usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-11-12, 20:26   #1
kotajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29

usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?


Witam,
tydzień temu miałam wizytę u dermatologa miedzy innymi w sprawie 2 czerwonych według lekarza pękniętych naczynek na twarzy. Pani doktor stwierdziła że to żaden problem je usunąć ... i potraktowała to chyba laserem trudno mi powiedzieć ( mówiła tylko że użyje jakiejś specjalnej igły do tego.....) według jej opinie wszystko miało zniknąć max do 5 dni.. minęło 7 i w zasadzie poprawy nie widać jak były 2 czerwone krostki (czy jak to nazwać) tak są??Dalej tak duże i czerwone jak były

Czy któraś z Was też miała w ten sposób leczone pęknięte naczynka?? Powiem tylko że obawiam się że wyrzuciłam 100 zeta w błoto...
kotajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-12, 20:29   #2
kotajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=208755 tu jest link i fota jak to wygladalo i wyglada... mi jakos nie przypomina pekniętego naczynka....
kotajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 09:16   #3
DeeAngel
Raczkowanie
 
Avatar DeeAngel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 45
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

Hej witaj ja mam ten sam problem. Tydzien temu we wtorek mialam zamykane naczynka "zlota igla" czy jakos tak w kazym razie nie jest to laser. Mialy pozniej pokazac sie strupki, ktorych nie wolno zdrapac a pozniej myslalam, ze wszystko zniknie. Dzis ide na kontrole, strupki zniknely ale wszystko zostalo jak bylo, moze mniej czerwone.. jedno naczynko duze i bardzo widoczne mam pod okiem a drugie hmm no coz to nawet nie naczynko..to ogromna czerwona plama na policzku. Mialam zapowiedziane juz, ze na dzisiejszej kontroli bede miec ewentualnie jakies poprawki..Popytam co i jak..Moze u kazdego inaczej sie goi
__________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...91f/weight.png



"Tam, gdzie jest miłość, nie ma miejsca na żądania, kontrolę, posiadanie, nie ma zależności, ani manipulacji. Miłość doskonała wyklucza lęk i niepokój" ------------> de Mello "Przebudzenie"
DeeAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 11:41   #4
Leila1000
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 13
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

ja też swego czasu usuwałam naczynka, ale absolutnie nic mi to nie pomogło. Być może z mojej własnej winy, bo kosmetyczka zalecała , żeby powstałe strupki utrzymać jak najdłużej, najlepiej około 2 tygodni, ale niestety nie wysuszałam tego za bardzo, zażywałam zbyt dużo gorących kąpieli i strupki po 3 dniach zniknęły a naczynka popękane zostały.
Leila1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-14, 22:28   #5
DeeAngel
Raczkowanie
 
Avatar DeeAngel
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: wroclaw
Wiadomości: 45
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

No wiec bylam i zdaje relacje: wizyta trwala moze ok 1,5 minuty bo sie okazalo ze tydzien to malo na zagojenie sie takich ran ( przynajmniej takich jak ja mam). Oprocz antybiotyku z zeszlego tygodnia dzis dostalam jakas probke kremu. Jest napisane, ze po zabiegach wiec moze ma troszeczke silniejsze dzialanie i pomoze szybciej w gojeniu sie ranek. Kotajka narazie nie przejmuj sie tym tak bardzo tylko cierpliwie poczekaj jak ja to robie trzymam kciuki zeby bylo dobrze z naszymi pysiami aha i pamietaj, ze niestety jeden zabieg czasem nie wystarczy, ja w sumie dzis oprocz kontroli pojechalam na ewentualna poprawke( w cenie zabiegu) ale na to jest jeszcze za wczesnie
__________________
http://tickers.TickerFactory.com/ezt...91f/weight.png



"Tam, gdzie jest miłość, nie ma miejsca na żądania, kontrolę, posiadanie, nie ma zależności, ani manipulacji. Miłość doskonała wyklucza lęk i niepokój" ------------> de Mello "Przebudzenie"
DeeAngel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-11-15, 19:49   #6
kotajka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 29
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

.. strupki tylko powiedziała ze mogę to przypudrować ale nie wolno mi uzwac fluidu... niby sie zrobiło mniej czerwone ale mimo to w środku mam jakby większa czerwona rankę jakby po wkłuciu dużej igły (szczerze to mogłam mieć to usuwane tą sama metoda jak Ty)

No mam nadzieje że to mi też zniknie!
kotajka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-12-11, 20:24   #7
kuseczka
Zadomowienie
 
Avatar kuseczka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Raining City
Wiadomości: 1 730
GG do kuseczka
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

No i mnie dopadła ta zmora, chcę się pozbyć trądziku a nawiedziły mnie naczynka. No kurcze
Używam Diacneal i Lysanel więc nie wiem po którym mogły mi popękać naczynka. Mam pytanie: One nie znikają samoistnie ???Nigdy w życiu nie miałam tego typu problemów i jestem ciemna masa jeśli chodzi o ten temat.
kuseczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-12-12, 17:15   #8
Deanne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 168
Dot.: usuwanie pęknietych naczynek- jak długo znikają?

Cytat:
Napisane przez kuseczka Pokaż wiadomość
Używam Diacneal i Lysanel więc nie wiem po którym mogły mi popękać naczynka.
pewnie i po jednym i po drugim.. ja sie nabawilam naczynek m.in. przez diacneal, a na pewno sie do tego przyczynil :/
Deanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:13.