Pudry, cienie, korektory mineralne - wątek ogólny - Strona 38 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Kosmetyki mineralne

Notka

Kosmetyki mineralne Lubisz kosmetyki mineralne? Chcesz pogłębić swoją wiedzę? Wiemy wszystko o kosmetykach mineralnych. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-08-03, 16:43   #1111
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez swirrruska Pokaż wiadomość
Zamawiasz moze z ich strony? Moglabys mi cos przyblizyc?
Tak, zamawiałam z ich strony. Przesyłka to od 5-6 za mniejsze rzeczy do 10 dolarów za większą paczuszkę. Płacić można kartą i chyba PayPal. Paczki idą ok. dwa tygodnie do Polski. Często mają jakieś przeceny, kupony, wystarczy zajrzeć w community -> specials na ich stronie. A tu znajdziesz wiele zdjęć: https://www.everydayminerals.com/for...p?topic=3036.0

Zestawy kosmetyków bardzo się opłacają i do każdego zamówienia można sobie dobrać zestaw 5 bezpłatnych próbek.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 03:36   #1112
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

No wiec moje spostrzezenia dotyczace formuly Cashmiere z Lumiere:
-jest lzejsza od FF
-w porownaniu do FF-jest niewidoczna zupelnie na twarzy(FF troche splywa w upaly)
-nie zapycha na razie ani nie podraznia
-kryje troche mniej intensywnie niz FF-powiedzialbym ze kryje srednio.
-bardzo mi pasuje w upaly-nic nie splywa
-nie wysusza i trzyma sie caly dzien
Ogolnie na razie jestem zadowolona
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-05, 23:19   #1113
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Pisalam dzisiaj wczesniej post i w subskrycjach pokazuje sie, ze niby jest, ale jak wchodze na strone to go nie ma. Wiec pisze jeszcze raz, tym razem w skrocie, bo juz mi sie nie chce.

Wczoraj musialam z TZtem do urzedu celnego, bo przyszla niby jakas przesylka z USA. Tyle, ze my nic nie zamawialismy.
Okazuje sie, ze to z EDM. Facet pyta sie, czy ja chcemy, bo jak nie, to odsyla, no to wiec wzielismy. Otwieram, a tam cale moje ostatnie zamowienie jeszcze raz...i to za darmo! Ciesze sie, bo wszystko z tego zamowienia akurat uzywam, a placilam wtedy ponad 30$, a teraz nic.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 09:50   #1114
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Pisalam dzisiaj wczesniej post i w subskrycjach pokazuje sie, ze niby jest, ale jak wchodze na strone to go nie ma. Wiec pisze jeszcze raz, tym razem w skrocie, bo juz mi sie nie chce.

Wczoraj musialam z TZtem do urzedu celnego, bo przyszla niby jakas przesylka z USA. Tyle, ze my nic nie zamawialismy.
Okazuje sie, ze to z EDM. Facet pyta sie, czy ja chcemy, bo jak nie, to odsyla, no to wiec wzielismy. Otwieram, a tam cale moje ostatnie zamowienie jeszcze raz...i to za darmo! Ciesze sie, bo wszystko z tego zamowienia akurat uzywam, a placilam wtedy ponad 30$, a teraz nic.
Hmmm...Nie obraź się , ale trochę głupio się cieszyć , że ktoś się pomylił i stracił...W końcu jak bys nie wzięła tej przesyłki stracili by tylko na przesyłce 5$ czy 9$ , a tak stracili trochę więcej. EDM to bardzo uczciwa firma , jak do mnie nie doszła przesyłka , bez żadnego protestu oddali mi pieniadze .Jeżeli by do Ciebie nie doszła przesyłka , tez bys chciała , żeby byli w porządku i oddali Ci pieniądze...Nie wiem , jakoś jest mi głupio chociaż to nie ja dostałam ta przesyłkę , no ale może jestem staroświecka...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-06, 17:26   #1115
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie rozumiem dlaczego mam sie nie cieszyc. Na poczatku bylo mi glupio i bylam niepewna, ale TZ i facet z urzedu mnie przekonali.
W ogole na kopercie bylo napisane, ze ma tam byc cos innego, jakies pedzle i opakowania, wiec nie wiem jak oni sie mogli pomylic.
Mineraly w produkcji sa tanie i niezle na nich zarabiaja. Probki te sa dla nich warte napewno grosze i nie bardzo oplacaloby sie im placic za przesylke plus moze cos jeszcze przez robote urzedu celnego.
Napewno nie stracili na tym i watpie, ze zalezaloby im na odsylaniu probek. Zreszta ja pozostaje im wierna i juz sporo kasy u nich zostawilam.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..



Edytowane przez fruity
Czas edycji: 2008-08-07 o 12:03
fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-07, 11:59   #1116
MyxHappyxEndingx
Raczkowanie
 
Avatar MyxHappyxEndingx
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Pawłowice
Wiadomości: 491
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Jak już znalazłam ten wątek to mam pytanie ...
Mam cerę suchą i z niedoskonałościami (krostki, zaskórniki itp.)... Chcę sobie kupić jakiś dobrze kryjący korektor, ale też żeby nie powalał ceną... Lepiej kupić korektor w "płynie" czy w sztyfcie? Który będzie lepiej maskował niedoskonałości cery?... Wczoraj w jakiejś nowej drogerii znalazłam korektor Vipera. Był tam w zarówno w płynie jak i w sztyfcie... Pozatym na KWC ten w sztyfcie miał słabe opinie a ten w płynie miał takie pół na pół. Niektórzy pisali że wogóle nie kryje a inni wręcz przeciwnie... Nie wiem czy zdecydować się na ten kosmetyk (tylko 10 zł :O) Czy jednak poszukać czegoś "lepszego" (Znaczy droższego)
__________________
MyxHappyxEndingx - Mój szczęśliwy koniec

"Jeśli wiara czyni cuda,
musisz wierzyć, że się uda"
MyxHappyxEndingx jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 13:30   #1117
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Od 2 dni testuję podklad Matte Foundation Everyday Minerals, w kolorze sandy fair.
na razie pieję z zachwytu nad tym mineralnym podkładem, bo nakłada się go dziecinnie łatwo, efekt jaki można nim uzyskać jest boski - gładka cera, widocznie upiększona, ale przy niesamowitej lekkości. W ogóle nie czuję tych minerałów na buzi.

Wcześniej testowałam Rhea i niestety nie byłam aż tak zadowolona. Lekkie wcieranie powodowało u mnie zaczerwienienia. Nie skreślam od razu Rhea, tylko przetestuję ją jeszcze raz. Możliwe, że wtedy miałam podrażnioną cerę i stąd to zaczerwienienie.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-11, 14:23   #1118
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam po długiej przerwie w watku. Przezywam kryzys minerałów. Moje ulubione Lumiere wydaja mi się zbyt widoczne i ....za jasne na twarzy , mimo, ze jestem na Effeclar i sie nie opalam, wiec na pewno nie robie sie coraz ciemniejsza. czuje sie jakaś ....gejszowata jak uzyje minerałow, niezaleznie od rodzaju..... Hmmmm , tylko ja tak mam???
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 16:40   #1119
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie w watku. Przezywam kryzys minerałów. Moje ulubione Lumiere wydaja mi się zbyt widoczne i ....za jasne na twarzy , mimo, ze jestem na Effeclar i sie nie opalam, wiec na pewno nie robie sie coraz ciemniejsza. czuje sie jakaś ....gejszowata jak uzyje minerałow, niezaleznie od rodzaju..... Hmmmm , tylko ja tak mam???
A próbowałaś nałożyć ciemniejszy odcień?
Albo w cieplejszej tonacji, bardziej żółtej?
Albo może brązer/róż na poliki?

U mnie minerały czasami stają się widoczne, jak nałożę zbyt lekki/za mało kremu. Teraz mam mocno łuszczącą się skórę pod nosem, przy brodzie i między brwiami, i minerały podkreślają te suche skórki, ale każdy podkład raczej by je uwidocznił
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 17:51   #1120
gosiala
Zadomowienie
 
Avatar gosiala
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 158
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Witam po długiej przerwie w watku. Przezywam kryzys minerałów. Moje ulubione Lumiere wydaja mi się zbyt widoczne i ....za jasne na twarzy , mimo, ze jestem na Effeclar i sie nie opalam, wiec na pewno nie robie sie coraz ciemniejsza. czuje sie jakaś ....gejszowata jak uzyje minerałow, niezaleznie od rodzaju..... Hmmmm , tylko ja tak mam???
No dzień dobry!Kopę lat!
Ja mam to samo , po Lumiere jestem blada jak ściana , chociaz sie nie opalałam i powinny mi pasować.Wróciłam do Bare i to do to koloru Medium Beige, czyli tego bardziej ceglanego i w zimie kompletnie mi nie pasującego , jako że ja jestem tonacja chłodna. Ale muszę stwierdzić , że Bare się chyba utlenia i jasnieje z czasem , bo puderki zrobiły się dużo jaśniejsze , niż w momencie , gdy je otwierałam.Może z Lumiere też tak jest? I jednak Bare jest dużo lżejsze od Lumiere...
__________________
szukam pomysłu na życie
gosiala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-11, 23:50   #1121
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
A próbowałaś nałożyć ciemniejszy odcień?
Albo w cieplejszej tonacji, bardziej żółtej?
Albo może brązer/róż na poliki?

U mnie minerały czasami stają się widoczne, jak nałożę zbyt lekki/za mało kremu. Teraz mam mocno łuszczącą się skórę pod nosem, przy brodzie i między brwiami, i minerały podkreślają te suche skórki, ale każdy podkład raczej by je uwidocznił
Nakładanie na mokro trochę pomaga na przesuszone miejsca.
Fajnie, że podkład Ci pasuje
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-12, 08:50   #1122
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez Nanomi Pokaż wiadomość
Nakładanie na mokro trochę pomaga na przesuszone miejsca.
Fajnie, że podkład Ci pasuje
Dziękuję za wskazówkę, na mokro jeszcze nigdy nie nakładałam. Za chwilę będę robiła makijaż wiec spróbuję, bo nadal mam trochę przesuszonych miejsc.

A podkład pasuje idealnie. Jestem nim zachwycona
Już nawet przejrzałam całą stronę EDM i niedługo złożę u nich zamówienie na róż i chyba jakiś puder/podkład.
Początkowo myślałam, że odcień Sandy Fair, jako chłodny, będzie dla mnie, "żółciocha" zbyt różowy. Ale na moje oko Sandy Fair jest bardziej neutralnym odcieniem, bez różu
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 10:29   #1123
Nanomi
Zadomowienie
 
Avatar Nanomi
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 1 592
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Dziękuję za wskazówkę, na mokro jeszcze nigdy nie nakładałam. Za chwilę będę robiła makijaż wiec spróbuję, bo nadal mam trochę przesuszonych miejsc.

A podkład pasuje idealnie. Jestem nim zachwycona
Już nawet przejrzałam całą stronę EDM i niedługo złożę u nich zamówienie na róż i chyba jakiś puder/podkład.
Początkowo myślałam, że odcień Sandy Fair, jako chłodny, będzie dla mnie, "żółciocha" zbyt różowy. Ale na moje oko Sandy Fair jest bardziej neutralnym odcieniem, bez różu
Ja "noszę" Fawn, więc Sandy Fair jest dla mnie trochę za różowy :P
Róże są według mnie rewelacyjne, kolory przepiękne. Niedawno zamówiłam kolejne (w mini opakowaniach bo są bardzo wydajne).

Jeśli odpowiada Ci jasność tego pudru to podobne będą: Fair Neutral i Golden Fair.

Aha, wczoraj nałożyłam na próbę podkład typowym pędzlem do podkładu z wodą termalną i wyszło bardzo ładnie.
__________________

Nanomi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-12, 12:24   #1124
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Na mokro jeszcze nie stosowalam. Trzeba by wyprobowac.
Roze i brazery, tak jak cienie do brwi goraco polecam.
Uwielbiam je!
Mi z koloru narazie pasuje winged butter. Testuje jeszcze kilka roznych mieszanek, czy beda lepsze. Ostatnio np light zmieszany z fawn, lub olive fair z light olive.
Jeszcze nie zdecydowalam czy sa lepsze czy gorsze niz winged butter solo.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 09:36   #1125
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

maja55-uzywam minerałow juz od jakiegos czasu , pare dobrych miesiecy i to głownie kolorow wpadajacych w zółc, przerobiałm juz troszke firm, lumiere LMW wybrałam bo były niby idealne dla mnie, od tego czasu na pewno nie mam ciemniejszej karnacji- wrecz przeciwnie niestety (złuszczam sie lekko), a ten sam kolor stal sie dla mnioe za jasny. uzywam brazerów i rózow. Jak zaczynałam swoja przygode z minerałami to byłam zachwycona (pomijajac paskudna Rhea)ale teraz mi zachwyt przeszedł...

Gosiala Może jest cos w tym co mówisz . Ja sama nie wiem juz co pakaowac na swoja facjate, a sama rozumiesz , ze z poczuciem wlasnej wartosci u mnie troche kiepsko ostatnio mam jeszcze całe nierozpakowane zamowienie z Meow , tak na nie czekałam, ale nie wiem czy obecnie nie wygladam lepiej w samym sypkim pudrze Clinique, choc kolory maja beznadziejne...
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 16:18   #1126
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Kurcze Lumiere Cashmiere mnie chyba lekko zapycha/podraznia-mam jakies takie dziwne krostki kolo nosa i kolo ust.
Odstawiam i zobacze czy cera sie poprawi......
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-13, 17:50   #1127
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Mam pytanko, jaki podkład mineralny wybrać do cery mieszanej, suchej na policzkach a poza tym tłustej , żeby mi się nie robiło takie "ciasto" na czole - bardzo nieapetycznie wyglądające połączenie podkładu z przetłuszczoną skórą.
Jak dotąd nie zauważyłam żeby ktoś miał ten problem. Jak Wy to robicie?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-15, 13:26   #1128
nerikka
Raczkowanie
 
Avatar nerikka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 235
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Byla juz wczesniej mowa o pudrach firmy Meow Cosmetics. Moge podzielic sie wrazeniami, gdyz wlasnie niedawno do mnie takowy dotarl. Zamowilam odcien chausie sleek najbardziej kryjacy, aby ukryc "sezonowe" niespodzianki i przebarwienia. Nakladam go na emulsje avene do cery wrazliwej normalnej i mieszanej, sama mam mieszana. Nie przesadzam z filtrem, ale podklad ten nie wyglada az tak ładnie jak sie spodziewalam :-(. W sumie troche sie rozczarowalam, bo lepszy efekt mialam po uzyciu Hauschki jedwabnej zmieszanej z pudrem Yves Rocher. Mam pedzelek kabuki i wszystko powinno byc ok, jednak cera miejscami dalej sie swieci (wina filtra), a boje sie dawac za duzo podkladu, bo tworzy sie nieestetyczne ciasto ;/. Moze to wina upalu :-(, w zimie mam nadzieje bedzie ok, bo jak nie to zonk... Tyle czekalam na ten puder, a za dobrze wcale nie jest. Poza tym teraz dopiero widze, ze powinnam byla wybrac odcien chlodnego bezu, a nie rozu .
Inna sprawa, ze jakos wlazi mi w 'nierownosci' skorne ;P przez co kazdy drobny syfek czy rozszezony por jest widoczny :|.

Edytowane przez nerikka
Czas edycji: 2008-08-15 o 14:10
nerikka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-16, 14:27   #1129
wróbel
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 247
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez CzarnyElf Pokaż wiadomość
Kurcze Lumiere Cashmiere mnie chyba lekko zapycha/podraznia-mam jakies takie dziwne krostki kolo nosa i kolo ust.
Odstawiam i zobacze czy cera sie poprawi......
Napisz koniecznie, mnie to tez bardzo interesuje
wróbel jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-16, 18:33   #1130
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez wróbel Pokaż wiadomość
Napisz koniecznie, mnie to tez bardzo interesuje

Odstawilam i cera sie poprawia-wydaje mi sie ze moze ten silk powder na 1 miejscu skladu nie byl dobry dla mojej cery.Teraz niewiem czego bede uzywac.Monave wysusza mnie i ciasto sie robi(moge stosowac tylko punktowo),EDM-nigdy nie znalazlam w 100% dobrego odcienia,pozostaje mi Lumiere FF nakladane bez filtra(tak sie sprawdza w upaly).Dobrze ze juz sierpien sie konczy
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 10:36   #1131
kociolek
Rozeznanie
 
Avatar kociolek
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 719
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

hej dziewczyny, chcialabym przywitac sie po dluuugiej nieobecnosciw watku (i na wizazu ogolnie).
widze, ze niektore z was przezywaja kryzys mineralkowy. ja po kilku miesiacach stosowania edm, zarzucilam podklady tej firmy na rzecz pudrow i podkladow w kompakcie (pudrowych a nie kremowych). mialam duze problemy z rownomiernym nalozeniem mineralow na filtr zmatowiony hauschka + lucidity. kosmetyk rozprowadzal sie nierownomiernie, calosc warzyla sie i po jakims czasie bardzo podkreslala pory (flitry stosowalam i mineralne i chemiczne, przerobilam rozne konsystencje). dodatkowo, po jakis 5 miesiacach skora zaczela dziwnie reagowac na mineralki i dosc mocno sie swiecilam. rzekomego dobroczynnego wplywu na stan cery po jakims czasie juz niebylo. generalnie nie mam problemow ze skora, ale tlenki cynu i tytanu jak sie okazuje, niezbyt korzystnie wplywaja na moja twarz (powoduja lekkie zapychanie i powstawanie malych krosteczek). tak jak wspomnialam, alternatywa dla mnie staly sie kompakty, dzieki ktorym skora wyglada bardzo naturalnie a twarz sie nie swieci.
kociolek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:53   #1132
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Witam. Dziewczyny mam pytanie;] wyda sie wam głupie ,ale aj zawsze twierdze że nie andaje sie na dziewczyne bo nie ogarniam tych podkładów fluidów i pudrów. a mianowicie pytanie: byłam kiedyś na castingu modelek, wcześniej babka robiła nam makijaż... jak skończyła dotknełam swojej twarzy, była idealnie gładziudka... jak pupcia niemowlaka, jak ja nakładam jakistam puder jaki mam w domu, to nie ma takiego efektu. Co to mogło być? korektor? podkład?
założe sie że tylko aj tego niewiem hehehe
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 12:56   #1133
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Moze jakas baza z silikonem.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 13:26   #1134
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 580
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

kupowałam ostatnio coś w douglasie i dała mi babka próbki m.in cliniqua korektor, jak tego użyje to mam też taką gładką, tylko mis ei kojazry ze korektor to sie kładzie punktowo a nie na całą buźke hehe
1264cfbd25b40f51a2184bab410ce1a999cc0a39_625ded7235d3c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-17, 14:55   #1135
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Wczoraj dałam znów szansę Rhea - niestety one nie dla mnie Mocno kryją, zostawiają takie "kremowe wykończenie", jak po normalnym podkładzie. Dla mnie są za ciężkie, chyba bardziej odpowiadałyby osobom, które lubią mocne krycie typu Colorstay i obawiają się, że minerały będą zbyt transparentne.

Za to dziś nałożyłam krem tonujący Estee Lauder, a na to podkład EDM sandy Fair. Rany Nie mogę przestać oglądać się w lusterku. Buzia jest lekko opalona przez kolor kremu a EDM niewyobrażalnie wygładził i tak upiększył cerę. Przy tym wszystkim - totalna lekkość. to co mi się podoba w EDM to to, że idealnie stapiają się ze skórą. Duet idealny!

Jak tylko wrócę z wakacji i może zużyję choć troszkę to co mam w kufrze, to zamawiam jakiś zestaw z EDM.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:27   #1136
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Hejka! Przebrnęłam przez cały wątek - chyba tydzień mi to zajęło Mam pytanie: czy ktoś potrafi porównać pędzel do podkładu mineralnego z Essence do identycznego z wyglądu IsaDory? Nie ukrywam, jest między nimi jedynie różnica w cenie (Essence - 10 zł, IsaDora - 56) i jestem ciekawa opini...
Z IsaDory to chyba ten pędzel. Ten z Essence jest identyczny z wyglądu, nawet opakowanie ma takie samo
Będę wdzięczna za opinie
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 20:44   #1137
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Pedzel z Essence drapie jak drut.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:08   #1138
gabs
Zadomowienie
 
Avatar gabs
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: stolica Warmii ;)
Wiadomości: 1 728
Wyślij wiadomość przez MSN do gabs
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Cytat:
Napisane przez fruity Pokaż wiadomość
Pedzel z Essence drapie jak drut.
Nie czuję się drapana przez ten pędzel... Ten z IsaDory jest bardziej miękki?
__________________
KAT-TUN <- so proud to be HYPHEN!!!

/Girigiri de itsumo ikite itai kara.../
/Bo zawsze chciałam żyć na krawędzi.../

<Real Face by KAT-TUN>

1. Oszczędzam
2. Nie wydaję
3. Odkładam
4. I pojadę, zobaczycie!
gabs jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-24, 21:45   #1139
fruity
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Frankfurt nad Odra
Wiadomości: 2 506
Wyślij wiadomość przez ICQ do fruity GG do fruity
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Nie wiem. Ale ten essence to mi buzie podrapal. Strasznie nieprzyjemnie sie go stosuje.
Najmilszy jaki kiedykolwiek stosowalam to flat top Everyday Minerals.
__________________

..::..
Yesterday is history, tomorrow is a mystery, but today is a gift, that´s why it is called the present..::..


fruity jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-08-25, 16:25   #1140
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Pudry, cienie, korektory mineralne??

Czy któraś z Was miała może do czynienia z podkładem mineralnym Art Deco? Mało recenzji, a czaję się na niego
Pozdrawiam

Nat
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kosmetyki mineralne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-10-08 12:46:53


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:46.