Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II - Strona 116 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-13, 10:18   #3451
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
A ja myślę nad ścięciem
o Ty co znowu wymyśliłaś?
mnie w tym tygodniu stukną 2 miesiące nie obcinania
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:19   #3452
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Króciuteńko
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:24   #3453
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

zapałka?
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:28   #3454
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Nie
Ładnie, krótko, seksownie, kobieco
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 10:53   #3455
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

jak tak to obcinaj
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:42   #3456
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
Nie
Ładnie, krótko, seksownie, kobieco
to brzmi jak cos co masz aktualnie na glowie ....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 11:45   #3457
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
to brzmi jak cos co masz aktualnie na glowie ....
A myślałam, że mam wielkie g***
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-13, 16:19   #3458
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

to cie ciesze, ze moglam cie wyprowadzic z bledu
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 17:13   #3459
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Laudik czy nadal stosujesz fasta? na nisimowym watku cisza wiec pytam tutaj, i jesli tak masz efekty?

Ja mam nadal krotko i jeszcze sobie podciachalam tydzien temu zeby sobie ksztalt fryza poprawic bo tyl byl za ciezki i wygladalam jakby mnie cos wielkim jezorem przylizalo i teraz to juz w ogole dzungla i komary a 7 lipca ide na wesele i nie wiem co ja z tym czyms na glowie zrobie
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-13, 21:12   #3460
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Hej!
Przejżawszy pobieżnie oba watki, widzę, że niektóre z Was mają spore doswiadczenie w zapuszczaniu od zera, a jest mi ono obecnie bardzo potrzebne. Zniszczyłam sobie włosy do tego stopnia, że w grę wchodzą właściwie tylko 2 opcje: utrzymanie średniej długości i ładowanie siana pod siatki, klamry etc, przy regularnym ścinaniu tego, co odrasta, albo wersja radykalna: jeżyk Strasznie się boję zapuszczania niemal od zera, zwłaszcza, że miałam już kiedys krótkie włosy a'la Winona i wyglądałam jak brzydki chłopiec z zaburzeniami tożsamości płciowej, więc niezbyt mi się to uśmiecha. Bez wzgledu na to, którą opcję wybiorę, zapewne orientujecie się, po jakim czasie bez żadnych fryzur przejściowych i podcinania osiągnęłabym mniej więcej takie coś, jak na fotkach? Włosy rosną mi ok 2 cm/mc, są idealnie proste i ulizane (tzn te zdrowe, bo aktualne "dzieło" sterczy na wszystkie strony świata)
Z góry dzięki za info i radę, jeśli się przełamię, to będę startować od ok. 2,5 cm...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 0_(7).jpg (38,8 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cd003.jpg (93,8 KB, 19 załadowań)
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2011-06-13 o 21:21
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 06:06   #3461
Ninedin
Zakorzenienie
 
Avatar Ninedin
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6 886
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cześć Wcale nie musisz obcinać na zapałkę, wystarczy jakaś krótka fryzura. Jednak jeżeli jest ci brzydko w krótkich to może podcinaj tylko to zniszczone. Jakiej są teraz długości?


Dotka Laudik ma rację Osobiście najbardziej podobałaś mi się w tej grzywce Wiem, że nie lubisz grzywki
__________________
Umysł w stanie blond
Ninedin jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 08:08   #3462
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Już nie mam przedziałku na środku forsuję go na bok po trochu podetnę tylko na karku i boki, reszta zostaje póki co
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 08:21   #3463
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
Laudik czy nadal stosujesz fasta? na nisimowym watku cisza wiec pytam tutaj, i jesli tak masz efekty?

Ja mam nadal krotko i jeszcze sobie podciachalam tydzien temu zeby sobie ksztalt fryza poprawic bo tyl byl za ciezki i wygladalam jakby mnie cos wielkim jezorem przylizalo i teraz to juz w ogole dzungla i komary a 7 lipca ide na wesele i nie wiem co ja z tym czyms na glowie zrobie

oj rybiorku - nie pzresadzaj.
akurat sledze caly czas - dzieki zasubskrybowaniu watkow - twoje dzialania i w zadnym wypadku nie zgodze sie ze czegos ci tam brakuje.
wrecz przeciwnie - jest bardzo piekny skret, fajny fryzur i ogolnie lsniaco i zdrowo

co do nisimu - zanim zaczelas - zapomnij.nie po to dbasz o swoje loki tak bardzo by je nisimem popsuc.
nawet ja - mimo ze nawet nie zblizylam sie do twojej ortodosyjnej pielegnacji dalam sobie spokoj - efekty przyrostowe niewspolmiernie male do efektow ubocznych - mi okropnie wysuszal - bo mam wlosy jak pamietasz "baby blond".
nie wiem - moze ktos kto ma wlosy nietkniete farba, do tego ze sklonnoscia do pzretluszczania - moglby tego nie zauwazyc - dla mnei bylo to troche za duzo.
od listopada skupialm sie raczej na odpbudowie wlosow bazujac na kosmetykach do wlosow karaibskich(czyli po polsku mowiac afro) i to w sumie dla mnie odkrycie stulecia.
wiec jesli moge ci cos polecic to kosmetyki firmy doo gro - na luzie ogarniesz je sobie na e bayu, motions, i jeszcze kilka innych - dla twoeich lokow moga okazac sie objawieniem.
moj maz - ktory ma na glwie takie 3c wychodzil z lazienki a potem 2 dni kontemplowal coz to za cudo ma on na glowie i coz to za cudowny balsam kupilam by mogl on zadbac o swoje dlugie loki

szczegolnie polecam ci dlatego doo gro - przyrost wlosow jest po porstu zauwazalny w ciagu miesaica - jednak nie z powodu jakiegos fantastycznego stymulowania - choc to tez - ale glownie z powodu totalnego eliminowania gubienia sie i lamania koncowek.
a o nisimie zapomnij rowniez z powodu ceny - za zestaw 3 produktow doo gro - o nieeeebo lepszych od nisimu (np olejek stymulujacy porost plus szampon i plus odzywka ) zaplacisz troche mniej niz za szampon i odzywke z nisimu.
z tym ze tylko po szamponie doo gro mozesz sobie odpuscic odzywke (moj maz tak robil bo ma wlosy nietkniete farba a juz po szamponie mial efekt jak po odzywie) natomniast po odzywce nisim - ja ze swoim blonem i ogolnie sklonnoscia do sianowatosci - musialam nakladac dodatkowa odzywke.
ufff, ale dalam esej

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez Lucjana19 Pokaż wiadomość
Hej!
Przejżawszy pobieżnie oba watki, widzę, że niektóre z Was mają spore doswiadczenie w zapuszczaniu od zera, a jest mi ono obecnie bardzo potrzebne. Zniszczyłam sobie włosy do tego stopnia, że w grę wchodzą właściwie tylko 2 opcje: utrzymanie średniej długości i ładowanie siana pod siatki, klamry etc, przy regularnym ścinaniu tego, co odrasta, albo wersja radykalna: jeżyk Strasznie się boję zapuszczania niemal od zera, zwłaszcza, że miałam już kiedys krótkie włosy a'la Winona i wyglądałam jak brzydki chłopiec z zaburzeniami tożsamości płciowej, więc niezbyt mi się to uśmiecha. Bez wzgledu na to, którą opcję wybiorę, zapewne orientujecie się, po jakim czasie bez żadnych fryzur przejściowych i podcinania osiągnęłabym mniej więcej takie coś, jak na fotkach? Włosy rosną mi ok 2 cm/mc, są idealnie proste i ulizane (tzn te zdrowe, bo aktualne "dzieło" sterczy na wszystkie strony świata)
Z góry dzięki za info i radę, jeśli się przełamię, to będę startować od ok. 2,5 cm...
ja tam jestem zdania ze jezyk
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-06-14 o 08:22
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 09:19   #3464
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
oj rybiorku - nie pzresadzaj.
akurat sledze caly czas - dzieki zasubskrybowaniu watkow - twoje dzialania i w zadnym wypadku nie zgodze sie ze czegos ci tam brakuje.
wrecz przeciwnie - jest bardzo piekny skret, fajny fryzur i ogolnie lsniaco i zdrowo
niedlugo nie bedzie.... zdecydowalam sie na dramatyczny krok, tak wiec albo dzisiaj albo w weekend zakonczy sie era obecnej fryzury (zalezy kiedy malzonek wybierze sie na ryby, zwykle jedzimy razem ale ja dzisiaj w pracy wiec jak maz zdecyduje sie dzisiaj jechac sam to bede 'dramatyzowac' dzisiaj a na sobote ma nocne lowienie z kolegami, wiec ewentualnie bedzie to w nocy z soboty na niedziele, wolalabym dzisiaj bo ja taka w goracej wodzie kapana)

Cytat:
wiec jesli moge ci cos polecic to kosmetyki firmy doo gro - na luzie ogarniesz je sobie na e bayu, motions, i jeszcze kilka innych - dla twoeich lokow moga okazac sie objawieniem.
moj maz - ktory ma na glwie takie 3c wychodzil z lazienki a potem 2 dni kontemplowal coz to za cudo ma on na glowie i coz to za cudowny balsam kupilam by mogl on zadbac o swoje dlugie loki

szczegolnie polecam ci dlatego doo gro - przyrost wlosow jest po porstu zauwazalny w ciagu miesaica - jednak nie z powodu jakiegos fantastycznego stymulowania - choc to tez - ale glownie z powodu totalnego eliminowania gubienia sie i lamania koncowek.
a o nisimie zapomnij rowniez z powodu ceny - za zestaw 3 produktow doo gro - o nieeeebo lepszych od nisimu (np olejek stymulujacy porost plus szampon i plus odzywka ) zaplacisz troche mniej niz za szampon i odzywke z nisimu.
z tym ze tylko po szamponie doo gro mozesz sobie odpuscic odzywke (moj maz tak robil bo ma wlosy nietkniete farba a juz po szamponie mial efekt jak po odzywie) natomniast po odzywce nisim - ja ze swoim blonem i ogolnie sklonnoscia do sianowatosci - musialam nakladac dodatkowa odzywke.
laudik jestes w deeeeeeseeeeeczke! ogarne zaraz bo bede potrzebowac dobrych nawilzajacych i do tego wplywajacych na porost kosmetykow, moze nawet okaze sie ze sa dostepne w sklepach ktore prowadza Murzynki, mam w Dublinie w centrum 2 takie, napakowane kosmetykami po sufit, niestety jak raz tam wlazlam to bylam stricte CG i co zobaczylam silikon to odkladalam produkt, jak przeczytalam sklady mniej wiecej 1/3 kosmetykow w sklepie (!!!!!!!) to mialam dosc, do drugiego juz nie weszlam bo nie mialam sily

jestem po 'ogarnieciu' doo gro, to teraz mam pytanie, jakie produkty masz laudik? bo jest tego sporo, growth sie wyroznia w nazwie ale i tak tego kilka, mozesz podac ktore masz?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa

Edytowane przez Rybiorek
Czas edycji: 2011-06-14 o 10:16
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 11:34   #3465
Lucjana19
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 86
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Krótka odpada, bo farba spaliła je na całej długości, także miałabym na głowie abstrakcję - króciutki, "lejący" się odrost przechodzący w miotłę jak po czyszczeniu kominów przed Bożym Narodzeniem. Aktualnie mam włosy nieco przed ramiona, mocno wycieniowane, co jest największym problemem, bo zamiast miotły na samych końcach, co bez problemu dałoby się zakryć siatką etc, mam efekt przestraszonego skunksa od połowy głowy, szczęśliwie większość pasm daje się związać. Po oblepieniu ich odżywkami z silikonami w kucyku nie prezentują się źle, ale to jest trochę jak malowanie zwłok - nie straszą na co dzień, ale na dłuższą metę to bez sensu, bo i tak nie da sie ich zregenerować. Mam teraz długie, pomaturalne wakacje, więc to jedyna okazja, by zdecydować czy wóz, czy przewóz, ale nigdy nie zapuszczałam konsekwentnie z krótkich włosów, więc nie mam pojęcia, ile czasu zajęłoby osiągnięcie fryzurek, które wkleiłam - bo jeśli rok lub więcej, to chyba jednak będę ścinać etapami...
__________________
jestem dziewczynka z mandragory
robak mnie kocha, nie zjada
słońce pod ziemią lśni tak ślubnie
krecie witraże maluje

Edytowane przez Lucjana19
Czas edycji: 2011-06-14 o 11:51
Lucjana19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:02   #3466
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
niedlugo nie bedzie.... zdecydowalam sie na dramatyczny krok, tak wiec albo dzisiaj albo w weekend zakonczy sie era obecnej fryzury (zalezy kiedy malzonek wybierze sie na ryby, zwykle jedzimy razem ale ja dzisiaj w pracy wiec jak maz zdecyduje sie dzisiaj jechac sam to bede 'dramatyzowac' dzisiaj a na sobote ma nocne lowienie z kolegami, wiec ewentualnie bedzie to w nocy z soboty na niedziele, wolalabym dzisiaj bo ja taka w goracej wodzie kapana)

laudik jestes w deeeeeeseeeeeczke! ogarne zaraz bo bede potrzebowac dobrych nawilzajacych i do tego wplywajacych na porost kosmetykow, moze nawet okaze sie ze sa dostepne w sklepach ktore prowadza Murzynki, mam w Dublinie w centrum 2 takie, napakowane kosmetykami po sufit, niestety jak raz tam wlazlam to bylam stricte CG i co zobaczylam silikon to odkladalam produkt, jak przeczytalam sklady mniej wiecej 1/3 kosmetykow w sklepie (!!!!!!!) to mialam dosc, do drugiego juz nie weszlam bo nie mialam sily

jestem po 'ogarnieciu' doo gro, to teraz mam pytanie, jakie produkty masz laudik? bo jest tego sporo, growth sie wyroznia w nazwie ale i tak tego kilka, mozesz podac ktore masz?

http://cgi.ebay.co.uk/Doo-Gro-Stimul...item4aa02ce9ef

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-CPR-Cr...item3364d234d2

http://cgi.ebay.co.uk/Doo-Gro-Moistu...item3365a9af72

http://cgi.ebay.co.uk/Organic-Root-S...item4aa92ef613

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-Profes...item3368145c68

http://cgi.ebay.co.uk/DOO-GRO-Gro-Re...item335ce2da6a

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-Nouris...item335cad1df1

http://cgi.ebay.co.uk/Lusters-Pink-C...item336533efc3


osobiscie przerobilam te oto produkty od tego wlasnei sprzedawcy.
jak dla mnei -i mojego meza - rewolucja w dwbaniu o wlosy.
obecnie jade na tigi do wlosow kreconych (bez sulfa i silikonow) a jak to wykoncze to znow zamawiam doo gro - na lato bedzie jak znalazl, zeby dopiescic i nawilzyc wlosy
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 16:07   #3467
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
http://cgi.ebay.co.uk/Doo-Gro-Stimul...item4aa02ce9ef

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-CPR-Cr...item3364d234d2

http://cgi.ebay.co.uk/Doo-Gro-Moistu...item3365a9af72

http://cgi.ebay.co.uk/Organic-Root-S...item4aa92ef613

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-Profes...item3368145c68

http://cgi.ebay.co.uk/DOO-GRO-Gro-Re...item335ce2da6a

http://cgi.ebay.co.uk/Motions-Nouris...item335cad1df1

http://cgi.ebay.co.uk/Lusters-Pink-C...item336533efc3


osobiscie przerobilam te oto produkty od tego wlasnei sprzedawcy.
jak dla mnei -i mojego meza - rewolucja w dwbaniu o wlosy.
obecnie jade na tigi do wlosow kreconych (bez sulfa i silikonow) a jak to wykoncze to znow zamawiam doo gro - na lato bedzie jak znalazl, zeby dopiescic i nawilzyc wlosy

pieknie dziekowac dobra kobietko

jakos do tigi nie doszlam ale te powyzsze sprobuje, na razie doo gro, obaczymy czy cos pomoze w zachowaniu szczatkow owlosienia

a tak w ogole jak teraz wloski Ci rosna, w sensie w jakim tempie?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:18   #3468
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

ja nie nazrekam na przyrost ogolnie - bardzie u mnie problemem jest zespol niespokojnych rak.
cos zawsze zlapie ostrego w lapki i polece uciac .
ale musze powiedziec, ze po ostatnich scinaniach - dos drastycznych w marcu skrocilam jak dotad tylko grzywke i to tylko o 1 cm.
musze wkleic zdjecie z obecnego stanu choc z drugiej strony to niepotrzebne, bo mam dlugosc taka jak w lipcu zeszlego roku - moze nawet troche dluzsze z tylu
i tym razem juz nie scinam, twardo zapuszczam.
mam planie wytrzymac do konca wakacji - a jak sie powiedzie i nei bedzie tragicznie z koncowkami to moze pzredluze okres "bez podcinania" na nastepne kilka miesiecy - moze az do swiat
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:32   #3469
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez laudik Pokaż wiadomość
ja nie nazrekam na przyrost ogolnie - bardzie u mnie problemem jest zespol niespokojnych rak.
cos zawsze zlapie ostrego w lapki i polece uciac .
ale musze powiedziec, ze po ostatnich scinaniach - dos drastycznych w marcu skrocilam jak dotad tylko grzywke i to tylko o 1 cm.
musze wkleic zdjecie z obecnego stanu choc z drugiej strony to niepotrzebne, bo mam dlugosc taka jak w lipcu zeszlego roku - moze nawet troche dluzsze z tylu
i tym razem juz nie scinam, twardo zapuszczam.
mam planie wytrzymac do konca wakacji - a jak sie powiedzie i nei bedzie tragicznie z koncowkami to moze pzredluze okres "bez podcinania" na nastepne kilka miesiecy - moze az do swiat
zazdraszczam glownie podejscia, ja mam problem bo wiekszosc zycia mialam dlugie i teraz mam schizy no i jeszcze kolor nie ten....
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-14, 17:37   #3470
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

a ja poza epizodem od urodzenia do 14 roku zycia(kiedy to pozbawilam sie samodzielnie po raz pierwszy wlosow) mam cale zycie krotkie - do zera najczesciej.
mialam potem szal pzrez chwile - hormony ciazowe - z pierwszej ciazy - kiedy to udalo mi sie znow zapuscisc - bez zapuszczania, po prstu zajeta bylam byciem w ciazy i posiadaniem pierwszego dziecka - zapuscilam do pasa prawie tylko po to by stwierdzic ze nienawidze tego buszu ktorym mnie obdarzyla natura i juz 3 swieczki dmuchalam z moim synem obgolona rowno na zero.

ale juz nie chce byc elzbieta dzikowska. chce rzucac falami na plecy - ale bez szalu - do 40 mam rok i tyle mi zejdzie zeby te fale do zarzucania na plecy uzyskac
__________________


Edytowane przez laudik
Czas edycji: 2011-06-14 o 17:42
laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:45   #3471
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

mowisz rok? Hm.... Ja tez tak chce. Bede teraz ciezko walczyc

Mnie do czterdziechy dwoch latek brakuje ale wolalabym miec czym zarzucic wczesniej
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 17:51   #3472
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Rybiorek Pokaż wiadomość
mowisz rok? Hm.... Ja tez tak chce. Bede teraz ciezko walczyc

Mnie do czterdziechy dwoch latek brakuje ale wolalabym miec czym zarzucic wczesniej
luz, zapuscisz, tylko nie wolno scinac .

ja wlasnie obejrzalam swoje zdjecia w albumie i stwierdzam, ze mam kropka w kropke teraz fryz jak w sierpniu w zeszlym roku.
z tym ze nie planuje - jak to bylo rok temu - zadnych idiotycznych akcji ktore doprowadzily mnie do sciecia .
cale szczescie ze mi wlosy szybko rosna - tak 1.5 cm to moj standardowy pzryrost miesieczny.jakbym sie chciala bawic w stymulowanie do pewnie dociagnelambym do 2cm.ide robic lekcje.
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-14, 18:08   #3473
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:28   #3474
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Dziś 17:30 fryzjer
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 15:50   #3475
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

cześć kotki, dziś wpadam na krótko, bo po pracy jestem, a mam jeszcze niemało spraw do załatwienia
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 16:57   #3476
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

A ja już po
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł


Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:07   #3477
Rybiorek
Zakorzenienie
 
Avatar Rybiorek
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 7 537
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
A ja już po
zostalo cos wloskow?
__________________
Fotograf wizerunkowy/biznesowy, portretowy i ślubny
Miłośniczka psiaków, kawy i naleśników
Moja praca i pasja
Blog fotografa
Poza pracą fotografa
Rybiorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:09   #3478
laudik
Zakorzenienie
 
Avatar laudik
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: skad sie da ;)
Wiadomości: 3 498
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Cytat:
Napisane przez kaguya Pokaż wiadomość
cześć kotki, dziś wpadam na krótko, bo po pracy jestem, a mam jeszcze niemało spraw do załatwienia
no to jak juz bedziesz z powortem to napisz co robilas

---------- Dopisano o 17:09 ---------- Poprzedni post napisano o 17:08 ----------

Cytat:
Napisane przez Dotka81 Pokaż wiadomość
A ja już po

gdzie fota dotus....
__________________

laudik jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 17:55   #3479
marilyn monroe
Zadomowienie
 
Avatar marilyn monroe
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 1 662
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Dotka pokazuj się szybko
__________________
70/48





marilyn monroe jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-15, 18:00   #3480
Dotka81
Zakorzenienie
 
Avatar Dotka81
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 9 305
Dot.: Kobieta na "zapałkę". Zapuszczanie od zera i luźne pogaduchy - cz.II

Zaraz wstawię do albumu

Wstawione
__________________
Z wierzchu anioł, w oczach diabeł



Edytowane przez Dotka81
Czas edycji: 2011-06-15 o 18:04
Dotka81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.