Jak Wam sie podoba? :) - Strona 80 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-06-21, 11:01   #2371
awa2001
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 157
GG do awa2001
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez Jelonek Pokaż wiadomość
Doprawdy biedactwo, źle osądzone, niesłusznie karane upomnieniami, karteczkami, a my świętoszkowaci moderatorzy o poziomie rozwoju myślenia metaforycznego 8-9 latków nie łapaliśmy w lot tych inteligentnych ironii, osobistych wycieczek, przytyków odnośnie wyszkatłcenia czy poziomu IQ i uroczych sarkazmów, dzięki którym na pazurkowym nie było za słodko
Bardzo przepraszam, z całym szacunkiem, ale czy to nie była ironia? Nie widzę natomiast odpowiedzi na pytanie " dlaczego po 2 latach" i dlaczego ponownie za to samo? Ja rozumiem, że właściciele mają pełne prawo do ustalania własnych zasad na swoim forum, ale..... szanujmy też wolę uczestników forum, bądźmy elastyczni wtedy wszystkim nam będzie razem dobrze, a o to przecież chodzi, prawda?
awa2001 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 11:05   #2372
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Hmm wybaczcie wtrące kilka swoich słówek (mimo iz jestem zielona to modem jako takim nie jestem)..Sytuacja z rzędu:"my miałysmy tu tak dobrze,przyszli modzi i wszystko popsuli...a tu tak fajnie było!"hmm tylko chyba nie dla wszystkich skoro osoba skadinąd nie z "zewnątrz"forum a udzielająca sie na wielu innych wątkach wizażanka przychodzi i zostaje zwymyslona za własne poglądy?Skoro wizaż i jego modzi oraz wg.Was"autokracja"jest taka zła to co Wyście (niektóre z Was uściślam bo jednak nie dla wszystkich panowała tu fajns sytuacja )zrobiły z tym podforum? pytanie retoryczne Paula uzbierała punky karne,dobrze wiedziała za co i ile oraz do czego to prowadzi wiec teraz prosze nie brońcie jej ze taka biedna i jej sie nie nalezało...Oki, z jednej strony rozumiem bo jak z Plotkowego poleciała Coccinelle to tez mimo wszystko było mi szkoda bo wnosiła powiem świeżości i ciekawość nt swoich poglądów ale jednak...Forum nie jest od słodzenia ale jednoczescne załoga chce wyeliminowac obecny na 90% innych for netowych element nie-kultury...Można przecież normalnie? A propo dyskusji o tipsach,skoro tylu ludzi chodzi po swiecie w tym temacie"zielonych"to mozna z tego robic ciekawą dyskusje(Wizażanka sie przyznała ze z tej kłótni chociaz cos wyniosła i przynajmniej to nie pójdzie na marne..)ale normalnie,bez tekstów o niedołężnosci (swoją drogą ).
Hmm moge zrozumiec ze była potrzebna osoba do "poprowadzenia forum"bo Modki mają swoje własciwe fora do modowania ale czy w takim stylu?To nie jest zamknięta enklawa, trzeba sie z tym liczyc ze ktos "niedoinformowany"wej dzie i podyskutuje ale nie od razu fru na niego Poza tym Paula znając zycie niedługo zrobi sobie gniazdko na którymś z "profesjonalnych" forów pazurkowych wiec
No dobra,to ja sie juz zamykam
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 11:13   #2373
zlosliwiec
Przyjaciel Wizaz.pl
 
Avatar zlosliwiec
 
Zarejestrowany: 2001-10
Wiadomości: 12 462
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez Aeterna Pokaż wiadomość
To czemu po 2 latach?
edek: Zresztą, nie ma sensu brnąć w jakieś pyskówki czy grę półsłówek. Przyśmigam później, to, nieproszona rzecz jasna , wyleję, co mi leży na wątrobie. Uważam, że Paula dostała zbyt dotkliwą karę.
Przez 2 lata uzbieralo sie jej tyle ostrzezen, ze czas byl najwyzszy zakonczyc te znajomosc. Byla to kropla, ktora przelala miarke.

Dbajac o zdrowie psychiczne moje, moderatorow (komentarze odnosnie autokracji) oraz uzytkownikow, ktorym nie podobalo sie zachowanie Paulakrk watek zamykam. Widze tez, ze wiekszosc z nonkonformistow tez uznaje temat za wyczerpany...

zlosliwiec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-06-21, 11:13   #2374
Jelonek
Zakorzenienie
 
Avatar Jelonek
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 3 879
Dot.: Jak Wam sie podoba? :)

Cytat:
Napisane przez awa2001 Pokaż wiadomość
Bardzo przepraszam, z całym szacunkiem, ale czy to nie była ironia? Nie widzę natomiast odpowiedzi na pytanie " dlaczego po 2 latach" i dlaczego ponownie za to samo? Ja rozumiem, że właściciele mają pełne prawo do ustalania własnych zasad na swoim forum, ale..... szanujmy też wolę uczestników forum, bądźmy elastyczni wtedy wszystkim nam będzie razem dobrze, a o to przecież chodzi, prawda?
Owszem odpowiedź jest zawarta w poście. Dostała wiele szans na poprawę, czy z nich skorzystała? Nie, wolna wola.
Ilość upomnień mówi sama za siebie. Jeżeli ktoś notorycznie łamie regulamin, ma głęboko w nosie to co mówią admini, nie może być członkiem portalu wizaz.pl. Żal może mieć wyłącznie do siebie, że kiedy szansa została jej dana przez Szefową, nie skorzystała z niej tak jak powinna.
Jelonek jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 
Narzędzia

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:17.