Kosmetyki M.A.C. cz.9 - Strona 162 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-09-30, 14:38   #4831
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Szkoda, że jest ciemniejszy, bo taki, jak widać na zdjęciu, jest idealny
A czemu dziwnie się w nim czujesz?
hehe jest dużo ciemniej, u mnie wychodzi coś takiego: http://www.me-melanie.at/2014/10/mac...n-revival.html
Dziwnie się czuje, bo kolor mocny, a ja zawsze wybieram spokojne, nie rzucające się w oczy. Zjadłam jogurt, a kolor dalej na miejscu, tak się mocno trzyma. Trochę czuć takie ściągnięcie na ustach, nie wiem jak mogę to inaczej wytłumaczyć. Satynowe są bardziej komfortowe w noszeniu, ale za to nie trzymają się aż tak długo. Więc w tym wypadku coś za coś.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 14:51   #4832
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe jest dużo ciemniej, u mnie wychodzi coś takiego: http://www.me-melanie.at/2014/10/mac...n-revival.html
Dziwnie się czuje, bo kolor mocny, a ja zawsze wybieram spokojne, nie rzucające się w oczy. Zjadłam jogurt, a kolor dalej na miejscu, tak się mocno trzyma. Trochę czuć takie ściągnięcie na ustach, nie wiem jak mogę to inaczej wytłumaczyć. Satynowe są bardziej komfortowe w noszeniu, ale za to nie trzymają się aż tak długo. Więc w tym wypadku coś za coś.
Tu mi się bardziej podoba i nie przypomina Rebel
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:07   #4833
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe jest dużo ciemniej, u mnie wychodzi coś takiego: http://www.me-melanie.at/2014/10/mac...n-revival.html
Dziwnie się czuje, bo kolor mocny, a ja zawsze wybieram spokojne, nie rzucające się w oczy. Zjadłam jogurt, a kolor dalej na miejscu, tak się mocno trzyma. Trochę czuć takie ściągnięcie na ustach, nie wiem jak mogę to inaczej wytłumaczyć. Satynowe są bardziej komfortowe w noszeniu, ale za to nie trzymają się aż tak długo. Więc w tym wypadku coś za coś.
Oj, jeśli u mnie też wypadnie jak na tych zdjęciach na blogu, to chyba jednak wolę Rebel... No ale zobaczymy jutro, jak to wyjdzie, jak przetestuję obie
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:10   #4834
pin3ska
Zakorzenienie
 
Avatar pin3ska
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 999
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
A niby czemu nie? Tester maja, przeciez sie malowałam nia
Nigdy nic nie wiadomo U moim Macu kiedyś jakies pudry przyszły tylko jako testery, a produktów nie było wcale Dosc dziwne to było
__________________
It's so important to say these things when you can because when it's over, it's over


...Widzi pan, perfumy powinny być jak wymierzony policzek, żeby nie zastanawiać się godzinami czy one pachną, czy nie. (Coco Chanel)
pin3ska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:36   #4835
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Jestem zła, że nie ma szminki Personal Pick . Z rozpaczy kupiłam PP Nice Composure i lakier Simply Swinging
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:38   #4836
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

A mnie sie w ogole nie otwiera ta nowa kolekcja. Moze ktos wrzucic linka?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:42   #4837
MissScareAll
Zakorzenienie
 
Avatar MissScareAll
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wawa i okolice
Wiadomości: 9 778
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Popielaty z czerwienią pewnie może dawać fiolet. Może kwestia naczynek na powiece?
Słuszna uwaga mam niestety paskudnie przezroczystą skórę wokół oczu, więc to pewnie dlatego, nie wpadłabym na to Ale ogólnie sam cień jest fajny.
__________________
MissScareAll jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 15:45   #4838
OlaM
Zakorzenienie
 
Avatar OlaM
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 9 267
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nieźle
Przyszła paczka z Fashion Revival kolor ładny, ale trochę dziwnie się w nim czuje Wrzucam dwie foty, oczywiście na żywo jest ciemniej, niż na zdjęciu.
Wyglada spoooro jaśniej, niż na mnie, ale ładnie
OlaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:55   #4839
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Corii klikasz paletke dzis czy bedziesz stacjonarnie kupowac?
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 15:56   #4840
Corii
👸🏼 Barbie 💜 M.A.C
 
Avatar Corii
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Holodeck
Wiadomości: 68 534
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez GlamKitty Pokaż wiadomość
Corii klikasz paletke dzis czy bedziesz stacjonarnie kupowac?
Kliknełam już ze szminka mattene
__________________

Live long and prosper
🖖🏻
Corii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 16:21   #4841
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Tu mi się bardziej podoba i nie przypomina Rebel
Tak kolor ładny, niestety moje zdjęcie jest kiepskie i kolor wydaje się zupełnie inny.
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Oj, jeśli u mnie też wypadnie jak na tych zdjęciach na blogu, to chyba jednak wolę Rebel... No ale zobaczymy jutro, jak to wyjdzie, jak przetestuję obie
Z tego co pamiętam, Kasia pisała o rebel, że jest jaśniejsza i w pada bardziej w fiolet, więc wydaje mi się, że ona bardziej Ci się spodoba.
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Wyglada spoooro jaśniej, niż na mnie, ale ładnie
Jest ciemniej, tylko fota do
Zapomniałam napisać, że bardzo jestem zadowolona ze stars n rockets w połączeniu z innymi cieniami, daje przepiękny efekt.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 16:30   #4842
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Z tego co pamiętam, Kasia pisała o rebel, że jest jaśniejsza i w pada bardziej w fiolet, więc wydaje mi się, że ona bardziej Ci się spodoba.
Potestuję i zobaczymy, bo kogo pytam, to inna opinia i już sama zgłupiałam

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać, że bardzo jestem zadowolona ze stars n rockets w połączeniu z innymi cieniami, daje przepiękny efekt.
O właśnie, z czym go łączysz? Bo ja się lubię na niego popatrzeć, ale jakoś łączyć go nie bardzo mam z czym Raz połączyłam go z fioletami i ogólnie wypadło ok, ale niestety przy mojej urodzie wyglądałam troszkę jak portowa kurtyzana Połączenie samo w sobie mi się nie gryzło, cienie ładnie pasowały, więc może zwyczajnie do mojej urody nie pasują takie bardziej krzykliwe cienie... Jak czasem patrzę na Kasi makijaże i jakież ona kolory potrafi trzasnąć na oko tak, żeby to wszystko trzymało się kupy i pasowało do jej urody, to pozostaje mi tylko westchnąć nad własną naturolubną urodą
Nie wiem, może powinnam spróbować dawać ten cień tylko jako niewielki akcent do bardziej naturalnego makijażu - z Parfait Amour to przechodzi, więc może i tu się uda
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 16:35   #4843
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknełam już ze szminka mattene
No ladnie A ja myslalam, ze moze w GK jutro na siebie wpadniemy
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:14   #4844
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Potestuję i zobaczymy, bo kogo pytam, to inna opinia i już sama zgłupiałam



O właśnie, z czym go łączysz? Bo ja się lubię na niego popatrzeć, ale jakoś łączyć go nie bardzo mam z czym Raz połączyłam go z fioletami i ogólnie wypadło ok, ale niestety przy mojej urodzie wyglądałam troszkę jak portowa kurtyzana Połączenie samo w sobie mi się nie gryzło, cienie ładnie pasowały, więc może zwyczajnie do mojej urody nie pasują takie bardziej krzykliwe cienie... Jak czasem patrzę na Kasi makijaże i jakież ona kolory potrafi trzasnąć na oko tak, żeby to wszystko trzymało się kupy i pasowało do jej urody, to pozostaje mi tylko westchnąć nad własną naturolubną urodą
Nie wiem, może powinnam spróbować dawać ten cień tylko jako niewielki akcent do bardziej naturalnego makijażu - z Parfait Amour to przechodzi, więc może i tu się uda
Tak właśnie robię, nakładam go na końcu i daję przepiękny efekt. Łączę go z ud smoky: dirty sweet, armor, slanted, z czekoladą: marzipan, candied violet, chapange truffle. Jeszcze zostało mi sporo opcji do wykorzystania Kochana, pobaw się, pokombinuj, w końcu o to chodzi w makijażu
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:28   #4845
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Tak właśnie robię, nakładam go na końcu i daję przepiękny efekt. Łączę go z ud smoky: dirty sweet, armor, slanted, z czekoladą: marzipan, candied violet, chapange truffle. Jeszcze zostało mi sporo opcji do wykorzystania Kochana, pobaw się, pokombinuj, w końcu o to chodzi w makijażu
Podałaś cienie z palet, których nie mam i nie będę miała
Ja to doskonale wiem, że makijażem trzeba się bawić, tyle że u mnie naprawdę wszelkie nieco wykraczające ponad naturalne makijaże wypadają dość groteskowo i zwyczajnie niekorzystnie Bardzo łatwo u mnie przedobrzyć. I serio nie chodzi o to, że nie przywykłam do siebie w takim wydaniu, po prostu kiepsko to wygląda. Najlepiej wyglądam w takim "świeżym", świetlistym makijażu, bardzo subtelnym. Ostatnio nawet zrezygnowałam z czarnych kresek na rzecz tightliningu - o niebo lepiej to wygląda...
O smoky eye mogę zapomnieć - teatr i groteska Ciekawsze, żywsze kolory - to samo. A Stars'n'rockets tak mi się podoba...
Nic to, spróbuję go gdzieś wcisnąć jako jakiś tyci tyci akcent, dla własnej satysfakcji

Edytowane przez vine
Czas edycji: 2015-09-30 o 17:30
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 17:57   #4846
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Nieźle
Przyszła paczka z Fashion Revival kolor ładny, ale trochę dziwnie się w nim czuje Wrzucam dwie foty, oczywiście na żywo jest ciemniej, niż na zdjęciu.
Ładnie u Ciebie wygląda
Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
hehe jest dużo ciemniej, u mnie wychodzi coś takiego: http://www.me-melanie.at/2014/10/mac...n-revival.html
Dziwnie się czuje, bo kolor mocny, a ja zawsze wybieram spokojne, nie rzucające się w oczy. Zjadłam jogurt, a kolor dalej na miejscu, tak się mocno trzyma. Trochę czuć takie ściągnięcie na ustach, nie wiem jak mogę to inaczej wytłumaczyć. Satynowe są bardziej komfortowe w noszeniu, ale za to nie trzymają się aż tak długo. Więc w tym wypadku coś za coś.
Na tym blogu FR wygląda bardziej bordowo niż Rebel.

Ja trochę żałuję, że Rebel nie jest matem, bo satyny średnio lubię Nawet nie ściągają mi ust za bardzo, a za to trzymają się dłużej.

W ogóle to znalazłam świetną konturówkę do Rebel za parę zł - Golden Rose Dream Lips 520
Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Kliknełam już ze szminka mattene

Ja się będę jutro zastanawiać w Macu czy chcę paletkę
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Podałaś cienie z palet, których nie mam i nie będę miała
Ja to doskonale wiem, że makijażem trzeba się bawić, tyle że u mnie naprawdę wszelkie nieco wykraczające ponad naturalne makijaże wypadają dość groteskowo i zwyczajnie niekorzystnie Bardzo łatwo u mnie przedobrzyć. I serio nie chodzi o to, że nie przywykłam do siebie w takim wydaniu, po prostu kiepsko to wygląda. Najlepiej wyglądam w takim "świeżym", świetlistym makijażu, bardzo subtelnym. Ostatnio nawet zrezygnowałam z czarnych kresek na rzecz tightliningu - o niebo lepiej to wygląda...
O smoky eye mogę zapomnieć - teatr i groteska Ciekawsze, żywsze kolory - to samo. A Stars'n'rockets tak mi się podoba...
Nic to, spróbuję go gdzieś wcisnąć jako jakiś tyci tyci akcent, dla własnej satysfakcji
Jeśli czujesz się dobrze w lekkim makijażu, to też dobrze. Nie musisz się od razu przestawiać Może spróbuj Stars'n'rockets do bezpiecznych brązów, szarości? Powinien wtedy delikatnie ożywić oko. Ja go lubię używać w załamaniu, na dolnej powiece też się ładnie prezentuje

Używam od kilku dni żółtego Prep+Prime i jestem zadowolona Mat trzyma tak jak w białym, a jednak trochę zażółca podkład i delikatnie wyrównuje koloryt. Przy zbyt różowych podkładach jest niezastąpiony.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 18:35   #4847
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Podałaś cienie z palet, których nie mam i nie będę miała
Ja to doskonale wiem, że makijażem trzeba się bawić, tyle że u mnie naprawdę wszelkie nieco wykraczające ponad naturalne makijaże wypadają dość groteskowo i zwyczajnie niekorzystnie Bardzo łatwo u mnie przedobrzyć. I serio nie chodzi o to, że nie przywykłam do siebie w takim wydaniu, po prostu kiepsko to wygląda. Najlepiej wyglądam w takim "świeżym", świetlistym makijażu, bardzo subtelnym. Ostatnio nawet zrezygnowałam z czarnych kresek na rzecz tightliningu - o niebo lepiej to wygląda...
O smoky eye mogę zapomnieć - teatr i groteska Ciekawsze, żywsze kolory - to samo. A Stars'n'rockets tak mi się podoba...
Nic to, spróbuję go gdzieś wcisnąć jako jakiś tyci tyci akcent, dla własnej satysfakcji
Chciałam tylko, żebyś sobie porównała te cienie do swoich, na pewno masz coś w tych kolorach. Możesz śmiało dodawać go do złota, marzipan - to satynowy pudrowy róż i chapange truffle - błyszczący w padający delikatnie w róż.
Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ładnie u Ciebie wygląda

Na tym blogu FR wygląda bardziej bordowo niż Rebel.

Ja trochę żałuję, że Rebel nie jest matem, bo satyny średnio lubię Nawet nie ściągają mi ust za bardzo, a za to trzymają się dłużej.

W ogóle to znalazłam świetną konturówkę do Rebel za parę zł - Golden Rose Dream Lips 520


Ja się będę jutro zastanawiać w Macu czy chcę paletkę

Jeśli czujesz się dobrze w lekkim makijażu, to też dobrze. Nie musisz się od razu przestawiać Może spróbuj Stars'n'rockets do bezpiecznych brązów, szarości? Powinien wtedy delikatnie ożywić oko. Ja go lubię używać w załamaniu, na dolnej powiece też się ładnie prezentuje

Używam od kilku dni żółtego Prep+Prime i jestem zadowolona Mat trzyma tak jak w białym, a jednak trochę zażółca podkład i delikatnie wyrównuje koloryt. Przy zbyt różowych podkładach jest niezastąpiony.
Szkoda, że u mnie nie ma golden rose, jak będę w pl to sobie zrobię zapas. Ooo zainteresowałaś mnie tym prep+prime, a on nie wysusza skóry? Bo mnie czasem krew zalewa, jak podkład niby ok, ale co z tego jak gęba różowa.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 18:56   #4848
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Szkoda, że u mnie nie ma golden rose, jak będę w pl to sobie zrobię zapas. Ooo zainteresowałaś mnie tym prep+prime, a on nie wysusza skóry? Bo mnie czasem krew zalewa, jak podkład niby ok, ale co z tego jak gęba różowa.
Te konturówki są naprawdę niezłe Może bluźnię, ale wolę je od Macowych

Żółty Prep+Prime nie robi mi nic złego - samo dobro Działa tak samo jak biały, tyle że ma bonus w postaci lekkiego neutralizowania różowych tonów w podkładach i naczynek.
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:00   #4849
Phoebee
Zakorzenienie
 
Avatar Phoebee
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 4 594
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Podoba mi się język przyszłości MACa
Teraz firma M∙A∙C zaprosiła ich do współpracy i przygotowania limitowanej edycji kosmetyków dla wspaniałych celebutantek,
<wstaje z podlogi>

earth, masz jakies all time favourite roze dla zoltkow? Rzuc jakimis nazwami, co tam masz.
Phoebee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-09-30, 19:02   #4850
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Ja trochę żałuję, że Rebel nie jest matem, bo satyny średnio lubię Nawet nie ściągają mi ust za bardzo, a za to trzymają się dłużej.
Ja lubię satyny, ale akurat w przypadku Rebel też żałuję, że nie jest matem, wtedy bym ją brała bez wahania

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Jeśli czujesz się dobrze w lekkim makijażu, to też dobrze. Nie musisz się od razu przestawiać Może spróbuj Stars'n'rockets do bezpiecznych brązów, szarości? Powinien wtedy delikatnie ożywić oko. Ja go lubię używać w załamaniu, na dolnej powiece też się ładnie prezentuje

No właśnie tak planuję, połączyć go z "bezpiecznymi" kolorami. I dolna powieka to też dobre rozwiązanie - tam różne "dziwne" kolory przechodzą

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Chciałam tylko, żebyś sobie porównała te cienie do swoich, na pewno masz coś w tych kolorach. Możesz śmiało dodawać go do złota, marzipan - to satynowy pudrowy róż i chapange truffle - błyszczący w padający delikatnie w róż.
Wiem, wiem i bardzo dziękuję
Po prostu leniwie przywykłam do tego, że nazwy cieni MAC mam tak oblatane, że od razu kumam, co jest jakim kolorem, a tutaj czarna magia
Będę kombinować - Stars'n'rockets musi jakoś zostać ujarzmiony
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:02   #4851
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez neath Pokaż wiadomość
Te konturówki są naprawdę niezłe Może bluźnię, ale wolę je od Macowych

Żółty Prep+Prime nie robi mi nic złego - samo dobro Działa tak samo jak biały, tyle że ma bonus w postaci lekkiego neutralizowania różowych tonów w podkładach i naczynek.
Dzięki, nigdy nie miałam, to jest ten? http://www.maccosmetics.co.uk/produc...nce/index.tmpl czy jakiś inny?
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja lubię satyny, ale akurat w przypadku Rebel też żałuję, że nie jest matem, wtedy bym ją brała bez wahania




No właśnie tak planuję, połączyć go z "bezpiecznymi" kolorami. I dolna powieka to też dobre rozwiązanie - tam różne "dziwne" kolory przechodzą



Wiem, wiem i bardzo dziękuję
Po prostu leniwie przywykłam do tego, że nazwy cieni MAC mam tak oblatane, że od razu kumam, co jest jakim kolorem, a tutaj czarna magia
Będę kombinować - Stars'n'rockets musi jakoś zostać ujarzmiony
hehe powodzenia.

Edytowane przez Merys
Czas edycji: 2015-09-30 o 19:04
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:04   #4852
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Corii Pokaż wiadomość
Ja chyba jako jedyna od samego początku jak chciałam ta paletke, tak chcę dalej
nie Ty jedna ja też.
Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Podoba mi się język przyszłości MACa
Teraz firma M∙A∙C zaprosiła ich do współpracy i przygotowania limitowanej edycji kosmetyków dla wspaniałych celebutantek,
oj tam oj tam.
Ja bym powiedziała, że to są celebrytki od butów - cele-BUT-antki
Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
O właśnie, z czym go łączysz? Bo ja się lubię na niego popatrzeć, ale jakoś łączyć go nie bardzo mam z czym Raz połączyłam go z fioletami i ogólnie wypadło ok, ale niestety przy mojej urodzie wyglądałam troszkę jak portowa kurtyzana Połączenie samo w sobie mi się nie gryzło, cienie ładnie pasowały, więc może zwyczajnie do mojej urody nie pasują takie bardziej krzykliwe cienie... Jak czasem patrzę na Kasi makijaże i jakież ona kolory potrafi trzasnąć na oko tak, żeby to wszystko trzymało się kupy i pasowało do jej urody, to pozostaje mi tylko westchnąć nad własną naturolubną urodą
Nie wiem, może powinnam spróbować dawać ten cień tylko jako niewielki akcent do bardziej naturalnego makijażu - z Parfait Amour to przechodzi, więc może i tu się uda
Dawaj go sobie na dolną powiekę na przykład do złoto-beżowej albo brązowej górnej. Do szarości. Do fioletów też.
Wiesz co, to jest też kwestia przyzwyczajenia po prostu. Ja co sobie napaciam na oko to i tak muszę w tym wyjść bo makijaże robię do pracy więc nie mam czasu na zmywanie i poprawki
Ty może mówisz przypadkiem o mnie? bo tak nie wiem..
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:12   #4853
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Merys Pokaż wiadomość
Dzięki, nigdy nie miałam, to jest ten? http://www.maccosmetics.co.uk/produc...nce/index.tmpl czy jakiś inny?

hehe powodzenia.
Ten http://www.maccosmetics.co.uk/produc...ose/index.tmpl
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:14   #4854
earthpace
Zakorzenienie
 
Avatar earthpace
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wro
Wiadomości: 5 120
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez Phoebee Pokaż wiadomość
<wstaje z podlogi>

earth, masz jakies all time favourite roze dla zoltkow? Rzuc jakimis nazwami, co tam masz.
Ja jestem beżółtkiem i mam neutralny-chłodny podton skóry słowem wstępu Do opalenizny super jest Breezy, lubię Hipness, Frankly Scarlett jest ekstra. To chyba moje trzy ulubione. Dollymix kolor ładny, ale coś z konsystencją nie tak więc prawie nie używam. Poza tym Posey jest ok, I'm a lover to bardzo fajny róż (różowy róż ) a Pink Cult jest super do ciemnych lub intensywnych szminek.
Myślę teraz na Melbą, trochę nad Lovecloud (czy będzie widać na karnacji typu piwnica?) .

Z Nie-MAC mam 74 i chyba 16 z Bourjois. Ładne kolory, ale bardzo nietrwałe a jeden z nich to nawet nie-nakładalny (chyba 74 - nie da się przesadzić )

A Ty co masz w swojej skarbnicy?
__________________
The two most powerful warriors are patience and time - Tołstoj

Moja pielęgnacja
earthpace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:14   #4855
neath
Zakorzenienie
 
Avatar neath
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Zagłębie ;)
Wiadomości: 9 509
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Ja lubię satyny, ale akurat w przypadku Rebel też żałuję, że nie jest matem, wtedy bym ją brała bez wahania


No właśnie tak planuję, połączyć go z "bezpiecznymi" kolorami. I dolna powieka to też dobre rozwiązanie - tam różne "dziwne" kolory przechodzą
No właśnie. Przy ciemnych i/lub nasyconych kolorach maty zdecydowanie wygrywają

U mnie na dolnej powiece nawet złoto przechodzi. Zwykle tak oswajam kolory
neath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:18   #4856
vine
it's all made up
 
Avatar vine
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 921
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
Dawaj go sobie na dolną powiekę na przykład do złoto-beżowej albo brązowej górnej. Do szarości. Do fioletów też.
Wiesz co, to jest też kwestia przyzwyczajenia po prostu. Ja co sobie napaciam na oko to i tak muszę w tym wyjść bo makijaże robię do pracy więc nie mam czasu na zmywanie i poprawki
Ty może mówisz przypadkiem o mnie? bo tak nie wiem..
Tak, mówię o Tobie Czasem masz naprawdę wyraziste makijaże w intensywnych i ciekawych kolorach, a i tak nie wygląda to broń boże pstrokato, tylko fajnie i ciekawie, super po prostu Jakoś to wszystko spójnie współgra z Twoją urodą. A ja bym mogła chyba wybrać się w takim makijażu tylko na otwarcie kanału I o ile np. mocne szminki to faktycznie była u mnie kwestia przyzwyczajenia i już nie mam wrażenia, że wszystko jest za dużo i za mocno, tylko dziarsko noszę mocne kolory na ustach, o tyle w kwestii makijażu oczu niestety to po prostu mi nie pasuje Nawet winged eyeliner czy tego typu sprawy, taki lajf. Ale popróbuję makijaży z tymi kolorami, które doradziłaś, może coś tam się uda urozmaicić

---------- Dopisano o 20:18 ---------- Poprzedni post napisano o 20:16 ----------

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Myślę teraz na Melbą, trochę nad Lovecloud (czy będzie widać na karnacji typu piwnica?) .

You made my evening!
vine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:29   #4857
Merys
Zakorzenienie
 
Avatar Merys
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 7 289
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Dziękuję.
Merys jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 19:42   #4858
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez vine Pokaż wiadomość
Tak, mówię o Tobie Czasem masz naprawdę wyraziste makijaże w intensywnych i ciekawych kolorach, a i tak nie wygląda to broń boże pstrokato, tylko fajnie i ciekawie, super po prostu Jakoś to wszystko spójnie współgra z Twoją urodą. A ja bym mogła chyba wybrać się w takim makijażu tylko na otwarcie kanału I o ile np. mocne szminki to faktycznie była u mnie kwestia przyzwyczajenia i już nie mam wrażenia, że wszystko jest za dużo i za mocno, tylko dziarsko noszę mocne kolory na ustach, o tyle w kwestii makijażu oczu niestety to po prostu mi nie pasuje Nawet winged eyeliner czy tego typu sprawy, taki lajf. Ale popróbuję makijaży z tymi kolorami, które doradziłaś, może coś tam się uda urozmaicić
jejku dziękuję <3

Wiesz co to naprawdę jest kwestia przyzwyczajenia. Poza tym aktualnie mam jakąś fazę na spokojne makijaże... dawno nic szalonego nie robiłam na oku. Odkąd zaczęlam wszystkich dookoła malować w brązach i beżach to się zaraziłam...
Musiałabym Cię oblookać

Spróbuj go dodać nie jako całość tylko właśnie akcent - na dolnej powiece, albo na sam środek górnej przy jakimś lekkim fiolecie... pokombinuj a może być też tak, że crazy kolory Ci nie spasują i jak masz się źle czuć to po co każdy ma swoje jakieś preferencje
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-09-30, 20:25   #4859
panna mrau
Zakorzenienie
 
Avatar panna mrau
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 593
GG do panna mrau
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Cytat:
Napisane przez kasiaj85 Pokaż wiadomość
jejku dziękuję <3

Wiesz co to naprawdę jest kwestia przyzwyczajenia. Poza tym aktualnie mam jakąś fazę na spokojne makijaże... dawno nic szalonego nie robiłam na oku. Odkąd zaczęlam wszystkich dookoła malować w brązach i beżach to się zaraziłam...
Musiałabym Cię oblookać

Spróbuj go dodać nie jako całość tylko właśnie akcent - na dolnej powiece, albo na sam środek górnej przy jakimś lekkim fiolecie... pokombinuj a może być też tak, że crazy kolory Ci nie spasują i jak masz się źle czuć to po co każdy ma swoje jakieś preferencje
Ja jeszcze od siebie dodam, że też tak przemycałam kolory u siebie - cały makijaż neutralny w miarę, a kolorowy akcent w wewnętrznym kąciku na przykład. Często też do cieniowania brałam ciemniejsze fiolety, bo one w moim odczuciu najbezpieczniejsze z kolorów były i tak krok po kroku się oswajałam z różnymi kolorami, a teraz śmigam z pistacją na całej powiece i fuksjowymi ustami do tego
panna mrau jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-10-01, 10:34   #4860
kicia555
Zakorzenienie
 
Avatar kicia555
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: pomorze
Wiadomości: 5 656
Dot.: Kosmetyki M.A.C. cz.9

Nowe kolekcje w D.

Kliknęłam Personal Pick
__________________

GALAXIA
Istanbul lover

kicia555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-06 21:23:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:56.