Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Zdrowie ogólnie

Notka

Zdrowie ogólnie W tym miejscu rozmawiamy o zdrowiu: od profilaktyki po sposoby leczenia. Porada uzyskana na forum nie zastępuje wizyty u lekarza, ma funkcję informacyjną!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-09-22, 11:07   #301
kasiakolasinska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Najlepszy dentysta z jakim się dotąd spotkałam w Wawie to Esthe Dent na Grójeckiej. Nikt jeszcze nie zachowywał się wobec mnie tak profesjonalnie- był ze mną szczery i świetnie wykonywał swoją pracę.
kasiakolasinska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-09-24, 17:57   #302
Gaudencja
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 100
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Jeżeli potrzebujesz lekarza stomatologa do leczenia protetycznego, to zdecydowanie polecam Ci w Warszawie Hippolit, Moja mama ostatnio robiła u nich implanty i była bardzo zadowolona.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-02 o 06:22 Powód: link
Gaudencja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-03, 23:03   #303
Kiokami
Przyczajenie
 
Avatar Kiokami
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 9
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Trochę na fali innego mojego wpisu o dobrym stomatologu, mogę z całego serca polecić Wam dr Leszka Kozłowskiego z Dentokliniki . Dla mnie to mistrz w swoim fachu. To właśnie pan doktor zaproponował mi takie cudo jak sedacja wziewna (jestem typowym dentofobem - boję się już na samą myśl o wizycie, zdarzyło mi się nawet popłakać na fotelu podczas najzwyklejszego plombowania). A u dr Kozłowskiego zaliczam prawdziwy odlot - ja sobie spokojnie ucinam coś w stylu drzemki, a pan doktor w tym czasie naprawia co trzeba. Robiłam tam już dwie plomby - wypełnienia są doskonale dopasowane kolorystycznie do mojego naturalnego koloru zębów i są tak wypracowane, że na pierwszy rzut oka w ogóle nie widać, że to plomba Dla mnie numer 1!

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2018-02-02 o 06:23 Powód: link
Kiokami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 08:01   #304
milenka321
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

myślę że ile osób tyle opini. Ja mogę polecić dr muszyńską, przyjmuje w candeo. Ceny tradycyjne, jak wszędzie ale mega porządnie, już nie raz się przekonałam że na zdrowiu nie należy oszczędzać
milenka321 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 10:55   #305
DorisSzoris
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cześć. A czy ktoś w Was był kiedyś u dentysty za granicą? Ja mam ogólny problem z zębami, myślę takim kompleksowym leczeniu. Byłam w renomowanym niby gabinecie, tylko rozgrzebali wszystko i skasowali niewiarygodną sumę. Zastanawiam się nad tym, żeby spróbować nareperować uśmiech gdzieś, gdzie entyści się starają i nie biorą jakichś drenujących konto sum. Ciotka poleca mi Ukrainę albo Mołdawię, ciekawy kierunek Wiem, że ludzie jeżdżą do Czech, ale czytałam bardzo różne opinie. Ukraina też jakoś nie przyciąga. Może rzeczywiście ta Mołdawia.... Ciekawy kraj, ostatnio się o nim dużo pisz e tu i ówdzie. I przewija się temat leczenia zębów właśnie tam, podobno z Zachodniej Europy i Izraela przyjeżdża tam masa ludzi, wstawiają sobie implanty, protezy - i wszystko w dobrej jakości a ceny jeszcze wschodnioeuropejskie, czyli dla nas całkiem niskie. Co o tym myślicie?
DorisSzoris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-25, 10:56   #306
koralina77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Mogę Ci polecić Gabinet Stomapol na Tarchominie. Miałam tam robione implanty, ale zakres ich usług jest naprawdę na światowym poziomie. Jest po prostu bardzo szeroki. Od najprostszych zabiegów po najtrudniejsze. Polecam!
koralina77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-29, 21:58   #307
esaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 33
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

W artodonto znajdziecie dobrych dentystów. Nie ma problemów z szybkim przyjęciem, leczenie przebiega sprawnie i bezbolesnie. A tak na marginesie to pierwszy raz byłam u dentysty, który do leczenia zębów używa lasera.
esaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-31, 13:52   #308
maciejewska103
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 21
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Na Powiślu pani Dominika Romanik. Ma gabinet na Radnej, nie pamiętam numeru tylko. Jest stomatologiem i ortodontą, więc to bardzo duży plus, jak ktoś chce nie tylko wyleczyć zęby, ale też mieć ładny, równy zgryz. Przyjemna i kompetentna osoba, warto umówić się na wizytę.
maciejewska103 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 01:04   #309
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Mi będąc na weekend u siostry w Lbn, wypadła plomba. Musiałam na szybko znaleźć dobrego dentystę, który przyjmie mnie, naprawi uszkodzenie i nie zrobi przy tym krzywyd. Jako, że jestem dentofobem, stres był ogromny. Siostra poleciła mi dental, byłam mega zadowolona z wizyty, bo wszystko udało się załatwić zupełnie bezbolesnie.
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-12, 18:09   #310
myalina
Przyczajenie
 
Avatar myalina
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Poszukuję dobrego stomatologa chirurga w Poznaniu, mam do usunięcia bardzo źle leżące ósemki.
myalina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 10:46   #311
KamilNowakK
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 1
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Pewnie jest tego trochę w Warszawie. Wszystkich gabinetów nie przeszedłem, bo nie da rady, ale w kilku byłem i mnie najbardziej przypadł do gustu Stomapol. Mają tam dobre podejście do takiego stomatologicznego wrażliwca jak ja.
KamilNowakK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-11-15, 20:01   #312
karolinka_brz
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Nie tylko dobry ale najlepszy dentysta w Warszawie do doktor Kozłowski z Dentokliniki. Miałam dość poważny ubytek w zębie - skruszona dwójka... Był to mój życiowy dramat, myślałam że do końca życia nawet po nadbudowie będzie to widoczne. Szczęśliwie trafiłam na Świetlików i od 3 lat jestem ich stałą klientką. Ząb "dosztukowany" perfekcyjnie, poza tym robiłam tam też leczenie kanałowe, które wykonują pod mikroskopem.
karolinka_brz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-26, 09:58   #313
Afojack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 35
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Wielu lekarzy polecacie, ja nie wiem czy mam takiego pecha czy co, ale większość stomatologów, na których trafiałam była porażką. W jednym gabinecie tak lekarz mi leczył ząb, że uszkodził ten obok, no po prostu tragedia! Teraz chodzę do Provital, do dr Gurniak, która jest chyba jedynym kompetentnym stomatologiem w Warszawie (w każdym razie na podstawie moich doświadczeń). Udało się do ładu doprowadzić te moje dwa biedne zęby, reszta jest pod stałą kontrolą, na RTG nic nie widać więc robię takie mentalne podskoki radości
__________________
Niemała mądrość mądrze mówić, lecz największa - mądrze czynić
Afojack jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-05, 17:57   #314
Piotrek_86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 12
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Jeśli ktoś szuka w Kielcach to mogę z czystym sumieniem polecić dentystę-chirurga Leszek Zimny. Fachowo i miło.
Piotrek_86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-07, 20:58   #315
Hanka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 49
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

A w Dentalu byłaś? Jeśli zalezy Ci na dokładnym leczeniu, to warto tam zajrzeć, bo leczą pod mikroskopem.Mają też dobrego ortodontę jeśi ktoś poszukuje. Cenowo też wychodzi atrakcyjnie.
Hanka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-14, 17:38   #316
piotr1256
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 2
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

W Lublinie mogę wam polecić klinikę Aldent. Kilku stomatologów zaliczyłem, zanim trafiłem do nich. Jestem bardzo zadowolony z jakości świadczonych usług w tej klinice.
piotr1256 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-12-22, 09:09   #317
santomorico
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 8
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ja szczególnie polecam panią Beatę Świątkowską. Można znaleźć ją w wyszukiwarce Google po wpisaniu implanty kraków.
santomorico jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-11, 08:31   #318
chlib
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 1
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Jeśli ktoś szuka dobrego dentysty w Zielonej Górze, to polecam Den Med i dr Monikę Łanicką. Dzięki niej nie boję się już chodzić do dentysty i systematycznie leczę moje zęby.
chlib jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-01-31, 17:52   #319
Katrinka8
Raczkowanie
 
Avatar Katrinka8
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 56
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

ja mam zaufaną doktorkę - Romanik (Warszawa - Powiśle). Miła, fachowa. Byłam na kilku wizytach i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak coś pisać priv, mogę podać namiary
__________________
What goes around comes around
Katrinka8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-04, 17:40   #320
leBlanc
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 39
paradontoza dobry gabinet

Witam, mam problem z dziąsłami, szukam dobrego gabinetu który się specjalizuje w chorobach przyzębia, chodzi mi głównie o lasery które ponoć można zregenerować resecje dziąseł
leBlanc jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 17:35   #321
agahuk
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Moja mama ostatnio miała wstawiane implanty dwójki i czwórki. Wszystko ładnie się przyjęło, a gabinet gdzie to robiła mieścti się na ulicy Myśliborskiej 18.
agahuk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-21, 07:54   #322
Inka1982
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 268
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez Katrinka8 Pokaż wiadomość
ja mam zaufaną doktorkę - Romanik (Warszawa - Powiśle). Miła, fachowa. Byłam na kilku wizytach i nie mam żadnych zastrzeżeń. Jak coś pisać priv, mogę podać namiary
Bardzo możliwe, że się kiedyś minęłyśmy.
Inka1982 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-19, 16:56   #323
MaestroKafe
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 4
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Niestety w Warszawie nie znam nikogo takiego :P
MaestroKafe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-29, 09:27   #324
Marzena_j
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 7
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

nie będziesz pierwszą osobą, której polecę Dentala z Lublina. Stomatolodzy są tam naprawdę delikatni i cierpliwi. Starają się jak najlepiej pomóc swoim pacjentom, nie chcą niczego przyspieszyć. Mi zawsze pomagała wizyta u nich.
Marzena_j jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-06, 19:15   #325
Lukrecja797
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-05
Wiadomości: 2
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

esthedent zdecydowanie!
Lukrecja797 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 10:10   #326
Kalmartyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Jeżeli chodzi o Warszawę od siebie zdecydowanie mogę polecić przychodnię <ciach reklama>. Chodzę tam od roku do dentysty i jestem bardzo zadowolona z usług. Z terminami też nie ma problemów, jest bardzo krótki czas oczekiwania. Dodatkowo mają naprawdę profesjonalny i nowoczesny sprzęt więc wiem, że z moimi zębami nie stanie się nic strasznego ;P

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-21 o 14:43 Powód: reklama
Kalmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-06-18, 11:19   #327
Kalmartyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 6
Dot.: Dobry dentysta w Warszawie

Zdecydowanie warto odwiedzić przychodnię <ciach reklama>. Ja z moimi zębami zawsze do nich chodzę i póki co nie mogę narzekać. Bardzo krótki okres czekania na termin. Dodatkowo Panie z recepcji sa naprawdę sympatyczne więc nie ma problemu z umówieniem się. Co do samych stomatologów to profesjonaliści, którzy naprawdę wiedzą jak podejść do pacjenta.

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2018-06-21 o 14:43 Powód: reklama
Kalmartyna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 08:38   #328
TakaAnitka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-08
Wiadomości: 7
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Ciężko trafić na dobrego dentystę. Gabinetów jest mnóstwo ale jakośc różna. Najlepiej skorzystać z dentysty z polecenia. Mi kolezanka poleciła doktor Świątkowską xxx i faktycznie to trafny wybór. Zęby leczy bardzo precyzyjnie i całkowicie bezboleśnie.

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-21 o 13:22 Powód: Link.
TakaAnitka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-09-13, 12:09   #329
Moniax3x3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 4
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

A co sądzicie o IdeaMed? xxx
Muszę wyrównać trochę zęby i koleżanka poleciła mi właśnie tego dentystę w Lublinie. Sama była i efekt jest świetny, dobrze jej doradzili

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2018-09-21 o 13:22 Powód: Link.
Moniax3x3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-10-18, 09:08   #330
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Szukam dentysty / proszę o polecenie lekarza stomatologa / ZBIORCZY

Mieszkam na Mokotowie, więc sama szukałam przychodni niedaleko domu, pewnie wiele z was robi tak samo. Wcześniej dojeżdżałam na Młociny do stomatologa, ale koleżanka poleciła mi przychodnię gdzie chodzi i jest zadowolona w sumie ze wszystkich usług (a miała już leczenie kanałowe pod mikroskopem, robiła korony, wybielała zęby, generalnie zaprawiona już jest w takich rzeczach i się orientuje). W Medykusie leczę ubytki, ale bardzo przydało mi się też to, że mają na miejscu chirurga, więc przy moim problemie z zębem mądrości nie musiałam nikogo szukać na mieście. Generalnie lubię tę placówkę za to, że mają interdyscyplinarne podejście do pacjenta i nie boją się trudnych problemów.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Zdrowie ogólnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-01 15:38:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:50.