Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-10-20, 18:04   #1
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537

Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal


Zakon Curlitanek w sluzbie lokow I fal

Witam w Zakonie Curlitanek w klasztorze pod wezwaniem Swietego Loka, witam w imieniu naszej drogiej Matki Przelozonej (znanej takze jako Eloe77) oraz swoim. W zwiazku z tym iz dopiero wychodzimy na swiat powyzszy watek bedzie budowany etapami, znajdziecie tutaj reguly naszego zakonu, informacje o codziennym zyciu siostrzyczek, lokowych swietach, szkoleniach, karach, kanonizacji i wielu innych sprawach zwiazanych z zyciem klasztoru.



Przeor i Kanclerz Zakonu Curlitanek w jednej osobie


Sw. Rybiorek


Na poczatek musimy skompletowac kadre, aby nasz zakon i klasztor mogl w pelni funkcjonowac, Drogie Loczki i Fale sprawdzcie ponizsza liste ktora jednoczesnie przedstawia hierachie obowiazujaca w klasztorze, przeczytajcie czym siostrzyczka na danym stanowisku ma sie zajmowac i aplikujcie (przyjmujemy z otwartymi ramionami)


Opatowa / Matka Przelozonastanowisko objete przez Eloe77 (zarzadzanie zakonem i klaszotrem, ostatnie slowo przy nadawaniu stanowisk)

Przeorzyca / Asystentka Matki Przelozonej - stanowisko objete przez Rybiorek (jak nazwa wskazuje pomoc Matce Przelozonej w obowiazkach a na wypadek jej choroby /nieobecnosci przejecie jej obowiazkow)


Szafarkastanowisko objete po spolu przez Jumaatt & Syrenka - full time, oraz przez Volyova - part time (dbanie o dostep calej siostrzyczkowej wspolnoty do wiedzy lokowej, rozprzestrzenianie dobrego lokowego slowa na swiecie)


Skarbniczkastanowisko do objecia (zarzadzanie majatkiem klasztoru, wlasnoscia zakony sa przede wszystkim prawa autorskie i dbanie o nie jest priorytetem)


Kantorka stanowisko ojete przez bernadka20 (intonowanie spiewow w czasie lokowych modlitw i mszy)
Siostra bernadka20 prowadzi nabor do Curlitanskiego Chorku
Lista Curlitanskiego Chórku:
1. Dama_pikowa
2. Rybiorek
3. Volyova
4. Venealin


Kanclerzyca stanowisko objete przez Rybiorek (Prowadzenie rejestrow I spisow ze spotkan, narad, zjazdow lokowych siostrzyczek, pisanie okresowych sprawozdan z dzialalnosci klasztoru)


Zakrystiankastanowisko do objecia (dbanie o porzadek w klasztorze oraz drobne naprawy zwlaszcza lokowych narzedzi stylizacyjnych)


Infirmierzycastanowisko do objecia (opieka nad chorymi i cierpiacymi lokasami)


Hospitaliuszkastanowisko do objecia ( przyjmowanie i obsluga gosci klasztoru, zadaniem jest takie ukazanie klasztoru i jego pracy aby gosc natychmiast chcial zostac z nami na wieki)


Mistrzynie Nowicjatustanowiska do objecia w liczbie conajmniej kilkunastu (wprowadzanie nowych siostrzyczek do nauk klasztoru, warunek: posiadanie minimum srednio zaawansowanej lokowej wiedzy pielegnacyjnej, wymagania na Asystentke - podstawowa lokowa wiedza pielegnacyjna)
Lista Mistrzyn Nowicjatu:
1. Dama_Pikowa

Lista Asystentek Mistrzyn Nowicjatu:
1. Kathy579

Klasztorna Grzesznica - stanowisko objete przez Laudik (zadanie glowne - wybijanie z glowy nowicjuszkom grzechow glownych: prostowania, suszenia goracym powietrzem, ciasnego spinania wloskow itp)

Klasztorna Curlitanska Poetka - stanowisko objete przez Mysia m (pisanie psalmow, piesni i wierszy o lokach i falach)

Doradczyni do spraw Wystroju i Nastroju Klasztoru - stanowisko objete przez Volyova (zapewnienie wlasciwego wizerunku, wystroju, nastroju i ducha lokowego w klasztorze i sercach siostrzyczek naszego zakonu)



Uwagi i aplikacje prosimy zamieszczac ponizej w kolejnych postach, rozpatrzenie aplikacji nastapi w ciagu miesiaca, Loczki i Fale ktore nie czuja sie na silach aby objac ktores z powzyszych stanowisk niech sie nie martwia, nasza lokowa wspolnota potrzebuje kazda lokowana glowke, aby Zakon Curlitanek byl silny, tak wiec wszystkie pozostale Loczki i Fale zapraszamy do nas abyscie zostaly Siostrami Zakonu Curlitanek.


W trakcie rozwoju klasztoru mozliwe jest tworzenie nowch stanowisk , przenoszenie, promowanie itp.



Zarzad Zakonu Curlitanek
w imieniu Matki Przelozonej
Przeorzyca Zakonu Curlitanek
Sw. Rybiorek
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2010-10-21 o 18:05
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:10   #2
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Aktualna lista zadeklarowanych siostrzyczek Zakony Curlitanek w sluzbie loka i fali

Eloe77 – Opatowa/Matka Przelozona
Rybiorek – Przeorzyca/Kanclerzyca /czlonkini Curlitanskiego Choru
Jumaatt – Szafarka
Syrenka – Szafarka
Volyova – Doradczyni ds Wystroju i Nastroju Klasztoru/Szafarka/czlonkini Curlitanskiego Choru
Bernadka20 – Kantorka (zarzadzajacy Curlitanskim Chorem)
Dama_pikowa – Mistrzyni Nowicjatu/czlonkini Curlitanskiego Choru
Laudik – Klasztorna Grzesznica
Mysia m – Klasztorna Curlitanska Poetka
Kathy579 – Asystentka Mistrza Nowicjatu
Mlodka – Siostra Zakonu Curlitanek
Klaudyna7– Siostra Zakonu Curlitanek
Venealin– czlonkini Curlitanskiego Choru
Cascada– Siostra Zakonu Curlitanek
Gasolina84– Siostra Zakonu Curlitanek
Justyna1996 - Siostra Zakonu Curlitanek
Anoska - Siostra Zakonu Curlitanek
*Basia* - Siostra Zakonu Curlitanek
Kruszynka_96 - Siostra Zakonu Curlitanek, czeladniczka na Mistrza Nowicjatu
Kirima - Siostra Zakonu Curlitanek
Haitanka - Siostra Zakonu Curlitanek
Lil Bon Bon - Siostra Zakonu Curlitanek
Maqua - Siostra Zakonu Curlitanek

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2010-10-28 o 11:39
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 18:49   #3
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Witam (a własnie przydalo by się ustalić jakies zawołanie )

..bardzo chętnie przyłączę się do zakonu jako nowicjuszka ...a może gdy sie podszkolę przez ten miesiąc,to mooooże poproszę o coś jeszcze

...a właśnie matko przeoryszo-jakiego koloru bedziemy miec habity ?? bo że z falującego się materiału, to się chyba rozumie samo przez się
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 19:10   #4
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

hahaha a to dobre
asystenko matki przełożonej Rybiorku błogosławimy Cię za to, ze stworzyłas dla nas wątek.
A teraz w imieniu wszystkim Curlitanek chciałabym bysmy odmowily litanie, by to nieszczesne zło (prostownice) zniknely z naszych szafek i innych nie Curlitanek juz na zawsze. Amen...:x
Ja mogę zostac Kantorem...nie obraze sie

Błogosławie wszystkie nowicjuszki Curlitanek z calego lokowego serca...!
Siostry Curlitanki niech lokasy beda z nami !
;D
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-20, 21:30   #5
klaudyna7
Raczkowanie
 
Avatar klaudyna7
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 350
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

I ja nowicjuszką chciałabym być,ale nie wiem czym godna dostąpić tegoż zaszczytu...

Serce me niezmiernie się raduje na myśl o naszej nowej wspólnocie.
Niech lok będzie z Wami!
klaudyna7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 08:27   #6
venealin
Raczkowanie
 
Avatar venealin
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Trochę tu, trochę tam, głównie z pracy ;)
Wiadomości: 423
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal





Przepięknie!

Ja na nowicjat czuję się zbyt mało wyedukowana .
Chwilowo z niegodną moją głową zakręconą planuję pozostać na tym przedsionku dla nieuświadomionych, aczkolwiek bliżej wejścia do zakonu staram się jak mogę wbić w ten głupkowaty zakręcony łeb "minimum srednio zaawansowanej lokowej wiedzy pielegnacyjnej"

Ps. Sądzę, że Volyova zasługuje na jakieś wyróżnienie chociażby z powodu stworzenia jakże odpowiednio zakręconej nazwy naszego zakonu

Ps. Czy ja mogę tylko delikatnie napomnieć, coby Matka Przełożona i Matka Asystentka pomyślały o jakimś ociepleniu tego przedsionka? Bo cholera jak tym deszczem i gradem przyciągnęło z rana to aż mi się loki rozprostowały

Niech lok będzie w Wami!
__________________
21.07.2011 - Pierwszy Dzień Reszty Mojego Życia
175cm/64,5 kg
- walczę z cellulitem
- niszczę tłuszcz a zdobywam mięśnie
- uczę się zdrowego odżywiania
- dbam o cerę
- PIJĘ DUŻO WODY

Edytowane przez venealin
Czas edycji: 2010-10-21 o 08:30
venealin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 08:46   #7
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Matka Przełożona jest z Wami i przygląda się uważnie poczynaniom Zakonu.

By nie razić niczyich uczuć religijnych, przypomnę, iż zakon nasz świeckim jest i został powołany celem pomagania wszystkim lokowanym i falowanym, zagubionym i uświadomionym w kwestii posiadania zakręconego owłosienia osobnikom płci obojga.

Nazwa nasza pochodzi od angielskiej "The Order of Natural Curlies"

Droga Venealin w Przedsionku pozostająca - wpływ pogody obserwujemy na nasze loki, zaś Zakon na pogodę wpływy ma marne. Czas jednak pomyśleć o jakimś Lobbingu

Przydałoby się zatem stanowisko związane z lobbowaniem na naszą rzecz

Volyova - proponowałabym na tę chwilę jako Dekoratora, chyba że są lepsze pomysły

Na szafarzy proponuję 2 osoby - Syrenkę i Jumaatt
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ


Edytowane przez Eloe77
Czas edycji: 2010-10-21 o 09:00
Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 09:29   #8
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

hahaha.
super! i ja zatem wyrazam pragnienie przystapienia do zakonu, jednak samozwanczo ubieram sie w worek pokutny i przybieram imie marnotrwawnej, co to sie nawracac musi , glowe popiolem posypuje a pozniej znow oddala sie bo gzrech ja kusi

macie drogie siostry to stanowisko zakonne juz obsadzone?
wszak wiadomo ze zawsze, we wspolnocie kazdej czarna owca byc musi.
ja mimo ze stworca dowcipnym jest i nie dal mi wlosow czarnych, to duza ma czarna jest i pokretna, jako i moje wlosy
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:30   #9
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Przyłączam się do zakonu a na znak lojalności wnoszę ten poemacik

Skręt, zaklęcia,
loków moc
tkają smak marzeń
w każda noc.

w Zakonie od świtu
praca wre,
znacie swe loki,
czy jeszcze nie?

Niech oleje tłuste pyszne
skręty czynią słuszne
Amla, aloes, vatika,
keratyna, kokos
loków fabryka
na pełny etat wrze
znacie swe loki
czy jeszcze nie?

Kwilą lekko nowe nabytki,
by skręt wyczarować szybki,
lecz trwa krótko ich przekonanie,
że nic nie ma na zawołanie.

Czytajcie ksiegi,
mądrości mnóżcie,
w chwilach zwątpienia krzyczcie
-pomożcie!
A litościwe kapłanki nasze
wysłuchają lamenty Wasze.
Podadzą świętą rękę,
zamieniając udrękę
w radość
a waszym próbom stanie się zadość:
Z fal loki
z loków korki
istne amorki.

Ale za prostowania
choćby wspomnienie
natychmiast pójdziecie na zatracenie!
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 09:56   #10
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Witam wszystkie zakrecone siostrzyczki! W ten piekny poranek moje serce sie cieszy na taki uroczy odzew ze strony naszych kochanych Loczkow i Fal

Moje drogie:
Bernadko20 - Twoja aplikacja zostala rozpatrzona pozytywnie - zostajesz mianowana Kanotrem (Matko Przelozono prosze potwierdz nominacje)

Jumaatt i Syrenko - dostapilyscie zaszczytu bym mianowanymi przez sama Matke Przelozona, kazda z Was obejmuje stanowiko Szafarza, sprawujcie je godnie i sluzcie wspolnocie lokowej z takim poswieceniem jak dotychczas a loki beda Wam dane

Venealin - moja droga z powodow technicznych (brak osoby na stanowisku Zakrystiana) chwilowo przedsionek bedzie zimny ale z uwagi na Twoje poswiecenie w zdobywaniu wiedzy (i posiadanie lokow na potwierdzenie tego) - przejdz moja droga prog klasztoru i zacznij edukacje na wyzszym poziomie, witaj w gronie zakreconych siostrzyczek - potwierdzam tym samym Twoj status Siostry Zakonu Curlitanek

Klaudyna7, Mlodka - witamy, Wy rowniez oficjalnie zostajecie Siostrami Zakonu Curlitanek

Laudik - skoro obecnie najblizej Ci do worka i popiolu, mianuje Ci w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej - Klasztornym Grzesznikiem (ale prosze nie namawiaj naszych biednych zakreconych duszyczek do niecnych czynow majacych na celu niszczenie loczkow,pamietaj Matka Przelozona patrzy i slucha), zadanie glowne - wybijanie z glowy nowicjuszkom grzechow glownych: prostowania, suszenia goracym powietrzem, ciasnego spinania wloskow itp

Mysia - za Twoj wklad w rozwoj sztuki pisanej naszego kalsztoru mianuje Cie w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej naszym Klasztornym Curlitanskim Poeta

Volyova
- w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej mianuje Cie Doradca do spraw Wystroju i Nastroju Klasztoru (wskazane byloby namowienie Polalavendowego za asystenta, specyficzny humor i postrzeganie swiata przez Pole uczyni zycie klasztorne bardzo wesolo zakrecone)

Niech Lok bedzie z Wami
Sw. Rybiorek
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:16   #11
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Szczęść Loku!

Gdym się dowiedziała o Zakonie sióstr mych umiłowanych, poczułam potrzebę loka jak najszybciej przybyć tutaj.
I oto jestem.
Opiszę moje działania i wierzę, iż i dla mnie znajdzie się miejsce wśród Curlitanek.
Otóż głoszę Słowo Świętego Loka wśród świeckich mych koleżanek, które to w większości jeszcze nie wiedza o swym powołaniu. Budzę w nich miłość do Świętego Loka kędziorkami swymi. Nawracam siostry, które popełniają Grzechy Główne jak czesanie na sucho ( ) a nawet czasem prostowanie (!!!!!!! )
Opisuję im przykładową pielęgnację i nawracam je na właściwą drogę prowadzącą do Edenu Świętego Loka.

Jednocześnie ogłaszam wszem i wobec! Jeśli nie zostanę przyjęta do Zakonu sióstr mych umiłowanych, dalej będę głosić prawdę w imię Świętego Loka i Was, moje Siostry!
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 10:18   #12
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

św Rybiorek Całuję Twą dłoń Pani i dziekuje za decyzję w mej sprawie
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:18   #13
Volyova
Rozeznanie
 
Avatar Volyova
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 613
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Drogie Siostry!

Niech loki Wasze będą sprężyste, a fale błyszczące!

Oto i ja pukam do zakonnej furty
W przedsionku już stoję 3 miesiące, bose stopy mi marzną, za to loki wyglądają coraz lepiej.

Bardzo dziękuję za przyjęcie mnie do wspólnoty i za mianowanie mojej skromnej osoby do stanowiska Doradcy. Jest to dla mnie wielki zaszczyt i wyróżnienie.

W wolnych chwilach chciałabym również, w miarę możliwości, służyć pomocą Szafarzom. Z wielką ochotą i żarliwością zajmę się porządkowanie księgozbioru, ścieraniem kurzu z woliminów i przepędzaniem pająków w zakamarków półek.

Wnoszę też na ręce Matki Przełożonej uniżoną prośbę o odprawienie dla mnie odpędzającego puch obrzędu.

Niech się Wam kręci!
__________________
zakręcona od: 2010-07-30
Moje włosy

Dumna fala (klik)


Zakręcone lektury obowiązkowe, uzupełniające i filmiki instruktażowe -> blog
Bryk dla zabieganych > Za dużo informacji, nie wiem od czego zacząc
Volyova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:19   #14
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Pragnę dodać, iż nie uważam się za posiadającą dużą wiedzę o Świętym Loku i jego Pielęgnacji, jednakże siostry grzesznice powiadały mi zdziwione "Na szczotkę do włosów, ileż Ty wiesz o Prawdzie!" a ja im na to całą skromnością Loków moich: "Moje Drogie, to jest na prawdę malutka falka w porównaniu z tym, co wiedzą najwspanialsze Siostry Curlitanki me!"
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:21   #15
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

mysia m Moja droga Curlitańska Poetko...Proponuje do tej litanii podstawic muzyke...
"Rece me złożone na znak loka, serce me raduje sie, gdyz zazegnane sa prostownice i suszarki...Ma dusza pragnie wiecej sióstr Curlitanek"
A właśnie...Sam Kanotr sobie nie pośpiewa..Dlatego chciałabym zgłosic nabór siostrzyczek do chórku..!! Pilne...
Volyova
Siostro...Doradczynio nasza...Juz czuje, ze porzadek i pokoj zapanuje w naszym jakze zacnym klasztorze ! :P
Dama_pikowa
Moja Droga na pewno Matka przełożona rozpatrzy Twoją prosbę przyjecia do zakonu Curlitanek.
Bede swe modlitwy kierowala i litanie ku temu bys zostala przyjeta...
Przeor Rybiorku....
Bede się modlila i moje loki beda wielce ucieszone z tej, ze nowiny, iz Matka Przełożona mnie bedzie mianowala na Kanotra...Amen (spiew...)

Wasza Kanotr Bernadka oddaje swe loki w ofierze...;x
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:26
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:24   #16
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

z gzrechow pzreze mnie najczesciej popelnianych to gzrech zaniechania
zatem za kazydm razem po okresie grzeszenia nastepowac bedzie pokuta w postaci wzmozonej dbalosci o LOK.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:26   #17
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Dama_Pikowa - zwazywszy iz swymi czynami udowodnilas oddanie w sprawy Swietego Loka, biorac pod uwage Twoje zaangazowanie i chec szerzenia wiedzy, mianuje Cie naszym pierwszym Mistrzem Nowicjatu

Mysiu - cieszymy sie bardzo z Twojej nominacji i czekamy na dalsze efekty Twojej lokowej tworczosci

Volyova - nie mozemy odmowic takowej prosbie, przyjmij zatem obowiazki part time Szafarza, pomoc Jumaatt i Syrence na pewno bedzie potrzebna jako ze ogrom pracy jaki czeka Zakon Curlitanek jest ogromny

Bernadka20 - uzupelnilam juz klasztorna papierologie, zatwierdzona rekrutacja do Curlitanskiego Chorku, dziekuje droga siostro za innowatorski pomysl, zycze sukcesow w rekrutacji
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:31
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:42   #18
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Dama_Pikowa - zwazywszy iz swymi czynami udowodnilas oddanie w sprawy Swietego Loka, biorac pod uwage Twoje zaangazowanie i chec szerzenia wiedzy, mianuje Cie naszym pierwszym Mistrzem Nowicjatu
św. Rybiorku, Przeorze najkręceńszy! Loki me radują się z decyzji Twej! Będę głosić Prawdę Świętego Loka wiernie, nie zważając na wszelkie niepowodzenia! (jeśli takowe wystąpią)
Będę systematycznie pogłębiać wiedzę o Pielęgnacji Świętego Loka, gdyż czupryna ma dalej niezaspokojoną jest i z przeogromną radością będę głosić Prawdę nieświadomym jako Pierwszy Mistrz Nowicjatu!

Bądźcieże kręcone, Przeorze i matko Przełożona!


Edytowane przez Dama_pikowa
Czas edycji: 2010-10-21 o 10:44
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 10:46   #19
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Zatem Przeor Rybiorku Dzieki Ci za to, ze dostałam potwierdzenie w tej słusznej jakże sprawie...
Bede czekac na chetne osoby.
Dziekuje Ci siostro także

Dama_pikowa
Moje modły pozwolily na to, ze sie dostalas do klasztoru Curlitanek. Jestem niezmiernie wdzieczna, ze w tak szybkim czasie zostaly rozpatrzone !
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-10-21, 10:57   #20
Młódka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 186
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
zakon nasz świeckim jest i został powołany celem pomagania wszystkim lokowanym i falowanym, zagubionym i uświadomionym w kwestii posiadania zakręconego owłosienia osobnikom płci obojga.

obojga płci : love:
: jupi::j upi:
bardzo de serca przypadła mi reguła naszego zgromadzenia
Młódka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 11:49   #21
Dama_pikowa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 2 257
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Zatem Przeor Rybiorku Dzieki Ci za to, ze dostałam potwierdzenie w tej słusznej jakże sprawie...
Bede czekac na chetne osoby.
Dziekuje Ci siostro także

Dama_pikowa
Moje modły pozwolily na to, ze sie dostalas do klasztoru Curlitanek. Jestem niezmiernie wdzieczna, ze w tak szybkim czasie zostaly rozpatrzone !
Kantorze wdzięczna Ci jestem za modły Twe niezmiernie i ofiaruję Ci usługę wzbogacania śpiewów Twych mą grą!
Dama_pikowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:07   #22
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Dama_Pikowa
Siostro...Jest mi niezmiernie miło, ze wzbogacisz moj chór...Oh...Alleluja !! Loki nasze niech śpiewaja z nami !
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:13   #23
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Dama_Pikowa
Siostro...Jest mi niezmiernie miło, ze wzbogacisz moj chór...Oh...Alleluja !! Loki nasze niech śpiewaja z nami !
Skoro nasz siostra Kantor zatwierdzila - potwierdzam odpowiednia papierologia
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:18   #24
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Bogini Wielkiego Loka będzie zadowolona z naszych postępów

Modły puchoffowe odprawiłam -
sama puchu się pozbyłam
toteż na Was wszystkie zsyłam
woń kokosa i lawendy
Rozsiewajcie zatem wszędy
tak, by lok wszelaki kręty
ku radości i zabawie
zjawił się we śnie, na jawie
i na każdej głowie prawie

Witam wszystkie Lokaski w naszym Zakonie i zapraszam do przestrzegania reguły

Mysia

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Moje drogie:
Bernadko20 - Twoja aplikacja zostala rozpatrzona pozytywnie - zostajesz mianowana Kanotrem (Matko Przelozono prosze potwierdz nominacje)
Pieczętuję
Cytat:
Laudik - skoro obecnie najblizej Ci do worka i popiolu, mianuje Ci w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej - Klasztornym Grzesznikiem
Pieczętuję
Cytat:
pamietaj Matka Przelozona patrzy i slucha
I oczy ma wokół loków swych niepokornych
Cytat:
Mysia - za Twoj wklad w rozwoj sztuki pisanej naszego kalsztoru mianuje Cie w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej naszym Klasztornym Curlitanskim Poeta
Pieczętuję
Cytat:

Volyova
- w imieniu naszej kochanej Matki Przelozonej mianuje Cie Doradca do spraw Wystroju i Nastroju Klasztoru (wskazane byloby namowienie Polalavendowego za asystenta, specyficzny humor i postrzeganie swiata przez Pole uczyni zycie klasztorne bardzo wesolo zakrecone)
Pieczętuję

Cytat:
Napisane przez Volyova Pokaż wiadomość
W wolnych chwilach chciałabym również, w miarę możliwości, służyć pomocą Szafarzom. Z wielką ochotą i żarliwością zajmę się porządkowanie księgozbioru, ścieraniem kurzu z woliminów i przepędzaniem pająków w zakamarków półek
Jeśli Szafarki potrzebuja pomocy, to ja pieczęcią walnę, gdzie trzeba

Cytat:
Wnoszę też na ręce Matki Przełożonej uniżoną prośbę o odprawienie dla mnie odpędzającego puch obrzędu
a kysz!

Niech Lok będzie z Wami, a Lokowana Bogini uwolni nas od puchu
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:19   #25
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Siostro Rybiorek
Dziekuje Ci. Teraz musimy czekac na inne chetne siostry.

Ohh matko przełożona...
Szkoda, ze nie mam jeszcze pelnego skladu chorku. Zaspiewalybysmy na Twa czesc. I Przeor odprawilby msze za tych, ktore sie dostaly do zakonu...
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka

Edytowane przez bernadka20
Czas edycji: 2010-10-21 o 12:21
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:23   #26
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Witajcie w ten piekny poranek bez puchu Matko PrzelozonaTwoje modly zostaly wysluchane bom ja rowniez bez puchu dzisiaj

z tej radosci zasile nasz Curlitanski Chorek (dawno temu namawiano mnie do wstapienia do lokalnego choru wiec kwalifikacje mam)

Msze mozemy odprawic skoro Matka Przelozona jest z nami, a w chorku sa juz 3 glosy wiec damy raze
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2010-10-21 o 12:24
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:33   #27
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Siostro Rybiorek
Wspaniała jest Twa nowina. Takze 3 Osoby już są. Tylko odprawic msze teraz nalezaloby !!
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:40   #28
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
Siostro Rybiorek
Wspaniała jest Twa nowina. Takze 3 Osoby już są. Tylko odprawic msze teraz nalezaloby !!
Ta pierwsza to wypadaloby aby nasza kochana Matka Przelozona odprawila, w koncu to taka oficjalna msza
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:43   #29
bernadka20
Wtajemniczenie
 
Avatar bernadka20
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Dębica / Aleksandrów Kujawski
Wiadomości: 2 722
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

jak najbardziej zgadzam się z Toba siostro !
Przepraszam za swoja pomylke :P
__________________
Narzeczona 11.10.2013
Dbam o włosy
Mój typ-2C. Od końca lipca 2010 dbam o swoje loczki !!
Stop suszarce od końca czerwca 2010
Kantorzyca/Kantorka Zakonu Curlitanek
Masz naturalne, kręcone włosy?Zajrzyj koniecznie: FaQ, Pigułka
bernadka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-21, 12:45   #30
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Zakon Curlitanek w sluzbie loków i fal

Cytat:
Napisane przez bernadka20 Pokaż wiadomość
jak najbardziej zgadzam się z Toba siostro !
Przepraszam za swoja pomylke :P
Nie masz za co przepraszac droga siostro, wiadomo ze wszystkie obecne juz w zakonie chcialyby aby nastapila inauguracja
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:29.