Bratek- wątek zbiorczy- herbata, tabletki, zioła, oczyszczanie, trądzik - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-09-15, 19:57   #61
be
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 37
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Ja tez mam pytanie do Smoczycy Czy moglabys cos wiecej napisac o tym peelingu ultradzwiękowym? czy sama stosowalas te forme oczyszczania cery i jakie zaobserwowalas efekty?
be jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 20:16   #62
Lazy_Morning
Wtajemniczenie
 
Avatar Lazy_Morning
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 631
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Właśnie zaczęłam pić to zielsko w ramach kampanii odtoksyczniającej (problemów z cerą nie mam, ale ostatnio częściej głowa boli itd.). Wg mnie smakuje "niby jak" trawa lub siano, z lekko słonawą nutką... Całkiem całkiem...
__________________
nie jestem
Lazy_Morning jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 21:18   #63
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Smoczyca napisał(a):
> Do Jeżyka - to co opisujesz, to zaskórniki zamknięte. nie jestem, jak już wspominałam zwolenniczką mechanicznego oczyszczania. Czyszczenie co miesiąc to zdecydowana przesada i każdy lekarz to potwierdzi. Jest dużo innych sposobów oczyszczania - wiem ze czasem trzeba powyduszać, no takie życie ale ja to bym się czyściła mechanicznie raz na pół roku, a oprócz tego zrobiła serię kwasów w gabinecie, chodziła na algi, peeling ultradzwiękowy.

Chyba poslucham twojej rady, bo dzisiaj bylem i kosmetyczka w sumie fuche odwalila prawie nic mi nie oczyscila, a wziela 120 zeta. To juz zreszta nie pierwszy raz jak sie zawiodlem..

> Jezyku - nie radzę sugerować się zdjęciami, naprawdę. Spróbuj do mycia stosować delikatny żel z granulkami (ja polecam Neutrogenę Visibly Refined), robić co 3 dni delikatny peeling (nie masz problemów z naczynkami?), dwa razy w tygodniu glinka zielona. Na noc chętnie jakiś delikatnie złuszczający kremik z kwasami.

- No ja wiem, ze te twarzyczki z ulotek sa dalekie od rzeczywistosci, ale jednak... na wyobraznie to dziala, i to nie slabo Wskazowki wezme pod uwage, dzieki z naczynkami nie mam na szczescie zadnych problemow, w ogole nie wiem czy faceci miewaja? Ale jak mi nie dokucza to i tak wszystko jedno Kwasow sie troche boje, glownie chodzi o ta ochrone przeciwsloneczna, nie wiem na co sie zdecydowac a poza tym nie chce za duzo wrzucac na twarz :/ w ogole kupilem ostatnio emulsje z Shiseido Men, wspaniale matuje a poza tym przymyka pory, moze troche poprawi skore..

> Pozdrawiam

Ja rowniez
Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 21:38   #64
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Aga napisał(a):
> A ja mam pytanie do Ciebie Smoczyco, czy mogę używać bervoxylu, acne-dermu i jednoczesnie jakiegoś kremu złuszczającego z kwasami??
> Aga

Ej Aga nie przesadzaj! Przede wszystkim - albo Acne Derm to też krem z kwasem i złuszcza dosć silnie! Czyli albo Acne Derm, albo inny apteczny kremik z kwasem. Czy mozna kwas + Brevoxyl? No w zasadzie można, ale ja bym nie polecała jednocześnie - myślę że skutkiem będzie silne podrażnienie i zaczerwienie skóry. W końcu oba specyfiki mają działanie złuszczające, a tak naprawdę w nadmiarze nikomu to nie służy. Ja bym zrobiła tak - na noc Acne Derm (bądz inny krem z kwasami), w dzień pod zwykły krem z filtrem - brevoxyl
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 21:49   #65
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

be napisał(a):
> Ja tez mam pytanie do Smoczycy Czy moglabys cos wiecej napisac o tym peelingu ultradzwiękowym? czy sama stosowalas te forme oczyszczania cery i jakie zaobserwowalas efekty?

Osobiście to nie, bo nie znalazłam w moim mieście wiarygodnego gabinetu, gdzie mogłabym się temu poddać ja mam jedną kosmetyczkę, której ufam bezgranicznie, a ona nie przeprowadza takiego zabiegu. Ale troszkę poczytałam i wydaje mi się że warto, choć jakiś super fajerwerków nei należy się znów spodziewać
Beata pisała na forum o takim peelingu - wrzuć w wyszukiwarkę hasło "peeling kawitacyjny".
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 22:05   #66
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Ależ miewają, miewają, mężczyźni bardzo często mają spore problemy naczynkowe, które im się nasilają, bo np sięgają po alkohol albo nie unikają słonca - czytałam sporo o rosacea (trądziku różowatym), jest bardzo duzo zdjęć mężczyzn cierpiących na tę chorobę (chyba fotki są dość poglądowe, mężczyznom czasem w cięzkim stadium choroby w dość charakterystyczny sposób deformuje się twarz).

Jeżyk nie ma co się bac kwasów przy łagodnym kremie jak np Effaclar wystarczy jeden porządny lekki krem na dzień Iwostin 20 lub Hydraphase XL (nie są tłuste). Filtry właściwie zawsze warto stosować 0 tak naprawdę to jedyna przeciwzmarszczkowa rzecz, jedyne co może opóźnić starzenie no ale wiem że mając lat 19 jeszcze się nie myśli o zmarszczkach...

Nie znam wcale tej serii Shiseido dla facetów, mam wrażenie że mój M dostał ostatnio jakieś próbki, ale ja nie oblukałam. Czy ma w składzie alkohol? Jeśli ma działanie matujące, to uważaj, takie specyfiki często nadmiernie przesuszają skórę i stymulują tylko produkcję sebum - w efekcie buźka się bardziej błyszczy a i niedoskonałości więcej

Buziaki
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-09-15, 22:21   #67
Fiku-Jez
Raczkowanie
 
Avatar Fiku-Jez
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 307
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Smoczyca napisał(a):
> Jeżyk nie ma co się bac kwasów przy łagodnym kremie jak np Effaclar wystarczy jeden porządny lekki krem na dzień Iwostin 20 lub Hydraphase XL (nie są tłuste). Filtry właściwie zawsze warto stosować 0 tak naprawdę to jedyna przeciwzmarszczkowa rzecz, jedyne co może opóźnić starzenie no ale wiem że mając lat 19 jeszcze się nie myśli o zmarszczkach...

Hmm, zastanowie sie, zastanowie o zmarszczkach, mimo ze genetycznie mama dobre "zaplecze" mysle i wlasnie czytalem o filterkach ale nic nie moglem sobie znalezc. Przyznam za to, ze niedlugo bede szukac czegos nawilzajacego, a ze Hydraphase ma filtry nie wiedzialem, wiec postaram sie przetestowac!

> Nie znam wcale tej serii Shiseido dla facetów, mam wrażenie że mój M dostał ostatnio jakieś próbki, ale ja nie oblukałam. Czy ma w składzie alkohol? Jeśli ma działanie matujące, to uważaj, takie specyfiki często nadmiernie przesuszają skórę i stymulują tylko produkcję sebum - w efekcie buźka się bardziej błyszczy a i niedoskonałości więcej

Nie sprawdzalem skladu, ale mialem wczesniej dwie probki, wysuszac na pewno nie wysusza Ale tak czy owak o przesuszenie nie ma strachu, bo jak pisalem wczesniej szukam jakiegos dobrego nawilzacza + juz mam kupione serum rozswietlajace, i mimo ze to nie jest jego glowne zadanie nawilzac to pewnie tez zawsze costam wspomaga No i kontroluje swoja skore wiec jak zobacze nawet jakas drobna zmiane to bede od razu wolac o pomoc

Fiku-Jez jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2004-09-16, 10:42   #68
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 1 639
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Dzięki, tak pytam bo trochę sie naczytałam o kremach z kwasami wczoraj i się zastanawiałam Ale masz rację. lepiej nie przesadzać
Aga
1111c4b9c157e15532fa9e27a07e9b9b22376b0b_65935273b71bb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-13, 13:02   #69
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

no to ja przeczytałam tutaj kazdego komenta (ufff)no i tak..:P no ja tez pije droze od chyba hmm 3 dni no jeszcze nie zauwazylam rezultatow ani na + ani na-...bratka tez pije i mi smakuje chyba bede sie musiała jeszcze skusic na ta mieszanke czy cos tam czy mozna ja wszedze dostac???
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 08:03   #70
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

no to teraz ja. miewam problemy z cerą mimo wieku , jak wiele kobiet w dzisiejszych czasach. Problem nie jest makabryczny ani nawet powazny, niemniej jednak niemal stale mam cosik na twarzy - jeden dorodny wulkanik z tych czerwonych i bolących. Tez wpadlam na to by oczyscic organizm z toksyn. Bratek odpada, od wszelkich ziółek, a nawet od zielonej herbaty wykręca mnie na kilometr . Kurację drożdżową przeprowadziłam, ale wobec kontrowersji co do długosci jej stosowania, zaprzestałam nie chcąc narobic sobie jakiegoś problemu. Czy pomogła? hmmm, i tak i nie. Tzn najpierw bylo fajnie, potem wysyp, potem lepiej, ale wrócilam do stanu wyjsciowego. I kuracje przerwalam, moze trzeba bylo popic jeszcze troszkę. No i zdecydowalam sie: oczyszczanie organizamu z toksyn metodą "body detox", trąbią o niej juz od jakiegos czasu, a ze szybciej i przyjemniej to sie skusilam. Dla zainteresowanych www.body-detox.pl jestem po drugim zabiegu, wiec w sumie jeszcze efektów nie widac, jak sądzę, a to co niby widać to chyba efekt autosugestii. Wiążę z tą metodą duże nadzieje, jak i z faktem ze to toksyny są sprawcą mojego wulkanicznego problemiku zobaczymy.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 08:34   #71
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Ja wczoraj kupiłam bratki po 6 letniej przerwie. Tak samo jak Lazy_Morning moje pierwsze wrażenie, kiedy wypiłam bratki - słoma albo ugotowane skarpetki Teraz po tak długiej przerwie smak jest całkiem znośny. Kupiłam bratki, bo wczoraj zaszalałam strasznie ze słodkim. Pół kg czekldowych wafelków, kula lodów casatte + pół kremówki + polewa + rurki do tego. Miałam wczoraj zły dzieńi tak jakoś słodkim odreagowałam. Dziś już są rezultatu (u mnie po słodkim są natychmiastowe) Dziś obiecałam sobie, że nie tknę słodkiego i obym wytrzymała w postanowiniu. Strasznie niesprawiedliwe jest to że syfki wyskakują przez noc a usuwanie ich trwa nawet dwa miesiace U mnei sposób na ładną cere to ZERO sodkiego, zero chipsów ;( To jest nierealne, dlatgo zawsze coś mam na twarzy. Łykałam kiedyś drożdze w tabletkach, ale jestem na nie uczulona (wyskakuje mi wysypka na łokciach i kolanach). I picie dużej ilości wody mineralnej pomaga utrzymać ładny stan cery.
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-14, 13:17   #72
Ania_
Raczkowanie
 
Avatar Ania_
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 350
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Ile kosztuje taki zabieg BodyDetox?
Ania_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 13:51   #73
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

A w jakim czasie po zjedzeniu słodkiego może wystąpić "wysyp" na twarzy?
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 14:07   #74
Edii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 683
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

jeden zabieg trwa 30 min. kosztuje 50 zł, należy wziąć min. 5 zabiegów co drugi dzień.
__________________
Edii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 14:38   #75
hair
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 860
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Widze ze temat odzyl . Mam zamiar w ramach ogolnego oczyszczenia przejsc sie na saune (do tej pory nigdy nie bylam). Jesli ktos ma jakies doswiadczenia w tej sprawie to bardzo prosze o opinie . Od niedawna znow pije skrzyp i pokrzywe (paznokcie rosna mi po tym jak wsciekle). Na buzi zadnych niespodzianek ostatnio, robila mi sie w pewnych miejscach taka kaszka i duzo zaskornikow, wiec poratowalam sie Benzacne (zeszlo wciagu kilku dni i odpukac nie wraca ). Poza tym conajmniej trzy razy w tygodniu godzinny spacer i moja cera (nie chwalac sie jest jak nowa
hair jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 15:51   #76
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Gonia1 napisał(a):
> A w jakim czasie po zjedzeniu słodkiego może wystąpić "wysyp" na twarzy?

Gonia jak zjem porzadną dawkę słodkiego (zwłaszcza dużo czekolady, lodów) to praktycznie juz godzinę czy dwie po zjedzeniu czuję, że coś mi wyłazi. A na ogół to wypryski mam następnego dnia juz ;(
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 15:54   #77
koculek
Zakorzenienie
 
Avatar koculek
 
Zarejestrowany: 2003-09
Wiadomości: 3 054
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

>> Hair: Mam zamiar w ramach ogolnego oczyszczenia przejsc sie na saune

Chodziłam swego czasu, jak miałam karnet do fitnesu. Uwielbiałam parową Codziennie na 15 minut. Potem byłam cała nawilżona Za to po suchej (dwa razy byłam) wszystko mnei szczypało i miałam przesuszoną skórę
__________________
Przeznaczenie rozdaje karty, my tylko w nie gramy.
koculek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 16:32   #78
dorka78
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 42
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Hej Wizażanki Zaczynając ten wątek nie przypuszczałam, że wywołam taką lawinę odpowiedzi, ale to zainteresowanie bardzo cieszy Zaczęłam kurację oczyszczającą około 2 tygodnie temu. Kupiłam opakowanie bratka i sok z łopianu (nie wiedziałam, że łopian to poczciwy oset . Staram się stosować do zaleceń podanych na opakowaniu, tzn. braktek 2-3 razy dziennie plus łopianowy sok 2-3 razy dziennie po 2,5ml w niewielkiej ilości wody. Niestety jakiś tydzień temu zaczął się u mnie spodziewany wysyp pryszczy brrrr. Wysyp to znaczy jakies 2-3 małe nowe pryszcze na dzień. Mam nadzieję, że to się niedługo skończy, bo pryszcze to był dla mnie jak do tej pory problem prawie nie istniejący (moją zmorą są zaskórniki i tłusta cera). Kochane wizażanki, powiedzcie kiedy przestają wychodzić te cholerne pryszcze??? Jak długo mam jeszcze pić bratka?
dorka78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-10-14, 20:11   #79
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

koculek napisał(a):
> Gonia1 napisał(a):
> > A w jakim czasie po zjedzeniu słodkiego może wystąpić "wysyp" na twarzy?
>
> Gonia jak zjem porzadną dawkę słodkiego (zwłaszcza dużo czekolady, lodów) to praktycznie juz godzinę czy dwie po zjedzeniu czuję, że coś mi wyłazi. A na ogół to wypryski mam następnego dnia juz ;(

Aha, czyli to by znaczyło, że u mnie cera nie reaguje na słodkości.... Z jednej strony, dziewczyny, pomyślcie jak macie łatwo: wystarczy tylko powstrzymać się od jedzenia słodyczy i już macie ładną cerę Choć może tylko mi wydaje się, że to takie proste, bo u mnie jedzenie słodyczy ZAZWYCZAJ ogranicza się do kilku cukierków w miesiącu... Ale w tym tygodniu sobie pofolgowałam, a na buźce jak na razie nic się nie pojawiło i nie czuć, żeby coś miało się pojawić.
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2004-10-15, 14:11   #80
ffurbo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 18
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Nie wyobrazam sobie doby bez kawy, jedzenia bez ostrych przypraw no i czekoladki od czasu do czasu

Od dwoch tygodni jestem z bratkiem "za pan brat" Tez slyszalam, ze podczas kuracji pot jest intensywniejszy, ale nie zauwazylam tego u siebie (albo nie chce zauwazyc hihi). Z jego smakiem mozna sie pogodzic-bywaja wstretniejsze smaczki

Jesli chodzi o "wysyp" na poczatku picia brateczka, niestety nie ominela mnie ta "przyjemnosc"-na swiatlo dzienne zaczely wychodzic potworki Ale mam nadzieje, ze nie potrwa to dlugo i kiedy wreszcie ziolko spelni swoja role, znow bede piekna, jak dawniej

Oprocz herbatki z bratka wspomagam sie jeszcze tabletkami ze skrzypu, ale nie jestem pewna czy dzialaja, bo ani skora nie wyglada po nich rewelacyjnie, ani paznokcie sie nie wzmocnily. Moze od skrzypu drozdze sa jednak lepsze i powinnam przerzucic sie na tabletki drozdzowe? Jak uwazacie?

Pozdrawiam
ffurbo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-16, 17:52   #81
Finlandia
Raczkowanie
 
Avatar Finlandia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 78
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

Smoczyco co jaki czas należy robić przerwy w piciu bratka?
Jak długo go pić?
Finlandia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 20:19   #82
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

ja bratek pije od roku chyba...no i hmmm moge powiedziec ze działa tak samo jak te smierdzace drozdze pryszcze mi schodza<jupi> jak mi wyjdzie jakies dżambodżed(wielki pryszcz) smaruje go na noc pasta cynkowa i po 2 dniach go nie ma.Nie mowie ze juz nie mam pryszczy ale dzieki herbatce jest ich mniej.Wiec pij ja dopoki dopoty nie zobaczysz efektu! zycze powodzenia
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 20:19   #83
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

ja bratek pije od roku chyba...no i hmmm moge powiedziec ze działa tak samo jak te smierdzace drozdze pryszcze mi schodza<jupi> jak mi wyjdzie jakies dżambodżed(wielki pryszcz) smaruje go na noc pasta cynkowa i po 2 dniach go nie ma.Nie mowie ze juz nie mam pryszczy ale dzieki herbatce jest ich mniej.Wiec pij ja dopoki dopoty nie zobaczysz efektu! zycze powodzenia
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-17, 20:19   #84
cimonka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Poznań:)
Wiadomości: 46
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

ja bratek pije od roku chyba...no i hmmm moge powiedziec ze działa tak samo jak te smierdzace drozdze pryszcze mi schodza<jupi> jak mi wyjdzie jakies dżambodżed(wielki pryszcz) smaruje go na noc pasta cynkowa i po 2 dniach go nie ma.Nie mowie ze juz nie mam pryszczy ale dzieki herbatce jest ich mniej.Wiec pij ja dopoki dopoty nie zobaczysz efektu! zycze powodzenia
cimonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-11-18, 06:18   #85
bluegirl
Zakorzenienie
 
Avatar bluegirl
 
Zarejestrowany: 2004-09
Lokalizacja: Busko Zdrój
Wiadomości: 16 797
GG do bluegirl Send a message via Skype™ to bluegirl
Re: oczyścić cere "od wewnątrz"

hmmm mam pytanko pomozcie mi odzwyczaic sie od kavusi, pije 2 filizanki dziennie uzaleznilam sie juz nastraszcie mnie, powiwdzcie mi jakie sa zle strony picie kavy, czym moge ja zastapic bo sama nie moge przestac pic
__________________
Świat w moich oczach nie mieni się tysiącem barw, ale za to pięknie pachnie.

http://bluegirl-ewa.blogspot.com/
bluegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 19:05   #86
grudniowa-szatynka
Zakorzenienie
 
Avatar grudniowa-szatynka
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 5 082
Herbata z bratka - trądzik

Dziewczyny, czy stosowałyscie kiedyś może kurację herbatką z wyciagiem z bratka? Podobno niesamowicie oczyszcza skórę z wyprysków ale w pierwszych dniach stosowania następuje wielki 'wysyp' :/ Wiecie coś o tym? Stosowałyście, z jakim skutkiem, przez jaki czas?
A może znacie inne 'ziółka' czy domowe specyfiki pomagające w zwalczeniu trądziku? Z góry dzieki za posty
__________________
Damn! Who said there's no treasure at the end of the rainbow?
grudniowa-szatynka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 19:24   #87
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Re: Herbata z bratka - trądzik

witam Próbowałam kiedyś i herbatkę z bratka, jak i wiele innych rzeczy, ale z tego co wiem, leczenie poprzez picie herbatek i inne tam zielarskie sprawy, wymaga sumienności i wytrwałości w stosowaniu.Ale Tobie może pomoże pozdrawiam
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-18, 19:28   #88
mskladaczek
Zakorzenienie
 
Avatar mskladaczek
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 4 580
Re: Herbata z bratka - trądzik

w zeszlym roku pilam herbate z bratka i wcinalam drozdze, zadnego wysypu pryszczy nie mialam. a cera faktycznie sie poprawila
teraz tez w ramach wiosennych przygotowan zaopatrzylam sie w bratka i drodze i od jutra kuracje zaczynam
mskladaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 11:32   #89
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Re: Herbata z bratka - trądzik

Ja stosowałam i dużo stosuję nadal po prostu lubię bratka, bardzo się przyzwyczaiłam do smaku i zapachu i pijam regularnie, oczywiście robiąc jakieś przerwy. Mam wrażenie że bardzo dobrze wpływa na moją cerę, uspokaja i łagodzi. Żadnego wysypu pryszczy nie miałam
__________________

Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-03-20, 14:25   #90
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Re: Herbata z bratka - trądzik

Ja pijam bratka regularnie, zamiast zwykłej herbaty, oczywiście bez cukru. Robię sobie co jakiś czas przerwy.
Efekty są widoczne po dłuższym i regularnym stosowaniu, ponieważ oczyszcza się od wewnątrz organizm. Cera poprawiła mi się po kilku tygodniach, ale już tak zostało, niespodzianki wyskakują mi bardzo sporadycznie. Tak więc warto, ale trzeba uzbroić się w cierpliwość i regularność.
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-11-05 09:31:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:16.