cera naczynkowa/zamykanie, tuszowanie popękanych naczynek, pajączki. WĄTEK ZBIORCZY. - Strona 19 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-28, 13:36   #541
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Beti192 - musiałabym spróbować tego podkładu Vichy. Jak narazie najbardziej sprawdza się u mnie Mary Kay ze względu na jasne odcienie, a matuje też całkiem nieźle.

Agentka19 - faktycznie filtr jest b.tłusty, ale mam jasna karnację, która źle reaguje na słońce, więc latem nie mam wyjścia Co do toników...takie, które dobrze działają są przeważnie z alkoholem Od dawna nie kupuje nic w sklepach, tylko coś co przypomina tonik na receptę od dermatologa
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 14:09   #542
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

ja mam tez problemy z naczynkami... mam je przy kacikach ust.. nie sa az tak widoczne jak naloze makijaz.. mam je takze z tylu na plecach pare popekanych naczyniek i na nogach (na udach i lydkach) tez pare peknietych naczynek.. ja niestety odziedziczylam to po mojej babci ..ostatnio bylam u hirurga na wizycie.. zamyka naczynka nastrzykiwaniem.. niestety na twarzy nie zamyka. teraz w porze jesien-zima wybieram sie na wizyte.. mam tylko nadzieje ze lek w strzykawce przyjmie.. bo jestem uczulona na histamine... zobaczymy pare miesiiecy temu przechodzilam straszny kryzys przez to.. ale jakos to staram sie teraz zaakceptowac. to tylko widoczne zylki ...sa ludzie ktorzy maja o wiele wieksze problemy niz my bardzo mnie to buduje jak sobie to mowie)


pozdrawiam wszytskie naczynkowe kobietki*
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 17:01   #543
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

maalusia, jeśli się poddasz temu zabiegowi, to napisz proszę jak tam naczynka i jak się ogólnie czujesz po zabiegu
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-28, 22:49   #544
maalusia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 42
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
maalusia, jeśli się poddasz temu zabiegowi, to napisz proszę jak tam naczynka i jak się ogólnie czujesz po zabiegu

jasne nie ma sprawy
maalusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-29, 07:57   #545
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Cytat:
Napisane przez waq Pokaż wiadomość
maalusia, jeśli się poddasz temu zabiegowi, to napisz proszę jak tam naczynka i jak się ogólnie czujesz po zabiegu
tez jestem ciekawa.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 10:46   #546
Justin_14
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 3 310
Dot.: problemy z czerwonymi platkami noska :)

Cytat:
Napisane przez Maggie_90 Pokaż wiadomość
Tuszowanie mankamentów korektorem- mnie to absolutnie nie odpowiada. Musi być coś, co pomogłoby mi zlikwidować to świństewko raz na zawsze. Musi!
Mój dermatolog powiedział, że nic nie usunie pęknietego naczynka oprócz lasera, kremami czy maściami, wit. C i rutyną można tylko obkurczyc rozszerzone naczynka.
Justin_14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 13:01   #547
Maggie_90
Wtajemniczenie
 
Avatar Maggie_90
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Z Internetu :)
Wiadomości: 2 306
Dot.: problemy z czerwonymi platkami noska :)

Ech... Niestety
Tylko to zaczerwienienie mnie srasznie wkurza, jakbym przez cały rok miała katar
__________________
Zapraszam na mój wątek wymiankowy- książki

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post47604606
Maggie_90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-30, 18:19   #548
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Zakupiłam dziś taki różowy tonik do twarzy z Lirene i muszę powiedzieć, że jest różnica od tego L'Oreala.... jest delikatny, łagodzi moją twarz a nie lekko pali jak po tamtym, no w końcu jest bez alkoholu i spirytusu
Kupiłam jeszcze saszetkę z dwoma maseczkami z Lirene, z tej serii co tonik... jeszcze nie użyłam, ale po przeczytaniu ulotki,że nie trzeba zmywać - już mi się podoba
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-30, 19:02   #549
sylwoonia1
Raczkowanie
 
Avatar sylwoonia1
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Grudziądz
Wiadomości: 268
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Mam prawie wszystkie kosmetyki pielęgnacyjne tej firmy jest świetna
__________________
moje kosmetyki na wymianę: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=366437
sylwoonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:21   #550
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie


"
ten vichy dermablend napewno jest dobry i z tego co czytam na KWC ma b.dobre opinie, ale w moim przypadku jest za drogi nie stać mnie żeby dac 65 zł. za podkład który szybko zużyję.... "


Agentka 19 - tez nie uzywam tak drogich podkładow, jesli są tańsze i dobre. Przyznam sie , ze nie probowalam serii Lirene jako kremow, ale szczerze mogę polecić podkład : Lirene Dermoprogram CITY MATT, fluid matujaco-wygładzajacy. Stosuje go na cere naczynkowa- mam tzw "rumience" ktorych nieznosze i ten podklad je maskuje, skora staje sie bardzoooo matowa (dla mnie aż za bardzo- mam cere mieszaną wiec policzki sa "normalne" ale mysle ze dla cery tłustej ten podklad bedzie dobry). Poczytaj na KWC opinie- swego czasu byl faworytem.. Cena około 18 zl, czasami taniej w rosmanie, gdy jest promocja.

Dodam tylko ze z kremów polecic moge - DAX Cosmetics Cera naczynkowa, krem do cery tlustej i mieszanej, o konsystencji lekkiejwiec szybko sie wchlania. Zimą - uzywam drugiego rodzaju kremu- ten sam ale do cery suchej i normalnej.
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 12:41   #551
facilmente_irritabile
Wtajemniczenie
 
Avatar facilmente_irritabile
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 2 610
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ja mam cerę chyba mieszaną,w tym, że w suchych partiach,skóra aż mi się"sypie". Nawilżać jej za bardzo nie mogę,nawet lekkimi kremami,bo odrazu robią mi się syfki;-/ Do tego miałam sporą skłonność do rozszerzających się naczynek. Przez 2-3 lata miałam spore "pęknięte"naczynko na policzku....a dzisiaj patrze i już go nie mam Nie wiem jak to możliwe...smaruję twarz czym popadnie,a tu taka niespodzianka
__________________
Człowiek się nie zmienia, człowiek czasem - po prostu - daje się tylko poznać z innej strony.



WYMIANA
facilmente_irritabile jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:07   #552
Rusałka Pawik
Przyczajenie
 
Avatar Rusałka Pawik
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szwecja:)
Wiadomości: 11
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ja także mam problem ze skóra i rozszerzonymi naczynkami, najbardziej denerwuje mnie to ze strasznie sie czerwienie wtedy gdy najmniej tego potrzebuje.Od dłuższego czasu używam kremu z seri do skóry z problemami z naczynkami (krem półtłust) Floslek SEMI- RICH CREAM i dla mnie jest poprostu rewelacyjny po liku użyciach wyraznie zauwazyłam poprawe.Nawet bedąc na słoncu moje policzki nie czerwieniły sie (a przedtem było to moja zmorą wyglądałam jak przysłowiowy burak!), polecam !
Rusałka Pawik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:43   #553
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ostatnio nabyłam krem AA Oceanic na naczynka i musze powiedzieć, ża baaardzo matuje twarz. Nic a nic się nie błyszczę, wyglądam jakbym miała na sobie trochę podkładu. Także polecam go naczynkowym diodom
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 18:14   #554
gabis
Raczkowanie
 
Avatar gabis
 
Zarejestrowany: 2003-02
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 78
GG do gabis
Smile Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Ja również zmagam się z problemem tłustej i naczynkowej cery, w dodatku mam jeszcze trądzik zaskórnikowy. Preparaty które stosuje to:
- żel do mycia Dax Cosmetics- cera wrażliwa, jest to świetny, niedrogi żel, bez SLS
- zamiast toniku- woda termalna La Roche posay

na noc:
- co druga noc stosuje locacic- jest to krem zawierający tretinoinę - na recepte, świetnie radzi sobie z zaskórnikami
- na zmianę z xerialine SVR+ ruboril z IsisPharma na sam nos, bo tam mam najwiekszy problem z naczynkami

na dzień:
- xerialine SVR + ruboril; xerialine jest nawilżającym mleczkiem do ciała ale świetnie sprawdza się przy stosowaniu na twarz, nawilża i nie zapycha
- La Roche Posay- fluide extreme 50+ - jest to jeden z nielicznych filtrów, który ma lekka konsystencję i nie bieli skóry
- zamiast pudru sypkiego stosuje modyfikowana skrobię kukurydzianą którą kupilam w internetowym sklepie mazidla.com, nie zapycha w przeciwieństwie do większości pudrów sypkich i bardzo dobrze matuje

To tyle jeśli chodzi o pielęgnacje, wszystkim posiadaczkom tłusej i jednocześnie naczynkowej cery odradzam zabiegi i kremy z AHA! I oczywiście darujcie sobie peelingi ziarniste i opalanie
gabis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-01, 14:01   #555
Agentka19
Raczkowanie
 
Avatar Agentka19
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: małopolska :)
Wiadomości: 164
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Cytat:
Napisane przez sabrina1984 Pokaż wiadomość

"
ten vichy dermablend napewno jest dobry i z tego co czytam na KWC ma b.dobre opinie, ale w moim przypadku jest za drogi nie stać mnie żeby dac 65 zł. za podkład który szybko zużyję.... "


Agentka 19 - tez nie uzywam tak drogich podkładow, jesli są tańsze i dobre. Przyznam sie , ze nie probowalam serii Lirene jako kremow, ale szczerze mogę polecić podkład : Lirene Dermoprogram CITY MATT, fluid matujaco-wygładzajacy. Stosuje go na cere naczynkowa- mam tzw "rumience" ktorych nieznosze i ten podklad je maskuje, skora staje sie bardzoooo matowa (dla mnie aż za bardzo- mam cere mieszaną wiec policzki sa "normalne" ale mysle ze dla cery tłustej ten podklad bedzie dobry). Poczytaj na KWC opinie- swego czasu byl faworytem.. Cena około 18 zl, czasami taniej w rosmanie, gdy jest promocja.

Dodam tylko ze z kremów polecic moge - DAX Cosmetics Cera naczynkowa, krem do cery tlustej i mieszanej, o konsystencji lekkiejwiec szybko sie wchlania. Zimą - uzywam drugiego rodzaju kremu- ten sam ale do cery suchej i normalnej.

Lirene Dermoprogram CITY MATT- ten fluid zaczął mi się podobać po Twojej opinii ale czy to jest fluid w sensie kremowa baza pod podkład, czy fluid o danym odcieniu do skóry ?
Agentka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-02, 17:02   #556
sabrina1984
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 21
Dot.: Cera Naczynkowa i Tłusta jednocześnie

Cytat:
Napisane przez Agentka19 Pokaż wiadomość
Lirene Dermoprogram CITY MATT- ten fluid zaczął mi się podobać po Twojej opinii ale czy to jest fluid w sensie kremowa baza pod podkład, czy fluid o danym odcieniu do skóry ?

"fluid"- tak nazywa go producent na opakowaniu, jest to podkład, o (chyba) 4 dostępnych odcieniach, ja uzywam go jako pudru tzn daje ten podkład na policzki i tyle... nie lubie miec grubej "tapety", zawsze pod ten podklad wklepuje krem DAXa i wg mnie podklad idealnie sie "wchłania" i go nie widac i co wazne- nienawidze rozowatych odcieni, a ten podklad ma odcien bezowo-brazowy , ja uzywam akurat nr 204 choc jest ciut za jasny.
Polecam tez drugą serie- SHINY TOUCH Lirene ( fluid rozswietlajacy) - bardzo ozywia zmeczona cere, zwlaszcza niewyspana, z jaka mam czesto do czynienia drobinki nie sa duze i "wulgarne" jak z remizy... ale bardzo delikatne, polecam takze
sabrina1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 12:09   #557
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Smarowanie naczynek nic nie daje ma to za zadanie je obkurczyć ale czy rzeczywiście obkurcza...w moim przypadku nie.Stosowałam serum obkurczające Mincer bez efektu jest ich na rynku bardzo dużo wiec mysle że bez trudu wybierzesz cos dla siebie ale ja nie wierze w ich cudowne działanie sprawdziłam to na własnej skórze.
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 16:35   #558
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Tez mam problem z naczynkami, zwlaszcza w okolicach nosa. Powinnam chyba zaczac uzywac jakis krem bo jest ich coraz wiecej. W zwiazku z tym mam pytanie - czy ktos stosowal krem na naczynka przy bardzo tlustej cerze i problemach z tradzikiem?
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-03, 22:16   #559
zmiyka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Żaden lekarz nie powie Ci, że jedna wizyta wystarczy, ponieważ jest to uzależnione od tego, jakiego chcesz efektu. Teoretycznie zamknięte naczynka nie powinny się odtwarzać, natomiast po jakimś czasie mogą powstać nowe - z reguły potrzeba kilku wizyt. Koszt jednego zabiegu to ok. 100zł. Ból jest do wytrzymania, porównywalny z kilkoma silnymi ukłuciami. Przez dzień lub dwa skóra jest dość mocno zaczerwieniona. Powodzenia
zmiyka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-03, 22:49   #560
kleiner-Igel
Zadomowienie
 
Avatar kleiner-Igel
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Mój-kawałek-podłogi
Wiadomości: 1 651
Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Nareszcie ktoś napisał! Dziękuję

Pod koniec wrzesnia przeprowadzama si e do Wrocławia i tam chyba poddam się zabiegowi
__________________
Blog Rodzynki Sułtańskie. O Turcji nie zawsze na serio
kleiner-Igel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 14:28   #561
Maemi
Raczkowanie
 
Avatar Maemi
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 111
Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Usuwałam naczynka laserowo w Krakowie u dr Politowskiej. Jedno duże na nosie, mniejsze na nosie i policzku oraz kilka punktowych na dekolcie. Za wszystko zapłaciłam 200 PLN. Jestem zadowolona - największe naczynko na nosie miało mnóstwo bocznych nitek, zostały dwie bardzo słabo widoczne, pozostałe zniknęły zupełnie. Na dekolcie nie ma po nich nawet śladu. Skóra na twarzy była w tych miejscach zaczerwieniona przez kilka godzin, ślady zniknęły po 2 dniach. Wybieram się ponownie, żeby usunąć resztę naczynka na nosie i parę punktowych naczynek na ramionach. Zanim się zdecydujecie proponuję sprawdzić ceny w rożnych miejscach - w jednym punkcie powiedziano mi, że za samo naczynko na nosie zapłacę 200-250. Pozdrawiam
Maemi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-04, 19:04   #562
mollya
Raczkowanie
 
Avatar mollya
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: dolnośląskie\ 71
Wiadomości: 403
GG do mollya
Dot.: Zamykanie naczynka u kosmetyczki - gdzie, za ile?

Ja tez mam straszne naczynko na nosie i bardzo interesowałby mnie adres do dobrego gabinetu we Wrocławiu. Tak to prawda że trzeba szukać po gabinetach gdyz ceny są zróżnicowane strasznie.
__________________
ANIA
mollya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:18   #563
xxjustixx
Raczkowanie
 
Avatar xxjustixx
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 177
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

Ja stosuje takie kremy i tez mam problem z tradzikiem.Aktualnie używam kremu Dax Cosmetics perfecta cera naczynkowa do skóry tłustej i mieszanej.Dobrze nawilża i nie zostawia tłustego filmu ale uzywałam tez kremu Floslek i wydawało mi sie że zredukował nieco rumień także był lepszy od tego którego uzywam teraz.Pozatym używałam żel-maseczkę tez z Flosleku i tez był bardzo dobry.Ogólnie wolę żele na naczynka bo maja lżejsza formułe.Jak dla mnie Floslek najlepiej sobie radzi z takim typem cery.
xxjustixx jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 17:33   #564
Dahlia
Raczkowanie
 
Avatar Dahlia
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 61
Dot.: Re: skleroterapia

Cytat:
Napisane przez gochaw Pokaż wiadomość
co do preparatu jaki został uzyty to niestety nie pamietam ale miałam podobne odczucia nie we wszystkich miejscach ale niektóre takie ciemne slady zeszły dopiero po pół roku. to podobno jest normalne, że tak długo to trwa.takze cierpliwosci ale jak tu mówić o cierpliwości jak mamy już lato i chcemy pokazywac nogi.
papa
Czy po zabiegu bolały Cię te żyły, a jeśli tak, to jak długo? Bo mnie już bolą 10 dni i zaczynam pękać
Dahlia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 18:12   #565
wunia83
Zadomowienie
 
Avatar wunia83
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 1 133
Dot.: skleroterapia

O, ja też byłam zainteresowana tym zabiegiem. Pisałam do tego centrum flebologii, ale oni niekoniecznie chyba odpowiadają na mejle

Gochaw, a jak to wyglądało u Ciebie? Tzn. nie jesteś z Warszawy (ja też nie) - wystarczyła jedna wycieczka do tego centrum flebologii w stolicy, czy musiałaś jeździć kilka razy? Wcześniej u siebie w mieście musiałaś robić jakieś badania? Skąd wiedziałaś, że kwalifikujesz się do takiego zabiegu - na pewno nie każdy może, pewnie są jakieś przeciwskazania...

Z góry dzięki za info

U mnie w mieście niestety flebologów brak, a jak poszłam z moimi popękanymi naczynkami do naczyniowca, to jeszcze ochrzan dostałam, że blokuję kolejkę NAPRAWDĘ chorym ludziom... (dodam, że była to wizyta prywatna, a kolejki nie było)
__________________
"Sticks and stones may break my bones, but words can never hurt me"
wunia83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:13   #566
Olga Zawada
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Witajcie,
po wypowiedzi jednej z Was wybrałam się ze swoimi czerwonymi policzkami do dr Iwony Marycz-Langner w2 Epicentrum warszawskim .100% satysfakcji!!! Po jednym zabiegu już była kolosalna różnica. Po drugim właściwie naczynia zniknęły. A pani dr jest urocza. Zupełnie inna niż profesor Andrzej Langner ( podobno teść) u którego leczyłam się długo na łuszczycę i który wyjątkowo źle mi się kojarzy.
Leczył mnie i leczył, krzyczał, obrażał a efektu zbytniego nie było.
Jak naczynka to jednak tylko laser!!!
Olga Zawada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 19:39   #567
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

Olga Zawada a mogłabyś napisać coś więcej ? Ile kosztował zabieg i jak się nazywał ? Kiedy się na niego zapisałaś ? Ile trzeba płacić za konsultację z lekarzem ?
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-09, 16:54   #568
waq
Rozeznanie
 
Avatar waq
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 856
Dot.: Zamykanie rozszerzonych naczynek

up up
waq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 09:56   #569
erysipelothrix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 230
Dot.: pękająco miejscowo naczynka- jak walczy miejscowo?

miałam podobny problem z pajączkami na nosie !już miałam wybrać się na zamykanie laserowe ale spróbowałam serum z 3% witaminą K Farmony i stał się cud po miesiącu stosowania 2 razy dziennie pajączki które miałam parę lat zniknęły!nie wiem dlaczego bo ponoć nie jest to możliwe ale to serum spowodowało obkurczenie naczynek do tego stopnia że zniknęły!!!
erysipelothrix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 12:13   #570
nejmless
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 98
GG do nejmless
Dot.: Laserowe zamykanie naczynek

Skleroterapia jest skuteczna, ale bardziej w przypadku zamykania żył, które moga się przekształcić w żylaki i ja taki zabieg miałam.
Chirurg powiedział, że naczynka najlepiej zakmnąć w porządnym gabinecie medycyny estetycznej, już po zamknięciu głownej żyły, od której te drobne naczynka odchodzą
ZAKMNIĘCIE SAMYCH NACZYNEK NIE BĘDZIE TRWAŁE!
trzeba zakmnąć żyłę główną.
__________________
"Piękno to coś, co mamy w sobie, co odbija się w naszych oczach."
nejmless jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-02 13:00:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:24.