakładania, bo rolował się niemiłosiernie. Za to 100% pure leży jak należy Dobrze kryje, można nawet maskę sobie zrobić, gdy za dużo się nałoży. Czoło i nos też się po nim świecą, ale po zmatowieniu znowu jest pięknie.
Z podkładem Lily Lolo dałam sobie spokój, wchodzi w pory, zmarszczki, noszenie od rana do wieczora odpada, bo jakoś się ściera, może to wina użytego kremu, albo nieumiejętnego nakładania.

Miałam na myśli krem Pukka.

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

o ja cie. jestem pod wrażeniem
dziękuję, a ja pamiętam zapierające oddech zdjęcia wnętrza Twojej szafy

---------- Dopisano o 15:13 ---------- Poprzedni post napisano o 14:36 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44417960]Mnie najbardziej interesuje stylizacja i pielęgnacja pod kątem zwiększenia objętości, a nawet ilości (baby hair ) oraz zmniejszenia przetłuszczu, bo na skręt przy tej długości raczej nie mam szans, chociaż dzisiaj znalazłam dwa kręcone siwusy i zachodzę w głowę, co to może oznaczać Muszę kiedyś wejść na tego iherba i zrobić jakieś głębsze rozeznanie
Olejek Pai też mam (już drugie opakowanie)- bardzo mi pasuje, ale ja mam mieszaną naczyniową, więc nie wiem, jak u Ciebie zadziała; mnie nie zapchał w strefie T- on jest wyjątkowy, bo z nasion i owoców zarazem, a ponadto pozyskiwany metodą CO2, co podobno daje największą koncentrację składników http://ecocentryk.pl/pai-rewitalizujacy-olejek-z-wyciagu-z-dzikiej-rozy-o_l_136.htm
Mała próbeczka dla zaspokojenia ciekawości na pewno Ci nie zaszkodzi , więc Ci podeślę razem z innymi [/QUOTE]

Próbowałaś może dodawać do szamponu olejek eteryczny (rozmarynowy, cytrynowy, herbaciany)? U mnie to trochę pomaga, skończyłam niedawno olejek rozmarynowy, teraz spróbuję paczulowego.

A gdzie kupiłaś/dostałaś miniaturki Farfalla?
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:34   #4098
mlodziudka85
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 1 329
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44418850]Chodzi o ten ruski, czy jakiś jeszcze inny np. ten http://www.biomania.pl/naturanle-kos...owy-100ml.html[/QUOTE]


NEVSKAYA KORONA, ale nie mogę podlinkować, no nigdzie nie widzę
mlodziudka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 13:53   #4099
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość

Próbowałaś może dodawać do szamponu olejek eteryczny (rozmarynowy, cytrynowy, herbaciany)? U mnie to trochę pomaga, skończyłam niedawno olejek rozmarynowy, teraz spróbuję paczulowego.

A gdzie kupiłaś/dostałaś miniaturki Farfalla?
Nie próbowałam, ale mam teraz szampon rozmarynowy Andalou i w nim pokładam dużą nadzieję oraz ten szampon http://minejo.home.pl/pl/p/ZIELONE-LABORATORIUM-Szampon-Aromaterapeutyczny-z-Olejkami-Eterycznymi/438,
w którym zawartość olejków eterycznych jest tak duża, że czasami nie mam wręcz ochoty go użyć ...

Miniaturki Farfalla kupowałam kiedyś na natura24.pl i widzę, że znów są dostępne http://www.natura24.pl/manufacturer/farfalla w takich fajnych bawełnianych kosmetyczkach- część poszło na prezenty, a sama próbowałam wody do ciała, ale zapach, choć fajny, to bardzo nietrwały...

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-04 o 13:58
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-04, 14:06   #4100
Kretka666
Zakorzenienie
 
Avatar Kretka666
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 22 332
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

mhm, możesz coś więcej o serum z BU napisać? Zastanawiam się właśnie nad nim, czy jako "krem" na dzień wystarczy (samo lub z HA)? Czy to takie lekkie serum pod krem?
__________________
Mydła, oleje, no poo
Kretka666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:20   #4101
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44421025]Miałam tylko zestaw próbek z minejo, ale koloru nie mogłam dopasować (ja jestem neutralna raczej plus naczyniowe policzki) i świeciłam się po nim, ale niektóre dziewczyny były chyba zadowolone, z tego co pamiętam
Edit.- przypomniałam sobie, że mam próbkę podkładu Living Nature od EmiliDz.- pure sand; kolor dla mnie za żółty, a ponieważ ja nakładam podkład głównie na policzki, które są trochę suche, wrażliwe i naczyniowe, to dla mnie jednak będzie za "suchy" (stąd pewnie to świecenie, bo nawilżenie było niewystarczające, mimo, że zawsze używam serum i/lub kremu pod podkład, a w przypadku podkładów innych firm np. So Bio nic takiego się nie dzieje) i w dodatku trzeba go szybko nakładać, ponieważ zaraz zasycha
A o jakim kremie pod minerały piszesz?

Ten pierwszy zalinkowany aloes jest z całego liścia wyciskany, a nie z samego miąższu- wg niektórych opinii jest więc nieco gorszej jakości i może uczulać [/QUOTE]

Dzieki za recenzje. Szkoda, ze nie mozna tych kosmetykow przetestowac w drogerii chocby. Nie byloby takiego problemu z kupowaniem. W Krakowie ponoc mozna kupic stacjonarnie ten podklad So Bio wiec kiedy odwiedze rodzicow zagladne do sklepu i obadam.

Moj ideal pod mineraly to QSkin DNA Day Cream http://www.beflattered.com/Skincare/...Day-Cream.aspx. Nie kupowalam w tym sklepie ale nie moge znalesc za wiele miejsc gdzie on wogole jest. Zachowuje sie jak filtr naturalny z kremem i odrobina pigmentu. Pigment jest zbedny, bo choc za ciemny to mineraly pokrywaja go zupelnie. Solo krem nie wyglada jak podklad ani troche. Nie wiem wiec po co dodali tam pigmentu. Wiem ze ma filtry naturalne i skladniki pielegnujace. Jednak to jak zachowuja sie na nim mineraly mnie ekscytuje. Jest troche lepki po nalozeniu, wiec zapewnia doskonala przyczepnosc mineralom no i przefluza trwalosc. Sadze ze niedlugo nie bedzie go mozna nigdzie dostac, bo znika powoli ze sklepow online ;( Taki moj zas.rany los

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Ten pierwszy wydaje się wiarygodniejszy, podają ilość aloesu, prawie 100%, ale też piszą, że to aloes z całego liścia, a lepszy byłby sam miąższ. Myślę jednak, że można znaleźć tańszy np Eubiony, Equilibry, czy Omia. Nie sugeruj się też pojemnością, chyba, że ma Ci posłużyć do całego ciała też i włosów. Z reguły termin ważności takiego aloesu jest króciutki, pół roku. Poza tym aloes bywa uczulający, więc naprawdę nie ma sensu na początek kupować dużej pojemności.



Ale to taka naturalna substancja wiążąca, kojarzę, że nieszkodliwa, a dzięki niej kosmetyk się nie rozwarstwia. To jeden z łagodniejszych, chyba? emulgatorów
Dzieki za porady. Bede grzebac dalej zatem

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------

Cytat:
Napisane przez sylwiusaka Pokaż wiadomość
Podkład Alva na mnie nie leży, zmuszałam się nakładania, bo rolował się niemiłosiernie. Za to 100% pure leży jak należy Dobrze kryje, można nawet maskę sobie zrobić, gdy za dużo się nałoży. Czoło i nos też się po nim świecą, ale po zmatowieniu znowu jest pięknie.
Z podkładem Lily Lolo dałam sobie spokój, wchodzi w pory, zmarszczki, noszenie od rana do wieczora odpada, bo jakoś się ściera, może to wina użytego kremu, albo nieumiejętnego nakładania.

Miałam na myśli krem Pukka.
Musze sie tym 100% pure zainteresowac zatem. Na tlustym kremie mineraly nigdy nie beda lezaly tak jak trzeba. Sprobuj na dobrej jakosci filtrze matujacym (zawierajacym w sobie de facto czesc tych samych mineralow) lub jakims serum sciagajacym. Ja ostatnio przeprowadzilam eksperyment i nalozylam mocno kryjacy podklad Lumiere Flawless Face na twarz po uprzednim nalozeniu kolagenu naturalnego (taka ma zelowa konsystencje). Mocno mi to sciaga cala twarz ale przez to tak ciezki podklad ma mbiejsza przyczepnosc, nie wchodzi tak w pory i generalnie da sie jakosc nosic przez dzien. Poprubuj tez moze z jakims serum beztluszczowym.
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:29   #4102
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Z okazji nowego roku
- balsam do ciała herbfarmacy (była na iwos wyprzedaż, nie mogłam nie kupić!)
- tymiankowy zel do mycia twarzy sylveco (rumiankowy się kończy, oby ten był równie dobry)
- brzozowy krem do twarzy sylveco (na prezent)
- kojący balsam do ciała sylveco (nowa wersja w nowej pojemnosci)
- organic shop balsam truskawkowy (zapach )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg blog 710.jpg (147,9 KB, 28 załadowań)
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:35   #4103
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Dzieki za recenzje. Szkoda, ze nie mozna tych kosmetykow przetestowac w drogerii chocby. Nie byloby takiego problemu z kupowaniem. W Krakowie ponoc mozna kupic stacjonarnie ten podklad So Bio wiec kiedy odwiedze rodzicow zagladne do sklepu i obadam.

Moj ideal pod mineraly to QSkin DNA Day Cream http://www.beflattered.com/Skincare/...Day-Cream.aspx. Nie kupowalam w tym sklepie ale nie moge znalesc za wiele miejsc gdzie on wogole jest. Zachowuje sie jak filtr naturalny z kremem i odrobina pigmentu. Pigment jest zbedny, bo choc za ciemny to mineraly pokrywaja go zupelnie. Solo krem nie wyglada jak podklad ani troche. Nie wiem wiec po co dodali tam pigmentu. Wiem ze ma filtry naturalne i skladniki pielegnujace. Jednak to jak zachowuja sie na nim mineraly mnie ekscytuje. Jest troche lepki po nalozeniu, wiec zapewnia doskonala przyczepnosc mineralom no i przefluza trwalosc. Sadze ze niedlugo nie bedzie go mozna nigdzie dostac, bo znika powoli ze sklepow online ;( Taki moj zas.rany los

---------- Dopisano o 16:14 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------



Dzieki za porady. Bede grzebac dalej zatem

Sent from my GT-N7100 using Tapatalk

---------- Dopisano o 16:20 ---------- Poprzedni post napisano o 16:14 ----------



Musze sie tym 100% pure zainteresowac zatem. Na tlustym kremie mineraly nigdy nie beda lezaly tak jak trzeba. Sprobuj na dobrej jakosci filtrze matujacym (zawierajacym w sobie de facto czesc tych samych mineralow) lub jakims serum sciagajacym. Ja ostatnio przeprowadzilam eksperyment i nalozylam mocno kryjacy podklad Lumiere Flawless Face na twarz po uprzednim nalozeniu kolagenu naturalnego (taka ma zelowa konsystencje). Mocno mi to sciaga cala twarz ale przez to tak ciezki podklad ma mbiejsza przyczepnosc, nie wchodzi tak w pory i generalnie da sie jakosc nosic przez dzien. Poprubuj tez moze z jakims serum beztluszczowym.
Zobacz sobie Living Nature na minejo- zostały 2 kolory po 15 zł;- może któryś z nich będzie Ci pasował (z tego, co wiem, to pure fawn wpada w pomarańcz, ale po rozsmarowaniu nadaje taki zdrowy odcień cerze)
100% Pure ma właśnie fajny primer pod makijaż - mam tylko próbkę i wygląda jak silikonowa baza; fajnie zwiększa przyczepność podkładu

Edytowane przez 9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Czas edycji: 2014-01-04 o 14:39
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:41   #4104
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44425161]Zobacz sobie Living Nature na minejo- zostały 2 kolory po 15 zł;- może któryś z nich będzie Ci pasował
100% Pure ma właśnie fajny primer pod makijaż - mam tylko próbkę i wygląda jak silikonowa baza; fajnie zwiększa przyczepność podkładu [/QUOTE]

Teraz to zadne promocje nic mi nie dadza bo i tak kasy nie mam ;( Obczaja co maja zatem w 100%Pure bo dobrze znalesc cos fajnego pod mineraly. Chwale tez sobie bardzo jesli chodzi o baze pod mineraly filtr Live Live, tyle ze on wchlania sie do zupelnego matu wiec nie ma tej lepkosci ktora jest tutaj tak wskazana. Co w nim lubie to to ze kompletnie nie pobiela bo ma zmikronizowane czasteczki tlenkow. Trzeba nauczyc sie nim poslugiwac tylko ale napewno kupie go ponownie.
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...nge-7-oz/20563
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:50   #4105
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

la songerie, na moje smrodliwe pachy deo madary byl stanoczo za slaby. hauschka za to radzila sobie lepiej niz rexona 48h

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:55   #4106
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Teraz to zadne promocje nic mi nie dadza bo i tak kasy nie mam ;( Obczaja co maja zatem w 100%Pure bo dobrze znalesc cos fajnego pod mineraly. Chwale tez sobie bardzo jesli chodzi o baze pod mineraly filtr Live Live, tyle ze on wchlania sie do zupelnego matu wiec nie ma tej lepkosci ktora jest tutaj tak wskazana. Co w nim lubie to to ze kompletnie nie pobiela bo ma zmikronizowane czasteczki tlenkow. Trzeba nauczyc sie nim poslugiwac tylko ale napewno kupie go ponownie.
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...nge-7-oz/20563
Fajny filtr wynalazłaś
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 14:57   #4107
sylwiusaka
Zadomowienie
 
Avatar sylwiusaka
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 1 057
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44424397]Nie próbowałam, ale mam teraz szampon rozmarynowy Andalou i w nim pokładam dużą nadzieję oraz ten szampon http://minejo.home.pl/pl/p/ZIELONE-LABORATORIUM-Szampon-Aromaterapeutyczny-z-Olejkami-Eterycznymi/438,
w którym zawartość olejków eterycznych jest tak duża, że czasami nie mam wręcz ochoty go użyć ...

Miniaturki Farfalla kupowałam kiedyś na natura24.pl i widzę, że znów są dostępne http://www.natura24.pl/manufacturer/farfalla w takich fajnych bawełnianych kosmetyczkach- część poszło na prezenty, a sama próbowałam wody do ciała, ale zapach, choć fajny, to bardzo nietrwały...[/QUOTE]

Miałam ten szampon rozmarynowy, moje włosy za bardzo przesuszał, nie mogłam rozczesać i źle się układały, z tym, że ja mam dziwne włosy, raz ładnie falują, a następnym puszą. Początkowo super sprawdzał się zarówno na skórę, jak i na długość szampon z glinką Luvos, ale przy drugim opakowaniu zbuntowały się.

Dzięki, jakby co, to zostanie fajna kosmetyczka

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość

Musze sie tym 100% pure zainteresowac zatem. Na tlustym kremie mineraly nigdy nie beda lezaly tak jak trzeba. Sprobuj na dobrej jakosci filtrze matujacym (zawierajacym w sobie de facto czesc tych samych mineralow) lub jakims serum sciagajacym. Ja ostatnio przeprowadzilam eksperyment i nalozylam mocno kryjacy podklad Lumiere Flawless Face na twarz po uprzednim nalozeniu kolagenu naturalnego (taka ma zelowa konsystencje). Mocno mi to sciaga cala twarz ale przez to tak ciezki podklad ma mbiejsza przyczepnosc, nie wchodzi tak w pory i generalnie da sie jakosc nosic przez dzien. Poprubuj tez moze z jakims serum beztluszczowym.
dzieki za porady, pewnie jeszcze popróbuję.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Z okazji nowego roku
- balsam do ciała herbfarmacy (była na iwos wyprzedaż, nie mogłam nie kupić!)
- tymiankowy zel do mycia twarzy sylveco (rumiankowy się kończy, oby ten był równie dobry)
- brzozowy krem do twarzy sylveco (na prezent)
- kojący balsam do ciała sylveco (nowa wersja w nowej pojemnosci)
- organic shop balsam truskawkowy (zapach )
mam ogromną ochotę na jeden i drugi
sylwiusaka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:03   #4108
la songerie
Rozeznanie
 
Avatar la songerie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 555
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
la songerie, na moje smrodliwe pachy deo madary byl stanoczo za slaby. hauschka za to radzila sobie lepiej niz rexona 48h

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zanotuje. Mnie juz nic nie chce pomagac. Wroce moze do krysztala i zobacze co sie stanie. A gdybym tak troche go potlukla i zalala woda w atomizerze dodajac kilka kropel olejku rozmarynowego i cytrusowego powiedzmy?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------

[1=9d7b7132c96a8dd7d39f4ca 1b65b4d26fef991fe_65a5443 115010;44425518]Fajny filtr wynalazłaś [/QUOTE]

Mam go juz od ponad dwoch lat i ciagle uzywam. Byl to moj pierwszy filtr kupiony na iherbie. Trafilam w dziesiatke bo stosunek pojemnosci i jakosci do ceny jest genialny. W miedzyczasie kupilam dr Mercola. O ile zapach i sklad jest cudowny to ten juz z kolei pobiela i to mocno. Latwo go natomiast wsmarowac zupelnie w skore choc i tak wyglada sie ciut trupio
__________________
Redhead and proud!
la songerie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:15   #4109
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 3 605
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Zanotuje. Mnie juz nic nie chce pomagac. Wroce moze do krysztala i zobacze co sie stanie. A gdybym tak troche go potlukla i zalala woda w atomizerze dodajac kilka kropel olejku rozmarynowego i cytrusowego powiedzmy?

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 17:01 ----------



Mam go juz od ponad dwoch lat i ciagle uzywam. Byl to moj pierwszy filtr kupiony na iherbie. Trafilam w dziesiatke bo stosunek pojemnosci i jakosci do ceny jest genialny. W miedzyczasie kupilam dr Mercola. O ile zapach i sklad jest cudowny to ten juz z kolei pobiela i to mocno. Latwo go natomiast wsmarowac zupelnie w skore choc i tak wyglada sie ciut trupio
Ten pomysł z potłuczonym kryształem Alepia już opatentowała- byłam w lekkim szoku, jak wyjęłam z paczki butelkę z kryształkami i przeczytałam na etykiecie, żeby nalać sobie do niej wody ; u mnie się nie sprawdził, bo te mniejsze kryształki pozatykały otwór od tej żyłki od sprayu i nic nie psikał , a poza tym w newralgicznych miejscach ałun na mnie nie działa- używam go tylko tak ogólnie na ciało, zwłaszcza latem
Jaka jest pojemność tego filtra, że taki wydajny
9d7b7132c96a8dd7d39f4ca1b65b4d26fef991fe_65a5443115010 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-01-04, 15:17   #4110
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ IX

Cytat:
Napisane przez la songerie Pokaż wiadomość
Teraz to zadne promocje nic mi nie dadza bo i tak kasy nie mam ;( Obczaja co maja zatem w 100%Pure bo dobrze znalesc cos fajnego pod mineraly. Chwale tez sobie bardzo jesli chodzi o baze pod mineraly filtr Live Live, tyle ze on wchlania sie do zupelnego matu wiec nie ma tej lepkosci ktora jest tutaj tak wskazana. Co w nim lubie to to ze kompletnie nie pobiela bo ma zmikronizowane czasteczki tlenkow. Trzeba nauczyc sie nim poslugiwac tylko ale napewno kupie go ponownie.
http://www.iherb.com/Live-Live-Organ...nge-7-oz/20563
O mialam ten filtrMial swietny zapachU mnie nie sprawdzil sie do twarzy wiec zuzylam do ciala-byl bardzo wydajny
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-27 13:18:24


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:07.