Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!! - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-12, 18:43   #4171
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Laindise- śliczne ^^ .Przejrzałam kilka(naście?) stron twojego bloga i zauważyłam, że mnóstwo brokatu u ciebie, pięknego brokatu, chociaż jak sobie pomyślę o późniejszym zmywaniu to od razu rezygnuję, ale od czasu do czasu zdobie brokatem, nie powiem, że nie ;D

ja moje brzydale okrągłe pomalowałam na granacik... lakier jest śliczny (nawet szybko schnie dlatego go często używam ;D) ale kształt zniechęca do pokazywania, także jak odrosną to obiecuje, że pokaże bo już dawno nic nie pokazywałam ;D

a teraz tak z innej beczki ;D : moja koleżanka pomalowała sobie pazurki co drugi ciemny, czekoladowy brąz a pozostałe takim brudnym cielistym (coś takiego) i facet na lekcji się jej pyta co ona zrobiła? ... my na to, że to taka technika jest...a on na to - a to ta technika "pomaluje później" ... no i tak mnie naszło teraz na tą tech. " pomaluje później", że chyba niedługo coś takiego zmaluje tylko w innych kolorach ;D

w sobote ide na zakupu i mam nadzieje, że kupie sobie małe co nieco na poprawę humoru bo ostatnio dołek mnie złapał ;|

---------- Dopisano o 19:43 ---------- Poprzedni post napisano o 19:38 ----------

Ruda- pięknie, to mój ulubiony odcień czerwieni, chociaż ostatnio mam ochotę na zakup bordo...

Fram- super ten kolor, i ten kształt. A te gęstnienie lakierów jest tak wkurzające jak nieschnięcie ( na myśli mam mój betonowy i błękit ;/)
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:44   #4172
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

lolli_pop Dziekuje Caly czas o niego 'walcze'

Ruda czy Ty sama je tak pomalowalas? Idealnie! Pamietam, jak jeszcze pare miesiecy temu narzekalas nam tu, jak to przy skorkach Ci nie idzie, a tu taki postep
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:46   #4173
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

dodi - w inglocie za ok. 8zł można kupić takie kropelki do rozcieńczania lakieru. Bardzo wydajne i faktycznie nie niszczą (tylko że po rozcieńczeniu lakier gęstnieje na nowo z czasem, no ale to w sumie naturalne).
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 18:59   #4174
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dodi - w inglocie za ok. 8zł można kupić takie kropelki do rozcieńczania lakieru. Bardzo wydajne i faktycznie nie niszczą (tylko że po rozcieńczeniu lakier gęstnieje na nowo z czasem, no ale to w sumie naturalne).
i tak dosyć rzadko ich używam, ale są śliczne...
bardziej bym się cieszyła jakbyście mi dały pomysł na schnięcie lakierów, bo mam ich dosyć sporo ale tylko z 5 schnie dobrze a reszte to badziewie...
w avonie są tekie psikacze, ale nie chce kupować czegoś co nie wiadomo czy działa...
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:03   #4175
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

dodi - powiem tak. mam lakier, którego zużyłam pół butelki nigdy nie mając go na paznokciach dłużej niż 2 godziny, bo nawet przez ten czas nie wysychał. Seche vite wysuszyło go w 10 minut i do tego utrwaliło zabójczo (jak na moje standardy).
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:08   #4176
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

a no to trzeba wypróbować. A ile tak mniej wiecej kosztuje i gdzie to dostane?
ja ogólnie nie używam topów bo czesto zmieniam kolory wiec sie nie opłaca ale czasem lakiery nie schną a jak już schną to zostaja miękkie, więc warto by czasem użyć ;D;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:18   #4177
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ja kupiłam na allegro. Małe buteleczki można dostać już za 8zł (tak na wypróbowanie). Duże (14ml) kosztują 25-30zł.
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 19:32   #4178
_dodi_
Rozeznanie
 
Avatar _dodi_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 694
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

ok. dzięki za informacje ;D
_dodi_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:38   #4179
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ostrzegam, może boleć: TADAM!
Taureny (czyli te duże dwa) wymiatają



Ja też, więc w sumie jesteśmy normalne



O ja! A mi się marzył ten lakier czarny ze złotym bodajże Jeszcze sprawdzę raz w Douglasie koło siebie, a jak nie, to zrobię do Ciebie słodkie oczka.
A rozświetlacz doszedł?

Moje Frozen Berries. Więcej zdjęć na blogu (spam )

Taureny
Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, widać ogromną różnicę jeśli chodzi o Twoje paznokcie!
Są piękne
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 19:54   #4180
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Wiiiitam
jakby kto pytał to jeszcze wczoraj były 2 rozświetlacze w Naturze w Zamościu... ja jeden zgarnęłam.

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Hmm, a zdjęcie z bloga może być?
śliczne pazurki witaj u nas

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Znów był u mnie kurier pocztowy, ten sam
heheheh fajnie, ze masz weselej dzięki niemu lubię takich ludziu co humor poprawiaja

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Pędzle mi doszły tylko musze je odebrać z inpostu, bo dostałam awizo. Ale to musi być to .

A seche dalej się trzyma, trzeci dzień bez skazy, tylko delikatnie starte końcówki .
super ze pędzle masz... ja na swoje chyba szybko nie odłoże... na razie przestałam czuć az tak nagląca potrzebę
A seche ... hmmmm może ja sobie sprawię kiedyś w końcu, wszyscy tak zachwalają...

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

nie ułatwiasz mi
hehehhehe na razie nie malowałam nim, ale na bank fajny będzie

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mam czasu na zabawe paznokciowa, nosze same nudziaki, ale na dniach postaram sie cos ladnego zmalowac i wstawic. NArazie macie h&m - owski lakier, ktory mi zaczyna gestniec
śliczne

Ruda frozen barries jest super ślicznie pomalowane

---------- Dopisano o 20:54 ---------- Poprzedni post napisano o 20:54 ----------

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość

Ruda- pięknie, to mój ulubiony odcień czerwieni, chociaż ostatnio mam ochotę na zakup bordo...
kupiłam dzisiaj dwa borda pod moje dwie bordowe pomadki
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:02   #4181
alazkrainy
Zakorzenienie
 
Avatar alazkrainy
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 9 675
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Śliczna srebrna folia

Ja też głównie biblioteka, jak czytam średnio jedna książkę na tydzień, to szybko nie miałabym ich gdzie stawiać

dziękuję

To ładny masz przebieg w książkach jedna na tydzień. Po przerwie długiej od czytania to miałam nawet jedną na 3 dni, jednak teraz rzadziej po nie sięgam z braku czasu niestety.

Cytat:
Napisane przez Laindise Pokaż wiadomość
Hmm, a zdjęcie z bloga może być?

Zmywałam przed chwilą
śliczne
idę przeglądać bloga
Cytat:
Napisane przez karmazynka99 Pokaż wiadomość
hahaha a ja bym powiedziała że szkoda zepsutego manicuru
hehe
ja chyba energooszczędna jestem i dbam co by się nie przpracować za bardzo
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
aaa
aaaa ale boli?
dziękuję

Ruda ślicznie
frame pięknie
__________________
Aby miłość trwała przez całe życie, trzeba ją pielęgnować starannie jak ogród.


alazkrainy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 20:07   #4182
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

mgielko to moze juz te najbardziej napalone zakupily rozswietlacz jak Ci sie widzi? mam nadzieje, ze sie zalapie jak sie spotkamy z plytkami i kupię od razu zlotopodobny metallic do wzorkow.

a ja nadal czekam na pedzle. mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu dojdą...chociaz znajac moje szczescie to paczka zaginie ect

ide gotowac skrzypokrzywe i drozdze
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:13   #4183
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mgielko to moze juz te najbardziej napalone zakupily rozswietlacz jak Ci sie widzi? mam nadzieje, ze sie zalapie jak sie spotkamy z plytkami i kupię od razu zlotopodobny metallic do wzorkow.

a ja nadal czekam na pedzle. mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu dojdą...chociaz znajac moje szczescie to paczka zaginie ect
wiesz coooo... ja go chyba na policzki stosowac nie będę tylko pod łuk brwiowy ewentualnie... sama nie wiem jeszcze. Wolę w kamieniu - łatwiejszy w obsłudze.
Ejjj no nie mów nic nie zaginie! Koniec kropka.

A ja kupiłam z safari złoty na wzorki - zobaczę czy sie uda tym stemplować..
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:25   #4184
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

ooo to koniecznie daj znac jak sie sprawuje, bom ciekawa moze akurat zaoszczedze na essence. gdzie kupilas?
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:39   #4185
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dodi - powiem tak. mam lakier, którego zużyłam pół butelki nigdy nie mając go na paznokciach dłużej niż 2 godziny, bo nawet przez ten czas nie wysychał. Seche vite wysuszyło go w 10 minut i do tego utrwaliło zabójczo (jak na moje standardy).
Mnie Seche Vite nie powalił swym działaniem. Owszem, wysusza bardzo ładnie, tylko przeszkadza mi to, że ,,ściąga" lakier...
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:44   #4186
Czarna Orchidea
Zakorzenienie
 
Avatar Czarna Orchidea
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 6 595
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

mi nie ściaga lakieru, ale to moze dlatego, ze pokrywam lakierem rowniez powierzchnię paznokcia bez lakieru i nie lubie lakierow typowo żelkowych,a je najbardziej ściaga
__________________
Czarna Orchidea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 20:45   #4187
karmazynka99
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 11 159
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Laindise - bardzo podobaja mi się twoje paznokcie, kaształt i wogóle że są tak bardzo starannie pomalowane
__________________
Twoje kłamstwo trwa tak długo, ze sam zaczynasz w nie wierzyć?


Doceniamy dopiero kiedy stracimy.

Zapuszczanie włosów z wizażem : 65cm completed

Moja pielęgnacja włosów
karmazynka99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:30   #4188
alex1989
Zadomowienie
 
Avatar alex1989
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 950
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Moje Frozen Berries. Więcej zdjęć na blogu (spam )
śliczne!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Matko, jak Wy pedzicie z postami! Przegladam Was reularnie, ale nie mam czasu pisac ani komentowac na biezaco
Za to wszystkie pazurki piekne, widze nowa czlonkinie naszego paznokciowego szalenstwa - boskie pazurki a lakier cuuudo

Ja ostatnio nie mam czasu na zabawe paznokciowa, nosze same nudziaki, ale na dniach postaram sie cos ladnego zmalowac i wstawic. NArazie macie h&m - owski lakier, ktory mi zaczyna gestniec
piękny lakier i jeszcze piekniejsze paznokcie
__________________
Chudniemy,chudniemy!
foto styczeń-sierpień
foto styczeń-sierpień II

moje włosiaki

"Może niektórych kobiet nie da się poskromić. Może potrzebują biegać na wolności, dopóki nie znajdą kogoś, tak dzikiego, aby biegał z nimi."
alex1989 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 21:32   #4189
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Dziewczyny, co myślicie o świadomych snach i sprawach typu OOBE?


tak znikąd pytanie ale co tam
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-12, 22:42   #4190
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Ja ostatnio nie mam czasu na zabawe paznokciowa, nosze same nudziaki, ale na dniach postaram sie cos ladnego zmalowac i wstawic. NArazie macie h&m - owski lakier, ktory mi zaczyna gestniec
Ładny jest, lubię od czasu do czasu takie nudziaki. I masz śliczne pazurki

Cytat:
Napisane przez _dodi_ Pokaż wiadomość
Ruda- pięknie, to mój ulubiony odcień czerwieni, chociaż ostatnio mam ochotę na zakup bordo...
Ja kocham czerwień w każdym odcieniu

Cytat:
Napisane przez framebasics Pokaż wiadomość
Ruda czy Ty sama je tak pomalowalas? Idealnie! Pamietam, jak jeszcze pare miesiecy temu narzekalas nam tu, jak to przy skorkach Ci nie idzie, a tu taki postep
Sama, sama <pęka z dumy> Szlifuje skilla, coraz lepiej mi to idzie, w końcu mój Parkinson został nieco przytemperowany

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
dodi - w inglocie za ok. 8zł można kupić takie kropelki do rozcieńczania lakieru. Bardzo wydajne i faktycznie nie niszczą (tylko że po rozcieńczeniu lakier gęstnieje na nowo z czasem, no ale to w sumie naturalne).
Fajnie wiedzieć

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Taureny
Tak jak już ktoś wcześniej wspomniał, widać ogromną różnicę jeśli chodzi o Twoje paznokcie!
Są piękne
No co? tak się nazywają A ten oszołomek, który tam biega, to Undead I obie rady należą do Hordy... Już się zamykam
Mamo, jak ja dawno nie grałam w Wowa... Aż mi się łezka w oku kręci
A paznokcie powoli odbijają się od dna

Cytat:
Napisane przez alex1989 Pokaż wiadomość
śliczne!


Cytat:
Napisane przez _Nikki_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co myślicie o świadomych snach i sprawach typu OOBE?
O czym?


LOLLI! Dostałam paczkę i ja Cię chyba zaraz... No pejczyk, jak nic Ty niedobra Ty, te gratisy to co tam robią, hmmm?
Bardzo miła niespodzianka, ale... No... Aż mi głupio

A w ogóle, dzisiejszy walc wiedeński był wspaniały... W końcu zaczyna nam to wychodzić, ale czymże byłby taniec bez poświęceń?
Straciłam pół paznokcia u dużego palca lewej stopy
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:47   #4191
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
ooo to koniecznie daj znac jak sie sprawuje, bom ciekawa moze akurat zaoszczedze na essence. gdzie kupilas?
dam znać dam, kupiłam w Mieszko. 3,5zł chyba...

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
A w ogóle, dzisiejszy walc wiedeński był wspaniały... W końcu zaczyna nam to wychodzić, ale czymże byłby taniec bez poświęceń?
Straciłam pół paznokcia u dużego palca lewej stopy
super ze wychodzi, a palec to nooo cóż starty w ludziach nieuniknione Bardzo boli? Czy przeżyjesz?
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:50   #4192
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda - te gratisy to drobiazg w porównaniu z tym, jaką radochę sprawiłaś mi rozświetlaczem lepiej daj znać czy jakieś perfumy Ci podeszły .
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:51   #4193
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
LOLLI! Dostałam paczkę i ja Cię chyba zaraz... No pejczyk, jak nic Ty niedobra Ty, te gratisy to co tam robią, hmmm?
Bardzo miła niespodzianka, ale... No... Aż mi głupio

A w ogóle, dzisiejszy walc wiedeński był wspaniały... W końcu zaczyna nam to wychodzić, ale czymże byłby taniec bez poświęceń?
Straciłam pół paznokcia u dużego palca lewej stopy
Pochwal się lepiej co dostałaś

Ojoj... musi boleć :/
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 22:53   #4194
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nikki - znam dużo osób, które wierzą w OOBE i nawet twierdzą że go doświadczyli, ja jestem sceptyczna i traktuję to raczej jako specyficzny rodzaj snu.

Mgiełko - mi niestety łatwiej przychodzi stwarzanie sobie potrzeb niż odsuwanie ich od siebie
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 23:30   #4195
_Nikki_
Zakorzenienie
 
Avatar _Nikki_
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Łomża
Wiadomości: 8 083
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Ruda, Out of Body Experience
Lucid Dream to fajna sprawa jak dla mnie, ale nigdy nie wychodzi a w OOBE to nie wierzę za bardzo
__________________
Zapuszczam włosy!
cel: za pupę
aktualnie: za ramiona


_Nikki_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 23:31   #4196
queencarrot
Zakorzenienie
 
Avatar queencarrot
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 739
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
super ze wychodzi, a palec to nooo cóż starty w ludziach nieuniknione Bardzo boli? Czy przeżyjesz?
Straty w ludziach jak straty w ludziach, ale strata paznokcia jest straszna!
Boli, ale chyba będą żyli.

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ruda - te gratisy to drobiazg w porównaniu z tym, jaką radochę sprawiłaś mi rozświetlaczem lepiej daj znać czy jakieś perfumy Ci podeszły .
Drobiazg? Nawet nie wiesz, jaką mi niespodziewajkę zrobiłaś
Pochwalę się, jak jutro rano zaczną mi działać leki - znów coś mnie czuliło i dostałam kataru, ale tabletki wieczorem i rano i nos powinien się odetkać.

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Pochwal się lepiej co dostałaś

Ojoj... musi boleć :/

Pokażę jutro focie, bo dzisiaj najwyższy czas spać, jutro na 11 mam nagranie z konwersacji o.O
__________________
Mówcie mi "Ruda"


Le coeur a ses raisons...
Que la raison ne connaît pas.
queencarrot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-12, 23:44   #4197
lolli_pop
Zakorzenienie
 
Avatar lolli_pop
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 3 362
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Nikki - jak mialam powazne problemy ze snem i spalam po 2h to mialam LD prawie kazdej nocy . Fajna zabawa
lolli_pop jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 00:07   #4198
framebasics
Zadomowienie
 
Avatar framebasics
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Poza granicą
Wiadomości: 1 836
Wyślij wiadomość przez MSN do framebasics
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

MgielkaM, alazkrainy, alex1989

Nikki_;31586156]Dziewczyny, co myślicie o świadomych snach i sprawach typu OOBE?
[/QUOTE]
Kiedys moja kolezanka (swego czasu przyjaciolka) bawila sie w to i w sumie mialam plan sama sie zaglebic w ten temat, ale to moze byc niebezpieczne no i wymaga duzo czasu i cierpliwosci. Wierze jednak, ze sa ludzie ktorym sie to udaje i... zazdroszcze
queencarrot Czyli jednak trening czyni mistrza
__________________
Allt händer av en orsak.

Bylo:71kg
jest: 68kg...
Cel I: 65kg
Cel II: 60kg
Wzrost: 176cm

Frame bloguje --> Makijaz, uroda, paznokcie
framebasics jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 07:39   #4199
cooone
Zakorzenienie
 
Avatar cooone
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 4 068
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez queencarrot Pokaż wiadomość
Ładny jest, lubię od czasu do czasu takie nudziaki. I masz śliczne pazurki



Ja kocham czerwień w każdym odcieniu



Sama, sama <pęka z dumy> Szlifuje skilla, coraz lepiej mi to idzie, w końcu mój Parkinson został nieco przytemperowany




Fajnie wiedzieć



No co? tak się nazywają A ten oszołomek, który tam biega, to Undead I obie rady należą do Hordy... Już się zamykam
Mamo, jak ja dawno nie grałam w Wowa... Aż mi się łezka w oku kręci
A paznokcie powoli odbijają się od dna








O czym?


LOLLI! Dostałam paczkę i ja Cię chyba zaraz... No pejczyk, jak nic Ty niedobra Ty, te gratisy to co tam robią, hmmm?
Bardzo miła niespodzianka, ale... No... Aż mi głupio

A w ogóle, dzisiejszy walc wiedeński był wspaniały... W końcu zaczyna nam to wychodzić, ale czymże byłby taniec bez poświęceń?
Straciłam pół paznokcia u dużego palca lewej stopy

Pamiętam, grałam w to kiedyś
Uaaa... Aż mnie zabolało




Kupiłam w końcu wczoraj lakier. Aż się napatrzeć nie mogę, ciekawe tylko czy przetrwa dzisiejsze wielkie sprzątanie. Wizytacja brata z Anglii
Już mi się słabo robi na samą myśl. Pazury wstawię później
cooone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-13, 08:01   #4200
Laindise
Rozeznanie
 
Avatar Laindise
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 516
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. VII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Czarna Orchidea Pokaż wiadomość
mi nie ściaga lakieru, ale to moze dlatego, ze pokrywam lakierem rowniez powierzchnię paznokcia bez lakieru i nie lubie lakierow typowo żelkowych,a je najbardziej ściaga
To całkiem możliwe . Na nadal szukam idealnego wysuszacza.


Cytat:
Napisane przez karmazynka99
Laindise - bardzo podobaja mi się twoje paznokcie, kaształt i wogóle że są tak bardzo starannie pomalowane
Dziękuję pięknie! Paznokcie hoduję i hoduję, wreszcie jakoś wyglądają...

Cytat:
Napisane przez _Nikki_
Dziewczyny, co myślicie o świadomych snach i sprawach typu OOBE?
Koniecznie obejrzyj film pt.: ,,Naznaczony"!
__________________
Zapuszczam włosy
50-51-52-53-54-55-56-57-58-59-60-61-62-63-64-64-66-67-68-69-70... i dłuższe
Laindise jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:39.