Podkręcajace się konówki włosów.. !!?? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-01-06, 20:08   #1
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Question

Podkręcajace się konówki włosów.. !!??


Dziewczyny co radzicie na końcówki włosów zęby się nie podkręcały ??!! Mam kręcone włosy.. przez jakiś czas je prostowałam teraz powiedziałam sobie DOŚĆ chce dać im odpocząć.. i żeby były takie jak kiedyś co mogę nakładać na końcówki żeby już ich nie prostować ?? znacie jakieś specyfiki, pianki lub coś w tym tylu ?? czekam na odpowiedzi i dziękuje
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-06, 23:33   #2
anka.d
Wtajemniczenie
 
Avatar anka.d
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 679
Dot.: Podkręcajace się konówki włosów.. !!??

ja polecam zaakceptowanie tego, ze wlosy sa krecone, bo tak natura chciala i pokochac je takimi jake sa.

zajrzyj do watkow w moim podpisie
anka.d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-09, 15:30   #3
Heksacyjanek
Raczkowanie
 
Avatar Heksacyjanek
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Pokój Życzeń
Wiadomości: 427
GG do Heksacyjanek
Dot.: Podkręcajace się konówki włosów.. !!??

Nie wiem, ja mam podobnie, bo moje końcówki też się wywijają jak chcą, jednak ja nie wierzę w te wszystkie kosmetyki wygładzające. To po prostu pic na wodę i tyle, a na pewno bardzo obciążają włosy. Może wybierz się do fryzjera, który tak Ci obetnie włosy, że będziesz potrzebowała tylko pianki do włosów, żeby mieć super fryzurkę
__________________
Wtórnym analfabetom i ortograficznym ignorantom mówię stanowcze NIE!

Moje recenzje
Heksacyjanek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 12:45   #4
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Podkręcajace się konówki włosów.. !!??

Cytat:
Napisane przez KaSiUL Pokaż wiadomość
Dziewczyny co radzicie na końcówki włosów zęby się nie podkręcały ??!! Mam kręcone włosy.. przez jakiś czas je prostowałam teraz powiedziałam sobie DOŚĆ chce dać im odpocząć.. i żeby były takie jak kiedyś co mogę nakładać na końcówki żeby już ich nie prostować ?? znacie jakieś specyfiki, pianki lub coś w tym tylu ?? czekam na odpowiedzi i dziękuje
Ja nie rozumiem - skoro chcesz dać im odpocząć, to znaczy chcesz, by się podkręcały. To dlaczego dążysz do ich wyprostowania? Z całym szacunkiem, ale to dla mnie nielogiczne.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 14:25   #5
KaSiUL
Zadomowienie
 
Avatar KaSiUL
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Holland
Wiadomości: 1 649
Dot.: Podkręcajace się konówki włosów.. !!??

Cytat:
Napisane przez Eloe77 Pokaż wiadomość
Ja nie rozumiem - skoro chcesz dać im odpocząć, to znaczy chcesz, by się podkręcały. To dlaczego dążysz do ich wyprostowania? Z całym szacunkiem, ale to dla mnie nielogiczne.
hmm nie chodzi mi o to żeby je prostować.. bo właśnie chce dać moim włosom odpocząć.. chodzi mi tylko o specyfiki na końcówki aby się nie podnosiły do góry.. bo cały włos ma być kręcony.. tylko te końcówki mnie wkurzają..
bo niedosc ze mam włosy trochę za ramiona to jak mi sie koncowki podkreca za bardzo to mam wlosy przed ramiona i dla mnie dziwnie to wygląda i tylko koncowki chce zmienic bo wtedy wlosy wydaja sie dłuzsze heh
mam nadzieje, ze teraz jaśniej napisałam
__________________
Tak niedoskonała, że aż idealna ..

Edytowane przez KaSiUL
Czas edycji: 2011-01-10 o 14:29
KaSiUL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-01-10, 15:28   #6
Eloe77
MatkaPrzełożonaCurlitanek
 
Avatar Eloe77
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Wrocław - ESK 2016
Wiadomości: 5 769
Dot.: Podkręcajace się konówki włosów.. !!??

Ale cały włos ma się zakręcić a końcówka ma być prosta, czy włosy w całości mają byc proste i końcówka niepodkręcona?
Bo jeśli 1 wersja, to będzie to wyglądało bardzo nienaturalnie. A jeśli druga, to obawiam się, że nie ma innego sposobu poza prostownicą lub obcięciem. Włos kręcony chce się kręcić i nie ma na to sposobu. Jego natura jest zawsze górą.
__________________
Tote este mizeriă in faţă de eternitate

Dziennik, FAQ, pigułka wiedzy i pielęgnacja - wszystko o kręconych naturalnie włosach!

MÓJ IDEAŁ

Eloe77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:02.