Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-01-06, 08:06   #1981
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Aurario Droga mnie też powala Twoje wiedza
Kochana weź błagam Cię jakoś usystematyzuj te swoje przepisy widziałam już, że laski prosiły Cię o bloga dołączam albo tam na wątku o naturalnych przeciwzmarszczkowych jeszcze wypisz wsjo
Jesteś skarbnicą

Cloche dzięki za odzew W życiu się nie natknęłam nigdzie na kremy MG ale bardzo są obiecujące - trochę to srebro i złoto pod koniec mnie tylko zastanawia
Powiem Wam,o co chodzi: mi kremy naturalne nie za bardzo pasują; wróciłam potulnie do zestawu serum Renev z BU - on się u mnie sprawdza najlepiej (starość nie radość
Nakładam go na całą twarz, szyję i dalej, potem odrobinę żelu HA z peptydami na to, ale pod oczy potrzebuję czegoś mocniejszego niż żel - właśnie wymyśliłam se prosty nawilżonatłuszczacz - niestety samo masło shea mnie podrażnia (czerwone oczka rano) a sam skwalan nie wystarcza
Jednak stwierdzam,że na 100% konfekcjonowane kosmetyki inaczej się wchłaniają niż półprodukty
Znalazłam też dość prosty w składzie krem ochronny Phenome,ale on ma rumianek (moje oczy reagują okropnie na rumianek,świetlika i inne takie Mówię Wam, męczarnia. Kurcze i ten micel Naturado mnie uczula - jednak ja źle znoszę tą roślinność chyba.... A co do pompki w micelu - u mnie też przecieka!!! Stojąc - teraz jak nie używam,to wyjęłam tą rurkę ze środka,bo stał sobie spokojnie w szafce i tak z łyżka stołowa wyciekła samoczynnie....

Co do koncentratu AMB to ja go miałam dawno,jakieś 3, 4 lata temu i mi nie podpasował był o wiele za bogaty. Może teraz byłoby lepiej
__________________
Crazy Handful of Nothin







Edytowane przez mhm0808
Czas edycji: 2012-01-06 o 08:07
mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 09:12   #1982
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Przyszła paczka z yves rocher
Wszystko pieknie to wygląda, ale składowo.... ja wiem znaczy tragedii nie ma, ale wstawiac tu nie będę
Krem pod oczy oczywiscie jak najbradziej tu pasuje, ale samemu kremowi zdjęć robic nie będę - pstrykne razem z nabytkami z matique jak dojdą
Spray do włosów z malwą składowo mniej więcej na poziomie płukanki z octu malinowego - jak sie spojrzy jednym okiem...... albo wyjmie jedną soczewkę.....
Mysia Jadwisia - mam olejek relaksujący wsadzili do niego ppg-3 myristyl ether i octyldodecanol - przyznam szczerze nie wiem co to jest reszta ok. pachnie słodko i ładnie wieczirem sie namaszcze!!! Dawaj adresa kobieto!!!
A do mnie dlaczego nie przyszła
Co do sesy to mi nie śmierdzi-tylko tż narzeka
Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
A ja dopiero teraz, jak zawiódł mnie Sante, docenilam szampon Lavery. I jeżeli jutro Sante znowu nawali to chyba pojadę kupić Laverkę ostatnio miałam pomarańczową. Znacie może inne?
Ja miałam cytrynowy i świetny jestPrzedłużył mi świeżość głowy o jeden dzień.Skończył mi się i jestem zdecydowana na ponowny zakup,ale korci mnie teraz jabłuszko
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość





Anula a znasz kawał z tym czary mary a raczej dalszą część?



Anakazar i jak Bio detox? Próbowałaś go? No kurcze zła jestem na siebie strasznie bo tak się zarzekałam, że nie kupie go sobie bo na razie każdy podkład naturalny albo mnie zapchał albo kolory były nie te i się złamałam w ostatnim dniu promocji, złaziłam 5 rossmannów i nigdzie już mojego koloru nie było!! Zostały same 55,56.. Głupia, zamiast się wcześniej decydować Anula, już ma ich nie być w ogóle? bo Ty rozmawiałaś z panią.

A oto moje grudniowe zdobycze:
1. Podkład Lily Lolo (lubię!) i próbeczki brązera, rozświetlacza i pudru matującego.
2. Biochemia urody: masło shea, hydrolat oczarowy (), olejek myjący, olej z kocanki, olej tamanu, peeling enzymatyczny
3. Kryształ Crystal
4. ANM koncentrat rewitalizujący, olejek z drzewa herbacianego, Sante maseczka anty stress
5. Lavera sól do kąpieli z pomarańczą i rokitnikiem, Lavera balsam Repair
6. Lip smackers melonowy, dr. Hauschka płukanka z jojobą, mydełko pomarańczowe.
Dawaj Cameron na pw dalszą część kawału,bo ja znam tylko to co Anula napisała-ostatnio siostra mi opowiadała,ale widzę,że też w werski skróconej.

Cudny jest bio detox.Po pierwsze i najważniejsze pasuję mojej siostrze,która męczy się z trądzikiem.Ładnie jej w miarę możliwości wszystkie gule przykrył.
Ja też od niej pożyczyłam podkładzik i kolor trafiony(53)pięknie ujednolicił i zakrył pryszczola(pamiątke po alverde)do tego dał pudrowe wykończenie-czyli to co lubię.Jednak wszystko było robione na szybko.Jak mi przyjdzie mój to na spokojnie się z nim zapoznam i dam znać.
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Caameroon piękne zakupy

znam kawał, ale zaklęcie to juz końcówka - a Ty znasz ciąg dalszy?
Mąż do żony: skocz po piwo.
żona: a magiczne slowo?
mąż: czary mary zapier...alaj po browary
jest cos dalej?
Co do bio-detoxu to i pani na infolinii i panie w sklepie mówiły, że tych jasnych kolorów już po prostu nie bedzie, dlatego wyprzedaja to co maja w magazynach. Mają być tylko te dwa najciemniejsze kolory. Ale nie pytaj dlaczego......
Meow mozna kupic tu.
Czy oni tam myślą?U mnie w rosmanie wszystkie podkłady bourjois mają braki w numerach 52 i 53-czyli najbardziej jasne,a te 55,56,57 leżą,bo komu potrzebne te ciemniaki?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
ostatnio któras z dziewczyn pisała, że zamowienia z BU szybciutko dochodza, bo chyba jakąs filie otworzyli i lepiej zarzadzają.

Caameroon no nie rób mi tego........ prosze napisz!!!!!!!! Jak nie tu to gdzie indziej
Zakupki cudne masz!!!!!

---------- Dopisano o 22:44 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

oj, no to juz sie przyznam.....
zamówiłam dzisiaj ten koncentrat amb, więc za pare dni bede miała
i jeszcze krem na noc safea, szampon kuomaye, próbke kremu pai do mieszanej i 2 saszetki glinek (zieloną i różową).
Bardzo go sobię chwalęZakochana jestem w jego zapachu i buteleczce
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość


Łożesz, dziękuje Ci za wiadomość o bio detox!! Muszę pojechać, muszę No chyba, że mnie anakazar albo Anula zniechęcą Choć przeglądam gazetke i nigdzie go nie widze

Kurcze a mi już zrobiłyście apetyt na krem pod oczy z kofeiną. On jest taki lekki nawilżający czy raczej odżywczy?
Ja Cię nie zniechęcam.Leć po niego do SP-za tą cenę się nawet nie zastanawiaj

Barwo za cudowne zakupki

Myślę,że krem z kofeiną jest bardziej odżywczy.Pierwszy krem,który mam i widać,że coś robi
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:07   #1983
jp91
Wtajemniczenie
 
Avatar jp91
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 2 670
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
A jak ja za Tobą tęskniłam, źle Cię było nie widzieć

Hm, w micelu born to bio gliceryna jest ale pod koniec składu (5 od końca), to też nie dasz rady używać? Jest fajny, delikatny choć nie daje rady z moim tuszem ale ja go bardzo lubię do twarzy. Strasznie zazdroszcze Ci tego, że nie musisz się malować Ja tam taka piękna nie jestem

Z Lily Lolo mam odcień popcorn a Ty na jakiś się czaiłaś? Bo mam od nich jeszcze próbeczke warm peach, on jest jaśniejszy (wzięłam na wszelki wypadek jakby ten był za ciemny i żeby mieć rozeznanie). A której Lavery używasz? Bo jeśli 2 to i mój będzie dla Ciebie za jasny ale jak będę robiła u nich zakupy (a podkład na pewno kupie znowu bo nie zapycha mnie nawet tyci tyci) to wezmę Ci próbeczki Polityka firmy też mi się bardzo nie podoba.

A ja zrobiłam zamówienie w BU, nastawiłam się na czekaaaanie i.. na następny dzień już wysłali do mnie przesyłkę, w szoku byłam więc może się poprawili
Ja nie umiem dobrac koloru LL, dlatego tak się boję zamówić. Myślę o Warm Peach, bo wielu osobom pasuje, ale nie wiem... Podkład Lavery mam najjaśniejszy (1).
O to pocieszyłaś mnie tą biochemią
Co do malowania się, to jak idę do szkoły na cały dzień to tylko zakrywam korektorem cienie pod oczami i syfki, przypudruje lub nie, tusz na rzęsy i lecę A jak błąkam się po mieście, idę na zakupy czy siedzę w domu to tylko maluję rzęsy. Bo oczy mam paskudne:P
__________________
Justyna

jp91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:47   #1984
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
...nie nastawiaj się w żaden sposób na to co będzie bo to pokaże czas...
Dziękuje, czasem musicie mnie kopnąć w tyłek, ale obiecuje ze dam sobie radę

Ja tu odczuwam coraz większe kuszenie minerałkami...
auraria jak wypada Lily L przy EDM, kwestia koloru czy jeszcze jakieś różnice?

Teraz to ja już sama nie wiem czy lepiej kupić płynny podkład czy proszek
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:47   #1985
dikanda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 103
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Anakazar i jak Bio detox? Próbowałaś go? No kurcze zła jestem na siebie strasznie bo tak się zarzekałam, że nie kupie go sobie bo na razie każdy podkład naturalny albo mnie zapchał albo kolory były nie te i się złamałam w ostatnim dniu promocji, złaziłam 5 rossmannów i nigdzie już mojego koloru nie było!! Zostały same 55,56.. Głupia, zamiast się wcześniej decydować Anula, już ma ich nie być w ogóle? bo Ty rozmawiałaś z panią.
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze Używam Bio Detoxu drugi tydzień i jestem bardzo zadowolona. Co prawda na aplikację podkładu należy poświęcić troszkę czasu ze względu na specyficzną gęstą konsystencję, ale efekty są wspaniałe. Świetnie kryje, twarz zyskuje zdrowy i świeży wygląd. Teraz w Rossmannie była promocja z 63 na 32 zł !, ja jednak nie skorzystałam, mój kolor był wymieciony do zera. Jeśli to prawda, że producent wycofuje tę linię, to będę bardzo zawiedziona. Pozdrawiam
dikanda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 10:57   #1986
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze Używam Bio Detoxu drugi tydzień i jestem bardzo zadowolona. Co prawda na aplikację podkładu należy poświęcić troszkę czasu ze względu na specyficzną gęstą konsystencję, ale efekty są wspaniałe. Świetnie kryje, twarz zyskuje zdrowy i świeży wygląd. Teraz w Rossmannie była promocja z 63 na 32 zł !, ja jednak nie skorzystałam, mój kolor był wymieciony do zera. Jeśli to prawda, że producent wycofuje tę linię, to będę bardzo zawiedziona. Pozdrawiam
O właśnie!Zapomniałam dodać,że bałam się nakładania podkładu przez wzgląd na wcześniej przeczytanie opinie.Mi on nie sprawił żadnego problemu.-leciałam nim po twarzy jak każdym innym
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley

Edytowane przez anakazar
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:01
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 11:27   #1987
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Łożesz, dziękuje Ci za wiadomość o bio detox!! Muszę pojechać, muszę No chyba, że mnie anakazar albo Anula zniechęcą Choć przeglądam gazetke i nigdzie go nie widze

Pytaj ile tylko chcesz
Ja Lily Lolo bardzo lubię, są leciutkie, pięknie wyglądają na twarzy, nie wchodzą w pory, nie można sobie nimi zrobić krzywdy, kryją lekko-średnio, nie mają takiej kremowej konsystencji jak Lucy i w ogóle nie wysuszają mi skóry (przez to pewnie nie matowią mi buźki na tak długo jak inne minerały). Miałam Lumiere, Lucy i Pixie.. Jedynie Pixie i Lily Lolo mnie nie zapchały ale to już tak na marginesie. Zarówno warm peach jak i popcorn wpadają w żółty kolor, popcorn bardziej, z Pixie wybrałam sobie kolor blossom 2 jeśli Ci to coś podpowie Ja też zastanawiałam się nad tymi dwoma kolorami i strzeliłam dobrze, warm peach jest jednak dla mnie bardzo jasny. Jest dużo fajnych zdjęć w necie, jeśli miałaś jakieś inne minerałki to możesz porównać. Też nie rozumiem polityki Lily Lolo, bezsens ale co zrobić Mi się tak spodobały, że musiałam strzelić Jestem tylko ciekawa jak wygląda następny pod względem ciemności kolorek i który to.

Kurcze a mi już zrobiłyście apetyt na krem pod oczy z kofeiną. On jest taki lekki nawilżający czy raczej odżywczy?
Ja była wczoraj w SP po lekarstwa i widziałam przecenione podkłady A w gazetce rzeczywiście nie ma..

Ojejku to ja już nic nie wiem A pamiętasz jakie kolory miałaś z Lumiere i Lucy? Ja właśnie mam próbaski Lucy i jestem zachwycona i próbaski Lumiere, ale jeszcze nie testowałam, bo nie ma dobrego światła ciągle... nawet teraz ciemno i szaro.. Ja właśnie kocham kremową konsystencję w minerałkach, Lauress jest w tym mistrzem
Muszę poszukać na allegro, może znajdę jakieś próbki...
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Piszę raczej mało, ale czytam Was namiętnie.
Nie muszę się malować, ale uwielbiam to. Używam Lily lolo ChinaDoll mam jasną cerą z lekką zimną różową domieszką, super są (wczesniej używałam Everyday Minerals ale musiałam mieszac kolory, a tu mam gotowiec.

Co do kremu do skóry suchej, slabo elastycznej, nadwrażliwej, ze skłonnością do łuszczenia podrażnień i zaczerwienienia, po kuracjach retinoidami, ochrona skóry zimą to polecam 15% krem z ceramidami. To naprawdę super krem i to najprostszy w ukreceniu. Potrzebna nam baza kremowa 70% np. 5 ml wyb.olej 15% 1 ml i ceramidy 15% 1 ml. Mieszamy i mamy super krem, super to mało powiedziane. Ja jak nie mam bazy, to daje naturalny krem o jak najbardziej minimalnym, prostym i naturalnym oczywiście składzie.

Opracowałam też super beztłuszczowe serum na dzień, które niesamowicie nawilża, koi i działa super przeciwzmarszczkowo. Dam Wam przepis, a co tam Mieszanka Kw. hialuronowych 3 ml gliceryna (można pominąć, to dla tych którym szkodzi) 1 ml pantenol, 1 ml kolagen z elastyną, 1 ml liposomy, 1 ml sorbitol, 1 ml do tego dodaje cos p.zmarszczkowego sa to komórki macierzyste lub metabiotisc resveratrol i kładę rano na zwilżoną twarz hydrolatem (no dobra może trochę podrasowanym), kurcze jak to działa. (dodaję też kilka kropelek lonicery to tak na wszelki wypadek).
Nadaje sie pod minerały i pod każdy BB cream. Dla wyjątkowych suszków polecam suchy olejek, wybrany olej plus kwas alfa-liponowy, jejko co ja sie naszukałam, naucierałam różnych kombinacji żeby uzyskać efekt takiego suchego olejku to glowa mała.
Muszę sobie zapisać Twoje przepisy, są cudowne! A krem jaki polecasz? I czy podawałaś może przepis na samorobiony szampon do włosów? Jeśli nie to proszę baardzo, pewnie nie tylko mi się przyda
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość

Cloche dzięki za odzew W życiu się nie natknęłam nigdzie na kremy MG ale bardzo są obiecujące - trochę to srebro i złoto pod koniec mnie tylko zastanawia
Powiem Wam,o co chodzi: mi kremy naturalne nie za bardzo pasują; wróciłam potulnie do zestawu serum Renev z BU - on się u mnie sprawdza najlepiej (starość nie radość
Nakładam go na całą twarz, szyję i dalej, potem odrobinę żelu HA z peptydami na to, ale pod oczy potrzebuję czegoś mocniejszego niż żel - właśnie wymyśliłam se prosty nawilżonatłuszczacz - niestety samo masło shea mnie podrażnia (czerwone oczka rano) a sam skwalan nie wystarcza
Jednak stwierdzam,że na 100% konfekcjonowane kosmetyki inaczej się wchłaniają niż półprodukty
Znalazłam też dość prosty w składzie krem ochronny Phenome,ale on ma rumianek (moje oczy reagują okropnie na rumianek,świetlika i inne takie Mówię Wam, męczarnia. Kurcze i ten micel Naturado mnie uczula - jednak ja źle znoszę tą roślinność chyba.... A co do pompki w micelu - u mnie też przecieka!!! Stojąc - teraz jak nie używam,to wyjęłam tą rurkę ze środka,bo stał sobie spokojnie w szafce i tak z łyżka stołowa wyciekła samoczynnie....

Co do koncentratu AMB to ja go miałam dawno,jakieś 3, 4 lata temu i mi nie podpasował był o wiele za bogaty. Może teraz byłoby lepiej
Małgosiu moje oczy też nie lubią rumianku a świetlik mnie kiedyś tak uczulił, że myślałam że oczu nie otworzę znam ten ból..
Więc kremy używam różne, ale często nienaturalne pod oczy... choć kusi mnie krem z kofeiną, który polecała Anakazar.. tylko boję się, że mnie uczuli czy coś..
Koncentrat mam, ale nie używam regularnie.. chyba muszę to zmienić...
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dawaj Cameron na pw dalszą część kawału,bo ja znam tylko to co Anula napisała-ostatnio siostra mi opowiadała,ale widzę,że też w werski skróconej.

Cudny jest bio detox.Po pierwsze i najważniejsze pasuję mojej siostrze,która męczy się z trądzikiem.Ładnie jej w miarę możliwości wszystkie gule przykrył.
Ja też od niej pożyczyłam podkładzik i kolor trafiony(53)pięknie ujednolicił i zakrył pryszczola(pamiątke po alverde)do tego dał pudrowe wykończenie-czyli to co lubię.Jednak wszystko było robione na szybko.Jak mi przyjdzie mój to na spokojnie się z nim zapoznam i dam znać.


Myślę,że krem z kofeiną jest bardziej odżywczy.Pierwszy krem,który mam i widać,że coś robi
Ja po testach bio detox stwierdzam, że to zależy na jaki krem się go nałoży. Jak nałożyłam na odżywczy to efektu pudrowego nie było, raczej taka satyna a wczoraj na szybko nałozyłam na lekki krem i widziałam mat i pudrowość. Nie musiałam się nawet pudrować, nic. I całkiem nieźle kryje!
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość

Ja tu odczuwam coraz większe kuszenie minerałkami...
auraria jak wypada Lily L przy EDM, kwestia koloru czy jeszcze jakieś różnice?

Teraz to ja już sama nie wiem czy lepiej kupić płynny podkład czy proszek
Powiem Ci tak.. jeśli masz teraz przymusowy odwyk to kup płynny podkład. Minerały są cudowne ale ile się trzeba natestować i wydać na próbki, primer, pędzle. Można osiągnąć super efekt, jednak trzeba w to włożyć trochę czasu, poglądać odcienie, dobrać primer, dobre pędzelki mięciutkie. To się długofalowo opłaca, ale jednak ceny są spore. Dla mnie np. Pixie są po prostu za drogie.
Poza tym to wciąga i masz ochotę popróbować innych firm i potestować kolory i formuły.
A EDM mi wybitnie nie pasuje, jeśli ktoś ma bezproblemową cerę to może akurat, ale ja miałam mnóstwo próbek i jak dla mnie- róże tak, korektor całkiem całkiem, brązery tez, puder wykańczający cudowny, fajne rozświetlacze.. ale podkłady to zupełne nieporozumienie Ale wiem, że wiele dziewczyn jest zadowolonych.. co skóra to wrażenia

ps. Cieszę się, że u Ciebie już lepiej troszkę... Trzymaj się kochana
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-01-06 o 11:35
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:11   #1988
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

oj, no to juz sie przyznam.....
zamówiłam dzisiaj ten koncentrat amb, więc za pare dni bede miała
i jeszcze krem na noc safea, szampon kuomaye, próbke kremu pai do mieszanej i 2 saszetki glinek (zieloną i różową).
Anula, cholero jedna! to za ten szampon
ciekawa jestem, jak sie u ciebie koncentrat spisze... wszystkie tu chwalily, ja ogolnie tez bardzo zadowolona z niego bylam, ale uzywalam go ostatnio tylko raz w tygodniu, bo jednak zbyt odzywczy byl dla mnie. i stwierdzilam, ze zal by go bylo, jak by sie mial zepsuc... i oddalam teraz mamie, ktora takiego odzywienia potrzebuje znacznie bardziej niz ja

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Dziękuje
No nie zrobię Ci tego i napiszę Ci na priva
to bardzo niesprawiedliwe! ja tez chce przeczytac ciag dalszy!!! :brzyda l:
Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Czytałam artykuł w Twoim Stylu, tam laski opowiadają o pierwszych miłościach i załamały mnie wyznania w stylu ze kobitka jest z obecnym mężem ale przytulając się do niego wyobraża sobie że przytula się do swojej pierwszej miłości, mam nadzieje ze moja psychika wróci do normalności za jakiś czas... Mój młodszy brat mnie pocieszył że w najgorszych wypadkach takie rozchwianie hormonalne ustępuje po 2 latach a zazwyczaj po roku do 1,5

Żeby było pozytywnie to idę jutro na imprezę i muszę wyglądać jak milion dolarów. Niby będą sami znajomi ale nie chce efektu "bidulek" tylko "wow".
kakulinko kochana, powiem ci, ze mnie tez wszyscy straszyli, ze za rok czy dwa mi przejdzie... a inni, ze przejdzie po minimum polowie czasu trwania zwiazku ja sie smialam z tego... co za wzory na czas cierpienia, phi! i niektore milostki przechodzily po tygodniu, niektore po dluzszym czasie... z ciekawosci ostatnio zaczelam czytac na temat meskiej psychiki, meskich zachowan w zwiazkach. cos w stylu "zrozum, jak funkcjonuje facet, a bedzie ci wierny jak pies do konca zycia" i natknelam sie na tamtych stronach na strone stworzona przez grupe psychologow i hobby-psychologow, ktorzy opisuja strategie, jak odzyskac ex-partnera. oczywiscie, jesli sie tego chce wszystko po niemiecku, ale w razie zwatpienia i zalamania - pisz na PW, to ci co wazniejsze punkty przetlumacze. a jak znasz niemiecki, to ci moge dac linki. z tym odzyskiem exa bym dala sobie spokoj, ale strategia dobra nawet jesli chce sie po prostu uwolnic psychicznie od tego wszystkiego. jednak temat psychiki faceta jest super i moze w ramach eksperymentu bys przetestowala niektore bajery kolezanka sie rozstala po 10ciu latach ze swoim chlopakiem i potem zaczela czytac ta ksiazke i strone internetowa, potem testowala... i aktualnie 3 facetow za nia lata - lacznie z jej bylym teraz to ona ma wladze i zabawe. nie wykorzystuje tego, ale czuje sie pewniej i sama wlada swoim losem

to, ze wychodzisz do ludzi i chcesz pieknie wygladac, jest bardzo dobrym posunieciem! gratuluje ci podejscia, wlasnie podswiadomie kierujesz sie w odpowiednia strone.

cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:18   #1989
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Bawiłam się i w to ale szampon daje szybciej efekt. Zresztą po rumianku nie widziała efektów wcale...

caameroon zakupy śliczne. Dziękuje za wszystkie ciepłe słowa, bo dodają mi odwagi, żeby walczyć o swoje szczęście.

Czytałam artykuł w Twoim Stylu, tam laski opowiadają o pierwszych miłościach i załamały mnie wyznania w stylu ze kobitka jest z obecnym mężem ale przytulając się do niego wyobraża sobie że przytula się do swojej pierwszej miłości, mam nadzieje ze moja psychika wróci do normalności za jakiś czas... Mój młodszy brat mnie pocieszył że w najgorszych wypadkach takie rozchwianie hormonalne ustępuje po 2 latach a zazwyczaj po roku do 1,5

Żeby było pozytywnie to idę jutro na imprezę i muszę wyglądać jak milion dolarów. Niby będą sami znajomi ale nie chce efektu "bidulek" tylko "wow".
pokaż twardego ducha wizażanki nich padną z zachwytu!!!
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Tylko moja buteleczka też zawsze stoi No może czasami zdarzy się, że jest przechylona jak ją noszę w ręce ale tak to zawsze swoi Pompke da się zablokować i tak teraz będe robiła za każdym razem bo micel wyciekł tak sam z siebie.



Łożesz, dziękuje Ci za wiadomość o bio detox!! Muszę pojechać, muszę No chyba, że mnie anakazar albo Anula zniechęcą Choć przeglądam gazetke i nigdzie go nie widze
a to nie wiem czemu sie wylewa...... ja tak nigdy nie miałam
owszem, jak sie przechylił to leciało, ale jak stoi to nie.
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aurario Droga mnie też powala Twoje wiedza
Kochana weź błagam Cię jakoś usystematyzuj te swoje przepisy widziałam już, że laski prosiły Cię o bloga dołączam albo tam na wątku o naturalnych przeciwzmarszczkowych jeszcze wypisz wsjo
Jesteś skarbnicą

Cloche dzięki za odzew W życiu się nie natknęłam nigdzie na kremy MG ale bardzo są obiecujące - trochę to srebro i złoto pod koniec mnie tylko zastanawia
Powiem Wam,o co chodzi: mi kremy naturalne nie za bardzo pasują; wróciłam potulnie do zestawu serum Renev z BU - on się u mnie sprawdza najlepiej (starość nie radość
Nakładam go na całą twarz, szyję i dalej, potem odrobinę żelu HA z peptydami na to, ale pod oczy potrzebuję czegoś mocniejszego niż żel - właśnie wymyśliłam se prosty nawilżonatłuszczacz - niestety samo masło shea mnie podrażnia (czerwone oczka rano) a sam skwalan nie wystarcza
Jednak stwierdzam,że na 100% konfekcjonowane kosmetyki inaczej się wchłaniają niż półprodukty
Znalazłam też dość prosty w składzie krem ochronny Phenome,ale on ma rumianek (moje oczy reagują okropnie na rumianek,świetlika i inne takie Mówię Wam, męczarnia. Kurcze i ten micel Naturado mnie uczula - jednak ja źle znoszę tą roślinność chyba.... A co do pompki w micelu - u mnie też przecieka!!! Stojąc - teraz jak nie używam,to wyjęłam tą rurkę ze środka,bo stał sobie spokojnie w szafce i tak z łyżka stołowa wyciekła samoczynnie....

Co do koncentratu AMB to ja go miałam dawno,jakieś 3, 4 lata temu i mi nie podpasował był o wiele za bogaty. Może teraz byłoby lepiej
W kwestii przepisów Aurarii - popieram wniosek!!!!!
Małgosia tu masz MG.
Kurcze, ale jak micel może wyciekać stojąc..... on sam do góry idzie? Bez pompowania?

---------- Dopisano o 13:18 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
Anula, cholero jedna! to za ten szampon
ciekawa jestem, jak sie u ciebie koncentrat spisze... wszystkie tu chwalily, ja ogolnie tez bardzo zadowolona z niego bylam, ale uzywalam go ostatnio tylko raz w tygodniu, bo jednak zbyt odzywczy byl dla mnie. i stwierdzilam, ze zal by go bylo, jak by sie mial zepsuc... i oddalam teraz mamie, ktora takiego odzywienia potrzebuje znacznie bardziej niz ja

z yves rocher tez juz mam nowy i nawet już wczoraj i dzisiaj używałam
koncentratu tez jestem ciekawa - kupiłam głównie ze względu na ostatnią masakrę na twarzy. Mam nadzieję, że mi ładnie odżywi paszcze
Książka kusisz - ale ja niemieckiego a może przetłumaczyli?
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:21   #1990
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja po testach bio detox stwierdzam, że to zależy na jaki krem się go nałoży. Jak nałożyłam na odżywczy to efektu pudrowego nie było, raczej taka satyna a wczoraj na szybko nałozyłam na lekki krem i widziałam mat i pudrowość. Nie musiałam się nawet pudrować, nic. I całkiem nieźle kryje!

Będę obserwowała jak się spisuję na różnych kremidłach

Małgosiu ja miałam krem MG.Co prawda do cery suchej,ale tak mnie kusił,że musiałam go miećCudowny był(pewnie dalej jest)ale nie dla mnie,oddałam babci.

Sama pózniej na pewno kupię krem MG do swojej cery

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Anula daj znaka jak szampon z yr?jeśli już wypróbujesz.No chyba,że dojdzie to się sama szybciej przekonam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:24   #1991
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Aurario Droga mnie też powala Twoje wiedza
Kochana weź błagam Cię jakoś usystematyzuj te swoje przepisy widziałam już, że laski prosiły Cię o bloga dołączam albo tam na wątku o naturalnych przeciwzmarszczkowych jeszcze wypisz wsjo
Jesteś skarbnicą

Cloche dzięki za odzew W życiu się nie natknęłam nigdzie na kremy MG ale bardzo są obiecujące - trochę to srebro i złoto pod koniec mnie tylko zastanawia

A co do pompki w micelu - u mnie też przecieka!!! Stojąc - teraz jak nie używam,to wyjęłam tą rurkę ze środka,bo stał sobie spokojnie w szafce i tak z łyżka stołowa wyciekła samoczynnie....
Ja też błagam Cię Aurario o bloga!!

Ja miałam kiedyś próbke (kupioną w aptece) kremu z MG z różą do cery suchej, rzeczywiście był bardzo odżywczy, gdybym miała bardzo suchą skóre albo była po jakiejś kuracji wysuszającej to kupiłabym go na pewno

No właśnie! To tak jak u mnie, sam mi micel wyciekł z tej pompki i to dużo więcej niż łyżka stołowa Tak mokro w tym koszyczku było, że szok! Gdybym go nie wyciągnęła i nie postawiła na stoliku to do tej pory bym nie wiedziała, że "sam" mi się zużywa Pompke zamknęłam spowrotem.

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Dawaj Cameron na pw dalszą część kawału,bo ja znam tylko to co Anula napisała-ostatnio siostra mi opowiadała,ale widzę,że też w werski skróconej.

Cudny jest bio detox.Po pierwsze i najważniejsze pasuję mojej siostrze,która męczy się z trądzikiem.Ładnie jej w miarę możliwości wszystkie gule przykrył.
Ja też od niej pożyczyłam podkładzik i kolor trafiony(53)pięknie ujednolicił i zakrył pryszczola(pamiątke po alverde)do tego dał pudrowe wykończenie-czyli to co lubię.Jednak wszystko było robione na szybko.Jak mi przyjdzie mój to na spokojnie się z nim zapoznam i dam znać.

Czy oni tam myślą?U mnie w rosmanie wszystkie podkłady bourjois mają braki w numerach 52 i 53-czyli najbardziej jasne,a te 55,56,57 leżą,bo komu potrzebne te ciemniaki?

Ja Cię nie zniechęcam.Leć po niego do SP-za tą cenę się nawet nie zastanawiaj

Barwo za cudowne zakupki

Myślę,że krem z kofeiną jest bardziej odżywczy.Pierwszy krem,który mam i widać,że coś robi


Jej to mnie przekonałaś jutro lece do SP po bio detox Martwiłam się tym, że będzie lekko krył ale skoro mówisz, że siostrze pozakrywał w miarę możliwości gule to powinno być dobrze. Tylko mam nadzieję, że kolor będzie! Nie rozumiem tego durnego pomysłu z kolorami, u siebie byłam w 5 rosach i wszędzie były tylko kolory od 55 wzwyż I jakoś nikt się na nie nie rzucał

Dziękuje

Czyli kremik z kofeiną jest bardziej odżywczy, może aż tak bardzo odżywczy nie jest mi potrzebny ale skoro to pierwszy, który coś robi to jest przekonywujący argument

Cytat:
Napisane przez jp91 Pokaż wiadomość
Ja nie umiem dobrac koloru LL, dlatego tak się boję zamówić. Myślę o Warm Peach, bo wielu osobom pasuje, ale nie wiem... Podkład Lavery mam najjaśniejszy (1).
O to pocieszyłaś mnie tą biochemią
Co do malowania się, to jak idę do szkoły na cały dzień to tylko zakrywam korektorem cienie pod oczami i syfki, przypudruje lub nie, tusz na rzęsy i lecę A jak błąkam się po mieście, idę na zakupy czy siedzę w domu to tylko maluję rzęsy. Bo oczy mam paskudne:P
A powiedź mi używałaś jakiś innych minerałków? Bo koloru Lavery 1 niestety na żywo nie widziałam (choć z tego co mówiła Anula wydaje mi się, że warm peach byłby za jasny ale nie wiem, nie chce Ci mieszać).
zazdroszcze niemalowania się, musisz mieć piękną cere

Cytat:
Napisane przez dikanda Pokaż wiadomość
Pozwolę sobie wtrącić swoje trzy grosze Używam Bio Detoxu drugi tydzień i jestem bardzo zadowolona. Co prawda na aplikację podkładu należy poświęcić troszkę czasu ze względu na specyficzną gęstą konsystencję, ale efekty są wspaniałe. Świetnie kryje, twarz zyskuje zdrowy i świeży wygląd. Teraz w Rossmannie była promocja z 63 na 32 zł !, ja jednak nie skorzystałam, mój kolor był wymieciony do zera. Jeśli to prawda, że producent wycofuje tę linię, to będę bardzo zawiedziona. Pozdrawiam
Dziękuje dikanda za bardzo cenną opinię Co do konsystencji to jestem już przyzwyczajona do takiej jakie mają podkłady naturalne więc ten pewnie będzie podobny, choć jak sprawdzałam na ręce to wydawała mi się lepsza niż innych Zobaczymy Kupie go ale ja mnie kolejny zapcha to się załamię

Testowałam wczoraj dr. Hauschka płykanke z jojoba do każdego rodzaju włosów, specjalnie dla Was I powiem tak: zapach jest dość intensywny syropowo-lekarstwowo (ale słowo wymyśliłam ) no i może ciutke ziołowy, ma kolor jasno żółty i jest raczej rzadka ale nie jakoś bardzo. Moje włosy są suche i lubią gęste odżywki i maski a płukanka sprawdziła się bardzo fajnie! Włoski mam dzisiaj mięciutkie lekkie i puszyste (w tym dobrym znaczeniu). Niestety ja jestem pożeraczem odżywek i musiałam jej dać więcej więc przy mnie wydajna mogłaby nie być ale dla normalnego człowieka powinna być ok, to takie pierwsze wrażenia Aha, i bardzo łatwo było ją wydostać z opakowania, wbrew temu co pisze na kwc, ze względu właśnie na jej konsystencje, chyba pod koniec opakowania mogą być problemy ale nie sądze. Jestem na tak

Jp91, gayenko tak jak mówiłam mam od Lily lolo próbeczke strunową podkładu Warm Peach, nie jest niestety zbyt duża ale mogłabym ją podzielić na pół i Wam podesłać, zobaczyłybyście sobie chociaż kolorek na żywo, chcecie?
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 12:31   #1992
auraria
Rozeznanie
 
Avatar auraria
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 539
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Kakulinko ja wolę podkłady LL sa bardziej kremowe, pięknie wyglądają, bardzo naturalnie (taki efekt ładnej, zdrowej skóry) nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy, piekne kolory (dobrałam bez problemu)oraz super trwałość, wytrzymały upały, ulewny deszcz, łzy i basen.

Co do przepisu na szampon to podam później, bo teraz musze lecieć. Umówiona jestem.

Kremy z kofeiną są super, zlikwidowałam worki pod oczami u mamy mojego TŻ.

Bazę kremową używam z Ecospa (po prostu mam sprawdzoną) przyjmuje masę różnych składników, nie rozwarstwia się i dobrze działa na moją skórę.
Z gotowców polecam naturalne, o prostym składzie sprawdzone na swojej buzi, żeby nie zrobiły krzywdy. Dodowanie składników aktywnych czy nawilżających to pojedynczo i sprawdzone wczesniej na swojej skórze, żeby wiedzieć co pamaga i nasza skóra to kocha, a co niekoniecznie. Ja robię to tak, że zamawiam jakiś półprodukt na który mam ochotę i testuję na swojej skórze (jeżeli wodny to rozpuszczam np. w hydrolacie i testuję jako tonik lub zżeluję i jako serum, a rozpuszczające sie w tłuszczach kładę na buzię z jakims wybranym olejem. Tak odkryłam że niacynamid podrażnia mi górne powieki, ale na twarz cudnie działa wyrównuje koloryt, rozjasnia. Więc robię tonik z wszystkimi witaminami B i wiem że moge kłaść na całą twarz, oprócz tych marudnych powiek górnych, taki przykład).
auraria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:37   #1993
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

Jp91, gayenko tak jak mówiłam mam od Lily lolo próbeczke strunową podkładu Warm Peach, nie jest niestety zbyt duża ale mogłabym ją podzielić na pół i Wam podesłać, zobaczyłybyście sobie chociaż kolorek na żywo, chcecie?
Już piszę Pw do Ciebie
Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Kakulinko ja wolę podkłady LL sa bardziej kremowe, pięknie wyglądają, bardzo naturalnie (taki efekt ładnej, zdrowej skóry) nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy, piekne kolory (dobrałam bez problemu)oraz super trwałość, wytrzymały upały, ulewny deszcz, łzy i basen.

Co do przepisu na szampon to podam później, bo teraz musze lecieć. Umówiona jestem.

Kremy z kofeiną są super, zlikwidowałam worki pod oczami u mamy mojego TŻ.

Bazę kremową używam z Ecospa (po prostu mam sprawdzoną) przyjmuje masę różnych składników, nie rozwarstwia się i dobrze działa na moją skórę.
Z gotowców polecam naturalne, o prostym składzie sprawdzone na swojej buzi, żeby nie zrobiły krzywdy. Dodowanie składników aktywnych czy nawilżających to pojedynczo i sprawdzone wczesniej na swojej skórze, żeby wiedzieć co pamaga i nasza skóra to kocha, a co niekoniecznie. Ja robię to tak, że zamawiam jakiś półprodukt na który mam ochotę i testuję na swojej skórze (jeżeli wodny to rozpuszczam np. w hydrolacie i testuję jako tonik lub zżeluję i jako serum, a rozpuszczające sie w tłuszczach kładę na buzię z jakims wybranym olejem. Tak odkryłam że niacynamid podrażnia mi górne powieki, ale na twarz cudnie działa wyrównuje koloryt, rozjasnia. Więc robię tonik z wszystkimi witaminami B i wiem że moge kłaść na całą twarz, oprócz tych marudnych powiek górnych, taki przykład).
Czekam na przepis i z góry dziękuję! Taaak blooog!
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...



gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:43   #1994
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cameron, jeśli chcesz, wyślę Ci trochę tego kremu z kofeina na sprobowanie )

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

edit: za szybko napisałam. Dopiero zauważyłam, ze zostawiłam go w domu ale jakbyś za 2-3 tyg była nadal chętna, to odezwij sie
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:43   #1995
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Będę obserwowała jak się spisuję na różnych kremidłach

Małgosiu ja miałam krem MG.Co prawda do cery suchej,ale tak mnie kusił,że musiałam go miećCudowny b(pewnie dalej jest)ale nie dla mnie,oddałam babci.

Sama pózniej na pewno kupię krem MG do swojej cery

---------- Dopisano o 13:21 ---------- Poprzedni post napisano o 13:20 ----------

Anula daj znaka jak szampon z yr?jeśli już wypróbujesz.No chyba,że dojdzie to się sama szybciej przekonam


nie no przepraszam!!! nie mogłam sie powstrzymać!!!
Małgosia - to Cie Ania "podsumowała" jej babci pasował to i Tobie powinien sory dziewczyny, no po prostu krztusze sie ze śmiechu!!!
Ja wiem, że Ani absolutnie nie o to chodziło, ale fajnie jej wyszło

Szamponu na razie używałam tylko w warunkach niecodziennych - myłam włosy i na mokre nałożyłam olej, a rano zywałam nim olej i na dodatek zapomniałam odżywki nałożyć (co nie jest normalne, bo zawsze nakładam). Więc póki co trudno jest mi o nim cos konkretnego napisac. W kazdym razie pachnie fantastycznie - tak jak Cloche pisała czuć wyraźnie zapach pestek słonecznika i zielska ładnie się bardzo pieni i taki mięciutki jest w uzywaniu, nie tępy jak niektóre.
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
No właśnie! To tak jak u mnie, sam mi micel wyciekł z tej pompki i to dużo więcej niż łyżka stołowa Tak mokro w tym koszyczku było, że szok! Gdybym go nie wyciągnęła i nie postawiła na stoliku to do tej pory bym nie wiedziała, że "sam" mi się zużywa Pompke zamknęłam spowrotem.





Jej to mnie przekonałaś jutro lece do SP po bio detox Martwiłam się tym, że będzie lekko krył ale skoro mówisz, że siostrze pozakrywał w miarę możliwości gule to powinno być dobrze. Tylko mam nadzieję, że kolor będzie! Nie rozumiem tego durnego pomysłu z kolorami, u siebie byłam w 5 rosach i wszędzie były tylko kolory od 55 wzwyż I jakoś nikt się na nie nie rzucał



A powiedź mi używałaś jakiś innych minerałków? Bo koloru Lavery 1 niestety na żywo nie widziałam (choć z tego co mówiła Anula wydaje mi się, że warm peach byłby za jasny ale nie wiem, nie chce Ci mieszać).
zazdroszcze niemalowania się, musisz mieć piękną cere



Dziękuje dikanda za bardzo cenną opinię Co do konsystencji to jestem już przyzwyczajona do takiej jakie mają podkłady naturalne więc ten pewnie będzie podobny, choć jak sprawdzałam na ręce to wydawała mi się lepsza niż innych Zobaczymy Kupie go ale ja mnie kolejny zapcha to się załamię
to odnośnie micela....
Bio-detox testowałam na razie tylko w sklepie - ale napewno baaardzo szybko zasycha, więc trzeba sie sprężac z nakładaniem momentalnie skorupka mi sie na dłoni zrobiła!!!
Lavera 1 nie jest dużo jasniejsza od 2 - w poziomie ciemności różnica jest bardzo mała, one po prostu sa w innych tonacjach (1 ciepła, 2 chłodna).

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-01-06 o 12:45
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:47   #1996
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Ja była wczoraj w SP po lekarstwa i widziałam przecenione podkłady A w gazetce rzeczywiście nie ma..

Ojejku to ja już nic nie wiem A pamiętasz jakie kolory miałaś z Lumiere i Lucy? Ja właśnie mam próbaski Lucy i jestem zachwycona i próbaski Lumiere, ale jeszcze nie testowałam, bo nie ma dobrego światła ciągle... nawet teraz ciemno i szaro.. Ja właśnie kocham kremową konsystencję w minerałkach, Lauress jest w tym mistrzem
Muszę poszukać na allegro, może znajdę jakieś próbki...

Ja po testach bio detox stwierdzam, że to zależy na jaki krem się go nałoży. Jak nałożyłam na odżywczy to efektu pudrowego nie było, raczej taka satyna a wczoraj na szybko nałozyłam na lekki krem i widziałam mat i pudrowość. Nie musiałam się nawet pudrować, nic. I całkiem nieźle kryje!
Hm, a to ciekawe, pojade jutro do SP lepiej żeby były bo ich ukatrupie Taką ochote mi zrobiłyście na ten podkład I dziękuję, będę pamiętała o zwróceniu uwagi na róże kremy "pod"

Nigdzie nie ma próbek Lily, na all też nie Też kiedyś szukałam Jakie ja miałam kolory Z Lumiere mieszałam a z Lucy miałam złe i też mieszałam, nie pamiętam który sobie w końcu na stronce wybrałam ale polecam Ci bardzo tego bloga, są tak wszystkie minerały i kolory w świetle dziennym i z lampom, ja tam porównywałam
Rany ja chce lauress

Zgadzam się Kakulinko, minerały są boskie ale wymagają wkładu pieniężnego niestety, zwłaszcza na start.

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
to bardzo niesprawiedliwe! ja tez chce przeczytac ciag dalszy!!! :brzyda l:
Poszło

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
a to nie wiem czemu sie wylewa...... ja tak nigdy nie miałam
owszem, jak sie przechylił to leciało, ale jak stoi to nie.
No właśnie sam się jakby pompuje Tak po ociupince, jak to jest możliwe to nie wiem ale się wylewa dziad

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Kakulinko ja wolę podkłady LL sa bardziej kremowe, pięknie wyglądają, bardzo naturalnie (taki efekt ładnej, zdrowej skóry) nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy, piekne kolory (dobrałam bez problemu)oraz super trwałość, wytrzymały upały, ulewny deszcz, łzy i basen.
Tak, zgadzam się LL wyglądają baaardzo naturalnie i w ogóle pięknie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-06 o 12:55
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 12:52   #1997
gayenka
Zakorzenienie
 
Avatar gayenka
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 3 269
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


nie no przepraszam!!! nie mogłam sie powstrzymać!!!
Małgosia - to Cie Ania "podsumowała" jej babci pasował to i Tobie powinien sory dziewczyny, no po prostu krztusze sie ze śmiechu!!!
Ja wiem, że Ani absolutnie nie o to chodziło, ale fajnie jej wyszło

Szamponu na razie używałam tylko w warunkach niecodziennych - myłam włosy i na mokre nałożyłam olej, a rano zywałam nim olej i na dodatek zapomniałam odżywki nałożyć (co nie jest normalne, bo zawsze nakładam). Więc póki co trudno jest mi o nim cos konkretnego napisac. W kazdym razie pachnie fantastycznie - tak jak Cloche pisała czuć wyraźnie zapach pestek słonecznika i zielska ładnie się bardzo pieni i taki mięciutki jest w uzywaniu, nie tępy jak niektóre.

to odnośnie micela....
Bio-detox testowałam na razie tylko w sklepie - ale napewno baaardzo szybko zasycha, więc trzeba sie sprężac z nakładaniem momentalnie skorupka mi sie na dłoni zrobiła!!!
Lavera 1 nie jest dużo jasniejsza od 2 - w poziomie ciemności różnica jest bardzo mała, one po prostu sa w innych tonacjach (1 ciepła, 2 chłodna).
Aniu padłam po prostu
Skusiłaś mnie na szampon! Kupię na pewno! Już wiem jaki będzie mój następny szamponowy zakup

Bio detox szybko zastyga ale za to jest bardzo trwały! i trzyma mocno mat, przynajmniej u mnie

Cameroon mam nadzieję, że podkład Ci się spodoba, bo to chyba ja zrobiłam takie zamieszanie jeśli chodzi o Bio detox na spółkę z Anakazar
Ja mam próbeczki Lauressa tylko, i już je kończę niestety więcej mam tylko w jednej, która jest tak jasna, ze nawet dla mnie jest za jasna, a to już sztuka

Też chcę wiedzieć, jak się kończy dowcip
__________________
Se spánky z břidlicových střech
se zády rtutě na oknech,
páry z broušenýho skla,
se stehny váhy, tě každej zná,
tě každej zná, tě každej zná
a když Tě ochutná,
ví, že víš, že...




Edytowane przez gayenka
Czas edycji: 2012-01-06 o 12:56
gayenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:01   #1998
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

:brzyda l:Niemądra Anula

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Też chcę wiedzieć, jak się kończy dowcip
-tak się kończy
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:02   #1999
zetuzetia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 926
GG do zetuzetia
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Dzisiaj drugi dzień z Sante i drugi dzień mam niedomyte włosy, chociaż najpierw zmyłam olej najdokładniej jak sie dało ciepłą wodą i nalozylam szampon dwukrotnie :| nie wspomnę, ze okropnie (nawet jak na naturalny szampon) splątał mi włosy. Potulnie wracam do Lavery, jutro pojadę kupić.
zetuzetia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-01-06, 13:21   #2000
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez zetuzetia Pokaż wiadomość
Cameron, jeśli chcesz, wyślę Ci trochę tego kremu z kofeina na sprobowanie )

---------- Dopisano o 13:43 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

edit: za szybko napisałam. Dopiero zauważyłam, ze zostawiłam go w domu ale jakbyś za 2-3 tyg była nadal chętna, to odezwij sie
Haha Jeśli się nie skuszę na niego do tego czasu to się odezwę, dziękuję Ci bardzo

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość


nie no przepraszam!!! nie mogłam sie powstrzymać!!!
Małgosia - to Cie Ania "podsumowała" jej babci pasował to i Tobie powinien sory dziewczyny, no po prostu krztusze sie ze śmiechu!!!
Ja wiem, że Ani absolutnie nie o to chodziło, ale fajnie jej wyszło

to odnośnie micela....
Bio-detox testowałam na razie tylko w sklepie - ale napewno baaardzo szybko zasycha, więc trzeba sie sprężac z nakładaniem momentalnie skorupka mi sie na dłoni zrobiła!!!
Lavera 1 nie jest dużo jasniejsza od 2 - w poziomie ciemności różnica jest bardzo mała, one po prostu sa w innych tonacjach (1 ciepła, 2 chłodna).
Haha dobre
Będę uważała na tempo rozsmarowywania bio detoxu
Kurcze muszę kiedyś w końcu pomacać tą lavere 1, tylko zawsze jak jestem w tej aptece, w której mogę to zrobić to zapominam

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Bio detox szybko zastyga ale za to jest bardzo trwały! i trzyma mocno mat, przynajmniej u mnie
Ja już go che, ja już go chce

---------- Dopisano o 15:21 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Cameroon mam nadzieję, że podkład Ci się spodoba, bo to chyba ja zrobiłam takie zamieszanie jeśli chodzi o Bio detox na spółkę z Anakazar
Ja mam próbeczki Lauressa tylko, i już je kończę niestety więcej mam tylko w jednej, która jest tak jasna, ze nawet dla mnie jest za jasna, a to już sztuka

Też chcę wiedzieć, jak się kończy dowcip
Tak, to Wy rozpętałyście kuszenie
To ja bardzo bym prosiła, jeśli któraś z Was kiedykolwiek będzie robiła zamówienie na lauressa to błagam powiedźcie
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:36   #2001
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

z yves rocher tez juz mam nowy i nawet już wczoraj i dzisiaj używałam
koncentratu tez jestem ciekawa - kupiłam głównie ze względu na ostatnią masakrę na twarzy. Mam nadzieję, że mi ładnie odżywi paszcze
Książka kusisz - ale ja niemieckiego a może przetłumaczyli?
nie no... za szampon yr nie moge cie zlac, bo on jest naprawde swietny! i u mnie okropnie wydajny, jak myje dwa razy, to biore ilosc mniej wiecej objetosci orzecha laskowego... wiadomo, przy pierwszym razie malo toto sie pieni, bo moj tluszcz zbiera, ale za drugim razem tyle piany z tej kapki szamponu! takiej kremowej do tego! i nie wysusza, mimo ze taki oczyszczajacy
ksiazki nie tlumaczyli niestety... to w miare "swieze" produkcje... ale moze ja przetlumacze? tylko pewnie by trzeba bylo jakos wspolpracowac z autorem, a nie tak na wlasna reke... co?
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość

Anula daj znaka jak szampon z yr?jeśli już wypróbujesz.No chyba,że dojdzie to się sama szybciej przekonam
swietny jest tzn jak dla mnie aktualny nr 1

a wiecie, tak kusilyscie mnie tym bio detoxem, ze sie zainteresowalam, czy go w niemczech znajde... i daloby rade... ale przy okazji natknelam sie na bloga... i tam dziewczyna porownala go do podkladu living nature, na niekorzysc burzuja i zaczelam czytac o tym podkladzie LN i sie zakochalam na odleglosc!!! wiem, ze moge obmacac te podklady w dziale drogeryjnym mojego bio-marketu, musze szybko zdrowiec, zeby tam pobiec (ba, poleciec - na skrzydlach milosci naturalno-podkladowej)
dla zainteresowanych i znajacych niemiecki, tutaj o nim jest:
http://beautyjagd.wordpress.com/2011...re-foundation/
a dla nieznajacych niemieckiego, gdzies w polowie sa swatche - porownanie z "srodkowym" kolorem mineralnego alverde. najciekawsza jest zmiana kolorow po rozsmarowaniu i odczekaniu paru minut, LN jest jasniutki, a alverde ciemnieje i to znacznie!
kolorow jest dostepnych 6, ten ze swatcha to pure sand. a reszte mozna tak mniej wiecej sobie tutaj podpatrzec:
http://www.living-nature.de/produkte...category_id=25
lub tutaj:
http://www.livingnature.com/catalog/...663&ptid=2323#
boszzz, ilez ja mam tych stron teraz pootwieranych mam nadzieje, ze nic nie pomylilam
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 13:51   #2002
grazkako
Zadomowienie
 
Avatar grazkako
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Piszę raczej mało, ale czytam Was namiętnie.
Nie muszę się malować, ale uwielbiam to. Używam Lily lolo ChinaDoll mam jasną cerą z lekką zimną różową domieszką, super są (wczesniej używałam Everyday Minerals ale musiałam mieszac kolory, a tu mam gotowiec.

Co do kremu do skóry suchej, slabo elastycznej, nadwrażliwej, ze skłonnością do łuszczenia podrażnień i zaczerwienienia, po kuracjach retinoidami, ochrona skóry zimą to polecam 15% krem z ceramidami. To naprawdę super krem i to najprostszy w ukreceniu. Potrzebna nam baza kremowa 70% np. 5 ml wyb.olej 15% 1 ml i ceramidy 15% 1 ml. Mieszamy i mamy super krem, super to mało powiedziane. Ja jak nie mam bazy, to daje naturalny krem o jak najbardziej minimalnym, prostym i naturalnym oczywiście składzie.

Opracowałam też super beztłuszczowe serum na dzień, które niesamowicie nawilża, koi i działa super przeciwzmarszczkowo. Dam Wam przepis, a co tam Mieszanka Kw. hialuronowych 3 ml gliceryna (można pominąć, to dla tych którym szkodzi) 1 ml pantenol, 1 ml kolagen z elastyną, 1 ml liposomy, 1 ml sorbitol, 1 ml do tego dodaje cos p.zmarszczkowego sa to komórki macierzyste lub metabiotisc resveratrol i kładę rano na zwilżoną twarz hydrolatem (no dobra może trochę podrasowanym), kurcze jak to działa. (dodaję też kilka kropelek lonicery to tak na wszelki wypadek).
Nadaje sie pod minerały i pod każdy BB cream. Dla wyjątkowych suszków polecam suchy olejek, wybrany olej plus kwas alfa-liponowy, jejko co ja sie naszukałam, naucierałam różnych kombinacji żeby uzyskać efekt takiego suchego olejku to glowa mała.
aurario może i mało piszesz ale jak już napiszesz to szczęka opada z wrażenia . Fajnie , że chcesz sie z nami dzielić swoją cenną , sprawdzoną na własnej skórze wiedzą . My chcemy bloga , my chcemy bloga , my chcemy bloga
__________________
grazkako jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:10   #2003
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez grazkako Pokaż wiadomość
aurario może i mało piszesz ale jak już napiszesz to szczęka opada z wrażenia . Fajnie , że chcesz sie z nami dzielić swoją cenną , sprawdzoną na własnej skórze wiedzą . My chcemy bloga , my chcemy bloga , my chcemy bloga
popieram!!!
auraria, wyjscia nie masz!!!
i zaloze sie, ze bedziesz miala spokojniejsze sumienie, jak to wszystko usystematyzujesz i uszczesliwisz polowe ludzkosci
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 14:44   #2004
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
popieram!!!
auraria, wyjscia nie masz!!!
i zaloze sie, ze bedziesz miala spokojniejsze sumienie, jak to wszystko usystematyzujesz i uszczesliwisz polowe ludzkosci
ja również przyłączam się do prośby i właśnie zapisuję najnowszy przepis
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:12   #2005
2016100512001
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 1 114
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
a jak znasz niemiecki, to ci moge dac linki. z tym odzyskiem exa bym dala sobie spokoj, ale strategia dobra nawet jesli chce sie po prostu uwolnic psychicznie od tego wszystkiego. jednak temat psychiki faceta jest super i moze w ramach eksperymentu bys przetestowala niektore bajery
Chce linki chce Po niemiecku to tylko nazwy kosmetyków ale i tak na jakimś tłumaczu mogę poczytać. Walczyć nie będę, o chłopa NIGDY Żeby wrócił i znowu się rozmyślił Choć nie powiem ze nie pisze tego z łzami w oczach ale teraz chce walczyć o siebie i tylko o SIEBIE! A męską naturę chętnie rozgryzę, chociaż pewnie po 5 latach politechniki nie ma przede mną wiele tajemnic.

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
pokaż twardego ducha wizażanki nich padną z zachwytu!!!
Kocham Was za to wsparcie

Cytat:
Napisane przez auraria Pokaż wiadomość
Kakulinko ja wolę podkłady LL sa bardziej kremowe, pięknie wyglądają, bardzo naturalnie (taki efekt ładnej, zdrowej skóry) nie mozna sobie nimi zrobic krzywdy, piekne kolory (dobrałam bez problemu)oraz super trwałość, wytrzymały upały, ulewny deszcz, łzy i basen.
kremowe powiadasz.... Szkoda ze próbek nie można zamawiać, co za polityka Z EDM mój kolor to Fair medium, jestem jasna i różowa Może pomożecie się wstrzelić w podobny kolor?
2016100512001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 15:49   #2006
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Rany ja chce lauress
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość

To ja bardzo bym prosiła, jeśli któraś z Was kiedykolwiek będzie robiła zamówienie na lauressa to błagam powiedźcie
Popatrz sobie kochana na kolory lauressa i jeśli chciałabys soft gold to ja pełen wymiar
Zresztą daj znaka jaki kolor by Cię interesował.
Ja kocham lauressa
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
nie no... za szampon yr nie moge cie zlac, bo on jest naprawde swietny! i u mnie okropnie wydajny, jak myje dwa razy, to biore ilosc mniej wiecej objetosci orzecha laskowego... wiadomo, przy pierwszym razie malo toto sie pieni, bo moj tluszcz zbiera, ale za drugim razem tyle piany z tej kapki szamponu! takiej kremowej do tego! i nie wysusza, mimo ze taki oczyszczajacy
ksiazki nie tlumaczyli niestety... to w miare "swieze" produkcje... ale moze ja przetlumacze? tylko pewnie by trzeba bylo jakos wspolpracowac z autorem, a nie tak na wlasna reke... co?
to ja czekam na tłumaczenie Twojego autorstwa
Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
popieram!!!
auraria, wyjscia nie masz!!!
i zaloze sie, ze bedziesz miala spokojniejsze sumienie, jak to wszystko usystematyzujesz i uszczesliwisz polowe ludzkosci
ja tez chce!!!

---------- Dopisano o 16:41 ---------- Poprzedni post napisano o 16:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość


kremowe powiadasz.... Szkoda ze próbek nie można zamawiać, co za polityka Z EDM mój kolor to Fair medium, jestem jasna i różowa Może pomożecie się wstrzelić w podobny kolor?
Moim zdaniem lauress jest bardziej kremowy od LL.

---------- Dopisano o 16:49 ---------- Poprzedni post napisano o 16:41 ----------

Caameroon - porównałam popcorn LL i soft gold lauressa.
Lauress jest odrobinkę ciemniejszy, naprawde nieduża różnica, i troche bardziej żólty.
Myślę więc, że kolorystycznie mógłby byc dla Ciebie dobry.
Chcesz próbkę?
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 16:31   #2007
cloche
Zakorzenienie
 
Avatar cloche
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Monachium
Wiadomości: 8 379
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Chce linki chce Po niemiecku to tylko nazwy kosmetyków ale i tak na jakimś tłumaczu mogę poczytać. Walczyć nie będę, o chłopa NIGDY Żeby wrócił i znowu się rozmyślił Choć nie powiem ze nie pisze tego z łzami w oczach ale teraz chce walczyć o siebie i tylko o SIEBIE! A męską naturę chętnie rozgryzę, chociaż pewnie po 5 latach politechniki nie ma przede mną wiele tajemnic.
tlumacze czasami takie glupoty wymyslaja, ze glowa boli ja moze ci pare takich ogolnikow przetlumacze na poczatek, co? byc moze wystarczy, bo widze, ze sama podswiadomie robisz wszystko jak nalezy i wlasnie o to chodzi! caly fun polega na tym, ze sie nie walczy o faceta. taki skrot: nalezy wyjsc z zalozenia, ze facet cie kochal, skoro z toba byl. a uczucie nie znika tak po prostu. albo ogarnal go strach, albo nie mial wrazenia, ze jest w stanie cie uszczesliwic na dluzsza mete... albo sie przejadl? albo co tam jeszcze. pierwszy krok, to pozwolic mu zatesknic. oczywiscie ciezko jest tego dokonac, jak sie razem mieszka. dlatego szukaj intensywnie pokoju
najgorsze, co mozesz zrobic, to popelnic ktorys z tych bledow (ale, jak juz pisalam, trzymasz sie na tyle, ze jestem pewna, ze te bledy ci nie groza!):
1. dzialac spontanicznie, bez jakichkolwiek postanowien, ktore cie troche przyhamuja w napadzie histerii/rozpaczy/slabosci
2. biegac za nim (nie dajac mu szansy zatesknic wlasnie)
3. probowac wzbudzic litosc
4. stawiac mu zarzuty, przypisywac mu wine "za to wszystko" (oczywiscie siebie rowniez nie nalezy obwiniac; po prostu tak sie wszystko ulozylo, czynnikow bylo wiele)
5. probowac wzbudzic zazdrosc lub pozwolic jemu na wzbudzenie zazdrosci u ciebie
6. zachowywac sie tak, jakby wszystko bylo dalej w porzadku, "po staremu"
7. probowac manipulowac wspolnymi znajomymi, zeby sie decydowali, wyglaszali swoje zdanie na temat itp...
8. zgodzic sie na przyjazn (oczywiscie jest to tylko bledem, jesli oczekujesz wiecej niz przyjazni; jesli dobrze sie rozumiecie, to po pewnym czasie do ochloniecia mozna spokojnie sie widywac i nawet przyjaznic, jesli dla obu jest to okej)
9. probowac omawiac problemy bylego juz zwiazku (w ten sposob on wiaze cie tylko z negatywnymi wspomnieniami, nie ma "miejsca" na wspomnienie tych pozytywnych stron bycia z toba)
o kurde, skrot to jest, serio... moglabym sie rozwodzic na temat kazdego punktu, ale nie tutaj, bo mnie zablokuja jeszcze
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to ja czekam na tłumaczenie Twojego autorstwa
oj, to ja sie wezme za to tlumaczenie lepiej jak to zrobic, gdzie? jak pojedyncze artykuly z ogolnodostepnej strony autora bede tlumaczyc, to chyba nie lamie jakiegos prawa, co?
cloche jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:03   #2008
fiolka85
Wtajemniczenie
 
Avatar fiolka85
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 2 492
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez kakulinka Pokaż wiadomość
Chce linki chce Po niemiecku to tylko nazwy kosmetyków ale i tak na jakimś tłumaczu mogę poczytać. Walczyć nie będę, o chłopa NIGDY Żeby wrócił i znowu się rozmyślił Choć nie powiem ze nie pisze tego z łzami w oczach ale teraz chce walczyć o siebie i tylko o SIEBIE! A męską naturę chętnie rozgryzę, chociaż pewnie po 5 latach politechniki nie ma przede mną wiele tajemnic.
kakulinka ja też trzymam za Ciebie kciuki, żebyś szybko wróciła do formy i poczuła się dobrze sama ze sobą i w swoim życiu.
Bardzo dobrze mówisz o byłych chłopów nie można walczyć, a jeżeli już to można zwrócić jego uwagę żyjąc tak jakby swoim odejściem wyświadczył Ci przysługę, bo bez niego odżyłaś

dziewczyny przestańcie zachwalać lauressa ! bo to są chyba jedyne minerały, których nie próbowałam. A już chcę myśleć, że dalsze testy nie są mi potrzebne bo mam swoich ulubieńców.
__________________
"mur nie przeszkadza, dopóki nie zaczniemy walić w niego głową"

Edytowane przez fiolka85
Czas edycji: 2012-01-06 o 17:08
fiolka85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:06   #2009
caameroon
Rozeznanie
 
Avatar caameroon
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 801
GG do caameroon
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Popatrz sobie kochana na kolory lauressa i jeśli chciałabys soft gold to ja pełen wymiar
Zresztą daj znaka jaki kolor by Cię interesował.
Ja kocham lauressa

Caameroon - porównałam popcorn LL i soft gold lauressa.
Lauress jest odrobinkę ciemniejszy, naprawde nieduża różnica, i troche bardziej żólty.
Myślę więc, że kolorystycznie mógłby byc dla Ciebie dobry.
Chcesz próbkę?
Lauress bardziej żółty No to by mi akurat wcale nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie i ciuteczke ciemniejszy też mógłby być Taka próbeczka to byłoby marzenie

Kakulinko, jeśli interesowałoby Cię to o czym pisze Cloche, w sensie książek na takie tematy to ja chętnie polece Ci kilka, uwielbiam takie książki (nie żeby ze mnie się wyradzała jakaś manipulantka ) i mam kilka perełek, które na prawdę warto przeczytać. Ja sprawdzałam tą wiedzę w praktyce wiele razy, wiele mi uświadomiły i zawsze byłam pod ogromnym wrażeniem sprawdzalności W razie czego daj znać to podam Ci tytuły
__________________
Nie stosuję kosmetyków testowanych na zwierzętach! Zajrzyj

" ..bo życie trzeba przeżyć, a nie przeczekać! "

Edytowane przez caameroon
Czas edycji: 2012-01-06 o 17:27
caameroon jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-01-06, 17:20   #2010
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ III

Cytat:
Napisane przez fiolka85 Pokaż wiadomość
dziewczyny przestańcie zachwalać lauressa ! bo to są chyba jedyne minerały, których nie próbowałam. A już chcę myśleć, że dalsze testy nie są mi potrzebne bo mam swoich ulubieńców.
A którzy to Twoi ulubiency?
Cytat:
Napisane przez caameroon Pokaż wiadomość
Lauress bardziej żółty No to by mi akurat wcale nie przeszkadzało, wręcz przeciwnie i ciuteczke ciemniejszy też mógłby być Taka próbeczka to byłoby marzenie

Kakulinko, jeśli interesowałoby Cię to o czym pisze Cloche, w sensie książek na takie tematy to ja chętnie polece Ci kilka, uwielbiam takie książki (nie żeby ze mnie się wyradzała jakaś manipulantka ) i mam kilka perełek, które na prawdę warto przeczytać. Ja sprawdzałam tą wiedzę w praktyce wiele razy, wiele mi uświadomiły i zawsze byłam pod ogromnym wrażeniem sprawdzalności W razie czego daj znać to podam Ci tytuły
chyba pierwszy raz spełnię czyjeś marzenie
ja też chetnie poznam tytuły książek - juz mi szkoda mojego męża
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:09.