Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-08-08, 12:07   #3481
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Velvet Teddy - to taki beżo-brązik, czy ma w sobie też kapkę różu? Ładna jest, ale jeśli zbyt beżowa, to nie dla mnie.
Cytat:
Napisane przez warzywniak Pokaż wiadomość
Po mojemu różu nie ma tam wcale. Na moich ustach uwidaczniają się jedyne te beżowe tony.
Potwierdzam, różu w Velvet Teddy nie stwierdzono To beżo-brązik nawet leciutko wpadający w czerwone tony. Na mnie wcale nie jest nude, tylko dość ciemny.
Ale różu nie ma na pewno.
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 12:19   #3482
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Buu, to u mnie będzie raczej kiepsko się prezentować.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 12:38   #3483
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Umalowałam się dzisiaj Little Buddha, do tego makijaz oka brazowo-brzoskwiniowo-niebieski i cyknełam fotę, spojrzałam potem na wyświetlacz i padłam - ze smiechu - normalnie a la lala Barbie Identyczny kolor szminki na ustach, jak te lalki maja wyszedł w aparacie, no i jasne włosy do tego to tak to wygląda - na starość na leleczkę mi przyszło, no padnę
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 12:51   #3484
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ja czekam na swoją D for Danger i po Waszych ostatnich wpisach już się doczekać nie mogę . Zakładam jednak, że to kolor raczej na jesień, więc i tak teraz malować się nią nie będę - na razie króluje Flamingo, Sunny Seoul, a z intensywniejszych Impassioned i Fusion Pink.
Nowy tusz też już dostałam, ale na razie nawet nie otwieram żeby sprawdzić szczotkę, bo 4 inne tusze mam w użyciu, w tym Roller Lash Benefit, z którego niespodziewanie jestem bardzo, bardzo zadowolona - pięknie podkręca rzęsy i ma precyzyjną szczoteczkę.

No i przyznam się do czegoś, bo ja już jestem skrajnie zakręcona. Klikałam zamowienie w MAC, w sumie 4 rzeczy (2 szminki, konturówka, fluidline). Zapłaciłam kartą ponad 400 zł. Dopiero następnego dnia coś mnie tknęło, że chyba za dużo wyszło. Weszłam w zamówienie, żeby sprawdzić o co chodzi, a tam faktycznie 4 pozycje, tyle że Sweet Sakura x 2 . Normalnie to kompulsywne klikanie i zakupoholizm już mi się na mózg rzucają .

Corii - pokaż barbiowy look
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 14:54   #3485
Jowita Agnieszka
Rozeznanie
 
Avatar Jowita Agnieszka
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Pomiędzy dwoma Światami:-)
Wiadomości: 691
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Corii - pokaż barbiowy look
Tak Corii, pokaż I przy okazji też jak już się umalujesz Men Love Mystery...czuję się współodpowiedzialna za ten zakup

Olu, Sweet Sacura to boski kolor, na pewno ktoś z Twoich znajomych/rodziny ucieszy się z prezentu
Jowita Agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:32   #3486
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Tak Corii, pokaż I przy okazji też jak już się umalujesz Men Love Mystery...czuję się współodpowiedzialna za ten zakup

Olu, Sweet Sacura to boski kolor, na pewno ktoś z Twoich znajomych/rodziny ucieszy się z prezentu
Już mam nawet pomysł, komu sprezentować
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:45   #3487
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Kliknełam D for Danger - po przestudiowaniu swoich zdjęć w niej doszłam do wniosku, ze jest ok i nie mam nic identycznego

Jeszcze Flowerscope mi sie bardzo podobała, ale Miley podobna do niej, wiec nie wiem czy to byłoby sensowne powielać kolor

I odnośnie makijazu w upały - jestem zaskoczona, ze jedyne co mi sie trzyma na buzi w te afrykanskie masakry słoneczne to Rimmel drogeryjny


Olu - jak dzisiaj klikałam DfD to mało co bym nie klikneła jeszcze jakiejs innej -bo nagle w koszyku się pojawiła przy płatnosciach, a na bank nie klikałam jej, bo nawet nie znam koloru
Ale obawiam się czy dobrze zrobiłam, bo nie wiem, jak w takie upały szminka zniesie transport Daj znać, jak Twoja dojdzie, czy cała i nierozpłynięta

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Jowita Agnieszka Pokaż wiadomość
Tak Corii, pokaż I przy okazji też jak już się umalujesz Men Love Mystery...czuję się współodpowiedzialna za ten zakup
Prawda taka, ze MLM miałam na liscie od początku, bo to moje kolory Ale za pierwszym testowaniem - zbyt pobieznym i na szybciora, bo wtedy oficjalnie jeszcze nie były wystawione, to nie powalila mnie, ale dodam, ze usta juz mialam zmasakrowane iloscia potetsowanych szminek, wiec byle jak to było.
No a teraz na spokojnie jak porównałam z UTA i spytałam macówki, to MLM wyszła ze mną Naprawde duzo lepiej sie prezentuje ten kolor w tym macie, niźli w wykończeniu slisko kremowym Amplified Creme

Jak zrzuce foty z aparatu i coś sie bedzie nadawało do publikacji, to pokazę, na razie kompletnie nic mi sie przez te upały nie chce
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 16:46   #3488
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknełam D for Danger - po przestudiowaniu zdjęć doszłam do wniosku, ze jest ok

Jeszcze Flowerscope mi sie bardzo podobała, ale Miley podobna do niej, wiec nie wiem czy to byłoby sensowne powielać kolor

I odnośnie makijazu w upały - jestem zaskoczona, ze jedyne co mi sie trzyma na buzi w te afrykanskie masakry słoneczne to Rimmel drogeryjny


Olu - jak dzisiaj klikałam DfD to mało co bym nie klikneła jeszcze jakiejs innej -bo nagle w koszyku się pojawiła przy płatnosciach, a na bank nie klikałam jej, bo nawet nie znam koloru
Ale obawiam się czy dobrze zrobiłam, bo nie wiem, jak w takie upały szminka zniesie transport Daj znać, jak Twoja dojdzie, czy cała i nierozpłynięta
No właśnie, jakoś z rozpędu przy zamawianiu zapomniałam o upałach, a zwykle unikam kupowania przez internet kosmetyków przy skrajnych temperaturach
Mam nadzieję, że jakimś cudem dotrą w dobrej formie.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:47   #3489
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie, jakoś z rozpędu przy zamawianiu zapomniałam o upałach, a zwykle unikam kupowania przez internet kosmetyków przy skrajnych temperaturach
Mam nadzieję, że jakimś cudem dotrą w dobrej formie.
Trzymam kciuki za nasze szminki, aby doszły całe. A ciekawe, czy mozna ewentualnie zwracac, jak sie okaze, ze sie rozplyneła? Otwierac przy kurierze moze? Ja wzielam za pobraniem, wiec jak coś to nie zaplace
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:52   #3490
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
No właśnie, jakoś z rozpędu przy zamawianiu zapomniałam o upałach, a zwykle unikam kupowania przez internet kosmetyków przy skrajnych temperaturach
Mam nadzieję, że jakimś cudem dotrą w dobrej formie.
Zakupy zakupami, ja się bardziej zastanawiam, co z moimi już zakupionymi szminkami W moim mieszkaniu jest obecnie ponad 30 st, mega ciepło, a ja nie wiem, co zrobić, żeby uratować pomadki Czytałam, że jeśli się już raz zacznie przechowywać w lodówce, później trzeba tak trzymać, bo konsystencja się zmieni i będzie kiepsko. No i że aż tak niska temperatura jak w lodówce nie jest dla nich najlepsza (najlepsza to pokojowa, ok. 8-17 st). I co teraz zrobić? Pochowałam je pozamykane w pudełka w najgłębsze i najciemniejsze zakamarki szafy, ale jak wyjęłam, widziałam, że i tak się trochę "spociły"
Wrzucam je zatem na chwilę do lodówki i potem do torby izotermicznej takiej supermarketowej (taka lepsiejsza dopiero do mnie idzie), ale nie wiem, czy to cokolwiek da...
Już nie wiem, jak je ochronić
Jeśliby mi się moja kolekcja MACzków i nie tylko popsuła, chyba bym się załamała
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 16:57   #3491
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Trzymam kciuki za nasze szminki, aby doszły całe. A ciekawe, czy mozna ewentualnie zwracac, jak sie okaze, ze sie rozplyneła? Otwierac przy kurierze moze? Ja wzielam za pobraniem, wiec jak coś to nie zaplace
Jak tylko odbiorę, to otworzę przesyłkę i porobię zdjęcia, a potem będę się martwić

---------- Dopisano o 17:57 ---------- Poprzedni post napisano o 17:52 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zakupy zakupami, ja się bardziej zastanawiam, co z moimi już zakupionymi szminkami W moim mieszkaniu jest obecnie ponad 30 st, mega ciepło, a ja nie wiem, co zrobić, żeby uratować pomadki Czytałam, że jeśli się już raz zacznie przechowywać w lodówce, później trzeba tak trzymać, bo konsystencja się zmieni i będzie kiepsko. No i że aż tak niska temperatura jak w lodówce nie jest dla nich najlepsza (najlepsza to pokojowa, ok. 8-17 st). I co teraz zrobić? Pochowałam je pozamykane w pudełka w najgłębsze i najciemniejsze zakamarki szafy, ale jak wyjęłam, widziałam, że i tak się trochę "spociły"
Wrzucam je zatem na chwilę do lodówki i potem do torby izotermicznej takiej supermarketowej (taka lepsiejsza dopiero do mnie idzie), ale nie wiem, czy to cokolwiek da...
Już nie wiem, jak je ochronić
Jeśliby mi się moja kolekcja MACzków i nie tylko popsuła, chyba bym się załamała
Ja wolę o tym nie myśleć. Prawie wszystkie MACowe szminki trzymam w kufrze, a jest on takich rozmiarów, że do szafy mi się nie zmieści. Kufer stoi w pokoju w nienasłonecznionym miejscu, ale chłodu to tam nie ma . Jedyne, co mnie pociesza, to że w sumie upały co roku bywają, a szminki jakoś to dotąd zniosły
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 16:57   #3492
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Jak tylko odbiorę, to otworzę przesyłkę i porobię zdjęcia, a potem będę się martwić
No tak zrób A myslisz ze mozna tak jak pisałam otworzyć przy kurierze i ewentualnie od razu po wypelnieniu ankiety ze srodka ze doszla w stanie złym zwrot zrobic jesli będzie roztopiona ?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 17:06   #3493
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
No tak zrób A myslisz ze mozna tak jak pisałam otworzyć przy kurierze i ewentualnie od razu po wypelnieniu ankiety ze srodka ze doszla w stanie złym zwrot zrobic jesli będzie roztopiona ?
Wydaje mi się, że jeśli otworzysz przy kurierze i szminka będzie roztopiona, to może bardziej właściwy byłby jakiś formularz reklamacyjny, który kurier powinien przy sobie mieć . Zresztą wypełnienie na poczekaniu załączonej ankiety też powinno wchodzić w grę. Przyznam, że nigdy takiej procedury nie przechodziłam w praktyce, to i nie wiem tak do końca jak to powinno przebiegać.
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 17:12   #3494
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wydaje mi się, że jeśli otworzysz przy kurierze i szminka będzie roztopiona, to może bardziej właściwy byłby jakiś formularz reklamacyjny, który kurier powinien przy sobie mieć . Zresztą wypełnienie na poczekaniu załączonej ankiety też powinno wchodzić w grę. Przyznam, że nigdy takiej procedury nie przechodziłam w praktyce, to i nie wiem tak do końca jak to powinno przebiegać.
Ja tez nie, po prostu zabezpieczam sie na wszelki wypadek
Ale niemniej mam nadzieję, ze nie będzie nic takiego potrzebne
Wlasnie sobie przypomialam, ze beauty boxa zamawiałam 3 tygodnie wstecz tez w takie upały i przyszedł mi dokładnie jak było z 32 stopnie, a tam na dodatek były prócz kosmetyków czekoladki i o dziwo nie były ani roztopione ani miękkie
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-08 o 17:13
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 18:51   #3495
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Ale nakupiłyście

Zaczęłam się zastanawiać nad D for Danger. Muszę potestować OlaM, też myślę, że będzie świetna na jesień.

Jak odbierałam zamówienie z D. w paczkomacie, to szminka była w całości, nawet się nie spociła

Myślę też o błyszczyku, najpewniej Cremesheen Glass, skoro się nie lepi. Najlepiej w jakimś delikatnym odcieniu do noszenia solo.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 19:13   #3496
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ale nakupiłyście

Zaczęłam się zastanawiać nad D for Danger. Muszę potestować OlaM, też myślę, że będzie świetna na jesień.

Jak odbierałam zamówienie z D. w paczkomacie, to szminka była w całości, nawet się nie spociła

Myślę też o błyszczyku, najpewniej Cremesheen Glass, skoro się nie lepi. Najlepiej w jakimś delikatnym odcieniu do noszenia solo.
Jak coś to wstawiam fote z DfD na ustach
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-09 o 15:09
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 19:21   #3497
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Świetnie wyglądasz, z pazurem.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 19:42   #3498
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Świetnie wyglądasz, z pazurem.
Dziękuję
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 19:44   #3499
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak coś to wstawiam fote z DfD na ustach
Pięknie Ci w tym kolorze
neath jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-08-08, 20:04   #3500
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Pięknie Ci w tym kolorze

Ciekawe, jak u Ciebie wypadnie, kiedy idziesz pomacać?
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 20:27   #3501
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Ciekawe, jak u Ciebie wypadnie, kiedy idziesz pomacać?
Idę, ale przez te upały nie umiem się zebrać
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 20:29   #3502
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Idę, ale przez te upały nie umiem się zebrać
To ciekawe, kiedy w końcu sie zbeirzesz W galeriach jest mega przyjemnie, klima i te sprawy, a w domu ... ja nie wiem, jak ja dzisiaj zasne, nie ma czym oddychac normalnie, taki zaduch
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 22:03   #3503
GretchenSp
♪♫♪♪♫♪
 
Avatar GretchenSp
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 3 345
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak coś to wstawiam fote z DfD na ustach


---------- Dopisano o 23:03 ---------- Poprzedni post napisano o 23:00 ----------

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zakupy zakupami, ja się bardziej zastanawiam, co z moimi już zakupionymi szminkami W moim mieszkaniu jest obecnie ponad 30 st, mega ciepło, a ja nie wiem, co zrobić, żeby uratować pomadki
Moje siedzą w szufladzie, w pokoju w którym okno jest w ciągu dnia zasłonięte i zamknięte. Nie zauważyłam, żeby działo się z nimi coś złego. Jedynie Sheen Supreme jest "spocona", ale ten typ tak ma zawsze. Tzn. zawsze wygląda, jakby się nadtapiał trochę.
__________________
"Everything starts somewhere, although many physicists disagree".



GretchenSp jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 22:05   #3504
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To ciekawe, kiedy w końcu sie zbeirzesz W galeriach jest mega przyjemnie, klima i te sprawy, a w domu ... ja nie wiem, jak ja dzisiaj zasne, nie ma czym oddychac normalnie, taki zaduch
Na razie mam lenia Poza tym nie mogę na razie nic kupić, to i mniej mi się chce jechać tylko po to, żeby pomacać.

Lubię ciepło, ale teraz to już przesada
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-08, 23:00   #3505
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Velvet Teddy - to taki beżo-brązik, czy ma w sobie też kapkę różu? Ładna jest, ale jeśli zbyt beżowa, to nie dla mnie.
tak jak dziewczyny piszą - beżowa raczej. Ale jak już mi jest w jakimś beżu dobrzeeee to wiesz
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja czekam na swoją D for Danger i po Waszych ostatnich wpisach już się doczekać nie mogę . Zakładam jednak, że to kolor raczej na jesień, więc i tak teraz malować się nią nie będę - na razie króluje Flamingo, Sunny Seoul, a z intensywniejszych Impassioned i Fusion Pink.
Nowy tusz też już dostałam, ale na razie nawet nie otwieram żeby sprawdzić szczotkę, bo 4 inne tusze mam w użyciu, w tym Roller Lash Benefit, z którego niespodziewanie jestem bardzo, bardzo zadowolona - pięknie podkręca rzęsy i ma precyzyjną szczoteczkę.

No i przyznam się do czegoś, bo ja już jestem skrajnie zakręcona. Klikałam zamowienie w MAC, w sumie 4 rzeczy (2 szminki, konturówka, fluidline). Zapłaciłam kartą ponad 400 zł. Dopiero następnego dnia coś mnie tknęło, że chyba za dużo wyszło. Weszłam w zamówienie, żeby sprawdzić o co chodzi, a tam faktycznie 4 pozycje, tyle że Sweet Sakura x 2 . Normalnie to kompulsywne klikanie i zakupoholizm już mi się na mózg rzucają .

Corii - pokaż barbiowy look
Oj ona perfekt będzie na jesień!

Roller lash bardzo lubię, fajne są takie szczoteczki.

to nie jest chyba w takim razie przypadek, tylko jakiś błąd w systemie. Wkurza mnie to, bo mi tak dwa cienie wtedy wrzuciło, już potem zgłupiałam i myślałam, że może jakimś cudem jednak... ale widzę, że nie tylko mi się tak dzieje... podejrzane...
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Olu - jak dzisiaj klikałam DfD to mało co bym nie klikneła jeszcze jakiejs innej -bo nagle w koszyku się pojawiła przy płatnosciach, a na bank nie klikałam jej, bo nawet nie znam koloru
Ale obawiam się czy dobrze zrobiłam, bo nie wiem, jak w takie upały szminka zniesie transport Daj znać, jak Twoja dojdzie, czy cała i nierozpłynięta
o - widzisz!
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Zakupy zakupami, ja się bardziej zastanawiam, co z moimi już zakupionymi szminkami W moim mieszkaniu jest obecnie ponad 30 st, mega ciepło, a ja nie wiem, co zrobić, żeby uratować pomadki Czytałam, że jeśli się już raz zacznie przechowywać w lodówce, później trzeba tak trzymać, bo konsystencja się zmieni i będzie kiepsko. No i że aż tak niska temperatura jak w lodówce nie jest dla nich najlepsza (najlepsza to pokojowa, ok. 8-17 st). I co teraz zrobić? Pochowałam je pozamykane w pudełka w najgłębsze i najciemniejsze zakamarki szafy, ale jak wyjęłam, widziałam, że i tak się trochę "spociły"
Wrzucam je zatem na chwilę do lodówki i potem do torby izotermicznej takiej supermarketowej (taka lepsiejsza dopiero do mnie idzie), ale nie wiem, czy to cokolwiek da...
Już nie wiem, jak je ochronić
Jeśliby mi się moja kolekcja MACzków i nie tylko popsuła, chyba bym się załamała
ja co roku na upały wrzucaam maczki do lodówki, one jako jedne z niewielu mi się aż tak pocą, takie kropelki się robią na sztyftach. Po upałach z powrotem do szuflady i jakoś dobrze nad podziw żyją wręcz długowieczne są bym powiedziala
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 07:20   #3506
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Śliczne opakowanie szminki bedzie w limitce Seleny https://instagram.com/p/6JZFoZSiF1/
https://instagram.com/p/6GdHKuyiHM/
szkoda ze kolor ze stałej
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 10:24   #3507
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GretchenSp Pokaż wiadomość
Moje siedzą w szufladzie, w pokoju w którym okno jest w ciągu dnia zasłonięte i zamknięte. Nie zauważyłam, żeby działo się z nimi coś złego. Jedynie Sheen Supreme jest "spocona", ale ten typ tak ma zawsze. Tzn. zawsze wygląda, jakby się nadtapiał trochę.
No właśnie ja nie mam takiego pomieszczenia, w którym byłoby chłodniej. Zasłaniam i zamykam okna w ciągu dnia, ale w kawalerce niestety wszystko i tak błyskawicznie się nagrzewa i nie ma gdzie się schronić przed upałem WSZĘDZIE jest ponad 30 stopni.

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
ja co roku na upały wrzucaam maczki do lodówki, one jako jedne z niewielu mi się aż tak pocą, takie kropelki się robią na sztyftach. Po upałach z powrotem do szuflady i jakoś dobrze nad podziw żyją wręcz długowieczne są bym powiedziala
No właśnie myślałam o tym, ale naczytałam się, że to dla pomadek za niska temperatura, że zmienia się konsystencja i struktura pomadki, bla bla bla. Trochę się boję, że je w końcu uszkodzę takim chłodzeniem dość ostrym
No ale muszę się zastanowić, bo nawet schowane w najciemniejszym zakątku szafy pomadki się "pocą", a takie ciągłe przegrzanie może je jeszcze bardziej zepsuć Niestety o temperaturze pokojowej możemy sobie jeszcze przez ok. 2 tygodnie tylko pomarzyć

Skoro piszesz, że robisz tak nie pierwszy raz i z pomadkami nic się nie dzieje potem, może powinnam faktycznie spróbować... A nie zmieniają zapachu/konsystencji? Nie widzisz żadnej różnicy potem?

Nawiasem mówiąc widziałam, że jest takie cacko jak lodówka kosmetyczna, gdzie panuje temperatura idealna dla kosmetyków Ale to już niestety droższa impreza i trochę gadżet, choć nie ukrywam, że teraz dużo bym za taką lodówkę dała...
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 10:26   #3508
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ale nakupiłyście

Zaczęłam się zastanawiać nad D for Danger. Muszę potestować OlaM, też myślę, że będzie świetna na jesień.

Jak odbierałam zamówienie z D. w paczkomacie, to szminka była w całości, nawet się nie spociła

Myślę też o błyszczyku, najpewniej Cremesheen Glass, skoro się nie lepi. Najlepiej w jakimś delikatnym odcieniu do noszenia solo.
Do jesieni jeszcze trochę czasu , więc na pewno D for Danger zdążysz protestować
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Jak coś to wstawiam fote z DfD na ustach
Suuuper
Btw - widzę, że mamy takie same okulary RB

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
To ciekawe, kiedy w końcu sie zbeirzesz W galeriach jest mega przyjemnie, klima i te sprawy, a w domu ... ja nie wiem, jak ja dzisiaj zasne, nie ma czym oddychac normalnie, taki zaduch
Ta noc była masakryczna. Byłam na imprezce, balowaliśmy prawie do 4h na dworze, ale oblepiające powietrze nawet w nocy nie dało odetchnąć

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Oj ona perfekt będzie na jesień!

Roller lash bardzo lubię, fajne są takie szczoteczki.

to nie jest chyba w takim razie przypadek, tylko jakiś błąd w systemie. Wkurza mnie to, bo mi tak dwa cienie wtedy wrzuciło, już potem zgłupiałam i myślałam, że może jakimś cudem jednak... ale widzę, że nie tylko mi się tak dzieje... podejrzane...

o - widzisz!

ja co roku na upały wrzucaam maczki do lodówki, one jako jedne z niewielu mi się aż tak pocą, takie kropelki się robią na sztyftach. Po upałach z powrotem do szuflady i jakoś dobrze nad podziw żyją wręcz długowieczne są bym powiedziala
Ciekawa jestem, jak u Ciebie DfD będzie wyglądać

Szczotka w Roller Lash mała, ale nadzwyczaj dobrze daje radę.

Z tą zdublowaną Sweet Sakurą to myślałam, że to moje roztrzepanie, a tu wychodzi na to, że faktycznie może jakiś błąd systemu, albo spisek - dorzucają ludziom rożne rzeczy do koszyka, bo im sprzedaż spadła
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:30   #3509
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Suuuper
Btw - widzę, że mamy takie same okulary RB


Ta noc była masakryczna. Byłam na imprezce, balowaliśmy prawie do 4h na dworze, ale oblepiające powietrze nawet w nocy

Szczotka w Roller Lash mała, ale nadzwyczaj dobrze daje radę.

Z tą zdublowaną Sweet Sakurą to myślałam, że to moje roztrzepanie, a tu wychodzi na to, że faktycznie może jakiś błąd systemu, albo spisek - dorzucają ludziom rożne rzeczy do koszyka, bo im sprzedaż spadła

Tez masz Jackie Ohh! ?
Moje maja juz kilka lat w sumie ale lubie je bardzo miałam jakieś jeszcze RB sobie sprawić ale cos nie mogę trafić na odpowiednie

Masakrycznie jest dalejco chwile przysypiam i co chwile spryskuje sie woda termalna, co pomaga na jakiś kwadrans

Roller Lasha kochama juz w parze z diorowym maxi to w ogole

Znaczy błąd sysa, albo niecne praktyki z ich strony wczesniej tego nie bylo
__________________

Live long and prosper
🖖🏻

Edytowane przez Corii
Czas edycji: 2015-08-09 o 11:31
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-08-09, 11:58   #3510
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość

Tez masz Jackie Ohh! ?
Moje maja juz kilka lat w sumie ale lubie je bardzo miałam jakieś jeszcze RB sobie sprawić ale cos nie mogę trafić na odpowiednie

Masakrycznie jest dalejco chwile przysypiam i co chwile spryskuje sie woda termalna, co pomaga na jakiś kwadrans

Roller Lasha kochama juz w parze z diorowym maxi to w ogole

Znaczy błąd sysa, albo niecne praktyki z ich strony wczesniej tego nie bylo
Tak, mam Jackie Ohh II, ale bardziej lubię i częściej noszę RB 4127, choć tak naprawdę one są bardzo do siebie podobne
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:08.