Zestaw startowy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2003-07-12, 10:14   #1
mella
Przyczajenie
 
Avatar mella
 
Zarejestrowany: 2003-07
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 6

Zestaw firmy Remington


Dostałam w prezencie zestaw do pielęgnacji paznokci firmy Remington. Niestety nie bardzo wiem jak go używać (tyle tam różnych akcesoriów)może mi ktoś podpowie, bo to cudo leży i szkoda mi tylko wydanych pieniędzy ofiarodawcy.
mella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2003-07-12, 10:18   #2
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: Zestaw firmy Remington

Jeśli to urządzonko to taka mini frezareczka to przyda Ci się do pielegnacji stóp - można nią ścierać pięty lub inne zrogowaciałe miejsca , skracać paznokcie i polerować je - ale trzeba mieć spora wprawę aby nie uszkodzić paznokci.
Do pielęgnacji paznokci u dłoni nie polecam - zbyt łatwo można uszkodzić paznokcie lub skaleczyć delikatną skórę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:00   #3
rockya
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 11
Question prosze o pomoc - tipsy zelowe

kochane dziewczyny!

od dawna nosze tipsiki, jednak ostatnio wpadl mi do glowy pomysl, by moze kupic zestaw i samemu zaczac zakladac sobie tipsy....
tylko... przegladajac oferte allegro, natrafilam na wiele roznych zestawow i duze roznice w cenie.... zalezy mi na czyms, co byloby odpowiednie tylko do moich potrzeb, uzytku domowego... czym kierowac sie w wyborze i co proponujecie?

http://allegro.pl/show_item.php?item=60581878

http://allegro.pl/show_item.php?item=60659174

http://allegro.pl/show_item.php?item=59718901

bede wdzieczna za jakiekolwiek wskazowki!
buziaki dziewczyny i pozdrawiam cieplo!
rockya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 19:51   #4
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: prosze o pomoc - tipsy zelowe

przede wszystkim zainwestuj w dobry kurs, w przeciwnym razie kupiłabym najpierw najtańszy zestaw, zanim dojdziesz do tego jak to się robi żeby jakoś wyglądało bedziesz musiała już kupić kolejny zestaw. A tak na poważnie to wybrałabym drugi albo pierwszy zestaw jeśli chodzi o domowy użytek. Pierwszy zestaw zawiera więcej elementów do frencha- wątpie, zebys sama dałe rade go założyć, do tego przypominam że żele- frenche nie da się uzupełniac wiec co 3 tyg zdejmowanie i zakładanie mogłoby wyda.ć ci sięzajęciem conajmniej męczącym a już nie wspomne o tym jak przezyłyby to twoje naturalne pazurki...o ile by przeżyły. Takie jest moje zdanie w tej sprawie...
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-17, 20:35   #5
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: prosze o pomoc - tipsy zelowe

Podobny temacik był - poszukaj proszę

Jeżeli chcesz sama sobie zakładac to o.k ale kiedy będziesz chciała innym to proponuje KURS !

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-18, 14:53   #6
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: prosze o pomoc - tipsy zelowe

Jest pare wodków na temat robienia tipsów samodzielnie. poczytaj a dowsz sie wielu ciekawych rzeczy. ja naprzkład nie zaufałam bym zadnej firmie która poponujesz, bo ich poprostu nie znam.Napierw radze dobrze sie wywiedziec o Podutach firmy która chesz kupic czy sa polecane przez stylistki. Twożenie panokci to ciezka pracaale prznosi sporo satyswakcji. lampa jak chesz kupic, to super taka z 4 zarówkami po 9w. lepiej. na jedna żarówe to słabizny Ja skoczyłam kurs i wiem ze nie jest to takie poste jak wyglada robie tipsy już 0d 3 misiecy a nadal napoyukam na poblemy.zamim cokoliek kupisz zbiez wiedze!!!!!!!!!!
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:29   #7
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Talking Zestaw startowy

[B]mam pytanko chce kupic zestaw startowy mini akryli spa nsi czy ktos sie moze orietuje na ile zabiegow on wystarcza???????[B] z gory dziekuje
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-09-14, 15:51   #8
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: zestaw startowy???

Wiesz co ja proponuję jakieś szkolenie - oni Ci powiedzą co na ile i za ile
Zazwyczaj w zestawach startowych jest parę rzeczy bez których można się obejść Taka moja mała wypowiedź

mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 15:53   #9
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

[B]ja jestem samoukiem ]]pozatym nie mam narazie tyle kaski zeby isc na dobry kurs]]]dziekuje za odpowiedz
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-14, 21:11   #10
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Nie pier... że nie masz kasy masz kase na startowy to odłuż ciut więcej i będziesz miała na kurs!
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 11:22   #11
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Dokladnie... czesto po odbyciu kursy daja znizki an starter.Ja mam zamiar robic kurs w pazdzierniku i podliczylam ze nei wyjdzie mnie to tanio, wiec kombinuje jak moge i udalo mi sie np. rozlozyc zakup startera i lampy na raty. Np. W activie jak kupuje starter to szkolenie cie kosztuje niecale 200 zl... jak sie chce to mozna, ale trzeba chciec! Ty piszesz na dodatek o akrylach ktore sa tanszym materialem niz zele...
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 15:06   #12
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez Butterflynails
Nie pier... że nie masz kasy masz kase na startowy to odłuż ciut więcej i będziesz miała na kurs!


chyba ktos tu ma problemy z czytaniem?????napisałam mini powtarzam MINI!!!!!a on kosztuje 70 zł...ja i tak mam zniszki bo jestem po szkole kosmetycznej ale niestety nie wybrałam specjalizacji -"paznokcie"...mam tylko wiedze teoretyczna....nastepnym razem uwaznie przeczytajcie zanim sie wypowiecie!!
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:10   #13
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Wena... z calym szacunkiem, gdybys Ty uwaznie czytala forum to wiedzialabys jaki tu panuje stosunek do osob, ktore sie zabieraja za tipsy bez kursu...
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 15:49   #14
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

moja kolezanka robi żele juz rok i bez kursu ma mnustwo klientek robi bardzo ładnie bo sama byłam jej klientka...ciekawe co na to osoby z forum...????????
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:05   #15
Ewka86
Raczkowanie
 
Avatar Ewka86
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 213
GG do Ewka86
Dot.: zestaw startowy???

Wiecie co tez mam zamiar byc samoukiem kupic potrzebne narzedzia do akrylu i uczyc sie na osobach (narazie tak mysle a co z tego bedzie to jeszcze nie wiem ):P:P
Ewka86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:26   #16
tiara
Zadomowienie
 
Avatar tiara
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Wrocław / Kielce
Wiadomości: 1 220
GG do tiara
Dot.: zestaw startowy???

Ewka proponuje sie uczyc na sobie a nie na osobach... przez takie "samouki" co sie ucza na innych panuje opinie ze tipsy niszcza paznokcie.
wena23 zastanawiam sie co Twoja kolezanka wie na temat chorob paznokci i jakby sobie poradzila z problematyczna plytka. Napisalas ze robi ladnie, co nie znaczy ze dobrze. Widze ze ta dyskusja z Toba jest bezcelowa, mimo wszystko zycze Ci zebys sobie jednak krzywdy nie zrobila i zastanowila nad tym wszystkim. Moje uwagi nie wynikaja ze zlosliowsci ... naprawde... Dziewczyny poczytajcie sobie inne fora paznokciowe na ktorych dziewczyny skazrza sie na takie stylistki bez kursu. Jak zobaczycie co z tego czesto wynika moze zmienicie zdanie. Pozdrawiam
tiara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:35   #17
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Tiarko nie ma co te wszystkie samouki są mądrzejsze od nas - ciekawe jak wyeliminuja błędy, odpadanie paznokci, itp itd. Ja juz nie mam siły.
wena23 w zestawie startowym NSI nie ma wszystkich niezbednych produktow do akrylu, ale Ty jestes madrzejsza i napewno sama dobrze wiesz jak dobrac proporcje akryl - plyn
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 18:36   #18
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: zestaw startowy???

wiesz można być samoukiem i robić ładnie, ale ja dziękuję za pójście do takiej osoby,gdyż nie miałabym pewności,że moje paznokcie po zdjęciu akryli/żeli będą w dobrym stanie. Raz poszłam do takiej co miala własny kąt w salonie i nieskończony kurs, robiła ładnie,ale zamiast zmatowić płytke, spiłowywała ją.Po zdjęciu miałam paznokcie jak papier a może jeszcze cieńsze i słabsze.
Mogłabym być samoukiem i nawet kusiło mnie żeby taki zestaw startowy kupić, ale ćwiczyłabym tylko i wyłącznie na sobie, bo jeśli zniszcze paznokcie to swoje własne a nie kogoś.Zresztą na kursie na pewno można się dowiedzieć więcej, choćby w jakiej proporcji łączyć "składniki" itd. więc podarowałam sobie i zbieram kase, za jakiś czas pójde na kurs i myśle,że to najlepsze rozwiązanie,przynajmniej wiem ze takiego zestawu nie zmarnuje ucząc się nie mając odpowiedniej wiedzy

Jeśli interesuje Cie cena zestawów startowych wystarczy wejsc w google i poszukac sklepow internetowych,tam sprzedają takie zestawy np.
http://www.ladys-nails.pl/sklep.php?id=47
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:04   #19
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Po kursie będziesz wiedziec co kupić, na kursie Ci doradzą.
A i życze powodzenia Paniom bez kursów z pędzelkami, może jak zmarnujecie kolejny z rzędu pędzelek za 100 zł to zrozumiecie, że warto było póść na kurs
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-09-15, 20:27   #20
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: zestaw startowy???

Może i ja się wypowiem
Ja byłam u 3 pseudostylistek i wszystkie popeniały ten sam błąd zaraz po zmatowieniu płytki kazały myć ręce aby oczyścić je z pyłu - na kursie dowiedziałam się , że jest to jeden z pierwszych podstawowych błędów - dlaczego? Hmm właśnie takich niby banalnych prostych i oczywistych rzeczy dowiecie się kobitki na kursie - bo nakładanie perfekcyjnie żelu czy akrylu przyjdzie z czasem - metodą prób i błędów
Nie wierzę w to , że po kursie od razu ktoś wyczarowuje pazurki - mowa o laikach a nie samoukach , którzy po roku czy ilu tam idą na kurs
Ja byłam naprawdę zielona - na kursie dowiedziałam się jak zrobić żeby nie zaszkodzić i żeby było dobrze i jak wykonać te cudo coby nie odpadło za chwilkę
Ja miałam już dwie klientki, po kursie u pseudo-stylistek - pozostawię bez komentarza. Nie twierdzę, że wszystkie stylistki bądź styliści bez kursu tak robią ale mnie płógiem nie zaciągnie już nikt do dziewczyny/chłopaka bez kursu !

Pozdrawiam
mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:34   #21
bb-m
Rozeznanie
 
Avatar bb-m
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: k/wawy
Wiadomości: 993
Dot.: zestaw startowy???

Cytat:
Napisane przez wena23
[B]mam pytanko chce kupic zestaw startowy mini akryli spa nsi czy ktos sie moze orietuje na ile zabiegow on wystarcza???????[B] z gory dziekuje
Ja kiedyś kupiłam sobie ten zestaw startowy NSI, chyba kosztował 50 zł. Były tam dwa akryle biały i różowy, rego różowego to może Ci starczy żeby zrobić ze 3 razy, biały na końcówki jak robisz french ale na ile go starczy to nie wiem, bo z niego nie korzystałam. W zestawie jest liquid nawet sporo, primer w normalnej buteleczce i chyba tipsy 20 bialych i 10 zwykłych. Ponadto jest tam instrukacja jak nakładać i w jakiej kolejności aaaaaaaa i jest jeszcze klej.
To musisz sobie do tego dokupic tak naprawde tylko pęzelek, no i pilniki, może jeszcze jakies naczynko.
bb-m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 20:42   #22
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Róż ze startówki NSI na 3 razy ?? No tak dla dziewczyny bez kursu która kładzie kilkgramy na paznokieć napewno......
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:32   #23
paulakrk
BAN stały
 
Avatar paulakrk
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 580
GG do paulakrk
Dot.: zestaw startowy???

Może i ja się wypowiem
Ja byłam u 3 pseudostylistek i wszystkie popeniały ten sam błąd zaraz po zmatowieniu płytki kazały myć ręce aby oczyścić je z pyłu - na kursie dowiedziałam się , że jest to jeden z pierwszych podstawowych błędów - dlaczego? Hmm właśnie takich niby banalnych prostych i oczywistych rzeczy dowiecie się kobitki na kursie - bo nakładanie perfekcyjnie żelu czy akrylu przyjdzie z czasem - metodą prób i błędów


Monisia...ciiiiii........ ... Niech myja raczki!! Raczki musza byc czyste!!! ;]
paulakrk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-15, 21:38   #24
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Higiena przede wszystkim!

Myjcie myjcie rączki, dezynfekowac narzędzi ani stanowiska pracy, ani klientki i siebie nie musicie, mydełko po zmatowieniu wam to zastapi
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 09:13   #25
czarna_orchidea21
Rozeznanie
 
Avatar czarna_orchidea21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 541
Dot.: zestaw startowy???

no i wlasnie dlatego sama za akryl/żel sie nie zabieram, najpierw kus pozniej praktyka a pozniej moze jakiś zarobek :P
czarna_orchidea21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:14   #26
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

[b]a ja jestem takiego zdania zeby pocwiczyc sobie a dopiero potem isc na kurs ...ja ide na dodatkowa specjalizacje ale dopiero w marcu ktora bedzie trwała do czerwca ale przed tym chciałam zobaczyc jak to wyglada....i wiem ze w zestawie startowym nie ma wszystkich potrzebnych rzeczy ...[b]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:16   #27
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Cool Dot.: zestaw startowy???

[b]Butterflynails czy ktos ci mowił ze jestes zarozumiała????nie chce twoich rad wiec sie juz nie wypowiadaj!!!!!!!! [b]
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 13:58   #28
wena23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 16
Dot.: zestaw startowy???

a innym dziekuje za madre i sympatyczne odpowiedzi
wena23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:02   #29
Butterflynails
SPAMER
Nieopłacona reklama
 
Avatar Butterflynails
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 443
GG do Butterflynails
Dot.: zestaw startowy???

Nie jestem zarozumiała, tylko ja kiedys ten błąd juz popełniłam co Ty, ćwiczyć ćwiczyc ok ale po kursie. Sama nie dasz rady z proporcjami!!! Dziewczyno zrozum, że tylko wywalisz kase niepotrzebnie! Ale to Twoja sprawa.
Butterflynails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-16, 15:19   #30
madzila
Raczkowanie
 
Avatar madzila
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 143
Dot.: zestaw startowy???

POcwiczyc fajnie ale musisz miec jakaś wiedze.Badzo wazne jest odkarzanie rąk. Oraz to zeby nie zamocno opiławać pankieć. trzeba uwarzać na mustwo szczegłów. Nie polecam Ci na poczotek zestawu SPA bo badziesz go przeklinać! jest tam Akryl bezwonny Ja jestem po kusie ,od 5 misiecy robie pauzry ,i mam poblem z dobraniem poporcji-akyl żółknie zaraz po położeniu. Tagże to nie jste takie łatwe
madzila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-11-22 09:52:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:42.