JAk wyszłyście z anoreksji?? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-04, 22:37   #31
princess_m
Raczkowanie
 
Avatar princess_m
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 479
Dot.: JAk wyszłyście z anoreksji??

Cytat:
Napisane przez davi
z anorexi nigdy całkowicie sie nie wychodzi.A później bulimia albo ED siet!
a ja sie zgadzam z davi nie znam dziewczyny ktora calkowicie sie wyleczyla, mozna zaleczyc ale nie wyleczyc i tak zostaje w glowie wiem sama po sobie bardzo mocno chorowalam przez 3 lata i tylko 1 osoba sie zorientowala - moja mama byla ze mna, zapisala na leczenie - ja nie chcialam sie leczyc uwazalam ze wszystko jest ok a jednak nie bylo przez 2 miesiace z 50 kg zeszlam do 35 przy wzroscie 162 cm mama zobaczyla ze przez leczenie jeszcze bardziej sie mecze wiec przejela "paleczke" i zajela sie mna sama czasem konsultowala sie z lekarzem, staram sie nie myslec o tym co bylo pomietam ciegle pytania czy jadlam, co jadlam a ja potrafilam zjesc pomarancze na caly dzien reszte posilkow chowalam ale sprytna mamusia wykryla to siadala ze mna do jedzenia i czekala az wszystko zjem - potrafilam jesc przez 5 h jeden posilek , pozniej spotkalam swojego obecnego chlopaka i chyba on najbardziej mnie wyleczyl

teraz jest tak ze waze 53 kg cwicze bo chce nabrac miesni a nie sadelka jednak sa jeszcze czasem takie chwile ze widze w lustrze tego grubaska ktory mnie kiedys przesadowal, staram sie jesc normalnie ale gdy zjem za duzo ta mysl wraca jak bumerang ze znowu bede gruba - dlatego uwazam ze do konca nie mozna sie wyleczyc caly czas trzeba dbac o siebie, kontrolowac mysli itd.

czasem sie zastanawiam co bedzie gdy zajde w ciaze czy starczy mi motywacji gdy zaczne tyc i czy bede pamietala ze to wszystko dla dobra dziecka
princess_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-04, 22:50   #32
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: JAk wyszłyście z anoreksji??

dziewczyny ja sie dopiero zaczynam leczyc ...
musze przerwac studia,wziac urlop zdrowotny ... jest zle ...
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-05, 15:32   #33
hogatk@
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 468
Dot.: JAk wyszłyście z anoreksji??

JA też jeszcze nie wyszłam, prawie wcale nie przytyłam ale chyba z moją psychiką jest lepiej JUż rozumiem, nie boje sie tak bardzo... Ale najgorsze jest brak koleżanek - byłam taka lubiana a teraz... Dół, bardzo mnie to boli
hogatk@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:04.