Wasze historie z trądzikiem - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-01-29, 11:04   #1
annelika89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1

Wasze historie z trądzikiem


Cześć. Leczę się na trądzik 10 lat, obecnie mam już 18 lat. Miałam już robione antybiogramy, które miały wykryć jaką bakterie mam w skórze. Mnostwo antybiotykow. Potem w koncu pomogl tetrarysal. Skóra byłą piękna (może 1 pryszcz na miesiac) przez cały rok. Aż nagle w tym tygodniu wszystko się nawróciło. Tak po prostu. A jakie są wasze historie? Udało się wam wyleczyc trądzik? Jak długo się leczycie?
annelika89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-01-29, 11:29   #2
Fuxia83
Zadomowienie
 
Avatar Fuxia83
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 1 598
Dot.: Wasze historie z trądzikiem

8 lat to jak dla mnie krótko bo ja sie mecze juz z 13 lat :/
w sumie to raz jest super raz gorzej, juz od dwoch lat bylo super i myslalam ze z tego wyrosłam ze sie wyleczyłam a tu nagle znowu i 3 miesiace znowu mam trądzik, a dodatkowo biore tabletki antykoncepcyjne ktore mi ten tradzik strasznie zaostrzyły, ale juz koniec z nimi, mam nadzieje ze teraz bedzie juz lepiej

Wejdz na wątek domowe sposoby na trądzik tam jest mase różnych przepisów które naprawde pomagają
Fuxia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-07-05, 18:10   #3
patusia19913
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 2
Dot.: Wasze historie z trądzikiem

Hejka!! A przez ile miesięcy brałas Tetrarysal?? Trądzik mógł znowu powrócić jeśli nie zmniejszałaś dawki antybiotyku...Moja Pani Dermatolog przepisała mi Tetrarysal.Brałam go przez 5 miesięcy: przez pierwsze cztery miesiące po 2 tabletki na dobę i oczywiście leki ochronne chyba to był Fluconazole, w piątym miesiącu leczenia brałam już jedną tabletkę na dobę, a w ostatnich 2 tygodniach kuracji jedną tabletkę na 2 dni i ochronny Mycosyst. Oprócz tego pani Dermatolog przepisała mi Zineryt oraz Skinoren na blizny i polecila mi krem Effaclar K La Roche Posay<stosuje go dopiero tydzień a już mi sie przebarwienia trochę spłyciły>.Kuracja antybiotykiem kończy mi się 16 lipca.Mam nadzieję,ze trądzik już nigdy nie powróci. A we wrześniu wybieram sie na mikrodermabrazje lub kwas pirogronowy bo mam troche przebarwien i male blizny,,,,mam nadzieje ze po kilku zabiegach znikna na dobre!! PS.POlecam Ci ten krem La Roche Posay jesst naprawde swietny ale stosuj go tylko na noc....bo mozesz sie w dzien przebarwien nabawic..Buzka
patusia19913 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:19.